Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Güvenlik ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
 
Çamyuva'da bulunan ROBINSON Club Çamyuva tesisimizde  istihdam edilecek  
Belge  Sahibi Güvenlik Elemanı arıyoruz
 
Aranan Özellikler:
Mesleğinde deneyimli,
etkin iletişim gücüne sahip,
yaratıcı,
değişime ve yeniliklere açık,
tercihen Almanca bilen,
ROBİNSON felsefesini ve ekip çalışma ruhunu benimseyebilecek ekip arkadaşlarının   başvurusunu bekliyoruz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mutfak Komisi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Mutfak KomisiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
 
Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir - gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.
ROBİNSON Club  Çamyuva'da  Mutfak ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız
 
 
Mutfak Komisi/Sıcak -Soğuk -Pastahane
 
Görevleriniz
Chef de Partienin talimatları ve reçeteler doğrultusunda yiyeceklerin hazırlanması ve pişirilmesi
Günlük Menü- ve büfe planına göre ön hazırlıkları talimatlar doğrultusunda yapmak
 
Beceri ve kişiliğiniz
Tercihen mesleki tecrübe ve Aşçılık Meslek Eğitimi
Ekip çalışmasına yatkınlık
Uluslararası misafirlerle ve iş arkadaşları ile olumlu iletişim kurabilmek
 
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
F&B Hostess2015 Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
F&B Hostess2015Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Robinson Club, dünyanın en büyük Tur Opetatörü olan TUI (World of TUI) şirketinin bir kardeş kuruluşudur, ve Almanya'da Birinci Sınıf Club İşletmeciliğinde kalite ve Piyasa öncüsüdür.
2015 sezonunda   istihdam etmek üzere
F&B Hostess  (Yiyecek-İçecek Bölümü Misafir İlışkileri)
için genç bay/bayan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rezeptionist Night Sarıgerme Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Rezeptionist Night SarıgermeRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen" .
Zur Unterstützung unseres Teams im  ROBINSON Club Sarıgerme suchen wir für Saison 2015 einen/e
Night Rezeptionist/in
 
Ihre Aufgaben…
Koordination der An- und Abreise und Durchführung des Check-in und Check-out unserer Gäste in der Nachtschicht nach den Bestimmungen des jeweiligen Landes
Sicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice
Erfassung und Bearbeitung der Nightberichte und Statistiken
Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club
 
…mit Können und Persönlichkeit
Ausbildung im Hotelfach und mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung
Sehr gute Deutschkenntnisse und idealerweise Kenntnisse der Landessprache
Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel
Spaß am Umgang mit Gästen
 Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Önbüro Müdür Yardımcısı Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Önbüro Müdür YardımcısıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen“ .
Zur Unterstützung unserer Teams suchen wir für die Saison 2015
für  unsere  ROBINSON Clubs in der Türkei 
Assistant Front Office Manager  
Ihre Aufgaben…
Koordination der An- und Abreise und Durchführung des Check-in und Check-out unserer Gäste nach den Bestimmungen des jeweiligen Landes
Sicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice
Mitverantwortung für die optimale Kontingentauslastung und Sicherstellung von Direktbuchungen
Vertretung des Front Office Managers in dessen Abwesenheitszeiten 
…mit Können und Persönlichkeit
Ausbildung im Hotelfach und mindestens 3 Jahre Empfangserfahrung
Gute Englischkenntnisse und idealerweise Kenntnisse der Landessprache
Protel Kenntnisse
Spaß am Umgang mit Gästen 
Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gıda Mühendisi ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Gıda Mühendisi ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
 2015 sezonunda ROBINSON Club Pamfilya otelimizde çalışacak Gıda Mühendisi aramaktayız.
Aradığımız nitelikler
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmak.
Otelcilik bilgisine sahip olmak
Etkin takım çalışmaları ve kalite sistemleri konusunda eğitimli olmak
Yeniliklere ve eğitimlere açık olmak
İyi derecede İngilizce veya Almanca biliyor olmak
ROBINSON  felsefesini ve konsepti doğrultusunda ekip çalışmasına yatkın olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kasap Demichef Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kasap DemichefRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
 
Kemer-Çamyuva'da  bulunan  ROBINSON Club Çamyuva otelimizde çalışacak
KASAP  (Demichef) aramaktayız.
Nitelikler:
Mesleğinde benzer bir konumda en az 3 yıl tecrübeli
Uluslararası Kadro ile uyum içinde çalışabilecek
Güleryüzlü, dinamik, insanlarla iletişimi güçlü, ROBİNSON felsefesini benimseyen
Ekip arkadaşı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Requisite/Kostüm Sorumlusu Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Requisite/Kostüm SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Musicals, Tiyatro, dans showları, veya sadece iyi Komediler. Clublerimizin her birinde Tiyatro vardır, ve gerek misafirler, gerekse takım arkadaşlarımız kendi sahne çalışmaları ile bu tiyatroların yıldızıdır.
2015 sezonu için Türkiye'de bulunan  ROBINSON Clublerinde çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.
REQUİSİTE/ KOSTÜM Elemanı
Görevleriniz.....
• Mevcut kostüm ve requisitlerin küçük tamirleri, düzeltilmesi ve tekrar kullanılması
• Kostüm ve Requisitlerin zamanında dağıtılması, geriye alınması ve saklanması
• Diğer ekiplerin desteklenmesi, örneğin misafirlerin giriş –çıkışlarında ve birçok farklı aksiyonlarda- akşam saatleri dahil
Beceri ve kişiliğiniz
• Dikiş konusunda kapsamlı bilgi sahibi olmak
• Tercihen terzi olarak eğitim almış olmak
• Sahne el becerileri hakkında tecrübe sahibi olmak
Size iyi şartlarda güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. İlginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız. ROBINSON Felsefesi doğrultusunda misafirlerimizle birlikte yemek yemektesiniz.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Görevlisi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Depo GörevlisiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya /Kemer'de bulunan
ROBINSON Club Çamyuva'da istihdam etmek üzere
DEPO ELEMANI/TAŞIYICI
aramaktayız
Görevler ve Özellikler:
 
Mal kabul yapmak , 
Tesis içindeki  depolara  yerleştirmek ve birimlere çıkışını yapmak,
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Demichef Pastahane Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef PastahaneRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.
Manavgatta bulunan  ROBINSON Club Pamfilya'da  çalışmak üzere
Demichef Patissier aramaktayız.
Görevleriniz
• Tatlıların hazırlanması ve prezantasyonu
• Pastahanede  yüksek bir kalitenin temini
• Pastahane şefinin bütün görevlerinde desteklenmesi
Beceri ve kişiliğiniz
• Tercihen mesleki tecrübe ve Pastacılık Meslek Eğitimi
• Ekip çalışmasına yatkınlık, bağımsız ve sorumluluk üstlenerek çalışabilmek
• Uluslararası misafirlerle ve iş arkadaşları ile olumlu iletişim kurabilmek
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Demichef Soğuk Mutfak Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef Soğuk MutfakRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur.
Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsü olan işletmemiz,
Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club Pamfilya'da görevlendirmek üzere
Demichef Soğuk Mutfak aramaktadır
Tercihen Turizm Eğitimi almış
Demichef de Partie olarak mesleki deneyime sahip
Enternasyonal Mutfak Bilgi ve Becerisi olan
Pozitif, dinamik, uyumlu, ROBİNSON felsefesini benimseyen ekip arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Demichef Sıcak Mutfak Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef Sıcak MutfakRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur.
Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsü olan işletmemiz,
2015 sezonda Türkiye'de bulunan ROBINSON Clublerde görevlendirmek üzere
Demichef Sıcak Mutfak aramaktadır
Tercihen Turizm Eğitimi almış
Demichef de Partie olarak mesleki deneyime sahip
Enternasyonal Mutfak Bilgi ve Becerisi olan
Pozitif, dinamik, uyumlu, ROBİNSON felsefesini benimseyen ekip arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rezeptionist Night Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Rezeptionist Night ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen" .
Zur Unterstützung unseres Teams im  ROBINSON Club Çamyuva suchen wir für Saison 2015 einen/e
Night Rezeptionist/in
 
Ihre Aufgaben…
Koordination der An- und Abreise und Durchführung des Check-in und Check-out unserer Gäste in der Nachtschicht nach den Bestimmungen des jeweiligen Landes
Sicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice
Erfassung und Bearbeitung der Nightberichte und Statistiken
Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club
 
…mit Können und Persönlichkeit
Ausbildung im Hotelfach und mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung
Sehr gute Deutschkenntnisse und idealerweise Kenntnisse der Landessprache
Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel
Spaß am Umgang mit Gästen
 Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rezeptionist ROBINSON Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Rezeptionist ROBINSON Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen" .
Zur Unterstützung unserer Teams im ROBINSON Clubs Çamyuva suchen wir für die Saison 2015 einen/e
Rezeptionist/in
 
Ihre Aufgaben…
Koordination der An- und Abreise und Durchführung des Check-in und Check-out unserer Gäste nach den Bestimmungen des jeweiligen Landes
Sicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice
Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Reservierungen
Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club
 
…mit Können und Persönlichkeit
Ausbildung im Hotelfach und mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung
Sehr gute Deutschkenntnisse und idealerweise Kenntnisse der Landessprache
Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel
Spaß am Umgang mit Gästen
 Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sahne ve Dekorasyon Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sahne ve Dekorasyon ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
 
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Musicals, Tiyatro, dans showları, veya sadece iyi Komediler. Clublerimizin herbirinde Tiyatro vardır, ve gerek misafirler, gerekse takım arkadaşlarımız kendi sahne çalışmaları ile bu tiyatroların yıldızıdır.
  2015 sezonunda Türkiye   ROBINSON Club  otellerinde çalışacak

Sahne/Dekorasyon Elemanları aramaktayız
  Görevleriniz
Programlar doğrultusunda Dekonun kurulup sökülmesi , muhafazası
Diğer ekiplerin desteklenmesi, örneğin misafirlerin giriş –çıkışlarında ve birçok farklı aksiyonlarda- akşam saatleri dahil  
Beceri ve kişiliğiniz:
Sanatsal kabiliyet ve pratik mesleki tecrübe
Tercihen marangozluk bilgis veya eğitimi
Insan ilişkilerinde pozitif yaklaşım  
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.

 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TEKNİK ELEMAN Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
TEKNİK ELEMANRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür
Belekte bulunan 12 ay açık işletmemiz ROBINSON Club Nobilis için Teknik Eleman aramaktayız.
 
EKAT belgesi olan
Teknik Lise/ ENDÜSTRİ Meslek Lisesi Mezunu/MYO
Tercihen Elektrik / Elektronik mezunu
Yangın , telefon , otomasyon sistemlerinden en az ikisinde tecrübesi olan
İletişim beceri gelişmiş
Askerlik görevini tamamlamış
30 yaşını aşmamış
Benzer görevde çalışmış
Yogun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
Düzenli , Titiz ve Organizasyon becerisi olan
Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gıda Mühendisi ROBINSON Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Gıda Mühendisi ROBINSON Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
 2015 sezonunda ROBINSON Club Çamyuva otelimizde çalışacak Gıda Mühendisi aramaktayız.
Aradığımız nitelikler
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmak.
Otelcilik bilgisine sahip olmak
Etkin takım çalışmaları ve kalite sistemleri konusunda eğitimli olmak
Yeniliklere ve eğitimlere açık olmak
İyi derecede İngilizce veya Almanca biliyor olmak
ROBINSON  felsefesini ve konsepti doğrultusunda ekip çalışmasına yatkın olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
F&B Assistant Manager Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
F&B Assistant ManagerRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Kulinarischer Genuss wird bei ROBINSON ganz groß geschrieben – ob an der Bar, an einem unserer vielseitigen Themenbuffets oder beim gediegenen Abendessen im Spezialitätenrestaurant. Für gesundheitsbewusste Gäste bieten wir außerdem eine ausgewogene WellFood-Küche. In unseren „KochArteliers“ lassen sich unsere Gäste kulinarisch verwöhnen und gleichzeitig mit Showeinlagen unterhalten. Auch unseren Service-Mitarbeitern bieten wir die Abwechslung, „die Appetit auf mehr“ macht.
Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir für die Saison2015 für unsere ROBINSON Clubs in der Türkei
Assistent F&B Manager  
Ihre Aufgaben…
Unterstützung des F&B Managers bei wirtschaftlichen Personaleinsatz im F&B Bereich (Küche, Restaurants, Bars)
Sicherstellung eines reibungslosen Ablaufs im F&B Bereich
Mitwirkung beim Einkauf und der Lagerhaltung, Sicherstellung des Warenbestands und des Materials sowie bei den Warenbestandsaufnahmen 
…mit Können und Persönlichkeit
Ausbildung oder Idealerweise abgeschlossenes Studium Hotellerie oder Tourismus
einjährige Erfahrung als Ass. F&B-Manager und fundierte Kenntnisse des gesamten F&B-Bereichs
Idealerweise Auslandserfahrung und Fremdsprachenkenntnisse
Sehr gute TürkischkenntnisseWir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Chef de Partie Sicak ROBINSON Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Chef de Partie Sicak ROBINSON Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Gastronomik lezzetler ROBINSON işletmelerinde çok önemlidir – gerek çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerkse Spesyalite Restaurantlarımızda.
Çamyuva - Kemerde bulunan ROBINSON Club Çamyuva da  2015 sezonu için  takım arkadaşı aramaktayız
Chef de Partie Sıcak
Görevleriniz
•Görevlendirildiği bölümde Menü, Buffets, Snackline, à-la-carte- ve özel toplantılar için yemeklerin hazırlanması
•Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak
•Bölümünde çalıştırdığı elemanları yönetmek
Beceri ve kişiliğiniz
•Uzun süreli mesleki tecrübe
•Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak
•Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı
•Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pizza Ustası Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Pizza UstasıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
 
Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir - gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.
2015 sezonda ROBİNSON Club  Çamyuva'da  Mutfak ekibimizde 
PİZZA USTASI  
takım arkadaşı aramaktayız
Mesleğinde tecrübeli, güleryüzlü, dinamik, ekip ruhuna sahip adaylarımızın başvurusunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Meydancı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
MeydancıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Manavgat'ta bulunan  ROBINSON Club Pamfilya otelimiz  için
 2015 sezonunda  Kat Hizmetleri Departmanında
Meydancı 
olarak çalışacak
Mesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazır
Bay/bayan  ekip arkadaşları aranmaktadır 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maid - Kat Görevlisi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Maid - Kat GörevlisiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Manavgat'ta  bulunan
ROBINSON Club Pamfilya otelimizde çalışacak
Mesleğinde en az 1 yıl tecrübeli veya eğitilmeye hazır
Manavgat'ta  ikamet eden
Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek
 
Bayan Kat Hizmetleri Görevlisi /Maid
Ekip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garson ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Garson ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur ve, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür
Gastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır.
 
2015 sezonunda Manavgat'ta bulunan  ROBINSON Club Pamfilya otelimizde
 
Restaurant Garsonu
olarak görevlendirilmek üzere  takım arkadaşları aranmaktadır
 
 
Görevleriniz
Büfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesi
Masaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanması
Misafirlerin yemek saatlerinde karşılanması ve restaurantta yerleştirilmesi 
Beceriniz ve kişiliğiniz
Tercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim
Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe
Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılık
Tercihen Almanca konuşabilmek
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Demichef Kahvaltı Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef Kahvaltı PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
 
Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek Bar’da , gerekse çok yönlü Açıkbüfelerimizde veya Spesyalite Restaurantlarımızda.
2015 sezonu için Manavgat'ta bulunan
ROBINSON Club Pamfilya  ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız
 
Demichef Kahvaltı
 
Görevleriniz
Görevlendirildiği bölümde Buffets için yemeklerin hazırlanması
Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak
 
 
Beceri ve kişiliğiniz
Mesleki tecrübe
Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak
Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı
Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak
 
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bellboy ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Bellboy ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
2015 sezonda Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club Pamfilya  tesisimizde çalışmak üzere
BELLBOY aranmaktadır.
Adayların ehliyet sahibi olması ve lojmanda konaklayabilmesi  gerekmektedir.
Almanca veya Ingilizce bilmek tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rezervasyon Sorumlusu Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Rezervasyon SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Tesislerimiz ,  tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye uygun  bir mimaride yapılmış en az 4*lı işletmelerdir. Hepsi direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır
Turizm sektörünün lider markalarından Robinson Club Nobilis /Antalya bünyesinde-
Golf Rezervasyon departmanında görevlendirilecek; tecrübeli;

 
Bay/bayan  Rezervasyon Sorumlusu aramaktayız
 
 
Görevleriniz:
Oda Rezervasyonu ve Teetime  yaptırmak isteyen Acentalara bilgi verme, rezervasyon taleplerini alma işleme ve değerlendirmektir
  Nitelikler:
 
 En az Lise mezunu, Tercihen Üniversitelerin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünden mezun,
Çok İyi seviyede Almanca ve İngilizce bilen,
Satış ağırlıklı iletişim, organizasyon ve planlama yetkinliklerine sahip
Golf Albatros Programı ve Ön Büro Protel Programını bilen
Ms Office uygulamalarına hakim
Diksiyonu düzgün
Etkin iletişim becerisine sahip,
Kişisel ve kurumsal gelişime ve yeniliklere açık,
Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, sorumluluk alabilecek,
Analitik problem çözme yeteneği olan, pratik,
Dış görünümüne önem veren,
Temsil yeteneği güçlü,
Takım çalışmasına yatkın,
Minimum 2 yıl Rezervasyon Departmanında  tecrübe  
 
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız. ROBİNSON Felsefesi doğrultusunda misafirlerle birlikte yiyeceksiniz.


   
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Su Sporları Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Su Sporları ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür
ROBINSON Su Sporları Okulları profesyonelce  VDWS yönetmelikleri doğrultusunda çalışırlar. Seçilmiş  Kooperationspartner (Naish, Topcat, ProLimit, Chiemsee) kaliteli araç-gereçlerin teminatıdır
 
Belekte bulunan ROBINSON Club Nobilis otelimizde görevlendirmek üzere
SU SPORLARI ELEMANI aramaktayız.
 
Görevleriniz:
 
Güvenlik kurallarınıda göz önünde bulundurarak kurslara rehberlik etmek
Surf malzemesini vernmek/kiralamak
 Yetiştirilmek üzere Yelken Ögretmeni asistanı olarak görev alman
  
Beceri ve kişiliğiniz
Eğitim verme konusunda öğrenmeye istekli olmak
Çok iyi derecede Almanca konuşmak
20-25 yaşları arasında adaylar tercih edilecektir 
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir.
Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sulama Sistemleri Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sulama Sistemleri ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
 Belekte bulunan 12 ay açık ROBINSON Club Nobilis otelimiz için
SULAMA SİSTEMLERİ ELEMANI
aramaktayız.
Aranan özellikler 
* Otomatik Sulama sistemi uygulamalarında en az bir yıl deneyimli 
* Otomatik sulama sistemi ;Sistem ve Boru onarımlarını yapabilecek 
* Peyzaj uygulama işlerinde çalışmış ( Bitki dikim ,Budama , İlaçlama  vs )
* Ekip çalışmasına uygun 
Bahçe uygulama elemanı alınacaktır 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net