Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2009


http://www.rollmech.com 

Rollmech 1999 yılında Bursa’da kurulmuş ve sırası ile Aries, Oxford Automotive ve Wagon Automotive Gruplarında yer aldıktan sonra Şubat 2009 tarihinden itibaren bağımsız bir firma olarak yoluna devam etmiş ve Haziran 2009 tarihinde ismini ROLLMECH Automotive San. ve Tic. A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Rollmech Automotive, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren ve Avrupa Otomotiv sektöründe konusunda temel oyunculardan birisi olmayı hedefleyen genç, esnek ve dinamik bir firmadır.

Portföyümüzdeki tüm ürün ve prosesler konusundaki uzmanlık ve deneyimimiz, sektörün önde gelen firmaları için her konuda farklı ve yaratıcı çözümler bulabilmemizin en temel kaynağıdır.

Arge
 Arge ve mühendislik faaliyetlerimizi güçlendirerek, müşterilerimize, yenilikçi, katmadeğer sağlayan ve son ürünün tercih edilmesini sağlayan ürünler geliştirmek

Farklı Hizmet
 Müşteri beklentilerini aşan, yaratıcılığı ön plana çıkaran ve her zaman aykırı yaklaşımlar arayan bir hizmet anlayışını benimsemek

Marka
 Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda liderlik konusunda iddialı olarak, yarattığımız katma değer ile çevre,güvenlik ve sosyal sorumluluk projelerini desteklemek

Tercih Edilen
Tedarikçilerimizi iş ortağımız olarak kabul etmek ve Çalışanlarımızın mutlu, huzurlu ve keyifli bir ortamda çalışmalarını sağlamaktır.    

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.rollmech.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Rollmech Automotive San ve Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnşaat Mühendisi Bursa Rollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnşaat MühendisiRollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi, Organize Sanayi Bölgesinde inşaatına başlayacağımız sandviç panel, yalıtım ve muhtelif inşaat malzemeleri üretimi yapacağımız grup firmamız Rollpanel için, Fabrika Bina İnşaatının takibini yapacak,İnşaat mevzuatına hakim,Şantiye Koordinasyonunu sağlayacak,Taşeron Planlama da görev alacak,Şartname ve sözleşmeleri oluşturarak iş bitiminde hakedişleri takip edecek,En az 10 yıllık deneyime sahip,Tercihen Mustafakemalpaşa'da ikamet eden,İnşaat bitimi sonrasında, üretimi yapılacak olan malzemelerin Satış ve Pazarlamasını gerçekleştirecek İnşaat Mühendisi / Yük. Mühendis takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bölümü Ekip Lideri Bursa Rollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Makine Bölümü Ekip LideriRollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren grup şirketimiz DeMetal bünyesinde görevlendirmek üzere; Tercihen Üniversitelerin Mühendislik yada Makine Öğretmenliği bölümünden mezun, Alanında Minimum 5 yıllık satış tecrübesine sahip Özel Makine , kontrol fixtürü ,kaynak fixtürü üretim&tasarım konusunda teknik bilgiye sahip Özel makine bölümünde yer alan tasarım ve üretim ekibini yönetebilecek İşi yönetebilecek seviyede Hidrolik &pnomatik&mekanik bilgiye sahip Makine,Fixtür konusunda maliyetlendirme yapabilecek Müşteri ile projenin yürütülmesini sağlayacak Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen ( Seyahat engeli olmayan ), genç, esnek ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Operatörü Bursa Pressmech Progressive Kalıp ve Metal Form
Proses Kalite OperatörüPressmech Progressive Kalıp ve Metal Form
Pressmech Fabrikamızın Kalite bölümünde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, takım arkadaşı arıyoruz. Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri Bölümü mezunu, Tercihen sac şekillendirme konusunda en az 2 yıl Proses Kalite Operatörü olarak çalışmış, Standart ölçüm cihazlarını kullanabilen, Teknik resim okuma bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasında uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Planlama Ekip Lideri Bursa Rollmech Automotive
Tedarik Planlama Ekip LideriRollmech Automotive
Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren firmamızda görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin Makine/Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, SAP, MS Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı Lojistik alanında çalışmış, Stok takibi ve depo idaresi konusunda deneyimli Otomotiv sektöründe, yurt içi ve yurt dışı Lojistik alanında en az 5 yıl tecrübeli, genç, esnek ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Operatörü Bursa Pressmech Progressive Kalıp ve Metal Form
Elektrik Bakım OperatörüPressmech Progressive Kalıp ve Metal Form
Pressmech Fabrikamızın Elektrik Bakım bölümünde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, takım arkadaşı arıyoruz. Endüstri Meslek Liselerinin veya Yüksek Okul ( Elektrik-Elektronik ) bölümlerinden mezun, En az 5 yıl Pres tecrübesi bulunan, Proje okuma-hazırlama (arıza analizi, elektrik kumanda tekniği konularında tecrübeli, İyileştirici ve düzeltici aksiyon, yeni sistem devreye alma ve revizyon projeleri üzerine yapılan iş planlarına uygun olarak verimli çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasında uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Pnömatik ve PLC bilgisi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi Bursa Rollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kaynak MühendisiRollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren firmamızda görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kaynak konusunda tecrübeli (gazaltı, ark, punto), Proses konularında tecrübeli, Analitik düşünebilen,genç, esnek ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Elektronik Mühendisi Bursa Rollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ar-Ge Elektronik MühendisiRollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren firmamızda görevlendirmek üzere;Ürün geliştirme sürecinde yer alacak, Üniversitelerin Elektrik/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Güç Elektroniği ve PCB Tasarımı konularında, Mikroişlemci / DSP tabanlı devre tasarımında, Dijital ve analog elektronik konularında deneyimli, Tercihen otomotiv sektöründe kullanılan açılır / kapanır devre elemanları konusunda bilgi sahibi, PCB tasarım programlarına hakim (Altium,Mentor veya Orcad), EMI-EMC konusunda bilgisi olan, C, C++ programlama dilleri konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık ve takip eden, İyi derecede İngilizce bilengenç, esnek ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa Rollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Genel BaşvuruRollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bu genel başvuru ilanı, ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölüm/pozisyonu önyazınızda belirtmeniz gerekmektedir.Şirketimizde oluşacak tüm pozisyonlar için bu kanaldan yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacaktır.Başvurunuz ile göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetçi Bursa Rollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İç DenetçiRollmech Automotive Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu, tüm yerli ve yabancı otomotiv sektörüne birinci derece, co-designer ve full system supplier olarak başarılı bir şekilde hizmet veren firmamızın ve grup şirketlerimizin bünyesinde mevcut kadromuzu genişletmek ve yeni açılan pozisyonlarda görevlendirmek üzere; En az 4 yıllık iş tecrübesi olan, Kurumsal şirketlerde iç kontrol süreçlerinin oluşturulmasında görev almış, Tercihen CIA , SPK sertifikasyon belge sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, genç, esnek ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Montaj Operatörü Bursa Rollmech Automotive
Kalıp Montaj OperatörüRollmech Automotive
   Üretim Bölümünde Görevlendirilmek Üzere; Otomotiv sektöründe deneyimli, Meslek yüksekokulu, meslek liseleri veya çıraklık okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Saç şekillendirme kalıpları konusunda tecrübe sahibi, Universal  freze, radyal matkap ve taşlama tezgahlarını kullanabilen, Kalıp montajı ve alıştırması yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiya sistemi ile çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  KALIP MONTAJ OPERATÖRLERİ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı