Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 32
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Meydancı Robinson Club Masmavi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Meydancı Robinson Club MasmaviRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Belekte sezon 2016 da açılacak yeni otelimiz
"ROBINSON Club Masmavi" de
Kat Hizmetleri Departmanında
Meydancı  olarak çalışacak
Mesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazır
Bay/bayan  ekip arkadaşları aranmaktadır 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Maid - Kat Görevlisi Masmavi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Maid - Kat Görevlisi MasmaviRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Belekte sezon 2016 da yeni açılacak otelimiz
"ROBINSON Club Masmavi"  de  Kat Hizmetlerinde  çalışacak  
Kat Hizmetleri Görevlisi /Maid aranmaktadır.
 
Aranan nitelikler:
Mesleğinde en az 1 yıl tecrübeli veya eğitilmeye hazır
Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek
Güleryüzlü, pozitif takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
F&B Hostess Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
F&B HostessRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Robinson Club, dünyanın en büyük Tur Opetatörü olan TUI (World of TUI) şirketinin bir kardeş kuruluşudur, ve Almanya'da Birinci Sınıf Club İşletmeciliğinde kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Türkiye'de bulunan 5 Robinson Club işletmelerimiz için
F&B Hostess  (Yiyecek-İçecek Bölümü Misafir İlışkileri)
için genç bay/bayan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Requisite/Kostüm Sorumlusu Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Requisite/Kostüm SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Musicals, Tiyatro, dans showları, veya sadece iyi Komediler. Clublerimizin her birinde Tiyatro vardır, ve gerek misafirler, gerekse takım arkadaşlarımız kendi sahne çalışmaları ile bu tiyatroların yıldızıdır.
2016 sezonu için türkiye'de bulunan 5 ROBINSON Club otellerimizde  çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.
REQUİSİTE/ KOSTÜM Elemanı
Görevleriniz.....
• Mevcut kostüm ve requisitlerin küçük tamirleri, düzeltilmesi ve tekrar kullanılması
• Kostüm ve Requisitlerin zamanında dağıtılması, geriye alınması ve saklanması
• Diğer ekiplerin desteklenmesi, örneğin misafirlerin giriş –çıkışlarında ve birçok farklı aksiyonlarda- akşam saatleri dahil
Beceri ve kişiliğiniz
• Dikiş konusunda kapsamlı bilgi sahibi olmak
• Tercihen terzi olarak eğitim almış olmak
• Sahne el becerileri hakkında tecrübe sahibi olmak
Size iyi şartlarda güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. İlginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız. ROBINSON Felsefesi doğrultusunda misafirlerimizle birlikte yemek yemektesiniz.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Çocuk Clubü Çalışanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Çocuk Clubü ÇalışanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Der Roby Club ist ein offener Treffpunkt mit vielfältigen Angeboten für alle Kinder. Das Programmangebot wird von den kleinen Gästen nach eigener Lust und Laune genutzt – alles kann, nichts muss. Je nach Location bietet unser Betreuungsteam den Kindern Theater- oder Strandspiele, Kinder-Olympiaden, Fackelwanderungen, Kids-Disco, Detektiv-Spiele, Sportprogramme und vieles mehr.
Wir suchen für die Saison 2016 zur Unterstützung unserer ROBINSON Clubs in der Türkei 
Kinderbetreuer m/w
Ihre Aufgaben…
•Planung und Organisation des kreativen Angebotes im Kinderarteliers
•Mithilfe bei der Erstellung von Kleinrequisiten, Plakaten und Schildern für Programme und Aktionen
•Unterstützung anderer Teams z.B. bei der An- und Abreisekoordination von Gästen und bei vielen anderen Aktionen – auch in den Abendstunden
… mit Können und Persönlichkeit
•abgeschlossene Ausbildung als Erzieher/in, Pädagoge/in, Lehrer/in, Kinderkrankenschwester und/oder gleichwertige Erfahrung in der Kinderfreizeitarbeit
•Freude am Beruf und im Umgang mit Kindern
Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Rezeptionist Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
RezeptionistRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen" .
Zur Unterstützung unserer Teams suchen wir für unsere fünf  ROBINSON Clubs in der Türkei für Saison 2016
Rezeptionist/in
 
Ihre Aufgaben…
Koordination der An- und Abreise und Durchführung des Check-in und Check-out unserer Gäste nach den Bestimmungen des jeweiligen Landes
Sicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice
Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Reservierungen
Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club
 
…mit Können und Persönlichkeit
vorzugsweise Ausbildung im Hotelfach und mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung
Sehr gute Deutschkenntnisse oder Englischkenntnisse
Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel
Spaß am Umgang mit Gästen
 Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS / BAR Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
SERVİS / BARRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON Club Türkiye ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği içinde 3308 sayılı yasa dahilinde  yatılı-ücretsiz Servis/Bar Meslek Eğitimi. Çırak ücreti - sigorta -  Kalfalık Belgesi ve eğitim bitiminde ROBINSON Clubte personel statüsünde  istihdam
•En az Lise mezunu ve/veya Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrencileri,
•17 - 23 yaşlar arası,
•Bay / Bayan
İlgilenen kişiler için bilgilendirme toplantılarında detaylı bilgi verilecektir. Başvuruda bulunanlar için yazılı uygunluk testi ve mülakat yapılacak ve neticesinde mesleğe uygun olanlar kontenjan dahilinde Servis/Bar Mesleki Eğitimi' ne tabi tutulacaklardır.
Eğitim süresi Lise mezunu ve üstü için  toplam 1 yıldır (İlköğretim mezunu 2 yıl); eğitim teorik ve pratik kısımlardan oluşmaktadır. Eğitim boyunca katılımcılar ROBİNSON Clubün personel lojmanında konaklama ve yeme-içmeden ücretsiz yararlanmaktadırlar.
Eğitimlerimiz ; T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Çıraklık ve Yaygın Eğitimi Genel Müdürlüğü, Antalya Mesleki Eğitim Merkezi ve ROBİNSON Club Türkiye İşbirliği içinde yürütülmektedir.
Eğitimin sonunda Milli Eğitim Bakanlığı Kalfalık Sınavlarından başarıyla mezun olan gençler Milli Eğitim Bakanlığı Kalfalık Belgesi, ayrıca ROBİNSON Club Katılım Belgesi almaya hak kazanmakta , ve ROBİNSON Clubün Türkiyedeki Clublerinde F&B Departmanında (Restaurant ve Bar) eleman olarak istihdam edileceklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Elektrikçi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ElektrikçiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
BELEKTE AÇILACAK YENİ OTELİMİZ  ROBİNSON CLUB MASMAVİ
TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE
 
Endüstri meslek lisesi elektrik bölümü veya  Meslek Yüksek Okulu  elektrik bölümünden mezun, (MYO mezunları EML elektrik mezunu olmalı)
Otelcilik sektöründe  en az  2 yıl iş tecrübesi olan,
Mutfak ve  çamaşırhane  ekipmanları tamir bakımlarında tecrübesi olan,
Askerlik görevini tamamlamış,
Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, pozitif, iletişim kabiliyeti yüksek,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Teknik Servis departmanında görevlendirilmek üzere  
 
Çalışma arkadaşları aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisatçı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
TesisatçıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
BELEKTE AÇILACAK YENİ OTELİMİZ  ROBİNSON CLUB MASMAVİ
TESİSİMİZİN İNŞAATINDA VE SONRASI TEKNİK DEPARTMANDA  GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE 
TESİSATÇI  aramaktayız
 Aradığımız nitelikler
 
Meslek Lisesi mezunu ve Kalfalık Belgesi sahibi
Otelcilik sektöründe  en az  2 yıl iş tecrübesi olan,
Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, pozitif, iletişim kabiliyeti yüksek,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Teknik Servis departmanında görevlendirilmek üzere  
 
Çalışma arkadaşları aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Sorumlusu Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Havuz SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
BELEKTE AÇILACAK YENİ OTELİMİZ  ROBİNSON CLUB MASMAVİ
TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE
HAVUZ SORUMLUSU   aramaktayız
Adaylarda aradığımız nitelikler:
Erkek aday ve Askerliğini yapmış
Antalya, veya Serikte ikamet eden veya Lojman da kalabilecek
Tercihen lise ve üstü okul mezunu
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Soğutma TeknisyeniRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
BELEKTE AÇILACAK YENİ OTELİMİZ  ROBİNSON CLUB  
  MASMAVİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE
 
 SOĞUTMACI  aramaktayız
 
Mes. Yük. Okulu mezunu(Meslek Lisesi veya Teknik Lise),
Tercihen Otelcilik tecrübesi olan,
Soğuk oda, Chiller, Klima Santrali, Split Klima, ve Soğutma Üniteleri tamir ve bakımı konusunda tecrübeli,
Askerliğini yapmış,
Yabancı dil ( İng. veya Almanca ) ve bilgisayar bilgisi tercih sebebidir,
Tercihen bekar,
Tercihen ISO bilgisine vakıf,
Tercihen 40 yaşını geçmemiş       ekip arkadaşları aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sahne ve Dekorasyon Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sahne ve Dekorasyon ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür
Musicals, Tiyatro, dans showları, veya sadece iyi Komediler. Clublerimizin herbirinde Tiyatro vardır, ve gerek misafirler, gerekse takım arkadaşlarımız kendi sahne çalışmaları ile bu tiyatroların yıldızıdır
2016 sezonunda Türkiye  bulunan 5 ROBINSON Club  otelimizde çalışacak
Sahne/Dekorasyon Elemanları aramaktayız
Görevleriniz
Programlar doğrultusunda Dekonun kurulup sökülmesi , muhafazası
Diğer ekiplerin desteklenmesi, örneğin misafirlerin giriş –çıkışlarında ve birçok farklı aksiyonlarda- akşam saatleri dahil 
Beceri ve kişiliğiniz:
Sanatsal kabiliyet ve pratik mesleki tecrübe
Tercihen marangozluk bilgis veya eğitimi
Insan ilişkilerinde pozitif yaklaşım
 
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sport und Entertainmentmitarbeiter Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sport und EntertainmentmitarbeiterRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Sport & Entertainment bei ROBINSON ist weniger leistungs-, aber umso mehr lifestyle-orientiert. Unsere spaß- und sportorientierten Gäste treffen sich z.B. zum Beachvolleyball, Fußball, Speedminton, oder Wassrball. Spaß, Mode & Fitness stehen dabei für die Gäste im Vordergrund. Namhafte Kooperationspartner garantieren, dass unsere Teilnehmer in jeder Sportart über das beste Equipment verfügen.
Wir suchen für die Saison 2016 für unsere fünf Clubs in der Türkei
Sport & Entertainment Mitarbeiter
Ihre Aufgaben…
•Planung und Durchführung von sportlichen Aktivitäten für unsere Gäste als Schiedsrichter, Moderator, Ansprechpartner für fachliche Fragen sowie aktiver Teilnehmer
•Teilnahme an den Abendshows
•Organisation und Durchführung von Tagesaktivitäten
•Unterstützung anderer Teams z.B. bei der An- und Abreisekoordination von Gästen und bei vielen anderen Aktionen - auch in den Abendstunden
…mit Können und Persönlichkeit
•qualifizierte Ausbildung, gern ein Sport-Studium
•praktische Erfahrung in der Ausübung eines Breitensports
•gute Menschenkenntnis gepaart mit Einfühlungsvermögen und guten Manieren
Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Misafir İlişkileri ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer
Zur Unterstützung für unser Team suchen wir für unsere fünf Clubs in der Türkei für Saison 2016
Guest Relation Mitarbeiter
Ihre Aufgaben…
Zeitnahes Reklamationshandling zur Verringerung der Reklamationsquote.
Präventive Mängelbeseitigung durch Ursachenforschung anhand persönlicher Gästebefragung.
Qualitätskontrolle und –sicherung durch Follow-up mit der Clubdirektion
Betreuung der VIP-Gäste 
…mit Können und Persönlichkeit
Ausbildung als Hotelkaufmann/frau und/oder Studium zum Hotelbetriebswirt/in und erste Berufserfahrung, idealerweise im Bereich Guest Relation
Kenntnisse in der Clubhotellerie wünschenswert
Sprachkenntnisse in Englisch oder Deutsch sowie Türkisch
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Restaurant Şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Restaurant ŞefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür
Gastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier“kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır
 
Belekte açılacak yeni otelimiz ROBINSON Club Masmavi için   
 
Restaurant Şefi aramaktayız
 
 
Görevleriniz
Büfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesi
Masaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasında sorumluluk almak
Servis istasyonları için haftalık çalışma planlarının hazırlanması ve uygulanması
Restaurant personeline işbaşı eğitimi vermek 
Beceriniz ve kişiliğiniz
Tercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim
Benzer Otelcilik işletmelerinde en az 1-2 yıl tecrübe
Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılık
Yöneticilik tecrübesi  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
İyi bir işbirliğinde sözleşmemiz uzatılacaktır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Kaptanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Restoran KaptanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür
Gastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier“kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır
 
 ROBINSON Club Masmavi (Belek) te  görevlendirilmek üzere 
 
 RESTAURANT KAPTANI  arıyoruz.
 
Görevleriniz
Büfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesi
Masaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasında sorumluluk almak
Restaurant Şefine ve Şef Yardımcısına asiste etmek 
Beceriniz ve kişiliğiniz
Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim almış olmak
Bu pozisyonda, benzer ve daha yüksek segmentteki otellerde en az 1-2 yıl tecrübe sahibi olmak
Tercihen A la Carte servis konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahip olmak
Esnek bir yapıya sahip olmak.
Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılık
En az bir yabancı dile kendini rahatça ifade edecek seviyede hakim olmak (Almanca veya Ingilizce)Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir.
Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü, ekip çalışmasına önem vererek ağırlamaktayız.
 
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Şef Yardımcısı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Restoran Şef YardımcısıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür
Gastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier“kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır
 
Belekte yeni açılacak ROBINSON Club Masmavi'de  görevlendirilmek üzere 
 
 RESTAURANT ŞEF YARDIMCISI  aramaktayız.
 
Görevleriniz
Büfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesi
Masaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasında sorumluluk almak
Restaurant Şefine asiste etmek 
Beceriniz ve kişiliğiniz
Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim almış olmak
Bu pozisyonda, benzer ve daha yüksek segmentteki otellerde en az 1-2 yıl tecrübe sahibi olmak
A la Carte servis konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahip olmak
Flexibel bir yapıya sahip olmak.
Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılık
En az bir yabancı dile kendini rahatça ifade edecek seviyede hakim olmak (Almanca bilmek tercih sebebidir)Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir.
Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü, ekip çalışmasına önem vererek ağırlamaktayız.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Chef de Partie Sicak Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Chef de Partie SicakRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Gastronomik lezzetler ROBINSON işletmelerinde çok önemlidir – gerek çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerkse Spesyalite Restaurantlarımızda.
Türkiyede bulunan 5 ROBINSON Clublerimizde   2016 sezonu için  takım arkadaşı aramaktayız
Chef de Partie Sıcak
Görevleriniz
•Görevlendirildiği bölümde Menü, Buffets, Snackline, à-la-carte- ve özel toplantılar için yemeklerin hazırlanması
•Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak
•Bölümünde çalıştırdığı elemanları yönetmek
Beceri ve kişiliğiniz
•Uzun süreli mesleki tecrübe
•Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak
•Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı
•Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pastahane Şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Pastahane ŞefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
 
Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.
2016 sezonunda Türkiye'de bulunan ROBINSON Clublerimizde görev alacak 
Pastahane Şefi   aramaktayız
 
Görevleriniz
 
Pastahane bölümünün üretimi ve prezantasyou ile ilgili sorumluluk almak
Pastahanede organizasyon ve maliyet kontrolleri ile ilgili sorumluluk almak
Bölümünde çalıştırdığı elemanları yönetmek 
Beceri ve kişiliğiniz
 
Uzun süreli mesleki tecrübe, ve Pastahane şefliği konusunda tecrübe
Tercihen Pastacılık  Meslek Eğitimi almış olmak
Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı
Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak 
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti ROBINSON Club Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Gece Resepsiyonisti ROBINSON ClubRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen“ .
Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir für unsere ROBINSON Clubs in der Türkei ab sofort
Night Auditor 
 
Ihre Aufgaben…
Koordination  und Durchführung der  Rezeption-Nacht nach den Bestimmungen
Sicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice
Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Wünschen unserer Gaeste
Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club  
…mit Können und Persönlichkeit
Ausbildung im Hotelfach oder mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung, idealerweise als Night Auditor
Sehr gute Deutschkenntnisse 
Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel
Spaß am Umgang mit Gästen 
Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DANSÇI - KOREOGRAF Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
DANSÇI - KOREOGRAFRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur.
ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Tesislerimiz , tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu ülkeye uygun bir mimaride yapılmış en az 4*lı işletmelerdir.
Hepsi direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır.
Türkiye'de bulunan otellerimizde çalışmak üzere 2016 sezonu için
 DANSÇI
Takım Arkadaşı aramaktayız.
Özellikler:
•21-30 yaş arası bay-bayan,
•En az 2 yıl pozisyonunda deneyimi olan,
•Almanca bilen, •İnsan ilişkilerinde başarılı,
•İletişim yeteneği yüksek,
•Ekip çalışmasına uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarım Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Grafik Tasarım ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Tesislerimiz ,  tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye uygun  bir mimaride yapılmış en az 4*lı işletmelerdir. Hepsi direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır
Belekte açılacak ROBINSON Club Masmavi Ekibimize Takım Arkadaşı olarak. 
Grafik Tasarım Elemanı aramaktayız
Görevleriniz:
Otelimizin farklı departman ve aktiviteleri için grafik tasarımları yapmak
ROBINSON CI sisteminde yazılar, duyurular, poster ve Flyer hazırlamak
Çok iyi derecede Almanca veya Ingilizce bilmek
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kahvaltı Komisi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kahvaltı KomisiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
 
Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir - gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.
2016 sezonunda ROBİNSON Club otellerimizde  Mutfak ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız
 
  Kahvaltı Commis 
 
Görevleriniz
Chef de Partienin talimatları ve reçeteler doğrultusunda yiyeceklerin hazırlanması ve pişirilmesi
Günlük Menü- ve büfe planına göre ön hazırlıkları talimatlar doğrultusunda yapmak
 Beceri ve kişiliğiniz
Tercihen mesleki tecrübe ve Aşçılık Meslek Eğitimi
Ekip çalışmasına yatkınlık
Uluslararası misafirlerle ve iş arkadaşları ile olumlu iletişim kurabilmek
 Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Demichef Kahvaltı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef KahvaltıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
 
Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek Bar’da , gerekse çok yönlü Açıkbüfelerimizde veya Spesyalite Restaurantlarımızda.
2016 sezonunda ROBINSON Club otellerinde  ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız
 
Demichef Kahvaltı
 
Görevleriniz
Görevlendirildiği bölümde Buffets için yemeklerin hazırlanması
Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak
 
Beceri ve kişiliğiniz
Mesleki tecrübe
Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak
Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı
Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak
 
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kahvaltı Şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kahvaltı ŞefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
 Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek Bar’da , gerekse çok yönlü Açıkbüfelerimizde veya Spesyalite Restaurantlarımızda.
2016 sezonunda ROBINSON Club otellerinde  ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız
 
Chef de Partie Kahvaltı
 Görevleriniz
Görevlendirildiği bölümde Buffets için yemeklerin hazırlanması
Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak
Bölümünde çalıştırdığı elemanları yönetmek
 Beceri ve kişiliğiniz
Mesleki tecrübe
Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak
Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı
Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak
 
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy ROBINSON Club Masmavi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Bellboy ROBINSON Club MasmaviRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
2016  sezonda  Antalya Belek'te yeni açılacak
ROBINSON Club Masmavi  tesisimizde çalışacak
BELLBOY aranmaktadır.
Adayların ehliyet sahibi olması ve lojmanda konaklayabilmesi  gerekmektedir.
Almanca veya Ingilizce bilmek tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Garson Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
GarsonRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur ve, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür
Gastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır.
 
Türkiye'de bulunan ROBINSON Clublerinde çalışacak
 
Restaurant Garsonu
olarak görevlendirilmek üzere  takım arkadaşları aranmaktadır
 
 
Görevleriniz
Büfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesi
Masaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanması
Misafirlerin yemek saatlerinde karşılanması ve restaurantta yerleştirilmesi 
Beceriniz ve kişiliğiniz
Tercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim
Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe
Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılık
Tercihen Almanca konuşabilmek
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Demichef Pastahane Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef PastahaneRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.
2016 sezonda   ROBINSON Club otelleri ekibimizde  görev alacak
Demichef Patissier aramaktayız.
Görevleriniz
• Tatlıların hazırlanması ve prezantasyonu
• Pastahanede  yüksek bir kalitenin temini
• Pastahane şefinin bütün görevlerinde desteklenmesi
Beceri ve kişiliğiniz
• Tercihen mesleki tecrübe ve Pastacılık Meslek Eğitimi
• Ekip çalışmasına yatkınlık, bağımsız ve sorumluluk üstlenerek çalışabilmek
• Uluslararası misafirlerle ve iş arkadaşları ile olumlu iletişim kurabilmek
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Müdürü Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Misafir İlişkileri MüdürüRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Mach dein Ich zu deinem Job
 
Ein ROBIN bist du durch und durch. Von oben bis unten, von links bis rechts. Hinter den Ohren, bis in die letzte Haarspitze und vor allem im Herzen. ROBIN, so nennen wir uns alle hier im Team bei ROBINSON.
 
Unsere Clubs sind für ihre besondere, ihre einzigartige Atmosphäre bekannt. Das liegt am innovativen Urlaubskonzept, am herzlichen „Du“ untereinander und unseren Gästen gegenüber – und vor allem an unseren 4.500 ROBINS! In über 20 außergewöhnlichen Locations setzen sie die Erfolgsgeschichte von ROBINSON fort, die vor über 40 Jahren begann. Nur ihretwegen kann sich ROBINSON heute deutscher Marktführer im Premiumsegment für Cluburlaub nennen.
 
Als ROBIN bist du dort zu Hause, wo andere Urlaub machen!
 
Verstärke unser Team als
 
Guest Relation Manager/in
 
Wunscherfüller, Pannenhelfer, Glücklichmacher: Du bist unser Gästebetreuer. Du hast ein offenes Ohr für Anregungen, Wünsche oder Sorgen. Du bist 6 Tage pro Woche im Club präsent, arbeitest eigenständig und eigenverantwortlich. Dein schönstes Dankeschön: positives Feedback!
 
Du solltest dein Ich und Folgendes mitbringen:
| Ausbildung im Dienstleistungsgewerbe
| mindestens 2 Jahre Erfahrung im touristischen Außendienst
| Deutsch sowie gutes Konversationsenglisch
 
Bei ROBINSON kannst du…
| mit fachlich erstklassigen, aufgeschlossenen Kollegen arbeiten
| dich beruflich entwickeln und persönliche Ziele erreichen
| dich kreativ entfalten und neue Talente an dir entdecken
| echten Team-Zusammenhalt spüren
| neue Länder kennenlernen und Clubambiente genießen
 
Darüberhinaus bieten wir dir eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Neben dem Gehalt stellen wir Unterkunft und Verpflegung zur Verfügung. Du genießt die kulinarischen Köstlichkeiten zusammen mit unseren Gästen und kannst alle Clubeinrichtungen nutzen.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Direktions Sekretaerin ROBINSON Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Direktions Sekretaerin ROBINSON Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.
Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere Clubs auf mindestens 4*-Niveau und sind von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägt. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen
Für unseren ROBINSON Club Çamyuva in Kemer/Antalya suchen wir eine
Direktionssekretaerin
 Ihre Aufgaben…
Verantwortung für die Organisation und Durchführung eines reibungslosen Sekretariatsablaufs zur Entlastung des Clubdirektors
Erledigung der gesamten Korrespondenz, Ablagesystem, Postein- und ausgang sowie alle anfallenden Sekretariatsarbeiten
Terminkoordination und Telefondienst
Integration in das Gesamtteam und Teilnahme am ROBINSON Multitasking
 
…mit Können und Persönlichkeit
Abgeschlossene kaufmännische Ausbildung
mindestens drei Jahre Berufserfahrung in vergleichbaren Funktionen
Gute Anwenderkenntnisse in MS Office (Word, Exel, PowerPoint)
 Überdurchschnittliche Kommunikationsfähigkeit sowie freundliches und sozial kompetentes Auftreten
Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Muhasebe ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.
Antalya - Belek'te   bulunan ROBINSON Club Masmavi tesisimizde Muhasebe ve Idari Işler Departmanına bağlı çalışacak  ekip arkadaşı aramaktayız.
Görevleriniz
İşletme Müdürünün tüm görevlerinde destek verme
Genel Muhasebe Kayıtları  yapılması ve kontrolü
Finanz  muhasebesi için dataların kayıt edilmesi 
Beceri ve kişiliğiniz
Işletme  veya Iktisat  dalında Lisans düzeyinde Üniversite tahsili
Otel Muhasebesi konusunda tecrübe
Ingilizce veya Almanca dillerinden birini bilmek
Bilgisayar konusunda güçlü bilgiye sahip olmak.
Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içme sağlanmaktadır.
Boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Stellv Front Office Manager Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Stellv Front Office ManagerRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Mach dein Ich zu deinem Job
 
Ein ROBIN bist du durch und durch. Von oben bis unten, von links bis rechts. Hinter den Ohren, bis in die letzte Haarspitze und vor allem im Herzen. ROBIN, so nennen wir uns alle hier im Team bei ROBINSON.
 
Unsere Clubs sind für ihre besondere, ihre einzigartige Atmosphäre bekannt. Das liegt am innovativen Urlaubskonzept, am herzlichen „Du“ untereinander und unseren Gästen gegenüber – und vor allem an unseren 4.500 ROBINS! In über 20 außergewöhnlichen Locations setzen sie die Erfolgsgeschichte von ROBINSON fort, die vor über 40 Jahren begann. Nur ihretwegen kann sich ROBINSON heute deutscher Marktführer im Premiumsegment für Cluburlaub nennen.
 
Als ROBIN bist du dort zu Hause, wo andere Urlaub machen!
 
Koordiniere uns als
 
Stellv. Front Office Manager/in
 
Der erste Eindruck zählt, auch für unsere ROBINSON Gäste. Als Stellvertreter/in leitest du gemeinsam mit dem/der Front Office Manager/in die Rezeption im Club und bist gleichzeitig Organisationstalent, Motivator und Qualitätsmanager. Mit deinem Team sorgst du dafür, dass es unseren Gästen von der Ankunft bis zur Abreise an nichts fehlt. Du hältst nicht nur die Fäden im Hintergrund zusammen, sondern bist gleichzeitig das strahlende Gesicht im Vordergrund.
 
Du solltest dein Ich und Folgendes mitbringen:
| Erfahrung an der Rezeption in der gehobenen Hotellerie
| idealerweise erste Führungserfahrung
| Protel-Kenntnisse wünschenswert
| idealerweise Kenntnisse in der jeweiligen Landessprache
 
Bei ROBINSON kannst du…
| mit fachlich erstklassigen, aufgeschlossenen Kollegen arbeiten
| dich beruflich entwickeln und persönliche Ziele erreichen
| dich kreativ entfalten und neue Talente an dir entdecken
| echten Team-Zusammenhalt spüren
| neue Länder kennenlernen und Clubambiente genießen
 
Darüberhinaus bieten wir dir eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Neben dem Gehalt stellen wir Unterkunft und Verpflegung zur Verfügung. Du genießt die kulinarischen Köstlichkeiten zusammen mit unseren Gästen und kannst alle Clubeinrichtungen nutzen.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı