İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


 

İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Communications
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıkların satış pazarlamasını üstlenmiştir.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

- Bluemedia
32 iskelede, yıllık 65 milyon yolcuya ev sahipliği yapan İDO'da etkili reklam mecraları yaratan BLUEMEDIA Marmara Bölgesi'nde deniz ulaşımı reklamlarındaki tek kurumsal şirkettir.

BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

- ML Yapı
İyi konumda, iyi tasarlanmış, uluslararası standartlarda projeler geliştiren ML Yapı’nın Maltepe’deki Newada projesi tamamlanmıştır. 30 ve 24 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan Newada, 50.000 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş olup muhteşem mimariye sahiptir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Asya Maden
Asya Maden İşletmeleri A.Ş. 2007 yılından itibaren Kastamonu ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Asya Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Maden
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla İlan Mermer, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan İlan Mermer'in burada 21 adet mermer ruhsatı ve Mersin’in Silifke ilçesi Taşucu mevkiinde 1 adet mermer ruhsatı olmak üzere, toplam 22 adet ruhsatı bulunmaktadır.

TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
İnsan Kaynakları MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde "İnsan Kaynakları Müdürü" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstriyel İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,
İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili en az 8 yıl aktif iş tecrübesine sahip,
Tercihen maden sektöründe çalışmış,
İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip
MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
İç müşteri memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasına yatkın
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – Kastamonu /Hanönü   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) ILBAK HOLDING
İnsan Kaynakları UzmanıILBAK HOLDING
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde “İnsan Kaynakları Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
•  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstriyel İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,
•  İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip,
•  Seçme ve yerleştirme uygulamalarına hakim,
•  Performans yönetimi sürecini bilen,
•  MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
•  Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen ve çözüm odaklı,
•  İletişim becerileri ve iş takibi kuvvetli,
•  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu: Balmumcu - İstanbul
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Satış Yönetmeni İstanbul İLBAK HOLDİNG
Reklam Satış YönetmeniİLBAK HOLDİNG
Holdingimizin reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “Satış Yönetmeni” arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversite mezunu,
Reklam mecraları satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS. Office programlarını etkin olarak kullanan,
İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli,
İstanbul'da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilenÇalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Planlama Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Planlama MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Planlama Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer görevde en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip,
İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
Datamine veya Surpac programlarına hakim,
MS Office programlarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Kastamonu'da ikamet edebilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Teknik Elemanı İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş
Reklam Teknik ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Reklam alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde İstanbul Atatürk Havalimanında Teknik Eleman olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Tercihen açıkhava reklamcılığında veya reklam panosu üretiminde tecrübeli,
Tercihen temel elektrik işlerinden anlayan,
En az Lise mezunu, (tercihen MYO mezunu)
Excel kullanımına hakim,
Planlama, iş takibi ve iletişim konularında etkin,
Prezentabl, dinamik,
Mesai saatleri gözetmeden çalışabilecek,
İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul - Atatürk Havalimanı
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Operasyon Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Operasyon MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Kastamonu'da bulunan Asya Maden şirketimizde "Maden Operasyon Müdürü"  olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arayışındayız.
 • Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun
• Tercihen açık ocak operasyonlarında yöneticilik yapmış, en az 10 yıl metal madenciliği tecrübeli,
• Maden operasyonu, mühendislik, prosedürler ve yönetmelikler konusunda bilgiye sahip,
• Güçlü liderlik, iletişim, ekip oluşturma ve yönetim becerisine sahip,
• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• MS Office programlarına hakim,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Çalışma Lokasyonu : Kastamonu
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yönetmeni İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Operasyon YönetmeniİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimizin açıkhava reklamcılığı alanında faaliyet gösteren şirketimizin otobüs giydirme operasyonunda görev alacak "Operasyon Yönetmeni" arayışı içerisindeyiz.
 • Tercihen açıkhava reklam sektöründe deneyimli
• En az lise, tercihen MYO mezunu
• Operasyonel konularda en az 3 yıl deneyimli
• MS Office programlarına hakim
• Güçlü iletişim becerisine sahip
• Kalite, sonuç ve müşteri odaklı düşünen
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
• Mesai saatleri gözetmeden çalışabilecek
• İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu - Yeşilköy
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul, Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
Bilgi Teknolojileri UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 'Bilgi Teknolojileri Uzmanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Kendi alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi,
• Teknik İngilizce bilgisine sahip,
• Active Directory, DNS, DHCP, Group Policy ve yönetimi konusunda deneyimli,
• Office 365 Panel yönetimi konusunda bilgili,
• Router, Swith, Firewall, Kablolama, TCP/IP vb. konularda uzman,
• Sanallaştırma (VmWare) altyapısının kurulumu, konfigürasyonu ve yönetimi konusunda tecrübeli,
• SAP lisanslı sistemlerin kullanımına ilişkin temel bilgi sahibi,
• Server, PC, Laptop, bunların çevre bilimleri ve donanımları konusunda uzman,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş
Harita MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı İnşaat alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde Ankara'da 'Harita Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Benzer alanda en az 3 yıl tecrübe sahibi,
• İyi derecede Office NetCAD ve AutoCAD programlarını kullanabilen,
• Tercihen ArcGIS bilgisine sahip
• İyi derecede İngilizce bilen,
• B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için),
Çalışma Lokasyonu: Ankara
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde Kastamonu'da "İş Sağlığı & Güvenliği Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin ilgili Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İş Sağlığı & Güvenliği ile ilgili en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip,(tercihen maden sektörü tecrübesine sahip)
C Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Sertifikası bulunan,
İş Sağlığı & Güvenliği Kanun ve mevzuatına hakim,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Elemanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Bilgi Teknolojileri ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Medya Planlama alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 'Bilgi Teknolojileri Elemanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Kendi alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi,
• Teknik İngilizce bilgisine sahip,
• Active Directory, DNS, DHCP, Group Policy ve yönetimi konusunda deneyimli,
• Office 365 Panel yönetimi konusunda bilgili,
• Router, Swith, Firewall, Kablolama, TCP/IP vb. konularda uzman,
• Server, PC, Laptop, bunların çevre bilimleri ve donanımları konusunda uzman,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Satış Temsilcisi Ankara BUYBOX
Engelli Satış TemsilcisiBUYBOX
 
18 yaşını doldurmuş,
En az lise mezunu,
Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,
İşkur'a kayıtlı,
Perakende sektörünün çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,
Mesai saatleri içerisinde görevli olduğu noktada yalnız çalışabilecek,
İletişimi güçlü, güler yüzlü,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. 
Adayların özgeçmişlerinde engellerini tarif etmeleri ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini belirtmeleri gerekmektedir.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Pazarlama UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Pazarlama biriminde "Pazarlama Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin ilgili lisans ve üstü bölümlerinden mezun,
• Benzer rolde en az 5 sene iş tecrübesine sahip,
• Tercihen maden sektörüne yönelik pazarlama iş süreçlerinde aktif görev almış,
• Çok iyi derecede yazılı ve sözlü aktif İngilizce bilgisine sahip,
• Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
• İşletme içi departmanlarla koordineli çalışabilen,
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan,
• Prezentable, ekip çalışmasına yatkın,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa - Beşiktaş
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Raporlama Uzmanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Pazarlama Raporlama UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Medya alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde "Pazarlama Raporlama Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Üniversitelerin ilgili lisans ve üstü bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl Pazarlama deneyimi olan,
İyi derecede yazılı ve sözlü aktif İngilizce bilgisine sahip,
MsOffice programlarına ve özellikle excel programına ileri derecede hakim,
Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme becerisine sahip,
İşletme içi departmanlarla koordineli çalışabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan,
Prezentabl, ilişki yönetimi yapabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde baskı hizmetleri şirketimizde “Muhasebe Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
• Benzer rolde en az 5 sene iş tecrübesine sahip,
• Üretim sektörüne dair genel muhasebe işlemlerini yerine getirmiş,
• Ekip çalışmasına yatkın,
• Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
• İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
GrafikerİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet  gösteren Holdingimizin Pazarlama biriminde “Grafiker” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• En az Yüksekokul olmak üzere Grafik Tasarım bölümlerinden mezun olan,
• En az 2 yıl Grafik Tasarım alanında deneyimli,
• Photoshop, Indesign, Illustrator programlarına hakim,
• Tercihen web tabanlı program kullanabilen,
• Ekip çalışmasında uyumlu, analitik düşünebilen, yaratıcı, müşteri odaklı,
• Görsel yönü güçlü,
• Sürekli gelişim ve öğrenmeye açık, yenilikçi yaklaşım gösterebilen,
• Planlı, hızlı ve sorumluluk sahibi,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
GrafikerİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Pazarlama biriminde dönemsel/proje bazlı olarak görevlendirilmek üzere “Grafiker” arayışı içerisindeyiz.
• En az Yüksekokul olmak üzere Grafik Tasarım bölümlerinden mezun olan,
• En az 1 yıl Grafik alanında deneyimli,
• Photoshop, Indesign, Illustrator programlarına hakim,
• Ekip çalışmasında uyumlu, analitik düşünebilen, yaratıcı, müşteri odaklı,
• Görsel yönü güçlü,
• Sürekli gelişim ve öğrenmeye açık, yenilikçi yaklaşım gösterebilen,
• Planlı, hızlı ve sorumluluk sahibi,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
 
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Asistanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Bütçe ve Raporlama AsistanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde "Bütçe & Raporlama Asistanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
•  Üniversitelerin İktisat, İstatistik, İşletme vb. bölümlerinden mezun,
•  Benzer rolde en az 2 sene iş tecrübesine sahip,
•  Denetim firmasında en az 1 sene görev almış,
•  Bütçe, finansal raporlama, IFRS ve konsolidasyon konularına hakim,
•  Proaktif, iletişim gücü yüksek,
•  Ms Office programlarını özellikle Excel'i iyi derecede kullanabilen,
•  Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık,
•  Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
•  Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Halkla İlişkiler Elemanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Halkla İlişkiler ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde 'Halkla İlişkiler Elemanı' olarak Kastamonu (Hanönü)'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin Sosyal bilimler, İletişim, İktisadi ve İdari Bilimler ya da mühendislik alanlarında eğitim veren ilgili bölümlerden mezun,
Tercihen en az 1 yıl benzer sektörde aktif iş deneyimine sahip,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hâkim,
İlişki yönetimi kuvvetli, etkili sunum becerisine sahip,
Planlama, organizasyon, problem çözme yetkinlikleri kuvvetli,
Güçlü bir duygusal zekaya ve empati yeteneğine sahip,
Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,
Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Kastamonu Hanönü İlçesi’nde ikamet eden veya edebilecek.

Çalışma Lokasyonu – Kastamonu - Hanönü
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Front Office Supervisor İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Front Office SupervisorRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for the  Front Office Supervisor who reports directly to the Front Office Manager and is responsible for supervising the receptionists, operators and bell team.
 
3 Years of Front Office experience
Strong verbal and written communication skills in the English language
Able to multi-task
Excellent overall communication skills
Able to work night shifts
Strong knowledge of front office operations, including cashier and reception
The ability to work well in a team environment
Able to stand for extended periods of time
Professional appearance and demeanour
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Telephone Operator İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Telephone OperatorRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for a Telephone Operator who should have excellent telephone etiquette as well as exercise full discretion in transferring guest calls. Candidate should possess
Degree in Hotel Management,
Excellent presentation and proactive communication skills.
Computer literate Microsoft Office Programs, Opera
High flexibility and ability to work under pressure.
A friendly, energized and outgoing personality.
Prioritization skills necessary to meet deadlines.
Ability to coordinate with multiple tasks.
Excellent English communication skills both written/verbal.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı