İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


 

İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Communications
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıkların satış pazarlamasını üstlenmiştir.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

- Bluemedia
32 iskelede, yıllık 65 milyon yolcuya ev sahipliği yapan İDO'da etkili reklam mecraları yaratan BLUEMEDIA Marmara Bölgesi'nde deniz ulaşımı reklamlarındaki tek kurumsal şirkettir.

BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

- ML Yapı
İyi konumda, iyi tasarlanmış, uluslararası standartlarda projeler geliştiren ML Yapı’nın Maltepe’deki Newada projesi tamamlanmıştır. 30 ve 24 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan Newada, 50.000 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş olup muhteşem mimariye sahiptir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Asya Maden
Asya Maden İşletmeleri A.Ş. 2007 yılından itibaren Kastamonu ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Asya Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Maden
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla İlan Mermer, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan İlan Mermer'in burada 21 adet mermer ruhsatı ve Mersin’in Silifke ilçesi Taşucu mevkiinde 1 adet mermer ruhsatı olmak üzere, toplam 22 adet ruhsatı bulunmaktadır.

TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
İnsan Kaynakları UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde "İnsan Kaynakları Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstriyel İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,
İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip,(tercihen maden sektörü tecrübesine sahip)
İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip
MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
İç müşteri memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasına yatkın
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – Kastamonu /Hanönü   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Havuz Bakım Elemanı İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Havuz Bakım ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maltepe’de yer alan Newada Residence Site Yönetiminde “Havuz Bakım Elemanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Benzer pozisyonda en az 1 yıl görev almış,
Havuz Operatörlüğü Belgesine sahip,
Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne özen gösteren,
Müşteri memnuniyeti odaklı,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Çalışma Lokasyonu – İstanbul (Anadolu) – Maltepe
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bahçe Bakım Elemanı İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Bahçe Bakım ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maltepe’de yer alan Newada Residence Site Yönetiminde “Bahçe Bakım Elemanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Benzer pozisyonda en az 1 yıl görev almış,
Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünümüne özen gösteren,
Misafir memnuniyeti odaklı,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Çalışma Lokasyonu – İstanbul (Anadolu) – Maltepe
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alan Satış Şefi Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Alan Satış ŞefiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
İlbak Holding bünyesinde perakende alanında kurulacak yeni şirketimizin Ankara lokasyonunda “Alan Satış Şefi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Perakende sektöründe en az 2 yıl alan/bölge yönetimi (çoklu satış noktası) tecrübesine sahip,
MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
Yönetim ve iletişim becerileri gelişmiş,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Housekeeping Floor Supervisor İstanbul(Avr.) Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent Hotel .
Housekeeping Floor SupervisorRamada Plaza İstanbul Tekstilkent Hotel .
We are looking for Housekeeping Supervisor who is responsible for the proper maintenance and upkeep of all furnishing and facilities after the rooms have been cleaned. The candidate should possess:
 
At least 2 years’ experience in 5-star hotels
Excellent communication and organizational skills
Strong interpersonal and problem solving abilities
Highly responsible & reliable
Ability to work cohesively with colleagues as part of a team with minimum supervision
Ability to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous at all times
Ability to work well under pressure in a fast paced environment
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Assistant Corporate Sales Manager İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Tekstilkent Istanbul Hotel
Assistant Corporate Sales ManagerRamada Plaza Tekstilkent Istanbul Hotel
We are currently looking for Assistant Corporate Sales Manager who is responsible for assisting corporate sales manager in achieving the room’s revenue goals
Has a university degree from Sales or Tourism related majors
Minimum of 3 years sales experience in the hotel market especially Istanbul Atatürk Airport Region
Excellent command of the English language
Exceptional strength and contacts for selling into the  corporate markets
Strong demonstrated experience and understanding of Revenue Management
Strong leadership skills
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Director of Sales İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel .
Director of SalesRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel .
We are currently looking for Director of Sales  who is responsible for directing the hotel sales team in achieving the rooms, Food and Beverage and Spa revenue goals as laid out  in the hotel Marketing  Plan as well as taking responsibility for all rooms sales, solicitation of new business and implementing sales action plans set forth in the Marketing Plan.
Requirements
Has a university degree from Sales or Tourism  related majors
Minimum of 5 years sales experience in the  hotel market especially Istanbul Atatürk Airport Region
Excellent command of the English language
Exceptional strength and contacts for selling into the Group, corporate markets
Competent knowledge of travel agent sales
Strong demonstrated experience and understanding of Revenue Management
Strong leadership skills 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Banquet Sales Executive İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Tekstilkent Istanbul Hotel
Banquet Sales ExecutiveRamada Plaza Tekstilkent Istanbul Hotel
       We are looking for a   "Banquet   Sales Executive" for Ramada Plaza Tekstilkent.
Have at least 2 years experience as a Catering & Banquets Sales discipline in international hotel chain,
Have a degree from an accredited university in Business Administration, Marketing, Hotel and Restaurant Management or related major,
Have good English knowledge,
Have Opera knowledge,
Be guest service oriented with proactive guest approach     
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Reklam Satış Müdürü İstanbul İLBAK HOLDİNG
Reklam Satış MüdürüİLBAK HOLDİNG
Holdingimize bağlı Reklam alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde Satış Müdürü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
• Tercihen TV, Gazete, Dergi reklam sektörü deneyimli,
• Üniversitelerin tercihen İşletme, İletişim, Pazarlama ve Marka Yönetimi, Reklamcılık gibi ilgili bölümlerinden mezun,
• Satış yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli,
• MS Office programlarını ve sosyal medyayı etkin olarak kullanan,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• Stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip,
• Başarı ve sonuç odaklı,
• Yönetim ve iletişim  becerileri gelişmiş,
• Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip olmak,
• Sunum teknikleri ve becerilerine sahip,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Müşteri İlişkileri YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Pazarlama biriminde "Müşteri İlişkileri Yöneticisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin ilgili lisans ve üstü bölümlerinden mezun,
• Benzer rolde en az 3 sene iş tecrübesine sahip,
• Çok iyi derecede yazılı ve sözlü aktif İngilizce bilgisine sahip,
• Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
• İşletme içi departmanlarla koordineli çalışabilen,
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan,
• Prezentable, ekip çalışmasına yatkın,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa - Beşiktaş
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Satınalma UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
İlbak Holding bünyesinde perakende alanında kurulacak yeni şirketimizin Ankara lokasyonunda “Satınalma Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer pozisyonda en az 2 yıl iş tecrübesine sahip,
Tercihen gıda perakende sektöründe deneyimli,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş,
Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
Aktif araç kullanabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Bakım Sorumlusu İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Teknik Bakım SorumlusuİLBAK HOLDİNG A.Ş.
• Tercihen açıkhava reklam veya imalat sektöründe deneyimli
• En az lise, tercihen MYO mezunu
• Operasyonel konularda en az 3 yıl deneyimli
• Orta düzeyde MS Office programlarını bilmek
• Güçlü iletişim becerisine sahip
• Kalite, sonuç ve müşteri odaklı düşünen
• Mesai saatleri gözetmeden çalışabilecek
• İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Satış MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde mermer üretimi gerçekleştiren şirketimiz  İlan Maden bünyesinde
“Satış Mühendisi” olarak İstanbul Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
• Üniversitelerin tercihen Maden ve Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Maden sektörüne yönelik satış alanında en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip,
• İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
• Dış ticaret uygulamalarına hakim,
• MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
• İlişki yönetimi, temsil ve müzakere becerisi kuvvetli,
• Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Lokasyon: Balmumcu - İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Teknikeri Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Makine TeknikeriİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde yer alan Asya Maden şirketimizde “Makine Teknikeri” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Makine bölümü teknik lise mezunu, tercihen meslek yüksekokulu mezunu,
• Benzer rolde en az 5 yıl deneyimli,
• Tercihen bakır flotasyonları konusunda deneyim sahibi,
• Tercihen Kırma, Öğütme ve Flotasyon makinalarının bakım ve onarımları hakkında bilgi sahibi,
• Autocad ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
• Organizasyon, planlama ve problem çözme becerisi kuvvetli,
• Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
• Takım çalışmasına uygun ve esnek olabilen,
• Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
• Kastamonu’da ikamet eden veya edebilecek.
Çalışma Lokasyonu - Kastamonu / Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Teknikeri Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Harita TeknikeriİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde yer alan Asya Maden şirketimizde “Harita Teknikeri” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin Harita ve Kadastro bölümlerinden mezun,
• Benzer rolde en az 3 yıl deneyimli,
• NetCad, Autocad ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
• Organizasyon, planlama ve problem çözme becerisi kuvvetli,
• Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
• Takım çalışmasına uygun ve esnek olabilen,
• Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
• Kastamonu’da ikamet eden veya edebilecek.
Çalışma Lokasyonu - Kastamonu / Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Büfe Satış Temsilcisi Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Büfe Satış TemsilcisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
İlbak Holding bünyesinde perakende alanında kurulacak büfelerimizin ve mini satış noktalarımızın Ankara lokasyonunda “Büfe Satış Temsilcisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 
En az lise mezunu,
Perakende sektöründe kasa veya satış alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi,
Tam zamanlı olarak çalışabilecek,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Güleryüzlü, iletişim becerileri kuvvetli,
Diksiyonu düzgün,
Askerlik hizmetini tamamlamış veya 1 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) ILBAK HOLDING
İnsan Kaynakları UzmanıILBAK HOLDING
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde “İnsan Kaynakları Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
•  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstriyel İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,
•  İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili en az 3 yıl aktif iş tecrübesine sahip,
•  Seçme ve yerleştirme uygulamalarına hakim,
•  Performans yönetimi sürecini bilen,
•  MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
•  Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen ve çözüm odaklı,
•  İletişim becerileri ve iş takibi kuvvetli,
•  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu: Balmumcu - İstanbul
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Reklam Satış Yönetmeni İstanbul İLBAK HOLDİNG
Reklam Satış YönetmeniİLBAK HOLDİNG
Holdingimizin reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “Satış Yönetmeni” arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversite mezunu,
Reklam mecraları satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS. Office programlarını etkin olarak kullanan,
İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli,
İstanbul'da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilenÇalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Finans UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holding bünyesinde perakende alanında kurulacak yeni şirketimizin Ankara lokasyonunda “Finans Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Finans alanında en az 5 sene aktif iş tecrübesine sahip,
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
Tercihen perakende sektöründe finans alanında aktif çalışmış,
Tercihen SAP sistemini aktif kullanmış,
Tercihen iyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
Analitik bakış açısına sahip,
Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın,
Ankara'da ikamet eden,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
İdari İşler UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “İdari İşler Uzmanı” olarak Kastamonu'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
    
En az Meslek Yüksekokulu mezunu
Benzer iş alanında en az 4 yıl çalışmış
İletişim yeteneği kuvvetli, sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Kastamonu'da ikamet eden veya edebilecek
Çalışma Lokasyonu: Kastamonu - Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Halkla İlişkiler Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Halkla İlişkiler UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde 'Halkla İlişkiler Uzmanı' olarak Kastamonu'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin Sosyal bilimler, İletişim, İktisadi ve İdari Bilimler alanlarında eğitim veren ilgili bölümlerden mezun,
Tercihen en az 4 yıl benzer sektörde aktif iş deneyimine sahip,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hâkim,
İlişki yönetimi kuvvetli, etkili sunum becerisine sahip,
Planlama, organizasyon, problem çözme yetkinlikleri kuvvetli,
Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,
Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Kastamonu'da ikamet eden veya edebilecek.
Çalışma Lokasyonu – Kastamonu - Hanönü
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net