İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Initative
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıklar, İstanbul Erguvan Otobüsleri ve Buybox Büfeleri’nin satış pazarlamasını yapmaktadır.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.


BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Acacia  Maden
Acacia Maden İşletmeleri Kastamonu ilinde faaliyet göstermektedir. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Acacia Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Marble
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ve Mersin’in Silifke ilçelerinde tesis ve ocakları bulunan İlan mermer, önümüzdeki yıllarda yatırımlarını arttırarak ilerlemeyi planlamaktadır.


TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 
Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya
Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.trİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Cost Controller İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Cost ControllerRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Üniversitelerin işletme-iktisat-muhasebe  bölümlerinden mezun,Otelcilik veya Restoran alanında Cost Control pozisyonunda en az 3 yıl tecrübesi olan,Maliyet analizleri ve raporlama tekniklerini iyi derecede kullanabilen,MICROS ve  MS yazılımını etkin kullanabilen, Analitik yönü gelişmiş, farklı görevleri aynı anda yürütebilme, finansal verileri analiz etme konusunda yüksek yetenek gösterebilecek,Takım çalışmasına yatkın, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ReceptionistRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Receptionist who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience. Candidates should have; New Graduate from  Hotel School or University Must be comfortable in  working flexible hours including evenings and weekendsMust enjoy guest contact and have a natural ability to serveExcellent interpersonal and presentation skills are required.Is able to build and maintain relationships with internal and external guestsEager to learn, positive and energetic personBe organized and motivated, able to remain calm under pressurePossess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
StajyerRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Turizm sektöründe kariyer hedefi olan Turizm Okulu öğrencileri; bizimle çalışmaya ve işi profesyonellerden öğrenmeye ne dersiniz?Turizm Meslek Lisesi, Turizm Otelcilik Meslek Yükseokulu veya Üniversite öğrencisiİngilizce Bilen Esnek çalışma saatlerine uygun Zorunlu stajı olan İnsan ilişkileri güçlü,Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve pozitif
Stajyer        İlan Detayı
Revenue Manager İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Revenue ManagerRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Join Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent Hotels for an exciting opportunity to leverage your expertise in revenue management while utilizing your solid interpersonal skills to drive not only the numbers side of our business, but also the people side.Minimum of two (2) years of experience working within the industry of Revenue ManagementProfessional experience In-depth knowledge of industry analytical reports such as STAR reports, Hotelligence reports, and competitive shop reportsHigh proficiency with Microsoft Excel, Word, PowerPoint, and OutlookEffective written and verbal communication, as well as presentation skillsExcellent interpersonal skills that build trust and instill confidence in order to motivate and influence othersAbsolute discretion and confidentiality regarding sensitive informationStrong problem solving and resolution skillsMust demonstrate the ability to effectively address any issue in collaboration with othersAbility to work well under pressure and effectively handle multiple and concurrent tasksStrong project, time management, and organizational skillsAbility to analyze, interpret and explain statistical data, to develop strategies and generate a course of actionStrong mathematical comprehension Must possess the ability to quickly learn new programs when required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Commerce Sales Executive İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
E-Commerce Sales ExecutiveRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for an E-Commerce Sales Executive to develop and implement online sales and marketing plans for the hotel related to OTB, social media and E-CommerceThe candidate will be coordinating, integrating and leading the development and maintenance of the company's e-commerce strategies towards Rooms Sales, Food and Beverage and Banquet.Ability to communicate effectively and work in a multicultural environment   Fluent in English (spoken and written) Ability to plan for business and leadership potential Adaptable and result oriented A talent for problem solving Customer focused
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Proje Yöneticisi/YönetmeniİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul lokasyonunda  "Proje Yöneticisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği  bölümlerinden mezun,• Tercihen mermer projeleriyle ilgili en az 5 yıl tecrübe sahibi• Saha gezisi, keşif, fiyatlandırma gibi projelendirme ve uygulama alanlarında tecrübe sahibi,• İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,• insan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,• Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,• Seyahat engeli bulunmayan,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Çorum, Kastamonu... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Jeoloji MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde“Jeoloji Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,Benzer görevde 2-3 sene aktif iş tecrübesine sahip,İngilizce bilgisi bulunan, Tercihen Datamine, Micromine, ArcGIS, Mapinfo gibi modelleme ve GIS programlarından en az birini kullanabilen,MS Office programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı,Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan ve Türkiye genelinde görev alabilecek,Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Reklam Satış YönetmeniİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimizin reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “Satış Yönetmeni” arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Reklam mecraları satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen, MS. Office programlarını etkin olarak kullanan, İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu,İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilenÇalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Satış Müdürü İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Reklam Satış MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Reklam alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde Satış Müdürü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Tercihen TV, Gazete, Dergi reklam sektörü deneyimli,• Üniversitelerin tercihen İşletme, İletişim, Pazarlama ve Marka Yönetimi, Reklamcılık gibi ilgili bölümlerinden mezun,• Satış yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• MS Office programlarını ve sosyal medyayı etkin olarak kullanan,• İyi derecede İngilizce bilen,• Stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip,• Başarı ve sonuç odaklı,• Yönetim ve iletişim  becerileri gelişmiş,• Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip olmak,• Sunum teknikleri ve becerilerine sahip,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
ERP Proje YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdigimizin ERP Sistem Geliştirme departmanında SAP Proje Yönetimini gerçekleştirecek şekilde"ERP Proje Yöneticisi" arayışı içerisindeyiz.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, SAP Proje Yönetimi ve şirketiçi SAP uygulamaları konusunda en az 7 yıl tecrübeli,Ekip yönetim becerileri yüksek, SAP FI ve/veya lojistik modülleri konusunda uygulama tecrübesi olan, Enerjisi ve motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İstanbul'da ikamet eden, İyi derecede İngilizce bilen, MsOffice, MsVisio, MsProject uygulamalarına hakim, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Emlak Satış Yöneticisi Bursa İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Emlak Satış YöneticisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde 'Emlak Satış Yöneticisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Emlak (konut ve ofis) proje satışı konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi,Tercihen ofis – emlak satışıyla ilgili müşteri portföyü olan,İkna kabiliyeti ve iletişim becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, analitik bakış açısına ve  proaktif yapıya sahip,MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliği tamamlamışÇalışma Lokasyonu: Bursa / Nilüfer
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı