Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Order Taker Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Order TakerRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür .Belekte bulunan  12 ay açık ROBINSON Club Nobilis içinORDER TAKER   aramaktayız.Görevleri:Teknik Servis Departmanında iş akışının koordinasyonu Arıza ve yapılması gereken işlerin kaydı Yapılan işleri raporlanması Bilgi akışını sağlanması ve kontrolu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Şefi Robinson Club Nobilis Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kat Hizmetleri Şefi Robinson Club NobilisRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clublerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardırAntalya - Belek'te  bulunan ROBINSON Club Nobilis otelimizde çalışmak üzereKat Hizmetleri Şefleri aranmaktadır Görevleriniz, becerileriniz ve kişiliğiniz•Housekeeping 'de Housekeeper'e bağlı olarak düzenli ve kaliteli bir işleyiş sağlamak ve sorumluluğunu taşımak•Düzenli ve sürekli oda temizliği, havlu ve yatak çamaşırı değişimini sağlamak ve sorumluluğunu taşımak•Odaların düzgün durumda olmalarını denetlemek/temizliği denetlemek•Housekeeping'de çalışanları yönetmek ve eğitmek için Housekeepere assiste etmek•Benzer bir pozisyonda ve otel kategorisinde tecrübe sahibi olmak ve otelcilik eğitimi almış olmakSize iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz ve boş zamanınızda clubün imkanlarından yararlanma imkanı veriyoruz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocuk Clubü Çalışanı ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Çocuk Clubü Çalışanı ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Der Roby Club ist ein offener Treffpunkt mit vielfältigen Angeboten für alle Kinder. Das Programmangebot wird von den kleinen Gästen nach eigener Lust und Laune genutzt – alles kann, nichts muss. Je nach Location bietet unser Betreuungsteam den Kindern Theater- oder Strandspiele, Kinder-Olympiaden, Fackelwanderungen, Kids-Disco, Detektiv-Spiele, Sportprogramme und vieles mehr.Wir suchen für die Saison 2018 zur Unterstützung unserer ROBINSON Clubs in der Türkei Kinderbetreuer m/wIhre Aufgaben…•Planung und Organisation des kreativen Angebotes im Kinderarteliers•Mithilfe bei der Erstellung von Kleinrequisiten, Plakaten und Schildern für Programme und Aktionen•Unterstützung anderer Teams z.B. bei der An- und Abreisekoordination von Gästen und bei vielen anderen Aktionen – auch in den Abendstunden… mit Können und Persönlichkeit•abgeschlossene Ausbildung als Erzieher/in, Pädagoge/in, Lehrer/in, Kinderkrankenschwester und/oder gleichwertige Erfahrung in der Kinderfreizeitarbeit•Freude am Beruf und im Umgang mit KindernWir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Işık ve Ses Teknisyeni ve DJ Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Işık ve Ses Teknisyeni ve DJRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
TÜrkiye'de bulunan Robinson Club otellerimizde2018 sezonda görevlendirilecek SES ve IŞIK TEKNİSYENİ /DJ aramaktayızGörevleriniz.................•Misafir portföyü doğrultusunda yüksek kalitede müzik programı uygulamak ve aksiyonlarda ve programlarda ses&ışık düzenini yürütmek•Her türlü programda ve özel aktivitelerde, ışık ve ses konusunda program öncesi hazırlık yapmak ve program esnasında ses&ışık düzenini yönetmekBilgi ve beceriniz..................• Show-, Event- veya Entertainment- branşında tecrübe ve/veya konu ile ilgili eğitim almış olmak•Teknik Know-how•Müzik konusunda bilgi sahibi olmak, tercihen DJ olarak tecrübe sahibi olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Misafir İlişkileri ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und MarktführerZur Unterstützung für unser Team suchen wir für unsere ROBINSON Clubs in der TürkeiGuest Relation Mitarbeiter/inIhre Aufgaben…Gaestebetreuung und Info  in unserem ROBInfo -Office Reservierung und Verkauf von hauseigenen Aktivitaeten. Präventive Mängelbeseitigung durch Ursachenforschung anhand persönlicher Gästebefragung.Qualitätskontrolle und –sicherung durch Follow-up mit der Clubdirektion Betreuung der VIP-Gäste  …mit Können und PersönlichkeitAusbildung als Hotelfachfrau oder Studium zum Hotelbetriebswirt/in oder erste Berufserfahrung, idealerweise im Bereich Guest RelationKenntnisse in der Clubhotellerie wünschenswert Sprachkenntnisse in Deutsch sowie Türkisch
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cankurtaran Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
CankurtaranRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya - Manavgat'ta   bulunan ROBINSON Club Pamfilya  tesisimiz içinCankurtaranlık gümüş brövesi olanTercihen Almanca anlayanKonusunda tecrübesi olanROBİNSON felsefesine uyumlu,ekip çalışmasını benimsemişEkip arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe ve İdari işler Uzmanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Muhasebe ve İdari işler UzmanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Türkiye'de bulunan otellerimiz Muhasebe Departmanımız için  Muhasebe ve Idari Işler Departmanına bağlı çalışacak tecrübeli muhasebe uzmanı aramaktayız.GörevlerinizGenel Muhasebe Kayıtları  yapılması ve kontrolü Finanz  muhasebesi için dataların kayıt edilmesi Muhasebe ve Idari İşler Departmanında sorumluluk üstlenmek  Beceri ve kişiliğinizIşletme  veya Iktisat  dalında Lisans düzeyinde Üniversite tahsili Otel Muhasebesi konusunda tecrübe Ingilizce veya Almanca dillerinden birini bilmek Bilgisayar konusunda güçlü bilgiye sahip olmak .Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içme sağlanmaktadır.Boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Garson ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur ve, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. Antalya-Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club Pamfilya otelimizde çalışacak Restaurant Garsonuolarak görevlendirilmek üzere  takım arkadaşları aranmaktadır  GörevlerinizBüfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesiMasaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasıMisafirlerin yemek saatlerinde karşılanması ve restaurantta yerleştirilmesi  Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılıkTercihen Almanca konuşabilmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson ROBINSON Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Garson ROBINSON Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur ve, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. Antalya-Kemer'de bulunan ROBINSON Club Çamyuva otelimizde çalışacak Restaurant Garsonuolarak görevlendirilmek üzere  takım arkadaşları aranmaktadır  GörevlerinizBüfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesiMasaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasıMisafirlerin yemek saatlerinde karşılanması ve restaurantta yerleştirilmesi  Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılıkTercihen Almanca konuşabilmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Meydancı Nobilis Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Meydancı NobilisRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Belek'te  bulunan ROBINSON Club  Nobilis otelimizde2018 sezonunda  Kat Hizmetleri DepartmanındaMeydancı  olarak çalışacakMesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazırBay/bayan  ekip arkadaşları aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydancı Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Meydancı PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Manavgat'ta  bulunan ROBINSON Club  Pamfilya otelimizde2018 sezonunda  Kat Hizmetleri DepartmanındaMeydancı  olarak çalışacakMesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazırBay/bayan  ekip arkadaşları aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maid - Kat Görevlisi Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Maid - Kat Görevlisi PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Manavgat'ta bulunan otelimiz"ROBINSON Club Pamfilya'da Kat Hizmetlerinde  çalışacak  Kat Hizmetleri Görevlisi /Maid aranmaktadır. Aranan nitelikler:Mesleğinde en az 1 yıl tecrübeli veya eğitilmeye hazırEkip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksekGüleryüzlü, pozitif takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maid - Kat Görevlisi Nobilis Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Maid - Kat Görevlisi NobilisRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Belek'te  bulunan otelimiz"ROBINSON Club Nobilis'te  Kat Hizmetlerinde  çalışacak  Kat Hizmetleri Görevlisi /Maid aranmaktadır. Aranan nitelikler:Mesleğinde en az 1 yıl tecrübeli veya eğitilmeye hazırEkip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksekGüleryüzlü, pozitif takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
F&B Hostess ROBİNSON Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
F&B Hostess ROBİNSON Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Robinson Club, dünyanın en büyük Tur Opetatörü olan TUI (World of TUI) şirketinin bir kardeş kuruluşudur, ve Almanya'da Birinci Sınıf Club İşletmeciliğinde kalite ve Piyasa öncüsüdür.Türkiye'de Antalya/Kemer'de bulunan Robinson Club Çamyuva Otelimiz içinF&B Hostess  (Yiyecek-İçecek Bölümü Misafir İlışkileri)için  bay/bayan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
F&B Hostess ROBINSON Club Nobilis Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
F&B Hostess ROBINSON Club NobilisRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Robinson Club, dünyanın en büyük Tur Opetatörü olan TUI (World of TUI) şirketinin bir kardeş kuruluşudur, ve Almanya'da Birinci Sınıf Club İşletmeciliğinde kalite ve Piyasa öncüsüdür.Türkiye'de Antalya Belek'te bulunan Robinson Club Nobilis Otelimiz içinF&B Hostess  (Yiyecek-İçecek Bölümü Misafir İlışkileri)için genç bay/bayan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydancı Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Meydancı ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kemer - Çamyuva'da  bulunan ROBINSON Club  Çamyuva otelimizde2018 sezonunda  Kat Hizmetleri DepartmanındaMeydancı  olarak çalışacakMesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazırBay/bayan  ekip arkadaşları aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maid - Kat Görevlisi Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Maid - Kat Görevlisi ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kemer  - Çamyuva'da  bulunan otelimiz"ROBINSON Club Çamyuva" da Kat Hizmetlerinde  çalışacak  Kat Hizmetleri Görevlisi /Maid aranmaktadır. Aranan nitelikler:Mesleğinde en az 1 yıl tecrübeli veya eğitilmeye hazırEkip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksekGüleryüzlü, pozitif takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
F&B Hostess ROBİNSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
F&B Hostess ROBİNSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Robinson Club, dünyanın en büyük Tur Opetatörü olan TUI (World of TUI) şirketinin bir kardeş kuruluşudur, ve Almanya'da Birinci Sınıf Club İşletmeciliğinde kalite ve Piyasa öncüsüdür.Türkiye'de Antalya/Manavgat'ta bulunan Robinson Club Pamfilya Otelimiz içinF&B Hostess  (Yiyecek-İçecek Bölümü Misafir İlışkileri)için  bay/bayan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garson ROBINSON Club Nobilis Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Garson ROBINSON Club NobilisRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur ve, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. Antalya-Belek'te bulunan ROBINSON Club Nobilis otelimizde çalışacak Restaurant Garsonuolarak görevlendirilmek üzere  takım arkadaşları aranmaktadır  GörevlerinizBüfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesiMasaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasıMisafirlerin yemek saatlerinde karşılanması ve restaurantta yerleştirilmesi  Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılıkTercihen Almanca konuşabilmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Barmen ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca Clublerimizde Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. Antalya Kemer'de bulunan ROBINSON Club Pamfilya Otelinde çalışmak üzere   Barmen    aramaktayız    GörevlerinizBar deskinde ve masalarda güleryüzlü hizmet İçeceklerin hazırlanması Bar alanının (ön ve arka), ayrıca masaların temizlik yönünden ve takviyeler yönünden kontrol edilmesi Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek Tercihen Almanca bilmek  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşınızın yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir.  Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen ROBINSON Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Barmen ROBINSON Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca Clublerimizde Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. Antalya Kemer'de bulunan ROBINSON Club Çamyuva Otelinde çalışmak üzere   Barmen    aramaktayız    GörevlerinizBar deskinde ve masalarda güleryüzlü hizmet İçeceklerin hazırlanması Bar alanının (ön ve arka), ayrıca masaların temizlik yönünden ve takviyeler yönünden kontrol edilmesi Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek Tercihen Almanca bilmek  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşınızın yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir.  Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen ROBINSON Club Nobilis Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Barmen ROBINSON Club NobilisRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca Clublerimizde Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club Nobilis Otelinde çalışmak üzere   Barmen    aramaktayız    GörevlerinizBar deskinde ve masalarda güleryüzlü hizmet İçeceklerin hazırlanması Bar alanının (ön ve arka), ayrıca masaların temizlik yönünden ve takviyeler yönünden kontrol edilmesi Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek Tercihen Almanca bilmek  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşınızın yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir.  Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
F&B Hostess ROBİNSON Club Sarıgerme Park Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
F&B Hostess ROBİNSON Club Sarıgerme ParkRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Robinson Club, dünyanın en büyük Tur Opetatörü olan TUI (World of TUI) şirketinin bir kardeş kuruluşudur, ve Almanya'da Birinci Sınıf Club İşletmeciliğinde kalite ve Piyasa öncüsüdür.Türkiye'de Muğla-Dalaman/Sarıgerme'de bulunan Robinson Club Sarıgerme Otelimiz içinF&B Hostess  (Yiyecek-İçecek Bölümü Misafir İlışkileri)için  bay/bayan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Robinson Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Resepsiyonist Robinson Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen“ .Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir  für den ROBINSON Club Çamyuva für die Saison 2018 REZEPTİONİSTEN Ihre AufgabenSicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Wünschen unserer Gaeste Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club  …mit Können und PersönlichkeitAusbildung im Hotelfach oder mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung Sehr gute Deutschkenntnisse  Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel Spaß am Umgang mit Gästen  Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Robinson Club Nobilis Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Resepsiyonist Robinson Club NobilisRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen“ .Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir  für die Saison 2018 für  unseren  ROBINSON Clubs Nobilis (Belek) - REZEPTİONİSTEN Ihre AufgabenSicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Wünschen unserer Gaeste Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club  …mit Können und PersönlichkeitAusbildung im Hotelfach oder mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung Sehr gute Deutschkenntnisse  Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel Spaß am Umgang mit Gästen  Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Resepsiyonist ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen“ .Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir  für den ROBINSON Club Pamfilya für die Saison 2018 REZEPTİONİSTEN Ihre AufgabenSicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Wünschen unserer Gaeste Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club  …mit Können und PersönlichkeitAusbildung im Hotelfach oder mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung Sehr gute Deutschkenntnisse  Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel Spaß am Umgang mit Gästen  Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist ROBINSON Club Sarıgerme Park Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Resepsiyonist ROBINSON Club Sarıgerme ParkRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen“ .Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir  für den ROBINSON Club Sarıgerme Park für die Saison 2018 REZEPTİONİSTEN Ihre AufgabenSicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Wünschen unserer Gaeste Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club  …mit Können und PersönlichkeitAusbildung im Hotelfach oder mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung Sehr gute Deutschkenntnisse  Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel Spaß am Umgang mit Gästen  Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AŞÇILIK Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
AŞÇILIKRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
AŞÇILIK EĞİTİMİ - İSTİHDAM - SİGORTA - MAAŞ - KALFALIK BELGESİROBINSON Club Türkiye; T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Antalya Mesleki Eğitim Merkezi  İşbirliği içinde,  kendi işletmelerinde istihdam etmek üzere Antalya'da Aşçılık Meslek Eğitimi yürütmektedir.Eğitimde ve çalışma döneminde  sigorta ve 12 ay ücreti mevcuttur. Konaklama ve yeme-içme ROBINSON personel lojmanında ücretsiz olarak sağlanmaktadır.Kalfalık sınavı bitiminde, katılımcılar personel statüsünde ROBINSON otellerinde aşçı olarak  istihdam edilmektedirKatılım için Aranan şartlar:En az ilköğretim  mezunu; Lise mezunları veya Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakütesi öğrencisi olmak17- 23 yaşlar arası Bay / BayanBaşlangıç tarihi: 1 Şubat  2018Süre: Ilköğretim mezunları 3 yıl Kalfalık, 1 yıl Ustalık İlgilenen kişiler için bilgilendirme toplantılarında Tüm süreç ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. Ilgilenenler yazılı uygunluk testi ve mülakat sonucuna göre eğitime kabul edilecektir.Müracaat: Başvurular Kariyernet  üzerinden yapılacaktır. Adaylar bilgilendirme gününe çağırılacaktır. Tarih ve Adres ayrıca bildirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı