İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Initative
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıklar, İstanbul Erguvan Otobüsleri ve Buybox Büfeleri’nin satış pazarlamasını yapmaktadır.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.


BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Acacia  Maden
Acacia Maden İşletmeleri Kastamonu ilinde faaliyet göstermektedir. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Acacia Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Marble
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ve Mersin’in Silifke ilçelerinde tesis ve ocakları bulunan İlan mermer, önümüzdeki yıllarda yatırımlarını arttırarak ilerlemeyi planlamaktadır.


TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 
Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya
Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.trİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çevre Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çevre MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı "Madencilik” sektöründe faaliyet gösteren Acacia Maden şirketimiz bünyesinde "Çevre Müdürü" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, Maden sektörüne yönelik en az 7 sene aktif iş tecrübesine sahip, En az 3 sene ekip yönetim tecrübesi olan, İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, Çevre Görevlisi belgesi olan, Çevre ile ilgili konularda ulusal ve uluslararası standartlara, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi uygulamalarında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Stajyeri İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş
Pazarlama StajyeriİLBAK HOLDİNG A.Ş
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimizin Pazarlama  biriminde görevlendirilmek üzere "Pazarlama Stajyeri" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İstatistik veya Matematik bölümlerinde öğrenimine devam eden, Yaz dönemi boyunca yarı zamanlı çalışabilecek, İyi derecede Excel programını kullanabilen, İyi derecede yazılı İngilizce bilgisi bulunan, Kariyerini raporlama alanında geliştirmek isteyen, İstanbul’da ikamet eden,Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa Yakası
Stajyer        İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Teknik Ofis MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 'Teknik Ofis Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Metraj, hak ediş, kesin hesap planı ve  proje maliyet çalışmaları gibi konularda en az 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede MS Office, MS Project, AutoCAD ve Primavera bilgisi olan, Planlama ve organize etme konusunda yetkin, İletişim becerileri gelişmiş, proaktif çalışabilen, Raporlama konusunda kendisini geliştirmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Çalışma Lokasyonu – Kastamonu / Hanönü 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde “Muhasebe Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında en az 4 sene aktif iş tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP programı kullanabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı yaklaşıma sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, İstanbul'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çevre MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı "Madencilik” sektöründe faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde "Çevre Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,• Iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Çevre Görevlisi belgesi olan,• Çevre Mevzuatı, su, atık su, atık barajı, emisyon, hava kalitesi ve doğal kaynak yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi,• Çevre konularında ulusal ve uluslararası mevzuat bilgisine, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim,• Çevre Yönetimi ve uygulamalarıyla ilgili - tercihen maden sektöründe- en az 3 yıl saha tecrübesi olan, • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi uygulamalarında tecrübe sahibi,• Sistem geliştirme, sorumluluk alma, proaktif olma, sonuç odaklılık, takım çalışması, iletişim, çözümsel yaklaşım, zaman yönetimi gibi yetkinliklere sahip,• Tercihen “B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası” bulunan,• MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,• Kastamonu – Hanönü’de ikamet eden veya edebilecek olan,Çalışma Lokasyonu – Kastamonu / Hanönü 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Açıkhava Teknik ve Operasyonlar Birim Yöneticisi Türkiye İLBAK HOLDİNG A.Ş
Açıkhava Teknik ve Operasyonlar Birim YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin  "Teknik & Operasyon" departmanımızda görevlendirilmek üzere "Teknik Müdür" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Açıkhava Reklamcılığı (Indoor/Outdoor) konusunda tecrübeli, Benzer alanda en az 8 yıl deneyimli, Üniversitelerin mühendislik (tercihan inşaat, makina, endüstri) bölümlerinden mezun, Ekip yönetiminde başarılı, Autocad bilen, konstrüksiyon, tasarım, malzeme, profil konularında bilgi sahibi, Planlama, iş takibi ve iletişim konularında etkin, Başarı ve sonuç odaklı, Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip, Askerliğini tamamlamış, (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
Bilgi Teknolojileri UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 'Bilgi Teknolojileri Uzmanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Kendi alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi,• Teknik İngilizce bilgisine sahip,• Active Directory, DNS, DHCP, Group Policy ve yönetimi konusunda deneyimli,• Office 365 Panel yönetimi konusunda bilgili,• Router, Swith, Firewall, Kablolama, TCP/IP vb. konularda uzman,• Sanallaştırma (VmWare) altyapısının kurulumu, konfigürasyonu ve yönetimi konusunda tecrübeli,• SAP lisanslı sistemlerin kullanımına ilişkin temel bilgi sahibi,• Server, PC, Laptop, bunların çevre bilimleri ve donanımları konusunda uzman,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).Çalışma Lokasyonu - Kastamonu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Electrical and Electronic Engineer Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Electrical and Electronic EngineerİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Acacia Maden şirketimiz bünyesinde “Elektrik Elektronik Mühendisi-Proje Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Minimum BS degree in Electrical and Electronic Engineering  Minimum 5 years of experience in Engineering, Design and Construction Management in industrial plant environment (Mining and Cement Plants experience will be an asset) Experience in Project Management, project management tools and processes Experienced in the engineering, design, installation, and maintenance of low and medium voltage power systems. Experienced in the engineering, design, installation, and programming of PLC systems, preferably Siemens, ABB and Allen-Bradley Good level of MS Office , AutoCad and MS Project knowledge Good knowledge of written and spoken English Having high voltage operational facility responsibility certification (EKAT / YG) Must have a good understanding of safety processes and demonstrate a passion for following companies proceduresÇalışma Lokasyonu – Kastamonu/Hanönü 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Montaj Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Makine Montaj MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimiz bünyesinde yer alan Acacia Maden şirketimizde “Makine Montaj Müdürü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tesis makine-ekipman genel yerleşim planı oluşturulmasında tecrübeli, Kırma-Eleme-Öğütme-Flotasyon-Filtrasyon ekipmanları hakkında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi bulunan, MS Office, MS Project ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Maden zenginleştirme, Tesis montajı ve Endüstriyel Tesis montaj işlerinde tecrübeli, Stratejik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Yoğun şantiye çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  Çalışma Lokasyonu – Kastamonu/Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş
TopoğrafİLBAK HOLDİNG A.Ş
  Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Acacia Maden şirketimiz bünyesinde Topograf olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.•  Maden sahalaranın haritalarını, planlarını ve maden sahası içinde bulunan tesis, tünel, sondaj, baraj, yol vs. gibi yapıların ölçümlerini yaparak haritalara işlemek.•  Benzer rol de en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip,•  Üniversitelerin Harita & Kadastro önlisans bölümlerinden mezun olmak,•  GPS,Total Station ve Nivo gibi ölçüm  cihazlarını iyi kullanabilen,•  Autocad ve Netcad gibi harita programlarına hakim,•  Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen,•  Ekip çalışmasına yatkın,•  Kastamonu ilimizde ikamet eden veya edebilecek olan,•  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)  Çalışma Lokasyonu – Kastamonu /Hanönü  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Satınalma UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimizin Satınalma departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Satınalma Uzmanı” arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer rolde en az 5 sene aktif iş tecrübesine sahip, Tercihen malzeme ve hizmet satınalma yönetiminde deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisine hakim, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen, Teknik ekipler ile ortak satınalma projelerinin koordinasyonunu üstlenebilecek, Sözleşme yönetimi ve risk yönetimi araçlarında yetkin, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Atık Depolama Tesisi Şantiye Şefi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Atık Depolama Tesisi Şantiye ŞefiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Maden alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde "ADT Şantiye Şefi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer rolde en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip, Tercihen Atık Depolama Baraj İnşaatı projelerinde aktif görev almış, kil çekirdek-kaya dolgu barajı işlerinde tecrübeli, Saha Yönetimi, metraj, keşif, hakediş ve proje konularında deneyimli, Autocad, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Sonuç odaklı,iş takibi kuvvetli ve dinamik, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu: Kastamonu - Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Operasyon Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Operasyon MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Kastamonu'da bulunan Asya Maden şirketimizde "Maden Operasyon Müdürü"  olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arayışındayız. • Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun• Tercihen açık ocak operasyonlarında yöneticilik yapmış, en az 10 yıl metal madenciliği tecrübeli,• Maden operasyonu, mühendislik, prosedürler ve yönetmelikler konusunda bilgiye sahip,• Güçlü liderlik, iletişim, ekip oluşturma ve yönetim becerisine sahip,• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarına hakim,• Seyahat engeli bulunmayan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Çalışma Lokasyonu : Kastamonu 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Planlama Mühendisi Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Planlama MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Planlama Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde en az 3 sene aktif iş tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, Datamine veya Surpac programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kastamonu'da ikamet edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Kastamonu 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş
Muhasebe Birim YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Pazarlama İletişimi alanında faaliyetlerini sürdürdüğü şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Birim Yöneticisi" arayışı içerisindeyiz.• Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,• Muhasebe alanında min.7 yıl deneyimli,• Medya Planlama, Ajans firmalarında min. 2 yıl çalışmış,• Min. 2 yıl ekip yönetiminde bulunmuş,• İstanbul'da ikamet eden,• İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,• Analitik bakış açısına sahip, proaktif,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ReceptionistRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Receptionist who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience. Candidates should have;  Graduate of Hotel School or college degree Preferably a candidate who has previously performed a similar job in a 5-Star Hotel Must be comfortable in  working flexible hours including evenings and weekends Must enjoy guest contact and have a natural ability to serve Excellent interpersonal and presentation skills are required. Is able to build and maintain relationships with internal and external guests Eager to learn, positive and energetic person Be organized and motivated, able to remain calm under pressure Possess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maden Planlama Müdürü Kastamonu İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden Planlama MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Kastamonu ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren Asya Maden şirketimiz bünyesinde “Maden Planlama Müdürü” olarak  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.·         Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         En az 7-10 sene aktif maden sektörüne yönelik iş tecrübesine sahip,·         En az 2 sene aktif yöneticilik tecrübesi olan,·         İleri düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,·         MS Office, Datamine, Surpac, Whittıle, NPV Scheduling programlarına hakim,·         B sınıfı ehliyeti olan SRC belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Kastamonu Hanönün’de ikamet edebilecek,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)·         ÇSGB Onaylı C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İlk Yardım Sertifikasına sahip,Çalışma Lokasyonu – Kastamonu / Hanönü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
ERP Proje YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde 'SAP Modül Yöneticisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.•Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb. bölümlerinden mezun,•SAP SD, MM, PP, CRM, SRM modüllerinin en az birinde proje tecrübesi olan,•Tercihen SAP proje yöneticiliği yapmış,•Enerjisi ve motivasyonu yüksek,•İstanbul'da ikamet eden,•Seyahat engeli bulunmayan,•İyi derecede İngilizce bilen,•Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,•Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,•Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,•MsOffice, MsVisio, MsProject uygulamalarına hakim,•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.Çalışma Lokasyonu – Balmumcu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bell Attendant İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Bell AttendantRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for the Bell Attendant  who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience, which includes escorting guests to their destination, handling delivering and storing of guests luggage, communication of information and guest requests. Graduate of Tourism Vocational School or university (preferably Tourism and Hospitality Department), Has a friendly and confident personality Good spoken and written communication skills The ability to stay calm under pressure Good organizational skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı