Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Sorumlusu Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Depo SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur.ROBINSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Antalya-Belekte yeni açılmış olan otelimiz ROBINSON Club Masmavi'de görevlendirmek üzereDEPO SORUMLUSU aramaktayızGörevler: İlgili bölümün talimatı ve sipariş forumlarındaki bilgileri doğrultusunda siparişleri yerine getirmek Doğrudan amir ile istişare ederek rutin siparişleri bağımsız olarak yürütmek Gelen mallar miktarının kontrolü irsaliye/ fatur üzerinde karşı taraf imzasının bulunması, gelen malların sipariş formu ile karşılaştırılmak İlgili sorumlu bölüm şefi ile birlikte kalite kontrolü yapmak Depolanan malların doğru dönüşümünden, kulanma tarihlerinin kontrolünden, muhtemelen kolay  bozulacak gıda ürünlerin erken uyarı bilgisinin yiyecek ve içecek müdürüne verilmesinden sorumlu olmak    Mal dağıtım zamanları içerisinde mal talep fişine göre mal dağıtımı yapmak Minimum ve maksimum stok durumlarını günlük denetlemek, sayımlara katılmak ve istatistikleri tutmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ResepsiyonistRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Erbaut an einzigartigen Naturschauplätzen und ausgestattet mit allen relevanten Facilities bewegen sich unsere von weitläufigen Anlagen in landestypischer Architektur geprägten Clubs auf mindestens 4*-Niveau. Unsere Clubs am Meer haben direkten Zugang zum Strand, in den Bergen liegen die Skipisten und Wanderwege direkt vor der Tür. Als Mitarbeiter/In am Front Office heißen Sie hier unsere Gäste „Willkommen“ . Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir für den ROBINSON Club Çamyuva einenREZEPTİONİSTEN Ihre Aufgaben Sicherstellung der reibungslosen Abläufe am Front- und im Backoffice Erfassung und Bearbeitung von eingehenden Wünschen unserer Gaeste Unterstützung anderer Teams bei den vielfältigen Aktionen im Club  …mit Können und Persönlichkeit Ausbildung im Hotelfach oder mindestens 1 Jahr Empfangserfahrung Sehr gute Deutschkenntnisse  Kenntnisse in einem Hotelreservierungssystem, idealerweise Protel Spaß am Umgang mit Gästen Wir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Misafir İlişkileri ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und MarktführerZur Unterstützung für unser Team suchen wir für unsere fünf Clubs in der Türkei für Saison 2016Guest Relation MitarbeiterIhre Aufgaben… Zeitnahes Reklamationshandling zur Verringerung der Reklamationsquote. Präventive Mängelbeseitigung durch Ursachenforschung anhand persönlicher Gästebefragung. Qualitätskontrolle und –sicherung durch Follow-up mit der Clubdirektion Betreuung der VIP-Gäste …mit Können und Persönlichkeit Ausbildung als Hotelkaufmann/frau und/oder Studium zum Hotelbetriebswirt/in und erste Berufserfahrung, idealerweise im Bereich Guest Relation Kenntnisse in der Clubhotellerie wünschenswert Sprachkenntnisse in Englisch oder Deutsch sowie Türkisch 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restaurant Şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Restaurant ŞefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier“kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır  ROBINSON Club  Masmavi de için     Restaurant Şefi aramaktayız  Görevleriniz Büfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesi Masaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasında sorumluluk almak Servis istasyonları için haftalık çalışma planlarının hazırlanması ve uygulanması Restaurant personeline işbaşı eğitimi vermek Beceriniz ve kişiliğiniz Tercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Benzer Otelcilik işletmelerinde en az 1-2 yıl tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılık Yöneticilik tecrübesi  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.İyi bir işbirliğinde sözleşmemiz uzatılacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stellv Front Office Manager Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Stellv Front Office ManagerRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Mach dein Ich zu deinem Job Ein ROBIN bist du durch und durch. Von oben bis unten, von links bis rechts. Hinter den Ohren, bis in die letzte Haarspitze und vor allem im Herzen. ROBIN, so nennen wir uns alle hier im Team bei ROBINSON.  Unsere Clubs sind für ihre besondere, ihre einzigartige Atmosphäre bekannt. Das liegt am innovativen Urlaubskonzept, am herzlichen „Du“ untereinander und unseren Gästen gegenüber – und vor allem an unseren 4.500 ROBINS! In über 20 außergewöhnlichen Locations setzen sie die Erfolgsgeschichte von ROBINSON fort, die vor über 40 Jahren begann. Nur ihretwegen kann sich ROBINSON heute deutscher Marktführer im Premiumsegment für Cluburlaub nennen. Als ROBIN bist du dort zu Hause, wo andere Urlaub machen! Koordiniere uns als  Stellv. Front Office Manager/in Der erste Eindruck zählt, auch für unsere ROBINSON Gäste. Als Stellvertreter/in leitest du gemeinsam mit dem/der Front Office Manager/in die Rezeption im Club und bist gleichzeitig Organisationstalent, Motivator und Qualitätsmanager. Mit deinem Team sorgst du dafür, dass es unseren Gästen von der Ankunft bis zur Abreise an nichts fehlt. Du hältst nicht nur die Fäden im Hintergrund zusammen, sondern bist gleichzeitig das strahlende Gesicht im Vordergrund. Du solltest dein Ich und Folgendes mitbringen:| Erfahrung an der Rezeption in der gehobenen Hotellerie| idealerweise erste Führungserfahrung| Protel-Kenntnisse wünschenswert| idealerweise Kenntnisse in der jeweiligen Landessprache Bei ROBINSON kannst du… | mit fachlich erstklassigen, aufgeschlossenen Kollegen arbeiten| dich beruflich entwickeln und persönliche Ziele erreichen| dich kreativ entfalten und neue Talente an dir entdecken| echten Team-Zusammenhalt spüren| neue Länder kennenlernen und Clubambiente genießen Darüberhinaus bieten wir dir eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Neben dem Gehalt stellen wir Unterkunft und Verpflegung zur Verfügung. Du genießt die kulinarischen Köstlichkeiten zusammen mit unseren Gästen und kannst alle Clubeinrichtungen nutzen.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen ROBINSON Club Pamfilya Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Barmen ROBINSON Club PamfilyaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür Gastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca Clublerimizde Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. 2016 sezonda  Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club  Pamfilya'da çalışmak üzere   Barmen    aramaktayız    Görevleriniz Bar deskinde ve masalarda güleryüzlü hizmet İçeceklerin hazırlanması Bar alanının (ön ve arka), ayrıca masaların temizlik yönünden ve takviyeler yönünden kontrol edilmesi Beceriniz ve kişiliğiniz Tercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek Tercihen Almanca bilmek Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşınızın yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir.  Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pideci Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
PideciRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir - gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.Antalya-Belek'te yeni açtığımız  ROBİNSON Club Masmavi otelimizde  Mutfak ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız PİDE USTASI Beceri ve kişiliğiniz Tercihen mesleki tecrübe veya Aşçılık Meslek Eğitimi Ekip çalışmasına yatkınlık Uluslararası misafirlerle ve iş arkadaşları ile olumlu iletişim kurabilmek tercihen Lojmanda kalabilmek Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.    
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydancı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
MeydancıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kemer-Çamyuva'da bulunan ROBINSON Club  Çamyuva otelimizde2016 sezonunda  Kat Hizmetleri DepartmanındaMeydancı  olarak çalışacakMesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazırBay/bayan  ekip arkadaşları aranmaktadır 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çamaşırhane Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Çamaşırhane ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clüblerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır BELEKte yeni açtığımız otelimiz  ROBINSON Club Masmavi'de çalışacakBay/Bayan Çamaşırhane Elemanı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Snack Demichef Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Snack DemichefRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Belek'te yeni açılmış ROBINSON Club Masmavi otelimizde çalışacakSNACK DEMİCHEF  aramaktayız.Nitelikler:Mesleğinde benzer bir konumda en az 3 yıl tecrübeli Uluslararası Kadro ile uyum içinde çalışabilecekGüleryüzlü, dinamik, insanlarla iletişimi güçlü, ROBİNSON felsefesini benimseyenEkip arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Chef de Partie Pide Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Chef de Partie PideRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir - gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.Belek'te yeni açtığımız ROBİNSON Club Masmavi Mutfak ekibimizde görev alacak  takım arkadaşı aramaktayız CHEF DE PARTİE PİDE Beceri ve kişiliğiniz Tercihen mesleki tecrübe veya Aşçılık Meslek Eğitimi Ekip çalışmasına yatkınlık Uluslararası misafirlerle ve iş arkadaşları ile olumlu iletişim kurabilmek tercihen Lojmanda kalabilmek Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.    
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasaphane şefi Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kasaphane şefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Belek'te yeni açılmış ROBINSON Club Masmavi otelimizde çalışacakKASAPHANE ŞEFİ  aramaktayız.Nitelikler:Mesleğinde benzer bir konumda en az 3 yıl tecrübeli Uluslararası Kadro ile uyum içinde çalışabilecekGüleryüzlü, dinamik, insanlarla iletişimi güçlü, ROBİNSON felsefesini benimseyenEkip arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasap Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
KasapRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Belek'te yeni açılmış ROBINSON Club Masmavi otelimizde çalışacakKASAP  aramaktayız.Nitelikler:Mesleğinde benzer bir konumda en az 3 yıl tecrübeli Uluslararası Kadro ile uyum içinde çalışabilecekGüleryüzlü, dinamik, insanlarla iletişimi güçlü, ROBİNSON felsefesini benimseyenEkip arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sıcak şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sıcak şefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Gastronomik lezzetler ROBINSON işletmelerinde çok önemlidir – gerek çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerkse Spesyalite Restaurantlarımızda.Antalya Belek'te yeni açılmış  otelimiz ROBINSON Club Masmavi için  takım arkadaşı aramaktayız Sıcak ŞefiGörevleriniz•Görevlendirildiği bölümde Menü, Buffets, Snackline, à-la-carte- ve özel toplantılar için yemeklerin hazırlanması•Sorumluluk alanı için yüksek bir kaliteyi sağlamak•Bölümünde çalıştırdığı elemanları yönetmekBeceri ve kişiliğiniz•Uzun süreli mesleki tecrübe•Tercihen Aşçılık Meslek Eğitimi almış olmak•Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzı•Yüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sport und Entertainmentmitarbeiter Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sport und EntertainmentmitarbeiterRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Sport & Entertainment bei ROBINSON ist weniger leistungs-, aber umso mehr lifestyle-orientiert. Unsere spaß- und sportorientierten Gäste treffen sich z.B. zum Beachvolleyball, Fußball, Speedminton, oder Wassrball. Spaß, Mode & Fitness stehen dabei für die Gäste im Vordergrund. Namhafte Kooperationspartner garantieren, dass unsere Teilnehmer in jeder Sportart über das beste Equipment verfügen.Wir suchen für die Saison 2016 für unsere fünf Clubs in der TürkeiSport & Entertainment Mitarbeiter Ihre Aufgaben…•Planung und Durchführung von sportlichen Aktivitäten für unsere Gäste als Schiedsrichter, Moderator, Ansprechpartner für fachliche Fragen sowie aktiver Teilnehmer•Teilnahme an den Abendshows•Organisation und Durchführung von Tagesaktivitäten•Unterstützung anderer Teams z.B. bei der An- und Abreisekoordination von Gästen und bei vielen anderen Aktionen - auch in den Abendstunden…mit Können und Persönlichkeit•qualifizierte Ausbildung, gern ein Sport-Studium•praktische Erfahrung in der Ausübung eines Breitensports•gute Menschenkenntnis gepaart mit Einfühlungsvermögen und guten ManierenWir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrikçi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ElektrikçiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
BELEKTE AÇILAN YENİ OTELİMİZ  ROBİNSON CLUB MASMAVİTESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  Endüstri meslek lisesi elektrik bölümü veya  Meslek Yüksek Okulu  elektrik bölümünden mezun, (MYO mezunları EML elektrik mezunu olmalı) Otelcilik sektöründe  en az  2 yıl iş tecrübesi olan, Mutfak ve  çamaşırhane  ekipmanları tamir bakımlarında tecrübesi olan, Askerlik görevini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, pozitif, iletişim kabiliyeti yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Teknik Servis departmanında görevlendirilmek üzere    Çalışma arkadaşları aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Şef Yardımcısı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Restoran Şef YardımcısıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier“kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır Belekte yeni açtığımız ROBINSON Club Masmavi'de  görevlendirilmek üzere    RESTAURANT ŞEF YARDIMCISI  aramaktayız. Görevleriniz Büfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesi Masaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasında sorumluluk almak Restaurant Şefine asiste etmek Beceriniz ve kişiliğiniz Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim almış olmak Bu pozisyonda, benzer ve daha yüksek segmentteki otellerde en az 1-2 yıl tecrübe sahibi olmak A la Carte servis konusunda gerekli bilgi ve deneyime sahip olmak Flexibel bir yapıya sahip olmak. Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılık En az bir yabancı dile kendini rahatça ifade edecek seviyede hakim olmak (Almanca bilmek tercih sebebidir)Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir.Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü, ekip çalışmasına önem vererek ağırlamaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Güvenlik ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
 Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club Pamfilya tesisimizde  istihdam edilecek  Belge  Sahibi Güvenlik Elemanı arıyoruz Aranan Özellikler:Mesleğinde deneyimli,etkin iletişim gücüne sahip,yaratıcı,değişime ve yeniliklere açık,tercihen Almanca bilen,ROBİNSON felsefesini ve ekip çalışma ruhunu benimseyebilecek ekip arkadaşlarının   başvurusunu bekliyoruz          
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı