Pluss Telekom İletişim Ticaret Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


Şirketimiz 2010 yılında İstanbul’da kurulmuş, daha sonra gerek bölge halkına istihdam sağlamak gerekse faaliyet alanı ve hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla genel merkezini Bitlis iline taşımıştır. Planlandığı gibi, kısa sürede şirketin faaliyet alanı genişlemiş, hizmet kalitesi günden güne iyileşmiş ve bu sayede bölge halkına geniş çapta istihdam sağlanmıştır.

Şirketimizin tüm çalışanlarına verilen eğitim ve bilgilendirmeler sayesinde ISO Standartlarına uygun kalite hedeflerini yerine getirme odaklı çalışmalarımızın şirketimize kattığı değer; telekomünikasyon şirketleri vasıtasıyla Acun Medya, Üzümcü Teknoloji, TIMWE İletişim, Kontra Dijital, TV8, Retro Medya ve daha pek çok şirket ile çalışmamızı sağlamış olup müşteri portföyümüz günden güne genişlemektedir.

Inbound ve outbound olmak üzere her türlü çağrı merkezi hizmetleri ve işletmekte olduğumuz 11870, 11890 ve 11899 numaraları vasıtasıyla sunduğumuz rehberlik hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana “İyi olmak yetmez, her zaman daha iyi olmak gerekir!” anlayışı çerçevesinde yurt içi ve yurt dışında devam etmektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Telekomünikasyon,Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri,Hizmet,Çağrı Merkezi Hizmetleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


Pluss Telekom İletişim Ticaret Ltd. Şti. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.