Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

www.hammamradiator.com.tr

Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
HAMMAM DESIGN RADIATOR

Türkiye’nin önde gelen Çelik Boru Tip Radyatör üreticilerindendir. Ürünlerimiz  yurtiçinde ve yurtdışında pazarlanmakta, hizmet ve ürün kalitemiz müşterilerimiz tarafından beğeni görmektedir. Beyaz, krom kaplama ve siparişe bağlı çeşitli renk seçenekleri ile farklı ebatlarda kullanıma sunulan ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki web adresimizden ulaşabilirsiniz;

<www.hammamradiator.com.tr>

Ürün gamımızda bulunan mamuller;

  • Havlupanlar (merkezi sistem ve elektrikli)
  • Dekoratif Radyatörler (merkezi sistem ve elektrikli)
  • Havluluklar

Fabrikamız, 1996 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. 1800 m² kapalı alana sahip olan üretim tesisimizde, hammadde girişinden mamul çıkışına kadar tüm prosesler EN 442 Avrupa standartlarına uygun olarak yürütülmektedir.

Boru ve profiller, çeşitli mekanik işleme ve şekillendirme proseslerinden geçerek % 40 gümüş ihtiva eden kaynak malzemesi kullanımı ile radyatör gövdesi haline getirilmektedir. Gümüş kaynak malzemesi kullanımı, sürekli ısınan ve soğuyan bu tür ürünlerin kaynak bölgelerinde, kırılma ve çatlama risklerini minimuma indirmektedir. Ürünlerimiz elektrostatik toz boyama veya krom kaplama süreçlerinde korozyona karşı yüksek dayanım kazanmaktadır. Tüm mamullerimiz standart sıcak su sistemleri ile uyumludur. Alya, Vega ve Mira tasarımlarımızı, tavsiye ettiğimiz elektrikli rezistanslar ve özel solüsyonumuz (donma noktası düşük ve pas önleyici) ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Radim Radyator Ltd. Sti yarattigi Hammam Radiator  markasi ile  gerek ic piyasada gerekse  dis piyasada sektorun onde gelen firmalarindan biri haline gelmistir.

Radim Radyator Ltd. Sti nin kendi bunyesinde yurruttugu pazarlama faaliyetleri, 2003 yilinda kurulan Radeks Radyator Sanayi ve Dis Ticaret Ltd Sti. Firmasina devredilmistir.

Firmamizin temel amaci Dekoratif  Radyatör tasarım ve üretiminde müşteri istek ve beklentilerini aşarak karşılayan saygın bir kuruluş olmaktir. Müşteri odaklılık,  Ahlaklı olmak,  Sorumluluk taşımak,  Takım çalışması,  Sürekli gelişme, Tutumluluk, Çevreye ve bireye saygı amacimiza ulasirken gozettigimiz degerlerden en onemlileridir.

Her gecen gun genisleyen yurtici ve yurtdisi musteri portfoyumuz en onemli referanslarimizdir.

Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz;

 www.hammamradiator.com.trRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Sosyal Medya UzmanıRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
ISTANBUL / SELAMİÇEŞME BAĞDAT CAD DEKİ OFİSİMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE ;DİGİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA ALANINDA EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, SOSYAL MEDYADA TÜM PLATFORMLARA VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINI YÖNETİM ARAÇLARINA HAKİM.SOSYAL İÇERİK ÜRETİMİ, PLANLAMASI VE GİRİŞİ YAPABİLECEK VE TRENDLERİ TAKİP EDEN (FACEBOOK TWITTER, INSTRAGAM, BLOG)TERCİHEN PHOTOSHOP , ILLUSTRATOR PROGRAMLARINI KULLANABİLEN GOOGLE ADWORD, FACEBOOK, SEO VE E- MAIL MARKETING KONULARINA HAKIM E-TİCARET SİTESİ YÖNETİMİ / SİPARİŞ – SATIŞ- SEVKİYAT SÜRECİNDE DENEYİMLİ E- TİCARET SİTE YÖNETİCİSİ & SOSYAL MEDYA UZMANI ARIYORUZ.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Teknikeri Eskişehir Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Kalite TeknikeriRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Hammam Design Radiator markası ile alüminyum, paslanmaz çelik, havlupan ve dekoratif radyatör imalatı yapan firmamız sürekli kendini aşarak yenilenen tasarımları ile üretiminin büyük bir kısmını kuzey ve batı Avrupa pazarlarına ihraç etmektedir.Büyüyen firmamızın Eskişehir tesislerinde istihdam etmek üzere Kalite Teknikeri aramaktayız. *Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun*Üretim sektöründe konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan.*Teknik Resim okuma, Ölçme aletleri kullanımı alanında tecrübeli,*Kalite yönetim sistemi gereklerine uygun olarak çalışacak ve sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiş,*Prosedür, iş süreçleri, form oluşturma gibi tüm dokümantasyon sistemi oluşturma konularına hakim olan,*MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,*Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünebilen,*Düzenli ve planlı çalışmayı seven ve düzenli raporlama yapabilen,*Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün,*Yeniliklere açık ve araştırmayı seven,*Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar İçin),*Sorumluluk Sahibi,*25 - 35 Yaş Arası
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim & Planlama Mühendisi Eskişehir Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Üretim & Planlama MühendisiRadim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
                         Radyatör imalatı ve ihracatı yapan firmamız bünyesinde ÜRETİM VE PLANLAMA MÜHENDİSİ olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya İmalat Mühendisliği bölümünden mezun,Autocad ve/veya solidworks çizim programı bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce dilini bilen, Düzenli, planlı çalışan ve raporlayan, Üretim adetlerini takip edip raporlayacak, Süreç iyileştirme çalışmalarına katılacak, Operasyon bazında iş emirleri oluşturacak,                                                           İlgili Mühendislik Talimatlarını hazırlayacak, revizyonlarını takip edecek,  Gelen siparişlere göre üretim programını hazırlayıp takip edebilecek, Vardiya planlaması yapabilecek, Kalite güvence süreçlerine hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun tempoda çalışabilecek, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, araştırma geliştirme yapabilecek, Proaktif, problem çözme yeteneğine sahip, Askerliğini tamamlamış olan, En az 6-7 Yıl iş tecrübesi olan, 30-40 yaş aralığında olan,  Üretim ve Planlama Mühendisi  takım arkadaşları aramaktayız.            
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı