İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


 

İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Communications
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıkların satış pazarlamasını üstlenmiştir.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

- Bluemedia
32 iskelede, yıllık 65 milyon yolcuya ev sahipliği yapan İDO'da etkili reklam mecraları yaratan BLUEMEDIA Marmara Bölgesi'nde deniz ulaşımı reklamlarındaki tek kurumsal şirkettir.

BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

- ML Yapı
İyi konumda, iyi tasarlanmış, uluslararası standartlarda projeler geliştiren ML Yapı’nın Maltepe’deki Newada projesi tamamlanmıştır. 30 ve 24 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan Newada, 50.000 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş olup muhteşem mimariye sahiptir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Asya Maden
Asya Maden İşletmeleri A.Ş. 2007 yılından itibaren Kastamonu ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Asya Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Maden
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla İlan Mermer, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan İlan Mermer'in burada 21 adet mermer ruhsatı ve Mersin’in Silifke ilçesi Taşucu mevkiinde 1 adet mermer ruhsatı olmak üzere, toplam 22 adet ruhsatı bulunmaktadır.

TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Receptionist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ReceptionistRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Receptionist who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience. Candidates should have;
 
Graduate of Hotel School or college degree
Preferably a candidate who has previously performed a similar job in a 5-Star Hotel
Must be comfortable in  working flexible hours including evenings and weekends
Must enjoy guest contact and have a natural ability to serve
Excellent interpersonal and presentation skills are required.
Is able to build and maintain relationships with internal and external guests
Eager to learn, positive and energetic person
Be organized and motivated, able to remain calm under pressure
Possess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bell Attendant İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Bell AttendantRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for the Bell Attendant  who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience, which includes escorting guests to their destination, handling delivering and storing of guests luggage, communication of information and guest requests.
Graduate of Tourism Vocational School or university (preferably Tourism and Hospitality Department),
Has a friendly and confident personality
Good spoken and written communication skills
The ability to stay calm under pressure
Good organizational skills
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Finans UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holding bünyesinde perakende alanında faaliyet gösteren şirketimizde “Finans Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Finans alanında en az 5 sene aktif iş tecrübesine sahip,
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
Perakende sektöründe finans alanında aktif çalışmış,
Tercihen çok şirketli yapılarda çalışmış,
Tercihen SAP sistemini aktif kullanmış,
Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Yönetim raporlaması yapmış ve excel kullanımı iyi olan, 
Analitik bakış açısına sahip,
Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli bulunmayan,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).Çalışma Lokasyonu - İstanbul 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Vergi & Muhasebe biriminde perakende ve maden şirketlerinden sorumlu olarak “Muhasebe Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
Benzer rolde en az 5 sene iş tecrübesine sahip,
Perakende veya Maden sektörlerinde muhasebe alanında çalışmış,
SAP programını kullanabilen,
Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin perakende şirketinde 'Bordro Özlük İşleri Uzmanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Tercihen ön lisans veya üniversite mezunu olan,
• Perakende sektöründe bordro ve özlük işleri konusunda en az 5 yıl deneyimli,
• İş kanunu ve SGK mevzuatına hakim,
• Microsoft Ofis programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen,
• Tercihen SAP uygulamasına hakim
• Analitik düşünebilme kabiliyetine sahip,
• İletişim becerileri ve iş takibi kuvvetli,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Tekstilkent Istanbul
Mekanik TeknisyeniRamada Plaza Tekstilkent Istanbul
 Teknik Servis bölümümüzde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni aramaktayız. Adaylarda aranan özellikler;
 
MYO mekanik bölümlerinden mezun,
Mekanik ve otomasyon konusunda deneyimi bulunan,
AVM ve / veya otel teknik alt yapısına ilişkin deneyimi olan,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilen
Askerliğini yapmış,
Benzeri görevlerde en az 3 yıl deneyimli,
Makine, Motor, İklimlendirme ve Soğutma konularına hakim,
Bina bakım-onarım (HVAC ve diğer mekanik sistemler) uygulamaları konusunda deneyimli,
Ekip çalışmasına yatkın,
Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Reklam Satış Yönetmeni İstanbul İLBAK HOLDİNG
Reklam Satış YönetmeniİLBAK HOLDİNG
Holdingimizin reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “Satış Yönetmeni” arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversite mezunu,
Reklam mecraları satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS. Office programlarını etkin olarak kullanan,
İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli,
İstanbul'da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilenÇalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) ILBAK HOLDING
İnsan Kaynakları UzmanıILBAK HOLDING
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde “İnsan Kaynakları Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
•  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstriyel İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,
•  İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip,
•  Seçme ve yerleştirme uygulamalarına hakim,
•  Performans yönetimi sürecini bilen,
•  MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
•  Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen ve çözüm odaklı,
•  İletişim becerileri ve iş takibi kuvvetli,
•  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu: Balmumcu - İstanbul
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maden Planlama Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Planlama MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Planlama Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer görevde en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip,
İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
Datamine veya Surpac programlarına hakim,
MS Office programlarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Kastamonu'da ikamet edebilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maden Vardiya Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Vardiya MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Üretim Vardiya Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun,
Açık ocak maden üretiminde en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip,
İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
Datamine veya Surpac programlarına hakim,
MS Office programlarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Kastamonu'da ikamet edebilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
 
Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maden Operasyon Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Operasyon MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Kastamonu'da bulunan Asya Maden şirketimizde "Maden Operasyon Müdürü"  olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arayışındayız.
 • Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun
• Tercihen açık ocak operasyonlarında yöneticilik yapmış, en az 10 yıl metal madenciliği tecrübeli,
• Maden operasyonu, mühendislik, prosedürler ve yönetmelikler konusunda bilgiye sahip,
• Güçlü liderlik, iletişim, ekip oluşturma ve yönetim becerisine sahip,
• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• MS Office programlarına hakim,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Çalışma Lokasyonu : Kastamonu
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
İdari İşler UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “İdari İşler Uzmanı” olarak Kastamonu'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
    
En az Meslek Yüksekokulu mezunu
Benzer iş alanında en az 4 yıl çalışmış
İletişim yeteneği kuvvetli, sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
Seyahat engeli bulunmayan
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Kastamonu'da ikamet eden veya edebilecek
Çalışma Lokasyonu: Kastamonu - Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş
Üretim Planlama UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Baskı Hizmetleri alanında Kurtköy'de faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde Üretim Planlama Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 • Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden mezun,
• Üretim alanında benzer rolde en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip,
• SAP programını bilen ve aktif olarak çalışmış,
• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
• MS Office uygulamalarına ileri düzeyde hakim ve üretim yazılım programlarını kullanabilen,
• Analitik yönü kuvvetli,
• Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,
• Anadolu yakasında ikamet eden,
• Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu - Kurtköy
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Satınalma UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimizin Satınalma departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Satınalma Uzmanı” arıyoruz.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Benzer rolde en az 5 sene aktif iş tecrübesine sahip,
Tercihen maden yatırım malzeme ve hizmet satınalma yönetiminde deneyimli,
İyi derecede ingilizce bilgisine hakim,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş
Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
Teknik ekipler ile ortak satınalma projelerinin koordinasyonunu üstlenebilecek,
Sözleşme yönetimi ve risk yönetimi araçlarında yetkin,
Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
İnsan Kaynakları MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde "İnsan Kaynakları Müdürü" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstriyel İlişkiler vb. bölümlerinden mezun,
İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili en az 8 yıl aktif iş tecrübesine sahip,
Tercihen maden sektöründe çalışmış,
İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip
MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
İç müşteri memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasına yatkın
İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – Kastamonu /Hanönü   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme