Real Hipermarketler Zinciri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997 
 

Türkiye'de 9 mağazasıyla kendi kulvarında en büyük satış alanına sahip şirketlerden biri olan real,- , bir evin rutin tüm gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını bir çatı altında müşterisine sunan bir büyük alan mağazacılık konseptidir.

Her bir hipermarketi yaklaşık 8.500 m2 net satış alanına, 150 çalışana ve 30 kasaya sahip olan real,- , Türkiye'deki ilk hipermarketini Mart 1998'de Ankara Bilkent Center'da açmıştır. 2000 yılında sırasıyla İzmit, Kartal-İstanbul ve Adana, 2003 yılında Konya,  2007'de Beylikdüzü marketlerini açarak büyümeye devam etmiştir. Son olarak 2009’da Fulya, Bayrampaşa ve 2015'de Gebze marketlerini açarak Türkiye’deki market sayısını 9’a çıkarmıştır.
Türkiye'de real,- mağazacılık anlayışının ve markasının yerleşmesi, müşterilerimizin de bu anlayışı ve markayı benimsemesi ilkesiyle yola çıkan real,- perakendecilik sektörünün "en kaliteli" şirketi olmayı hedeflemektedir."Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"'nin öncelikle çalışanlarının memnuniyeti ile mümkün olduğu görüşünden yola çıkan real,- ‘in  en önemli personel ilkelerinden biri çalışanlarının gelişiminin sürekliliğini sağlamak ve böylece öğrenen organizasyonu yapılandırmaktır.

Rekabetçi  piyasa şartlarında mağazacılık ortamında başarılı olmak için; çalışanlarımıza gerekli bilgi ve becerileri aktarmak ve onların sürekli öğrenme sürecinde yer almalarını sağlamak, sürekli öğrenmenin bir yaşam biçimi olarak çalışanlarımızın iş ve özel yaşamlarında ilerleme ve gelişmelerinin alt yapısı olmasını sağlamak, çalışma hayatının kalitesini arttırmak grubumuzun en önemli hedefidir.

real,- HİPERMARKETLER ZİNCİRİ A.Ş.

www.real.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Ticaret),Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 - 10.00

Açıklama: Market Açılış-Kapanış saatleridir. Market Lokasyonuna göre açılış kapanış saatleri farklılık gösterebilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneReal Hipermarketler Zinciri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şarküteri Görevlisi İstanbul(Asya) Real Hipermarketler Zinciri
Şarküteri GörevlisiReal Hipermarketler Zinciri
real,- bünyesi altında açılacak olan Alvi mağazalarımızda çalışmak için heyecanlı ve bu heyecanı müşterilerimiz ile paylaşmak için istekli; real,- in mükemmel hizmet anlayışını öğrenerek gücümüze güç katacak, insanlarla ilişkileri güçlü, dinamik bir çalışma ortamında esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ümraniye ve çevresinde ikamet eden/edebilecek, Açık Şarküteri-Kahvaltılık Bölümü Ürünleri hazırlık ve satışında görev yapacakÜrün  bilgisine  sahip Şarküterist olarak çalışmış Kişisel bakım ve hijyen konularına önem veren Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışŞarküteri Personeli aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap Ankara Real Hipermarketler Zinciri
KasapReal Hipermarketler Zinciri
GENEL NİTELİKLERŞirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. /  Ankara BilkentEt Reyonu için; Et ürünleri üretim ve satışında görev almak isteyen Ürün  bilgisine  sahip Kasap olarak çalışmış Kişisel bakım ve hijyen konularına önem veren Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kasap aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı Kocaeli Real Hipermarketler Zinciri
Aşçı YardımcısıReal Hipermarketler Zinciri
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. /  Gebze Marketlerisıcak şarküteri alanı için; Sıcak şarküteri üretim ve satışında görev yapacakÜrün  bilgisine  sahip Aşçı yardımcısı olarak çalışmış Kişisel bakım ve hijyen konularına önem veren Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışAşçı Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Real Hipermarketler Zinciri
İnsan Kaynakları SorumlusuReal Hipermarketler Zinciri
Gıda  ve Gıdadışı ürün gruplarındaki çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyat performansıyla  real,- ortalama 8.000 metrekarelik alışveriş alanı ve 30.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.real,- Türkiye’nin farklı bölgelerinde 7 market ve 800’den fazla çalışanıyla hizmet kalitesini devamlı arttırma hedefiyle büyümeye devam etmektedir.Şirketimiz real,-Hipermarketler Zinciri A.Ş.'nin İstanbul-Fulya Marketinde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Benzer bir görevde 2 yıl deneyim sahibi, Puantaj kayıtları takibi ve süreç işlemlerine hakim, Personel Özlük ve Bordro işlemlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği gelişmiş, Sorun çözme becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsan Kaynakları Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı