Rimaks Tekstil 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


www.rimaks.com

Rimaks Tekstil Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
 
 

Rimaks Tekstil 1980 yılında dokuma sektöründe hazır giyim üretmek amacıyla kurulmuştur. 1988 yılında dünya markaları için üretim faaliyetlerine başlamış, 1990 yılından sonra iç piyasayı bırakıp tamamen ihracata yönelmiştir.
 
 
Gelişen süreç içinde denim ve benzer yaşam stilleri alanında faaliyet gösteren Rimaks, yönetimin yenilikçi politikaları ile hızla büyüyerek bugünkü seviyelerine geldi. Kurulduğu tarihten günümüze kadar üretim kapasitemiz yıllık ortalama 3.500.000 adede ulaşmıştır. Piyasanın kalite beklentisini karşılamak, imalat verimini arttırmak ve sosyal çevresel sorumluluklarımızı daha kolay kontrol etmek amacı ile tüm üretim fonksiyonları (kesim, dikim, yıkama ve kalite kontrol süreçleri) Rimaks çatısı altında toplanmıştır.
 
 
Bugün Rimaks Bartın ve Tuzla fabrikalarında toplam 30.000 m2’de Mavi yakalı personelin tamamı sendikalı olmak üzere toplam 900 çalışan ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Hazır Giyim

Firma web sitesi: www.rimaks.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneRimaks Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tasarımcı İstanbul(Asya) Rimaks Tekstil
TasarımcıRimaks Tekstil
* Üniversitelerin Moda Tasarım veya Tekstil bölümlerinden mezun,* Enaz 3 yıl deneyimli,* Tercihen denim tasarımında deneyimli,* Corel Draw ve Photoshop Programlarına hakim,* Bilgisayar ortamında tasarım yapabilen,* İyi derecede İngilizce bilen,* Moda konusunda vizyon sah,bi, yaratıcı ve özgün,* Moda ve trendleri yakından takip eden,* Renk, kumaş, aksesuar kalıp ve dikim konularında bilgi sahibi olan,* Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkilerinde başarılı,* Pozitif, uyumlu, enerji dolu, dinamik,* Çalışma disiplini ve öğrenme hevesi olan,* Yurt İçi - Yurt Dışı seyahat engeli olmayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı