Randstad Türkiye 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


Randstad 4.473 şube ve 29.750 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 597,400 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinden biridir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır. Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext 
Amsterdam borsasında işlem görmekte olan Randstad'ın 2015 yılı cirosu 19.2 milyar Euro'dur. 

Randstad, Türkiye pazarında 2006’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Bu pazarda dönemsel ve kalıcı seçme-yerleştirme hizmetleri, İK danışmanlık hizmetleri, on-site destek, değerlendirme ve geliştirme merkezi, İK proje hizmetleri ve bordroloma çözümleri sunmaktadır. 

2010 yılında %250 oranında rekor bir ciro büyümesi sağlayarak Türkiye pazarında üstünlük sağlamaya devam eden Randstad Türkiye, Randstad Holding’e bağlı 43 ülkedeki 137 grup şirketi arasında yine birinci olarak 2008 ve 2009 yıllarından sonra 2010 yılında da “En Yüksek Ciro Artışı” ödülünü aldı. 

Randstad Türkiye uzmanlaştığı birimlerle profesyonel işe yerleştirme yapmaktadır. Bu alanlar,

- Mühendislik 
- Finans 
- Satış ve Pazarlama 
- Teknoloji

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.randstad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: info@randstad.com.tr


Randstad Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yüzyüze Proje Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Randstad
Yüzyüze Proje YetkilisiRandstad
Minimum lise mezunu,18-28 yaşları arasında,Sivil toplum alanında duyarlı,Saha ve ekip çalışmasını seven,İletişim becerisi ve ikna yeteneğine  güvenen,Haftada tercihine göre istediği günlerde; minimum 3, maksimum 6 gün çalışabilecek,Yeteneklerini geliştirmeye ve öğrenmeye hevesli kişiler aranmaktadır. Sivil toplum alanında ücretli bir iş deneyimi kazanmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Uzmanı - Tüm Türkiye İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
Tıbbi Tanıtım Uzmanı - Tüm TürkiyeRandstad Türkiye
Üniversitelerin 4 Yıllık bölümlerinden mezunTercihen sektör tecrübesi olmayan ya da sektörde maksimum 2 yıl deneyime sahipAskerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilliSeyahat engeli olmayanB sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilenMüşteri odaklı yaklaşımı benimsemişAnalitik bakış açısına sahipHırslı, enerjisi yüksek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
technology division sales&recruitment consultant İstanbul(Avr.), ... Randstad Professionals Türkiye
technology division sales&recruitment consultantRandstad Professionals Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.Due to growth we are looking for a technology division sales&recruitment consultant at Randstad Levent Branch. university degree, good command of English, technology industry knowledge is must, minimum 3 years of experience in recruitment industry as a consultant and/or in B2B sales function, no military service obligation for male candidates, having valid driving license,active driver is must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
sales&recruitment consultant - staffing division İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
sales&recruitment consultant - staffing divisionRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.Due to growth we are looking for a sales&recruitment consultant - staffing division at Randstad Istanbul Kozyatağı branch. bachelor"s degree, minimum 3 years of experience in recruitment industry as a consultant and/or in B2B sales function, analytical, has attention to detail, communicate effectively, customer oriented, market and technical oriented, able to manage projects, hr consultancy experience is plus, active driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Randstad
Dönemsel İnsan Kaynakları UzmanıRandstad
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. Dönemsel projelerde görevlendirilmek üzere “ dönemsel insan kaynakları uzmanı” aramaktayız-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,-Aktif olarak İngilizce konuşabilen, -Tercihen alanında en az 2 yıl tecrübeli, -Takım çalışmasına yatkın, -İletişim becerileri gelişmiş, -Çözüm odaklı ve empati becerisi ileri seviyede olan 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dönemsel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Randstad
Dönemsel Muhasebe UzmanıRandstad
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. Dönemsel projelerde görevlendirilmek üzere “dönemsel muhasebe uzmanı” aramaktayız.-Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan ya da mezun, -Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, -Yasal mevzuat ve kanunlara hakim, -Tek düzen hesap planına, Vergi Kanunları ve SGK mevzuatına vakıf, -Bilanço, kar, zarar tablosu, nakit akış tablosu konusunda deneyimli, -Detaycı, sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen, -Zaman yönetiminde başarılı ve çözüm odaklı yapıya sahip. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dönemsel Ofis Asistanı İstanbul(Avr.), ... Randstad
Dönemsel Ofis AsistanıRandstad
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. Dönemsel projelerde görevlendirilmek üzere “dönemsel ofis asistanı” aramaktayız.-Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan ya da mezun,-İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, -Planlama ve takip kabiliyeti yüksek, -Takım oyununa önem veren. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Departman Asistanı İstanbul(Avr.), ... Randstad
Departman AsistanıRandstad
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için 'Departman Asistanı' arıyoruz. Tercihen 4 yıllık fakülte mezunu olmak veya; turizm veya halkla ilişkiler alanlarında en az 2 yıllıkyüksek okul mezunu olmak. Tercihen uluslararası bir firmada benzer bir pozisyonda en az 3 yıl çalışmış olmak. İleri düzeyde İngilizce (konuşma, yazma ve anlama). Çok iyi bilgisayar kullanma becerisi ve microsoft office programlarına (word, excel, powerpoint) ileri düzeyde hakim olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Düzce Randstad
Kalite MühendisiRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sanayinde faaliyet gösteren global müşterimiz için kalite mühendisi aramaktayız. - üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,- otomotiv / otomotiv yan sanayinde kalite süreçlerinde en az 3- 5 yıl tecrübeli,- ölçüm ve kalibrasyon konusunda yetkin,- ileri seviyede yazılı ve sözlü olarak İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
dönemsel bordro uzmanı İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
dönemsel bordro uzmanıRandstad Türkiye
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. Randstad Türkiye Levent ofisimizde değerlendirilmek üzere "dönemsel bordro uzmanı" aramaktayız.- üniversite mezunu,- personel işlemleri, puantaj, bordro faaliyetlerinde en az 1 yıl tecrübeli,- iş Kanunu, SGK, Gelir Vergisi Kanunu’nun ilgili kısımları ve ilgili mevzuata hakim,- bordro paket programları ve MS Office uygulamaları konusunda tecrübeli,- tercihen danışmanlık sektöründe tecrübeli,- takım çalışmasına uygun,- erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Long Term Human Resources Intern İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
Long Term Human Resources InternRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.  We are looking for  long term hr interns for Randstad Istanbul branches. New graduate or master student in relevant disciplines, HR related work experience is a plus, Able to work 5 days a week, Innovative and creative thinking with analytical capabilities, Willingness to work in a dynamic environment, Good understanding, personal responsibility, flexible and eager to learn.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
recruitment consultant - sales&marketing division İstanbul(Avr.), ... Randstad Professionals Türkiye
recruitment consultant - sales&marketing divisionRandstad Professionals Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.Due to growth we are looking for "sales&recruitment consultant" at Randstad Turkey Levent Branch sales&marketing division.-bachelor"s degree,-minimum 3 years of experience in recruitment industry as a consultant and/or in B2B sales function,-analytical, has attention to detail, communicate effectively, customer oriented,-market and technical oriented, able to manage projects,-active driver,-advanced level of English is preferred. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
sales&recruitment consultant-engineering division İstanbul(Avr.), ... Randstad Professionals Türkiye
sales&recruitment consultant-engineering divisionRandstad Professionals Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.Due to growth we are looking for a sales&recruitment consultant - engineering division  at Randstad Levent Branch. University degree, Good command of English, Engineering industry knowledge is must, Minimum 3 years of experience in recruitment industry as a consultant and/or in B2B sales function, No military service obligation for male candidates, Having valid driving license,active driver is must.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Adana, Adıyaman... Randstad Türkiye
Satış DanışmanıRandstad Türkiye
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz perakende - mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firma bünyesinde görevlendirmek üzere "Satış Danışmanları" aramaktayız.  En az lise mezunu, Müşteri odaklı çalışabilecek ve ikna yeteneği gelişmiş, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, güleryüzlü, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Modül Uzmanı İstanbul(Avr.) Randstad Professionals Türkiye
SAP Modül UzmanıRandstad Professionals Türkiye
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (Tercihen Endüstri, Bilgisayar, Matematik Mühendisliği)SAP PP Modülünde en az 2 yıllık tecrübeli,SAP geliştirme ve uyarlama araçlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi ve temsil gücü yüksek,Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Finans Kredi Yönetim Müdürü İstanbul(Avr.), ... Randstad
Müşteri Finans Kredi Yönetim MüdürüRandstad
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız için '' Müşteri Finans Kredi Yönetim Müdürü'' arayışımız mevcuttur. Gayrimenkul veya inşaat sektöründe tecrübeli, Minimum 10 yıl tecrübeye sahip, GYO ve SPK mevzuatına hâkim, İletişim, yönetim ve kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, İyi derecede İngilizce bilen,  Muhasebe alt yapısı ve Yatırımcı İlişkileri olan, Takım çalışmasına yatkın ve analitik becerisi güçlü Bay adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 9 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Ticaret Müdürü İstanbul(Avr.), ... Randstad
E-Ticaret MüdürüRandstad
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'E-Ticaret Müdürü' arayışımız bulunmaktadır. Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.  - üniversitelerin  ilgili bölümlerinden mezun,- çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,- perakende sektörü, Dijital Pazarlama / E-Ticaret Yönetimi  konusunda min. 6 yıl tecrübeli- hedef kitleleri belirleme-bilgilendirme, dijital kampanyalar oluşturma konusunda deneyimli- mailing , Sosyal Medya Yönetimi yapmış, Web sitesi bilgi araçlarının yönetiminde deneyimli- pro-aktif, analitik beceri ve sonuç odaklı düşünme yetkinliklerine sahip- İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden,- erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Store Manager İstanbul(Avr.), ... Randstad
Store ManagerRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are looking for a store manager for our global client operating in retail sector at Marmara Forum.- around 5 years' experience in retail,- showing the importance of external appearance,- fluency in English,- with high energy,- retail operations knowledge including: sales, customer service, merchandising, inventory control, store budget preparation and loss prevention.- there are two candidates for istinyepark and forum istanbul stores our quest
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı