RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, enerji üretim ve sağlık faaliyetlerine odaklanarak Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdüren şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır. Rönesans, dünyanın en büyük uluslararası müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde 38’inci sırada yer almaktadır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 24 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petrokimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları, sağlık kompleksleri ve enerji santralleri inşa etmektedir.
Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Hollanda, Beyaz Rusya, Karayipler, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Sint Maarten, ve Gana’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.
Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir. Rönesans, PORR AG'nin yanı sıra, Ballast Nedam NV, Heitkamp Ingenieur und Kra?twersbau GmbH, gibi Avrupa kökenli birçok inşaat şirketi ile ortaklık anlaşmaları düzenleyerek portföyünü genişletmiştir.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 24 yılı aşkın inşaat deneyimini 16 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir. Rönesans Gayrimenkul‘ün mevcut portföyünde, hâlihazırda faaliyette olan 10 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 7 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 23 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirketin kira geliri getiren gayrimenkulleri, Türkiye'nin değişik şehirlerinde 8 alışveriş merkezini (AVM), AVM ve otelden oluşan bir adet karma projeyi, bir adet ofis projesini ve ofis ve okuldan oluşan bir adet karma projeyi kapsamaktadır. Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de AVM yatırımına odaklanan Rönesans Gayrimenkul, son dönemde Türkiye'de ofis projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile elde ettiği gücü 115 MWm’ye çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 610 MWm kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 670 MWm kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Türkiye’ de sahip olduğu AVM’lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de AVM yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1.200 kiracı ve yıllık 95 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik, operasyon, kiralama gibi tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

2011 yılında endüstri tesisler alanında uzman özel bir birimin kurulmasına karar verilerek Rönesans Holding çatısı altında Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş'nin temelleri atılmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, kardeş şirketleriyle işbirliği içinde, stratejik ortaklıklar yoluyla inşaat hizmetleri ve EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) projeleri konularında uzmanlaşmış ve ana faaliyet alanı olan petrol, gaz ve petrokimya sanayi ile madencilik metalürji, işleme tesisleri ve enerji sektörlerinde dev projelere imza atmaktadır. Rönesans Endüstri Tesisleri projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, hidrokarbon, elektrik, metalürji ve madencilik ve işleme tesislerinde, Rusya, Türkmenistan ve Irak ve Mozambik gibi çekirdek pazarlarda önemli projelerin ihalelerini kazanmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries ile tamamlandığında dünyanın doğalgazdan benzin üretecek en büyük tesisi konumuna yükselecek olan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş., Rönesans Emlak Geliştirme A.Ş. altında faaliyet gösteren ve Rönesans Holding'in sağlık sektöründeki yatırımcı şirketidir. Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş. 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Rönesans Grubu'nun 20 yılı aşan uluslararası müteahhitlik ve 14 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimini kendi bünyesinde birleştirmiş ve daha şimdiden, Türkiye'nin sağlık sektöründeki önde gelen yatırımcılarından biri haline gelmiştir. Yaklaşık 3.200.000 metrekare inşaat alanına ve 9 bin 500 yatak kapasitesine sahip olan bu projeler tamamlandığında, 25 yıllık bir süre boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı ile birlikte işletilecektir.

Dünyanın 38’inci en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 56 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 166
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kaba İşler Mühendisi Malatya Rönesans Holding
Kaba İşler MühendisiRönesans Holding
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Malatya'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Süpervizörü Rusya Rönesans Endüstri
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği SüpervizörüRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Endüstriyel tesis projelerinde en az 5 yıl tecrübeli, İyi düzeyde Rusça ve İngilizce bilen, Ms Ofis programlarına hakim, Yurt dışında endüstriyel projelerde çalışmış olan, Zorlu soğuk hava şartlarında çalışabilecek, Proje koşullarına uyum sağlayabilecek, "İSG-Ç Süpervizörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda minimum 3-5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli,İyi derecede malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, (İstanbul dışı adaylar için kampta yer temin edilebilmektedir.)B sınıfı ehliyete sahip, Satınalma Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme YöneticisiRönesans Holding
Rönesans Holding Bilgi Teknolojileri bünyesinde Ar-Ge Merkezi projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik veya Elektirik-Elektronik Mühendisliği vb bölümlerinde Doktora derecesi olan,Proje Yönetimi tecrübesi bulunan, C#, Asp.NET (MVC), MS SQL konularında bilgi sahibi, JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi, Büyük Veri konularında deneyimli, Machine Learning ve yapay zeka metodolojilerinden anlayan, Veritabanı tabloları ve ilişkisel mimari konusunda bilgi sahibi, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Proje yönetimi yetkinliğine sahip, ekip çalışmasında yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Uygulama Geliştirme Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
İnce İşler MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'dayapımını üstlendiği endüstri projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel projelerde en az 2 yıl yangın boyası ve çelik boyası alanlarında deneyimli,MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, Tercihen Rusça bilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın olan, Zorlu iklim şartlarında çalışabilecek, “İnce İşler Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Müdürü Ankara Rönesans Teknik
AR-GE MüdürüRönesans Teknik
Ankara Merkez ofiste görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen yüksek lisans yapmış, İnşaat sektöründe en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Minimum 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Ar-Ge ve İnovasyon kültürü yaratma konusunda istekli ve deneyimli, Verimlilik artırma ve maliyet azaltma teknikleri konusunda yetkin olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve problem çözme metotlarını uygulayıp çözümler geliştiren,Ekip çalışması kapsamında diğer mühendislere destek olabilecek ve ilham verebilecek,İş etiği ve iş ahlakı hususlarında azami dikkat ve iş disiplini hususunda kurumsal firma deneyimlerine sahip,Lider yönetici vasıfları olan, ekip yönetimi, koordinasyon ve çalışanları motive etme yetkinliklerine sahip,Proje yönetimi konusunda uzman, İyi düzeyde İngilizce bilen,  Ankara’da ikamet eden/edecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Hastane, AVM, Otel veya Konut  projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan.Çok iyi derecede MS Office- Excel kullanabilen Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyabilecekİzmir'de ikamet eden ya da edebilecek. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Asansör Montaj Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Asansör Montaj MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüs projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik, Makine, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üstyapı projelerinde, asansör montajı yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Asansör Montaj Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde , tercihen hastane uygulama projesinde en az 8-10 yıl  tecrübesi bulunan,Mimari ile diğer disiplinler arasında süperpoze yaparak gerekli koordinasyonu yapabilen,İleri düzey Autocad  ve Ms Office  kullanabilen, Şantiye Dizayn Ofis de çalışmış ve ekip yönetme tecrübesi bulunan, Shopdrawing , metraj ve detay konusunda tecrübeli, Gerekli raporlamaları yapabilecek,  Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Kısım Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik vb.bölümlerinden mezun,Alanında en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların yapımında çalışma deneyimi olan,Elektrik, Elektromekanik sistem projelerini okuyabilme ve sistemler hakkında bilgi sahibi,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elektrik İşleri Formeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, MS Office, Autocad ve elektrik tesisat hesap programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mimarlık fakültelerinden mezun, Alanında min. 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad ve Revit Architecture programlarına hakim, Tercihen BIM hedefleri ve Revit kullanımının olduğu projede dizayn yürütücülüğü görevi yapmış,Dinamik çalışma koşullarına, farklı normlara adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,Malzeme ve detay bilgisi yuksek. Analitik dusunme ve problem cozme becerisi yuksek. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek. Ekip yönetme tecrübesi olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Asya Yakasında ikamet eden/edebilecek.  Mimari Dizayn Ofis Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama) İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Hastane, AVM, Otel ve Konut vb. nitelikli  projelerde Teknik Ofiste 5-8 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen,Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,İzmir'de ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Kısım Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 6-8 yıl tecrübesi bulunan.Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, " Mekanik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Binek Araç Şoförü (gece) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Binek Araç Şoförü (gece)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Yüksek Okul ya da Lise mezunu, Tercihen alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Düzenli, titiz, sabırlı ve dikkatli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Gece çalışması yapabilen, "Binek Araç Şoförü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol İnspektörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol İnspektörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, İstanbul Avrupa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol İnspektörü’’ aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzmanı (Mekanik- Elektrik) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ambar Uzmanı (Mekanik- Elektrik)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az meslek lisesi, tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede MS Office, SAP Ambar Modülü kullanabilen, İstanbul Avrupa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ambar Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Dizayn MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (AVM, Hastane,Otel...) en az 3 yıl çalışmış,Mekanik uygulama/Shop Drawing/ Süperpoze/as-built  proje deneyimi olan, keşif/metraj çıkarabilecek,MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, 'Mekanik Dizayn Mühendisi" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Elektrik Dizayn Mühendisi İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik- Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (AVM, Hastane,Otel...) en az 3 yıl çalışmış,Elektrik uygulama/Shop Drawing/ Süperpoze/as-built  proje deneyimi olan, keşif/metraj çıkarabilecek,MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, 'Elektrik Dizayn Mühendisi" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Otomasyon TeknisyeniRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere "Otomasyon Teknisyeni' aramaktayız.Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın mekanik veya elektrik vb.bölümlerinden mezunAlanında 5-7 yıl tecrübesi bulunan Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminal vb. binaların işletmelerinde ve yapımında çalışma deneyimi olanVardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin, Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunanHastane, AVM veya Otel gibi projelerde İnce İşler Şefi olarak görev yapmış,Tüm ince işleri sevk ve idare edebilecek, Malzeme bilgisi olan, Çok iyi düzeyde Ms Office ve AutoCAD bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Bursa' da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "İnce İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Bursa 'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Seyahat engeli olmayan, İstanbul’ da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzmanı (Mekanik- Elektrik) Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Ambar Uzmanı (Mekanik- Elektrik)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az meslek lisesi, tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede MS Office, SAP Ambar Modülü kullanabilen, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ambar Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mühendisi / Mimarı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri Mühendisi / MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde deneyimli, Tercihen Cephe firmalarında çalışmış, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Mühendisi/Mimarı ” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi (Planlama) Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi (Planlama)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5-8 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi (Planlama) '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 3-5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde(AVM, Hastane, İş Merkezi, Otel vb.) tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Gece vardiyasında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Formeni İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere,Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik vb.bölümlerinden mezun,Alanında en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminal vb. binaların yapımında çalışma deneyimi olan,Elektrik, Elektromekanik sistem projelerini okuyabilme ve sistemler hakkında bilgi sahibi,İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımına başladığı İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,Hastane, AVM, otel veya konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Elektrik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İdari İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Lisans ve / veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe ve İdari İşler alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin  Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,Hastane, AVM, otel veya konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Elektrik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane inşaatı olmak üzere büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde (tercihen Mekanik Taşeron firmada)Mekanik İşler Proje Müdürlüğü görevinde bulunmuşPlanlama, hakediş ve bütçe konularında deneyimli, MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hâkim, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Ekip ve taşeron yönetimi konularında deneyimli.  Malzeme, uygulama, test ve devreye alma konularında tecrübe sahibi, detay çözüm bilgisi yüksekEtkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş,Analitik düşünebilme yeteneğine sahip İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, "Mekanik İşler Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Alışveriş Merkezi - AVM Müdürü Adana, İstanbul(Avr.)... Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM MüdürüRönesans Yönetim
Şirketimizin Türkiye genelinde bulunan Alışveriş Merkezleri'nde yönetim kadrosunda görevlendirmek üzere "AVM Müdürü"aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi İşletme yönetimi konusunda ( AVM, rezidans, otel vb. ) deneyimli Ekip yönetimi konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımına başladığı İüst yapı projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Bilgi Teknolojileri UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Bilgisayar, yazıcı, video konferans cihazı, IP telefon, projeksiyon cihazı ve bu gibi çevresel ekipmanların kurulum ve arızaları ile kullanıcı bilgisayarlarındaki yazılımların kurulum ve desteğini verebilecek,Ağ teknolojileri ve yapısal kablolama konusunda bilgi sahibi Windows ve MAC işletim sistemlerine hakim, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden / edebilecek,   "Bilgi Teknolojileri Uzmanı"   aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 3-5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Gece vardiyasında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Güvence ve Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam etmekte olan Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinde en az 5 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının Makine, İklimlendirme-Soğutma, Mekanik Tesisat Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Tercihen hastane projeleri olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisat çizimlerinde en az 5 sene tecrübeliMekanik malzeme ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Şantiyede mekanik uygulama projeleri üzerinden metraj çalışmalarını yürütecek ve değişiklikleri update edecekElazığ'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. "Mekanik Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Kısım Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ölçme İşleri Kısım ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Harita Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ölçme bölümünde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Tercihen iyi düzeyde Auto-Cad ve Civil3D programlarını kullanabilen, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da (Tercihen Avr. Yakası) ikamet eden/edebilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Ölçme İşleri Kısım Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği veya Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 4-6 yıl deneyim sahibi,Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Nitelikli üst yapı projelerinin (AVM ,Otel, Hastane vb.) teknik ofis biriminde en az 3 yıl tecrübe sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. "Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu/Teknik ve Hizmet Satınalma İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Sorumlusu/Teknik ve Hizmet SatınalmaRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği / Mimarlık bölümlerinden mezun, Teknik Ofis biriminde en az 6 yıl tecrübeye sahip,  Teknik ve hizmet satınalma süreçlerine hakim, birim fiyat analizi yapmış, Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu Karma Yapı Projesi'nde görev almak üzere;Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb.) Kalite Kontrol biriminde en az 10 yıl deneyim sahibi, MS Office, Autocad programlarını bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Kalite Kontrol Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                           Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Mekanik Tesisatı konusunda en az 7 yıl tecrübeli,Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli, Elazığ'da ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek "Mekanik İşler Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda 8-15 yıl tecrübeli,Nitelikli üst yapı projelerinde benzer pozisyonlarda görev almış, Test ve devreye alma konusunda tecrübeli, Hand over yapmış,  Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahibi, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Elazığ'da ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Elektrik İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi İzmir Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Nitelikli üst yapı projelerinde en az 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi (Bütçe Maliyet Kontrol) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi (Bütçe Maliyet Kontrol)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, otel ve konut projelerinde teknik ofiste en az 5 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis Bütçe Maliyet Kontrol işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kamp AmiriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 3-5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kamp Amiri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, " Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı / Şefi Ankara, Bursa, ... Rönesans
İnsan Kaynakları Uzmanı / ŞefiRönesans
Şirketimizin Türkiye'de faaliyet gösteren şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 4 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Uzmanı / Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Saha uygulamaları konusunda minimum 4 yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "İnce İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İstanbul 'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. "Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kontrol ve Risk Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İç Kontrol ve Risk Yönetimi UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis İç Kontrol ve Risk Yönetimi Bölümünde görevlendirilmek üzere; ·        Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme veya Mühendislik Fakültelerinden/bölümlerinden mezun,·        Bankaların teftiş kurullarında, bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerin İç Kontrol/ Risk Yönetimi/ İç Denetim bölümlerinde 4 - 6 yıl arası deneyim sahibi,·        Tercihen denetim, risk yönetimi veya iç kontrol sertifikaları sahibi (CIA, CRMA vb.),·        Multi-task çalışma ortamına uyum sağlayabilecek; raporlama ve iş takibi kabiliyeti yüksek,·        Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,·        Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·        İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,·        MS Office programlarını etkin kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"İç Kontrol ve Risk Yönetimi Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Eğitim ve Gelişim AsistanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis Eğitim&Yetenek biriminde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi veya Psikoloji, Sosyoloji bölümlerinden mezun,Eğitim biriminde bilgi ve tecrübe sahibi olmak isteyen, Gelişime ve öğrenmeye açık, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Yeni mezun çalışma arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Enstrüman İşleri Formeni Rusya Rönesans Endüstri
Enstrüman İşleri FormeniRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımına devam ettiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Ağır endüstriyel tesis projelerinde enstrüman ustabaşı ve formeni pozisyonunda 15 yıl tecrübeli,Rusça bilen, Soğuk bölgelerde çalışmış, Zorlu proje şartlarına kolay adapte olabilecek, Uzun soluklu çalışmak için bir engeli bulunmayan, Disiplinli ve iş takibi iyi olan, "Enstrüman İşleri Formeni" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modellemesi / BIM Sorumlusu İstanbul(Asya) TMSG
Yapı Bilgi Modellemesi / BIM SorumlusuTMSG
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mimarlık fakültelerinden mezun, Alanında min. 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad ve Revit Architecture programlarına hakim,Tercihen BIM hedefleri ve Revit kullanımının olduğu projede dizayn yürütücülüğü görevi yapmış,Dinamik çalışma koşullarına ve farklı normlara adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,Malzeme ve detay bilgisi yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme becerisi olan,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Ekip yönetme tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Asya Yakasında ikamet eden/edebilecek. "Yapı Bilgi Modelleme / BIM Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Tercihen 3D Max ve SketchUp uygulamalarına hakim, Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi (Şantiye) Ankara Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları Şefi (Şantiye)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da faaliyet gösteren şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Ön Lisans ve Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun,Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 4 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol İnşaat Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Planlama ve Maliyet Kontrol İnşaat MühendisiRönesans Teknik
İzmir'de yapımı devam eden üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 3 yıl bütçe ve planlama tecrübesi bulunan, Pirmavera P6, AutoCad ve MsOffice programlarına hakim, Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip, Düzenli ve yoğun iş temposuna alışkın, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol İnşaat Mühendisi Malatya Rönesans Teknik
Planlama ve Maliyet Kontrol İnşaat MühendisiRönesans Teknik
Malatya'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 3 yıl bütçe ve planlama tecrübesi bulunan, Pirmavera P6, AutoCad ve MsOffice programlarına hakim, Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip, Düzenli ve yoğun iş temposuna alışkın, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, Malatya’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Şefi Ankara Rönesans Teknik
Yapı Bilgi Modelleme ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'daki büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun(Tercihen İnşaat Mühendisi ve ya Mimar),Tasarım, teknik çizim ya da mühendislik alanlarında min. 5 yıl deneyime sahip(Tercihen ince işler konusunda bilgili),Güncel BIM sürümleri hakkında bilgi sahibi, Hakediş ve metraj konusunda bilgi sahibi, Tercihen Revit ve ya Allplan programlarına hakim, İyi derecede Autocad ve Excel bilgisine sahip, İleri derecede İngilizce bilen, Güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Zaman ve stres yönetimi konusunda başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Yapı Bilgi Modelleme Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Holding
Mimari Teknik RessamRönesans Holding
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5- 15 yıl tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin süperpozelerini yapabilecek seviyede yapı ressamlığına hakim,Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, Tercihen saha dizayn ofisinde çalışmış, Tercihen yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Tercihen Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Muğla Rönesans Holding
Altyapı TeknikeriRönesans Holding
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,İnce İşler çalışmalarında tecrübesi olan, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek. Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Ankara Rönesans Holding
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerimizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat sektöründe en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Şefi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK KISIM ŞEFİ Ankara Rönesans Holding
ELEKTRİK KISIM ŞEFİRönesans Holding
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Elektrik Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Ankara Rönesans Holding
Kaba İşler TeknikeriRönesans Holding
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen MS Office ve Autocad programlarına iyi seviyede hâkim, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, “Kaba İşler Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Ankara Rönesans Holding
Kaba İşler MühendisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Tercihen 3D Max ve SketchUp uygulamalarına hakim, Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Avukat Ankara Rönesans Teknik
Uzman AvukatRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,  Tercihen inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerin hukuk departmanlarında veya saygın hukuk bürolarında en az 5-7 yıl tecrübesi olan, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, Eşya Hukuku, İnşaat Hukuku  alanlarında bilgili ve bu alanlarda çalışmak için istekli,Çözüm odaklı, planlı, dikkatli; iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin; araştırmacı,Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış         "Uzman Avukat" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Sözleşme Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mühendisi/SözleşmeRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da devam eden üstyapı projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, en az 5 yıl  tecrübesi bulunan, Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde  ve "claim management" (talep yönetimi), idare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,İnşaat finans ve muhasebesine hakim, şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda deneyimli, Proje iş programını okuyabilen, Autocad, Ms Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,  Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, " Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Malatya Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, Malatya'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Şefi Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Büyük ölçekli çelik tonajları konusunda tecrübeli, İyi düzeyde AutoCad bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, "Çelik Montaj Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı ( Otel, AVM ve Lüks konut ) tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Sekreteri Ankara Rönesans Teknik
Şantiye SekreteriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinin, şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere,Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Ofis uygulamalarına iyi derecede hakim, Doküman kontrolü konusuna hakim, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Şantiye ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Şantiye Sekreteri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
SekreterRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinin, şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere,Lise, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Ofis uygulamalarına iyi derecede hakim, Doküman kontrolü konusuna hakim, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Şantiye ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Sekreter" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı / İnşaat Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Mimarı / İnşaat MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı/Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni Malatya Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Malatya'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Malatya Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Malatya’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Üniteleştirilmiş strüktürel cam cephe sistemlerine hakim, Cephe uygulamalarının dizayn sürecinde,yapım yöntemlerinde,saha uygulamalarında bilgisi bulunan,Kalite kontrol takibi yapabilecek, Cam tecrübesi bulunan, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
İdari İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait idari işler alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Sorumluluk bilinci yüksek, Araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İdari İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri Malatya Rönesans Teknik
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik Meslek Yüksek Okulu bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde  en az 6 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Malatya'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Elektrik Saha Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Malatya Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Malatya'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Malatya Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Malatya'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Montaj Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
İskele Montaj MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Lisans ya da Meslek Yüksek Okullarından  mezun,İskele yapılarında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İskele Montaj Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Lisans ya da Önlisans mezunu, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Gözetmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Lisans İnşaat Mühendisliği ya da Önlisans İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 2 yıl tecrübeli, Birim fiyat analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad programına özgü komutlara hakim olan, Excel programını(Pivot table ,düşeyara, yatayara, kaçıncı, indis, dolaylı formüller)ileri derecede kullanabilen,Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Xref ve Lisp programlarını kullanabilen, Makro yazabilen,   "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Ambar UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede MS Office, SAP Ambar Modülü kullanabilen, Ankara'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ambar Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Tercihen iskele kurma-sökme konusunda tecrübeli, İskele ve malzeme konularında detaylı bilgiye sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İskele Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Şefi Malatya Rönesans Teknik
Satınalma ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'daki şantiyemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Malatya'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “Satınalma Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı / Şefi Malatya Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları Uzmanı / ŞefiRönesans Teknik
Malatya üstyapı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Önlisans ya da Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun,Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 4 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Uzmanı / Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi/Şef Malatya Rönesans Teknik
Elektrik Saha Mühendisi/ŞefRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da bulunan büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Malatya'da ikamet eden/edebilecek, “Elektrik Saha Mühendisi/Şef” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Asansör Montaj Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Asansör Montaj TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Önlisans Makine-Elektrik-Mekatronik bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde, asansör montajı yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Asansör Montaj Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Hazırlama Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teklif Hazırlama MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, En az 3 yıl tecrübe sahibi, Teklif dökümantasyonu ve Teknik Ofis tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın inşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum Giydirme Cephe İşleri, doğal taş  uygulamasında en az 5 yıl tecrübeli,Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum giydirme cephe sistemlerinin montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Mekanik İşler Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın Makine ve İnşaat bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, "Çelik Montaj Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BIM Mimarı Ankara Rönesans Teknik
BIM MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'daki yeni yapılanmamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Tercihen Betonarme ve Mimari Proje çizim tecrübesi bulunan (tercihen hastane projelerinde çalışmış),Projeleri karşılaştırmalarını yapabilen Keşif ve Metraj hesaplamaları konularında en az 5 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, 3 boyutlu düşünce yeteneği gelişmiş, Autocad  ve Allplan programına hakim, MS Office programlarına hakim, Ankara'da yaşayan veya yaşabilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“BIM Mimarı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi (Teknik Satınalma) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mühendisi (Teknik Satınalma)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, İnşaat malzeme ve detay bilgisi bulunan, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde minimum 5-7 yıl deneyimli, Malzeme & ekipman konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi Malatya Rönesans Teknik
Mali İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'daki büyük ölçekli üst yapı projelerinde şantiyelerde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans/ Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI modülünün kullanımında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı(Teknik Satınalma) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mimarı(Teknik Satınalma)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimar ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mimarı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Planlama ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Ofis,Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinin Teknik Ofisinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede işin başından sonuna kadar Teknik Ofis Şefi olarak çalışmış,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Planlama Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Muğla Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,İşe Alım, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP HR modülüne hakim, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,“İnsan Kaynakları Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Süpervizörü/Şef Malatya Rönesans Teknik
İş Güvenliği Süpervizörü/ŞefRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Malatya'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü/Şef” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Statik Dizayn MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Deprem veya Yapı Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış, Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Güncel yönetmelik ve şartnamelere hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, Sap2000, Sta4CAD ve Tekla programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Statik Dizayn Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da bulunan büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, “Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis İnsan Kaynakları Sistemleri bünyesinde görevlendirilmek üzere, HCP Hana Platformu üzerinde İnsan Kaynakları ek uygulamalarının geliştirilmesinden sorumlu olacak;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik bölümlerinden mezun,Alanında min. 3 yıl tecrübeli, Java konusunda bilgi sahibi, Spring framework, JPA, SQL, Odata konusunda tecrübeli, HTMLCSS, Javascript, tercihen UI5 kütüphanesi hakkında bilgi sahibi olan,Tercihen Hana bilgisine sahip, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Uyguluma Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Endüstri
Çevre MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkiye’de yapımını üstlendiği Endüstriyel projede görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,   Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 10 yıl tecrübesi bulunan ve deneyimin en az 6 yılı enerji tesisleri,rafineri,LNG tesisi,depolama tesisleri,proje yapım ve devreye alma alanında olan,Çevre belgesine sahip  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı olan, Analitik düşünebilen, Sorumluluk bilinci yüksek, Uzun soluklu çalışmak için bir engeli bulunmayan, "Çevre Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkiye’de yapımını üstlendiği Endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;·        Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, ·        Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,·        İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·        MS Office programlarına hakim,·        Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·        Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı olan,·        Analitik düşünebilen,·        Sorumluluk bilinci yüksek,·        Uzun soluklu çalışmak için bir engeli bulunmayan,"Proje İSG-Ç Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Rönesans Endüstri
A Sınıfı İş Güvenliği UzmanıRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkiye’de yapımını üstlendiği Endüstriyel projede görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,  En az 8 yıl mesleki deneyimli ve deneyimin en az 4 yılı enerji tesisleri, rafineri, LNG tesisi, depolama tesisleri, proje yapım ve devreye alma alanında olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı olan, Analitik düşünebilen, Sorumluluk bilinci yüksek, Uzun soluklu çalışmak için bir engeli bulunmayan, " A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara Rönesans
İç DenetçiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Bankaların teftiş kurullarında, bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerin İç Denetim bölümlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi,Tercihen denetim sertifikaları sahibi (CIA, CFE vb.), Süreç denetimi, hile/suiistimal denetimi, UFRS konularında tecrübeli, MS Office programlarına hakim, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi bulunan, Tercihen yazılı ve sözlü Rusça bilgisine sahip, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle ilgili engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İç Denetçi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Bilgi Teknolojileri bünyesinde Uygulama Geliştirme Projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Elektrik Elektronik Mühendisliği),C#, Asp.NET (MVC), MS SQL konularında bilgi sahibi, Entity Framework, LINQ konularına hakim, JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen mobil uygulama geliştirme deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, İyi derecede ingilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Finans Uzman YardımcısıRönesans Eğitim
Firmamızın İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Alanında min. 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP-FI modülü bilgisi olan, Öğrenci kayıt sürecinde aktif görev alacak, İletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Güvenilir, iş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, Çözüm odaklı, kendini ve uzmanlığını geliştirmeye açık olan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği olmayan, Anadolu Yakasında ikamet eden / edebilecek,  “Finans Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans MEA
Mimari Dizayn SorumlusuRönesans MEA
Rönesans Orta Doğu Afrika Grubumuzun İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirmek üzere;- Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,- Dizayn alanında en az 5 yıl deneyimli,- İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Autocad ve Revit'e hakim,- Seyahat engeli olmayan,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mimari Dizayn Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Boru MühendisiRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel borulama kapsamında projelere hakim olan,  Endüstriyel projelerde saha uygulamalarında minimum 5 yıl deneyimli, daha önce kısım şefliği yapmış,İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Ofis ve Autocad programlarına hakim, Uzun vadede yurt dışı projelerinde görev almayı hedefleyen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Boru Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi Nijerya Rönesans MEA
Planlama ve Maliyet Kontrol ŞefiRönesans MEA
Nijerya'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirmek üzere;- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,- Primavera P6'yı kullanabilen,- En az 4 yıl alanında deneyimli,- İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi Nijerya Rönesans MEA
Planlama ve Maliyet Kontrol MühendisiRönesans MEA
Nijerya'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirmek üzere;- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,- Primavera P6'yı kullanabilen,- En az 2 yıl alanında deneyimli,- İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Endüstri
Personel ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkiye'de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin ilgili Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun,·         Orta veya büyük ölçekli projelerin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 7 yıl deneyimi bulunan,·         Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim,·         İşe giriş çıkış işlemlerini yapabilecek,·         MS Office programına hâkim,·         İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Personel Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
YENİ MEZUN MAKİNE MÜHENDİSİ Ankara TMSG
YENİ MEZUN MAKİNE MÜHENDİSİTMSG
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma&Lojistik biriminde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun(2017),Öğrenmeye ve gelişime açık, Şantiye’de kullanılan İş Makinaları ve Ekipmanları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak isteyen,Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Yeni mezun Makine Mühendisi aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Personel Uzmanı Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Personel UzmanıYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Şirketimizin Cezayir Merkez Ofisi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli projelerin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 4 yıl deneyimi bunun minimum 2 yılı ise Cezayir lokasyonunda geçen,Cezayir mevzuatına hakim, Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hakim, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, tercihen Fransızca veya Arapça bilen,İşe giriş ve  çıkış işlemlerini yapabilecek, Bordrolama konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Cezayir’de ikamet edebilecek "Personel Uzmanı” aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimar Ankara Rönesans Holding
İç MimarRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun, Üst yapı projelerinin iç dekorasyon, ahşap işleri veya benzeri disiplinlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan (satınalma tecrübesi tercih sebebi olacaktır),Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, AutoCAD ve ilgili çizim programlarına hakim, Tercihen iyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli,Seyahat engeli bulunmayan, Ankara'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Şantiye deneyimi olan,  "İç Mimar" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Makinesi Operatörü Ankara TMSG
İş Makinesi OperatörüTMSG
Türkiyedeki Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere,Tercihen en az lise mezunu, Askerliğini yapmış, İş güvenliği konularında eğitim almış veya bilgi sahibi, İlgili makine grubunda en az 3 yıl fiilen operatörlük yapmış, Vinç, mini yükleyici (Bobcat),telehander ve  forklift iş mekinalarından en az bir tanesi için kullanma belgesine veya ehliyetine sahip,Tır ehliyeti olan, İş Makinesi Operatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bauingenieur / Bauingenieurin / Architekt / Archit Ankara Rönesans Holding
Bauingenieur / Bauingenieurin / Architekt / ArchitRönesans Holding
Ihr Profil:·        Abgeschlossene Ausbildung als Bauingenieur / Architekt·        Erfahrung im Umgang mit der Auswertung von Nachunternehmer- und Lieferantenangeboten·        Wirtschaftliches Denken und Handeln gepaart mit Umsetzungskonsequenz·        Kundenorientierung, Optimismus und Eigeninitiative·        Kommunikative und teamorientierte Persönlichkeit·        sprachliche Mindestanforderung: zweisprachig Türkisch/Deutsch, zusätzlich englischsprachig von Vorteil ·        Reisetätigkeiten zwischen Türkei und DeutschlandUnser Angebot:·        Beschäftigung in einem der traditionsreichsten Unternehmen der deutschen Bauindustrie·        Europäischer Firmenverbund·        Bearbeitung der unterschiedlichsten Projekte des Ingenieur-, Kraftwerks-, Industrie- und schlüsselfertigen Hochbaus·        Vielseitige, interessante Aufgabenstellungen·        Unternehmenskultur mit sehr gutem Betriebsklima·        Sicherer, interessanter und abwechslungsreicher Arbeitsplatz mit moderner Büro-Infrastruktur- und Programmtechnik·        Mitarbeit im Team von erfahrenen und motivierten Kolleginnen und Kollegen·        Förderung durch regelmäßige interne und externe Fortbildungsmaßnahmen und Entwicklungsmöglichkeiten in einem international agierenden Bauunternehmen mit einem breiten Leistungsspektrum
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans MEA
Proje SorumlusuRönesans MEA
Rönesans Orta Doğu Afrika Grubu'muzun İstanbul lokasyonlu Merkez Ofisi'nde görevlendirmek üzere;- Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,- İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Autocad'e hakim,- İnce işler paketlerinin özellikle paslanmaz çelik ve çelik uygulamalarında tecrübeli,- Satınalma süreçlerinde görev almış,- Tercihen mimari proje gruplarında deneyimli,- Globalde malzeme araştırması yapabilecek,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Seyahat engeli olmayan,Proje Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Gıda MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 4 yıl deneyimli, ISO 9001 ve 22000 sistemleri konusunda deneyimli, Catering tecrübesi bulunan, Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Rusya Renaissance Construction
AşçıRenaissance Construction
Firmamızın Rusya'da yerinde üretim yapılan mutfaklarında görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu; Alanında en az 5 yıl deneyimli; Toplu yemek yapan firmalarda çalışmış olan; Tercihen daha önce yurt dışında çalışmış olan; "Aşçı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressamı Rusya Renaissance Construction
Mekanik Teknik RessamıRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya lokasyonlu  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarından mezun, Dizayn projelerinde tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen, Tercihen Rusya tecrübesine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çok iyi düzeyde Revit kullanabilen, Mekanik Teknik Ressamı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressamı Rusya Renaissance Construction
Elektrik Teknik RessamıRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya lokasyonlu  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının elektrik bölümünden mezun, Elektrik tesisatı projelerinde tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen, Tercihen Rusya tecrübesine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çok iyi düzeyde Revit kullanabilen, Elektrik Teknik Ressamı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma ve Lojistik Şefi Nijerya Renaissance Construction
Satın Alma ve Lojistik ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Nijerya da üstlendiği Üst Yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office bilgisine sahip, En az 3 yıl yurtdışı şantiyelerinde olmak üzere benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübeli,Yerel satınalma, lojistik, gümrük takip ve ambar yönetimi süreçlerine hakim, "Satın alma ve Lojistik Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Cezayir Rönesans Endüstri
Teknik Ofis ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Cezayir'de yapımını üstlendiği endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen İnşaat /Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ağır sanayi ve endüstriyel projelerde en az 6 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, İleri düzeyde İngilizce bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Cezayir'de uzun süre ikamet edebilen '' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Endüstri
Personel ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkiye'de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli projelerin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 6 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilen, İşe giriş ve  çıkış işlemlerini yapabilecek, Bordrolama konusunda bilgi sahibi olan, MS Office programlarına hakim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, "Personel Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Endüstri
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Endüstri
Firmamızın Türkiye'de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde Kalite kontrol konusunda en az 7 yıl deneyimli, Özellikle kaynak teknolojileri ve uygulamaları konularında deneyimli, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Kalite, iş programı, güvenlik, maliyet analizi konularında tecrübeli, MS Office,Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, Analitik düşünebilen, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, "Kalite Kontrol Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Rusya Renaissance Construction
İdari İşler ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin / Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,  İnşaat sektörüne yönelik şantiyede idari işler yönetiminde en az 6 yıl tecrübeli bunun minimum 2 yılı Rusya lokasyonunda geçen,MS Office uygulamalarına hakim, İleri düzeyde Rusça ve iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip, Bordrolama konusunda bilgi sahibi, SAP HR modülünü çok iyi düzeyde kullanan, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Sorumluluk bilinci yüksek, gelişmeye açık, Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş,  Araştırmacı ve takipçi “İdari İşler Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Inspektörü Rusya Rönesans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği InspektörüRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip ve tercihen Rusça da bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan "İş Sağlığı ve Güvenliği Inspektörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı Cezayir Rönesans Endüstri
Satın Alma UzmanıRönesans Endüstri
Şirketimizin Cezayir'de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce ve Fransızcs bilen, Satınalma konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Yüksek ikna ve iletişim kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Yurt dışında uzun soluklu çalışmak için eneli olmayan, "Satınalma Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Şefi Cezayir Rönesans Endüstri
Satın Alma ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Cezayir'de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma alanında en az 5 yıl deneyimli, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce ve Fransızca dil bilgisine sahip, tercihen Arapça bilen,MS Office ve SAP programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik düşünebilen, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yurt dışında uzun soluklu çalışmak için engeli olmayan,  "Satınalma Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Şefi Mozambik Rönesans MEA
Ambar ŞefiRönesans MEA
Afrika ülkelerinde yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, En az 5 yıl ambar şefliği tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını ve SAP programını iyi derecede kullanabilen , Ambar Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı Mozambik Pernix Construction LDA
Bilgi Teknolojileri UzmanıPernix Construction LDA
Afrika lokasyonlu üst yapı projemizde görevlendirmek üzere;- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Alanında en az 5 yıl deneyimli,- Tercihen yurtdışı tecrübeli "Bilgi Teknolojileri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Rusya Rönesans Rusya
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Rusya
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz kule projesinde görevlendirmek üzere;- Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,- İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,- Nitelikli üst yapı projelerinde fit-out tecrübeli,- En az 10 yıl tecrübeli,- Tercihen daha önce Rusya'da görev almış "Mimari Kısım Şefi (Fit-Out)" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Planlama Mühendisi Cezayir Rönesans Endüstri
Teknik Ofis Planlama MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Cezayir'de yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat, Makina Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde en az 5 yıl deneyimli,Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Planlama ve Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi,İleride düzeyde İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Cezayir'de uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "Teknik Ofis Mühendisi/ Planlama arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Tekirdağ Rönesans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Endüstri
Tekirdağ Marmara Ereğilisi'nde yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Ofis programlarına hakim, Yurt dışında endüstriyel projelerde çalışmış olan, "İSG-Ç Süpervizörü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
İnsan Kaynakları SorumlusuRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,·   Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun,·   İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl deneyim sahibi,·   İşe Alım, Kariyer Planlama, Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,·   Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,·   İleri düzeyde İngilizce, tercihen Fransızca bilen·   Tercihen Success Factor programını kullanabilen,·   Seyahat engeli olmayan,·   İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,·   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,“İnsan Kaynakları Sorumlu” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MühendisiRönesans Holding
Rönesans Holding’in Merkez Ofis ve Yurt İçi Projeleri’nde yetiştirilmek üzere,·         Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,·         İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office Programlarını etkin kullanabilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen,·         Sürekli öğrenme ve kendini geliştirmeye açık,·         Analitik yönü kuvvetli ve problem çözme becerisi gelişmiş,·         Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Mozambik Pernix Construction LDA
Kalite Kontrol ŞefiPernix Construction LDA
Şirketimizin Afrika bölgesinde yer alan Amerikan Başkonsolosluk projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 8 yıl deneyim sahibi,  Üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,  "Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Şirketimizin Cezayi'de bulunan endüstryel projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İleri düzeyde İngilizce ve tercihen Fransızca bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Endüstriyel projelerde deneyimi bulunan, Cezayir'de uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi Mozambik Pernix Construction LDA
Planlama ve Maliyet Kontrol ŞefiPernix Construction LDA
Şirketimizin Afrika bölgesinde üstlendiği Üst Yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen en az 5 yıl üst yapı projelerinde tecrübeli,Çok iyi düzeyde ingilizce bilenPrimavera P6, AutoCad ve MS Office programlarına hakim,"Planlama ve Maliyet Kontrol Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
</
Teknik Ofis MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine/İnşaat ve Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde en az 4 yıl deneyimli, Üst yapı borulama/izolasyon(Mekanik) işlerinde daha önce Rusya'da görev almış olan,Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde ve üst yapı projelerinde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.