İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


 

İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Communications
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıkların satış pazarlamasını üstlenmiştir.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

- Bluemedia
32 iskelede, yıllık 65 milyon yolcuya ev sahipliği yapan İDO'da etkili reklam mecraları yaratan BLUEMEDIA Marmara Bölgesi'nde deniz ulaşımı reklamlarındaki tek kurumsal şirkettir.

BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

- ML Yapı
İyi konumda, iyi tasarlanmış, uluslararası standartlarda projeler geliştiren ML Yapı’nın Maltepe’deki Newada projesi tamamlanmıştır. 30 ve 24 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan Newada, 50.000 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş olup muhteşem mimariye sahiptir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Asya Maden
Asya Maden İşletmeleri A.Ş. 2007 yılından itibaren Kastamonu ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Asya Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Maden
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla İlan Mermer, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan İlan Mermer'in burada 21 adet mermer ruhsatı ve Mersin’in Silifke ilçesi Taşucu mevkiinde 1 adet mermer ruhsatı olmak üzere, toplam 22 adet ruhsatı bulunmaktadır.

TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Müdür Türkiye İLBAK HOLDİNG A.Ş
Teknik MüdürİLBAK HOLDİNG A.Ş
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin  "Teknik & Operasyon" departmanımızda görevlendirilmek üzere "Teknik Müdür" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Açıkhava Reklamcılığı (Indoor/Outdoor) konusunda tecrübeli, Benzer alanda en az 8 yıl deneyimli, Üniversitelerin mühendislik (tercihan inşaat, makina, endüstri) bölümlerinden mezun, Ekip yönetiminde başarılı, Autocad bilen, konstrüksiyon, tasarım, malzeme, profil konularında bilgi sahibi, Planlama, iş takibi ve iletişim konularında etkin, Başarı ve sonuç odaklı, Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip, Askerliğini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe Birim YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde “Muhasebe Birim Yöneticisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında en az 8 sene aktif iş tecrübesine sahip, En az 2 sene ekip yönetimi tecrübesi olan, Tercihen SAP programı kullanabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı yaklaşımına sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 9 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Konya İLBAK HOLDİNG A.Ş.
PuantörİLBAK HOLDİNG A.Ş.
GENEL NİTELİKLER Holdingimize bağlı Konya ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren İlan Maden şirketimiz bünyesinde “Puantör” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Takım Arkadaşı arıyoruz.·Üniversitelerin Ön Lisans bölümlerinden mezun,·2 sene aktif iş tecrübesine sahip,·MS Office programlarına hakim,·B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·Vardiya sisteminde görev alabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,·Beyşehir'de ikamet eden, ·Seyahat engeli bulunmayan,·Ekip çalışmasına yatkın,·Askerliğini tamamlamışÇalışma Lokasyonu - Konya/Beyşehir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Vardiya Mühendisi Konya İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Vardiya MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
GENEL NİTELİKLERHoldingimize bağlı Konya ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren İlan Maden şirketimiz bünyesinde “Vardiya Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.·         Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,·         Mermer alanında faaliyet gösteren firmalarda en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip,·         Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,·         MS Office programlarına hakim,·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         Beyşehir'de ikamet eden/edebilecek, ·         Vardiya sisteminde görev alabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Beyşehir-Konya 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medya Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Medya Planlama UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin medya planlama & satınalma şirketi bünyesinde "Medya Planlama Uzmanı” olarak görev alacak takım arayışımız bulunmaktadır. • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Medya sektöründe ve benzer rolde en az 3 yıl deneyimli,• Açıkhava, alternatif mecralar öncelikli olmak üzere Gazete, Radyo ve Sinema medya planlama görevinde bulunmuş,• Medya planlama ve raporlama programlarına hakim,• İyi düzeyde İngilizce dil yetkinliği olan,• Analitik düşünme gücüne sahip,• Takım çalışmasına uygun,• İletişim becerileri yüksek,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Etiler
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Supervisor İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
IT SupervisorRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for Information Technology Supervisor who should possess; At least a Diploma in Computer Science 3 years experience in Computer Operations and Networking in Hotel Industry   Basic Networking Knowledge (TCP/IP, LAN, WAN) Knowledge of Opera Hotel System is a plus A team player. Able to work closely with colleagues. Good problem solver with a positive work attitude, follow-up skills and ability to work independently Excellent interpersonal and communication skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İşyeri HekimiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimizin Merkez Ofisinde "İşyeri Hekimi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri Hekimliği sertifikası bulunan, Tercihen 5 yıl işyeri hekimliği tecrübesine sahip veya hastanelerin Acil/Yoğun Bakım Bölümlerinde çalışmış, İyi iletişim becerilerine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bahçe Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Bahçe Bakım ElemanıRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Esenler’de yer alan Ramada Plaza Tekstilkent Otel'de  “Bahçe Bakım Elemanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Benzer pozisyonda en az 1 yıl görev almış, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne özen gösteren, Misafir memnuniyeti odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
“Muhasebe Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,• Benzer rolde en az 5 sene iş tecrübesine sahip,• Ekip çalışmasına yatkın,• Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,• İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Muhasebe UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde Maden şirketlerimizin muhasebe süreçlerinden sorumlu olacak şekilde  "Muhasebe Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Maden Muhasebesi ve/veya Maliyet Muhasebesi konularında en az 4 senelik tecrübeye sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Maden muhasebesi konusunun tüm aşamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, İstanbul'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Bütçe Raporlama UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde "Bütçe & Raporlama Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.•  Üniversitelerin İktisat, İstatistik, İşletme vb. bölümlerinden mezun,•  Benzer rolde en az 4 sene iş tecrübesine sahip,•  Denetim firmasında en az 1 sene görev almış,•  Bütçe, finansal raporlama, IFRS ve konsolidasyon konularına hakim,•  Proaktif, iletişim gücü yüksek,•  Ms Office programlarını özellikle Excel'i iyi derecede kullanabilen,•  Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık,•  Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,•  Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Kontrol Teknikeri Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Saha Kontrol TeknikeriİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı İnşaat alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde "Saha Kontrol Teknikeri" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Meslek Yüksekokullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 sene aktif iş tecrübesine sahip, Tercihen İnşaat altyapı projelerinde aktif görev almış, Autocad, Ms Office, Google Earth programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Taşeron yönetimi ve proje konularında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik, problem çözme becerisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) B Sınıfı ehliyet sahibi (Aktif araç kullanabilen)Çalışma Lokasyonu: Ankara
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Planlama Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Planlama MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Planlama Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, Datamine veya Surpac programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kastamonu'da ikamet edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Kastamonu 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Information Technology Clerk İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Information Technology ClerkRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for Information Technology Clerk who should possess; At least a Diploma in Computer Science 1 – 2 years experience in Computer Operations and Networking Basic Networking Knowledge (TCP/IP, LAN, WAN) Knowledge of Opera Hotel System is a plus A team player. Able to work closely with colleagues. Good problem solver with a positive work attitude, follow-up skills and ability to work independently Excellent interpersonal and communication skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde Kastamonu'da "İş Sağlığı & Güvenliği Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Sağlığı & Güvenliği ile ilgili en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip,(tercihen maden sektörü tecrübesine sahip) C Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Sertifikası bulunan, İş Sağlığı & Güvenliği Kanun ve mevzuatına hakim, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Şantiye ŞefiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı İnşaat alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde "Şantiye Şefi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer rolde en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip, Tercihen İnşaat altyapı projelerinde aktif görev almış, Saha Yönetimi, metraj, keşif, hakediş ve proje konularında deneyimli, Autocad, MS Office, Google Earth programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Sonuç odaklı,iş takibi kuvvetli ve  dinamik, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu: Ankara
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG
Reklam Satış YönetmeniİLBAK HOLDİNG
Holdingimizin reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “Satış Yönetmeni” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, Reklam mecraları satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS. Office programlarını etkin olarak kullanan, İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilenÇalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Operasyon Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Operasyon MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Kastamonu'da bulunan Asya Maden şirketimizde "Maden Operasyon Müdürü"  olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arayışındayız. • Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun• Tercihen açık ocak operasyonlarında yöneticilik yapmış, en az 10 yıl metal madenciliği tecrübeli,• Maden operasyonu, mühendislik, prosedürler ve yönetmelikler konusunda bilgiye sahip,• Güçlü liderlik, iletişim, ekip oluşturma ve yönetim becerisine sahip,• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarına hakim,• Seyahat engeli bulunmayan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Çalışma Lokasyonu : Kastamonu 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çevre MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı "Madencilik” sektöründe faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde "Çevre Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,• Iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Çevre Görevlisi belgesi olan,• Çevre Mevzuatı, su, atık su, atık barajı, emisyon, hava kalitesi ve doğal kaynak yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi,• Çevre konularında ulusal ve uluslararası mevzuat bilgisine, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim,• Çevre Yönetimi ve uygulamalarıyla ilgili - tercihen maden sektöründe- en az 3 yıl saha tecrübesi olan, • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi uygulamalarında tecrübe sahibi,• Sistem geliştirme, sorumluluk alma, proaktif olma, sonuç odaklılık, takım çalışması, iletişim, çözümsel yaklaşım, zaman yönetimi gibi yetkinliklere sahip,• Tercihen “B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası” bulunan,• MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,• Kastamonu – Hanönü’de ikamet eden veya edebilecek olan,Çalışma Lokasyonu – Kastamonu / Hanönü 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı