Ramateks Metal San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.ramatexmetal.com 

Ramateks Metal San. ve Tic. A.Ş.
 
 

1987 yılından beri profesyonel idari ve teknik kadrosuyla demir çelik sektöründe yer almaktadır.

1991 yılından itibaren hızla büyüyerek Rusya, Ukrayna, Romanya ve Gürcistan'daki kendi ofisleri aracılığıyla tüm dünyaya demir çelik mamulleri ticareti yapmıştır.

Kuruluşundan bu yana Türkiye'deki büyük üretici ve satıcılara demir çelik hammadde ve ürünleri teminini gerçekleştirmiş ve Türk üreticilerin mamullerini ise yabancı pazarlara sunmuştur. Ramateks Gebze' deki çelik servis merkezinde Türk Sanayicisinin ihtiyacı olan yüksek evsaflı, alaşımlı, kalite garantili ;

Karbon çelikleri, ıslah çelikleri, imalat çelikleri, takım ve kalıp çeliklerini geniş kesit ve kalite yelpazesinde sunmaktadır. Hizmet ettiğimiz sektörler, otomotiv, makine imalat, cıvata ve bağlantı elemanları, dişli ve redüktör sanayi, kalıp, kesici takımlar, tıp aletleri, ve gemi makinaları imalatıdır.

RAMATEKS profesyonel kadrosu ile, ürünlerin üretimini gerçekleştiren fabrikaların direkt desteğini de alarak satış öncesi ve sonrasında müşterilerinin her türlü teknik soru ve ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir.

 


Ramateks Metal San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net