RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, enerji üretim ve sağlık faaliyetlerine odaklanarak Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdüren şirketler topluluğudur

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır. Rönesans, dünyanın en büyük uluslararası müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde 44’üncü, Avrupa’da ise 10’uncu sırada yer almaktadır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 23 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petrokimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları, sağlık kompleksleri ve enerji santralleri inşa etmektedir.
Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Hollanda, Beyaz Rusya, Karayipler, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Sint Maarten, ve Gana’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.
Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir. Rönesans, PORR AG'nin yanı sıra, Ballast Nedam NV, Heitkamp Ingenieur und Kra?twersbau GmbH, gibi Avrupa kökenli birçok inşaat şirketi ile ortaklık anlaşmaları düzenleyerek portföyünü genişletmektedir.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 24 yılı aşkın inşaat deneyimini 16 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir. Rönesans Gayrimenkul‘ün mevcut portföyünde, hâlihazırda faaliyette olan 10 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 7 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 23 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirketin kira geliri getiren gayrimenkulleri, Türkiye'nin değişik şehirlerinde 7 alışveriş merkezini (AVM), AVM ve otelden oluşan bir adet karma projeyi, bir adet ofis projesini ve ofis ve okuldan oluşan bir adet karma projeyi kapsamaktadır. Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de AVM yatırımına odaklanan Rönesans Gayrimenkul, son dönemde Türkiye'de ofis projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile elde ettiği gücü 115 MWm’ye çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 610 MWm kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 670 MWm kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Türkiye’ de sahip olduğu AVM’lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de AVM yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1.200 kiracı ve yıllık 95 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik, operasyon, kiralama gibi tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

2011 yılında endüstri tesisler alanında uzman özel bir birimin kurulmasına karar verilerek Rönesans Holding çatısı altında Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş'nin temelleri atılmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, kardeş şirketleriyle işbirliği içinde, stratejik ortaklıklar yoluyla inşaat hizmetleri ve EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) projeleri konularında uzmanlaşmış ve ana faaliyet alanı olan petrol, gaz ve petrokimya sanayi ile madencilik metalürji, işleme tesisleri ve enerji sektörlerinde dev projelere imza atmaktadır. Rönesans Endüstri Tesisleri projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, hidrokarbon, elektrik, metalürji ve madencilik ve işleme tesislerinde, Rusya, Türkmenistan ve Irak ve Mozambik gibi çekirdek pazarlarda önemli projelerin ihalelerini kazanmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries ile tamamlandığında dünyanın doğalgazdan benzin üretecek en büyük tesisi konumuna yükselecek olan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş., Rönesans Emlak Geliştirme A.Ş. altında faaliyet gösteren ve Rönesans Holding'in sağlık sektöründeki yatırımcı şirketidir. Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş. 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Rönesans Grubu'nun 20 yılı aşan uluslararası müteahhitlik ve 14 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimini kendi bünyesinde birleştirmiş ve daha şimdiden, Türkiye'nin sağlık sektöründeki önde gelen yatırımcılarından biri haline gelmiştir. Yaklaşık 3.200.000 metrekare inşaat alanına ve 9 bin 500 yatak kapasitesine sahip olan bu projeler tamamlandığında, 25 yıllık bir süre boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı ile birlikte işletilecektir.

Dünyanın 44’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 50 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 144
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mali İşler Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Mali İşler UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Şantiye muhasebesi konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. "Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği, İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSG-Ç eğitmeni olarak en az 3 yıl çalışmış,Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office programına iyi düzeyde hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının Makine, İklimlendirme-Soğutma, Mekanik Tesisat Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Tercihen hastane projeleri olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisat çizimlerinde en az 5 sene tecrübeliMekanik malzeme ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Şantiyede mekanik uygulama projeleri üzerinden metraj çalışmalarını yürütecek ve değişiklikleri update edecekElazığ'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. "Mekanik Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Sözleşme Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/SözleşmeRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, en az 10 yıl  tecrübesi bulunan, Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde  ve "claim management" (talep yönetimi), idare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,İnşaat finans ve muhasebesine hakim, şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda deneyimli, Proje iş programını okuyabilen, Autocad, Ms Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış,  Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, " Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde en az 8 yıl deneyimli, Hem projelendirme hem de sahada uygulama deneyimine sahip, Cephe malzemeleri (özellikle alüminyum, taş ve cam) konusunda bilgili, Çok iyi derecede AutoCad bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, Ekip yönetme deneyimine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) "Cephe İşleri Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Çelik Montaj MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Çelik Montajı konusunda tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AutoCad kullanabilen, MS  Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Ankara Rönesans Medikal İnşaat
AvukatRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun, Tercihen İnşaat alanında faaliyet gösteren şirketlerin hukuk departmanlarında veya saygın hukuk bürolarında en az 5 yıl tecrübesi olan, Proje finansman tecrübesi olan, Çözüm odaklı, planlı, dikkatli; iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin; araştırmacı,Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış        "Avukat" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                           Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ölçme İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Harita Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ölçme bölümünde 5-10 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi düzeyde NetCad kullanabilen, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da (Tercihen Avr. Yakası) ikamet eden/edebilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Ölçme İşleri Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Formeni Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Saha FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Saha Formeni" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5-8 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama.) Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama.)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinde Teknik Ofiste 5-8 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Kısım Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Satınalma konusunda 4-5 yıl tecrübesi bulunan, şantiye deneyimli,İyi derecede malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa da ikamet eden / edebilecek, (Bursa dışı adaylar için kampta yer temin edilebilmektedir.)B sınıfı ehliyete sahip Satınalma Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu/Teknik ve Hizmet Satınalma İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Sorumlusu/Teknik ve Hizmet SatınalmaRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği / Mimarlık bölümlerinden mezun, Teknik Ofis biriminde en az 6 yıl tecrübeye sahip,  Teknik ve hizmet satınalma süreçlerine hakim, birim fiyat analizi yapmış, Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Bilgi Teknolojileri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezun, Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,   "Bilgi Teknolojileri Şefi"   aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İşe Alım, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP HR modülüne hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, “İnsan Kaynakları Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İdari İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnşaat sektörüne yönelik idari işler konusunda en az 8 yıl deneyimli,Yöneticilik kabiliyeti olan, MS Office uygulamalarını (özellikle Word ve Excel'i) iyi seviyede kullanabilen,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış, "İdari İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri/BIM Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri/BIMRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 8 yıl tecrübeye sahip, İleri derece'de Autocad, tercihen Allplan bilgisine sahip, Sistemli, uyumlu, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Statik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Liselerinden ya da tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3d modelleme bilgisine sahip Tercihen xsteel kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. Statik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde , tercihen hastane uygulama projesinde en az 8-10 yıl  tecrübesi bulunan,Mimari ile diğer disiplinler arasında süperpoze yaparak gerekli koordinasyonu yapabilen,İleri düzey Autocad  ve Ms Office  kullanabilen, Şantiye Dizayn Ofis de çalışmış ve ekip yönetme tecrübesi bulunan, Shopdrawing , metraj ve detay konusunda tecrübeli, Gerekli raporlamaları yapabilecek,  Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Kısım Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ambar UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede MS Office, SAP Ambar Modülü kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ambar Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi/Elektrik Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
İşletme Mühendisi/ElektrikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'taki hastane işletmesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük çaplı projelerin işletmesinde en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek. "İşletme Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM, Otel, Hastane gibi nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisat konusunda min. 5 yıl deneyimli,MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 'Mekanik İşler Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik vb.bölümlerinden mezun,Alanında en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların yapımında çalışma deneyimi olan,Elektrik, Elektromekanik sistem projelerini okuyabilme ve sistemler hakkında bilgi sahibi,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elektrik İşleri Formeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzmanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Ambar UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede MS Office, SAP Ambar Modülü kullanabilen, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ambar Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 3-5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa' da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 3-4 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 3-5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 6-8 yıl tecrübesi bulunan.Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, " Mekanik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli projelerde çalışmış, mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, diğer disiplinler ile koordinasyonu sağlayabilecek,Tercihen hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarını ileri derecede bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.     "Mimari Dizayn Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Mimarlık bölümlerinden mezun, Teknik Ofis teklif-ihale biriminde min. 7 yıl tecrübeye sahip, birim-fiyat analizine hakim,Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa 'da yapımı devam eden Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Dizayn Ofis SorumlusuRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 sene deneyimli, İleri derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Revit, 3D Max kullanabilen, Tercihen BIM projelerinde görev almış,  Dizayn Ofis Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İdari İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzereMeslek Yüksek Okullarının/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektörüne yönelik idari işler konusunda en az 8 yıl deneyimli, Yöneticilik kabiliyeti olan, MS Office uygulamalarını (özellikle Word ve Excel'i) iyi seviyede kullanabilen,İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İdari İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Bursa Rönesans Medikal İnşaat
PuantörRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, İnsan Kaynakları biriminde Puantör pozisyonunda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi(Dizayn Ofis) Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Makine Mühendisi(Dizayn Ofis)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl çalışmış,Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerin Saha imalatlarında görev almış, şantiye imalat tecrübesi olan Dizayn Mühendisi veya Saha Mühendisi, MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen, Mekanik Tesisat malzemeleri ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi,Planlama, disiplinler arası koordinasyon becerilerine sahip,Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden /edebilecek, Erkek Adaylar için Askerliğini Tamamlamış. "Dizayn Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. "Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans/ Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI modülünün kullanımında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finans SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde Mali İşler Departmanı bünyesinde görev almak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),Finans alanında  en az 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim kökenli, UFRS raporlamalarında ve denetim alanında deneyim sahibi, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP Programına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, '' Finans Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı(Elektrik) Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Satınalma Uzmanı(Elektrik)Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans İnşaat St.Petersburg Merkez Ofis'te görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunİyi seviyede İngilizce ve Rusça bilgisine sahipSatın alma ve tedarik konularında en az 2 yıl tecrübeliElektrik proje malzelerine hakim, önceden Elektrik 0,4 kv ve zayıf akımsistemlerinin ekipman satınalmasında çalışmış,Pazar araştırması yapabilecekSeyehat engeli bulunmayanMs Office programlarına hakim ( ileri seviyede Excel kullanabilen )İletişim becerileri ve ifade yönü güçlü, disiplinli, detaylara önem verenTakım çalışmasına yatkın, gizlilik prensibine sahipEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayacakRusya'da uzun soluklu çalışmasında engel bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı(Mekanik) Rusya Renaissance Construction
Satınalma Uzmanı(Mekanik)Renaissance Construction
Rönesans İnşaat St.Petersburg Merkez Ofis'te görevlendirmek üzere;Üniversitelerin tercihen Makina -  Endustri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Satın alma ve tedarik konularında en az 2 yıl tecrübeliPazar araştırması yapabilecekSeyehat engeli bulunmayanMs Office programlarına hakim ( ileri seviyede Excel kullanabilen )İletişim becerileri ve ifade yönü güçlü, disiplinli, detaylara önem verenTakım çalışmasına yatkın, gizlilik prensibine sahipEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayacakRusya'da uzun soluklu çalışma engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Alışveriş Merkezi - AVM Müdürü Adana, İstanbul(Avr.)... Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM MüdürüRönesans Yönetim
Şirketimizin Türkiye genelinde bulunan Alışveriş Merkezleri'nde yönetim kadrosunda görevlendirmek üzere "AVM Müdürü"aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi İşletme yönetimi konusunda ( AVM, rezidans, otel vb. ) deneyimli Ekip yönetimi konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Lisans ya da Önlisans mezunu, Büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Gözetmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Şefi Rusya Renaissance Construction
Mekanik Dizayn ŞefiRenaissance Construction
irketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik Tesisat Projelendirme alanında 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen, MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Rus Snip ve normlarını bilen Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş.Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Mekanik Dizayn Ofis Şefi aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İç Denetçi Rusya Renaissance Construction
Kıdemli İç DenetçiRenaissance Construction
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Bankaların teftiş kurullarında, bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerde en az 4-5 yıl deneyim sahibi,MS Office programlarına hakim, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce ve Rusça bilgisini bulunan, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 3-5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Muğla Rönesans Teknik
TopoğrafRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Harita Teknikerliği veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan,  Mesleği ile ilgili Alet/Araçları iyi derecede kullanabilen (Total Station, Nivo, Gps vb.)Netcad, AutoCad ve Ms Office programlarını kullanabilen,Muğla'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinin şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şantiye ofisinde çalışabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Ankara Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,İnsan Kaynakları alanında yetiştirilmek üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans
Sigorta Uzman YardımcısıRönesans
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Sigortacılık veya ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen sigorta sektöründe ve özellikle sağlık sigortaları alanında 1-2 yıl deneyimliMS Office programlarına hakim, tercihen iyi derecede excel bilgisi olan,Planlı ve programlı çalışmayı prensip edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Problem Çözme ve Analiz Yeteneği kuvvetli Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Erkek Adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı Ankara Rönesans
Teknik Ofis MimarıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimar ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi olan, Malzeme bilgisi ve mimari detaylara hakim, Keşif, metraj ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli,  Tercihen saha tecrübesi olan, Birim Fiyat analizi yapabilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “Teknik Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans
Satınalma UzmanıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik, Makine Mühendisliği veya Elektrik, Makine Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun,3 yıl ve üzeri tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Tercihen Autocad programını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Yöneticisi Ankara Rönesans
Makine Ekipman YöneticisiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat iş makinesi ve ekipmanları alanında 5-10 yıl tecrübeye sahip, MS programlarına hakim, Tercihen iyiseviyede İngilizce bilen, Seyehat engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Makine Ekipman Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu/Yöneticisi Ankara Rönesans
Teknik Ofis Sorumlusu/YöneticisiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik Ofis teklif-ihale, satınalma, hakediş vb birimlerinde min. 5 yıl tecrübeye sahip,Birim-fiyat analizine ve planlamaya hakim, Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Planlama ve Maliyet Kontrol bölümleri raporlamalarını okuyabilen, İleri seviyede İngilizce bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu/Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk ve Kontrol Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans
Risk ve Kontrol SorumlusuRönesans
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;·        Üniversitelerin İktisat, İşletme, Muhasebe, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,·        İç kontrol, risk yönetimi, iç denetim veya süreç yönetimi alanlarında 4-6 yıl deneyim sahibi,·        Multi-task çalışma ortamına uyum sağlayabilecek; proje yönetimi, organizasyon, raporlama ve iş takibi kabiliyeti yüksek,·        Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,·        Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·        İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,·        MS Office programlarını etkin kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Risk ve Kontrol Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Developer Ankara Rönesans
Software DeveloperRönesans
We are looking for a “Software Developer” who will be evaluated in domestic and foreign projects, for our head office located in Ankara;·        Bachelors degree in related departments (preferably in Computer Engineering, Mathematics and Electrical- Electronics Engineering)·        Knowledge of C#, Asp.NET (MVC), MS SQL,·        Knowledge of Entity Framework, LINQ,·        Experience with JavaScript library and frameworks,·        Experienced in Mobile application development,·        Knowledge of Microsoft Dynamics AX,·        Ability to work in a team environment and open to new Technologies and improvements,·        Advanced English language skills and also preferably good command of Dutch,·        No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
System Administrator Ankara Rönesans
System AdministratorRönesans
We are looking for a “System Administrator” who will be evaluated in domestic and foreign projects, for our head office located in Ankara;·        Bachelors degree in related departments,·        Knowledge of Microsoft and Linux Server Systems,·        Knowledge of Active Directory, Exchange, Skype, SCOM,Config Manager, Virtualization, Backup Systems,Server Hardware,·        Ability to work in a team environment and open to new Technologies and improvements,·        Advanced English language skills and also preferably good command of Dutch,·        No obstacle to travel,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Bilgi Teknolojileri bünyesinde Uygulama Geliştirme Projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Elektrik Elektronik Mühendisliği),C#, Asp.NET (MVC), MS SQL konularında bilgi sahibi, Entity Framework, LINQ konularına hakim, JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi, Mobil uygulama geliştirme deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, İyi derecede ingilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans
Yönetici AsistanıRönesans
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi ve ilgili diğer bölümlerinden mezun,Alanında 2-3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve temsil yeteneği yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Yönetici Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Çözüm Uzmanı Ankara Rönesans
SAP Çözüm UzmanıRönesans
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik veya Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun, SAP ABAP yazılım danışmanlığında en az 3 yıl tecrübesi olan, SAP HR, FI, CO, ve SAP Lojistik modüllerde ABAP geliştirme tecrübesi olan, Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip, User-Exit, BADI, Batch Input, Enhancement, BAPI ile kod değişikliği/geliştirmesini yapabilecek,Smart Form, SAP Script ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, ALV veya ekran tasarımları (Table Control ile raporlama) yapabilecek, ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Webservis ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek,Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yurt dışı projelerinde görev alabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “SAP ABAP Yazılım Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Specialist Ankara Rönesans
Financial Reporting SpecialistRönesans
We are looking for a "Financial Reporting Specialist" who will work at Head Office located in Ankara.•             Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university,•             Minimum 2-3 years of experience in one of the big four audit firms,•             Teamwork oriented with good communication and interpersonal skills,•             Analytical thinking ability with strong planning and organizational skills,•             Self motivated and result oriented,•             Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,•             Good written and verbal communication skills in English,•             Advanced knowledge in MS Office Applications,•             Consolidation experience is a must,•             FC experience is a plus,•             No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara Rönesans
İç DenetçiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Bankaların teftiş kurullarında, bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerde en az 1-5 yıl deneyim sahibi,Süreç denetimi, hile/suiistimal denetimi, vergi denetimi, UFRS konularında tecrübeliMS Office programlarına hakim, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisini bulunan, Tercihen yazılı ve sözlü Rusça bilgisine sahip, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle ilgili engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İç Denetçi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Yapı Bilgi Modelleme TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Meslek Yüksek Okulu mezunu, Büyük ölçekli projelerde en az 6 yıl tecrübeye sahip, Mimari veya statik proje ofislerinde çalışmış İleri derece'de Autocad, tercihen Allplan/Revit bilgisine sahip veya öğrenmekte istekli3D modelleme becerisine sahip Sistemli, uyumlu, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Koordinatörü Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Dizayn KoordinatörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 10 yıl deneyimli, Literatür takibi seviyesinde İngilizce bilen, İyi seviyede MS Office ve Autocad , Revit program bilgisine sahip,Carrier HAP, MTH ,gibi mekanik tesisat proje programlarını iyi düzeyde kullanabilen,HVAC , Yangın ve Sıhhı tesisat projeleri ile ilgili tüm sorumluluklarMimarilerin alınmasını takiben, tüm mekanik tesisat sistem dizayn kararlarının alınması sürecine katılım,Eksik bilgilerin gerekli kurumlardan tedarik edilmesi ve işveren taleplerinin alınmasıİlgili proje müelliflerinin seçimi konusunda aktif rol alınarak , yönlendirme yapılması , sözleşme ve standartlara uygunluğunun kontrolü , Sorumluluğunda bulunan mühendis ve teknik ressamların kontrol ve koordinasyonuMekanik tesisat ekipman seçiminin ve spesifikasyonlarının hazırlanmasıStatik, mimari ve elektrik bölümlerine mekanik dizayn için gerekli bilgilerin iletilmesi ve kontrolü,Isı kaybı - kazancı hesap ve kontrolü Boru - kanal çap - basınç kaybı hesap ve kontrolü Uygulama ile ilgili sahadan gelebilecek problemlerin çözümü ve projelendirme ihtiyaçlarının karşılanmasıProje ile ilgili tüm toplantıların yürütülmesi ve yönetime bu konuda raporlama yapılmasından sorumlu olabilecek"Mekanik Dizayn Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Koordinatörü Ankara Rönesans Teknik
Mimari Dizayn KoordinatörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ( Mimar Sinan, ODTÜ, İTÜ, Yıldız Teknik vb.) Mimarlık bölümlerinden mezun, Minimum 10 yıl tecrübeye sahip; Mimari Proje ofislerinde çalışmış, tercihen büyük ölçekli şantiyelerde dizayn ofis şefliği yapmış olan,Statik, mimari ve elektrik-mekanik uygulama projelerinin süperpoze edilmesinde, Disiplinler arası uyumsuzlukların giderilmesini ve gerekli işveren onaylarının alınmasını sağlayabilecek,Uygulama, shop drawing / as-built projelerin çizilmesinde deneyim sahibi,Şantiye dizayn ofislerini koordine edebilecekEkip çalışması ve işbirliği yetkinlikleri gelişmiş ve çözüm odaklıTeknik ofis, proje müellifi ve idare ile uyumlu çalışabilen,İyi Derecede Autocad Kullanabilen, Tercihen Revit programına hakimEtkin İletişim, temsil, planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, hızlı çözüm üretebilen ve dinamikSeyahat engeli olmayan."Mimari Dizayn Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finans SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde Mali İşler Departmanı bünyesinde görev almak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),Finans alanında  en az 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim kökenli, UFRS raporlamalarında ve denetim alanında deneyim sahibi, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP Programına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, '' Finans Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi Muğla Rönesans Teknik
İnce İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üstyapı (Otel, lüks konut) tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCAD programlarına hakim, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, Kendisine bağlı bulunacak bina- binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Yapı Bilgi Modelleme MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan çok katlı üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl deneyim sahibi, BİM uyumlu proje yönetimi yapılmış en az 2 projede ince işler ve statik proje modellemesinde deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede Autocad, Allplan bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Yapı Bilgi Modelleme Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Ankara Rönesans Teknik
Kamp AmiriRönesans Teknik
Ankara'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, İnşaat sektöründe en az 10 yıl “Kamp Amiri” olarak tecrübesi bulunan, Kamp organizasyonu konusunda tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   'Kamp Amiri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde 5-10 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut projelerinde çalışmış, en az 1 benzeri projeyi tamamlamış, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
İdari İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,İnşaat sektörüne ait idari işler alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı,Sorumluluk bilinci yüksek, Araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İdari İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Yönetici AsistanıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz şantiyemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi ve ilgili diğer bölümlerinden mezun,Alanında 2-3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve temsil yeteneği yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Yönetici Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Binek Araç Şoförü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Binek Araç ŞoförüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulu ya da Lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Profesyonel sürücü belgesi bulunan, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Binek Araç Şoförü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Tamir ve Bakım Şefi Rusya Renaissance Construction
Makine Ekipman Tamir ve Bakım ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Is ve Insaat makinalarının bakım, onarım ve işletilmesindeen az 2 yıllık tecrübeli     • İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,• Ms Office programına hakim,“Makina Ekipman Mühendis Şef" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressamı Cezayir Rönesans Endüstri
Elektrik Teknik RessamıRönesans Endüstri
Şirketimizin Cezayir Batna Pojesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Meslek  Yüksek Okullarının, Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,·         Endüstriyel Tesis Projelerinin Elektrik alanında en az 5 yıl tecrübesi olan,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         AutoCad, Eplan-Dialux, Windows ve MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,·         ISA, KKS ve IEC gibi standart sistem konularına hakim,·         Trafo merkezleri, zayıf akım, YG Hücre sistemleri hakkında bilgi sahibi olan,·         Cezayir’de ikamet eden / edebilecek olan,·         Analitik düşünebilen,·         Ekip çalışmasına yatkın olan,“Elektrik Teknik Ressam” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, “Saha Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Rönesans Endüstri
Kalite Kontrol SorumlusuRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Endüstriyel Tesis Projelerinde Kalite Kontrol alanlarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,·         Çok iyi düzeyde İngilizce tercihen Rusça bilen,·         MS Office programlarına hakim,·         ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi Sistemi uygulamalarına hakim,·         ISO 9001:2008 İç Denetçi Sertifikası’na sahip,·         Tedarikçi ve proj Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Endüstriyel Tesis Projelerinde Kalite Kontrol alanlarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,·         Çok iyi düzeyde İngilizce tercihen Rusça bilen,·         MS Office programlarına hakim,·         ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi Sistemi uygulamalarına hakim,·         ISO 9001:2008 İç Denetçi Sertifikası’na sahip,·         Tedarikçi ve proje denetimlerinde tecrübeli,·         İş teslimatı ve dokümantasyon konularında deneyimli,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Yurt dışı seyahat ve çalışma engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kalite Kontrol Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Mekanik İşler Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya ve İzolasyon Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Boya ve İzolasyon MühendisiRönesans Endüstri
Rusya Yamal projemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Boya ve izolasyon konusunda tecrübe sahibi olan, Alanında en az 7 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derece bilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, Soğuk hava koşullarında ve zorlu kamp ortamında çalışabilecek 'Boya ve İzolasyon Mühendisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis MühendisiRönesans Endüstri
Rusya Yamal projemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde minimum 2  yıl deneyimli Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim Endüstriyel projelerde tecrübeli olan Bütçe konusunda deneyimli İyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünebilen Ekip çalışmasına yatkın olan Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan ve yurt dışında çalışmak için istekli olan,Zorlu hava şartlarında ve kamp ortamında çalışabilecek "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde minimum 5-7 yıl deneyimli, Malzeme & ekipman konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama Dizayn Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Rönesans Endüstri
Borulama Dizayn MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, AutoCad, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim, Ceasar, Aveva E3D kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Borulama Dizayn Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizi İstanbul'da Şantiyemizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İşe Alım, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP HR modülüne hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, “İnsan Kaynakları Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın inşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum Giydirme Cephe İşleri, doğal taş  uygulamasında en az 5 yıl tecrübeli,Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Data OperatörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen SAP ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Data Operatörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde şantiyede görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinin şantiyelerinde, en az 2 yıl tecrübesi bulunan,MS Ofis uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Binek Araç Şoförü Ankara Rönesans Teknik
Binek Araç ŞoförüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulu ya da Lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Profesyonel sürücü belgesi bulunan, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Binek Araç Şoförü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Avukat Ankara Rönesans Teknik
Uzman AvukatRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Ofis İnşaat&Enerji&Alt Yapı Hukuk Müşavirliği'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,  Tercihen İnşaat ve Enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Şirketlerin hukuk departmanlarında veya saygın hukuk bürolarında en az 5 yıl tecrübesi olan, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, Eşya Hukuku, İnşaat Hukuku  alanlarında bilgili ve bu alanlarda çalışmak için istekli,Çözüm odaklı, planlı, dikkatli; iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin; araştırmacı,Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış         "Uzman Avukat" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Boru MühendisiRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Rusya lokasyonlu endüstriyel projelerde en az 2 yıl deneyimli, Daha önce boru ve ekipman izolasyon işlerinde çalışmış olan, İyi seviyede İngilizce ve Rusça bilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan  'Boru Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amir Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Kamp Amir YardımcısıRönesans Teknik
Ankara'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, İnşaat sektöründe 4-8 yıl “Kamp Amir Yardımcısı” olarak tecrübesi bulunan, Kamp organizasyonu konusunda tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   'Kamp Amir Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama İşleri Teknikeri Rusya Rönesans Endüstri
Borulama İşleri TeknikeriRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin önlisans makine bölümünden mezun, Borulama işleri konusunda en az  2 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office,AutoCad, Spoolgen ya da benzeri programlara hakim, Boru fabrikasyon süreçleri ve iş akışı konusunda bilgi sahibi olan, Spoolgen ya da benzeri borulama işleri yazılımları ile daha önce çalışmış olan,Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi ve etkili iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Soğuk hava koşullarına dayanıklı "Borulama İşleri Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Ankara Rönesans Teknik
Yönetici AsistanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'daki üstyapı projelerimizde şantiyemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ve meslek yüksek okulların Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi ve ilgili diğer bölümlerinden mezun,Alanında 2-3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve temsil yeteneği yüksek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Yönetici Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol İnşaat Mühendisi Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Planlama ve Maliyet Kontrol İnşaat MühendisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Ankara'da yapımı gerçekleşen üst yapı projemizde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli projelerde en az 3 yıl bütçe ve planlama tecrübesi bulunan,Pirmavera P6, AutoCad ve MsOffice programlarına hakim,Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip, Düzenli ve yoğun iş temposuna alışkın, ekip çalışmasına yatkın,Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi(Hakediş&Metraj&Keşif) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mühendisi(Hakediş&Metraj&Keşif)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi ya da Şantiyede görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında 3 yıl tecrübeli, İnşaat malzeme ve detay bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Hakedişlerin kontrol onay ve ödeme süreçlerini takip edecek, raporlayabilecek,Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis MühendisiHakediş&Kesin Hesap)" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Teknik
Statik Dizayn YöneticisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Deprem veya Yapı Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış, Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Güncel yönetmelik ve şartnamelere hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, Sap2000, ETABS ve Tekla programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Statik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Yöneticisi Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Sözleşme YöneticisiYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Firmamızın Cezayir lokasyonlu projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden mezun, Alanında en az 7 yıl deneyimi olan, İleri düzeyde İngilizce bilen, Endüstri ve inşaat projelerinde çalışmış olan, MS Office programlarına hakim  "Sözleşme Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 8 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Tercihen iskele kurma-sökme konusunda tecrübeli, İskele ve malzeme konularında detaylı bilgiye sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İskele Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Makine Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Yapı Bilgi Modelleme Makine MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan çok katlı üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl deneyim sahibi, BİM uyumlu proje yönetimi yapılmış en az 2 projede ince işler ve statik proje modellemesinde deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede Autocad, Allplan bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Yapı Bilgi Modelleme Makine Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Formeni İzmir Renaissance Construction
Elektrik İşleri FormeniRenaissance Construction
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Alanında 10 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin elektrik alanında deneyimli Ms Office programlarına hakim, İzmir'de çalışma engeli olmayan Elektrik İşleri Formeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,İnsan Kaynakları alanında yetiştirilmek üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Satınalma ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'daki şantiyemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “Satınalma Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Proje MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Endüstri Tesisleri firmasında, İstanbul Merkez Ofis'te görevlendirilmek üzere;·        Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,·        Endüstriyel Projelerin Teknik Ofis organizasyonlarında minimum 5 yıl deneyimli,·        İyi düzeyde İngilizce bilen,·        Ms Office programlarına hakim,·        Seyahat engeli olmayan,·        Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·        Analitik düşünebilen, kalite ve sonuç odaklı,·        Sözlü/yazılı iletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,·        İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış“Proje Mühendisi” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 10 yıl deneyimli,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularına hakim, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Mekanik Saha Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü Ankara Rönesans Teknik
Data OperatörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İstatistik, Matematik vb. bölümlerinden mezun, Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen SAP ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Data Operatörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, MS Project ve AutoCAD programlarına hakim,İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Statik Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'te görev almak üzere;Meslek Liselerinden ya da tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3d modelleme bilgisine sahip Tercihen xsteel kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. Statik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Taş cephe sistemlerinin montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Muğla Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Teknik Ofis MühendisiRenaissance Construction
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen, MS Office uygulamalarına ve Primavera programına hakim, Yurt dışı projelerinde görev almış, Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,  'Teknik Ofis Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Revit programına hakim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Haftasonu çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı ( Otel, AVM ve Lüks konut ) tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Planlama ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Ofis,Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinin Teknik Ofisinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede işin başından sonuna kadar Teknik Ofis Şefi olarak çalışmış,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen,Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Planlama Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Maliyet Kontrol Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Bütçe ve Maliyet Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yeni başlayacak üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Ofis,AVM, Otel, Hastane ve Konut  projelerinin Teknik Ofiste en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede işin başından sonuna kadar Teknik Ofis Şefi olarak çalışmış,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen,Yürürlükteki muhasebe mevzuatı hakkında bilgisi olan,Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Bütçe ve Maliyet Kontrol Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Maliyet Kontrol Koordinatörü Ankara Rönesans Teknik
Bütçe ve Maliyet Kontrol KoordinatörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Ofis,AVM, Otel, Hastane ve Konut  projelerinin Teknik Ofisinde en az 10-15 yıl tecrübesi bulunan,En az bir büyük projede işin başından sonuna kadar Proje Müdürü olarak görev almış,Bütçe ve Maliyet Kontrol Koordinatörü olarak çalışmış ve/veya çalışmakta olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen,Yürürlükteki muhasebe mevzuatı hakkında bilgisi olan,Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Bütçe ve Planlama Koordinatörü' aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Proje MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Ofis, AVM, Otel, Hastane, ve Konut projelerinde en az 10-15 yıl şantiye uygulama tecrübesi bulunan,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzularına hakim ve tecrübeli,Kalite Kontrol süreçleri yönetimi konusunda tecrübeli,Bütçe, planlama, maliyet takibi ve kontrolü, zaman, maliyet, iş gücü ve sözleşme yönetiminde tecrübeli,Projenin tüm disiplinleri arasında koordinasyon yönetimi konusunda tecrübeli,MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim,Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapım Koordinatörü Ankara Rönesans Teknik
Yapım KoordinatörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde minimum 15 yıl şantiye uygulama tecrübesi bulunan,Ofis, AVM, Otel, Hastane, ve Konut projelerinde Proje Müdürü/Direktörü olarak çalışmış,Büyük ölçekli en az 3 projede bulunmuş,İnşaat Yapım Metodları ve Yapım Teknolojileri konusunda bilgili,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzularına hâkim ve tecrübeli,Kalite Kontrol süreçleri yönetimi konusunda tecrübeli,Bütçe, planlama, maliyet takibi ve kontrolü, zaman, maliyet, iş gücü ve sözleşme yönetiminde tecrübeli,Projenin tüm disiplinleri arasında koordinasyon yönetimi konusunda tecrübeli,MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim,Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,Malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisi yüksek,Seyahat engeli olmayan, Kendisine bağlı projeleri rutin olarak ziyaret edecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Yapım Koordinatörü” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı(Teknik Satınalma) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mimarı(Teknik Satınalma)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimar ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mimarı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu veya lisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 8 yıl mesleki alanında deneyime sahip, Çok iyi düzeyde Autocad kullanabilen, Tercihen Revit kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek olan, Mekanik Teknik Ressam aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Elektrik Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Teknik Lise veya Üniversitelerin İlgili Ön lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda10 yıl ve üzeri tecrübesi bulunan, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim,  Tercihen Revit-mep kullanabilen, Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden /edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Ankara Rönesans Teknik
TopoğrafRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Harita Teknikerliği veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,   Mesleği ile ilgili Alet/Araçları iyi derecede kullanabilen (Total Station, Nivo, Gps vb.)Netcad, AutoCad ve Ms Office programlarını kullanabilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5- 15 yıl tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin süperpozelerini yapabilecek seviyede yapı ressamlığına hakim,Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, Tercihen saha dizayn ofisinde çalışmış, Tercihen yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Tercihen Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
Satınalma UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'deki şantiyemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 5-10 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi Ankara, İzmir, ... Rönesans Teknik
Mali İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İzmir ve Muğla'daki büyük ölçekli üst yapı projelerindeşantiyelerde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans/ Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI modülünün kullanımında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 10 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Finance Specialist İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Project Finance SpecialistRönesans Gayrimenkul Yatırım
We are looking for "Project Finance Specialist" who will work at Head Office located in Ataşehir.University degree in Economics, Business Administration or Engineering 3-4 years of experience in Finance (Project Finance experience is a plus) Excellent command of verbal and written English CFA certificate is a plus Excellent command of MS-Office Applications (especially MS-Excel) Strong analytical skills Ability to work under pressure with tight deadlines Excellent communication, interpersonal and negotiation skills Military service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Kurumsal İletişim UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Büyük ölçekli şirketlerde kurumsal iletişim konusunda minimum 3-4 yıl deneyimli,Medya, digital pazarlama, reklam ve etkinlik ajanslarıyla ilişkilerin yürütülmesi konusunda tecrübeli,İnsan ilişkilerinde güçlü iletişim yeteneğine sahip,Yaratıcı ve sonuç odaklı çalışabilen, Süreç yönetim, iş akışını dikkatle takip edebilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kurumsal İletişim Uzmanı" aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
İnce İşler ŞefiYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Şirketimizin Cezayir'de yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce tercihen Fransızca bilen, Ms Office ve AutoCAD programlarına hakim, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, Kendisine bağlı bulunacak bina- binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, "İnce İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde minimum 2  yıl deneyimli Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim Endüstriyel projelerde tecrübeli olan Bütçe konusunda deneyimli İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen Analitik düşünebilen Ekip çalışmasına yatkın olan Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan ve yurt dışında çalışmak için istekli olan"Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ofis Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Elektrik Teknik Ofis MühendisiRenaissance Construction
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz kule projemizde görevlendirmek üzere Elektrik Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun Teknik ofis alanında deneyimli İleri seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen Alanında 2-5 yıl tecrübeli Ms Office programlarına hakim Yurtdışında uzun süre yaşama engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Gıda MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 4 yıl deneyimli, ISO 9001 ve 22000 sistemleri konusunda deneyimli, Catering tecrübesi bulunan, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Rusya Renaissance Construction
AşçıRenaissance Construction
Firmamızın Rusya'da yerinde üretim yapılan mutfaklarında görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu; Alanında en az 5 yıl deneyimli; Toplu yemek yapan firmalarda çalışmış olan; Tercihen daha önce yurt dışında çalışmış olan; "Aşçı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı