Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Işık ve Ses Teknisyeni ve DJ Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Işık ve Ses Teknisyeni ve DJRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club Masmavi  tesisimiz için SES ve IŞIK TEKNİSYENİ /DJ aramaktayızGörevleriniz.................•Misafir portföyü doğrultusunda yüksek kalitede müzik programı uygulamak ve aksiyonlarda ve programlarda ses&ışık düzenini yürütmek•Her türlü programda ve özel aktivitelerde, ışık ve ses konusunda program öncesi hazırlık yapmak ve program esnasında ses&ışık düzenini yönetmekBilgi ve beceriniz..................• Show-, Event- veya Entertainment- branşında tecrübe ve/veya konu ile ilgili eğitim almış olmak•Teknik Know-how•Müzik konusunda bilgi sahibi olmak, tercihen DJ olarak tecrübe sahibi olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Clubü Çalışanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Çocuk Clubü ÇalışanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Der Roby Club ist ein offener Treffpunkt mit vielfältigen Angeboten für alle Kinder. Das Programmangebot wird von den kleinen Gästen nach eigener Lust und Laune genutzt – alles kann, nichts muss. Je nach Location bietet unser Betreuungsteam den Kindern Theater- oder Strandspiele, Kinder-Olympiaden, Fackelwanderungen, Kids-Disco, Detektiv-Spiele, Sportprogramme und vieles mehr.Wir suchen für die Saison 2017 zur Unterstützung unserer ROBINSON Clubs in der Türkei Kinderbetreuer m/wIhre Aufgaben…•Planung und Organisation des kreativen Angebotes im Kinderarteliers•Mithilfe bei der Erstellung von Kleinrequisiten, Plakaten und Schildern für Programme und Aktionen•Unterstützung anderer Teams z.B. bei der An- und Abreisekoordination von Gästen und bei vielen anderen Aktionen – auch in den Abendstunden… mit Können und Persönlichkeit•abgeschlossene Ausbildung als Erzieher/in, Pädagoge/in, Lehrer/in, Kinderkrankenschwester und/oder gleichwertige Erfahrung in der Kinderfreizeitarbeit•Freude am Beruf und im Umgang mit KindernWir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mutfak Komisi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Mutfak KomisiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir - gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.Antalya -Belek'te bulunan ROBİNSON Club  Masmavi  Mutfak ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız  Mutfak Komisi/Sıcak -Soğuk  Mutfak GörevlerinizChef de Partienin talimatları ve reçeteler doğrultusunda yiyeceklerin hazırlanması ve pişirilmesiGünlük Menü- ve büfe planına göre ön hazırlıkları talimatlar doğrultusunda yapmak Beceri ve kişiliğinizTercihen mesleki tecrübe ve Aşçılık Meslek Eğitimi Ekip çalışmasına yatkınlık Uluslararası misafirlerle ve iş arkadaşları ile olumlu iletişim kurabilmek  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Demichef Soğuk Mutfak Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef Soğuk MutfakRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek Bar’da , gerekse çok yönlü Açıkbüfelerimizde veya Spesyalite Restaurantlarımızda.Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club Masmavi otelimizde  görev alacak  takım arkadaşı aramaktayızDemichef Soğuk Mutfak  GörevlerinizGörevlendirildiği bölümde Buffets için yemeklerin hazırlanması Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak   Beceri ve kişiliğinizMesleki tecrübe Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzıYüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Chef de Partie Sıcak Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Chef de Partie SıcakRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Gastronomik lezzetler ROBINSON işletmelerinde çok önemlidir – gerek çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerkse Spesyalite Restaurantlarımızda.Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club Masmavi 'de  görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız Chef de Partie Sıcak Görevleriniz•Görevlendirildiği bölümde Menü, Buffets, Snackline, à-la-carte- ve özel toplantılar için yemeklerin hazırlanması•Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak•Bölümünde çalıştırdığı elemanları yönetmekBeceri ve kişiliğiniz•Uzun süreli mesleki tecrübe•Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak•Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı•Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Şefi Robinson Club Nobilis Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kat Hizmetleri Şefi Robinson Club NobilisRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clublerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır2017 sezonunda Antalya - Belek'te  bulunan ROBINSON Club Nobilis otelimizde çalışmak üzereKat Hizmetleri Şefleri aranmaktadır Görevleriniz, becerileriniz ve kişiliğiniz•Housekeeping 'de Housekeeper'e bağlı olarak düzenli ve kaliteli bir işleyiş sağlamak ve sorumluluğunu taşımak•Düzenli ve sürekli oda temizliği, havlu ve yatak çamaşırı değişimini sağlamak ve sorumluluğunu taşımak•Odaların düzgün durumda olmalarını denetlemek/temizliği denetlemek•Housekeeping'de çalışanları yönetmek ve eğitmek için Housekeepere assiste etmek•Benzer bir pozisyonda ve otel kategorisinde tecrübe sahibi olmak ve otelcilik eğitimi almış olmakSize iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz ve boş zamanınızda clubün imkanlarından yararlanma imkanı veriyoruz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Şefi Robinson Club Masmavi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kat Hizmetleri Şefi Robinson Club MasmaviRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clublerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır2017 sezonunda Antalya - Belek'te  bulunan ROBINSON Club Masmavi otelimizde çalışmak üzereKat Hizmetleri Şefleri aranmaktadır Görevleriniz, becerileriniz ve kişiliğiniz•Housekeeping 'de Housekeeper'e bağlı olarak düzenli ve kaliteli bir işleyiş sağlamak ve sorumluluğunu taşımak•Düzenli ve sürekli oda temizliği, havlu ve yatak çamaşırı değişimini sağlamak ve sorumluluğunu taşımak•Odaların düzgün durumda olmalarını denetlemek/temizliği denetlemek•Housekeeping'de çalışanları yönetmek ve eğitmek için Housekeepere assiste etmek•Benzer bir pozisyonda ve otel kategorisinde tecrübe sahibi olmak ve otelcilik eğitimi almış olmakSize iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz ve boş zamanınızda clubün imkanlarından yararlanma imkanı veriyoruz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Şefi ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Bulaşıkhane Şefi ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Manavgat Sorgun'da bulunan ROBINSON Club Pamfilya otelimiz içinBULAŞIKHANE ŞEFİ   arıyoruz.Nitelikler:Bulaşıkhanede yönetici pozisyonunda 3 yıl deneyimliPlanlama, organizasyon, sevk ve idare yapabilenEkip çalışmasına önem verenUluslararası bir kadro ile uyum içinde çalışabilecekROBİNSON felsefesini benimseyebilecek, pozitif, etkin iletişim becerisine sahip ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Order Taker - Housekeeping İletişim Görevlisi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Order Taker - Housekeeping İletişim GörevlisiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür .Antalya - Belekte bulunan  ROBINSON Club Masmavi otelimizde çalışacakKAT HİZMETLERİ - ORDER TAKER   aramaktayız.Görevleri:Housekeeping Departmanında iş akışının desteklenmesi Arıza ve yapılması gereken işlerin kaydı Yapılan işleri raporlanması Bilgi akışını sağlanması ve kontrolu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çamaşırhane Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Çamaşırhane ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clüblerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır Antalya - Belek'te  ROBINSON Club Masmavi'de çalışacakBay/Bayan Çamaşırhane Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Güvenlik ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club Masmavi tesisimizde  istihdam edilecek  Belge  Sahibi Güvenlik Elemanı arıyoruz Aranan Özellikler:Mesleğinde deneyimli,Etkin iletişim gücüne sahip,Yaratıcı,Değişime ve yeniliklere açık,Tercihen Almanca bilen,ROBİNSON felsefesini ve ekip çalışma ruhunu benimseyebilecek ekip arkadaşlarının başvurusunu bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı