Rayennur - Akıllı Ulaşım Sistemleri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998 yılında, demiryolu sinyalizasyonu ve elektrifikasyonu alanlarında faaliyetine başlayan Rayennur, 2001 yılından itibaren karayolu sinyalizasyonu ve akıllı ulaşım sistemlerini de iştigal konusuna dahil etmiştir. Akıllı ulaşım sistemleri, karayolu ve demiryolu sinyalizasyonu konusunda, birçok Karayolları Bölge Müdürlükleri, Belediyeler, T.C.D.D. Bölge Müdürlükleri gibi devlet kurumlarının yanı sıra, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının da çözüm ortağı olmuştur.

Rayennur; akıllı kavşak sistemleri, değişken mesaj sistemleri, sinyal üniteleri, merkezi trafik kontrolü, trafik mühendisliği, hemzemin geçit sistemleri, led ekranlar ve tünel kontrol sistemleri ile ilgili hemen hemen Türkiye’nin her ilinde başarılı işlere imza atmıştır. Firma, Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü nezdinde yürüttüğü projede yaklaşık 190 adet kavşak, 90 adet değişken mesaj sistemi, 5 adet meteoroloji istasyonu ve 1 adet trafik kontrol merkezini başarı ile tamamlamış ve teslim etmiştir. Ayrıca, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile yürüttüğü projede Eskişehir sınırları içerisindeki 17 kavşakta tam adaptif kavşak kontrol sistemi ve trafik kontrol-strateji merkezi çalışmalarını tamamlamıştır. Bunların yanı sıra, Isparta, Yalova, Gaziantep ve Kahramanmaraş gibi illerde trafik kontrol merkezi projelerinin sahadaki ve merkezdeki kurulumlarını tamamlamış ve devreye almıştır.

Rayennur; 3 Yrd. Doç. Doktor, 2 Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, 8 Elektrik Elektronik Mühendisi, 3 Bilgisayar Mühendisi, 18 Tekniker, 12 Teknisyen ve 5 İdari Personel kadrosu ile akıllı ulaşım sistemleri, elektronik sinyalizasyon ekipmanları ve trafik güvenlik malzemeleri alanlarındaki hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik,Hizmet

Firma web sitesi: www.rayennur.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Rayennur - Akıllı Ulaşım Sistemleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Geliştirme Mühendisi Ankara, Konya Rayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri A.Ş.
Yazılım Geliştirme MühendisiRayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft teknolojilerine hakim (C#, ASP.NET, MVC, T-SQL),MS SQL, T-SQL veritabanı yetenekleri ve tecrübesine sahip,C# ve ASP.Net üzerinde kod geliştirebilen .net Framework 4.0 ve 4.5 hakkında bilgi sahibi,Raporlama sistemleriyle ilgili modüller oluşturabilecek,En az 2 yıl yazılım geliştirme deneyimi olan,Tercihen İngilizce bilen ve araştırma yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli,Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Mühendisi Kayseri, Kırşehir... Rayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri A.Ş.
Şantiye MühendisiRayennur Akıllı Ulaşım Sistemleri A.Ş.
Sinyalize ve sinyalize olmayan kavşaklarda Şantiye Şefi olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektronik veya dengi mühendislik bölümlerinden mezunAutocad ve Microsoft Office Programlarını kullanabilen Kayseri ve bölgesinde ikamet eden, edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı