Rayennur - Akıllı Ulaşım Sistemleri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998 yılında, demiryolu sinyalizasyonu ve elektrifikasyonu alanlarında faaliyetine başlayan Rayennur, 2001 yılından itibaren karayolu sinyalizasyonu ve akıllı ulaşım sistemlerini de iştigal konusuna dahil etmiştir. Akıllı ulaşım sistemleri, karayolu ve demiryolu sinyalizasyonu konusunda, birçok Karayolları Bölge Müdürlükleri, Belediyeler, T.C.D.D. Bölge Müdürlükleri gibi devlet kurumlarının yanı sıra, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının da çözüm ortağı olmuştur.

Rayennur; akıllı kavşak sistemleri, değişken mesaj sistemleri, sinyal üniteleri, merkezi trafik kontrolü, trafik mühendisliği, hemzemin geçit sistemleri, led ekranlar ve tünel kontrol sistemleri ile ilgili hemen hemen Türkiye’nin her ilinde başarılı işlere imza atmıştır. Firma, Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü nezdinde yürüttüğü projede yaklaşık 190 adet kavşak, 90 adet değişken mesaj sistemi, 5 adet meteoroloji istasyonu ve 1 adet trafik kontrol merkezini başarı ile tamamlamış ve teslim etmiştir. Ayrıca, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile yürüttüğü projede Eskişehir sınırları içerisindeki 17 kavşakta tam adaptif kavşak kontrol sistemi ve trafik kontrol-strateji merkezi çalışmalarını tamamlamıştır. Bunların yanı sıra, Isparta, Yalova, Gaziantep ve Kahramanmaraş gibi illerde trafik kontrol merkezi projelerinin sahadaki ve merkezdeki kurulumlarını tamamlamış ve devreye almıştır.

Rayennur; 3 Yrd. Doç. Doktor, 2 Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, 8 Elektrik Elektronik Mühendisi, 3 Bilgisayar Mühendisi, 18 Tekniker, 12 Teknisyen ve 5 İdari Personel kadrosu ile akıllı ulaşım sistemleri, elektronik sinyalizasyon ekipmanları ve trafik güvenlik malzemeleri alanlarındaki hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Hizmet

Firma web sitesi: www.rayennur.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 16.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Rayennur - Akıllı Ulaşım Sistemleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Servis Personeli Konya Rayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri A.Ş.
Teknik Servis PersoneliRayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri A.Ş.
Teknik Servis Personeli·        Elektrik/Elektronik/Otomasyon veya dengi üniversitelerin meslek yüksek okulu bölümlerinden mezun,·        Elektronik mesleğine yabancı olmayan, pratik elektrik - elektronik bilgi ve tecrübesine sahip,·        Resmi idareler nezdinde firmamızı temsil ettiğinin bilincinde, sorumluluk sahibi,·        Aktif araç kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan,·        Seyahat engeli olmayan, sahada müdahale, kurulum ve devreye alma işlemlerini yapabilecek,·        En az 1 yıl tecrübeli Teknik takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı