Rimaks Tekstil 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1980


www.rimaks.com

Rimaks Tekstil Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
 
 

Rimaks Tekstil 1980 yılında dokuma sektöründe hazır giyim üretmek amacıyla kurulmuştur. 1988 yılında dünya markaları için üretim faaliyetlerine başlamış, 1990 yılından sonra iç piyasayı bırakıp tamamen ihracata yönelmiştir.
 
 
Gelişen süreç içinde denim ve benzer yaşam stilleri alanında faaliyet gösteren Rimaks, yönetimin yenilikçi politikaları ile hızla büyüyerek bugünkü seviyelerine geldi. Kurulduğu tarihten günümüze kadar üretim kapasitemiz yıllık ortalama 3.500.000 adede ulaşmıştır. Piyasanın kalite beklentisini karşılamak, imalat verimini arttırmak ve sosyal çevresel sorumluluklarımızı daha kolay kontrol etmek amacı ile tüm üretim fonksiyonları (kesim, dikim, yıkama ve kalite kontrol süreçleri) Rimaks çatısı altında toplanmıştır.
 
 
Bugün Rimaks Bartın ve Tuzla fabrikalarında toplam 30.000 m2’de Mavi yakalı personelin tamamı sendikalı olmak üzere toplam 900 çalışan ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Hazır Giyim

Firma web sitesi: www.rimaks.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneRimaks Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Rimaks Tekstil
Planlama UzmanıRimaks Tekstil
Üretim Planlama Departmanımızda Görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Tekstil Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen Tekstil Denim üretimi tecrübesine sahip, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Üretim sahasında çalışma ve gözlem yeteneğine sahip, Zaman etütleri, süreç analizi ve iyileştirme konularına hâkim, Sebep, sonuç analizleri, performans ölçümü konularında bilgili, Üretim ve malzeme planlama görevlerini, ERP kullanarak icra edebilen, Takım çalışmasına uygun, uyumlu, yaratıcı, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lazer Grafik Tasarımcısı İstanbul(Asya) Rimaks Tekstil
Lazer Grafik TasarımcısıRimaks Tekstil
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Lazer kullanabilen,* Lazer tekniklerini kullanarak, ürün üzerinde efektler oluşturabilme yetkinliğine sahip,* Denim sektöründe deneyimli,* Photoshop programına iyi derecede hakim,* İllustrator ve Corel Draw programları hakkında bilgi sahibi,* Ekip çalışmasına yatkın, sosyal ilişkileri başarılı,* Pozitif, uyumlu, enerji dolu, dinamik,* Tercihen İstanbul-Anadolu Yakası'nda ikamet eden,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı İstanbul(Asya) Rimaks Tekstil
Yönetim Kurulu Başkanı AsistanıRimaks Tekstil
Yönetici Asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli, En az 30 yaşında, Dört yıllık üniversite veya MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, (Konuşma-Okuma-Yazma) MS Office programlarınına hakim, Seyahat planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, stres ve kriz yönetimi konularında deneyimli, Sorumluluk alabilen, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, organizasyon ve temsil yeteneği yüksek, Dijital dünyayı yakından takip eden, (İnternet, Twitter, Whatsapp, vb.) Talimatların takibinde hassas.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Sorumlusu İstanbul(Asya) Rimaks Tekstil
Ar-Ge SorumlusuRimaks Tekstil
* Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Dokuma / denim alanında Ürün Geliştirme konusunda en az 3 yıllık tecrübesi olan,* Denim yıkamaları ve kimyasalları konusunda deneyimli,* Denim reçeteleri oluşturabilecek,* Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,* Yaratıcı, araştırmacı, yeniliklere açık, İletişim becerileri gelişmiş,* Ofis programlarını kullanabilen,* Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı