Pronet Güvenlik Hizmetleri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1995


www.pronet.com.tr

PRONET

Pronet, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan, Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firmasıdır. 1995 yılında kurulan Pronet, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır. 
 
Kurulduğu günden bu yana tek işi güvenlik olan Pronet; kullanıcı dostu ve geniş seçim olanakları sağlayan alarm ve görüntüleme sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunan şirket, bankalar ve bankalara bağlı şube ve ATM’lerden Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirlerine kadar seçkin bir müşteri portföyüne sahiptir.
 
Hızlı büyümesini sürdüren şirket; 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinven'le yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücüne güç katmıştır. Türkiye’de yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Pronet, her gün 24 saat; teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 2 bin eğitimli ve profesyonel kadrosuyla Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik

Firma web sitesi: www.pronet.com.tr


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999


Pronet Güvenlik Hizmetleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tele Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Tele Satış Müşteri TemsilcisiPronet Güvenlik Hizmetleri
GENEL NİTELİKLER·         En az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. sınıf öğrencisi,·         En az 1 yıl çağrı merkezinde satış tecrübesi olan,·         Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek,·         Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan,·         Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli   "Tele Satış Müşteri Temsilcisi’’ arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Adana, Ankara, ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Satış UzmanıPronet Güvenlik Hizmetleri
Pronet Kahramanı Olmak İçin Yaşın Ne Önemi Var... Kariyerini Sil baştan planlamak istiyorsan, İş hayatında deneyimliyim ve başarı hikayelerim var diyorsan, Mesleki ve kişisel gelişime değer veririm diyorsan, Başka insanların kariyerlerinde ilerlemelerini beklemek istemiyor, kendi başarın ile bu fırsatları yaratmak istiyorsan, Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, Bir müşterinin sorununu çözmekten daha önemli işim yok, taraftar müşteri yaratabilirim diyorsan, Dört duvar arasında değil, dinamik ve aktif olarak saha da çalışmak istiyorsan, İstanbul,Ankara,İzmir,İzmit-Kocaeli,Antalya,Bursa, Adana ve Sakarya'da ikamet ediyorsan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Portföy Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Portföy YöneticisiPronet Güvenlik Hizmetleri
Tercihen üniversite mezunu olan Saha satış alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, İstanbul'da ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiPronet Güvenlik Hizmetleri
En az Meslek Yüksekokulu mezunu veya devam mecburiyeti olmayan öğrenci Çağrı merkezi alanında en az 1 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek Dinamik, yoğun bir tempoda 7/24 vardiyalı bir sistemde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli       "Alarm ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’"aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Pronet Güvenlik Hizmetleri
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiPronet Güvenlik Hizmetleri
En az Meslek Yüksekokulu mezunu veya devam mecburiyeti olmayan öğrenci Çağrı merkezi alanında en az 1 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek Dinamik, yoğun bir tempoda 7/24 vardiyalı bir sistemde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden       "Alarm ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’"aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Human Resources Intern İstanbul(Avr.) Pronet Güvenlik Hizmetleri
Human Resources InternPronet Güvenlik Hizmetleri
We are looking for an ‘Intern’ for our Human Resources Department; 3rd or 4th year undergraduate student in relevant disciplines Previous internship experience is a plus (preferably in human resources department) Excellent command of English in both speaking and writing Proficiency in MS Office applications (including Word, Excel, PowerPoint) Able to work 3 or 4 days a week Team worker, problem solver and detail oriented Excellent organizational and planning skills Eager to learn, good communication and analytical skills Willingness to work in adynamic enviroment with high result orientation
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Tele Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Tele Satış Müşteri TemsilcisiPronet Güvenlik Hizmetleri
En az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. sınıf öğrencisi, En az 1 yıl çağrı merkezinde satış tecrübesi olan, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli   "Tele Satış Müşteri Temsilcisi’’ arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Outbound Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Outbound Müşteri TemsilcisiPronet Güvenlik Hizmetleri
En az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. Sınıf öğrencisi, Çağrı Merkezi alanında en az 1 yıl telefonda satış ve/veya ikna yönetimi konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilliChurn-İkna Yönetimi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Ekip Şefi İstanbul(Avr.), ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Montaj Ekip ŞefiPronet Güvenlik Hizmetleri
Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri),  Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,"Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Şefi İstanbul(Avr.), ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Servis ŞefiPronet Güvenlik Hizmetleri
  Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri),  Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Teknisyeni Bursa, İstanbul(Avr.)... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Montaj TeknisyeniPronet Güvenlik Hizmetleri
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli'Montaj Teknisyeni' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Digital Marketing Senior Specialist İstanbul(Avr.) Pronet Güvenlik Hizmetleri
Digital Marketing Senior SpecialistPronet Güvenlik Hizmetleri
We are looking for a new team member who will work in Pronet Security Services Head Office in İstanbul with the following qualifications; 4 year University Degree preferably in BA, BI, IT Approx. 2-3 years of digital experience either client or agency side Knowledge and experience in digital marketing & digital project management. Experience in managing and communicating with both internal & external partners, and agencies with good communication and coordination skills A good understanding of how websites, digital marketing, social media and mobile come together Ability to prioritize, multitask, focus, lead, influence and delegate Ability to follow brand new trends and technologies Flexible, open minded and the ability to work in teams Strong analytical skills, result oriented, self-motivated Proficiency in English Proficiency in MS Office No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Entegre Sistemler Proje Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Pronet Güvenlik Hizmetleri
Entegre Sistemler Proje Satış YöneticisiPronet Güvenlik Hizmetleri
  Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun, Proje bazlı kurumsal satış alanında en az 3 yıl tecrübesi olan İhale teklifi hazırlama konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli, İş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı