İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


 

İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Communications
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıkların satış pazarlamasını üstlenmiştir.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

- Bluemedia
32 iskelede, yıllık 65 milyon yolcuya ev sahipliği yapan İDO'da etkili reklam mecraları yaratan BLUEMEDIA Marmara Bölgesi'nde deniz ulaşımı reklamlarındaki tek kurumsal şirkettir.

BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

- ML Yapı
İyi konumda, iyi tasarlanmış, uluslararası standartlarda projeler geliştiren ML Yapı’nın Maltepe’deki Newada projesi tamamlanmıştır. 30 ve 24 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan Newada, 50.000 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş olup muhteşem mimariye sahiptir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Asya Maden
Asya Maden İşletmeleri A.Ş. 2007 yılından itibaren Kastamonu ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Asya Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Maden
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla İlan Mermer, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan İlan Mermer'in burada 21 adet mermer ruhsatı ve Mersin’in Silifke ilçesi Taşucu mevkiinde 1 adet mermer ruhsatı olmak üzere, toplam 22 adet ruhsatı bulunmaktadır.

TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) ILBAK HOLDING
İnsan Kaynakları UzmanıILBAK HOLDING
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde “İnsan Kaynakları Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
•  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstriyel İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,
•  İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip,
•  Seçme ve yerleştirme uygulamalarına hakim,
•  Performans yönetimi sürecini bilen,
•  MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
•  Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen ve çözüm odaklı,
•  İletişim becerileri ve iş takibi kuvvetli,
•  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu: Balmumcu - İstanbul
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stok ve Sipariş Planlama Uzmanı Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Stok ve Sipariş Planlama UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
İlbak Holding bünyesinde perakende alanında kurulacak yeni şirketimizin Ankara lokasyonunda “Stok ve Sipariş Planlama Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer pozisyonda tecrübeli,
İyi derecede Excel bilgisine sahip,
Analiz ve raporlama becerileri gelişmiş,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Büfe Satış Temsilcisi Ankara İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Büfe Satış TemsilcisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
İlbak Holding bünyesinde perakende alanında kurulacak büfelerimizin ve mini satış noktalarımızın Ankara lokasyonunda “Büfe Satış Temsilcisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 
En az lise mezunu,
Perakende sektöründe kasa veya satış alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi,
Tam zamanlı olarak çalışabilecek,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Güleryüzlü, iletişim becerileri kuvvetli,
Diksiyonu düzgün,
Askerlik hizmetini tamamlamış veya 1 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Makine MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde yer alan Asya Maden şirketimizde “Makine Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,
Cevher zenginleştirme tesisleri dizayn, kurulum ve operasyon süreçlerinde en az 3 yıl bulunmuş,
Tesis makine-ekipman genel yerleşim planı oluşturulmasında tecrübeli
Kırma-Eleme-Öğütme-Flotasyon-Filtrasyon ekipmanları hakkında bilgi sahibi
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,
Stratejik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,
Yoğun şantiye çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
 Çalışma Lokasyonu – Kastamonu/Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Teknikeri Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Makine TeknikeriİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde yer alan Asya Maden şirketimizde “Makine Teknikeri” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin Makine Meslek Yüksekokulu bölümünden mezun,
Cevher zenginleştirme tesisleri dizayn, kurulum ve operasyon süreçlerinde en az 6 yıl bulunmuş,
Tesis makine-ekipman genel yerleşim planı oluşturulmasında tecrübeli
Kırma-Eleme-Öğütme-Flotasyon-Filtrasyon ekipmanları hakkında bilgi sahibi
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,
Stratejik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş,
Yoğun şantiye çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
 Çalışma Lokasyonu – Kastamonu/Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Elektrik TeknisyeniİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Newada Rezidans projemizde “Elektrik Teknisyeni” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Teknik liselerin Elektrik Bölümünden mezun,
Bina bakım-onarım (Trafo, jeneratör, UPS, Bina Otomasyonu, bina elektrik tesisatı), kuvvetli ve zayıf akım tesisat uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen Residence, Plaza ve Sitelerde görev yapmış,
Vardiyalı çalışma engeli olmayan,
Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
35 yaşını aşmamış,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.
Çalışma Lokasyonu – İstanbul (Anadolu) - Maltepe
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Reklam Satış Yönetmeni İstanbul İLBAK HOLDİNG
Reklam Satış YönetmeniİLBAK HOLDİNG
Holdingimizin reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “Satış Yönetmeni” arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversite mezunu,
Reklam mecraları satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS. Office programlarını etkin olarak kullanan,
İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli,
İstanbul'da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilenÇalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tünel Şefi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Tünel ŞefiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde yer alan Asya Maden şirketimizde tesis kurulum süresince “Tünel İnşaatı Şefi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği / Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Benzer rolde en az 5 yıl deneyimli,
• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• NATM Tünel inşaatında çalışmış,
• Baraj gövde dolgu tecrübesi olan,
• Autocad ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
• Organizasyon, planlama ve problem çözme becerisi kuvvetli,
• Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
• Takım çalışmasına uygun ve esnek olabilen,
• Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
• Kastamonu’da ikamet eden veya edebilecek.
Çalışma Lokasyonu - Kastamonu / Hanönü
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Jeoloji Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Jeoloji MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Jeoloji Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,
Benzer görevde 2-5 sene aktif iş tecrübesine sahip,
İngilizce bilgisi bulunan,
Datamine veya Surpac programlarına hakim,
MS Office programlarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Kastamonu'da ikamet edebilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
 Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maden Planlama Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Planlama MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Planlama Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer görevde en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip,
İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
Datamine veya Surpac programlarına hakim,
MS Office programlarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Kastamonu'da ikamet edebilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gelirler Kontrolörü İstanbul(Avr.) RAMADA PLAZA TEKSTİLKENT
Gelirler KontrolörüRAMADA PLAZA TEKSTİLKENT
Muhasebe departmanımızda görevlendirmek üzere  “Gelirler Kontrolörü ”  arıyoruz. Adaylarda aranan özellikler;
İnsan İlişkilerinde güçlü,
Otel programlarından Opera kullanabilen,
Microsoft Office programlarına hakim,
Muhasebe bilgisi olan,
Dikkatli ve detaycı, 
Otel gelirleri konusunda sağlama kontrolleri bilen
Takım çalışmasına uygun,
Beş yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Temizlik GörevlisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
“Cam Temizlik Elemanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
En az lise mezunu
Residence ortak alanlarındaki camların silimi, yıkama ve cila makinesi kullanabilen, temizlik kimyasallarını tanıyan, işinde en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen Residence, Plaza ve Sitelerde görev yapmış,
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
35 yaşını aşmamış,
Temizlik personeli aranmaktadır. Çalışma Lokasyonu: İstanbul (Anadolu) - Maltepe
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Müdürü İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İş Güvenliği MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde “İş Sağlığı & Güvenliği Müdürü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,
En az 7 yıl ISG alanında tecrübesi bulunan,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
B Sınıfı İş Güvenliği ve Çevre Görevlisi belgesine sahip,
Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Çalışma Lokasyonu - İstanbul
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Director of Sales İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel .
Director of SalesRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel .
We are currently looking for Director of Sales  who is responsible for directing the hotel sales team in achieving the rooms, Food and Beverage and Spa revenue goals as laid out  in the hotel Marketing  Plan as well as taking responsibility for all rooms sales, solicitation of new business and implementing sales action plans set forth in the Marketing Plan.
Requirements
Has a university degree from Sales or Tourism  related majors
Minimum of 5 years sales experience in the  hotel market especially Istanbul Atatürk Airport Region
Excellent command of the English language
Exceptional strength and contacts for selling into the Group, corporate markets
Competent knowledge of travel agent sales
Strong demonstrated experience and understanding of Revenue Management
Strong leadership skills 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Teknikeri Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Makine TeknikeriİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde yer alan Asya Maden şirketimizde “Makine Teknikeri” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Makine bölümü teknik lise mezunu, tercihen meslek yüksekokulu mezunu,
• Benzer rolde en az 5 yıl deneyimli,
• Tercihen bakır flotasyonları konusunda deneyim sahibi,
• Tercihen Kırma, Öğütme ve Flotasyon makinalarının bakım ve onarımları hakkında bilgi sahibi,
• Autocad ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
• Organizasyon, planlama ve problem çözme becerisi kuvvetli,
• Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
• Takım çalışmasına uygun ve esnek olabilen,
• Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
• Kastamonu’da ikamet eden veya edebilecek.
Çalışma Lokasyonu - Kastamonu / Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Teknikeri Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Harita TeknikeriİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde yer alan Asya Maden şirketimizde “Harita Teknikeri” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin Harita ve Kadastro bölümlerinden mezun,
• Benzer rolde en az 3 yıl deneyimli,
• NetCad, Autocad ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
• Organizasyon, planlama ve problem çözme becerisi kuvvetli,
• Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
• Takım çalışmasına uygun ve esnek olabilen,
• Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
• Kastamonu’da ikamet eden veya edebilecek.
Çalışma Lokasyonu - Kastamonu / Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Reklam Satış Müdürü İstanbul İLBAK HOLDİNG
Reklam Satış MüdürüİLBAK HOLDİNG
Holdingimize bağlı Reklam alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde Satış Müdürü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Tercihen TV, Gazete, Dergi reklam sektörü deneyimli,
• Üniversitelerin tercihen İşletme, İletişim, Pazarlama ve Marka Yönetimi, Reklamcılık gibi ilgili bölümlerinden mezun,
• Satış yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,
• MS Office programlarını ve sosyal medyayı etkin olarak kullanan,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• Stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip,
• Başarı ve sonuç odaklı,
• Yönetim ve iletişim  becerileri gelişmiş,
• Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip olmak,
• Sunum teknikleri ve becerilerine sahip,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Open Pit Mine Operations Manager Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Open Pit Mine Operations ManagerİLBAK HOLDİNG A.Ş.
We are looking for a experienced "Open Pit Mine Operations Manager" having following qualifications for our holding company 'Asya Mining' in Cooper Industry.
• Bachelor’s degree in Mining Engineering, related field of study strongly preferred
• At least 10 years relevant experience desired with increasingly progressive leadership and management in the mining field Engineering and/or operational emphasis preferred
• Working knowledge of mine operations, engineering, procedures and regulations
• Proactively communicate information and coordinate with appropriate individuals to ensure deadlines are met and goals are achieved
• Having strong leadership, communication, team building and management skills
• Fluency in verbal and written English
• Good command of MS Office Programs
• Flexible for travelling
• No military obligation for male candidates
 
Location: – Kastamonu / Hanonu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maden Vardiya Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Vardiya MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Üretim Vardiya Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,
Açık ocak maden üretiminde en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip,
İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
Datamine veya Surpac programlarına hakim,
MS Office programlarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Kastamonu'da ikamet edebilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
 
Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde "İş Sağlığı & Güvenliği Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin ilgili Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İş Sağlığı & Güvenliği ile ilgili en az 3 yıl aktif iş tecrübesine sahip,(tercihen maden sektörü tecrübesine sahip)
C Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Sertifikası bulunan,
İş Sağlığı & Güvenliği Kanun ve mevzuatına hakim,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Harita Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
Harita MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde 'Harita Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Kendi alanında  3-5 yıl arası tecrübe sahibi; tercihen madencilik sektöründe çalışmış,
• İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için),
• AutoCAD, NetCAD  gibi mesleki yazılım bilgisi bulunan (Autodesk, Civil3D ve ArcGIS bilgisi tercih sebebidir)
Çalışma Lokasyonu: Kastamonu - Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme