Real Hipermarketler Zinciri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997 
 

Türkiye'de 9 mağazasıyla kendi kulvarında en büyük satış alanına sahip şirketlerden biri olan real,- , bir evin rutin tüm gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını bir çatı altında müşterisine sunan bir büyük alan mağazacılık konseptidir.

Her bir hipermarketi yaklaşık 8.500 m2 net satış alanına, 150 çalışana ve 30 kasaya sahip olan real,- , Türkiye'deki ilk hipermarketini Mart 1998'de Ankara Bilkent Center'da açmıştır. 2000 yılında sırasıyla İzmit, Kartal-İstanbul ve Adana, 2003 yılında Konya,  2007'de Beylikdüzü marketlerini açarak büyümeye devam etmiştir. Son olarak 2009’da Fulya, Bayrampaşa ve 2015'de Gebze marketlerini açarak Türkiye’deki market sayısını 9’a çıkarmıştır.
Türkiye'de real,- mağazacılık anlayışının ve markasının yerleşmesi, müşterilerimizin de bu anlayışı ve markayı benimsemesi ilkesiyle yola çıkan real,- perakendecilik sektörünün "en kaliteli" şirketi olmayı hedeflemektedir."Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"'nin öncelikle çalışanlarının memnuniyeti ile mümkün olduğu görüşünden yola çıkan real,- ‘in  en önemli personel ilkelerinden biri çalışanlarının gelişiminin sürekliliğini sağlamak ve böylece öğrenen organizasyonu yapılandırmaktır.

Rekabetçi  piyasa şartlarında mağazacılık ortamında başarılı olmak için; çalışanlarımıza gerekli bilgi ve becerileri aktarmak ve onların sürekli öğrenme sürecinde yer almalarını sağlamak, sürekli öğrenmenin bir yaşam biçimi olarak çalışanlarımızın iş ve özel yaşamlarında ilerleme ve gelişmelerinin alt yapısı olmasını sağlamak, çalışma hayatının kalitesini arttırmak grubumuzun en önemli hedefidir.

real,- HİPERMARKETLER ZİNCİRİ A.Ş.

www.real.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mağazacılık (Ticaret),Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 - 10.00

Açıklama: Market Açılış-Kapanış saatleridir. Market Lokasyonuna göre açılış kapanış saatleri farklılık gösterebilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneReal Hipermarketler Zinciri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Market Elemanı İstanbul(Avr.), ... Real Hipermarketler Zinciri
Market ElemanıReal Hipermarketler Zinciri
real,- bünyesi altında açılacak olan Alvi mağazalarımızda çalışmak için heyecanlı ve bu heyecanı müşterilerimiz ile paylaşmak için istekli; real,- in mükemmel hizmet anlayışını öğrenerek gücümüze güç katacak, insanlarla ilişkileri güçlü, dinamik bir çalışma ortamında esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ümraniye ve çevresinde- Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden/edebilecek yeni ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Real Hipermarketler Zinciri
Mağaza SorumlusuReal Hipermarketler Zinciri
real,- bünyesi altında açılacak olan Alvi mağazalarımızda çalışmak için heyecanlı ve bu heyecanı müşterilerimiz ile paylaşmak için istekli; real,- in mükemmel hizmet anlayışını öğrenerek gücümüze güç katacak, insanlarla ilişkileri güçlü, dinamik bir çalışma ortamında esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, iSTANBUL Ümraniye ve çevresi- Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden/edebilecek yeni ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hukuk Uzmanı İstanbul(Asya) Real Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Hukuk UzmanıReal Hipermarketler Zinciri A.Ş.
Gıda  ve Gıdadışı ürün gruplarındaki çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyat performansıyla  real,-  ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ve 40.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.real,- Türkiye’nin farklı bölgelerinde 8 market ve 1300’den fazla çalışanıyla hizmet kalitesini devamlı arttırma hedefiyle büyümeye devam etmektedir.  real,-Genel Müdürlük bünyesinde değerlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun,• En az 2 yıl deneyimi olan,• İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku konularında deneyimli,• Sözleşme hazırlama ve değerlendirme yetkinliğe sahip,• Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan,• Güçlü iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın,• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,• Aktif araç kullanabilen,• Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,AVUKAT takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Adana, Ankara, ... Real Hipermarketler Zinciri
GENEL BAŞVURUReal Hipermarketler Zinciri
Gıda  ve Gıdadışı ürün gruplarındaki çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyat performansıyla  real,-  ortalama 9.600 metrekarelik alışveriş alanı ve 50.000’in üzerindeki ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.Real; Türkiye’nin farklı bölgelerinde 12 market ve 1900’den fazla çalışanıyla hizmet kalitesini devamlı arttırma hedefiyle büyümeye devam etmektedir. Bu ilan Marketlerimiz için açılmış genel başvuru ilanıdır ve belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için çalışmak istediğiniz bölüm / alan / pozisyon / lokasyonu belirten bir önyazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda saklanacak olup uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.Başvurunuz ile göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.real,-  İnsan Kaynakları
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı