PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ  

Şirket Bilgileri

http://www.proyapi.com

        PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ .

Etüd, Proje Mühendislik, Müşavirlik ve Kontrolluk Hizmetleri yapmak ve bu hizmet alanlarında faaliyet göstermek amacı ile 1994 yılında kurulan PRO-YAPI Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1998 yılında gene mühendis olan sahiplerinden devralınmıştır. Firmanın ortakları Murat KORU ve Akif AYGEN’dir.

PRO-YAPI Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin devrini müteakip, İnşaat Mühendisliği Proje Mühendislik ve Planlama Hizmetleri kapsamı genişletilmiş ve özellikle Karayolu, Demiryolu, Metro, Otoyol, Köprü, Tünel v.b. proje hizmetleri PRO-YAPI’nın Mühendislik Hizmetleri kapsamına ilave edilmiştir. Ayrıca Arıtma–İçmesuyu, Arıtma Tesisleri, Kanalizasyon, Yağmursuyu Drenaj, Çevre, Katı Atık Depolama (deponi) v.b. altyapı tesislerinin planlanması projelendirilmesi, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve işletmeye alınması aşamalarıda gelecekte PRO-YAPI’nın hedeflediği faaliyetleridir.

Tecrübeli uzman mühendislerden oluşan ve ülkemizdeki önemli büyük projelerden bir kısmını gerçekleştiren  PRO-YAPI, yurt içinde ve dışında kendi alanında söz sahibi bir firma olmayı başarmış bulunmaktadır. Yukarıda açıklanan hizmetleri, proje ve şantiye yönetimini, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerini deneyimli  uzman teknik elemanlar ile en son teknolojik imkanlar ve standartlar kapsamında yüksek kalitede üretmek PRO-YAPI’nın ilkesidir. Bu kapsamda en son bilgisayar, sistem, donanım ve yazılımlara sahip olup, bünyesinde önemli program ve uygulamaları da bulundurmaktadır.

Bütün bu teknolojik imkanların yanısıra işveren kuruluşlar ile uyumlu bir çalışma ortamı sağlanarak, hizmetler işveren kuruluşların memnuniyet ve taleplerini sağlama garantisi altında yürütülmektedir.
 

 
PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Geoteknik Mühendisi Ankara PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Geoteknik MühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Ulusal ve Uluslararası bazda proje, müşavirlik alanlarımızda görevlendirilmek üzere Ankara merkez ofisimizde; 1.       Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Geoteknik Mühendisliği alanında yüksek lisans yapmış;2.       En az 3 yıl tecrübeli3.       Karayolları, TCDD, DSİ, Belediyeler vb. kurumlarda yapılacak olan geoteknik projelerin tasarım aşamalarında çalışmış,4.       Mühendislik yapılarının geoteknik çözümlerinin hesap ve tasarımında deneyimli,5.       Tercihen Plaxis, Rocscience(Slide, Roclab, Phase vs) ve çeşitli zemin programlarını efektif kullanabilen. Autocad, microstation gibi çizim programlarına aşina6.       İyi derecede İngilizce bilen7.       Erkek adaylar için askerliğini yapmış,8.       Çözüm odaklı,sorumluluk sahibi, işini takip edebilecek, araştırma kabiliyeti olan,9.       Grup çalışmasına uyum sağlayabilecek, yazılı-sözlü iletişimi kuvvetli, diğer birimlerle koordineli bir şekilde çalışabilecek, gelişime açık, seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet ile aktif araç kullanabilen takım arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı