Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

www.hammamradiator.com.tr

Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
HAMMAM DESIGN RADIATOR

Türkiye’nin önde gelen Çelik Boru Tip Radyatör üreticilerindendir. Ürünlerimiz  yurtiçinde ve yurtdışında pazarlanmakta, hizmet ve ürün kalitemiz müşterilerimiz tarafından beğeni görmektedir. Beyaz, krom kaplama ve siparişe bağlı çeşitli renk seçenekleri ile farklı ebatlarda kullanıma sunulan ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki web adresimizden ulaşabilirsiniz;

<www.hammamradiator.com.tr>

Ürün gamımızda bulunan mamuller;

  • Havlupanlar (merkezi sistem ve elektrikli)
  • Dekoratif Radyatörler (merkezi sistem ve elektrikli)
  • Havluluklar

Fabrikamız, 1996 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. 1800 m² kapalı alana sahip olan üretim tesisimizde, hammadde girişinden mamul çıkışına kadar tüm prosesler EN 442 Avrupa standartlarına uygun olarak yürütülmektedir.

Boru ve profiller, çeşitli mekanik işleme ve şekillendirme proseslerinden geçerek % 40 gümüş ihtiva eden kaynak malzemesi kullanımı ile radyatör gövdesi haline getirilmektedir. Gümüş kaynak malzemesi kullanımı, sürekli ısınan ve soğuyan bu tür ürünlerin kaynak bölgelerinde, kırılma ve çatlama risklerini minimuma indirmektedir. Ürünlerimiz elektrostatik toz boyama veya krom kaplama süreçlerinde korozyona karşı yüksek dayanım kazanmaktadır. Tüm mamullerimiz standart sıcak su sistemleri ile uyumludur. Alya, Vega ve Mira tasarımlarımızı, tavsiye ettiğimiz elektrikli rezistanslar ve özel solüsyonumuz (donma noktası düşük ve pas önleyici) ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Radim Radyator Ltd. Sti yarattigi Hammam Radiator  markasi ile  gerek ic piyasada gerekse  dis piyasada sektorun onde gelen firmalarindan biri haline gelmistir.

Radim Radyator Ltd. Sti nin kendi bunyesinde yurruttugu pazarlama faaliyetleri, 2003 yilinda kurulan Radeks Radyator Sanayi ve Dis Ticaret Ltd Sti. Firmasina devredilmistir.

Firmamizin temel amaci Dekoratif  Radyatör tasarım ve üretiminde müşteri istek ve beklentilerini aşarak karşılayan saygın bir kuruluş olmaktir. Müşteri odaklılık,  Ahlaklı olmak,  Sorumluluk taşımak,  Takım çalışması,  Sürekli gelişme, Tutumluluk, Çevreye ve bireye saygı amacimiza ulasirken gozettigimiz degerlerden en onemlileridir.

Her gecen gun genisleyen yurtici ve yurtdisi musteri portfoyumuz en onemli referanslarimizdir.

Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz;

 www.hammamradiator.com.trRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
İhracat Pazarlama SorumlusuRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Firmamız havlupan ve dekoratif radyatör sektöründe 23 senedir 45 den fazla ülkeye ihracat yapmakta olup, sektöründe uluslararası bazda tanınan önemli üreticilerinden biridir.Firmamızın , Istanbul / Selamiçeşme Bağdat Cad. deki ofisimizde istihdam edilmek üzere ; Pazar araştırması, portföy planlaması, müşteri analizi, satış ağı kurulumu ve denetimi konusunda tecrübeli,Çok iyi seviyede İNGİLİZCE tercihen ikinci bir dil  yazma , okuma ve konuşma yeteneğine sahip,Çok  sayıda müşteri ve sipariş organize ve yönetebilme kabiliyeti olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yurtdışı fuar programlarının takvimlenmesi, organizasyon ve takibini yapabilecek,Kendini ifade yeteneği ve sosyal ilişkileri üst seviyede olan, Ehliyet sahibi olması, iyi derecede araba kullanabilmesi, Internet, bilgisayar programları (power point, paint, excel vb) / CRM ve pazar araştırması ile ilgili bilgi bankalarını yüksek efektiflikte kullanabilme özelliği İhracat ve ithalat operasyon konusunda iş tecrübesi olan, 4 Yıllık üniversite mezunu, Analitik karar verebilme yetisine sahip, Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
İhracat Operasyon SorumlusuRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Tasarım Havlupan ve Radyatör üretimi yapan firmamızın Istanbul / Selamiçeşme Bağdat Cad. deki ofisinde istihdam edilmek üzere, İhracat Operasyon Sorumlusu alınacaktır. Aranan nitelikler aşağıdaki gibidir. • İhracat ağırlıklı olmak üzere , İthalat / Dış Ticaret operasyon konusunda tecrübeli olması,• Netsis, CRM, QDMS vb. ERP tabanlı programların kullanımında tecrübe sahibi olması, üst yönetim tarafından aylık bazda istenen raporları hazırlayabilmek için Netsisden aldığı verileri Excel ortamında kullanarak veri analizi yapabilme, grafik çalışması hazırlayabilme yetisine sahip olması gerekmektedir.• Çok iyi seviyede İNGİLİZCE yazma , okuma ve konuşma yeteneğine sahip,• Üniversite mezunu,• Kendini ifade yeteneği ve sosyal ilişkilerin üst seviyede olması,• Internet, bilgisayar programları (power point, paint, excel vb) ve yüksek efektiflikte kullanabilme özelliği,• Analitik karar verebilme yetisi,• Çok  sayıda müşteri ve sipariş organize ve yönetebilme kabiliyeti• İhracat mevzuatı hakkında bilgi sahibi olmalıdır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Elemanı İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Satış Destek ElemanıRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
TASARIM HAVLUPAN VE RADYATÖR ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZIN ISTANBUL / SELAMİÇEŞME BAĞDAT CAD DEKİ OFİSİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE ; ÜNİVERSITE VEYA ÖN LISANS MEZUNU MS OFFICE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABILEN NETSIS, CRM PROGRAMINI KULLANMIŞ VEYA ERP MANTIĞINI BILEN VERİ GİRİŞ DENEYİMİ OLAN ÖĞRENMEYE AÇIK TAKIP YETENEĞİ GÜÇLÜ, DÜZENLİ , DİSİPLİNLİ, DİKKATLİ  SATIŞ OPERASYON DESTEK / VERİ GİRİŞ  ELEMANI ARIYORUZ.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Teknik Servisi Uzmanı Eskişehir, İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Satış Sonrası Teknik Servisi UzmanıRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Hammam Design Radiator markası ile alüminyum, paslanmaz çelik, havlupan vedekoratif radyatör imalatı yapan firmamız sürekli kendini aşarak yenilenen tasarımlarıile üretiminin büyük bir kısmını kuzey ve batı Avrupa pazarlarına ihraçetmektedir. Büyüyen firmamızın, Eskişehir fabrikasında bir personel ve İstanbul şubesinde bir personel istihdam etmek üzere;SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS UZMANLIĞI görevi için, iki çalışma arkadaşı aramaktayız.  En az Meslek Lisesi mezunu, Tercihen MYO mezunu, Tercihen, meslek liselerinin; Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümü veya meslek yüksek okullarının, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi bölümlerinden mezun olması,Isıtma, soğutma ve mekanik tesisat bilgisine sahip olması, Tercihen Radyatör İmalat ve ya inşaat sektöründe çalışmış ve ürün montajı hakkında bilgi sahibi,Tercihen SRC4 belge sahibi, Satış sonrası Teknik Hizmetler konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi,Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı ehliyet sahibi, 22-35 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİ Eskişehir Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Hammam Design Radiator markası ile alüminyum, paslanmaz çelik, havlupan ve dekoratif radyatör imalatı yapan firmamız sürekli kendini aşarak yenilenen tasarımları ile üretiminin büyük bir kısmını kuzey ve batı Avrupa pazarlarına ihraç etmektedir. Büyüyen firmamızın Eskişehir tesislerinde istihdam etmek üzere Kalite Güvence Yöneticisi aramaktayız.Üniversitelerin Makine, Metalürji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Konusunda en az 8 yıl iş tecrübesine sahip, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli, sistem kurulum aşamalarında Yönetim Temsilcisi olarak görev almış ve İç Tetkikçi Sertifikasına sahip,CE Kalite Deklarasyon Belgeleri hakkında bilgili, ürün test ve sertifikasyon süreçlerinde liderlik yapabilecek,ERP Sistemleri, Entegre Yönetim Sistemi, Doküman ve İş Akışı Yönetim Sistemi konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,İstatiksel Kalite Kontrol Teknikleri, FMEA, PPAP ve Problem Çözme Teknikleri konusunda deneyimli, tercihen 5S ve 6 Sigma uygulamalarına katılmış,Düzeltici, önleyici faaliyetleri tüm işletme genelinde takip ederek gerekli iyileştirmelerin hayata geçirilmesine önderlik edebilecek,Analitik düşünme becerisi gelişmiş, problem çözme yeteneğine sahip, etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın ve yoğun tempoda çalışabilecek,Sistematik çalışma düzeninin tüm gerekliliklerine sahip olup, şirketin tüm personeline sistematik çalışmayı aşılayabilecek,Liderlik vasıfları ile ekibini sıkı kavrayabilecek, sürekli eğitime ve gelişime açık olan,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Düzenli, planlı çalışan ve raporlama alışkanlığına sahip, 33 – 45 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı