Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.robinson.de

Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.

ROBINSON’un TARİHİ

Aralık 1970'de ilk ROBINSON kulübü (Jandia Playa, Fuerteventura - İspanya) açılmıştır.

Bu arada ROBINSON, küçük bir sahil otelinden Almanca konuşulan ülkelerde piyasa liderliğine yükselmiştir.

Bu nasıl gerçekleşmiştir?

Misafirlerimiz, çalışma günleri boyunca mücadele vererek yorucu bir çalışma ritmi içerisinde yaşamaktadırlar. İşte bu günlük yaşantı, tatil için ‘‘herhangi bir zorlama olmadan yeni ve nazik insanlarla tanışma" beklentisini ön plana çıkarmaktadır.

ROBINSON, kendilerine kulüp tatili sunarak, beklentilerini gerçekleştirme firsatını vermekteydi. Profesyonel spor programı ile, eğlenceli bir tatil, 3 - 5 yıldızlı otel kalitesinde güzel bir çevre ve doğa içerisinde, spor, kültürel ve yaratıcı aktiviteler ve seçenekleri olan herkesle anlaşabilecekleri uygun bir atmosfer sağlamıştır. Yöreye özgü yapılaşma ve çevre koruması da bu yapılanmanın vazgeçilmez parçaları olmuştu.

Ve böylece ilk başarı elde edilmişti…

Bu başarıyı Akdeniz çevresinde, Tunus’da, Alpler'de ve Almaya’daki işletmeler takip etmiştir. Bugün, dünyanın dört bir yanında 25 adet ROBINSON kulübü vardır ve bu kulüplerde yaklaşık 4.500 kişi, ROBINSON Club Hannover’de, yani merkezde, yaklaşık 80 kişi çalışmaktadır.

ROBINSON, % 100 TUI-grubuna aittir. World of TUI üyeliğimizden dolayı zaten mevcut olan bir marka tarafından desteklenmekteyiz. Bununla birlikte World of TUI’nin vizyonları ve markasının değeri bizim için de geçerlidir.

„World of TUI yılın en güzel zamanıdır“

Çalışmamızın püf noktası duygulara yönelik olmamızdadır; biz tatili yılın en güzel hatırası haline getirmek istiyoruz. Bu iddia bizim vizyonumuz olup yolculuğumuzun yönünü gösteren ana hattı oluşturmaktadır.

„İnsanların yüzlerinde bir tebessüm“

Gülümseme; insanları, ulusları ve kültürleri birbirlerine bağlamaktadır. İddiamızı gülümseyerek ifade ediyoruz: biz insanları mutlu etmek istiyoruz. Bir tebessüm bin kelimeden daha fazla şey ifade ediyor. İşimizi yaparken sergilediğimiz tavır, hizmet-lerimizin kalitesini de gösteriyor. Bir tebessüm, bizim için her insanın yegâne bireyler olduğu anlamına gelmektedir.

İşimizde ne kadar başarılı olduğumuz sadece rakamlardan değil, misafirlerimizin yüzle-rinden de okunabilir.

Kapıları açmakher seyahat bir kapı açarak başlar.

Açık kapılar girmeye, bakmaya, keşfetmeye çağırır. Acaba oradaki şeyler daha değişik görünecek mi? Açık kapılar hürriyeti ve o ana dek düşünülmemiş olanakları vaad eder.

Belki de biraz macera...

İleriye gitmek“ – Başarılı olmak isteyen bir kişi, sadece bu başarıya nasıl ulaşabi-leceğini değil, bütün kalbiyle bu başarıyı elde etmek istediğini düşünmelidir.

Yeni alanlara merakla girmek – bu söz bizi daha büyük başarılara getirecek olan seyahatteki ana motifimizdir. Bir zamanlar belirtilmiş olan amaçlar bizi memnun etmez. Biz sınırları yeniden çizmek ve yeni kalite standartları koymak istiyoruz.

Hayattan zevk almak“ – Hayatın tadını çıkarmak için zaman ayırmayan bir kişi hayatın tadını hiç duymayacaktır. Başarıya tesadüfen ulaşılamaz. Fakat hayatın güzel taraflarını da keşfetmek gerekir. Herkesin arkadaşlığa hakkı vardır. Olmadan hayat ne ki?

Tebessüm yegânedir.
Sen de yegânesin. 

ROBINSON – World of TUI üyesi olalım!                 

ROBINSON Felsefesi

ROBINSON; insanlara yaşama sevinciyle dolu, özgürlük ve uyumlu beraberliğin kolkola girdiği, güvenli bir ortamda olumlu bir yaşam duygusu sunmaktadır. Bu pozitif temel ilkeden yola çikarak rahat ve iletişime açık bir atmosfer doğar. „Sen“ şeklinde yürütülen iletişim, „siz“ diyerek oluşan resmiyetten ve yaratacağı olası zorluklardan arındırılmış olarak geniş bir yelpaze içinde bireyselliğe yer bırakan samimiyete dayalı prensibin altını çizmektedir.

ROBINSON personeli, yani ROBIN‘lerimiz, bu felsefenin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. ROBIN‘lerimiz misafirlerimize kendilerinin de bu ailenin bir bireyi olduğu duygusu hissettirmekte ve aynı zamanda  çevre ve doğaya karşı sorumlu-luklarını da kabul etmektedirler.

ROBINSON atmosferi; hoşgörü, yaşama sevinci, cömertlik, karşılıklı sempati sunmanın yanısıra dinlenme veya enerjik olmaya, katılmanızını veya seyretmenizi sağlar.

ROBINSON Konsepti 

Otel, Çevre, Eğlence, Aile, Spor, WellFit ve İletişim’den oluşturulan 7 temel ilke hizmet-lerin ve ürün  yelpazesinin kalitesini garanti etmektedir.

Bu ilkeler, felsefemizRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Garson Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
GarsonRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur ve, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca tarafımızca Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. 2017 sezonda  Antalya ve çevresinde bulunan ROBINSON Clublerinde çalışacak Restaurant Garsonuolarak görevlendirilmek üzere  takım arkadaşları aranmaktadır  GörevlerinizBüfe, Menü servisi ve özel toplantılarda servisin düzenli ve aksamadan yürütülmesiMasaların ve büfelerin mise en place hazırlığı, ve içecek  istasyonlarının hazırlanmasıMisafirlerin yemek saatlerinde karşılanması ve restaurantta yerleştirilmesi  Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek, angajman ve dayanıklılıkTercihen Almanca konuşabilmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen ROBINSON Club Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Barmen ROBINSON ClubRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürGastronomik lezzetler ROBİNSONda çok önemlidir.Hem Barda, hem çok yönlü Motto Büfelerimizde, Spesyalite Restaurantlarımızda hazırladığımız  nezih menülerde, ve „KochArtelier"kapsamında  lezzetli yemek ve sunumlarda. Beslenme bilinci yüksek olan misafirlerimiz için ayrıca Clublerimizde Wellfood-Mutfağı sunulmaktadır. 2017 sezonda  Antalya ve çevresinde bulunan ROBINSON Club Otellerinde çalışmak üzere   Barmen    aramaktayız    GörevlerinizBar deskinde ve masalarda güleryüzlü hizmet İçeceklerin hazırlanması Bar alanının (ön ve arka), ayrıca masaların temizlik yönünden ve takviyeler yönünden kontrol edilmesi Beceriniz ve kişiliğinizTercihen Otelcilik veya Turizm alanında  Eğitim Tercihen Benzer Otelcilik işletmelerinde tecrübe Kalite ve Hizmet Sektörünün gereksinimlerini benimsemek Tercihen Almanca bilmek  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşınızın yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir.  Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Gece ResepsiyonistiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clüblerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır2017 sezonu için Türkiye'de bulunan ROBINSON Clublerinde Ekibimizde görev alacak  Gece Resepsiyonisti (Night Auditor) aranmaktadır GörevlerinizCheck-in/ Check-outların ülkenin kuralları dahilinde yapılması Frontta ve Backoffice’de işlemlerin düzgün olarak yürümesini sağlamakGece Önbüro işlemlerinin ve raporlamanın yapılması Beceri ve kişiliğinizOtelcilik eğitimi ve en az 1 yıl Önbüro tecrübesi, tercihen Nightauditor olarakÇok iyi derecede Almanca ve/veya Ingilizce bilgisine sahip olmakOtel Rezervasyon Sistemini, tercihen Proteli bilmek Güçlü iletişime sahip olmak  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Güvenlik ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club Pamfilya tesisimizde  istihdam edilecek  Belge  Sahibi Güvenlik Elemanı arıyoruz Aranan Özellikler:Mesleğinde deneyimli,etkin iletişim gücüne sahip,yaratıcı,değişime ve yeniliklere açık,tercihen Almanca bilen,ROBİNSON felsefesini ve ekip çalışma ruhunu benimseyebilecek ekip arkadaşlarının   başvurusunu bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pastahane Şefi ROBINSON Club Çamyuva Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Pastahane Şefi ROBINSON Club ÇamyuvaRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür. Gastronomik lezzetler ROBINSON  işletmelerinde çok önemlidir – gerek  çok yönlü Açıkbüfelerimizde gerekse Spesyalite Restaurantlarımızda.Kemerde bulunan  ROBINSON Club Çamyuva işletmemizePastahane Şefi    aramaktayız Görevleriniz Pastahane bölümünün üretimi ve prezantasyou ile ilgili sorumluluk almak Pastahanede organizasyon ve maliyet kontrolleri ile ilgili sorumluluk almak Bölümünde çalıştırdığı elemanları yönetmek  Beceri ve kişiliğiniz Uzun süreli mesleki tecrübe, ve Pastahane şefliği konusunda tecrübe Tercihen Pastacılık  Meslek Eğitimi almış olmak Ekip çalışmasına yatkın, bağımsız ve sorumluluk üstlenebilen bir çalışma tarzıYüksek düzeyde mesleki kompetanlık, sosyal kompetanlık ve uluslararası misafirlerimiz ile iletişime yatkın pozitif bir yapıya sahip olmak Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrikçi ROBINSON Club Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Elektrikçi ROBINSON ClubRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA ÇEVRESİNDE BULUNAN ROBİNSON CLUB TESİSLERİMİZDE ÇALIŞACAK ELEKTRİK TEKNİSYENİ  ARAMAKTAYIZEndüstri Meslek lisesi Elektrik Bölümü veya  Meslek Yüksek Okulu  elektrik bölümünden mezun, (MYO mezunları EML elektrik mezunu olmalı)Otelcilik sektöründe  en az  2 yıl iş tecrübesi olan, Mutfak ve  çamaşırhane  ekipmanları tamir bakımlarında tecrübesi olan, Vardiyeli çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, 30 Yaşına aşmamış, Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, pozitif, iletişim kabiliyeti yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Teknik Servis departmanında görevlendirilmek üzere    BAY çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Soğutma TeknisyeniRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA VE ÇEVRESİNDE BULUNAN ROBİNSON CLUB OTELLERİMİZDE  GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  SOĞUTMACI  aramaktayız Mes. Yük. Okulu mezunu(Meslek Lisesi veya Teknik Lise), Tercihen Otelcilik tecrübesi olan, Soğuk oda, Chiller, Klima Santrali, Split Klima, ve Soğutma Üniteleri tamir ve bakımı konusunda tecrübeli,Askerliğini yapmış, Yabancı dil ( İng. veya Almanca ) ve bilgisayar bilgisi tercih sebebidir, Tercihen bekar, Tercihen ISO bilgisine vakıf,        ekip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Sorumlusu Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Mekanik Bakım SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur.ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.ROBİNSON Club Nobilis Antalya Havaalanına 40 km uzaklıktadır; Club Belek beldesinin yakınında konumlu olup, kendisine ait büyük bir golf sahası bulunmaktadır.Antalya çevresinde bulunan ROBINSON Club Otellerimizde görevlendirilmek üzereMekanik Bakım ve Onarım Sorumlusu aramaktayız.Adaylarda aradığımız özellikler:Bakım İşlerinde kullanılan makinelerin bakımı ve mekanik sorumluluğunu üstlenecekYükseokul veya Lisans programlarından mezun (Yada en az Meslek Lisesi mezunu)Eğitim programları içerisindeki, Tarım makineleri, Motor, Hidrolik, Mekanik veya Elektrik branşlarından en az ikisinde çok iyi derecede bilgi sahibiAskerliğini tamamlamış En az B sınıfı ehliyeti sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kazancı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
KazancıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Muhasebe ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.2017 sezonu için Antalya- Manavgat'ta bulunan ROBINSON Club Pamfilya tesisimizde Muhasebe ve Idari Işler Departmanına bağlı çalışacak  ekip arkadaşı aramaktayız.Görevlerinizİşletme Müdürünün tüm görevlerinde destek verme Genel Muhasebe Kayıtları  yapılması ve kontrolü Finanz  muhasebesi için dataların kayıt edilmesi  Beceri ve kişiliğinizIşletme  veya Iktisat  dalında Lisans düzeyinde Üniversite tahsiliOtel Muhasebesi konusunda tecrübe Ingilizce veya Almanca dillerinden birini bilmek Bilgisayar konusunda güçlü bilgiye sahip olmak .Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içme sağlanmaktadır.Boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kat Hizmetleri Müdür YardımcısıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clüblerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır 2017 sezonu için Antalya - Belek'te bulunan ROBINSON Club Masmavi otelimizde görevlendirilecek Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı/Asistanı aranmaktadır Görevleriniz:Housekeeping ve çamaşırhanede Housekeepere bağlı olarak düzenli ve kaliteli bir işleyiş sağlamak ve sorumluluğunu taşımakDüzenli ve sürekli oda temizliği, havlu ve yatak çamaşırı değişimini sağlamak ve sorumluluğunu taşımakOdaların düzgün  durumda olmalarını denetlemek/temizliği denetlemekHousekeepingde çalışanları yönetmek ve eğitmek için Housekeepere assiste etmek Beceri ve Kişiliğiniz:Benzer bir pozisyonda ve otel kategorisinde tecrübe sahibi olmak ve otelcilik eğitimi almış olmakGüçlü bir kişilik yapısı Pozitif yaklaşım  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra, yeme-içmeniz de bize aittir. İstediğiniz taktirde lojman imkanı mevcuttur. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız. ROBİNSON Felsefesi doğrultusunda misafirlerle birlikte yiyeceksiniz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Order Taker - Housekeeping İletişim Görevlisi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Order Taker - Housekeeping İletişim GörevlisiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür .Antalya - Belekte bulunan  ROBINSON Club Masmavi otelimizde çalışacakKAT HİZMETLERİ - ORDER TAKER   aramaktayız.Görevleri:Housekeeping Departmanında iş akışının desteklenmesi Arıza ve yapılması gereken işlerin kaydı Yapılan işleri raporlanması Bilgi akışını sağlanması ve kontrolu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maid - Kat Görevlisi Masmavi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Maid - Kat Görevlisi MasmaviRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya- Belekte bulunan otelimiz "ROBINSON Club Masmavi"  de  Kat Hizmetlerinde  çalışacak  Kat Hizmetleri Görevlisi /Maid aranmaktadır. Aranan nitelikler:Mesleğinde en az 1 yıl tecrübeli veya eğitilmeye hazırEkip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksekGüleryüzlü, pozitif takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydancı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
MeydancıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya Belek'te bulunan ROBINSON Club  Masmavi otelimizde2017 sezonunda  Kat Hizmetleri DepartmanındaMeydancı  olarak çalışacakMesleğinde deneyimli veya öğrenmeye hazırBay/bayan  ekip arkadaşları aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çamaşırhane Şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Çamaşırhane ŞefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clüblerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır 2017 sezonu için Antalya- Belek'te bulunan  ROBINSON Club Masmavi için ÇAMAŞIRHANE ŞEFİ aranmaktadır Görevleriniz:Çamaşırhanede Housekeepere bağlı olarak düzenli ve kaliteli bir işleyiş sağlamak ve sorumluluğunu taşımakDüzenli ve sürekli  havlu ve yatak çamaşırı yıkanmasını düzenlemek, hijyen kurallarını uygulamak ve sorumluluğunu taşımakÇamaşırhane işlemlerinin düzgün  durumda olmalarını denetlemek/temizliği denetlemekHousekeeper ile birlikte  çalışanları yönetmek ve eğitmekÇamaşırhane çalışanlarını eğitmek  Beceri ve Kişiliğiniz:Benzer bir pozisyonda ve otel kategorisinde tecrübe sahibi olmak ve otelcilik eğitimi almış olmakGüçlü bir kişilik yapısı Pozitif yaklaşım
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çamaşırhane Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Çamaşırhane ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu  ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clüblerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır Antalya - Belek'te  ROBINSON Club Masmavi'de çalışacakBay/Bayan Çamaşırhane Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dekorasyon Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Dekorasyon ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Antalya ve çevreşinde bununan Robinson Club otellerimiz de istihdam etmek üzere Dekorasyon ve Sahne yardımcısı arıyoruzAradığımız özellikler: Marangoz konusunda bilgili ROBİNSON felsefesine uyumlu, Ekip çalışmasını benimseyen Ekip arkadaşı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Havuz Sorumlusu Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Havuz SorumlusuRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ANTALYA ÇEVRESİNDE BULUNAN ROBİNSON CLUB OTELLERİMİZDE   GÖREVLENDİRİLMEK ÜZEREHAVUZ SORUMLUSU   aramaktayızAdaylarda aradığımız nitelikler:Havuzcu BelgesiErkek aday ve Askerliğini yapmışAntalya, veya Serikte ikamet eden veya Lojman da kalabilecekTercihen lise ve üstü okul mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Şefi Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Kat Hizmetleri ŞefiRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI'nin bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdür.Tabiatla içiçe, bütün gerekli facilities ile donatılmış, bulunduğu ülkeye has bir mimaride yapılmış clublerimiz en az 4*lı işletmelerdir. Clublerimiz direk deniz kenarındadır ve kendi sahilleri vardır2017 sezonunda Antalya - Belek'te  bulunan ROBINSON Club Masmavi otelimizde çalışmak üzereKat Hizmetleri Şefleri aranmaktadır Görevleriniz, becerileriniz ve kişiliğiniz•Housekeeping 'de Housekeeper'e bağlı olarak düzenli ve kaliteli bir işleyiş sağlamak ve sorumluluğunu taşımak•Düzenli ve sürekli oda temizliği, havlu ve yatak çamaşırı değişimini sağlamak ve sorumluluğunu taşımak•Odaların düzgün durumda olmalarını denetlemek/temizliği denetlemek•Housekeeping'de çalışanları yönetmek ve eğitmek için Housekeepere assiste etmek•Benzer bir pozisyonda ve otel kategorisinde tecrübe sahibi olmak ve otelcilik eğitimi almış olmakSize iyi şartlarde güvenli bir işyeri sunuyoruz ve boş zamanınızda clubün imkanlarından yararlanma imkanı veriyoruz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sahne ve Dekorasyon Elemanı Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sahne ve Dekorasyon ElemanıRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON, dünyanın en büyük Tur Operatörü ve Turizm Grubu olan World of TUI’nin  bir alt kuruluşudur. ROBİNSON, Birinci Sınıf Club Işletmeciliğinde  Alman Kalite ve Piyasa öncüsüdürMusicals, Tiyatro, dans showları, veya sadece iyi Komediler. Clublerimizin herbirinde Tiyatro vardır, ve gerek misafirler, gerekse takım arkadaşlarımız kendi sahne çalışmaları ile bu tiyatroların yıldızıdır2017 sezonunda Manavgat'ta  bulunan ROBINSON Club Pamfilya'da çalışacakSahne/Dekorasyon Elemanı aramaktayızGörevlerinizProgramlar doğrultusunda Dekonun kurulup sökülmesi , muhafazası Diğer ekiplerin desteklenmesi, örneğin misafirlerin giriş –çıkışlarında ve birçok farklı aksiyonlarda- akşam saatleri dahil Beceri ve kişiliğiniz:Sanatsal kabiliyet ve pratik mesleki tecrübe Tercihen marangozluk bilgis veya eğitimi Insan ilişkilerinde pozitif yaklaşım  Size iyi şartlarde güvenli bir işyeri teklif ediyoruz. 4 yıldızlı Club İşletmeciliğinin konforu içinde  yaşayacaksınız. Maaşının yanısıra konaklama ve yeme-içmeniz de bize aittir. Bunun dışında boş zamanınızda clubün imkanlarından yaralanabilirsiniz. Eğitim, gelişme imkanları ve başka perspektifler sizi bu dinamik işletmede beklemektedir. Ilginç ve yüksek kaliteli bir misafir portföyünü  ekip çalışmana önem vererek ağırlamaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sport und Entertainmentmitarbeiter Antalya, Muğla Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Sport und EntertainmentmitarbeiterRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
ROBINSON ist ein Unternehmen der World of TUI, dem weltweit führenden Touristikkonzern. In der gehobenen Clubhotellerie sind wir der deutsche Qualitäts- und Marktführer.Sport & Entertainment bei ROBINSON ist weniger leistungs-, aber umso mehr lifestyle-orientiert. Unsere spaß- und sportorientierten Gäste treffen sich z.B. zum Beachvolleyball, Fußball, Speedminton, oder Wassrball. Spaß, Mode & Fitness stehen dabei für die Gäste im Vordergrund. Namhafte Kooperationspartner garantieren, dass unsere Teilnehmer in jeder Sportart über das beste Equipment verfügen.Wir suchen für die Saison 2017 für unsere fünf Clubs in der TürkeiSport & Entertainment Mitarbeiter Ihre Aufgaben…•Planung und Durchführung von sportlichen Aktivitäten für unsere Gäste als Schiedsrichter, Moderator, Ansprechpartner für fachliche Fragen sowie aktiver Teilnehmer•Teilnahme an den Abendshows•Organisation und Durchführung von Tagesaktivitäten•Unterstützung anderer Teams z.B. bei der An- und Abreisekoordination von Gästen und bei vielen anderen Aktionen - auch in den Abendstunden…mit Können und Persönlichkeit•qualifizierte Ausbildung, gern ein Sport-Studium•praktische Erfahrung in der Ausübung eines Breitensports•gute Menschenkenntnis gepaart mit Einfühlungsvermögen und guten ManierenWir bieten Ihnen eine sichere Anstellung mit hervorragenden Konditionen. Sie leben im Service der gehobenen 4 Sterne Clubhotellerie. Neben dem Gehalt stellen wir Kost und Logis zur Verfügung. Darüber hinaus bietet der Club Ihnen in Ihrer Freizeit die Nutzung der gesamten Einrichtungen. Aus- und Fortbildung, Entwicklungsmöglichkeiten sowie weitere Perspektiven erwarten Sie in einem dynamischen Unternehmen. Teamwork wird groß geschrieben und Sie haben eine anspruchsvolle und interessante Klientel. Entsprechend unserer ROBINSON Philosophie essen Sie zusammen mit unseren Gästen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Soğutma Teknisyeni Antalya Robinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
Soğutma TeknisyeniRobinson Club Hotel Turizm Ltd.Şti.
MANAVGAT'TA BULUNAN  OTELİMİZ  ROBİNSON CLUB    PAMFİLYA TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  SOĞUTMACI  aramaktayız Mes. Yük. Okulu mezunu(Meslek Lisesi veya Teknik Lise), Tercihen Otelcilik tecrübesi olan, Soğuk oda, Chiller, Klima Santrali, Split Klima, ve Soğutma Üniteleri tamir ve bakımı konusunda tecrübeli,Askerliğini yapmış, Yabancı dil ( İng. veya Almanca ) ve bilgisayar bilgisi tercih sebebidir, Tercihen bekar, Tercihen ISO bilgisine vakıf,        ekip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı