Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AŞÇILIK Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
AŞÇILIKRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON Club Türkiye; T.C. Milli Eğitim Bakanlığı,Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Antalya Mesleki Eğitim Merkezi  İşbirliği içinde,  kendi işletmelerinde istihdam etmek üzere Antalya'da Aşçılık Meslek Eğitimi yürütmektedir. Eğitimde sigorta ve çırak ücreti mevcuttur. Konaklama ve yeme-içme ROBINSON personel lojmanında ücretsiz olarak sağlanmaktadır.Kalfalık sınavı bitiminde ,katılımcılar personel statüsünde ROBINSON otellerinde aşçı olarak  istihdam edilmektedirKatılık için Aranan şartlar:En az ilköğretim  mezunu; Lise mezunları veya Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakütesi öğrencisi olmak17- 23 yaşlar arası Bay / BayanBaşlangıç tarihi: 16 Ocak 2017Süre: Lise Mezunları 1,5 yıl; Ilköğretim mezunları 3 yıl İlgilenen kişiler için bilgilendirme toplantılarında Tüm süreç ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. Ilgilenenler yazılı uygunluk testi ve mülakat sonucuna göre eğitime kabul edilecektir.Müracaat: Başvurular Kariyernet  üzerinden yapılacaktır. Adaylar bilgilendirme gününe çağırılacaktır. Tarih ve Adres ayrıca bildirilecektir     
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS / BAR Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
SERVİS / BARRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON Club Türkiye ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği içinde 3308 sayılı yasa dahilinde  yatılı-ücretsiz  Servis -Bar Elemanlığı  Meslek Eğitimi yürütmedir. Eğitimde sigorta, çırak ücreti , ROBINSON personel lojmanında ücretsiz konaklama ve yeme/içme mevcuttur. Katılımcılar Kalfalık  sınavından sonra katılımcılar personel statüsünde ROBINSON Club otellerinde Restaurant ve Barlar da istihdam edilmektedir.Aranan şartlar:En az ilköğretim  mezunu; Lise mezunları ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakütesi öğrencileri17- 23 yaşlar arası Bay / BayanBaşlangıç tarihi: 16 Ocak 2017İlgilenen kişiler için bilgilendirme toplantılarında tüm süreçle ilgili  detaylı bilgi verilecektir.Başvuru: Kariyernet üzerinden yapılacaktır. Mülakat tarih ve yeri adaylara tarafımızca bildirilecektir.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Önbüro Elemanlığı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Önbüro ElemanlığıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON Club Türkiye, Önbüro Elemanlığı Meslek Eğitimi, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı,Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Antalya Mesleki Eğitim Merkezi ve ROBİNSON Club Türkiye İşbirliği içinde Antalya'daÖnbüro Elemanlığı Meslek Eğitimi yürütülmektedir. Eğitimde sigorta ve çırak ücreti ödenmektedir. Konaklama ve yeme-içme ROBINSON personel lojmanında ücretsiz olarak sağlanmaktadır.Kalfalık sınavı bitiminde ,katılımcılar personel statüsünde ROBINSON otellerinde resepsiyon ve Guest Relation bölümlerinde istihdam edilmektedir. Eğitim Süresi: Lise mezunu ve üstü 1 yılHauptschule veya Reaschule mezunları 2 yılYaş: 17-23 yaşlar arasıBaşlangıç tarihi: 16 Ocak 2017Çok iyi derecede Almanca bilen, mesleğe uygun gençler Önbüro Sınıfına kabul edilmektedir.İlgilenen kişiler için bilgilendirme toplantılarında Tüm süreç ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. Ilgilenenler yazılı uygunluk testi ve mülakat sonucuna göre eğitime kabul edilecektir.Müracaat: Başvurular Kariyernet  üzerinden yapılacaktır. Adaylar bilgilendirme gününe çağırılacaktır. Tarih ve Adres ayrıca bildirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Güvenlik ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
 Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club Pamfilya tesisimizde  istihdam edilecek  Belge  Sahibi Güvenlik Elemanı arıyoruz Aranan Özellikler:Mesleğinde deneyimli,etkin iletişim gücüne sahip,yaratıcı,değişime ve yeniliklere açık,tercihen Almanca bilen,ROBİNSON felsefesini ve ekip çalışma ruhunu benimseyebilecek ekip arkadaşlarının   başvurusunu bekliyoruz          
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı