Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sahne ve Dekorasyon Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sahne ve Dekorasyon ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürMusicals, Tiyatro, dans showları, veya sadece iyi Komediler. Clublerimizin herbirinde Tiyatro vardır, ve gerek misafirler, gerekse takım arkadaşlarımız kendi sahne çalışmaları ile bu tiyatroların yıldızıdır2017 sezonunda Manavgat'ta  bulunan ROBINSON Club Pamfilya'da çalışacakSahne/Dekorasyon Elemanı aramaktayızGörevlerinizProgramlar doğrultusunda Dekonun kurulup sökülmesi , muhafazasıDiğer ekiplerin desteklenmesi, örneğin misafirlerin giriş –çıkışlarında ve birçok farklı aksiyonlarda- akşam saatleri dahil Beceri ve kişiliğiniz:Sanatsal kabiliyet ve pratik mesleki tecrübe Tercihen marangozluk bilgis veya eğitimi Insan ilişkilerinde pozitif yaklaşım  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sport und Entertainmentmitarbeiter Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sport und EntertainmentmitarbeiterRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Sport & Entertainment bei ROBINSON ist weniger leistungs-, aber umso mehr lifestyle-orientiert. Unsere spaß- und sportorientierten Gäste treffen sich z.B. zum Beachvolleyball, Fußball, Speedminton, oder Wassrball. Spaß, Mode & Fitness stehen dabei für die Gäste im Vordergrund. Namhafte Kooperationspartner garantieren, dass unsere Teilnehmer in jeder Sportart über das beste Equipment verfügen.Wir suchen für die Saison 2017 für unsere fünf Clubs in der TürkeiSport & Entertainment Mitarbeiter Ihre Aufgaben…•Planung und Durchführung von sportlichen Aktivitäten für unsere Gäste als Schiedsrichter, Moderator, Ansprechpartner für fachliche Fragen sowie aktiver Teilnehmer•Teilnahme an den Abendshows•Organisation und Durchführung von Tagesaktivitäten•Unterstützung anderer Teams z.B. bei der An- und Abreisekoordination von Gästen und bei vielen anderen Aktionen - auch in den Abendstunden…mit Können und Persönlichkeit•qualifizierte Ausbildung, gern ein Sport-Studium•praktische Erfahrung in der Ausübung eines Breitensports•gute Menschenkenntnis gepaart mit Einfühlungsvermögen und guten ManierenWir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Soğutma TeknisyeniRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
MANAVGAT'TA BULUNAN  OTELİMİZ  ROBİNSON CLUB    PAMFİLYA TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  SOĞUTMACI  aramaktayız Mes. Yük. Okulu mezunu(Meslek Lisesi veya Teknik Lise), Tercihen Otelcilik tecrübesi olan, Soğuk oda, Chiller, Klima Santrali, Split Klima, ve Soğutma Üniteleri tamir ve bakımı konusunda tecrübeli,Askerliğini yapmış, Yabancı dil ( İng. veya Almanca ) ve bilgisayar bilgisi tercih sebebidir, Tercihen bekar, Tercihen ISO bilgisine vakıf,        ekip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Ustası Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Boya UstasıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club Masmavi'de hemen görevlendirmek üzere BOYA USTASI aramaktayız.Aradığımız usta otelimizde Alçı - Boya ve tamir işlerinde çalışacaktır.Konusunda en az 2 yıl tecrübe aranmaktadır.Boya ve alçı işleri sertifikasına sahip olan adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Bulaşıkhane ŞefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Bulaşıkhanede yönetici pozisyonunda 3 yıl deneyimliPlanlama, organizasyon, sevk ve idare yapabilenEkip çalışmasına önem verenUluslararası bir kadro ile uyum içinde çalışabilecekROBİNSON felsefesini benimseyebilecek, pozitif, etkin iletişim becerisine sahip ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Clubü Çalışanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Çocuk Clubü ÇalışanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Der Roby Club ist ein offener Treffpunkt mit vielfältigen Angeboten für alle Kinder. Das Programmangebot wird von den kleinen Gästen nach eigener Lust und Laune genutzt – alles kann, nichts muss. Je nach Location bietet unser Betreuungsteam den Kindern Theater- oder Strandspiele, Kinder-Olympiaden, Fackelwanderungen, Kids-Disco, Detektiv-Spiele, Sportprogramme und vieles mehr.Wir suchen für die Saison 2017 zur Unterstützung unserer ROBINSON Clubs in der Türkei Kinderbetreuer m/wIhre Aufgaben…•Planung und Organisation des kreativen Angebotes im Kinderarteliers•Mithilfe bei der Erstellung von Kleinrequisiten, Plakaten und Schildern für Programme und Aktionen•Unterstützung anderer Teams z.B. bei der An- und Abreisekoordination von Gästen und bei vielen anderen Aktionen – auch in den Abendstunden… mit Können und Persönlichkeit•abgeschlossene Ausbildung als Erzieher/in, Pädagoge/in, Lehrer/in, Kinderkrankenschwester und/oder gleichwertige Erfahrung in der Kinderfreizeitarbeit•Freude am Beruf und im Umgang mit KindernWir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
F&B Hostess Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
F&B HostessRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Robinson Club, dünyanın en büyük Tur Opetatörü olan TUI (World of TUI) şirketinin bir kardeş kuruluşudur, ve Almanya'da Birinci Sınıf Club İşletmeciliğinde kalite ve Piyasa öncüsüdür.Türkiye'de bulunan 5 Robinson Club işletmelerimiz içinF&B Hostess  (Yiyecek-İçecek Bölümü Misafir İlışkileri)için genç bay/bayan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Kaptanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Restoran KaptanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier“kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır   ROBINSON Club Masmavi (Belek) te  görevlendirilmek üzere    RESTAURANT KAPTANI  arıyoruz. GörevlerinizBüfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesiMasaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasında sorumluluk almakRestaurant Şefine ve Şef Yardımcısına asiste etmek  Beceriniz ve kişiliğinizOtelcilik veya Turizm alanında  Eğitim almış olmak Bu pozisyonda, benzer ve daha yüksek segmentteki otellerde en az 1-2 yıl tecrübe sahibi olmakTercihen A la Carte servis konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahip olmakEsnek bir yapıya sahip olmak. Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılıkEn az bir yabancı dile kendini rahatça ifade edecek seviyede hakim olmak (Almanca veya Ingilizce)Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir.Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü, ekip çalışmasına önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Chef de Partie Sıcak Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Chef de Partie SıcakRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Gastronomik lezzetler ROBINSON işletmelerinde çok önemlidir – gerek çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerkse Spesyalite Restaurantlarımızda.Antalya ve çevresindeki otellerimizde 2017 sezonda  görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız Chef de Partie Sıcak Görevleriniz•Görevlendirildiği bölümde Menü, Buffets, Snackline, à-la-carte- ve özel toplantılar için yemeklerin hazırlanması•Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak•Bölümünde çalıştırdığı elemanları yönetmekBeceri ve kişiliğiniz•Uzun süreli mesleki tecrübe•Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak•Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı•Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Demichef Sıcak Mutfak Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef Sıcak MutfakRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek Bar’da , gerekse çok yönlü Açıkbüfelerimizde veya Spesyalite Restaurantlarımızda.2017 sezonu için ROBINSON Club otellerimizde mutfak  ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız Demichef Sıcak Mutfak GörevlerinizGörevlendirildiği bölümde Buffets için yemeklerin hazırlanması Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak   Beceri ve kişiliğinizMesleki tecrübe Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzıYüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demichef Soğuk Mutfak Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Demichef Soğuk MutfakRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek Bar’da , gerekse çok yönlü Açıkbüfelerimizde veya Spesyalite Restaurantlarımızda.2017 sezonu için ROBINSON Club Masmavi otelimizde  görev alacak  takım arkadaşı aramaktayızDemichef Soğuk Mutfak  GörevlerinizGörevlendirildiği bölümde Buffets için yemeklerin hazırlanması Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak   Beceri ve kişiliğinizMesleki tecrübe Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzıYüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Şef Yardımcısı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Restoran Şef YardımcısıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier“kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır Antalya- Belekte bulunan ROBINSON Club Masmavi'de  görevlendirilmek üzere   RESTAURANT ŞEF YARDIMCISI  aramaktayız. GörevlerinizBüfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesiMasaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasında sorumluluk almakRestaurant Şefine asiste etmek  Beceriniz ve kişiliğinizOtelcilik veya Turizm alanında  Eğitim almış olmak Bu pozisyonda, benzer ve daha yüksek segmentteki otellerde en az 1-2 yıl tecrübe sahibi olmakA la Carte servis konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahip olmakFlexibel bir yapıya sahip olmak. Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılıkEn az bir yabancı dile kendini rahatça ifade edecek seviyede hakim olmak (Almanca bilmek tercih sebebidir)Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir.Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü, ekip çalışmasına önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DANSÇI - KOREOGRAF Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
DANSÇI - KOREOGRAFRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur.ROBINSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tesislerimiz , tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu ülkeye uygun bir mimaride yapılmış en az 4*lı işletmelerdir.Hepsi direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır.Türkiye'de bulunan otellerimizde çalışmak üzere 2017 sezonu için DANSÇI- KOREOGRAFTakım Arkadaşı aramaktayız.Özellikler:•21-35 yaş arası bay-bayan,•En az 2 yıl pozisyonunda deneyimi olan,•Almanca bilen, •İnsan ilişkilerinde başarılı,•İletişim yeteneği yüksek,•Ekip çalışmasına uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Restaurant Şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Restaurant ŞefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier“kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır  ROBINSON Club  Masmavi de için     Restaurant Şefi aramaktayız  GörevlerinizBüfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesiMasaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasında sorumluluk almakServis istasyonları için haftalık çalışma planlarının hazırlanması ve uygulanmasıRestaurant personeline işbaşı eğitimi vermek  Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Benzer Otelcilik işletmelerinde en az 1-2 yıl tecrübeKalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılıkYöneticilik tecrübesi   Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.İyi bir işbirliğinde sözleşmemiz uzatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Soğutma TeknisyeniRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA VE ÇEVRESİNDE BULUNAN ROBİNSON CLUB OTELLERİMİZDE  GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  SOĞUTMACI  aramaktayız Mes. Yük. Okulu mezunu(Meslek Lisesi veya Teknik Lise), Tercihen Otelcilik tecrübesi olan, Soğuk oda, Chiller, Klima Santrali, Split Klima, ve Soğutma Üniteleri tamir ve bakımı konusunda tecrübeli,Askerliğini yapmış, Yabancı dil ( İng. veya Almanca ) ve bilgisayar bilgisi tercih sebebidir, Tercihen bekar, Tercihen ISO bilgisine vakıf,        ekip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pideci Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
PideciRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir - gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.Antalya-Belek'te ROBİNSON Club Masmavi otelimizde  Mutfak ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız PİDE USTASI Beceri ve kişiliğinizTercihen mesleki tecrübe veya Aşçılık Meslek Eğitimi Ekip çalışmasına yatkınlık Uluslararası misafirlerle ve iş arkadaşları ile olumlu iletişim kurabilmektercihen Lojmanda kalabilmek  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasaphane şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kasaphane şefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Belek'te yeni açılmış ROBINSON Club Masmavi otelimizde çalışacakKASAPHANE ŞEFİ  aramaktayız.Nitelikler:Mesleğinde benzer bir konumda en az 3 yıl tecrübeli Uluslararası Kadro ile uyum içinde çalışabilecekGüleryüzlü, dinamik, insanlarla iletişimi güçlü, ROBİNSON felsefesini benimseyenEkip arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ResepsiyonistRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen“ . Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir für die Saison 2017 für unsere  ROBINSON Clubs in Antalya und Umgebung REZEPTİONİSTEN Ihre Aufgaben Sicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Wünschen unserer Gaeste Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club  …mit Können und Persönlichkeit Ausbildung im Hotelfach oder mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung Sehr gute Deutschkenntnisse  Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel Spaß am Umgang mit Gästen Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Muhasebe ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.2017 sezonu için Antalya- Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club Pamfilya tesisimizde Muhasebe ve Idari Işler Departmanına bağlı çalışacak  ekip arkadaşı aramaktayız.Görevleriniz İşletme Müdürünün tüm görevlerinde destek verme Genel Muhasebe Kayıtları  yapılması ve kontrolü Finanz  muhasebesi için dataların kayıt edilmesi Beceri ve kişiliğiniz Işletme  veya Iktisat  dalında Lisans düzeyinde Üniversite tahsili Otel Muhasebesi konusunda tecrübe Ingilizce veya Almanca dillerinden birini bilmek Bilgisayar konusunda güçlü bilgiye sahip olmak.Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içme sağlanmaktadır.Boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Sorumlusu Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Havuz SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA ÇEVRESİNDE BULUNAN ROBİNSON CLUB OTELLERİMİZDE   GÖREVLENDİRİLMEK ÜZEREHAVUZ SORUMLUSU   aramaktayızAdaylarda aradığımız nitelikler:Havuzcu BelgesiErkek aday ve Askerliğini yapmışAntalya, veya Serikte ikamet eden veya Lojman da kalabilecekTercihen lise ve üstü okul mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kazancı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
KazancıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Sorumlusu Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Mekanik Bakım SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur.ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.ROBİNSON Club Nobilis Antalya Havaalanına 40 km uzaklıktadır; Club Belek beldesinin yakınında konumlu olup, kendisine ait büyük bir golf sahası bulunmaktadır.Antalya çevresinde bulunan ROBINSON Club Otellerimizde görevlendirilmek üzereMekanik Bakım ve Onarım Sorumlusu aramaktayız.Adaylarda aradığımız özellikler: Bakım İşlerinde kullanılan makinelerin bakımı ve mekanik sorumluluğunu üstlenecek Yükseokul veya Lisans programlarından mezun (Yada en az Meslek Lisesi mezunu) Eğitim programları içerisindeki, Tarım makineleri, Motor, Hidrolik, Mekanik veya Elektrik branşlarından en az ikisinde çok iyi derecede bilgi sahibi Askerliğini tamamlamış En az B sınıfı ehliyeti sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı