Protel Bilgisayar A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989


PROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
 

İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanısıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Konaklama ve Otelcilik,Yiyecek Hizmetleri

Firma web sitesi: www.protel.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Protel Bilgisayar A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Protel Bilgisayar A.Ş.
SATIŞ ASİSTANIProtel Bilgisayar A.Ş.
PROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz.İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanısıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız.Gelişen ve büyüyen yapımızda görevlendirilmek üzere 'Satış Asistanı' aramaktayız.Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Microsoft CRM tecrübesi olan, Tercihen satış ve pazarlama alanında deneyime sahip, MS Office programlarına ileri düzeyde hakim, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletilişim becerisi yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI Ankara Protel Bilgisayar A.Ş.
SATIŞ UZMANIProtel Bilgisayar A.Ş.
PROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında çözümler sunmak.Gelişen ve büyüyen ekibimizde Ankara ofisimizde görevlendirilmek üzere Satış Uzmanı arıyoruz; Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Yiyecek-İçecek ve Otelcilik sektöründe deneyimli, Oracle Hospitality ürünlerini bizzat kullanmış, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını yeterli düzeyde kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, güven inşa eden, iyi satıcılığın dürüstlük olduğunu bilen,Teknolojiye yatkın, Sürekli öğrenmekten mutluluk duyan, Performansıyla orantılı yüksek kazanç hedefleyen, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KONTRAT UZMANI İstanbul(Avr.), ... Protel Bilgisayar A.Ş.
KONTRAT UZMANIProtel Bilgisayar A.Ş.
PROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz.İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanı sıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız.Gelişen ve büyüyen ekibimizde görev alacak Kontrat Uzmanı aramaktayız.Üniversite mezunu, En az 2 yıl muhasebe - finans tecrübesine sahip, Logo Tiger programını, özellikle Finans modülünü iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın ve takipçi, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS INTELLIGENCE MANAGER İstanbul(Avr.) Protel Bilgisayar A.Ş.
BUSINESS INTELLIGENCE MANAGERProtel Bilgisayar A.Ş.
As PROTEL, we are proud to offer the Turkish hospitality industry with state-of-the-art products and services uninterruptedly for 24 hours a day and 7 days a week all year round almost for more than two decades since 1989.We believe that technology is the key that facilitates life and increases productivity. In a world which is getting smaller and borders are becoming fuzzier, our primary objective is to serve world class products and services. We aim to offer our customers long-term solutions that are easily and fully adaptable to their way of doing business. All of our business partners are all leading firms in their own areas.Today we are closer to our customers, stronger than ever, with our Istanbul, Ankara, Izmir, Antalya and Bursa branch offices and with our newly established regional solution partners.We are looking for Business Intelligence Manager.Graduate of a reputable university from Computer Science, Industrial,Computer or Data  Engineering, Mathematics or Statistics departments,Have minimum 5 years experience in Data Warehousing and Business Intelligence,Strong knowledge of SQL (preferably MS-SQL) and able to write complex queries,Understanding of complex data integration issues (validation and cleaning), familiarity with data and structures and able to perform administrative tasks (index, performance tuning etc),Experience in one ETL Tool preferably SSIS, Experience in creating reports using Microsoft SSRS is a big plus, Data visualization and QlikView and/or QlikSense knowledge is preferable, Have an excellent command of written and spoken English, Detail oriented, self starter, being able to manage multiple activities to aggressive deadlines,Follow relevant & suitable new technologies, Strong communication & negotiation skills (both tech and business language), Military service completed or postponed (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İstanbul(Avr.) Protel Bilgisayar A.Ş.
İŞ ANALİSTİProtel Bilgisayar A.Ş.
PROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz.İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanı sıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız.Gelişen ve büyüyen yapımızda görevlendirilmek üzere 'İş Analisti' aramaktayız.• Üniversitelerin Bilgisayar, MIS, Matematik, İşletme, İstatistik veya ilgili diğer bölümlerinden mezun,• Yazılım projeleri analizlerinde en az 1 yıl deneyimli,• SQL bilgisi olan, • İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• Analiz metodolojileri ve proje yönetim süreçlerine hakim,• Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme becerisi ve koordinasyon yeteneği yüksek,• İş birimleriyle etkili iletişim kurabilen, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı