Polimeks İnşaat A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.polimeksinsaat.com

Polimeks İnşaat A.Ş.

Polimeks İnşaat, Erol Tabanca, Cem Siyahi ve Abdullah Gözener tarafından 1995 yılında kuruldu. Şirket, kuruluşundan bu güne geçen 18 yıllık sürede toplam 120 projeye imza attı. Hâlihazırda portföyünün  yüzde 95’lik bölümü Türkmenistan’da üstlendiği projelerden oluşuyor.

Başta Orta Asya’nın en büyük spor komplekslerinden biri olarak gösterilen Aşkabat Olimpiyat Kompleksi olmak üzere Türkmenistan’ın zengin kültürel özelliklerini taşıyan önemli yapıtların altında Polimeks imzası bulunuyor. Türkmenistan tarihi açısından büyük önem taşıyan Anayasa Anıtı, Bağımsızlık ve Tarafsızlık Anıtı gibi, tarihsel ve sanatsal öneme sahip anıtlar, kültür-sanat kompleksleri, hükümet binaları, oteller, hastaneler, arıtma tesisleri, çimento fabrikaları, havaalanları, hipodrom ve alışveriş merkezleri gibi farklı kullanım özelliklerine sahip, birbirinden nitelikli projelerin yapımı Polimeks tarafından üstlenildi. Polimeks , Ocak 2012 yılı itibariyle Aşkabat Uluslararası Havaalanı inşaatı ihalesini kazandı ve projeyi 2016 yılında tamamlamayı hedefliyor.

Polimeks, geliştirdiği anahtar teslim projelerinin yanı sıra sağladığı yüksek istihdam ile dünya inşaat liginde üst sıralara yükselmeye devam ediyor. Polimeks, 2012 yılında inşaat sektörün en prestijli yayınlarından uluslar arası Enginnering News Record (ENR) Dergisi tarafından “En büyük 225 Uluslararası Müteahhit” sıralamasında 56’ıncı sırada gösterildi.  Aynı listede bulunan 33 Türk firması arasında ilk sırada yer aldı.


 
Polimeks İnşaat A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PROJE MÜDÜRÜ Eskişehir Polimeks İnşaat A.Ş.
PROJE MÜDÜRÜPolimeks İnşaat A.Ş.
Firmamızın Eskişehir’de gerçekleştirdiği  "Çağdaş Sanatlar Müzesi" projesinde görevlendirilmek üzere; Alanında en az 15 yıl deneyiml, İnce işler malzeme ve detay konularına hakim, Daha önce, tiyatro binası, müze vb.  özellikli üstyapı projelerinde çalışmış,Mali idari ve teknik işlerde şantiye merkez ofis koordinasyonunu sağlayabilecek,İyi derecede İngilizce bilen, Eskişehir’de ikamet edecek, Uluslarası vizyona sahip, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli,Sorumluluğundaki işlerin zamanıda ve kaliteli yapılmasını sağlayacak “PROJE MÜDÜRÜ” aramaktayız. NOT:  Görüşmeler İstanbul  Merkez  Ofisimizde gerçekleştirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı