RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, enerji üretim ve sağlık faaliyetlerine odaklanarak Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdüren şirketler topluluğudur

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır. Rönesans, dünyanın en büyük uluslararası müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde 44’üncü, Avrupa’da ise 10’uncu sırada yer almaktadır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 23 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petrokimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları, sağlık kompleksleri ve enerji santralleri inşa etmektedir.
Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Hollanda, Beyaz Rusya, Karayipler, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Sint Maarten, ve Gana’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.
Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir. Rönesans, PORR AG'nin yanı sıra, Ballast Nedam NV, Heitkamp Ingenieur und Kra?twersbau GmbH, gibi Avrupa kökenli birçok inşaat şirketi ile ortaklık anlaşmaları düzenleyerek portföyünü genişletmektedir.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 24 yılı aşkın inşaat deneyimini 16 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir. Rönesans Gayrimenkul‘ün mevcut portföyünde, hâlihazırda faaliyette olan 10 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 7 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 23 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirketin kira geliri getiren gayrimenkulleri, Türkiye'nin değişik şehirlerinde 7 alışveriş merkezini (AVM), AVM ve otelden oluşan bir adet karma projeyi, bir adet ofis projesini ve ofis ve okuldan oluşan bir adet karma projeyi kapsamaktadır. Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de AVM yatırımına odaklanan Rönesans Gayrimenkul, son dönemde Türkiye'de ofis projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile elde ettiği gücü 115 MWm’ye çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 610 MWm kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 670 MWm kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Türkiye’ de sahip olduğu AVM’lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de AVM yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1.200 kiracı ve yıllık 95 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik, operasyon, kiralama gibi tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

2011 yılında endüstri tesisler alanında uzman özel bir birimin kurulmasına karar verilerek Rönesans Holding çatısı altında Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş'nin temelleri atılmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, kardeş şirketleriyle işbirliği içinde, stratejik ortaklıklar yoluyla inşaat hizmetleri ve EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) projeleri konularında uzmanlaşmış ve ana faaliyet alanı olan petrol, gaz ve petrokimya sanayi ile madencilik metalürji, işleme tesisleri ve enerji sektörlerinde dev projelere imza atmaktadır. Rönesans Endüstri Tesisleri projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, hidrokarbon, elektrik, metalürji ve madencilik ve işleme tesislerinde, Rusya, Türkmenistan ve Irak ve Mozambik gibi çekirdek pazarlarda önemli projelerin ihalelerini kazanmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries ile tamamlandığında dünyanın doğalgazdan benzin üretecek en büyük tesisi konumuna yükselecek olan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş., Rönesans Emlak Geliştirme A.Ş. altında faaliyet gösteren ve Rönesans Holding'in sağlık sektöründeki yatırımcı şirketidir. Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş. 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Rönesans Grubu'nun 20 yılı aşan uluslararası müteahhitlik ve 14 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimini kendi bünyesinde birleştirmiş ve daha şimdiden, Türkiye'nin sağlık sektöründeki önde gelen yatırımcılarından biri haline gelmiştir. Yaklaşık 3.200.000 metrekare inşaat alanına ve 9 bin 500 yatak kapasitesine sahip olan bu projeler tamamlandığında, 25 yıllık bir süre boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı ile birlikte işletilecektir.

Dünyanın 44’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 50 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 141
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru-Yeni Mezun-Pusula Adana, Ankara, ... Rönesans Holding
Genel Başvuru-Yeni Mezun-PusulaRönesans Holding
Yeni MezunBu Senin Keşif Yolculuğun!Başvuru ve detaylar için:  http://surdurulebilirlik.ronesans.com/PusulaGenç Keşif Programı
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Kurumsal İletişim UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Büyük ölçekli şirketlerde kurumsal iletişim konusunda minimum 3-4 yıl deneyimli,Medya, digital pazarlama, reklam ve etkinlik ajanslarıyla ilişkilerin yürütülmesi konusunda tecrübeli,İnsan ilişkilerinde güçlü iletişim yeteneğine sahip,Yaratıcı ve sonuç odaklı çalışabilen, Süreç yönetim, iş akışını dikkatle takip edebilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kurumsal İletişim Uzmanı" aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Holding
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Çözüm Uzmanı Ankara Rönesans Holding
SAP Çözüm UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik veya Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun, SAP ABAP yazılım danışmanlığında en az 3 yıl tecrübesi olan, SAP HR, FI, CO, ve SAP Lojistik modüllerde ABAP geliştirme tecrübesi olan, Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip, User-Exit, BADI, Batch Input, Enhancement, BAPI ile kod değişikliği/geliştirmesini yapabilecek,Smart Form, SAP Script ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, ALV veya ekran tasarımları (Table Control ile raporlama) yapabilecek, ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Webservis ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek,Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yurt dışı projelerinde görev alabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “SAP ABAP Yazılım Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Avukat Ankara Rönesans Holding
Kıdemli AvukatRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'te Yargısal ve Kurumsal İşlemler Hukuk Müşavirliği'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,  Meslekte en az 6 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Borçlar Hukuku, İcra İflas Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Ticaret Hukuku ve özellikle şirketler hukukuna hakim,Sözleşme hazırlama ve inceleme deneyimi bulunan, tercihen bankacılık (kredi, teminat vs) sözleşmelerine vakıf,MS Office Programlarına hakim, Word, excell ve powerpoint uygulamalarını kullanabilen, teknolojiye yatkın, Takım çalışmasına ve  işbirliğine açık, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Kıdemli Avukat" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kütüphane Sorumlusu-Lise İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Kütüphane Sorumlusu-LiseRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen alanında veya eğitim üzerine yüksek lisans sahibi, Okul kütüphanesinde en az 3 yıl kütüphanecilik deneyimine sahip, Eğitim teknolojilerine hakim, Eğitimde günceli takip eden, Araştırmacı ve iletişim becerileri yüksek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yüksek organizasyon becerisine sahip, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Hızla değişen iletişim ve bilgi teknolojilerine cevap verebilecek, 21.yy öğrenci ve eğitimcilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir bilgi ve kaynak merkezinin oluşumundan, gelişiminden ve yönetilmesinden sorumlu olacak  "Kütüphane Sorumlusu(Lise)" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Holding
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında 2-3 yıl tecrübesi bulunan, İhracat konusunda deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen SAP programının FI ve MM modüllerini kullanabilen, Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara Rönesans Holding
İç DenetçiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Bankaların teftiş kurullarında, bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerde en az 1-5 yıl deneyim sahibi,Süreç denetimi, hile/suiistimal denetimi, vergi denetimi, UFRS konularında tecrübeliMS Office programlarına hakim, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisini bulunan, Tercihen yazılı ve sözlü Rusça bilgisine sahip, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle ilgili engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İç Denetçi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Yönetici AsistanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi ve ilgili diğer bölümlerinden mezun,Alanında 2-3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve temsil yeteneği yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Yönetici Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Bilgi Teknolojileri bünyesinde Uygulama Geliştime Projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendsiliği, Matematik, Elektrik Elektronik Mühendisliği),C#, Asp.NET (MVC), MS SQL konularında bilgi sahibi, Entity Framework, LINQ konularına hakim, JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi, Mobil uygulama geliştirme deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, İyi derecede ingilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi Ankara, İzmir, ... Rönesans Teknik
Mali İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İzmir ve Muğla'daki büyük ölçekli üst yapı projelerindeşantiyelerde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans/ Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI modülünün kullanımında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Rusya Rönesans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelede görevlendirilmek üzere:En az lise mezunu Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 4 yıl tecrübesi bulunan İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip ve tercihen Rusça da bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Bursa Rönesans Medikal İnşaat
PuantörRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, İnsan Kaynakları biriminde Puantör pozisyonunda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Yöneticisi Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Sözleşme YöneticisiYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Firmamızın Cezayir lokasyonlu projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik fakültelerinden mezun, Alanında en az 7 yıl deneyimi olan, İleri düzeyde İngilizce bilen, Endüstriyel ve inşaat projelerinde çalışmış olan, MS Office programlarına hakim,    "Sözleşme Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı İşleri Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden Hastane projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı/İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin peyzaj işlerinde (yapısal peyzaj) ve alt yapı işlerinde en az 8 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Peyzaj İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi(Dizayn Ofis) Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Makine Mühendisi(Dizayn Ofis)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl çalışmış,Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerin Saha imalatlarında görev almış, şantiye imalat tecrübesi olan Dizayn Mühendisi veya Saha Mühendisi, MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen, Mekanik Tesisat malzemeleri ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi,Planlama, disiplinler arası koordinasyon becerilerine sahip,Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden /edebilecek, Erkek Adaylar için Askerliğini Tamamlamış. "Dizayn Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. "Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans/ Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI modülünün kullanımında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finans SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde Mali İşler Departmanı bünyesinde görev almak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),Finans alanında  en az 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim kökenli, UFRS raporlamalarında ve denetim alanında deneyim sahibi, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP Programına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, '' Finans Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Şantiye muhasebesi konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. "Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Statik Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezunu, Tercihen Deprem veya Yapı mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış, Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübeli Sap2000 ve Etabs  programlarına hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarını kullanabilen Tercihen 100.000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde (Avm, Hastane vb.) proje mühendisi olarak çalışmış,Analitik düşünen ve problem çözmeye odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Statik Dizayn Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bursa' da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Sözleşme İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/SözleşmeRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İkitelli'de devam eden entegre sağlık kampüsü projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, en az 5 yıl  tecrübesi bulunan, Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde  ve "claim management" (talep yönetimi), idare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,İnşaat finans ve muhasebesine hakim, şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda deneyimli, Proje iş programını okuyabilen, Autocad, Ms Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış,  İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, " Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İkitelli'de devam eden Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, Üst yapı projelerin (AVM, hastane, Otel...) Teknik Ofis biriminde en az 5 yıl deneyim sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, İstanbul’da ikamet eden / edebilecek, "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının Makine, İklimlendirme-Soğutma, Mekanik Tesisat Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Tercihen hastane projeleri olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisat çizimlerinde en az 5 sene tecrübeliMekanik malzeme ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi,Şantiyede mekanik uygulama projeleri üzerinden metraj çalışmalarını yürütecek ve değişiklikleri update edecekElazığ'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. "Mekanik Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun,Üst yapı projelerin (AVM, hastane, Otel...) Teknik Ofis biriminde en az 3 yıl deneyim sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Adana’da ikamet eden / edebilecek, "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kamp AmiriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 3-5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kamp Amiri" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde en az 8 yıl deneyimli, Hem projelendirme hem de sahada uygulama deneyimine sahip, Cephe malzemeleri (özellikle alüminyum, taş ve cam) konusunda bilgili, Çok iyi derecede AutoCad bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, Ekip yönetme deneyimine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) "Cephe İşleri Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Sözleşme Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/SözleşmeRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, en az 10 yıl  tecrübesi bulunan, Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde  ve "claim management" (talep yönetimi), idare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,İnşaat finans ve muhasebesine hakim, şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda deneyimli, Proje iş programını okuyabilen, Autocad, Ms Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış,  Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, " Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği, İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSG-Ç eğitmeni olarak en az 3 yıl çalışmış,Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office programına iyi düzeyde hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Memuru Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Ambar MemuruRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden hastane projesinde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin  MYO’nın ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun,·         MS Office ve Autocad programlarına hakim,·         Üst yapı mekanik ambar bölümünde en az 10 yıl tecrübeli,·         Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,·         Elazığ'da ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Ambar Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ölçme İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Harita Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ölçme bölümünde 5-10 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi düzeyde NetCad kullanabilen, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da (Tercihen Avr. Yakası) ikamet eden/edebilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Ölçme İşleri Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl  tecrübesi bulunan,Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (Havalimanı,Otel,Alışveriş Merkezleri, Büyük Konsept konut Projeleri) 5-10 yıl  tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Müdürü Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (Havalimanı,Otel,Alışveriş Merkezleri, Büyük Konsept konut Projeleri) en az 10 yıl  tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Formeni Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Makine Ekipman FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Lise mezunu, Büyük çapl üst yapı projelerinde Ekipman Formeni olarak görev almış,Kaldırma ekipmanları ve İSG-Ç konusunda en az 5 yıl deneyimli,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Makine Ekipman Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Büyük çaplı projelerin altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kamp AmiriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, "Kamp Amirİ" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
PuantörRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, İnsan Kaynakları biriminde Puantör pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Formeni Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Saha FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Saha Formeni" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Nitelikli üst yapı projelerinin (AVM ,Otel, Hastane vb.) teknik ofis biriminde en az 5 yıl tecrübe sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. "Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış,Alanında en az 5 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, "İnce İşler Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi/Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler Mühendisi/MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı/Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Formeni Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üstyapı projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Nitelikli üst yapı projelerinde görev almış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Çelik Montaj ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Büyük ölçekli çelik tonajları konusunda tecrübeli, İyi düzeyde AutoCad bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, "Çelik Montaj Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının inşaat bölümünden mezun, Alüminyum Giydirme Cephe İşleri uygulamasında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde deneyimli, Tercihen Cephe firmalarında Şantiye Şefliği tecrübesi bulunan, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İşe Alım, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP HR modülüne hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, “İnsan Kaynakları Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Devreye Alma Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Test ve Devreye Alma YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl görev almış, Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerin test ve devreye alma prosedürlerini uygulamış, Uluslararası norm ve standartlara hakim, MS Office ve mesleki programları çok iyi seviyede kullanabilen, Mekanik tesisat malzemeleri, ekipmanlar ve montaj detayları konularında bilgi sahibi,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Test ve Devreye Alma Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama.) Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama.)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa' da yapımını üstlenmiş olduğu ' Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinde Teknik Ofiste 5-8 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa' da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Kısım Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Adana, Amasya, ... Rönesans Holding
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Holding
Şirketimizin Türkiye Geneli inşaat projelerinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık bölümlerinden mezun,Hastane, Otel, Plaza gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl tecrübesi bulunan,Kalite mevzuatına hakim, Uluslararası teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim,İleri seviyede İngilizce bilen, Yöneticilik vasıfları gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kalite Kontrol Müdürü '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri/BIM Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri/BIMRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 8 yıl tecrübeye sahip, İleri derece'de Autocad, tercihen Allplan bilgisine sahip, Sistemli, uyumlu, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği  İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Bursa 'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Teknikeri/Formeni Adana Rönesans Medikal İnşaat
Otomasyon Teknikeri/FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere; Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik vb.bölümlerinden mezun,Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların işletmelerinde ve yapımında çalışma deneyimi olan,Elektrik, Elektromekanik sistem projelerini okuyabilme ve sistemler hakkında bilgi sahibiElektrik ve güç sistemleri arıza, bakım-onarım konularında tecrübeli,Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Otomasyon Formeni/Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İsg-Ç Doküman ve Raporlama Sorumlusu Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İsg-Ç Doküman ve Raporlama SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Saha İSG konusunda tecrübeli, İSG raporlama alanında min. 2 yıl tecrübesi bulunan, Mevzuat-Uluslararası uygulamalar konusunda tecrübeli, MS Office programına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bursa'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Dokümantasyon ve Raporlama Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                           Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat mühendisliği veya Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Hastane, AVM, Otel veya Konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3yıl tecrübesi bulunan.Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Adana'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, " Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Bursa 'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi/Elektrik Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
İşletme Mühendisi/ElektrikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'taki hastane işletmesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük çaplı projelerin işletmesinde en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek. "İşletme Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam etmekte olan Hastane projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun  Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinde en az 5 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli, Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. "Elektrik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa  Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, AVM/Otel veye Hastane projelerinin en az birinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Şantiye Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Bilgi Teknolojileri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezun, Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,   "Bilgi Teknolojileri Şefi"   aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, AVM, Konut, Hastane gibi üst yapı projelerinde sahada altyapı konularında 6-8 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve mesleki bilgisayar programlarına  hakim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Altyapı Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 3-5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli projelerde çalışmış, mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, diğer disiplinler ile koordinasyonu sağlayabilecek,Tercihen hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarını ileri derecede bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.     "Mimari Dizayn Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının Makine vb. bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Mekanik Tesisatı konusunda en az 6 yıl tecrübeli,MS Office, Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip olan, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli, Elazığ'da ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Mekanik Saha Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa 'da yapımı devam eden Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Mimarlık bölümlerinden mezun, Teknik Ofis teklif-ihale biriminde min. 7 yıl tecrübeye sahip, birim-fiyat analizine hakim,Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Gıda MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 4 yıl deneyimli, ISO 9001 ve 22000 sistemleri konusunda deneyimli, Catering tecrübesi bulunan, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Rusya Renaissance Construction
AşçıRenaissance Construction
Firmamızın Rusya'da yerinde üretim yapılan mutfaklarında görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu; Alanında en az 5 yıl deneyimli; Toplu yemek yapan firmalarda çalışmış olan; Tercihen daha önce yurt dışında çalışmış olan; "Aşçı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Satınalma YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Alanında 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen üst yapı projesinde deneyimli,  İyi düzeyde İngilizce bilen,  MS Office uygulamalarına hakim,  AutoCAD programına hakim,  İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,  Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,  Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan,  Ankara'da ikamet eden / edebilcek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Satınalma Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Elektrik Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis Mühendisi/ElektrikRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde 2-5  yıl deneyimli, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan ve yurt dışında çalışmak için istekli olan,"Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Rusya Rönesans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilice ve tercihen Rusça bilen, Ms Ofis programlarına hakim, Yurt dışında endüstriyel projelerde çalışmış olan, Zorlu ve soğuk hava şartlarında çalışabilecek "İSG-Ç Süpervizörü" aramaktayız,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi İstanbul(Avr.), ... Rönesans Endüstri
Personel ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkmenistan'da yapımını üstlendiği projelerden sorumlu olmak üzere ;Üniversitelerin ilgili Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli projelerin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, İşe giriş / çıkış işlemlerini yapabilecek, MS Office programlarına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, İstanbul'da ikamet edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Personel Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Ekipman Montaj MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Endüstriyel projelerde ekipman montaji konusuda en az 5 yıl deneyimli,·         İyi düzeyde Rusça bilen,·         Pre-commisioning aktivitelerinde tecrübesi bulunan ve tercihen Cold- Hot testler ile ilgili bilgisi olan,·         Ms Office ve Autocad programlarını iyi seviyede kullanabilen,·         Yurt dışı şantiye deneyimi bulunan,·         Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren,·         Takım çalışmasına yatkın, beşeri ilişkileri kuvvetli,"Ekipman Montaj Mühendisi"  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Kamp AmiriYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Cezayir'de yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projemizde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ve liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerin kamp yönetiminde en az 5-6 yıl tecrübesi bulunan, İleri düzeyde Arapça bilen  MS Office uygulamalarına hakim, Kamp mobilizasyonu ve yönetiminde tecrübeli, Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Cezayir'de uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, “Kamp Amiri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Process Engineer İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Senior Process EngineerRönesans Endüstri
We are looking for a 'Senior Process Engineer' for our İstanbul Head Office.Candidates should demonstrate:Minimum Bachelor Degree in Chemical Engineering 5-7 years design experience as a Process Engineer for Industrial Plant projects.Strong experience in Basic and Detail Process Design of Industrial Plants (Chemical/Petrochemical/Refinery)Knowledge of process simulation software such as ASPEN HYSYSor equivalent is plus.Experience in Project Engineering, Vendor Package Management, Industrial Plant Projects Tender activities is plus.Fluent in English both verbal and written Flexible, analytic, quality driven and able to function independently, but also in a project team
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Rusya Rönesans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere,Lisans mezunu, İnşaat projelerin İSG alanlarında en az 6 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde Rusça,tercihen İngilizce bilen  Ms Ofis programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarına hakim, "İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi İstanbul(Avr.), ... Rönesans Endüstri
Personel ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkmenistan'da yapımını üstlendiği projede kapsamında görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin ilgili Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli projelerin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 7 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, İşe giriş çıkış işlemlerini yapabilecek, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, İstanbul veya Ankara'd aikamet edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Personel Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama İşleri Teknikeri Rusya Rönesans Endüstri
Borulama İşleri TeknikeriRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin önlisans makine bölümünden mezun, Borulama işleri konusunda en az 4 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office,AutoCad, Spoolgen ya da benzeri programlara hakim, Boru fabrikasyon süreçleri ve iş akışı konusunda bilgi sahibi olan, Spoolgen ya da benzeri borulama işleri yazılımları ile daha önce çalışmış olan,Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi ve etkili iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Soğuk hava koşullarına dayanıklı, "Borulama İşleri Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Şefi Rusya Rönesans Endüstri
Elektrik ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği Endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel Tesis Projelerinde, Elektrik alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce ve tercihen orta düzeyde Rusça bilen AutoCad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan ve yurt dışında çalışmak için istekli olan,“Elektrik  Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Elektrik Saha MühendisiRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektrik alanında minimum 1-2 yıl deneyimli İngilizce, tercihen Rusça bilen, Endüstriyel projelerde deneyimli olan, 'Elektrik Mühendisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama Dizayn Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Rönesans Endüstri
Borulama Dizayn MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, AutoCad, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,Ceasar ( is a plus), Aveva E3D (is a plus) kullanabilen,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Borulama Dizayn Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Rusya Rönesans Endüstri
İnce İşler MimarıRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'dayapımını üstlendiği endüstri projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 3-5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, Endüstriyel projelerde deneyimli olan, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın olan, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde minimum 2  yıl deneyimli, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde tecrübeli olan, Bütçe konusunda deneyimli, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan ve yurt dışında çalışmak için istekli olan,"Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 10 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Bilgi Teknolojileri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin yapımını üstlendiği Rönesans İnşaat grubumuzun üst yapı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezun, Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,   "Bilgi Teknolojileri Şefi"   aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu/Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Teknik Ofis Sorumlusu/YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik Ofis teklif-ihale, satınalma, hakediş vb birimlerinde min. 5 yıl tecrübeye sahip,Birim-fiyat analizine ve planlamaya hakim, Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Planlama ve Maliyet Kontrol bölümleri raporlamalarını okuyabilen, İleri seviyede İngilizce bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu/Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi Muğla Rönesans Teknik
Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin saha mühendisi pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘Saha Mühendisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da bulunan büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu,Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, “Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde minimum 5-7 yıl deneyimli, Malzeme & ekipman konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Finance Specialist İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Project Finance SpecialistRönesans Gayrimenkul Yatırım
We are looking for "Project Finance Specialist" who will work at Head Office located in Ataşehir.University degree in Economics, Business Administration or Engineering 3-4 years of experience in Finance (Project Finance experience is a plus) Excellent command of verbal and written English CFA certificate is a plus Excellent command of MS-Office Applications (especially MS-Excel) Strong analytical skills Ability to work under pressure with tight deadlines Excellent communication, interpersonal and negotiation skills Military service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis Mühendisi alanında 3-5 yıl deneyimi bulunan, Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Alışveriş Merkezi - AVM Müdürü Adana, İstanbul(Avr.)... Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM MüdürüRönesans Yönetim
Şirketimizin Türkiye genelinde bulunan Alışveriş Merkezleri'nde yönetim kadrosunda görevlendirmek üzere "AVM Müdürü"aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi İşletme yönetimi konusunda ( AVM, rezidans, otel vb. ) deneyimli Ekip yönetimi konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde min. 10 yıl deneyim sahibi,MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı,İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Altyapı TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Ambar Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Ambar UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Üst yapı mekanik ambar bölümünde en az 10 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Ambar Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Altyapı MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Asansör Montaj Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Asansör Montaj MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine-Elektrik-Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üstayapı projelerinde, asansör montajı yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Asansör Kontrol Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerimizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat sektöründe en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Şefi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzman Yardımcısı Muğla Rönesans Teknik
Ambar Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Stok programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Muğla’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Ambar Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mali İşler UzmanıRönesans Teknik
Firmamızın İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Alanında en az 5 yıl şantiye mali işler tecrübesi bulunan,MS Office Programlarına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mali İşler Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Hatları Vardiya Amiri Ağrı, Erzincan... Rönesans Enerji
Montaj Hatları Vardiya Amiri Rönesans Enerji
Şirketimizin Erzurum'da HES projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının/ Liselerin Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erzurum - İspir'de ikamet edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Vardiya Amiri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi (Teknik Satınalma) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mühendisi (Teknik Satınalma)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, İnşaat malzeme ve detay bilgisi bulunan, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, “Saha Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Mozambik Pernix Construction LDA
Kalite Kontrol ŞefiPernix Construction LDA
Şirketimizin Mozambik Maputo da yer alan Amerikan Başkonsolosluk projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi,  Üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,  "Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Elektrik İşleri ŞefiYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Cezayir lokasyonlu projemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektrik alanında minimum 7 yıl deneyimli İleri düzeyde ingilizce tercihen Fransızca bilen,  Endüstriyel ve inşaat  projelerinde deneyimi olan, 'Elektrik Mühendisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Yapı Bilgi Modelleme MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan çok katlı üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl deneyim sahibi, BİM uyumlu proje yönetimi yapılmış en az 2 projede ince işler ve statik proje modellemesinde deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede Autocad, Allplan bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Yapı Bilgi Modelleme Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Yönetici AsistanıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz şantiyemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi ve ilgili diğer bölümlerinden mezun,Alanında 2-3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve temsil yeteneği yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Yönetici Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Data OperatörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli,Tercihen SAP ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Data Operatörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı(Cephe İşleri) İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Mimarı(Cephe İşleri)Rönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, Alüminyum giydirme cephe,doğrama,panel konusunda deneyimli, Tercihen dış cephe modelleme tecrübesi MS Office ve Autocad programına hâkim, Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Yozgat FMco
İş Sağlığı Güvenliği UzmanıFMco
Firmamızın Yozgat Hastanesi İşletmesinde değerlendirilmek üzereLisans mezunu, Alanında 4-5 yıl arası deneyim sahibi, Sağlık sektöründe tercihen hastanede İş Sağlığı ve Güvenliği pozisyonunda görev almış,İyi seviyede ingilizce bilen, Mesleğinin gerektirdiği bilgisayar programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "ISG Uzmanı'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi Muğla Rönesans Teknik
İnce İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üstyapı (Otel, lüks konut) tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCAD programlarına hakim, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan,Kendisine bağlı bulunacak bina- binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Muğla Rönesans Teknik
Şantiye ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla bölgesinde yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde şantiye şefi pozisyonunda en az 10 yıl tecrübesi bulunan,AVM/Otel projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Muğla'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ‘’Şantiye Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yer alan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ve benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Servisler Yöneticisi Adana Rönesans Sağlık Yatırım
Medikal Servisler YöneticisiRönesans Sağlık Yatırım
Adana Hastanesi İşletmemizde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin (Hemşirelik, Biyomedikal, Radyoloji vb.) ilgili bölümlerinden mezun,Görüntüleme hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Hizmetleri ve Diğer Medikal Destek Hizmetleri veren firmalarda çalışmış,Alanında 5-7 yıl tecrübesi bulunan,  Medikal Servisler Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Mekanik Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Ambar Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Stok programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Ambar Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Ambar Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Elektrik Ambar UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Üst yapı elektrik ambar bölümünde en az 10 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Ambar Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde şantiyede görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinin şantiyelerinde, en az 2 yıl tecrübesi bulunan,MS Ofis uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Ankara Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,İnsan Kaynakları alanında yetiştirilmek üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik Meslek Yüksek Okulu bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde  en az 6 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Elektrik Saha Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 10 yıl deneyimli,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularına hakim, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Mekanik Saha Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi (BIM) Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım Şefi (BIM)Rönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği yüksek katlı üstyapı projesinin BIM ekibinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik/Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, Benzer projelerin BIM proje yönetimlerinde yer almış, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3D, 4D ve 5D koordinasyon tecrüesine sahip, Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi(BIM)” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Avukat Ankara Rönesans Teknik
Uzman AvukatRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Ofis İnşaat&Enerji&Alt Yapı Hukuk Müşavirliği'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,  Tercihen İnşaat ve Enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Şirketlerin hukuk departmanlarında veya saygın hukuk bürolarında en az 5 yıl tecrübesi olan, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, Eşya Hukuku, İnşaat Hukuku  alanlarında bilgili ve bu alanlarda çalışmak için istekli,Çözüm odaklı, planlı, dikkatli; iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin; araştırmacı,Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış         "Uzman Avukat" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Ankara Renaissance Construction
Engelli PersonelRenaissance Construction
Ankara Merkez Ofis/Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren, Ankara'da ikamet eden, Zihinsel / İşitsel / Görme Engelli olmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Rusya Renaissance Construction
İnce İşler TeknikeriRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya lokasyonlu kule projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulları'nın "İnşaat-Yapı" bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı ve/ veya endüstriyel tesis projelerinde ince işler konusunda en az 3 yıl deneyimli ,AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İngilizce ve/veya Rusça bilgisi olan, Daha önce Rusya'da çalışmış, Yurtdışında çalışmaya engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, '' İnce İşler Teknikeri '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı