Randstad Türkiye 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


Randstad 4.473 şube ve 29.750 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 597,400 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinden biridir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır. Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext 
Amsterdam borsasında işlem görmekte olan Randstad'ın 2015 yılı cirosu 19.2 milyar Euro'dur. 

Randstad, Türkiye pazarında 2006’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Bu pazarda dönemsel ve kalıcı seçme-yerleştirme hizmetleri, İK danışmanlık hizmetleri, on-site destek, değerlendirme ve geliştirme merkezi, İK proje hizmetleri ve bordroloma çözümleri sunmaktadır. 

2010 yılında %250 oranında rekor bir ciro büyümesi sağlayarak Türkiye pazarında üstünlük sağlamaya devam eden Randstad Türkiye, Randstad Holding’e bağlı 43 ülkedeki 137 grup şirketi arasında yine birinci olarak 2008 ve 2009 yıllarından sonra 2010 yılında da “En Yüksek Ciro Artışı” ödülünü aldı. 

Randstad Türkiye uzmanlaştığı birimlerle profesyonel işe yerleştirme yapmaktadır. Bu alanlar,

- Mühendislik 
- Finans 
- Satış ve Pazarlama 
- Teknoloji

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.randstad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: info@randstad.com.tr


Randstad Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Randstad
Satış SorumlusuRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası Forwarding Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "satış sorumlusu" arıyoruz.Üniversite mezunuUluslararası nakliye satışında en az 5 yıl satış deneyimi olanForwarder firmalarda deniz, hava ve tercihen kara nakliye konusunda satış tecrübesi olanİyi derecede İngilizce bilenMicrosoft Office uygulamalarının kullanımına hakimTemsil yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi,Takım çalışmasına yatkın,Organizasyon, planlama ve takip  yönü kuvvetli; analitik düşünebilen;Yoğun bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,Seyahat engeli olmayan,İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek,Ekip çalışmasına uyumlu,Planlama ve organizasyon yeteneği güçlüErkek adaylar için askerliğini yapmışB sınıfı ehliyeti olan, aktif düz vites araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
accounting specialist İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
accounting specialistRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are looking for a accounting specialist who will be reporting to Accounting Supervisor in our Finance Department,Levent branch. Bachelor’s Degree in Economics,Business Administration Minimum 3 years of accounting experience, Experience of accounting,tax and budgeting,reporting financial statements Experience within an international organization,accounting /finance area is asset, Strong Ms Office skills,navision accounting software knowledge is plus, Strong communication skills, Good command of verbal and written English, Analytical mind, strong planning and highly organized, Willing to learn new things about accounting/finance. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem İşkur Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
Uzun Dönem İşkur StajyeriRandstad Türkiye
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. İşkur ile yürüttüğümüz proje kapsamında,Levent ve Kozyatağı şubelerimizde insan kaynakları işe alım başta olmak üzere farklı departmanlarımızda değerlendirmek üzere "uzun dönem  stajyer" arayışımız bulunmaktadır.-Lisans bölümlerinden yeni mezun olmuş,-İyi seviyede ingilizce bilgisi bulunan,-Motivasyonu yüksek,-8 ay boyunca haftanın 5 günü tam zamanlı olarak devam gösterebilecek.(sürenin uzama ihtimali de bulunmaktadır.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
recruitment consultant İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
recruitment consultantRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.Due to growth we are looking for a recruitment consultant  at Randstad Istanbul Kozyatagi and Levent branches. bachelor"s degree, minimum 3 years recruitment experience, analytical, has attention to detail, communicate effectively, customer oriented, market and technical oriented, able to manage projects, hr consultancy experience is plus, active driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... Randstad
Üst Düzey Yönetici AsistanıRandstad
Our multinational client which is founded for Electrics  Electronics is seeking an "executive assistant" University degree, Good command of both written and spoken English, At least 5 year of relevant experience, Proficiency in MS Office applications, Effective problem solving and advanced communication skills, Strong multi-task and organization skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
iş geliştirme yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Randstad
iş geliştirme yöneticisiRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigortacılık sektöründeki müşterimiz için aşağıdaki niteliklere uygun "iş geliştirme yöneticisi" aramaktayız.üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerden mezun, iletişim yeteneği kuvvetli, 5-8 yıl deneyimli,Intermediate seviyede İngilizce dil bilgisi,tercihen portföy sahibi ve portföyünü getirebilecek,networkü kuvvetli,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, dinamik, analitik ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü güçlü, seyahat engeli olmayan, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, kurumsal sigortacılık satış ve pazarlama tecrübesine sahip (bireysel sigortacılık satış ve pazarlama tecrübesine sahibi olması artıdır), tercihan baz müşteri potansiyeli olan, sigorta ve/veya broker’ler bünyesinde görev yapmış tecrübeli iş geliştirme ve proje yöneticisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Project Specialist İstanbul(Avr.) Randstad Professionals Türkiye
IT Project SpecialistRandstad Professionals Türkiye
University degree in Computer Science Overall understanding of CS and IT Operations’ provided services and the supporting infrastructure to be able to prioritise faults, estimate fix times  Have sufficient knowledge of IT Operations understanding policy, processes, procedures and systems deployed. Good understanding of network hardware, software, disaster recovery principles, communmcation technologies and general IT Operations principles Good knowledge of the bank’s operations Advanced level of spoken and written English Familar with Database management Familiar with COBIT Familiar with BRSA’s IT-related regulations At least 4 years of related and / or cross functional experience in industry Experience of managing IT environments Crisis response and recovery experience Strong analytical skills to quickly assess situations, their impact and options for resolution. Good written and verbal communication skills Results oriented and systematic approach Ability to manage complex, multiple, concurrent projects and related activities Ability to handle multiple tasks at the same time in a dynamic environment Ability to work under pressure and deliver within limited timescales
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pneumatic Market Leader İstanbul(Asya) Randstad
Pneumatic Market LeaderRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are seeking for "Pneumatic Market Leader" for our multinational customer which operating in motion & control systems. •    Creating the annual sales budget together with the Group Manager and work with distributors and OEM customers to realize it.•    Building annual business plans for distributors and following it periodically•    Working with target market leaders to develop new projects.•    Providing technical support for the relevant technologies.•    Providing trainings to distributors, internal sales force and OEM customers.•    Visiting customers to provide onsite support and to collect VOC.•    Working together with marketing team to conduct annual marketing activities.•    Managing relations with relevant divisions for business development,technical support, marketing,etc•    Building strategic market action plans to priotorize target markets and customers.•    Collecting market information and communicating inside the organization properly
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü Kocaeli Randstad
Üretim MüdürüRandstad
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal kimlik, bina iç ve dış görselleri oluşturmada sektörün köklü firması için "Üretim Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Orman Mühendisliği, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarına hakim, Autocad ve Solidwork kullanabilen,Ahşap ve metal imalatı konusunda min. 15 sene deneyimli,Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
General Application İstanbul(Avr.), ... Randstad
General ApplicationRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.·         University graduate,·         Good command of English,·         Ability to work well in team,·         Strong interpersonal and communication skills,·         No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Müdürü İstanbul(Asya) Randstad
Teknik Servis MüdürüRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'durDanışmanlığını yapmakta olduğumuz mekanik tesisat sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için “Teknik Servis Müdürü” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Merkezi ve lokal servis ekiplerinin yönetim ve yapılanmasından sorumlu olunması,Bireysel ve proje bazlı servis taleplerinin takip, kurulum ve devreye alma aşamalarının yönetilmesi ve satış sonrası tüm süreçlerde müşteri ile etkin iletişim sağlanması,Montaj, keşif, arıza tespit süreçlerinin yürütülmesi ve ekiplerin yönlendirilmesi,Merkezi ve lokal teknik servis ekiplerinin eğitim programlarının takip edilmesi, desteklenmesi ve yönetilmesi, Garanti sürecinin yönetiminin yapılması, Yedek parça sürecinin yönlendirilmesi, Üst yönetim raporlamalarının yapılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Representative İzmir, Kocaeli... Randstad
Sales RepresentativeRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are looking for a "sales representative" for our client which is operating in gas field. -3 to 5 years of experience in a B to B industrial sales domain,-university degree (engineering degree is highly preferred),-experience in metal-working (welding, heat treatment, combustion, etc.) or food industry (MAP,food processing,freezing etc.) is a plus,-adapting personal style to effectively interact within a multinational environment,-strong capacities in listening customer needs,-native Turkish and fluent in English,-no military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Representative - Ankara Ankara Randstad
Sales Representative - AnkaraRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are looking for a 'Sales Representative' for our company operating in gas field.-3 to 5 years of experience in a B to B industrial sales domain,-university degree (engineering degree is highly preferred),-experience in metal-working (welding, heat treatment, combustion, etc.) is a plus,-adapting personal style to effectively interact within a multinational environment,-strong capacities in listening customer needs,-native Turkish and fluent in English,-no military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü İstanbul(Avr.) Randstad Professionals Türkiye
Üretim MüdürüRandstad Professionals Türkiye
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründeki müşterimiz için " Üretim Müdürü" arıyoruz.İlgili mühendislik departmanlarından mezun, İyi derecede ingilizce dil bilgisine hakim,Üretim yönetimi konusunda mininmum 5 sene tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 9 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Projesi Yöneticisi Ankara Randstad
Eğitim Projesi YöneticisiRandstad
Öğrenci burs/yardım yönetimi ve danışmanlığı konularında en az 3 yıl deneyime sahip olmak  Yükseköğretim alanında 5 yıllık deneyime sahip olmak Mülteciler ile ilgilenme konusunda kanıtlanmış deneyime sahip olmak Çok kültürlü bir ortamda çalışma deneyimine sahip olmak Psikososyal/Sosyal Çalışma, Psikoloji, Eğitim ya da öğrencilere danışmanlık sağlamakla ilgili olabilecek diğer alanlarda lisans derecesine sahip olmak Danışmanlık sertifikasına/diplomasına sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Hazırlama Sorumlusu Ankara Randstad
Teklif Hazırlama SorumlusuRandstad
Öğrenci burs/yardım yönetimi ve danışmanlığı konularında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak   Yükseköğretim alanında 5 yıllık deneyime sahip olmak Mülteciler ile ilgilenme konusunda kanıtlanmış deneyime sahip olmak Çok kültürlü bir ortamda çalışma deneyimine sahip olmak Psikososyal/Sosyal Çalışma, Psikoloji, Eğitim ya da öğrencilere danışmanlık sağlamakla ilgili olabilecek diğer alanlarda lisans derecesine sahip olmak Danışmanlık sertifikasına/diplomasına sahip olmak Mükemmel düzeyde İngilizce bilmek (hem yazılı hem sözlü) Akıcı Arapça bilmek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrolör Yardımcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Randstad
Finansal Kontrolör YardımcısıRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. We are looking for a financial controller assistant for our customer which is active in flooring systems.  SAP Program knowledge (especially FI module is a must), Well knowledge in legal Turkish accounting, Excellent communication skills, Team approach, Precise and responsible-minded way of work, Self confident toward third party, Friendly and reliable, Background in administration and finance, Well English knowledge, IT knowledge (Word, Excel, Lotus Notes), Customer oriented approach, Self organized, Flexible regarding working hours and location, International traveling ability, Completed Military Service(for male candidates), Living in Anatolian Side of Istanbul (preferably near to Tuzla), At least 3 years of experience in similar position.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtiçi Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Randstad
Yurtiçi Satış UzmanıRandstad
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Yurtiçi Satış Uzmanı" arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,En az 2 yıl satış veya pazarlama alanında tecrübesi olan,Tercihen CRM sistemi hakkında bilgi sahibi olan, CRM ile ilgili projelerde görev almış,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, planlama, koordinasyon, analitik düşünme ve iletişim yetkinlikleri gelişmiş,İyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Human Resources Manager İstanbul(Avr.), ... Randstad Professionals Türkiye
Human Resources ManagerRandstad Professionals Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are looking human resources manager for our client operating in the real estate/construction industry.- university degree (preferably Business Administration and related disciplines)- min. 10 years experience in human resources- high level of communication skills,- strategic and customer focused mindset,- excellent planning, implementation and problem solving competencies,- advanced level of English,- advanced level of MS Office applications knowledge.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Emniyet Çevre Kalite Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Randstad
Sağlık Emniyet Çevre Kalite MühendisiRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gaz Sanayi teknoloji ile hizmetlerde dünya lideri olan müşterimiz için SEÇK Uzmanı (Sağlık Emniyet Çevre Kalite Mühendisi ) aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi İstanbul(Asya) Randstad
Kalite Güvence MühendisiRandstad
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun İlaç sektöründe 3 yıl Kalite Güvence deneyimi olan Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip İletişim kurma, öncelik belirleme, zaman yönetimi alanlarında yetkin Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı Takım çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jr. Product Manager İstanbul(Asya) Randstad Professionals Türkiye
Jr. Product ManagerRandstad Professionals Türkiye
Minimum 3 years of sales and marketing experience Bachelor degreeExcellent command of English Turkish Strong communication skills Completed Military Service Driving license and driving experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ürün müdürü İstanbul(Avr.), ... Randstad
ürün müdürüRandstad
üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,FMCG sektöründe pazarlama alanında  en az 5 yıl deneyimli, pazar ve tüketici araştırmaları, pazarlama bütçesi ve P&L bilgisine sahip olan,MS Office programlarını etkin kullanabilen,güçlü iletişim becerilerine sahip,planlama ve organizasyon becerisine sahip,analitik ve problem çözme becerisi olan,yeniliklere ve gelişime açık,   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Architect İstanbul(Avr.) Randstad
Software ArchitectRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are looking for a "Software Architect" for our client which is operating in High Tech sector.Design and lead development of software utilising service-oriented architectures and enterprise integration patterns with a hands-on approach•    Solve complex problems with innovative solutions•    Produce low-level design collateral•    Contribute to software specifications•    Research software tools and technologies; recommend and champion usage•    Perform peer reviews and contribute to overall development quality
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.) Randstad Professionals Türkiye
İş AnalistiRandstad Professionals Türkiye
·         Üniversitelerin tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun,·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         Tercihen Oto Sigortaları alanında 2 yıl İş analistliği tecrübesi olan,·         Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,·         Takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı,·         Yaratıcı ve sonuç odaklı,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Application Engineer Bursa Randstad
Application EngineerRandstad
he Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are seeking for "Application Engineer" for our global customer which leading provider of autonomous mobile material delivery and transportation robots. Location:•    Position based in Bursa, Turkey•    Bachelor of Science, Engineering or Industrial Technology (or related field)•    Automation experience in an industrial environment min 3- 5 years•    Robotic integration and optimization of workflow processes•    Hardware service and repair•    Ability to troubleshoot and repair mechanical hardware / electronic components.•    PLC Robotic Experience•    Bilingual, Turkish and English, oral and written 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finance Manager İstanbul(Avr.) Randstad
Finance ManagerRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s leading global HR solutions provider services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 29.000 corporate employees working from 4.400 branches, and are employing over 580.300 people. Randstad generated a revenue of 17.3 billion EUR in 2014. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are searching for a 'Finance Manager' for our French company operating in engineering field.- responsible for management reporting, financial budgeting and financial modelling- implements and improves internal processes, controls and forecasting following company policies- ensure that the company (and where appropriate its subsidiary companies) fulfil all local requirements in terms of accounting, tax, payroll obligations and in particularly in terms of- ensure that the company respects all legal obligations related to company law
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
office assistant İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
office assistantRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.Our  multinational client  is looking for an office assistant/receptionist.- university degree- good command of both written and spoken English- at least 3 years of relevant experience- proficiency in MS Office applications- effective problem solving and advanced communication skills- strong multi-task and organization skills 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality Engineer Ankara Randstad
Quality EngineerRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.we are seeking for Quality Engineer for our multinational client which is one of the leading companies operating in power and automation technologies. The role will be monitor implementation of Construction Quality Procedures at a valuable project which will take an important place in the world’s energy market . - university degree in Electrical, Electrics&Electronics, Electronics Engineering- minimum 3 years experience in related field ( Oil & Gas or  Industrial Construction business on electrical and  instrumentation quality process)- excellent command of written & spoken English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü Kocaeli Randstad
Muhasebe MüdürüRandstad
Randstad 4.473 şube ve 29.750 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 597,400 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinden biridir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır. Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan Randstad'ın 2015 yılı cirosu 19.2 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gebze lokasyonunda bulunan; gıda ürünleri üretiminde sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Muhasebe ve Bütçe Müdürü" arıyoruz.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Randstad
Müşteri İlişkileri UzmanıRandstad
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası ticaret alanında faaliyet gösteren iş ortağımız bünyesinde görevlendirilecek "Müşteri İlişkileri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İlgili alanda en az 2 yıl tecrübeli,MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen; ERP programlarını kullanmış,Tercihen İngilizce bilen,Çözüm odaklı, analitik düşünebilen ve koordinasyon yeteneği yüksek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı