İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


 

İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Communications
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıkların satış pazarlamasını üstlenmiştir.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.

- Bluemedia
32 iskelede, yıllık 65 milyon yolcuya ev sahipliği yapan İDO'da etkili reklam mecraları yaratan BLUEMEDIA Marmara Bölgesi'nde deniz ulaşımı reklamlarındaki tek kurumsal şirkettir.

BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

- ML Yapı
İyi konumda, iyi tasarlanmış, uluslararası standartlarda projeler geliştiren ML Yapı’nın Maltepe’deki Newada projesi tamamlanmıştır. 30 ve 24 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan Newada, 50.000 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuş olup muhteşem mimariye sahiptir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Asya Maden
Asya Maden İşletmeleri A.Ş. 2007 yılından itibaren Kastamonu ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Asya Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Maden
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla İlan Mermer, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan İlan Mermer'in burada 21 adet mermer ruhsatı ve Mersin’in Silifke ilçesi Taşucu mevkiinde 1 adet mermer ruhsatı olmak üzere, toplam 22 adet ruhsatı bulunmaktadır.

TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Halkla İlişkiler Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Halkla İlişkiler UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı 'Madencilik” sektöründe faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde 'Halkla İlişkiler Uzmanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin Sosyal bilimler, İletişim, İktisadi ve İdari Bilimler alanlarında eğitim veren ilgili bölümlerden mezun,
Tercihen en az  3 yıl benzer sektörde aktif iş deneyimine sahip,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hâkim,
İlişki yönetimi kuvvetli, etkili sunum becerisine sahip,
Planlama, organizasyon, problem çözme yetkinlikleri kuvvetli,
Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,
Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Çalışma Lokasyonu – Kastamonu
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Uzmanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İdari İşler UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde 'İdari İşler Uzmanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• İdari işler konusunda en az 3 yıl deneyimli,
• Muhaberat yönetimi, filo yönetiminde aktif iş tecrübesine sahip,
• MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
• Organizasyon, planlama ve problem çözme becerisi kuvvetli
• Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
• Takım çalışmasına uygun ve esnek olabilen,
• Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Çalışma Lokasyonu: Balmumcu - İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Reklam Teknik Elemanı İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş
Reklam Teknik ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Reklam alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde İstanbul Atatürk Havalimanında Teknik Eleman olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
 
Tercihen açıkhava reklamcılığında veya reklam panosu üretiminde tecrübeli,
Tercihen temel elektrik işlerinden anlayan,
En az Lise mezunu, (tercihen MYO mezunu)
Excel kullanımına hakim,
Planlama, iş takibi ve iletişim konularında etkin,
Prezentabl, dinamik,
Mesai saatleri gözetmeden çalışabilecek,
İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul - Atatürk Havalimanı
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bordro Özlük İşleri Asistanı İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Bordro Özlük İşleri AsistanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde 'Bordro Özlük İşleri Asistanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Tercihen ön lisans veya üniversite mezunu olan,
• Bordro ve özlük işleri konusunda en az 2 yıl deneyimli,
• İş kanunu ve SGK mevzuatına hakim,
• Microsoft Ofis programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen,
• Tercihen SAP uygulamasına hakim
• Analitik düşünebilme kabiliyetine sahip,
• İletişim becerileri ve iş takibi kuvvetli,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Permanent / Full Time    High school (Graduate), Vocational school (Graduate), University (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Open Pit Mine Operations Manager Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Open Pit Mine Operations ManagerİLBAK HOLDİNG A.Ş.
We are looking for a experienced ‘’ Open Pit Mine Operations Manager’’ having following qualifications for our holding company 'Asya Mining' in Cooper Industry.
• Bachelor’s degree in Mining Engineering, related field of study strongly preferred
• At least 10 years relevant experience desired with increasingly progressive leadership and management in the mining field Engineering and/or operational emphasis preferred
• Working knowledge of mine operations, engineering, procedures and regulations
• Proactively communicate information and coordinate with appropriate individuals to ensure deadlines are met and goals are achieved
• Having strong leadership, communication, team building and management skills
• Fluency in verbal and written English
• Good command of MS Office Programs
• Flexible for travelling
• No military obligation for male candidates
 
Location: – Kastamonu / Hanonu
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Open Pit Mine Planning Manager Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Open Pit Mine Planning ManagerİLBAK HOLDİNG A.Ş.
We are looking for a experienced ‘’ Open Pit Planning Manager’’ having following qualifications for our holding company 'Asya Mining' in Cooper Industry.
• Bachelor’s degree in Mining Engineering
• At least 10 years of experience on mine planning, production, and mine management of open pit hard rock operations
• Ability to communicate effectively with all levels of management
• Must have high safety standards for self and others
• Must be able to perform each essential duty satisfactorily
• Must be self-motivated and able to work with minimal supervision
• Must have excellent verbal and written communication skills and ability to coordinate with co-workers and supervisors
• Fluency in verbal and written English
• Good command of MS Office Programs
• Flexible for travelling
• No military obligation for male candidates
Location: – Kastamonu / Hanonu
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Spa Terapisti - Masöz İstanbul(Avr.) Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent
Spa Terapisti - MasözRamada Plaza İstanbul Tekstilkent
Sağlık Kulübümüzde görevlendirmek üzere Spa Terapisti - Masöz çalışma arkadaşları arıyoruz. Adaylarda aranan özellikler;
Masaj Sertifikasına sahip
En az 4 masaj tekniğini bilen ve uygulayan
Masaj tekniklerinde en az 3 yıl deneyimi olan,
İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı,
İngilizce bilen
Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren,
Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü
İletişim becerileri kuvvetli
35 yaşını aşmamış kadın adaylar
Permanent / Full Time    High school (Graduate), Vocational school (Student), Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Housekeeping Floor Supervisor İstanbul(Avr.) Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent Hotel .
Housekeeping Floor SupervisorRamada Plaza İstanbul Tekstilkent Hotel .
We are looking for Housekeeping Supervisor who is responsible for the proper maintenance and upkeep of all furnishing and facilities after the rooms have been cleaned. The candidate should possess:
 
At least 2 years’ experience in 5-star hotels
Excellent communication and organizational skills
Strong interpersonal and problem solving abilities
Highly responsible & reliable
Ability to work cohesively with colleagues as part of a team with minimum supervision
Ability to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous at all times
Ability to work well under pressure in a fast paced environment
Permanent / Full Time    High school (Graduate), Vocational school (Graduate), University (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Corporrate Sales Representative İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Tekstilkent İstanbul
Corporrate Sales RepresentativeRamada Plaza Tekstilkent İstanbul
 We are looking for Corporate Sales Representative to strengthen our Sales Team. Candidate should possess;
 
Minimum of 1+ years direct hotel sales management experience.
Computer proficiency is required; must possess experience with Microsoft Outlook, Excel, Power Point, Word, Opera software.
University degree in related areas
Fluency in English (both verbal and written).
Strong  communication and  negotiation skills
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate), University (Graduate), Masters (Graduate)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Müdürü İstanbul İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Satınalma MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerimizin satınalma faaliyetlerini yönetmek üzere Holding bünyesinde görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satınalma Müdürü’ arıyoruz.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Benzer rolde en az 8 sene aktif iş tecrübesine sahip,
Üst yönetim ve iş ortaklarına yönelik sunum ve raporlama süreçlerine hakim,
Tercihen maden sektörüne yönelik malzeme ve hizmet satınalma yönetiminde en az 3 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilgisine hakim,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş,
Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen,
Teknik ekipler ile ortak satınalma projelerinin koordinasyonunu üstlenebilecek,
Sözleşme yönetimi ve risk yönetimi araçlarında yetkin,
Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa Yakası 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde baskı hizmetleri şirketimizde “Muhasebe Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
• Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
• Benzer rolde en az 4 sene iş tecrübesine sahip,
• Tercihen üretim sektörüne dair genel muhasebe işlemlerini yerine getirmiş,
• Genel muhasebenin tüm süreçlerine hakim,
• Ekip çalışmasına yatkın,
• Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,
• İstanbul – Anadolu Yakasında ikamet eden,
• İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,
• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Kurtköy
 
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Receptionist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ReceptionistRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Receptionist who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience. Candidates should have;
 
Graduate of Hotel School or college degree
Preferably a candidate who has previously performed a similar job in a 5-Star Hotel
Must be comfortable in  working flexible hours including evenings and weekends
Must enjoy guest contact and have a natural ability to serve
Excellent interpersonal and presentation skills are required.
Is able to build and maintain relationships with internal and external guests
Eager to learn, positive and energetic person
Be organized and motivated, able to remain calm under pressure
Possess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.
Permanent / Full Time    Vocational school (Graduate), University (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stajyer İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent
StajyerRamada Plaza Istanbul Tekstilkent
Turizm sektöründe kariyer hedefi olan Turizm Okulu öğrencileri; bizimle çalışmaya ve işi profesyonellerden öğrenmeye ne dersiniz?
Turizm Meslek Lisesi, Turizm Otelcilik Meslek Yükseokulu veya Üniversite öğrencisi
İngilizce Bilen
Esnek çalışma saatlerine uygun
Zorunlu stajı olan
İnsan ilişkileri güçlü,
Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve pozitif
Intern     High school (Student), Vocational school (Student), University (Student)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Reservationist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Tekstilkent Istanbul
ReservationistRamada Plaza Tekstilkent Istanbul
We are looking for a reservationist who will answer and respond effectively to all enquiries on hotel reservations in a knowledgeable, courteous and prompt manner.
 
Diploma from School for Tourism & Hotel Management
Previous experience in Reservation Management is an asset. Minimum of 1 years
Written and verbal communication skills in English
Ability to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous at all times
Excellent overall communication and telephone skills
Able to multi-task
The ability to work well in a team environment
Experience with Opera, Microsoft Word and Excel
Strong customer service skills
Must be able to work a flexible schedule, weekends and holidays may be included.
Permanent / Full Time    University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi Teknolojileri Müdürü İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Bilgi Teknolojileri MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin turizm sektöründe yer alan Ramada Plaza Tekstilkent otelimiz bünyesinde "Bilgi Teknolojileri Müdürü" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
* Bilgi Teknolojileri alanında tercihen turizm sektöründe 7 yıl deneyimli,
* Otelcilik uygulamaları (Opera-MC-Micros vb.) konusunda tecrübeli,
* Windows Server İşletim Sistemleri ve Exchange-SQL sunucuları yönetebilen,
* Sanallaştırma, depolama ve yedekleme teknolojileri hakkında bilgili,
* Tercihen Routing, Switching ve firewall konularında deneyimli,
* Sistem kurma, geliştirme, planlama, organizasyon ve raporlama becerileri bulunan,
* İyi derecede İngilizce bilen
Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa Yakası
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net