İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Initative
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıklar, İstanbul Erguvan Otobüsleri ve Buybox Büfeleri’nin satış pazarlamasını yapmaktadır.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.


BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Acacia  Maden
Acacia Maden İşletmeleri Kastamonu ilinde faaliyet göstermektedir. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Acacia Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Marble
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ve Mersin’in Silifke ilçelerinde tesis ve ocakları bulunan İlan mermer, önümüzdeki yıllarda yatırımlarını arttırarak ilerlemeyi planlamaktadır.


TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 
Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya
Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.trİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı "Madencilik” sektöründe faaliyet gösteren Acacia Maden şirketimiz bünyesinde "Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Müdürü" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Maden sektörüne yönelik en az 7 sene aktif iş tecrübesine sahip, En az 3 sene ekip yönetim tecrübesi olan, İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, Çevre Görevlisi belgesi olan, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili konularda ulusal ve uluslararası standartlara, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi uygulamalarında tecrübeli, A sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Çalışma Lokasyonu: Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Proje Yöneticisi/YönetmeniİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren İlan Marble şirketimizin İstanbul lokasyonunda  "Proje Yöneticisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Maden Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,• Mermer satışı alanında en az 5 yıl tecrübeli,• Saha gezisi, keşif, fiyatlandırma gibi projelendirme ve uygulama alanlarında tecrübe sahibi,• İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,• insan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,• Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,• Seyahat engeli bulunmayan,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Performans Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Kurumsal Performans Yönetimi UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Üniversitesilerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, Süreç – proje yönetimi ve performans yönetimi konularında deneyimli, Tercihen 6 Sigma Kara Kuşak sertifikasyonuna sahip, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamaları konusunda ileri düzeyde kullanabilen, Analitik bakış açısına sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Birim Yöneticisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çevre Birim YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı "Madencilik” sektöründe faaliyet gösteren Acacia Maden şirketimiz bünyesinde "Çevre Birim Yöneticisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maden sektörüne yönelik en az 5 sene aktif iş tecrübesine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, Çevre Görevlisi belgesi olan, Çevre ile ilgili konularda ulusal ve uluslararası standartlara, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi uygulamalarında tecrübeli, A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Çalışma Lokasyonu: Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Teknik Ofis MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 'Teknik Ofis Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Metraj, hak ediş, kesin hesap planı ve  proje maliyet çalışmaları gibi konularda en az 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede MS Office, MS Project, AutoCAD ve Primavera bilgisi olan, Planlama ve organize etme konusunda yetkin, İletişim becerileri gelişmiş, proaktif çalışabilen, Raporlama konusunda kendisini geliştirmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Çalışma Lokasyonu – Kastamonu / Hanönü 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaya Mekaniği Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
Kaya Mekaniği MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 'Kaya Mekaniği Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl açık işletme tecrübesi olan, İyi derecede MS Office ve Netcad, orta derecede AutoCAD bilgisi olan, ÇSGB onaylı C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip, Tercihen İlkyardım Sertifikası olan, Raporlama ve sunum becerileri konusunda kendisini geliştirmiş, Birimler arasında koordinasyonu ve iletişimi güçlü, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, B sınıfı sürücü ehliyeti ve SRC belgesine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Çalışma Lokasyonu – Kastamonu / Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Delme Patlatma Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Delme Patlatma MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 'Delme Patlatma Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer rolde en az 5 yıl açık ocak deneyimine sahip, Açık işletmede en az 3 yıl Vardiya Amirliği yapmış, Netcad, AutoCAD, Surpac ve Datamine programlarının tercihen kullanımına hakim, MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Sistemli, planlı ve pratik çalışabilen, Birimler arası koordinasyonu sağlayabilecek, B sınıfı sürücü ehliyeti ve SRC belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.Çalışma Lokasyonu – Kastamonu / Hanönü 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
TopoğrafİLBAK HOLDİNG A.Ş
  Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Acacia Maden şirketimiz bünyesinde Topograf olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.•  Maden sahalaranın haritalarını, planlarını ve maden sahası içinde bulunan tesis, tünel, sondaj, baraj, yol vs. gibi yapıların ölçümlerini yaparak haritalara işlemek.•  Benzer rol de en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip,•  Üniversitelerin Harita & Kadastro önlisans bölümlerinden mezun olmak,•  GPS,Total Station ve Nivo gibi ölçüm  cihazlarını iyi kullanabilen,•  Autocad ve Netcad gibi harita programlarına hakim,•  Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen,•  Ekip çalışmasına yatkın,•  Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan,•  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)  Çalışma Lokasyonu – Kastamonu /Hanönü  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Montaj Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Makine Montaj MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde yer alan Acacia Maden şirketimizde “Makine Montaj Müdürü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tesis makine-ekipman genel yerleşim planı oluşturulmasında tecrübeli, Kırma-Eleme-Öğütme-Flotasyon-Filtrasyon ekipmanları hakkında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi bulunan, MS Office, MS Project ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Maden zenginleştirme, Tesis montajı ve Endüstriyel Tesis montaj işlerinde tecrübeli, Stratejik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Yoğun şantiye çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  Çalışma Lokasyonu – Kastamonu/Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Electrical and Electronic Engineer Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Electrical and Electronic EngineerİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Acacia Maden şirketimiz bünyesinde “Elektrik Elektronik Mühendisi-Proje Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Minimum BS degree in Electrical and Electronic Engineering  Minimum 5 years of experience in Engineering, Design and Construction Management in industrial plant environment (Mining and Cement Plants experience will be an asset) Experience in Project Management, project management tools and processes Experienced in the engineering, design, installation, and maintenance of low and medium voltage power systems. Experienced in the engineering, design, installation, and programming of PLC systems, preferably Siemens, ABB and Allen-Bradley Good level of MS Office , AutoCad and MS Project knowledge Good knowledge of written and spoken English Having high voltage operational facility responsibility certification (EKAT / YG) Must have a good understanding of safety processes and demonstrate a passion for following companies proceduresÇalışma Lokasyonu – Kastamonu/Hanönü 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ReceptionistRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Receptionist who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience. Candidates should have;  Graduate of Hotel School or college degree Preferably a candidate who has previously performed a similar job in a 5-Star Hotel Must be comfortable in  working flexible hours including evenings and weekends Must enjoy guest contact and have a natural ability to serve Excellent interpersonal and presentation skills are required. Is able to build and maintain relationships with internal and external guests Eager to learn, positive and energetic person Be organized and motivated, able to remain calm under pressure Possess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kamu İlişkileri Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
Kamu İlişkileri MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Acacia Maden şirketimiz bünyesinde "Kamu İlişkileri Müdürü" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Piskoloji, Endüstriyel İlişkiler, Kamu Yönetimi, Uluslar arası ilişkiler veya çeşitli Mühendislik bölümlerinden mezun, Kamu kurumları ve üst düzey makamlar ile ilişkileri yönetecek, Büyük yatırım projeleri ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almış, Tercihen maden, endüstri ve enerji sektörlerinde çalışmış, şantiye deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip En az 10 yıl iş tecrübesi bulunan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – Kastamonu /Hanönü   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Planlama Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Planlama MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Planlama Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, Datamine veya Surpac programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kastamonu'da ikamet edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Kastamonu 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Operasyon Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Operasyon MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Kastamonu'da bulunan Asya Maden şirketimizde "Maden Operasyon Müdürü"  olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arayışındayız. • Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun• Tercihen açık ocak operasyonlarında yöneticilik yapmış, en az 10 yıl metal madenciliği tecrübeli,• Maden operasyonu, mühendislik, prosedürler ve yönetmelikler konusunda bilgiye sahip,• Güçlü liderlik, iletişim, ekip oluşturma ve yönetim becerisine sahip,• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarına hakim,• Seyahat engeli bulunmayan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Çalışma Lokasyonu : Kastamonu 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Vardiya Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Vardiya MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Acacia Maden A.Ş. şirketimiz bünyesinde “Maden Üretim Vardiya Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Açık ocak maden üretiminde en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, Datamine veya Surpac programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kastamonu'da ikamet edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)   Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı