PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ  

Şirket Bilgileri

http://www.proyapi.com

        PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ .

Etüd, Proje Mühendislik, Müşavirlik ve Kontrolluk Hizmetleri yapmak ve bu hizmet alanlarında faaliyet göstermek amacı ile 1994 yılında kurulan PRO-YAPI Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1998 yılında gene mühendis olan sahiplerinden devralınmıştır. Firmanın ortakları Murat KORU ve Akif AYGEN’dir.

PRO-YAPI Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin devrini müteakip, İnşaat Mühendisliği Proje Mühendislik ve Planlama Hizmetleri kapsamı genişletilmiş ve özellikle Karayolu, Demiryolu, Metro, Otoyol, Köprü, Tünel v.b. proje hizmetleri PRO-YAPI’nın Mühendislik Hizmetleri kapsamına ilave edilmiştir. Ayrıca Arıtma–İçmesuyu, Arıtma Tesisleri, Kanalizasyon, Yağmursuyu Drenaj, Çevre, Katı Atık Depolama (deponi) v.b. altyapı tesislerinin planlanması projelendirilmesi, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve işletmeye alınması aşamalarıda gelecekte PRO-YAPI’nın hedeflediği faaliyetleridir.

Tecrübeli uzman mühendislerden oluşan ve ülkemizdeki önemli büyük projelerden bir kısmını gerçekleştiren  PRO-YAPI, yurt içinde ve dışında kendi alanında söz sahibi bir firma olmayı başarmış bulunmaktadır. Yukarıda açıklanan hizmetleri, proje ve şantiye yönetimini, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerini deneyimli  uzman teknik elemanlar ile en son teknolojik imkanlar ve standartlar kapsamında yüksek kalitede üretmek PRO-YAPI’nın ilkesidir. Bu kapsamda en son bilgisayar, sistem, donanım ve yazılımlara sahip olup, bünyesinde önemli program ve uygulamaları da bulundurmaktadır.

Bütün bu teknolojik imkanların yanısıra işveren kuruluşlar ile uyumlu bir çalışma ortamı sağlanarak, hizmetler işveren kuruluşların memnuniyet ve taleplerini sağlama garantisi altında yürütülmektedir.
 

 
PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sürveyan Konya PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
SürveyanPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Otoyol, devlet yolu veya il yolu yapım, yapım kontrollük hizmetinde en az 2 yılSürveyan olarak görev yapmış,60 yaşından gün almamış, En az Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Departmanı Şefliği Ankara PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ARGE Departmanı ŞefliğiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
* Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği mezunu olan,* ARGE yazılım projelerinde 2-3 yıl çalışmış,* Üniversite mezuniyet ortalaması yüksek,* Visual Studio ortamında proje geliştirmiş,* Visual Basic, C++, C# dillerinde kod geliştirebilecek,* Diğer mühendisleri organize ederek ortak çalışma ortamını sağlayabilecek* Liderlik özelliklerine sahip,* Nesne yönelimli programlama hakkında bilgi sahibi,* İleri düzey algoritma yazma becerisine sahip,* Orta seviye geometri problemlerini çözebilecek yeteneği olan,* Analitik düşünme, hızlı ve pratik problem çözme yeteneğine sahip,* Problem çözmekten zevk alan,* Kod yazmayı seven,* Açık ve anlaşılır kod ve açıklama satırı yazabilen,* Araştırma ve Geliştirme ortamının gizliliğine riayet edebilecek,* SCRUM grubuna dahil olabilecek niteliklere sahip olan ve ya uyum sağlayabilecek* Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, sorumluluk sahibi,* Kendini geliştirmeye açık ve çalışkan,*Sunum yapabilme becerisine sahip olan,* Araştırma yapabilecek seviyede İngilizce bilen,* Zamanla kendini kanıtlayarak firmamızın elit kadrosunda hak ettiği yeri alabilecekARGE departmanımıza şeflik yapabilecek deneyimli mühendis arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Konya PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Kalite Kontrol MühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
En az 3 yıllık mesleki deneyimi olan, Otoyol, devlet yolu veya il yolu yapım, yapım kontrollük hizmetinde en az 2 yıl görev yapmış, 55 yaşından gün almamış olan, Tercihen Konya, Karaman  ilinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı