Real Hipermarketler Zinciri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997 
 

Türkiye'de 12 mağazasıyla kendi kulvarında en büyük satış alanına sahip şirketlerden biri olan real,- , bir evin rutin tüm gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını bir çatı altında müşterisine sunan bir büyük alan mağazacılık konseptidir.

Her bir hipermarketi yaklaşık 8.500 m2 net satış alanına, 150 çalışana ve 30 kasaya sahip olan real,- , Türkiye'deki ilk hipermarketini Mart 1998'de Ankara Bilkent Center'da açmıştır. 2000 yılında sırasıyla İzmit, Kartal-İstanbul ve Adana, 2003 yılında Konya, Ekim 2006'da Antalya market açılışlarını gerçekleştirmiştir. 2007'de Ümraniye, Beylikdüzü ve Ankara Etlik marketlerini açarak büyümeye devam etmiştir. Son olarak 2009’da Fulya, Bayrampaşa ve 2015'de Gebze marketlerini açarak Türkiye’deki market sayısını 12’e çıkarmıştır.
Türkiye'de real,- mağazacılık anlayışının ve markasının yerleşmesi, müşterilerimizin de bu anlayışı ve markayı benimsemesi ilkesiyle yola çıkan real,- perakendecilik sektörünün "en kaliteli" şirketi olmayı hedeflemektedir."Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"'nin öncelikle çalışanlarının memnuniyeti ile mümkün olduğu görüşünden yola çıkan real,- ‘in  en önemli personel ilkelerinden biri çalışanlarının gelişiminin sürekliliğini sağlamak ve böylece öğrenen organizasyonu yapılandırmaktır.

Rekabetçi  piyasa şartlarında mağazacılık ortamında başarılı olmak için; çalışanlarımıza gerekli bilgi ve becerileri aktarmak ve onların sürekli öğrenme sürecinde yer almalarını sağlamak, sürekli öğrenmenin bir yaşam biçimi olarak çalışanlarımızın iş ve özel yaşamlarında ilerleme ve gelişmelerinin alt yapısı olmasını sağlamak, çalışma hayatının kalitesini arttırmak grubumuzun en önemli hedefidir.

real,- HİPERMARKETLER ZİNCİRİ A.Ş.

www.real.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Ticaret),Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 - 10.00

Açıklama: Market Açılış-Kapanış saatleridir. Market Lokasyonuna göre açılış kapanış saatleri farklılık gösterebilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneReal Hipermarketler Zinciri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK ELEMAN ANKARA Ankara Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
TEKNİK ELEMAN ANKARAReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. nin Ankara-Bilkent Marketinde görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksel Okulları'nın tercihen Elektrik bölümünden mezun olmuş, Bakım - Onarım konularında tercihen en az 3 yıl deneyimli, Mekanik, elektrik, elektronik ve otomasyon sistemleri hakkında teknik bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,Teknik Eleman aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GIDA MÜHENDİSİ - ETLİK Ankara Real Hipermarketler Zinciri A.Ş.
GIDA MÜHENDİSİ - ETLİKReal Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz  real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. / Ankara Etlik Hipermarketimiz de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, MS office uygulamalarına hakim, Gıda güvenliği, Hijyen, Gıda standartları ve sertifikasyon konularında bilgi sahibi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi eğitimi almış,  İç denetim bilgisine sahip,  Analitik ve stratejik bakış açısına sahip, İletişim, planlama ve karar verme yetenekleri gelişmiş, Çözüm odaklı ve esnek düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın,Gıda Mühendisi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
REYON ELEMANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
REYON ELEMANI - İSTANBULReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. İstanbul (Kartal, Ümraniye, Fulya, Bayrampaşa, Beylikdüzü) marketleri için;• Satış konusunda deneyimli,• Minimum Lise mezunu,• Kişisel bakım ve hijyen konularına önem veren,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE UNLU MAMULLER ELEMANI Adana, Ankara, ... Real Hipermarketler Zinciri
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE UNLU MAMULLER ELEMANIReal Hipermarketler Zinciri
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. Marketleri için; Tercihen gıda sektörü konusunda tecrübeli ya da bu konuda işi öğrenmeye hevesli, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen, Kişisel bakım ve hijyen konularına özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış.  Yetiştirilmek üzere Unlu Mamuller Elemanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
REYON ELEMANI - GEBZE Kocaeli Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
REYON ELEMANI - GEBZEReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. Gebze marketi için;• Satış konusunda deneyimli,• Minimum Lise mezunu,• Kişisel bakım ve hijyen konularına önem veren,• Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EKMEK USTASI - BAYRAMPAŞA İstanbul(Avr.) Real Hipermarketler Zinciri
EKMEK USTASI - BAYRAMPAŞAReal Hipermarketler Zinciri
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. / Bayrampaşa Marketi için;  Ekmek üretimi konusunda deneyimli, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen, Hijyen ve gıda güvenliği konularında bilgi sahibi, Dış görünüşüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda marketimize yakın lokasyonlarda ikamet eden,  Ekmek Ustası aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK ELEMAN - KARTAL İstanbul(Asya) Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
TEKNİK ELEMAN - KARTALReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. nin Kartal Marketinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu ya da Endüstri Meslek Lisesinin ilgili bölümlerinden mezun, Bakım - Onarım konularında tercihen en az 3 yıl deneyimli, Mekanik,elektrik ve otomasyon sistemleri hakkında teknik bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,Teknik Eleman aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KASAP - BİLKENT Ankara Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
KASAP - BİLKENTReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. / Bilkent Market Et Reyonu için; Et ürünleri üretim ve satışında görev almış, Ürün bilgisine  sahip, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Kişisel bakım ve hijyen konularına önem veren, Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kasap aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PART TİME - KASİYER İstanbul(Avr.), ... Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
PART TİME - KASİYERReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. / İstanbul Marketleri için; Minimum Lise mezunu, Analitik yönü gelişmiş, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasında uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Part-Time kasiyerler aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
BİLGİ İŞLEM ELEMANI İstanbul(Avr.), ... Real Hipermarketler Zinciri A.Ş.
BİLGİ İŞLEM ELEMANIReal Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. / İstanbul Marketleri  için; Tercihan MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşletim sistemleri, Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (Oracle), Active Directory ve Bilgisayar Donanımları hakkında bilgi sahibi, Minimum 1 yıl deneyimli,Bilgi işlem Elemanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KASAP TAKIM LİDERİ İstanbul(Avr.), ... Real Hipermarketler Zinciri
KASAP TAKIM LİDERİReal Hipermarketler Zinciri
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. İstanbul Marketlerinde görevlendirilmek üzere;  Et&Et Ürünleri ve Sıcak Şarküteri bölümlerinden sorumlu olacak, İlgili ürün  bilgisine  sahip, Satış, stok yönetimi konularına hakim, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Tercihen kasaplık ve perakende tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Et&Et Ürünleri ve Sıcak Şarküteri  Takım Liderleri  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Adana, Ankara, ... Real Hipermarketler Zinciri
GENEL BAŞVURUReal Hipermarketler Zinciri
Gıda  ve Gıdadışı ürün gruplarındaki çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyat performansıyla  real,-  ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ve 50.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.Real; Türkiye’nin farklı bölgelerinde 12 market ve 1900’den fazla çalışanıyla hizmet kalitesini devamlı arttırma hedefiyle büyümeye devam etmektedir. Bu ilan Marketlerimiz için açılmış genel başvuru ilanıdır ve belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için çalışmak istediğiniz bölüm / alan / pozisyon / lokasyonu belirten bir önyazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda saklanacak olup uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.Başvurunuz ile göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.real,-  İnsan Kaynakları
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EKMEK USTASI - BEYLİKDÜZÜ&FULYA İstanbul(Avr.) Real Hipermarketler Zinciri
EKMEK USTASI - BEYLİKDÜZÜ&FULYAReal Hipermarketler Zinciri
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. / Beylikdüzü&Fulya Marketleri için;  Ekmek üretimi konusunda deneyimli, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen, Hijyen ve gıda güvenliği konularında bilgi sahibi, Dış görünüşüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda marketimize yakın lokasyonlarda ikamet eden,  Ekmek Ustası aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı