Rimaks Tekstil 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


www.rimaks.com

Rimaks Tekstil Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
 
 

Rimaks Tekstil 1980 yılında dokuma sektöründe hazır giyim üretmek amacıyla kurulmuştur. 1988 yılında dünya markaları için üretim faaliyetlerine başlamış, 1990 yılından sonra iç piyasayı bırakıp tamamen ihracata yönelmiştir.
 
 
Gelişen süreç içinde denim ve benzer yaşam stilleri alanında faaliyet gösteren Rimaks, yönetimin yenilikçi politikaları ile hızla büyüyerek bugünkü seviyelerine geldi. Kurulduğu tarihten günümüze kadar üretim kapasitemiz yıllık ortalama 3.500.000 adede ulaşmıştır. Piyasanın kalite beklentisini karşılamak, imalat verimini arttırmak ve sosyal çevresel sorumluluklarımızı daha kolay kontrol etmek amacı ile tüm üretim fonksiyonları (kesim, dikim, yıkama ve kalite kontrol süreçleri) Rimaks çatısı altında toplanmıştır.
 
 
Bugün Rimaks Bartın ve Tuzla fabrikalarında toplam 30.000 m2’de Mavi yakalı personelin tamamı sendikalı olmak üzere toplam 900 çalışan ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Hazır Giyim

Firma web sitesi: www.rimaks.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneRimaks Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Lazer Grafik Tasarımcısı İstanbul(Asya) Rimaks Tekstil
Lazer Grafik TasarımcısıRimaks Tekstil
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Lazer kullanabilen,* Lazer tekniklerini kullanarak, ürün üzerinde efektler oluşturabilme yetkinliğine sahip,* Denim sektöründe deneyimli,* Photoshop programına iyi derecede hakim,* İllustrator ve Corel Draw programları hakkında bilgi sahibi,* Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkileri başarılı,* Pozitif, uyumlu, enerji dolu, dinamik,* Tercihen İstanbul-Anadolu Yakası'nda ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı