Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2009


http://www.rollmech.com 

Rollmech 1999 yılında Bursa’da kurulmuş ve sırası ile Aries, Oxford Automotive ve Wagon Automotive Gruplarında yer aldıktan sonra Şubat 2009 tarihinden itibaren bağımsız bir firma olarak yoluna devam etmiş ve Haziran 2009 tarihinde ismini ROLLMECH Automotive San. ve Tic. A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Rollmech Automotive, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren ve Avrupa Otomotiv sektöründe konusunda temel oyunculardan birisi olmayı hedefleyen genç, esnek ve dinamik bir firmadır.

Portföyümüzdeki tüm ürün ve prosesler konusundaki uzmanlık ve deneyimimiz, sektörün önde gelen firmaları için her konuda farklı ve yaratıcı çözümler bulabilmemizin en temel kaynağıdır.

Arge
 Arge ve mühendislik faaliyetlerimizi güçlendirerek, müşterilerimize, yenilikçi, katmadeğer sağlayan ve son ürünün tercih edilmesini sağlayan ürünler geliştirmek

Farklı Hizmet
 Müşteri beklentilerini aşan, yaratıcılığı ön plana çıkaran ve her zaman aykırı yaklaşımlar arayan bir hizmet anlayışını benimsemek

Marka
 Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda liderlik konusunda iddialı olarak, yarattığımız katma değer ile çevre,güvenlik ve sosyal sorumluluk projelerini desteklemek

Tercih Edilen
Tedarikçilerimizi iş ortağımız olarak kabul etmek ve Çalışanlarımızın mutlu, huzurlu ve keyifli bir ortamda çalışmalarını sağlamaktır.    

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.rollmech.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Açıklama: Firmamızda '' Esnek Çalışma'' Saati Uygulaması yapılmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Geliştirme Mühendisi Bursa Rollmech Automotive
Ürün Geliştirme MühendisiRollmech Automotive
erfolgreich abgeschlossenes Ingenieursstudium minimum 1 jährige Berufserfahrung in der Automobilindustrie sehr gute Kenntnisse in CATİA V5 oder Unigraphics NX sehr gute Kenntnisse im 3 dimensionalen Konstruieren überzeugendes Auftreten verbunden mit ausgeprägter Kommunikationsfähigkeit sehr gute Kenntnisse in MS-Office sehr gute Deutsch- und Englischkenntnisse abgeleisteter Militärdienst
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi ve Bütçe Kontrol Uzmanı Bursa Rollmech Automotive San. ve Tic. A.Ş
Maliyet Muhasebesi ve Bütçe Kontrol UzmanıRollmech Automotive San. ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ekip Yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Üretim şirketlerinde Bütçeleme ve Mali Analiz konularında veya denetim alanlarında en az 5 yıl deneyimli, SAP sistemini etkin kullanabilen, SAP FI, SAP CO,MM , SAP BW/BO  modülleri işleyişi hakkında bilgi ve deneyim sahibi, tercihen SAP BPC kullanmış olan, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Bursa Rollmech Automotive
Proses MühendisiRollmech Automotive
  Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe üretim ve proses alanında min 2 yıl deneyimli, MS-Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Aşağıda beliritilen proseslerden min biri konusunda bilgi saihibi, (Perçinleme, kaynak, rollforming, strech bending) Proses doküman bilgisi (PFMEA, Flowchart vs.) konularında bilgi sahibi, İyileştirme çalışmalarını gerçekleştirebilecek, Analiz ve problem çözme kabiliyetleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Eğitim Uzmanı Bursa Rollmech Automotive San. ve Tic. A.Ş
İnsan Kaynakları Eğitim UzmanıRollmech Automotive San. ve Tic. A.Ş
Rollmech Automotive A.Ş., Merkezi İnsan Kaynakları Fonksiyonlarında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Eğitim süreci tasarımı ve yönetimi konusunda deneyimli, Tercihen şirket eğitim akademisi çalışmalarında akitf olarak rol almış, Oryantasyon süreci tasarımı konusunda bilgi sahibi, İletişim becerileri güçlü, Sunum ve müzakere becerilerine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fikstür Tasarım Uzmanı Bursa Rollmech Automotive San. ve Tic. A.Ş
Fikstür Tasarım UzmanıRollmech Automotive San. ve Tic. A.Ş
  Tercihen üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,  Fikstür-Makine tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede CATIA bilen veya Solidworks  programlarına hakim, Autocad programını bilen, Sorumluluk alabilme, inisiyatif kullanabilme ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Sistem-Hat analizi yapabilecek Pnömatik-Hidrolik ve otomasyonlu uygulamalar konusunda deneyimli veya bilgi sahibi,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Operatörü Bursa Rollmech Automotive
Montaj OperatörüRollmech Automotive
    Üretim Bölümünde Görevlendirilmek Üzere, Meslek Lisesi yada Teknik Lise Mezunu, Otomotiv sektöründe deneyimli, Takım çalışmasında uyumlu,  Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Vardiya sistemi ile çalışabilecek,   MONTAJ OPERATÖRLERİ      arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü Bursa Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş
CNC OperatörüRollmech Automotive San ve Tic A.Ş
Meslek Lisesi veya MYO mezunu, CNC  alanında tecrübeli, Fanuc programını kullanabilen, Teknik resim bilgisi olan, Ölçü aletlerini etkin bir biçimde kullanabilen, Talaşlı imalat ve seri üretim becerisine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Bursa Rollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş
Ürün Geliştirme MühendisiRollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş
  Ürün Geliştirme Bölümünde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,• En az 1 yıl otomotiv sektöründe tecrübeli,• 3 boyutlu düşünme yeteneğine sahip,• Ürün tasarımı konusunda tecrübeli,• İyi derecede Catia V5 veya Unigraphics NX programlarını kullanabilen, • Ürün Geliştirme süreçlerinde yetiştirilecek,• İyi derecede İngilizce bilen,• Askerlik engeli olmayan,• Ekip çalışmasına yatkın, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Mühendisi Bursa Rollmech Automotive
Lojistik MühendisiRollmech Automotive
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İthal tedarik konusunda min. 2 yıl deneyimli, Akıcı şekilde İngilizce konuşabilen, Stok yönetimi ve raporlama tecrübesi olan,Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Ekip Lideri Bursa Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş
Kalite Ekip LideriRollmech Automotive San ve Tic A.Ş
Üniversitelerin Makina veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv Sektöründe ve Kalite konusunda min 5 yıl deneyimli, Yerinde Kalite Faaliyetleri konusunda aktif görev almış, FMEA , Problem Çözme Teknikleri , PPAP , MSA ve 8D konularına hakim, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Yöneticilik tecrübesi olan/yönetsel vasıflara sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Operatörü Bursa Pressmech Progressive Kalıp&Metal Form San Tic A.Ş
Pres OperatörüPressmech Progressive Kalıp&Metal Form San Tic A.Ş
 Üretim  Bölümünde Görevlendirilmek Üzere, Meslek Lisesi ya da Ortaokul Mezunu, H Tipi mekanik preslerde saç şekillendirme konusunda en az 2 yıl çalışmış, Gözlem ve farkındalığı gelişmiş, takipçi Disiplinli çalışmayı prensip edinmiş, Takım çalışmasında uyumlu,  Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Vardiya sistemi ile çalışabilecek,    PRES OPERATÖRLERİ      arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı