İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


 

İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Communications
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıkların satış pazarlamasını üstlenmiştir.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

- Bluemedia
32 iskelede, yıllık 65 milyon yolcuya ev sahipliği yapan İDO'da etkili reklam mecraları yaratan BLUEMEDIA Marmara Bölgesi'nde deniz ulaşımı reklamlarındaki tek kurumsal şirkettir.

BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

- ML Yapı
İyi konumda, iyi tasarlanmış, uluslararası standartlarda projeler geliştiren ML Yapı’nın Maltepe’deki Newada projesi tamamlanmıştır. 30 ve 24 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan Newada, 50.000 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş olup muhteşem mimariye sahiptir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Asya Maden
Asya Maden İşletmeleri A.Ş. 2007 yılından itibaren Kastamonu ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Asya Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Maden
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla İlan Mermer, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan İlan Mermer'in burada 21 adet mermer ruhsatı ve Mersin’in Silifke ilçesi Taşucu mevkiinde 1 adet mermer ruhsatı olmak üzere, toplam 22 adet ruhsatı bulunmaktadır.

TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP Modül Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
SAP Modül YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde 'SAP Modül Yöneticisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.•Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb. bölümlerinden mezun,•SAP SD, MM, PP, CRM, SRM modüllerinin en az birinde proje tecrübesi olan,•Tercihen SAP proje yöneticiliği yapmış,•Enerjisi ve motivasyonu yüksek,•İstanbul'da ikamet eden,•Seyahat engeli bulunmayan,•İyi derecede İngilizce bilen,•Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,•Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,•Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,•MsOffice, MsVisio, MsProject uygulamalarına hakim,•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.Çalışma Lokasyonu – Balmumcu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bell Attendant İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Bell AttendantRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for the Bell Attendant  who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience, which includes escorting guests to their destination, handling delivering and storing of guests luggage, communication of information and guest requests. Graduate of Tourism Vocational School or university (preferably Tourism and Hospitality Department), Has a friendly and confident personality Good spoken and written communication skills The ability to stay calm under pressure Good organizational skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Atık Depolama Tesisi Şantiye Şefi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Atık Depolama Tesisi Şantiye ŞefiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde "ADT Şantiye Şefi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer rolde en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip, Tercihen Atık Depolama Baraj İnşaatı projelerinde aktif görev almış, kil çekirdek-kaya dolgu barajı işlerinde tecrübeli, Saha Yönetimi, metraj, keşif, hakediş ve proje konularında deneyimli, Autocad, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Sonuç odaklı,iş takibi kuvvetli ve  dinamik, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu: Kastamonu - Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Şantiye ŞefiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı İnşaat alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde "Şantiye Şefi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer rolde en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip, Tercihen İnşaat altyapı projelerinde aktif görev almış, Saha Yönetimi, metraj, keşif, hakediş ve proje konularında deneyimli, Autocad, MS Office, Google Earth programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Sonuç odaklı,iş takibi kuvvetli ve  dinamik, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu: Ankara
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
AvukatİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde 'Avukat' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. •  Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun,•  Sözleşme, birleşme-devralma, şirketler hukuku ve ticaret hukuku konularında en az  6 sene iş tecrübesine sahip,•  İyi derecede İngilizce bilen,•  Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen•  Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,•  İstanbul'da ikamet eden,•  Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çevre MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı "Madencilik” sektöründe faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde "Çevre Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,• Iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Çevre Görevlisi belgesi olan,• Çevre Mevzuatı, su, atık su, atık barajı, emisyon, hava kalitesi ve doğal kaynak yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi,• Çevre konularında ulusal ve uluslararası mevzuat bilgisine, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim,• Çevre Yönetimi ve uygulamalarıyla ilgili - tercihen maden sektöründe- en az 3 yıl saha tecrübesi olan, • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi uygulamalarında tecrübe sahibi,• Sistem geliştirme, sorumluluk alma, proaktif olma, sonuç odaklılık, takım çalışması, iletişim, çözümsel yaklaşım, zaman yönetimi gibi yetkinliklere sahip,• Tercihen “B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası” bulunan,• MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,• Kastamonu – Hanönü’de ikamet eden veya edebilecek olan,Çalışma Lokasyonu – Kastamonu / Hanönü 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Türkiye İLBAK HOLDİNG A.Ş
Teknik MüdürİLBAK HOLDİNG A.Ş
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin  "Teknik & Operasyon" departmanımızda görevlendirilmek üzere "Teknik Müdür" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Açıkhava Reklamcılığı (Indoor/Outdoor) konusunda tecrübeli, Benzer alanda en az 8 yıl deneyimli, Üniversitelerin mühendislik (tercihan inşaat, makina, endüstri) bölümlerinden mezun, Ekip yönetiminde başarılı, Autocad bilen, konstrüksiyon, tasarım, malzeme, profil konularında bilgi sahibi, Planlama, iş takibi ve iletişim konularında etkin, Başarı ve sonuç odaklı, Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip, Askerliğini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe Birim YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde “Muhasebe Birim Yöneticisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında en az 8 sene aktif iş tecrübesine sahip, En az 2 sene ekip yönetimi tecrübesi olan, Tercihen SAP programı kullanabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı yaklaşımına sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 9 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Stajyeri İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş
Pazarlama StajyeriİLBAK HOLDİNG A.Ş
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimizin Pazarlama  biriminde görevlendirilmek üzere "Pazarlama Stajyeri" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İstatistik veya Matematik bölümlerinde öğrenimine devam eden, Yaz dönemi boyunca yarı zamanlı çalışabilecek, İyi derecede Excel programını kullanabilen, İyi derecede yazılı İngilizce bilgisi bulunan, Kariyerini raporlama alanında geliştirmek isteyen, İstanbul’da ikamet eden,Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa Yakası
Stajyer        İlan Detayı
Mermer Satış Mühendisi İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Mermer Satış MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
 Holdingimize bağlı Konya ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren İlan Maden şirketimiz bünyesinde “Mermer Satış Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Mermer alanında faaliyet gösteren firmalarda en az 3 sene aktif satış iş tecrübesine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, İkinci dil olarak tercihen Çince bilen, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Beyşehir'de ikamet eden/edebilecek, Vardiya sisteminde görev alabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – Konya / Beyşehir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Vardiya Mühendisi Konya İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Vardiya MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
GENEL NİTELİKLERHoldingimize bağlı Konya ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren İlan Maden şirketimiz bünyesinde “Vardiya Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.·         Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,·         Mermer alanında faaliyet gösteren firmalarda en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip,·         Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,·         MS Office programlarına hakim,·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         Beyşehir'de ikamet eden/edebilecek, ·         Vardiya sisteminde görev alabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Beyşehir-Konya 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medya Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Medya Planlama UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin medya planlama & satınalma şirketi bünyesinde "Medya Planlama Uzmanı” olarak görev alacak takım arayışımız bulunmaktadır. • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Medya sektöründe ve benzer rolde en az 3 yıl deneyimli,• Açıkhava, alternatif mecralar öncelikli olmak üzere Gazete, Radyo ve Sinema medya planlama görevinde bulunmuş,• Medya planlama ve raporlama programlarına hakim,• İyi düzeyde İngilizce dil yetkinliği olan,• Analitik düşünme gücüne sahip,• Takım çalışmasına uygun,• İletişim becerileri yüksek,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Etiler
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı