Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gece Resepsiyonisti Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Gece ResepsiyonistiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clüblerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır2017 sezonu için Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club Masmavi Ekibimizde görev alacak  Gece Resepsiyonisti aranmaktadır GörevlerinizCheck-in/ Check-outların ülkenin kuralları dahilinde yapılması Frontta ve Backoffice’de işlemlerin düzgün olarak yürümesini sağlamak Gece Önbüro işlemlerinin ve raporlamanın yapılması Beceri ve kişiliğinizOtelcilik eğitimi ve en az 1 yıl Önbüro tecrübesi, tercihen Nightauditor olarakÇok iyi derecede Almanca ve/veya Ingilizce bilgisine sahip olmak Otel Rezervasyon Sistemini, tercihen Proteli bilmek Güçlü iletişime sahip olmak  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydan şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Meydan şefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clüblerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır  Antalya Belekte bulunan  ROBINSON Club Masmavi için MEYDAN ŞEFİ aranmaktadır Görevleriniz ve kişiliğiniz:Housekeeping'e bağlı olarak Meydan'da düzenli ve kaliteli bir işleyiş sağlamak ve sorumluluğunu taşımakDüzenli ve sürekli meydan temizliğini sağlamak ve sorumluluğunu taşımak ve denetlemekBenzer bir pozisyonda ve otel kategorisinde tecrübe sahibi olmak ve otelcilik eğitimi almış olmakGüçlü bir kişilik yapısı Pozitif yaklaşım  .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Misafir İlişkileri ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und MarktführerZur Unterstützung für unser Team suchen wir für unseren ROBINSON Club Çamyuva  in Antalya/Kemer für die Saison 2017Guest Relation Mitarbeiter/inIhre Aufgaben…Gaestebetreuung und Info  in unserem ROBInfo -OfficeReservierung und Verkauf von hauseigenen Aktivitaeten.Präventive Mängelbeseitigung durch Ursachenforschung anhand persönlicher Gästebefragung.Qualitätskontrolle und –sicherung durch Follow-up mit der ClubdirektionBetreuung der VIP-Gäste …mit Können und PersönlichkeitAusbildung als Hotelfachfrau oder Studium zum Hotelbetriebswirt/in oder erste Berufserfahrung, idealerweise im Bereich Guest RelationKenntnisse in der Clubhotellerie wünschenswert Sprachkenntnisse in Deutsch sowie Türkisch
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DANSÇI - KOREOGRAF Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
DANSÇI - KOREOGRAFRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur.ROBINSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tesislerimiz , tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu ülkeye uygun bir mimaride yapılmış en az 4*lı işletmelerdir.Hepsi direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır.Türkiye'de bulunan otellerimizde çalışmak üzere 2017 sezonu için DANSÇI- KOREOGRAFTakım Arkadaşı aramaktayız.Özellikler:•21-35 yaş arası bay-bayan,•En az 2 yıl pozisyonunda deneyimi olan,•Almanca bilen, •İnsan ilişkilerinde başarılı,•İletişim yeteneği yüksek,•Ekip çalışmasına uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Soğutma TeknisyeniRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA VE ÇEVRESİNDE BULUNAN ROBİNSON CLUB OTELLERİMİZDE  GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  SOĞUTMACI  aramaktayız Mes. Yük. Okulu mezunu(Meslek Lisesi veya Teknik Lise), Tercihen Otelcilik tecrübesi olan, Soğuk oda, Chiller, Klima Santrali, Split Klima, ve Soğutma Üniteleri tamir ve bakımı konusunda tecrübeli,Askerliğini yapmış, Yabancı dil ( İng. veya Almanca ) ve bilgisayar bilgisi tercih sebebidir, Tercihen bekar, Tercihen ISO bilgisine vakıf,        ekip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Sorumlusu Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Havuz SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA ÇEVRESİNDE BULUNAN ROBİNSON CLUB OTELLERİMİZDE   GÖREVLENDİRİLMEK ÜZEREHAVUZ SORUMLUSU   aramaktayızAdaylarda aradığımız nitelikler:Havuzcu BelgesiErkek aday ve Askerliğini yapmışAntalya, veya Serikte ikamet eden veya Lojman da kalabilecekTercihen lise ve üstü okul mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maid - Kat Görevlisi Masmavi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Maid - Kat Görevlisi MasmaviRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya- Belekte bulunan otelimiz"ROBINSON Club Masmavi"  de  Kat Hizmetlerinde  çalışacak  Kat Hizmetleri Görevlisi /Maid aranmaktadır. Aranan nitelikler:Mesleğinde en az 1 yıl tecrübeli veya eğitilmeye hazırEkip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksekGüleryüzlü, pozitif takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Barmen ROBINSON Club Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Barmen ROBINSON ClubRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca Clublerimizde Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. 2017 sezonda  Antalya ve çevresinde bulunan ROBINSON Club Otellerinde çalışmak üzere   Barmen    aramaktayız    GörevlerinizBar deskinde ve masalarda güleryüzlü hizmet İçeceklerin hazırlanması Bar alanının (ön ve arka), ayrıca masaların temizlik yönünden ve takviyeler yönünden kontrol edilmesi Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek Tercihen Almanca bilmek  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşınızın yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir.  Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
GarsonRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur ve, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. 2017 sezonda  Antalya ve çevresinde bulunan ROBINSON Clublerinde çalışacak Restaurant Garsonuolarak görevlendirilmek üzere  takım arkadaşları aranmaktadır  GörevlerinizBüfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesiMasaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasıMisafirlerin yemek saatlerinde karşılanması ve restaurantta yerleştirilmesi  Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılıkTercihen Almanca konuşabilmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrikçi ROBINSON Club Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Elektrikçi ROBINSON ClubRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA ÇEVRESİNDE BULUNAN ROBİNSON CLUB TESİSLERİMİZDE ÇALIŞACAK ELEKTRİK TEKNİSYENİ  ARAMAKTAYIZEndüstri Meslek lisesi Elektrik Bölümü veya  Meslek Yüksek Okulu  elektrik bölümünden mezun, (MYO mezunları EML elektrik mezunu olmalı)Otelcilik sektöründe  en az  2 yıl iş tecrübesi olan, Mutfak ve  çamaşırhane  ekipmanları tamir bakımlarında tecrübesi olan, Vardiyeli çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, 30 Yaşına aşmamış, Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, pozitif, iletişim kabiliyeti yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Teknik Servis departmanında görevlendirilmek üzere    BAY çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Meydancı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
MeydancıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club  Masmavi otelimizde2017 sezonunda  Kat Hizmetleri DepartmanındaMeydancı  olarak çalışacakMesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazırBay/bayan  ekip arkadaşları aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cankurtaran Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
CankurtaranRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Belek'te  bulunan 12 ay açık ROBINSON Club Nobilis  tesisimiz içinCankurtaranlık gümüş brövesi olanTercihen Almanca bilenKonusunda tecrübesi olanROBİNSON felsefesine uyumlu, ekip çalışmasını benimsemişEkip arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tesisatçı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
TesisatçıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA BELEK'TE  BULUNAN OTELİMİZ  ROBİNSON CLUB MASMAVİ' DEGÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  TESİSATÇI  aramaktayız Aradığımız nitelikler;Meslek Lisesi mezunu ve Kalfalık Belgesi sahibi Otelcilik sektöründe  en az  3 yıl iş tecrübesi olan, Kaynak yapma bilgisi ve becerisi olan Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, pozitif, iletişim kabiliyeti yüksek,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Teknik Servis departmanında görevlendirilmek üzere  Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Ustası Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Boya UstasıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club Masmavi'de hemen görevlendirmek üzere BOYA USTASI aramaktayız.Aradığımız usta otelimizde Alçı - Boya ve tamir işlerinde çalışacaktır.Konusunda en az 2 yıl tecrübe aranmaktadır.Boya ve alçı işleri sertifikasına sahip olan adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı