Real Hipermarketler Zinciri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997 
 

Türkiye'de 13 mağazasıyla kendi kulvarında en büyük satış alanına sahip şirketlerden biri olan real,- , bir evin rutin tüm gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını bir çatı altında müşterisine sunan bir büyük alan mağazacılık konseptidir.

Her bir hipermarketi yaklaşık 8.500 m2 net satış alanına, 150 çalışana ve 30 kasaya sahip olan real,- , Türkiye'deki ilk hipermarketini Mart 1998'de Ankara Bilkent Center'da açmıştır. 2000 yılında sırasıyla İzmit, Kartal-İstanbul ve Adana, 2003 yılında Konya, Ekim 2006'da Antalya market açılışlarını gerçekleştirmiştir. 2007'de Ümraniye, Beylikdüzü ve Ankara Etlik marketlerini açarak büyümeye devam etmiştir. Son olarak 2009’da Fulya, Merter, Bayrampaşa ve 2015'de Gebze marketlerini açarak Türkiye’deki market sayısını 13’e çıkarmıştır.
Türkiye'de real,- mağazacılık anlayışının ve markasının yerleşmesi, müşterilerimizin de bu anlayışı ve markayı benimsemesi ilkesiyle yola çıkan real,- perakendecilik sektörünün "en kaliteli" şirketi olmayı hedeflemektedir."Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"'nin öncelikle çalışanlarının memnuniyeti ile mümkün olduğu görüşünden yola çıkan real,- ‘in  en önemli personel ilkelerinden biri çalışanlarının gelişiminin sürekliliğini sağlamak ve böylece öğrenen organizasyonu yapılandırmaktır.

Rekabetçi  piyasa şartlarında mağazacılık ortamında başarılı olmak için; çalışanlarımıza gerekli bilgi ve becerileri aktarmak ve onların sürekli öğrenme sürecinde yer almalarını sağlamak, sürekli öğrenmenin bir yaşam biçimi olarak çalışanlarımızın iş ve özel yaşamlarında ilerleme ve gelişmelerinin alt yapısı olmasını sağlamak, çalışma hayatının kalitesini arttırmak grubumuzun en önemli hedefidir.

real,- HİPERMARKETLER ZİNCİRİ A.Ş.

Faaliyet Gösterdiği Sektör:

Perakende Sektörü

 

Genel Müdürlük:

M1 Meydan AVM Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Caddesi No:64 34771 Ümraniye- İstanbul

 

Marketlerimiz :

Ankara - Bilkent Hipermarketi - Mart 1998
İzmit Hipermarketi - Haziran 2000
İstanbul - Kartal Hipermarketi - Temmuz 2000
Adana Hipermarketi - Kasım 2000
Konya Hipermarketi - Ocak 2003
Antalya Hipermarketi - Ekim 2006
İstanbul - Beylikdüzü Hipermarketi - Ağustos 2007
İstanbul - Ümraniye Hipermarketi  - Ağustos 2007
Ankara - Etlik Hipermarketi - Ekim 2007
İstanbul - Fulya Hipermarketi - Haziran 2009
İstanbul - Merter Hipermarketi - Ağustos2009
İstanbul - Bayrampaşa Hipermarketi - Kasım 2009
Kocaeli - Gebze Hipermarketi - Mayıs 2015 

Internet adresi:

www.real.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Ticaret),Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 - 10.00

Açıklama: Market Açılış-Kapanış saatleridir. Market Lokasyonuna göre açılış kapanış saatleri farklılık gösterebilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneReal Hipermarketler Zinciri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BİLGİ İŞLEM ELEMANI - ANKARA Ankara Real Hipermarketler Zinciri A.Ş.
BİLGİ İŞLEM ELEMANI - ANKARAReal Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. / Ankara Marketlerimiz için; Tercihan MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşletim sistemleri, Veri Tabanı Yönetim Sistemleri (Oracle), Active Directory ve Bilgisayar Donanımları hakkında bilgi sahibi, Minimum 1 yıl deneyimli,Bilgi işlem Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SICAK ŞARKÜTERİ ELEMANI- FULYA İstanbul(Avr.) Real Hipermarketler Zinciri
SICAK ŞARKÜTERİ ELEMANI- FULYAReal Hipermarketler Zinciri
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. İstanbul Fulya Marketi için; Tercihen gıda sektörü konusunda tecrübeli ya da bu konuda işi öğrenmeye hevesli, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen, Kişisel bakım ve hijyen konularına özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış.  Sıcak Şarküteri Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
YÖNETİCİ MAKAM ŞOFÖRÜReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Gıda  ve Gıdadışı ürün gruplarındaki çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyat performansıyla  real,- ortalama 8.500 metrekarelik alışveriş alanı ve 50.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.real,-  Hipermarketler Zinciri Genel Merkez bünyesinde görevlendirilmek üzere üst düzey yöneticimiz için; En az lise mezunu, Makam şoförlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli ve 10 yıllık B sınıfı ehliyeti olan, İstanbul yol ve güzergâhları konusunda bilgi sahibi, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Dış görünümüne önem veren, dinamik ve güleryüzlü, Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Beylikdüzü / Bahçeşehir ve çevresi),"Yönetici Makam Şoförü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DETERJAN&EVCİL HAYVAN KATEGORİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
DETERJAN&EVCİL HAYVAN KATEGORİ UZMANIReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Gıda  ve Gıdadışı ürün gruplarındaki çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyat performansıyla  real,- ortalama 8.500 metrekarelik alışveriş alanı ve 50.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.real,- Türkiye’nin farklı bölgelerinde 13 market ve 2000’den fazla çalışanıyla hizmet kalitesini devamlı arttırma hedefiyle büyümeye devam etmektedir.  real,- Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilmek üzere;·         Üniversite mezunu,·         Deterjan&Evcil Hayvan Kategori yönetiminde minimum 2 yıllık deneyimi olan,·         MS office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilen,·         Analitik, stratejik, esnek düşünebilen ve sonuç odaklı,·         İletişim, organizasyon ve pazarlık edebilme yetkinlikleri güçlü,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Deterjan&Evcil Hayvan Kategori Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UNLU MAMULLER TAKIM LİDERİ Kocaeli Real Hipermarketler Zinciri
UNLU MAMULLER TAKIM LİDERİReal Hipermarketler Zinciri
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. İzmit Hipermarketinde görevlendirilmek üzere;Mağazacılık ve perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli,Unlu Mamüller üretimi ve satışı hakkında bilgi sahibi,Satış, stok yönetimi konularına hakim,Ekip yönetimi konusunda deneyimli,İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Takım Lideri  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK SORUMLU - ANKARA BİLKENT Ankara Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
TEKNİK SORUMLU - ANKARA BİLKENTReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. nin Ankara-Bilkent Marketinde görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi ya da MYO mezunu, Bakım - Onarım konularında tercihen en az 3 yıl deneyimli, Mekanik,elektrik ve otomasyon sistemleri hakkında teknik bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,Teknik Sorumlu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Erkek ve Kadın Giyim / Tekstil Kategori Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Erkek ve Kadın Giyim / Tekstil Kategori UzmanıReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Gıda  ve Gıdadışı ürün gruplarındaki çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyat performansıyla  real,- ortalama 8.500 metrekarelik alışveriş alanı ve 50.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.real,- Türkiye’nin farklı bölgelerinde 13 market ve 2000’den fazla çalışanıyla hizmet kalitesini devamlı arttırma hedefiyle büyümeye devam etmektedir.  real,- Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere; Üniversite mezunu, Tekstil Kategori yönetiminde minimum 2 yıllık deneyimli, MS office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Analitik, Stratejik ve Esnek düşünebilen, İletişim, Organizasyon ve Pazarlık Edebilme yetkinlikleri güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Erkek ve Kadın Giyim / Tekstil Kategori Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KASAP Kocaeli, İstanbul(Asya) Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
KASAPReal,- Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Şirketimiz real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş. İzmit ve Ümraniye Market Et Reyonu için; Et ürünleri üretim ve satışında görev almış, Ürün bilgisine  sahip, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Kişisel bakım ve hijyen konularına önem veren, Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kasap aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı