RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneRÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 85
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şehir Planlama Uzmanı Ankara Rönesans Medikal
Şehir Planlama UzmanıRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Şehir ve Bölge Planlamacılığı bölümlerinden mezun,
Hastane projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İmar planlamalarına ve raporlamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
NetCAD ve AutoCAD programlarına hakim,
Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek,
Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Şehir Planlama Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Medikal Planlama Mühendisi Ankara Rönesans Medikal
Medikal Planlama MühendisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Medikal sektöründe en az 3 yıl planlama tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
Esnek mesai saatlerine uyum gösterebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Medikal Planlama Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü Adana, Bursa, Elazığ Rönesans Medikal
Proje MüdürüRönesans Medikal
Şirketimizin Adana, Bursa ve Elazığ' da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde minimum 12-15 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,
Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,
Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, dinamik,
Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,
Malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisi yüksek,
İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,
Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Adana, Bursa ve Elazığ' da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 
Proje Müdürü aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdür Yardımcısı Yozgat Rönesans Medikal
Proje Müdür YardımcısıRönesans Medikal
  Şirketimizin Yozgat' ta yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
AVM, Konut, Hastane gibi üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen Şantiye Şefliği görevinde bulunmuş,
MS Office uygulamalarına, AutoCAD  programına hakim,
İşveren saha temsilcisi ile ilişkilerde tecrübeli,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yozgat’ta ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Proje Müdür Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Medikal
 
Şirketimizin Adana, Elazığ ve Yozgat' ta yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office uygulamalarına ve mesleki bilgisayar programlarına hakim,
Organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi '' aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezlerinde görevlendirilmek üzere;
 
En az meslek lisesi mezunu veya MYO larının elektrik / elektronik bölümünden mezun,
İşletme ve taahhüt alanında minimum 3 yıl deneyimli,
Plaza, hastane, konut projelerinde deneyimi bulunan,
Projeye göre saha kontrolü yapabilen,
Orta seviyede Ms office programlarını kullanabilen,
Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan,
30 yaş altı,
Bay,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 
‘’ Elektrik Teknisyeni ‘’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Otomasyon Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Otomasyon TeknisyeniRönesans Yönetim
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezlerinde görevlendirilmek üzere;
En az meslek lisesi mezunu veya MYO larının elektrik / elektronik bölümünden mezun,
İşletme ve taahhüt alanında minimum 3 yıl deneyimli,
Plaza, hastane, konut projelerinde deneyimi bulunan,
Projeye göre saha kontrolü yapabilen
İyi seviyede Ms office programlarını kullanabilen,
 Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan,
30 yaş altı,
Bay,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 
‘’ Otomasyon Teknisyeni’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetici Asistanı Elazığ Rönesans Medikal
Yönetici AsistanıRönesans Medikal
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversiteleri İşletme, Uluslararası İlişkiler, Tercümanlık, vb. bölümlerinden mezun,
Yönetici asistanlığı konusunda en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,
Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerileri güçlü,
Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi konularında tecrübeli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim kabiliyeti güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün,
Yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Elazığ'da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Yönetici Asistanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Adana, Yozgat Rönesans Medikal
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Medikal
Şirketimizin Adana ve Yozgat'ta yapımını üstlenmiş olduğu üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Konusunda en az 5 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Ofis programlarına hakim,
Adana/Yozgat'ta ikamet eden edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışKalite Kontrol Şefi aramaktayız.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dokuman Kontrol Sorumlusu Adana Rönesans Medikal
Dokuman Kontrol SorumlusuRönesans Medikal
Şirketimizin Adana' da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
Şantiye Teknik Ofislerinde veya benzer işlevdeki danışmanlık firmalarında benzer görevlerde tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Seyahat engeli olmayan,
Adana’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Arşiv Uzmanı aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman Yardımcısı Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal
Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman YardımcısıRönesans Medikal
Şirketimizin Adana, Yozgat, Elazığ' da yapımını üstlendiği hastane projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının "Bilgisayar" bölümlerinden mezun,
Kullanıcı destek konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Doküman takibi yapabilecek seviyede teknik İngilizce bilen,
Kullanıcılara teknik destek verebilecek seviyede aşağıdaki süreçlere hakim;
Bilgisayar, ağ donanımları ve kurulumları,
Windows ve Mac işletim sistemleri,
Ofis uygulamaları,
Mimari ve dizayn programları,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Adana, Yozgat, Elazığ' da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çevresel Sistemler Uzmanı/Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Test ve Devreye Alma Müdürü Ankara Renaissance Medikal
Test ve Devreye Alma MüdürüRenaissance Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Medikal Grubunda görevlendirilmek üzere,
Teknik üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden, tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Hastane, AVM, Otel ve Konut gibi üst yapı projelerinde alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
En az iki projede test ve devreye alma sorumluluğunu alıp süreci tamamlamış,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim,
Tercihen yurtdışı firmalarda çalışmış, yurtdışı kalite sertifikalarına sahip,
Standart, Regulasyon  ve Malzeme/Sistem Spesifikasyonları konularına hakim,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Test ve Devreye Alma Müdürü aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Mekanik TeknisyeniRönesans Yönetim
Firmamızın İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;
En az Endüstri Meslek Lisesi mezunu,
Alanında en az 3-5 yıl deneyimli,
Mesleğinin gerektirdiği bligisayar ve ofis programlarına hakim,
Isıtma soğutma iklimlendirme sistem ve ekipmanları konusunda deneyimli
Tercihen AVM, Hastane veya plaza gibi üst yapı projelerinde görev almış,
İstanbul'da ikamet eden,'' Mekanik Teknisyeni '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal
Yönetici AsistanıRönesans Medikal
Firmamızın İstanbul Avrupa yakasında bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversiteleri İşletme, Uluslararası İlişkiler, Tercümanlık, vb. bölümlerinden mezun,
Yönetici asistanlığı konusunda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
Çok İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerileri güçlü,
Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi konularında tecrübeli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim kabiliyeti güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün,
Yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
“Yönetici Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Arşivleme ve Dokümantasyon Görevlisi Ankara Rönesans Medikal
Arşivleme ve Dokümantasyon GörevlisiRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden/Meslek Yüksek okullarının teknik resim bölümlerinden mezun,
Alanında 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Autocad programına hakim,
Proje okuma ve anlama yetkinliğine sahip,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Dokümantasyon/Arşiv görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kıdemli Avukat Ankara Rönesans Medikal
Kıdemli AvukatRönesans Medikal
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Avukatlık stajını tamamlamış,
Uluslararası bir şirkette ya da hukuk bürosunda 10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim,
Ticaret Hukuku (özellikle Şirketler Hukuku), Borçlar (Sözleşmeler) Hukuku, İş Hukuku, Birleşmeler ve Devralmalar konusunda deneyimli,
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, güçlü sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Dava deneyimi ve yorum yeteneği olan, kanun ve düzenleme bilgisi kuvvetli, araştırmacı, 
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Projelerle ilgili olarak ulusal ya da uluslararası düzeyde Holding içi/dışı birimlerle koordinasyon sağlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Avukat aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şoför Adana Rönesans Holding
ŞoförRönesans Holding
Firmamızın Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
En az lise mezunu,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilgisi olan,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen SRC belgesine sahip olan,
Düzenli, titiz, sabırlı ve dikkatli,
Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,
Adana'da ikamet eden/edebilecek,
Askerlik görevini tamamlamış,Şoför aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mechanical Design Engineer İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Mechanical Design EngineerRenaissance Heavy Industries
We are looking for a 'Mechanical Design Engineer' for our İstanbul Head Office.
The requirements for the successful team members are:
Bachelor's degree from Mechanical Engineering Department of a reputable university (master’s degree in related fields will be an asset),
Min 5 years of experience required
Fluent written and spoken English is essential
Must have experience with ASME (ASME Section VIII, Division 1&2 and ASME B31.1,B31.3 essential) , API (620 and 650 essential), TEMA, EJMA and other industrial codes and standards for industrial plants
Experience in Process and Storage Tanks (Pressure vessels, atmospheric tanks, dome roof tanks, cryogenic tanks, etc)
Experience in heat exchanger according to TEMA standards
Proficient in AutoCAD & MS Office is essential
Prepares and develops 2D and/ or 3D designs
3D design capability and Finite Element Analysis for linear and non-linear stress analysis, thermal analysis, and flow simulation will be an asset
Experience in 3D environment and FEM modeling utilizing either of the following softwares: AutoPLANT, SolidWorks, ANYS, PDS, PDMS, SmartPlant 3D.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknik Ressamı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Elektrik Teknik RessamıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Meslek  Yüksek Okullarının, Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinin Enstrümantasyon alanında 4 - 5 yıl tecrübeli,
Orta seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan-Dialux, Windows ve MS Office programlarına hakim,
ISA, KKS ve IEC gibi standart sistemleri konularına hakim,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Teknikeri Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol TeknikeriRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat teknikerliği bölümlerinden mezun,
İnşaat Kalite konularında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
Orta derecede İngilizce tercihen Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Kalite Kontrol Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat İstanbul(Asya) RENAISSANCE HEAVY INDUSTRIES
AvukatRENAISSANCE HEAVY INDUSTRIES
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,
Avukatlık stajını tamamlamış,
Uluslararası bir şirkette ya da hukuk bürosunda satınalma sözleşmeleri ve alt yüklenici sözleşmeleri konularında 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim,
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, güçlü sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Kanun ve düzenleme bilgisi kuvvetli, araştırmacı, 
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Projelerle ilgili olarak ulusal ya da uluslararası düzeyde Holding içi/dışı birimlerle koordinasyon sağlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Anadolu yakasında ikamet eden,Avukat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MÜDÜRÜ Rusya Renaissance Heavy Industries
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MÜDÜRÜRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Rusya’da bulunan Endüstriyel Tesis Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İş Sağlığı ve Güvenliği alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Yurt dışı Endüstriyel tesis projelerinde tecrübesi olan,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, “İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl tecrübesi bulunan,
İleri derecede İngilizce tercihen Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SQL ve C türevi bilgisayar dillerini iyi seviyede kullanabilen,
Analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Kalite Kontrol Mühendisi aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Dizayn Ofis ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili lisans bölümünden mezun,
Alanında 8 - 10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce, Tercihen orta düzeyde Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
İlgili bilgisayar programına hakim,
Tercihen Uluslararası Endüstri proje deneyimi olan,
Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Türkmenisatan'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Dizayn Ofis Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzman yardımcısı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Muhasebe Uzman yardımcısıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,
Tercihen alanında 2 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SAP programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktayız
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Mühendisi Türkmenistan Renaissance Construction
Makine MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan’da ki şantiyelerimizde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 1 - 2 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Autocad programlarını kullanabilen,
 Rotatik Statik Ekipman ve Izolasyon Montaj  işlerinde yetiştirilmek üzere istekli calismayi seven ve uyumlu,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı
Enerjisi ve motivasyonu yüksek
Türkmenistan’da uzun süre yaşayabilecek,Makine Mühendisi aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde Kalite Kontrol alanlarında en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
ISO 9001:2008 kalite yönetimi Sistemi uygulamalarına hakim,
ISO 9001:2008 iç denetçi sertifikasına sahip,
Tedarikçi ve proje denetimlerinde tecrübeli,
Endüstriyel tesis projelerinde İngilizce kalite planı, prosedür, ITP hazırlayabilecek,
İş teslimatı ve dokümantasyon konularında deneyimli,
Takım çalışmasına yatkın,
Yurt dışı seyahat engeli olmayan,
İstanbul’da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Borulama Teknik Ressam İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Borulama Teknik RessamRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Meslek  Yüksek Okullarının, Meslek Liselerinin Makine bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projeleri alanında en az 5 yıl tecrübeli,
Orta seviyede İngilizce bilen,
PDMS, PDS, Autoplant, Autocad programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Borulama Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Statik Teknik Ressam Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Statik Teknik RessamRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan’da yapımını üstlendiği Endüstriyel Tesis projesinde görevlendirmek üzere;
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Endüstriyel tesislerin tasarım işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen,
AutoCAD, Xsteel, Smart Plant programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Türkmenistan’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Statik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır. 
  
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Lojistik UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Endüstri Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun,  
En az 3 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen Uluslararası Müteahhitlik veya Forwarder Firmalarda Proje Lojistiğinde çalışmış,
Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Lojistik Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gümrük Lojistik Uzman Yardımcısı Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Gümrük Lojistik Uzman YardımcısıRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Türkmenistan’da ki Endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümlerinden yeni mezun,
İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Seyahat engeli olmayan, Gümrük ve Lojistik Uzman Yardımcısı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Yönetici İzmir Rönesans Yönetim
Teknik YöneticiRönesans Yönetim
Şirketimizin İzmir'de bulunan Optimum AVM'sinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, otel, hastane, vb. yerlerde teknik yönetimi konusunda tecrübesi bulunan,
Bina otomasyonu, mekanik ve elektrik ekipmanlar konusunda tecrübeli,
HVAC cihazları konusunda 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Teknik dokümanları anlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Ekip yönetme tecrübesi bulunan,
Yoğun mesai saatlerine uyumlu,
Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
İzmir'de ikamet eden,
Seyahat engeli bulunmayan,'' Teknik Yönetici '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Muhasebe UzmanıRönesans Holding
 
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Örgün öğretim veren Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun,
30 yaşını aşmamış,
En az 3 yıl mesleki deneyimi olan (SMMM belgesi sahibi olmak tercih sebebidir),
Grup Şirket yapısı içinde görev almış,
Tek düzen hesap planı ve vergi uygulamalarına vakıf,
ERP deneyimi olan (SAP kullanıcısı olmak tercih sebebidir,
İthalat, İhracat Muhasebesi konusunda bilgi sahibi,
Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,Muhasebe Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Yönetici Samsun Rönesans Yönetim
Teknik YöneticiRönesans Yönetim
Şirketimizin Samsun'da bulunan Piazza AVM'sinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, otel, hastane, vb. yerlerde teknik yönetimi konusunda tecrübesi bulunan,
Bina otomasyonu, mekanik ve elektrik ekipmanlar konusunda tecrübeli,
HVAC cihazları konusunda 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Teknik dokümanları anlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Ekip yönetme tecrübesi bulunan,
Yoğun mesai saatlerine uyumlu,
Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
Adana'da ikamet eden,
Seyahat engeli bulunmayan,'' Teknik Yönetici '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Ofis Kısım Şefi Rusya Renaissance Construction
Mekanik Dizayn Ofis Kısım ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Mekanik Tesisat Projelendirme alanında 6 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen,
MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Mekanik Tesisat proje programları ( Carrier HAP, Elite Chvac, Trace 700)
Tercihen Rus Snip ve normlarını bile.
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş.
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Takım çalışmasına yatkın,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Mekanik Dizayn Ofis Kısım Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi Nijerya Renaissance Construction
Planlama ve Maliyet Kontrol MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Nijerya'da yapımını üstlendiği projelerimizde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 2  yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
PRİMAVERA P6 programına hakim,
Analitik düşünebilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
Nijerya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, “Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi Nijerya Renaissance Construction
Planlama ve Maliyet Kontrol ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Nijerya'da yapımını üstlendiği projelerimizde değerlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında 4 - 7 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
PRİMAVERA P6 programına hakim,
Analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Nijerya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, “Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Şefi Nijerya Renaissance Construction
İdari İşler ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Yurtdışında en az 3 yıl alanında deneyimi olan,
Ez az Orta seviyede İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Tercihen Afrika ülkelerinde çalışma tecrübesi bulunan,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
İdari İşler Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kamp Amiri Nijerya Renaissance Construction
Kamp AmiriRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Yurtdışında en az 3 yıl alanında deneyimi olan,
Ez az Orta seviyede İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Tercihen Afrika ülkelerinde çalışma tecrübesi bulunan,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
Kamp Amiri aramaktayız.
.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İşler Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Mekanik İşler TeknikeriRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin iki yıllık fakültelerinden mezun,
Yurtdışında en az 5 yıl şantiye deneyimi olan,
Orta seviyede İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim,
Autocad programını iyi derecede kullanabilen,
Bina tesisatında; Isıtma-Soğutma-Havalandırma-Sıhhi ve Yangın Tesisat İşlerinin uygulamasında çalışmış olmak.
Yoğun çalışma temposuna alışkın
Nijerya’da çalışma engeli bulunmayan
Mekanik İşler Teknikeri aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Şefi Şanlıurfa Rönesans Yönetim
Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Piazza Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere;
MYO veya Üniversite lerin ilgili bölümlerinden mezun,
En az 3-5 yıl deneyimli,
İyi seviyede bilgisayar kullanabilen,
Askerlik görevini yerine getirmiş,'' Mekanik Şef '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat İstanbul(Asya) Renaissance Construction
AvukatRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,
Avukatlık stajını tamamlamış,
Uluslararası bir şirkette ya da hukuk bürosunda satınalma sözleşmeleri ve alt yüklenici sözleşmeleri konularında 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim,
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, güçlü sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Kanun ve düzenleme bilgisi kuvvetli, araştırmacı, 
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Projelerle ilgili olarak ulusal ya da uluslararası düzeyde Holding içi/dışı birimlerle koordinasyon sağlama becerisine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Anadolu yakasında ikamet eden,Avukat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
 İstanbul Optimum AVM teknik hizmetler biriminde görevlendirilmek üzere;
En az EML mezunu,
Alanında en az 3-5 yıl deneyimli,
AVM, Hastane, Plaza bina işletme deneyimi bulunan,
Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
40 yaşını aşmamış,
Ankara veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,'' Elektrik Teknisyeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Saha TeknikeriRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarından mezun,
Tercihen alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
Saha Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimar Nijerya Renaissance Construction
MimarRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Tercihen alanında 4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Autocad programına hakim,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
Mimar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Şefi Nijerya Renaissance Construction
Şantiye ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
Şantiye Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Yönetici Adana Rönesans Yönetim
Teknik YöneticiRönesans Yönetim
Şirketimizin Adana'da bulunan Optimum Outlet AVM'sinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun,
AVM, otel, hastane, vb. yerlerde teknik yönetimi konusunda tecrübesi bulunan,
Bina otomasyonu, mekanik ve elektrik ekipmanlar konusunda tecrübeli,
HVAC cihazları konusunda 5-10 yıl tecrübesi bulunan,
Teknik dokümanları anlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Ekip yönetme tecrübesi bulunan,
Yoğun mesai saatlerine uyumlu,
Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
Adana'da ikamet eden,
Seyahat engeli bulunmayan,'' Teknik Yönetici '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı Ankara Rönesans Yönetim
Finans UzmanıRönesans Yönetim
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),
Alanında 1-2 yıl deneyimli,
Tercihen bankaların Teftiş, Proje Finansmanı veya Mali Tahlil Departmanlarında veya uluslararası denetim firmalarında çalışmış,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office programlarına hakim ve SAP kullanabilen,
İletişim becerileri kuvvetli,
Analitik düşünebilen ve zamanı iyi yönetebilen,
Takım çalışmasına uyumlu,
Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Ankara'da ikamet eden / edebilecek,Finans Uzmanı arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi Irak Renaissance Construction
Planlama ve Maliyet Kontrol ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Irak'ta yapımını üstlendiği projelerimizde değerlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında 4 - 7 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
PRİMAVERA P6 programına hakim,
Analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Irak’ta uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, “Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi Irak Renaissance Construction
Planlama ve Maliyet Kontrol MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Irak'ta yapımını üstlendiği projelerimizde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 2  yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
PRİMAVERA P6 programına hakim,
Analitik düşünebilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
Irak’ta uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, “Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Sorumlusu Irak Renaissance Construction
Satınalma SorumlusuRenaissance Construction
Şirketimizin Irak'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisans mezunu,
Alanında en az 3-5 yıl deneyimli,
Çok İyi seviyede Rusça ve İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen büyük inşaat firmalarında Irak veya Rusya tecrübesi bulunan,
Irak'da çalışma engeli bulunmayan,Satınalma Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Koordinatörü İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Proje KoordinatörüRönesans Gayrimenkul
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
AVM kiralama birimlerinde ve kiracı dekorasyon süreçlerinde en 10 yıl proje veya uygulama deneyimine sahip,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Autocad programına hakim,
Ekibin aktif bir üyesi olabilecek, takım çalışmasına açık, paylaşımcı,
İletişimi kuvvetli,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 
Pilotaj Koordinatörü aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İthalat İhracat Uzmanı Nijerya Renaissance Construction
İthalat İhracat UzmanıRenaissance Construction
Firmamızın Nijerya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
Tercihen alanında 3 - 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen Afrika’da proje deneyimi olan,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Nijerya' da çalışma engeli bulunmayan,
İthalat İhracat Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Koordinatör Ankara, İstanbul(Avr.) Rönesans Gayrimenkul
Mimari KoordinatörRönesans Gayrimenkul
İstanbul Anadolu Yakası’nda başlayacak olan karma kullanımlı birden fazla projenin tüm disiplinlerinin koordinasyonunu ve proje yöneticileriyle birlikte, çalışılan proje ofislerinin yönetimini gerçekleştirecek “Mimari Koordinatör” alınacaktır.
 
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli ve karma kullanımlı (AVM, otel, ofis, konut) ve özellikle AVM projelerini yönetmiş, tercihen 5 yıldızlı otel deneyimli,
Mesleğinde 15 – 25 yıl, tercihen şantiye deneyimi olan, uluslararası proje firmalarıyla çalışmış,
İleri seviyede İngilizce bilen,
AutoCAD, Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Sorumlusu Şanlıurfa Rönesans Yönetim
İşletme SorumlusuRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa Piazza Outlet Alış Veriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere;
Üniversite mezunu,
Tercihen Alış Veriş Merkezi, Plaza, Hastane gibi büyük yapılarda benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Ms Office programlarına hakim,
İletişim kabiliyeti güçlü,
Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti ileri seviyede,
Ekip çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan,
Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' İşletme Sorumlusu '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Analyst (Asset Management) İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Senior Analyst (Asset Management)Rönesans Gayrimenkul
About RGY
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) is a leading commercial real estate development and investment company of Rönesans Holding.
RGY, which has a gross asset value of 2.4 billion USD, currently holds 38 properties in both Turkey and Russia. 
 
RGY is looking for a Senior Analyst to join our Asset Management team.
 
General requirements and qualifications:
Undergraduate degree in business administration, economics or engineering from a reputable university, MBA is an asset,
3-4 years of work experience,
Analytical minded and good team player,
Experience in international audit firms is an asset,
Very good financial knowledge and reporting skills,
Excellent command of English,
Excellent command of MS Office Applications,
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alışveriş Merkezi - AVM Müdür Yardımcısı Şanlıurfa Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM Müdür YardımcısıRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Piazza Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere;
Üniversite mezunu,
En az 4 yıl deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
İyi seviyede Ms Office ve ilgili bilgisayar programlarını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilecek,
Askerlik görevini tamamlamış,'' AVM Müdür Yardımcısı '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sözleşme Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Sözleşme SorumlusuRönesans Gayrimenkul
Şirketimizin Kısıklı Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin mühendislik ya da mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen 'Proje Yönetimi' yüksek lisansı bulunan,
Sözleşme yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli,
SAP, Oracle gibi ERP programlarıyla ilgili bilgisi bulunan,
Primavera, MS Project ve SureTrak programlarını kullanabilen,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sözleşme hazırlık ve takip süreçlerine hakim,
Sözleşme Ekleri (İş Programı, Sigorta Koşulları, İş Güvenliği Planı, vb.) konusunda bilgi sahibi,
Mevcut iş programlarını okuyabilen,
Ödeme prosedürleri hakkında bilgi sahibi,
Tercihen "claim management (talep yönetimi)" tecrübesi bulunan,
MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Sözleşme Sorumlusu aranmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Konsept Tasarım ve Uygulama Mimarı Ankara Rönesans Holding
Konsept Tasarım ve Uygulama MimarıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İç Mimarlık veya Mimarlık bölümlerinden mezun,
Mesleğinde 0-8 yıl tecrübeli,
Mimari malzeme bilgisine ve detay çözme yeteneğine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
AutoCAD ve Sketch-Up programlarını ileri düzeyde kullanabilen,
MS Office programlarına hakim,
Mimari malzeme bilgisine ve detay çözme yeteneğine sahip,
AVM, konut ve ofis projelerinde şantiyede ve gerekli tadilat işlerinde  iç mimari, cephe, peyzaj ve aydnlatma gibi konularda yapılan imalatların kontrolünü ve denetimini yapacak,
Yurt içi ve yurt dışı seyehat engeli olmayan,
Aktif ve uyumlu çalışabilecek,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İç Mimar/Mimar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Asset Management Specialist (Asset Management) İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Asset Management Specialist (Asset Management)Rönesans Gayrimenkul
   About Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
 
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) is a leading commercial real estate development and investment company. RGY has a portfolio value of 3 billion dollars and currently holds 24 properties in Turkey. RGY has asset based partnerships with both international and local players. RGY is a subsidiary of Rönesans Holding which operates in sectors like construction, real estate investment, energy and has a geographical presence in 13 countries.
 
RGY is looking for an Asset Specialist (Varlık Uzmanı) to join its Asset Management team.
 
 
General requirements and qualifications:
Undergraduate degree in engineering, business administration, economics or finance from a reputable local or foreign university
Minimum 2-3 years, maximum 5 years of work experience
Excellent command of Excel and PowerPoint.
Experience in real estate, construction and/or retail sectors
Strong financial knowledge and reporting skills
Analytical mindset with a strong understanding of commercial aspects of business
Excellent command of English. Vital for communication with foreign investors
Strong presentation and people skills, good team player and hard worker
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Mimari Teknik RessamRönesans Gayrimenkul

Meslek Liselerinin Yapı, Meslek Yüksek Okulları’nın İnşaat veya Yapı Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmuş,
Proje ofislerinde ve tercihen büyük ölçekli karma kullanımlı projelerin şantiye dizayn ofisinde çalışmış,
Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli,
İleri seviyede Auto CAD, Photoshop, Sketch Up ve Office uygulamalarını kullanabilen, tercihen Archicad kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen,
Tercihen İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Back Office Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Enerji
Back Office Uzman YardımcısıRönesans Enerji
Şirketimizin Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İstatistik, Matematik, Enformatik  vb.),
Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına ve Excel programına hakim,
Analiz ve Raporlama yapabilme yetkinliğine sahip,
Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş,
Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenme ve gelişmeye açık,
İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,
Ankara’da ikamet eden edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Back Office Uzman Yardımcısı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli şirketlerin insan kaynakları bölümlerinde en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen inşaat sektöründe deneyimi bulunan,
Seçme ve yerleştirme süreçlerine hakim,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İnsan Kaynakları Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sekreter İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
SekreterRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan şantiyesinde görevlendirilmek üzere;
Tercihen üniversitelerin büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun,
Benzer pozisyonlarda minimum 3 yıl tecrübesi bulunan,
Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli,
Diksiyonu düzgün,
Ms Office Uygulamarına hakim,
Planlama ve raporlama yapabilme becerisine sahip,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Sekreter '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Engelli Personel/Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/Danışma GörevlisiRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan AVM mizde değerlendirilmek üzere;
En az lise veya yüksekokul mezunu,
MS Office programlarını kullanabilen
Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan,
Erkek eleman için askerlik görevi tamamlamış,
Detaylara önem veren, titiz ve düzenli,
Takım çalışmasına yatkın
Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Zihinsel / İşitsel / Görme Engelli olmayan,'' Engelli Personel/Danışma Görevlisi '' arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şefi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Mali İşler ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İnşaat şantiye deneyimi bulunan,
MS Office Programlarına hakim,
Planlama becerisi yüksek, takipçi,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek olan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mali İşler Şefi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans İnşaat
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul'da yapımını üstlendiği Yakacık Konut projesinde değerlendirilmek üzere;
Tercihen İSG Teknikerliği veya Endüstri Meslek Liselerinin İnşaat Bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı inşaat şantiyelerinde en az 1 yıl iş güvenliği gözetmenliği yapmış (AVM, Otel, İş Merkezi vb)
Tercihen “C” sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık belgesine sahip,
Lokasyon tercihi bulunmayan (proje bazlı gerektiğinde farklı illerde görev alabilecek),
Seyahat engeli olmayan,
İstanbul’da (tercihen Asya tarafı) ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
'' İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni '' aramaktayız .
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Malzemeleri Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İnşaat Malzemeleri Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın İnşaat Grubu'nda görevlendirilmek üzere;
- Üniversitelerin mühendislik, teknikerlik, mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,
- Satınalma konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
- İyi derecede İngilizce bilen,
- MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
- Ankara'da ikamet eden / edebilcek durumda olan,
Satınalma Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans İnşaat
İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde kalite kontrol mühendisi olarak en az 8 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office ve AutoCad programlarına hakim,
Uluslararası teknik standartlara hakim,
Çelik, altyapı, kaba yapı malzeme bilgisine hakim,
İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kalite Kontrol Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Şefi Türkmenistan Renaissance Construction
İdari İşler ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan projelerinde değerlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat sektörüne yönelik idari işler şefliği konusunda veya benzer yönetim pozisyonlarında en az 5 yıl deneyim sahibi,
İyi düzeyde İngilizce bilen, tercihen Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Problem çözme becerileri gelişmiş,
Kendisine bağlı ekibin iş organizasyonlarını gerçekleştirmede yönetsel yetkinliğe sahip,
Bütçe hazırlama, maliyet değerlendirme, analiz yapma ve rapor hazırlama konusunda deneyime sahip,
Sonuç odaklı, zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisi olan,
Dış kurum ve kuruluşlarda temsil yeteneği güçlü
Seyahat engeli olmayan,
Yazılı ve sözlü iletişimi ve insani ilişkileri başarılı olan
Türkmenistan’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,“İdari İşler Şefi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Müdürü Türkmenistan Renaissance Construction
Mali İşler MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan ‘da ki projelerinde değerlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Muhasebe süreçleri ve yöneticilik konusunda en az 5 yıl deneyimli
İyi düzeyde İngilizce bilen, tercihen Rusça bilen,
MS Office, SAP ve diğer muhasebe program ve uygulamalarında tecrübeli,
UFRS, TTK, VUK konularına hakim,
Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, UFRS( IAS) konusunda bilgili,
Mali analiz ve raporlama konularında tecrübeli,
Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,
Sonuç odaklı çalışan, iletişim ve ikna kabiliyeti güçlü,
Seyahat engeli olmayan,
Yoğun ve esnek mesai saatlerine uyabilecek,
Türkmenistan’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,“Mali İşler Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzmanı Türkmenistan Renaissance Construction
Finansal Raporlama UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan Merkez Ofisi'nde ve projelerinde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin işletme, ekonomi, iktisat vb. bölümlerinden mezun,
Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında en az 3 -4 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen,
Microsoft Office programlarını bilen ve özellikle exceli ileri derecede kullanabilen,
Mali tabloların analizini yapabilen,                            
Genel Muhasebe mevzuatlarına ve uygulamalarına hakim,
Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi
Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi
Analitik düşünme becerisi gelişmiş, sayısal verilerle çalışma konusunda yetenekli,
Enerjisi ve motivasyonu yüksekFinansal Raporlama Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı Türkmenistan Renaissance Construction
İnsan Kaynakları UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan projelerinde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen İnşaat sektöründe şirket hedefleri doğrultusunda İnsan Kaynakları süreçlerinin uygulanması ve geliştirilmesi konularında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
İngilizce bilgisi bulunan ve tercihen Rusça bilen,
Microsoft Office programlarını bilen ve tercihen SAP kullanabilen,
İnsan Kaynakları süreçlerine hakim,
İş Kanunu ve SGK bilgisine hakim,
Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,
Sonuç odaklı çalışan, iletişim ve ikna kabiliyeti güçlü,
Öğrenme ve gelişime açık
Seyahat engeli olmayan,İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ERP Uzmanı Ankara Rönesans Holding
ERP UzmanıRönesans Holding
Ankara Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
SAP R/3 konusunda en az 3 yıl deneyimli,
SAP Finansal ve Lojistik modüllerinden an az birine hakim,
Entegrasyon tecrübesi bulunan,
Ms Office programlarına hakim,
Tercihen danışmanlık firmalarında deneyim kazanmış,
İleri seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulumayan,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Ankara'da ikamet eden / edebilecek,ERP Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Elektrik Malzemeleri Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Mekanik Elektrik Malzemeleri Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik/elektronik mühendisliği bölümlerinden) mezun,
- Mekanik - Elektrik malzemeleri satınalması konusunda en az 3 yıl deneyimli,
- İyi derecede İngilizce bilen,
- MS Office programlarına çok iyi düzeyde hakim,
- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
- Ankara'da ikamet eden / edebilcek durumda olan,
Satınalma Uzmanı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Satınalma MühendisiRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'daki şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;
- Üniversitelerin mimarlık veya inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Tercihen satınalma konusunda 5 yıl şantiye tecrübesi bulunan,
- İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
- MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
- İstanbul'da ikamet eden / edebilcek durumda olan,
Satınalma Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Alışveriş Merkezi - AVM Müdür Yardımcısı İzmir Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM Müdür YardımcısıRönesans Yönetim
Firmamızın İzmir'de bulunan Optimum Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere;
Üniversite mezunu,
En az 4 yıl deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
İyi seviyede Ms Office ve ilgili bilgisayar programlarını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış,'' AVM Müdür Yardımcısı '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Gayrimenkul
Kurumsal İletişim ve Pazarlama UzmanıRönesans Gayrimenkul
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 20 yılı aşkın inşaat deneyimini 14 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir. 
Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca, bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir.
Şirketimizin İstanbul Harbiye Ofisi’nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İşletme, Halkla İlişkiler, İletişim, Pazarlama bölümlerinde lisans veya yüksek lisansını tamamlamış,
Pazarlama iletişimi konusunda 3-6 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen AVM, gayrımenkul sektöründe pazarlama, kurumsal iletişim alanlarında tecrübesi bulunan,
Reklam ajanslarında ve/veya ajanslarla çalışmış,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
İstanbu'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat Ankara Rönesans Holding
AvukatRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nin Hukuk Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Avukatlık stajını tamamlamış,
Uluslararası bir şirkette ya da hukuk bürosunda 5-7 yıl tecrübesi bulunan,
Ticaret Hukuku (özellikle Şirketler Hukuku), Borçlar (Sözleşmeler) Hukuku, İş Hukuku, Birleşmeler ve Devralmalar konusunda deneyimli,
MS Office Programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Dava deneyimi ve yorum yeteneği olan, kanun ve düzenleme bilgisi kuvvetli, araştırmacı, 
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Projelerle ilgili olarak ulusal ya da uluslararası düzeyde Holding içi/dışı birimlerle koordinasyon sağlama becerisine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Avukat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Reporting Specialist İstanbul(Avr.) Rönesans Gayrimenkul
Financial Reporting SpecialistRönesans Gayrimenkul
About RGY
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) is a leading commercial real estate development and investment company with a worth of  1.5 billion euro. RGY is one of the Rönesans group of companies which currently operate in 13 countires in various sectors such as construction, real estate, infrastructure and energy.  
Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university,
Minimum 3-4 years of experience in one of the big four audit firms,,
Consolidation experience is a must,
Advanced knowledge in MS Office Applications,
SAP experience is a plus,
CFA is a plus,
Ability of analytical thinking, team work and powerful interaction skills,
Excellent command of English, both written and spoken,
Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,
No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı Türkmenistan Renaissance Construction
Finansal Raporlama Uzman YardımcısıRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan Merkez Ofisi'nde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin işletme, ekonomi, iktisat vb. bölümlerinden mezun,
Alanında en az 1 - 2 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen,
Microsoft Office programlarını bilen ve özellikle exceli ileri derecede kullanabilen,
Analiz ve yorumlama becerisi gelişmiş
Veri ve rakamlarla uğraşmayı seven,    
Analitik düşünme ve analiz yapma yeteneklerine sahip,
Detaylarla uğraşmayı seven,
İnsan ilişkilerinde başarılı
Enerjisi ve motivasyonu yüksek
Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış,Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Uzmanı Türkmenistan Renaissance Construction
İdari İşler UzmanıRenaissance Construction
Türkmenistan'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde veya Aşkabat Merkez Ofisi'mizde görevlendirmek üzere;
Üniversitelerin/Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat sektörüne yönelik idari işler konusunda şantiyede en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen, tercihen Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip,
Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş,
Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenme ve gelişmeye açık,
Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş,
Araştırmacı ve takipçi,
Türkmenistan’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,“İdari İşler Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel Şefi Türkmenistan Renaissance Construction
Personel ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Türkmenistan projelerinde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen İnşaat ve Endüstri sektöründe deneyimli alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İngilizce bilgisi bulunan ve tercihen Rusça bilen,
Microsoft Office programlarını bilen ve tercihen SAP kullanabilen,
İnsan Kaynakları süreçlerine hakim,
İş Kanunu ve SGK bilgisine hakim,
Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip,
Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,
Sonuç odaklı çalışan, iletişim ve ikna kabiliyeti güçlü,
Öğrenme ve gelişime açık, iç motivasyonu yüksek,
Yoğun ve esnek mesai saatlerine uyabilecek
Seyahat engeli olmayan,Personel Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Asistanı (Engelli) İstanbul(Asya) Rönesans Özel Okullar
Muhasebe Asistanı (Engelli)Rönesans Özel Okullar
TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversite/MYO/Lise mezunu,
Tercihen eğitim sektöründe muhsebe ve mali işlerde en az 1 yıl deneyimli,
SAP ve MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Çözüm ve sonuç odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, 
Anadolu yakasında ikamet eden,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şoför/Sürücü İstanbul(Asya) Rönesans İnşaat
Şoför/SürücüRönesans İnşaat
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezi projesinde görevlendirilmek üzere;
 
Lise mezunu,
Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi,
İstanbul Anadolu / Avrupa yakasını bilen,
Düzenli, titiz, sabırlı ve dikkatli,
Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,
Seyahat engeli bulunmayan,
Anadolu yakasında ikamet eden,
25-40 yaşları arasında,
Askerlik hizmetini yerine getirmiş,'' Şoför '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net