Polimeks İnşaat A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.polimeksinsaat.com

Polimeks İnşaat A.Ş.

Polimeks İnşaat, Erol Tabanca, Cem Siyahi ve Abdullah Gözener tarafından 1995 yılında kuruldu. Şirket, kuruluşundan bu güne geçen 18 yıllık sürede toplam 120 projeye imza attı. Hâlihazırda portföyünün  yüzde 95’lik bölümü Türkmenistan’da üstlendiği projelerden oluşuyor.

Başta Orta Asya’nın en büyük spor komplekslerinden biri olarak gösterilen Aşkabat Olimpiyat Kompleksi olmak üzere Türkmenistan’ın zengin kültürel özelliklerini taşıyan önemli yapıtların altında Polimeks imzası bulunuyor. Türkmenistan tarihi açısından büyük önem taşıyan Anayasa Anıtı, Bağımsızlık ve Tarafsızlık Anıtı gibi, tarihsel ve sanatsal öneme sahip anıtlar, kültür-sanat kompleksleri, hükümet binaları, oteller, hastaneler, arıtma tesisleri, çimento fabrikaları, havaalanları, hipodrom ve alışveriş merkezleri gibi farklı kullanım özelliklerine sahip, birbirinden nitelikli projelerin yapımı Polimeks tarafından üstlenildi. Polimeks , Ocak 2012 yılı itibariyle Aşkabat Uluslararası Havaalanı inşaatı ihalesini kazandı ve projeyi 2016 yılında tamamlamayı hedefliyor.

Polimeks, geliştirdiği anahtar teslim projelerinin yanı sıra sağladığı yüksek istihdam ile dünya inşaat liginde üst sıralara yükselmeye devam ediyor. Polimeks, 2012 yılında inşaat sektörün en prestijli yayınlarından uluslar arası Enginnering News Record (ENR) Dergisi tarafından “En büyük 225 Uluslararası Müteahhit” sıralamasında 56’ıncı sırada gösterildi.  Aynı listede bulunan 33 Türk firması arasında ilk sırada yer aldı.


 
Polimeks İnşaat A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dizayn Müdürü Türkmenistan Polimeks İnşaat A.Ş.
Dizayn MüdürüPolimeks İnşaat A.Ş.
Firmamızın Türkmenistan Projelerinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin “Mimarlık”  bölümünden mezun,En az 10 yılı yöneticilik olmak üzere alanında  toplam 20  yıllık  deneyime sahip,Mimari proje geliştirme ve tasarım yönetme ( design management) tecrübesine sahip, detay çözümlerinde yetenekli, güncel malzemeler konusunda bilgili, bütçe&planlama konularına hakimBüyük ölçekli uluslararası  projelerde daha önce yöneticilik deneyimi olan,Statik, elektrik, mekanik ve çevre düzenlemesi gibi diğer disiplinlerin projeye entegrasyonunda deneyimli,Konsept proje geliştirme ve dekorasyon konusunda tecrübeli ve yaratıcı ,Detay çözümlerine hakim , Şantiye – ofis koordinasyonunu yönetebilecek, Yurtdışında, özellikle BDT ülkelerinde çalışmış, Autocad ve MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,İngilizce, tercihen Rusça bilen,Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak,Analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilenDizayn Müdürü aramaktayız.  İŞBU İLAN 29/01/2014 TARİHLİ VE 77365573-303-17374 SAYILI İŞKUR İZNİ İLE VERİLMİŞTİR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 20 yıl tecrübe İlan Detayı