RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, enerji üretim ve sağlık faaliyetlerine odaklanarak Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdüren şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır. Rönesans, dünyanın en büyük uluslararası müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde 38’inci sırada yer almaktadır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 24 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petrokimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları, sağlık kompleksleri ve enerji santralleri inşa etmektedir.
Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Hollanda, Beyaz Rusya, Karayipler, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Sint Maarten, ve Gana’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.
Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir. Rönesans, PORR AG'nin yanı sıra, Ballast Nedam NV, Heitkamp Ingenieur und Kra?twersbau GmbH, gibi Avrupa kökenli birçok inşaat şirketi ile ortaklık anlaşmaları düzenleyerek portföyünü genişletmiştir.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 24 yılı aşkın inşaat deneyimini 16 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir. Rönesans Gayrimenkul‘ün mevcut portföyünde, hâlihazırda faaliyette olan 10 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 7 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 23 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirketin kira geliri getiren gayrimenkulleri, Türkiye'nin değişik şehirlerinde 8 alışveriş merkezini (AVM), AVM ve otelden oluşan bir adet karma projeyi, bir adet ofis projesini ve ofis ve okuldan oluşan bir adet karma projeyi kapsamaktadır. Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de AVM yatırımına odaklanan Rönesans Gayrimenkul, son dönemde Türkiye'de ofis projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile elde ettiği gücü 115 MWm’ye çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 610 MWm kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 670 MWm kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Türkiye’ de sahip olduğu AVM’lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de AVM yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1.200 kiracı ve yıllık 95 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik, operasyon, kiralama gibi tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

2011 yılında endüstri tesisler alanında uzman özel bir birimin kurulmasına karar verilerek Rönesans Holding çatısı altında Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş'nin temelleri atılmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, kardeş şirketleriyle işbirliği içinde, stratejik ortaklıklar yoluyla inşaat hizmetleri ve EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) projeleri konularında uzmanlaşmış ve ana faaliyet alanı olan petrol, gaz ve petrokimya sanayi ile madencilik metalürji, işleme tesisleri ve enerji sektörlerinde dev projelere imza atmaktadır. Rönesans Endüstri Tesisleri projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, hidrokarbon, elektrik, metalürji ve madencilik ve işleme tesislerinde, Rusya, Türkmenistan ve Irak ve Mozambik gibi çekirdek pazarlarda önemli projelerin ihalelerini kazanmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries ile tamamlandığında dünyanın doğalgazdan benzin üretecek en büyük tesisi konumuna yükselecek olan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş., Rönesans Emlak Geliştirme A.Ş. altında faaliyet gösteren ve Rönesans Holding'in sağlık sektöründeki yatırımcı şirketidir. Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş. 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Rönesans Grubu'nun 20 yılı aşan uluslararası müteahhitlik ve 14 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimini kendi bünyesinde birleştirmiş ve daha şimdiden, Türkiye'nin sağlık sektöründeki önde gelen yatırımcılarından biri haline gelmiştir. Yaklaşık 3.200.000 metrekare inşaat alanına ve 9 bin 500 yatak kapasitesine sahip olan bu projeler tamamlandığında, 25 yıllık bir süre boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı ile birlikte işletilecektir.

Dünyanın 38’inci en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 56 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 148
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                           Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Mekanik İşler Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Mekanik Tesisatı konusunda en az 7 yıl tecrübeli,Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli, Elazığ'da ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek "Mekanik İşler Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
İnsan Kaynakları SorumlusuRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,·   Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun,·   İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl deneyim sahibi,·   İşe Alım, Kariyer Planlama, Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,·   Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,·   İleri düzeyde İngilizce, tercihen Fransızca bilen·   Tercihen Success Factor programını kullanabilen,·   Seyahat engeli olmayan,·   İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,·   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,“İnsan Kaynakları Sorumlu” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda 8-15 yıl tecrübeli,Nitelikli üst yapı projelerinde benzer pozisyonlarda görev almış, Test ve devreye alma konusunda tecrübeli, Hand over yapmış,  Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahibi, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Elazığ'da ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Elektrik İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Nitelikli üst yapı projelerinde en az 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Medikal İnşaat
Bilgi Teknolojileri UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakasında yapımını üstlendiği karma yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kullanıcı destek konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Bilgisayar, yazıcı, video konferans cihazı, IP telefon, projeksiyon cihazı ve bu gibi çevresel ekipmanların kurulum ve arızaları ile kullanıcı bilgisayarlarındaki yazılımların kurulum ve desteğini verebilecek,Ağ teknolojileri ve yapısal kablolama konusunda bilgi sahibi Windows ve MAC işletim sistemlerine hakim, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,   "Bilgi Teknolojileri Uzmanı"   aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi (Hakediş ve Sözleşme) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Şefi (Hakediş ve Sözleşme)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da devam eden İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, Üst yapı projelerin (AVM, hastane, otel...) Teknik Ofis biriminde en az 8 yıl deneyim sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, İstanbul’da ikamet eden / edebilecek, "Teknik Ofis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol ve Güvence Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans
Kalite Kontrol ve Güvence YöneticisiRönesans
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisi bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üstyapı projelerinde 5-10 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut projelerinde çalışmış, Kalite Güvence (Quality Assurance) konusunda deneyimli,Yönetim sistemleri konusunda bilgili, Sistemli, ekip çalışmasına uyumlu, disiplinli ve dinamik,Uluslararası teknik standartlara hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen Rusça),  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek,    Seyahat engeli olmayan.  Kalite Kontrol ve Güvence Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Muhasebe UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Üniversitelerin İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Grup Şirket yapısı içinde görev almış Tek düzen hesap planı ve vergi uygulamalarına vakıf, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP programını bilen, Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finans UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümünden) mezun,Finans alanında  2-5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim kökenli, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP Programına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Finans Uzmanı'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi (Bütçe Maliyet Kontrol) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi (Bütçe Maliyet Kontrol)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, otel ve konut projelerinde teknik ofiste en az 5 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis Bütçe Maliyet Kontrol işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kamp AmiriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 3-5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kamp Amiri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bauingenieur / Bauingenieurin / Architekt / Archit Ankara Rönesans Holding
Bauingenieur / Bauingenieurin / Architekt / ArchitRönesans Holding
Ihr Profil:·        Abgeschlossene Ausbildung als Bauingenieur / Architekt·        Erfahrung im Umgang mit der Auswertung von Nachunternehmer- und Lieferantenangeboten·        Wirtschaftliches Denken und Handeln gepaart mit Umsetzungskonsequenz·        Kundenorientierung, Optimismus und Eigeninitiative·        Kommunikative und teamorientierte Persönlichkeit·        sprachliche Mindestanforderung: zweisprachig Türkisch/Deutsch, zusätzlich englischsprachig von Vorteil ·        Reisetätigkeiten zwischen Türkei und DeutschlandUnser Angebot:·        Beschäftigung in einem der traditionsreichsten Unternehmen der deutschen Bauindustrie·        Europäischer Firmenverbund·        Bearbeitung der unterschiedlichsten Projekte des Ingenieur-, Kraftwerks-, Industrie- und schlüsselfertigen Hochbaus·        Vielseitige, interessante Aufgabenstellungen·        Unternehmenskultur mit sehr gutem Betriebsklima·        Sicherer, interessanter und abwechslungsreicher Arbeitsplatz mit moderner Büro-Infrastruktur- und Programmtechnik·        Mitarbeit im Team von erfahrenen und motivierten Kolleginnen und Kollegen·        Förderung durch regelmäßige interne und externe Fortbildungsmaßnahmen und Entwicklungsmöglichkeiten in einem international agierenden Bauunternehmen mit einem breiten Leistungsspektrum
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, " Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Statik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Liselerinden ya da tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3D modelleme bilgisine sahip Tercihen xsteel kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. "Statik Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı / Şefi Ankara, Bursa, ... Rönesans
İnsan Kaynakları Uzmanı / ŞefiRönesans
Şirketimizin Türkiye'de faaliyet gösteren şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 4 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Uzmanı / Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Saha uygulamaları konusunda minimum 4 yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "İnce İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri/BIM Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri/BIMRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 6 yıl tecrübeye sahip, İleri derece'de Autocad, tercihen Allplan/Revit bilgisine sahip veya öğrenmekte istekli,3D modelleme becerisine sahip, Sistemli, uyumlu, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, "Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İstanbul 'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. "Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mekanik SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut gibi Üstyapı projelerin özellikle Satınalma, Planlama, Bütçe Kontrol ,Teklif Hazırlama gibi alanlarda en az 3 yıl deneyimli,Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Teknik Ofis Mekanik Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Mekanik Dizayn SorumlusuRönesans Holding
Şrirketimizin İstanbul merkez ofisinde istihdam edilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında min. 5 yıl tecrübeli, AVM, ofis, otel, konut ve endüstriyel tesis gibi projelerde  ısıtma-soğutma tesisatı, havalandırma, sıhhi tesisat, yangın tesisatı, basınçlı hava tesisatı tasarımında bulunmuş,Ulusal ve uluslarası normlara hakim (ASHRAE, EN, NFPA, SNIP, GOST), Konsept dizayn sürecinden başlayarak uygulama dizayn süreci dahil olmak üzere dizayn aşamalarına hakim,Sorumlusu olduğu projelerde mekanik dizayn ekibi ile diğer dizayn ekipleri, şantiye ve işveren temsilcileriyle bilgi alışverişini yürütebilecek,Revit ve BIM araçlarını kullanabilen, Yurtiçi, yurtdışı şantiye ziyareti ve dizayn toplantılarına katılım için engeli olmayan,Takım çalışmasını benimsemiş ve iş süreçlerinde aktif olarak kullanan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, "Mekanik Dizayn Sorumlusu" aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Elektrik Dizayn YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul merkez ofisinde istihdam edilmek üzere;Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli yurtiçi ve yurtdışı üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan,Üstlenilen projelerin mevcut iş programına ve öngörülen bütçeye göre yürütülmesini sağlayacak,Elektirk dizayn ekibi ile diğer dizayn ekipleri , şantiye ve işveren temsilcileriyle koordinasyonu sağlayabilecek ve projeyle ilgili bütün kararları alabilecek,Ekip çalışmasında uyumlu, kendisine bağlı ekibin ve ekipçe yürütülen projelerin bütün sorumluluğunu üstlenebilecek, çözüm odaklı,Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, MS Office, Autocad, Revit ve elektrik tesisat hesap programlarına hakim, Yurtiçi ve yurtdışı şantiye ziyaretleri, dizayn toplantılarına katılım için engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  "Elektrik Dizayn Yöneticisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Holding
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen SAP programının FI modülünü kullanabilen, Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Formenliği İstanbul(Avr.) Rönesans Sağlık Yatırım
Altyapı FormenliğiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 6-10 yıl tecrübesi bulunan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Altyapı Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans
Yönetici AsistanıRönesans
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi ve ilgili diğer bölümlerinden mezun,Alanında 2-3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve temsil yeteneği yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Yönetici Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İstanbul(Avr.) Rönesans Sağlık Yatırım
PuantörRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,En az MYO mezunu, İnsan Kaynakları biriminde Puantör pozisyonunda görev almaya istekli, En az 1 yıl Puantör pozisyonunda deneyimi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Çözüm Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
SAP Çözüm YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, SAP FI, CO, HR ve SAP Lojistik modüllerde tecrübesi olan, Tercihen SAP ABAP yazılım danışmanlığı tecrübesi olan, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yurt dışı projelerinde görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “SAP Çözüm Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkezi Sistemler Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Merkezi Sistemler UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında min. 5 yıl tecrübeli, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi bulunan, 500 kişi/istemci hacmine sahip bir kurumda çalışmış, TCP/IP, Active Directory, PowerShell, Vmware ya da Hyper-V yönetmiş, Exchange Server 2010/2013/2016 (ürünlerinden birinde) tecrübeli,  IIS, DNS, FTP, DHCP, File Server, DFS konularında tecrübeli, Linux işletim sistemlerini kurabilecek, ağ ve erişim ayarlarını yapılandırabilecek, güncelleme işlemlerini yapabilecek seviyede linux bilgisi olan,Ağ ve Güvenlik ekipleri ile uyumlu çalışabilecek seviyede Ağ bilgisi ve ağ protokollerini tanıyan,Tercihen SCCM, SCOM, DPM, Orchestrator, ADFS, Remote Desktop Services, Storage Yönetimi alanlarının birinde ya da birkaçında tecrübeli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış,  “Merkezi Sistemler Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mimarlık fakültelerinden mezun, Alanında min. 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad ve Revit Architecture programlarına hakim,Tercihen BIM hedefleri ve Revit kullanımının olduğu projede dizayn yürütücülüğü görevi yapmış,Dinamik çalışma koşullarına, farklı normlara adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,Malzeme ve detay bilgisi yuksek. Analitik dusunme ve problem cozme becerisi yuksek. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek. Ekip yönetme tecrübesi olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Asya Yakasında ikamet eden/edebilecek.  Mimari Dizayn Ofis Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik vb.bölümlerinden mezun,Alanında en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların yapımında çalışma deneyimi olan,Elektrik, Elektromekanik sistem projelerini okuyabilme ve sistemler hakkında bilgi sahibi,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elektrik İşleri Formeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, MS Office, Autocad ve elektrik tesisat hesap programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Yönetimi ve Raporlama Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Malzeme Yönetimi ve Raporlama UzmanıRönesans Holding
Ankara Merkez Ofisimizde, Türkiye Merkezi Satınalma Grubunda görevlendirilmek üzere;Lisans ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP programına hakim, İnşaat-Mekanik- Elektrik malzemeleri konusunda bilgisi olan, Tercihen ürün kategorisi, yapısı ve hiyerarşisi konusunda bilgi sahibi, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Tercihen ambarların işleyişi konusunda bilgi sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Dikkatli, sabırlı yapıda, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Malzeme Yönetimi ve Raporlama Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 6-8 yıl tecrübesi bulunan.Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, " Mekanik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finans YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde Mali İşler Departmanı bünyesinde görev almak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),Finans alanında  en az 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim kökenli, UFRS raporlamalarında ve denetim alanında deneyim sahibi, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP Programına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, '' Finans Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme YöneticisiRönesans Holding
Rönesans Holding Bilgi Teknolojileri bünyesinde Ar-Ge Merkezi projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, Elektirik-Elektronik Mühendisliği vb bölümlerinden mezun,Proje Yönetimi tecrübesi bulunan, C#, Asp.NET (MVC), MS SQL konularında bilgi sahibi,JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi,Büyük Veri konularında deneyimli, Machine Learning ve yapay zeka metodolojilerinden anlayan,Veritabanı tabloları ve ilişkisel mimari konusunda bilgi sahibi,Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,Proje yönetimi yetkinliğine sahip, ekip çalışmasında yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Uygulama Geliştirme Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da devam etmekte olan İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinde en az 4 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da (tercihen Avr. Yakası) ikamet eden veya edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Dizayn ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programına hâkim, mekanik tesisat hesap programları kullanabilen,Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Mekanik Dizayn Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi Ankara Rönesans Holding
Danışma GörevlisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Danışma Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Baş Denetçi Ankara Rönesans
Baş DenetçiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Bankaların teftiş kurullarında, bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerin İç Denetim bölümlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi,Tercihen denetim sertifikaları sahibi (CIA, CFE vb.), Süreç denetimi, hile/suiistimal denetimi, UFRS konularında tecrübeli, MS Office programlarına hakim, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi bulunan, Tercihen yazılı ve sözlü Rusça bilgisine sahip, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle ilgili engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Baş Denetçi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Genel Başvuru (Engelli)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu, Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Zihinsel / İşitsel / Görme Engelli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,Hastane, AVM, otel veya konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Elektrik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İdari İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Lisans ve / veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe ve İdari İşler alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane inşaatı olmak üzere büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde (tercihen Mekanik Taşeron firmada)Mekanik İşler Proje Müdürlüğü görevinde bulunmuşPlanlama, hakediş ve bütçe konularında deneyimli, MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hâkim, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Ekip ve taşeron yönetimi konularında deneyimli.  Malzeme, uygulama, test ve devreye alma konularında tecrübe sahibi, detay çözüm bilgisi yüksekEtkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş,Analitik düşünebilme yeteneğine sahip İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, "Mekanik İşler Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımına başladığı İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin  Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,Hastane, AVM, otel veya konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Elektrik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (AVM, Hastane,Otel...) en az 5 yıl deneyim sahibi,Tercihen Proje Ofisinde görev almış, MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, 'Elektrik Dizayn Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu/Yöneticisi Ankara Rönesans
Teknik Ofis Sorumlusu/YöneticisiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nda görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik Ofis teklif-ihale, satınalma, hakediş vb birimlerinde min. 5 yıl tecrübeye sahip,Birim-fiyat analizine ve planlamaya hakim, Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Planlama ve Maliyet Kontrol bölümleri raporlamalarını okuyabilen, İleri seviyede İngilizce bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu/Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam etmekte olan Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinde en az 4 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisli ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otel, plaza, sastane, AVM, konut gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,Kalite mevzuatına hakim, Uluslararası teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Yöneticilik vasıfları gelişmiş, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Güvence ve Kontrol Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Güvence ve Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının Makine, İklimlendirme-Soğutma, Mekanik Tesisat Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Tercihen hastane projeleri olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisat çizimlerinde en az 5 sene tecrübeliMekanik malzeme ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Şantiyede mekanik uygulama projeleri üzerinden metraj çalışmalarını yürütecek ve değişiklikleri update edecekElazığ'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. "Mekanik Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressamı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Teknik RessamıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde  görevlendirilmek üzere,Liselerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Nitelikli üst yapı projelerinde en az 3 yıl ve üzeri tecrübesi bulunan,AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim,  Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden /edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MühendisiRönesans Holding
Rönesans Holding’in Merkez Ofis ve Yurt İçi Projeleri’nde yetiştirilmek üzere,·         Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,·         İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office Programlarını etkin kullanabilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen,·         Sürekli öğrenme ve kendini geliştirmeye açık,·         Analitik yönü kuvvetli ve problem çözme becerisi gelişmiş,·         Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Mozambik Pernix Construction LDA
Kalite Kontrol ŞefiPernix Construction LDA
Şirketimizin Afrika bölgesinde yer alan Amerikan Başkonsolosluk projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyim sahibi,  Üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,  "Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın Makine ve İnşaat bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, "Çelik Montaj Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Şirketimizin Cezayi'de bulunan endüstryel projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İleri düzeyde İngilizce ve tercihen Fransızca bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Endüstriyel projelerde deneyimi bulunan, Cezayir'de uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
BIM Mimarı Ankara Rönesans Teknik
BIM MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'daki yeni yapılanmamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Tercihen Betonarme ve Mimari Proje çizim tecrübesi bulunan (tercihen hastane projelerinde çalışmış),Projeleri karşılaştırmalarını yapabilen Keşif ve Metraj hesaplamaları konularında en az 5 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, 3 boyutlu düşünce yeteneği gelişmiş, Autocad  ve Allplan programına hakim, MS Office programlarına hakim, Ankara'da yaşayan veya yaşabilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“BIM Mimarı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi (Teknik Satınalma) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mühendisi (Teknik Satınalma)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, İnşaat malzeme ve detay bilgisi bulunan, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik TAB (Devreye Alma) Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik TAB (Devreye Alma) MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde minimum 5-7 yıl deneyimli, Malzeme & ekipman konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Mekanik TAB (Devreye Alma) Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde minimum 5-7 yıl deneyimli, Malzeme & ekipman konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi Malatya Rönesans Teknik
Mali İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'daki büyük ölçekli üst yapı projelerinde şantiyelerde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans/ Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI modülünün kullanımında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Malatya Rönesans Teknik
Proje MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ofis, AVM, Otel, Hastane, ve Konut projelerinde en az 10-15 yıl şantiye uygulama tecrübesi bulunan,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzularına hakim ve tecrübeli, Kalite Kontrol süreçleri yönetimi konusunda tecrübeli, Bütçe, planlama, maliyet takibi ve kontrolü, zaman, maliyet, iş gücü ve sözleşme yönetiminde tecrübeli,Projenin tüm disiplinleri arasında koordinasyon yönetimi konusunda tecrübeli,MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen,  Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı(Teknik Satınalma) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mimarı(Teknik Satınalma)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimar ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mimarı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Planlama ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Ofis,Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinin Teknik Ofisinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede işin başından sonuna kadar Teknik Ofis Şefi olarak çalışmış,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Planlama Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Maliyet Kontrol Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Bütçe ve Maliyet Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yeni başlayacak üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Ofis,AVM, Otel, Hastane ve Konut  projelerinin Teknik Ofiste en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede işin başından sonuna kadar Teknik Ofis Şefi olarak çalışmış,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Yürürlükteki muhasebe mevzuatı hakkında bilgisi olan, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Bütçe ve Maliyet Kontrol Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Muğla Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,İşe Alım, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP HR modülüne hakim, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,“İnsan Kaynakları Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Süpervizörü/Şef Malatya Rönesans Teknik
İş Güvenliği Süpervizörü/ŞefRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Malatya'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü/Şef” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Statik Dizayn MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Deprem veya Yapı Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış, Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Güncel yönetmelik ve şartnamelere hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, Sap2000, Sta4CAD ve Tekla programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Statik Dizayn Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da bulunan büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, “Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Revit programına hakim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Haftasonu çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, MS Project ve AutoCAD programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mekanik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının Makine bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office, MS Project ve AutoCAD programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mekanik Tekniker" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Teknik Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Müdürü Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde min.10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Revit programına hakim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Haftasonu çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Şefi Ankara Rönesans Teknik
Yapı Bilgi Modelleme ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'daki büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun(Tercihen İnşaat Mühendisi ve ya Mimar),Tasarım, teknik çizim ya da mühendislik alanlarında min. 5 yıl deneyime sahip(Tercihen ince işler konusunda bilgili),Güncel BIM sürümleri hakkında bilgi sahibi, Hakediş ve metraj konusunda bilgi sahibi, Tercihen Revit ve ya Allplan programlarına hakim, İyi derecede Autocad ve Excel bilgisine sahip, İleri derecede İngilizce bilen, Güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Zaman ve stres yönetimi konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Yapı Bilgi Modelleme Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Muğla Rönesans Teknik
Altyapı TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek. Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Ankara Rönesans Teknik
Proje MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ofis, AVM, Otel, Hastane, ve Konut projelerinde en az 10-15 yıl şantiye uygulama tecrübesi bulunan,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzularına hakim ve tecrübeli, Kalite Kontrol süreçleri yönetimi konusunda tecrübeli, Bütçe, planlama, maliyet takibi ve kontrolü, zaman, maliyet, iş gücü ve sözleşme yönetiminde tecrübeli,Projenin tüm disiplinleri arasında koordinasyon yönetimi konusunda tecrübeli,MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen,  Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK KISIM ŞEFİ Ankara Rönesans Teknik
ELEKTRİK KISIM ŞEFİRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Elektrik Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 3-5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mali İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'daki büyük ölçekli üst yapı projelerinde şantiyelerde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans/ Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI modülünün kullanımında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5- 15 yıl tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin süperpozelerini yapabilecek seviyede yapı ressamlığına hakim,Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, Tercihen saha dizayn ofisinde çalışmış, Tercihen yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Tercihen Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 10 yıl deneyimli,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularına hakim, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Mekanik Saha Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Şantiye ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara,İstanbul ve  İzmir illerinde yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde Şantiye Şefi pozisyonunda en az 10 yıl tecrübesi bulunan,AVM/Otel/Hastane/Ofis projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ‘’Şantiye Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik-Elektronik ve Makine bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Ankara, İzmir veya İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Kaba İşler, İnce İşler konusunda 5 yıl terübesi olan, Doğaltaş ve Ahşap imalatlarında tecrübesi olan, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Ankara, İstanbul, İzmir illerinde kamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara,İstanbul ve İzmir illerinde yapımı üstlendiği üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin  Elektrik-Elektronik ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, Ankara, İstanbul veya İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kaba İşler, İnce İşler konusununda 5 yıl tecrübesi olan, Doğaltaş ve Ahşap imalatlarında tecrübeli, Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, Ankara, İstanbul, İzmir illerinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Tercihen iskele kurma-sökme konusunda tecrübeli, İskele ve malzeme konularında detaylı bilgiye sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İskele Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Muğla Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Muğla'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Formeni Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler FormeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Nitelikli üst yapı projelerinde görev almış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdür Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Proje Müdür YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,MS Office, AutoCAD, Primavera gibi bilgisayar programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 10 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,    Teknik Ofis'ten sorumlu "Proje Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
Mali İşler UzmanıRönesans Teknik
Firmamızın İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl şantiye mali işler tecrübesi bulunan, MS Office Programlarına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mali İşler Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli AVM projesinde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ya da Liselerin Elektrik bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 8 yıl deneyimi bulunan.,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamalamış, "Elektrik Saha Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okulu veya Makine Öğretmenliği bölümünden mezun, En az 8 yıl mesleki alanında deneyime sahip, Çok iyi düzeyde Autocad kullanabilen, Tercihen Revit kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden/edebilecek olan, "Mekanik Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı ( Otel, AVM ve Lüks konut ) tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Elektrik Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Teknik Lise veya Üniversitelerin İlgili Ön lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda10 yıl ve üzeri tecrübesi bulunan, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim,  Tercihen Revit-mep kullanabilen, Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden /edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı / İnşaat Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Mimarı / İnşaat MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı/Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Asansör Montaj Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Asansör Montaj MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine-Elektrik-Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üstayapı projelerinde, asansör montajı yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Asansör Montaj Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe ElemanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Elemanı" aramaktayız.Ticaret Lisesi mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Planlı, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen Tercihen muhasebe alanında 3-4 yıl deneyimli E-faturaya hakim Tercihen SAP kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Otomasyon TeknisyeniRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere "Otomasyon Teknisyeni' aramaktayız.Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın mekanik veya elektrik vb.bölümlerinden mezunAlanında 5-7 yıl tecrübesi bulunan Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminal vb. binaların işletmelerinde ve yapımında çalışma deneyimi olanVardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Peyzaj Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Peyzaj MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin peyzaj işlerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Peyzaj Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Lisans ya da Önlisans mezunu, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Gözetmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezunu Tercihen nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 7 yıl deneyimli,MS  Office, AutoCad programlarına hakim, Taşeron ve ekip yönetimi tecrübesi olan, İmalat, montaj, test ve devreye alma konuşarında deneyimli, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Mekanik İşler Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Lisans ya da Önlisans mezunu, Büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Gözetmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Ambar Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Ambar UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Üst yapı mekanik ambar bölümünde en az 10 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Ambar Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen Üstyapı, İş Merkezi gibi projelerde min. 10 yıl deneyim sahibi,MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı,İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerimizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat sektöründe en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Şefi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde 5-10 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut projelerinde çalışmış, en az 1 benzeri projeyi tamamlamış, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Muğla Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde minimum 5-7 yıl deneyimli, Malzeme & ekipman konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muğla'da ikamet eden/edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Alışveriş Merkezi - AVM Müdürü Adana, İstanbul(Avr.)... Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM MüdürüRönesans Yönetim
Şirketimizin Türkiye genelinde bulunan Alışveriş Merkezleri'nde yönetim kadrosunda görevlendirmek üzere "AVM Müdürü"aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi İşletme yönetimi konusunda ( AVM, rezidans, otel vb. ) deneyimli Ekip yönetimi konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kamp AmiriRönesans Teknik
İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, İnşaat sektöründe en az 10 yıl “Kamp Amiri” olarak tecrübesi bulunan, Kamp organizasyonu konusunda tecrübesi bulunan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   'Kamp Amiri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Rusya Rönesans Endüstri
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel projelerde Kalite kontrol konusunda en az 5 yıl deneyimli,Özellikle kaynak teknolojileri ve uygulamaları konularında deneyimli,Kalite, iş programı, güvenlik, maliyet analizi konularında tecrübeli,MS Office,Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce ve Rusça dil bilgisine sahip, Rus standartlarına göre çalışmış ASME ve NDT konularında bilgi sahibi,Rus,Avrupa kaynak ve kaynakçı kalifikasyon normlarına hakim, Rusya'da çalışma engeli bulunmayan, "Kalite Kontrol Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi Mozambik Pernix Construction LDA
Planlama ve Maliyet Kontrol ŞefiPernix Construction LDA
Şirketimizin Afrika bölgesinde üstlendiği Üst Yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen en az 5 yıl üst yapı projelerinde tecrübeli,Çok iyi düzeyde ingilizce bilenPrimavera P6, AutoCad ve MS Office programlarına hakim,"Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Teknik Ofis MühendisiYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Şirketimizin Cezayir'de yapımına devam ettiği projede görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli endüstriyel projelerin Teknik Ofis bölümlerinde en az 4 yıl deneyimli,Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, P6 ile iş programı oluşturma, periyodik güncelleme ve revize etme konularında deneyime sahip,İyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın olan, Disiplinler arası koordinasyon becerisine sahip "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine/İnşaat ve Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde en az 4 yıl deneyimli, Üst yapı borulama/izolasyon(Mekanik) işlerinde daha önce Rusya'da görev almış olan,Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde ve üst yapı projelerinde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Kamp AmiriYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Cezayir'de yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projemizde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ve liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerin kamp yönetiminde en az 6 yıl tecrübesi bulunan, İleri düzeyde Arapça bilen,  MS Office uygulamalarına hakim, Kamp mobilizasyonu ve yönetiminde tecrübeli, Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Cezayir'de uzun süreli çalışma engeli bulunmayan “Kamp Amiri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknikeri Erzurum Rönesans Enerji
Mekanik Bakım TeknikeriRönesans Enerji
Şirketimizin Erzurum'daki HES projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının/ Liselerin Mekanik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mekanik Bakım Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Rusya Rönesans Endüstri
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde Kalite kontrol konusunda en az 7 yıl deneyimli,Özellikle kaynak teknolojileri ve uygulamaları konularında deneyimli,Kalite, iş programı, güvenlik, maliyet analizi konularında tecrübeli,MS Office,Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Rus standartlarına göre çalışmış ASME ve NDT konularında bilgi sahibi,Rus,Avrupa kaynak ve kaynakçı kalifikasyon normlarına hakim, Rusya'da çalışma engeli bulunmayan, "Kalite Kontrol Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Sorumlusu Elazığ FMco
Teknik Hizmetler SorumlusuFMco
Sağlıkta Dönüşüm Projeleri Kapsamında Elazığ' da hizmete açılacak Hastanemiz için;Üniversitelerin Mühendislik, tercihen Elektrik- Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Daha önce hastanelerin ya da otellerin Teknik Hizmetler bölümlerinde görev almış,Alanında 5-7 yıl tecrübesi bulunan, Bina, arazi ve bakım hizmetleri konularında tecrübeli, Hizmet sağlayıcı firmaların çalışmalarını koordine edebilecek,  Elazığ'da ikamet eden ya da edebilecek, 'Teknik Hizmetler Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Sorumlusu Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Uygulama Geliştirme SorumlusuRönesans Sağlık Yatırım
Ankara Merkez Ofiste değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisliği alanında eğitim görmüş,İleri derecede MS Office Programları kullanabilen, Hastane sistemleri konularında bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, En az 3 yıl tecrübeli, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Ekipman Müdürü Ankara FMco
Medikal Ekipman MüdürüFMco
Rönesans Sağlık Grubu Ankara Merkez Ofis bünyesinde görev almak üzere;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Medikal Ekipman Tedariklerinde en az 10 yıl deneyimli, Yazılı ve Sözlü İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, "Medikal Ekipman Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Rönesans Endüstri
Yazılım MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Döküman Yönetim Sistemi geliştirmeleri konusunda en az 4 yıl tecrübeli,·         Opentext Content Server ve Engineering Document Management konusunda bilgili ·         Tercihen HTML5, JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi·         İş teslimatı ve dokümantasyon konularında deneyimli,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Yurt dışı seyahat ve çalışma engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Yazılım Mühendisi " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Proje MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, En az 2 yıl tecrübeli İyi düzeyde İngilizce bilen, Autocad ve Ms Office programlarına hakim, Seyahat Engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik,analitik düşünebilen ve öğrenmeye açık, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. “Proje Mühendisi” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ofis Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Elektrik Teknik Ofis MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde 2-5  yıl deneyimli, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, HVAC/Elektrik konularında daha önceden Rusya'da çalışmış olan, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan ve yurt dışında çalışmak için istekli olan,"Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans MEA
Proje SorumlusuRönesans MEA
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi’nde görevlendirmek üzere "Proje Sorumlusu" aramaktayız.-  En az 5-10 yıl  mesleki tecrübeye sahip.-  Mimari Satınalma, Altyüklenici yönetimi  konusunda tecrübeye sahip.-  Mimari uygulama proje detaylarına hakim.-  Teknik Ofis konularına hakim (metraj, teklif hazırlama, bütçe, nakit akışı, planlama)-  İyi seviyede İngilizce konuşma, yazışma ve anlama bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi Cezayir Rönesans Endüstri
Personel ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin yapımını üstlendiği yurt dışı endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli projelerin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 6 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hakim, Tercihen Fransızca veya Arapça bilen, İşe giriş ve  çıkış işlemlerini yapabilecek, Bordrolama konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, "Personel Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi Cezayir Rönesans Endüstri
Kaynak MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Cezayir'de yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden  ( Makine, Endüstri, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği) mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Kaynak Mühendisliği eğitimini tamamlamış ve Kaynak Mühendisliği diplomasına sahip,MS Office ve Autocad  programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Cezayir'de uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "Kaynak Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Boru MühendisiRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel borulama kapsamında projelere hakim olan,  Endüstriyel projelerde saha uygulamalarında minimum 5 yıl deneyimli, daha önce kısım şefliği yapmış,İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Ofis ve Autocad programlarına hakim, Uzun vadede yurt dışı projelerinde görev almayı hedefleyen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Boru Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı(Elektrik) Rusya Renaissance Construction
Satınalma Uzmanı(Elektrik)Renaissance Construction
Rönesans İnşaat St.Petersburg Merkez Ofis'te görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunİyi seviyede İngilizce ve Rusça bilgisine sahipSatın alma ve tedarik konularında en az 2 yıl tecrübeliElektrik proje malzelerine hakim, önceden Elektrik 0,4 kv ve zayıf akımsistemlerinin ekipman satınalmasında çalışmış,Pazar araştırması yapabilecekSeyehat engeli bulunmayanMs Office programlarına hakim ( ileri seviyede Excel kullanabilen )İletişim becerileri ve ifade yönü güçlü, disiplinli, detaylara önem verenTakım çalışmasına yatkın, gizlilik prensibine sahipEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayacakRusya'da uzun soluklu çalışmasında engel bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi İstanbul(Asya) Rönesans MEA
Mekanik İşler ŞefiRönesans MEA
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  Alanında 7-10 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen elçilik, otel, üniversite tecrübesi olan,Mekanik İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans MEA
Teknik Ofis MühendisiRönesans MEA
Şirketimizin Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzereÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında  4-10 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Proje okuma, teklif, metraj ve keşif konularına hakim, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Teknik Ofis İnşaat Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Isıl İşlem Formeni Rusya Rönesans Endüstri
Isıl İşlem FormeniRönesans Endüstri
Rusya'da yapımına devam ettiğimiz endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Endüstriyel projelerde ısıl işlem alanında en az 5 yıl deneyimli, Isıl işlem ve saha organizasyonu konusunda bilgili ve tecrübeli, Tercihen Rusça bilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, Takım çalışmasına yatkın, "Isıl İşlem Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde en az 4 yıl deneyimli, Üst yapı borulama/izolasyon(Mekanik) işlerinde daha önce Rusya'da görev almış olan,Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Formeni Türkmenistan Rönesans Endüstri
İnce İşler FormeniRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkmenistan'ın Aşkabat şehrinde yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;Şantiye uygulama ve yurtdışı tecrübesi bulunan, Tercihen Türkmenistan tecrübesi olan ve Türkmence veya Rusça bilen, 7-10 yıl tecrübeli, MS Office bilgisine sahip, İnce İşler Formeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Mekanik İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM,Otel, Hastane gibi nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisat konusunda 3-5 yıl deneyimli,MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 'Mekanik İşler Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Müdürü Mozambik Renaissance Construction
Dizayn Ofis MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Mozambik'teki projesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Dizayn ofis alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Konsolosluk projesi tecrübeli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Çok iyi derece MS Office kullanabilen, Dizayn shop koordinasyon uzerine çalışacak, submittal yapabilecek  “Dizayn Ofis Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Şefi (Gece) Rusya Rönesans Endüstri
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Şefi (Gece)Rönesans Endüstri
Rusya Perm'de yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projede görevlendirilmek üzere,En az lisans mezunu, Endüstriyel projelerinin İSG alanlarında en az 6 yıl tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, tercihen Rusça da bilen,Gece mesaisinde çalışacak, MS Office programlarına hakim "İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı