PROTEM KİMYA SAN.LTD.ŞTİ. 

Şirket Bilgileri

http://www.protemkimya.com
 
PROTEM KİMYA SAN.LTD.ŞTİ.


HAKKIMIZDA

Protem kimya,inşaat ve mobilya san tic.ltd.şti. olarak 2001 yılından bu yana endüstriyel sanayi kimyasalları alanında faaliyet göstermekteyiz. Otel fabrika,hastane,temizlik sektörü , gıda sanayi,imalat sanayi yemek üretim tesisleri ve çamaşırhaneler gibi çeşitli sektörlerdeki kuramların temizlik ve hijyen ihtiyaçlarına yönelik 200 e yakın ürün çeşidini siz müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

İLKEMİZ HIZLI VE KALICI HİZMETTİR....

Amacımız endüstriyel soranlarınızı kimyasal yöntemlerle çözmek , genç, dinamik,yetişkin ve bilinçli kadromuzla müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek bu çözümleri kalıcı kılmak ve bu doğrultuda programlar geliştirmek en önemli ilkelerimizdendir. Müşterilerimizi iş ortağımız olarak kabul ediyor ve tüm çalışmalarımızı bu bilinçle yürütüyoruz.Teknik servis ve hizmet ağımızla sürekli yükselen ve kendini yenileyen tempomuzla problemlere en etkin çözümleri en hızlı biçimde getiriyoruz.

KALİTENİN BİR BÜTÜN OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ...

Kalite,ürünlerimizi size sunmakla başlıyor,servis ve ürünlerimizin doğru kullandırılmasını sağlamakla devam ediyor,sonuçların izlenmesi ilgili personel eğitimi ve sizlerin memnuniyeti ile bir bütün olarak tamamlanıyor.

ÇEVREYE,DOĞAYA VE İNSANA ÖZEL ÖNEM VERİYORUZ...

İnsan sağlığının,itibarının para kazanmaktan daha önemli olduğunu düşünüyoruz ve bütün çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz.

Sorununuz ne kadar karmaşık olursa olsun ,bizim çözümümüze güvenebilirsiniz.PROTEM KİMYA SAN.LTD.ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Uzmanı Ankara, Balıkesir... PROTEM KİMYA SAN.LTD.ŞTİ.
Bölge Satış UzmanıPROTEM KİMYA SAN.LTD.ŞTİ.
Protem  Kimya  olarak  Kartal / İSTANBUL   daki üretim tesislerimizde üretmekte olduğumuz 200 den   fazla  Endüstriyel bakım - koruma kimyasalları ve gıda hijyen ürünleri (gıda sanayinde kullanılan  dezenfektanlar) ,Aerosoller,Solventler, Yağ  ve Kir çözücüler Kireç,Pas ,Tortu çözücüler ...vb ürünlerimizi kendi profosyonel  satış kadromuz ile Kurumsal  müşterilerimize sunmakta  ve hizmet  vermekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı