Rampa Sanat Galerisi Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriRampa Sanat Galerisi Ltd. Şti.

Rampa, Türkiye'den ve dünya’dan sanatçılarla sergiler ve özel projeler gerçekleştirmektedir. Beşiktaş'ta bulunan galeri, özgün sanat eserlerinin yaratımı, sergilenmesi ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlamayı, aynı zamanda sanatçılarıyla ilgili akademik araştırmalara destek olmayı amaçlamaktadır. Rampa, bir yandan küratörler,müzeler ve kültür kurumlarıyla uzun soluklu ilişkiler oluşturmak yoluyla, diğer yandan sanatçılarının işlerinin dünyanın önde gelen özel ve kamusal koleksiyonlarında yer almasını sağlayarak, sanatçılarının uluslararası kariyerlerine katkıda bulunmayı hedefler.

Akaretler’deki tarihi Sıraevler kompleksinde bulunan Rampa İstanbul’daki en büyük sergileme alanına sahip galerilerden biridir ve iki ayrı mekandan oluşmaktadır. Cadde üzerinde, zemin katta yer alan birinci mekan, galerinin proje odasıdır. 900 m2lik ana sergi mekanı ise birbirinden farklı sergilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde; büyük ölçekli işleri ve yerleştirmeleri ağırlayabilen bir açık alan olarak tasarlanmıştır.

Rampa, farklı tekniklerden eserlerin üretimi ve sergilenmesi için bir destek yapısı işlevi görerek, sanatsal üretim ve tartışma için yenilikçi, eleştirelbir forum oluşturmak için çalışmaktadır.
Rampa Sanat Galerisi Ltd. Şti. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.