Rampa Sanat Galerisi Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriRampa Sanat Galerisi Ltd. Şti.

Rampa, Türkiye'den ve dünya’dan sanatçılarla sergiler ve özel projeler gerçekleştirmektedir. Beşiktaş'ta bulunan galeri, özgün sanat eserlerinin yaratımı, sergilenmesi ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlamayı, aynı zamanda sanatçılarıyla ilgili akademik araştırmalara destek olmayı amaçlamaktadır. Rampa, bir yandan küratörler,müzeler ve kültür kurumlarıyla uzun soluklu ilişkiler oluşturmak yoluyla, diğer yandan sanatçılarının işlerinin dünyanın önde gelen özel ve kamusal koleksiyonlarında yer almasını sağlayarak, sanatçılarının uluslararası kariyerlerine katkıda bulunmayı hedefler.

Akaretler’deki tarihi Sıraevler kompleksinde bulunan Rampa İstanbul’daki en büyük sergileme alanına sahip galerilerden biridir ve iki ayrı mekandan oluşmaktadır. Cadde üzerinde, zemin katta yer alan birinci mekan, galerinin proje odasıdır. 900 m2lik ana sergi mekanı ise birbirinden farklı sergilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde; büyük ölçekli işleri ve yerleştirmeleri ağırlayabilen bir açık alan olarak tasarlanmıştır.

Rampa, farklı tekniklerden eserlerin üretimi ve sergilenmesi için bir destek yapısı işlevi görerek, sanatsal üretim ve tartışma için yenilikçi, eleştirelbir forum oluşturmak için çalışmaktadır.
Rampa Sanat Galerisi Ltd. Şti. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net