RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 192
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Danışma Görevlisi Ankara Rönesans Holding
Danışma GörevlisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek,"Danışma Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaba İşler Şefi Rusya Renaissance Construction
Kaba İşler ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'daki projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında  en az 10 yıl deneyimli, iyi seviyede İngilizce ve Rusça bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yüksek yapı, kaba inşaat tecrübesi bulunan, Ekip çalışmasın yatkın, Rusya'da uzun süre çalışma engeli bulunmayan,Kaba İşler Şefi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi/ Elektrik Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Şefi/ ElektrikRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi (Gece) Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler Mühendisi (Gece)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Gece vardiyasında çalışabilecek, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Mühendisi(Gece)" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) Rönesans Holding
StajyerRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinde eğitim gören (3. veya 4. sınıf öğrencisi), Zorunlu yaz stajı bulunan, Tercihen en az 2 ay staj yapabilecek, Tercihen daha önce staj tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi kuvvetli, İstanbul-Asya yakasında ikamet eden/edebilecek,"Stajyer" arayışımız bulunmaktadır. 
Stajyer        İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Şefi Bursa, İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa ve İstanbul'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Bursa/İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde tecrübesi olan, MS Office ve Autocad programlarına çok iyi seviyede hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Kaba İşler Şefi '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden ya da üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 3 yıl deneyimli, Alüminyum Cephe Sistemleri tekliflendirme, projelendirme ve uygulama konularında deneyim sahibi, Autocad, MS Office, Logikal programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Cephe İşleri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisansını tamamlamış, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop,Sketch-Up programlarına hâkim, İletişim becerisi yüksek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İş Zekası UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Zekası konusunda deneyimli veya kendini geliştirmek isteyen, Tercihen Veri tabanı tasarımı ve programlama konularında (Oracle ve PL/SQL, SQL Server ve T-SQL yapılarından birinde) tecrübeli, Tercihen Microsoft BI, Oracle BI iş zekası araçlarından en az birisinde deneyim sahibi, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü, Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İş Zekası Uzmanı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Endüstri MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;  Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversi'nin ilgili mühendislik bölümlerinden yeni mezun olmuş, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, özellikle Excel'i iyi derecede kullanabilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan,"Endüstri Mühendisi" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Holding
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Yöneticisi/Yönetmeni Ankara Rönesans Holding
SAP Yöneticisi/YönetmeniRönesans Holding
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 6-9 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“SAP Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Formeni Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Saha FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Saha Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
Bilgi Güvenliği SorumlusuRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve/veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Bilgi Güvenliği  alanında minimum 4 yıl tecrübe sahibi, Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgili ve tecrübeli (ISO 27001, PCI DSS, COBIT...vb), Bilgi Güvenliği politikaları ve prosedürleri konusunda tecrübeli, Bilgi Sistemleri altyapıları, internet teknolojileri, güvenlik çözümlerinde bilgili, Bilgi güvenliği bakış açısıyla risk değerlendirmeleri yapabilen, Sektörümüzün bilgi güvenliği özelinde yasal gereksinimlerini bilen veya öğrenmeye istekli, Yazılım açıkları, saldırı teknikleri, şifreleme yöntemleri, güvenlik yönetimi, güvenlik analizi bilgisine sahip, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Problem çözme, analiz etme, planlama ve çok iyi derecede takip yeteneği olan, Sonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilen, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Bilgi Güvenliği Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İdari İşler UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Ön Lisans / Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin şantiyelerindeki İdari İşler departmanlarında en az 2 yıl görev yapmış, MS Office uygulamalarına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“İdari İşler Uzmanı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Adana, Elazığ, ... Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana, Yozgat ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana, Yozgat yada Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Şefi Adana, Elazığ, ... Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana, Yozgat ve Elazığ'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Adana/Yozgat/Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
       Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerde alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, detay üretebilecek Sistemli, uyumlu, yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, yönetici pozisyonunda en az 7 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına iyi düzeyde hakim, İlgili mevzuatlara hakim, Tercihen uluslararası uygulamalarda ve üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına iyi düzeyde hakim, İlgili mevzuatlara hakim, Tercihen uluslararası uygulamalarda ve üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili (Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSG-Ç eğitmeni olarak en az 2 yıl çalışmış, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office programına iyi düzeyde hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Adana’da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli, Bireysel anlamda çözüm vizyonuna sahip, Öngörü yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek.Elektrik Saha Mühendisi aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü Ankara Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Tercihen iskele kurma-sökme konusunda tecrübeli, İskele ve malzeme konularında detaylı bilgiye sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İskele Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Peyzaj Formeni Adana Rönesans Medikal İnşaat
Peyzaj FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının Yapı-İnşaat-Peyzaj bölümünden mezun, Nitelikli üst yapı projelerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Peyzaj Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, 100.000 m2 ve üzerinde projelerde görev almış, Tercihen AVM ve konut deneyimi olan, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programlarına hâkim, Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın Makine ve İnşaat bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İdari İşler UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektöründe ve İdari İşler alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İzmir Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 1 yıl deneyime sahip, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi bulunan, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, MS Office, Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Ankara Rönesans Holding
StajyerRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinde öğrenci, Staj zorunluluğu bulunan (sigortası okul tarafından karşılanan), Tercihen staj veya iş deneyimi olan, Adobe programlarını etkin kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı. "Grafik Tasarım Stajyeri" aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Çevresel Sistemler Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Çevresel Sistemler UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezunu, Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Doküman takibi yapabilecek seviyede teknik İngilizce bilgisi bulunan, Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Mimari ve dizayn programları konusunda bilgi sahibi, Aktif ağ cihazları konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Çevresel Sistemler Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili (Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSG-Ç eğitmeni olarak en az 3 yıl çalışmış, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Sözleşme UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen büyük ölçekli üst yapı projelerinde, en az 3 yıl  tecrübesi bulunan, Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde  ve "claim management" (talep yönetimi), idare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli, Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim, şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda  deneyimli,  Proje iş programını okuyabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Autocad, Ms Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, (Excel'de Pivot Tablo, Koşullu Biçimlendirme özelliklerini kullanabilen; veritabanı mantığında çalışma tecrübesi olan.) Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve  iletişim kabiliyeti olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış,  Ankara’ da ikamet eden/edebilecek," Sözleşme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Müdürü Rusya Renaissance Construction
Mali İşler MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerimizde görevlendirilmek üzere; Önde gelen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim fimalarında çalışmış, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, İyi seviyede Rusça ve İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarına ve 1C ya da türevi muhasebe programlarına hakim, Muhasebe bilgisi, finansal analiz becerisi, maliyet analizi/yaklaşımı bulunan, Teminat mektupları ve sözleşme yönetimi süreci sürecinde bilgi sahibi, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Mali İşler Müdürü arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Rusya Genel Rusya Renaissance Construction
Rusya GenelRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;  Buyuk olcekli ve komplex proje deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın RVP (gecici oturma izni) veya VJ (oturma izni) belgesi olanİşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Şef Yardımcısı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Şef YardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, AVM, Otel gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde 8 yıl tecrübesi bulunan, Benzer pozisyonlarda min. 5 yıl tecrübesi bulunan İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, Autocad ve Primavera programlarına hakim, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda tecrübesi bulunan, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Şef Yardımcısı'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme Alet Operatörü Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Ölçme Alet OperatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;  MYO ya da Lise mezunu, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 1 yıl deneyimli, Primavera, Autocad ve Ms Offise programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek,‘’Ölçme Alet Operatörü’’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve/veya Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Adana'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Binek Araç Şoförü Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Binek Araç ŞoförüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Yüksek Okul ya da Lise mezunu, Tercihen alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Düzenli, titiz, sabırlı ve dikkatli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış,"Binek Araç Şoförü" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Bursa, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kamp AmiriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. Elazığ'da ikamet eden/edebilecek,"Kamp Amiri" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Bursa, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İdari İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimin  Elazığ'da yapımını üstlendiği entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnşaat sektörüne yönelik idari işler konusunda en az 5 yıl deneyimli, Yöneticilik kabiliyeti olan, MS Office uygulamalarını (özellikle Word ve Excel'i) iyi seviyede kullanabilen, Elazığ’da ikamet eden/edebilecek Askerlik görevini tamamlamışİdari İşler Şefi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Tercihen;  Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dmax programlarına hakim,  Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İnce işler ve saha şefliği deneyimi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek, ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 4 - 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik-Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik-MekanikRönesans Medikal İnşaat
 Firmamızın Adana’da yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği-Mekanik Mühendisliği bölümünden mezun,  Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi), Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü İzmir Rönesans Teknik
Data OperatörüRönesans Teknik
 Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İstatistik, Matematik vb. bölümlerinden mezun, Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen SAP ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Data Operatörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cephe İşleri Müdürü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde en az 10 yıl deneyimli, Hem projelendirme hem de sahada uygulama deneyimine sahip, Cephe malzemeleri (özellikle alüminyum, taş ve cam) konusunda bilgili, Çok iyi derecede AutoCad bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, Ekip yönetme deneyimine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)"Cephe İşleri Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Grup Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik İşler Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli, Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli, İyi derecede MsOffice, AutoCAD ve Adobe programlarını kullanabilen, Takım çalışmasında uyumlu, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi güçlü, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mekanik İşler Grup Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Şefi Rusya Renaissance Construction
Ölçme İşleri ŞefiRenaissance Construction
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen, Autocad 3D bilen, Benzer pozisyonlarda 3 yıl çalışmış olan, Rusya tecrübeli, Kule inşaatı, dış cephe, deformasyon ölçmeleri tecrübesi olan,'Ölçme İşleri Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kaba İşler TeknikeriRönesans Teknik
Firmamızın İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği KoordinatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                           Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ), OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, tercihen iyi derecede Rusça bilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Koordinatörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri KoordinatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl, benzer pozisyonda minimum 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hâkim, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip İstanbul Avrupa'da ikamet eden/edebilecek,Elektrik İşleri Koordinatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Koordinatörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler KoordinatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl, benzer pozisyonda minimum 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hâkim, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek,Mekanik İşler Koordinatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Koordinatörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol KoordinatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu  İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb.) Kalite Kontrol biriminde görev almış, Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi, Saha deneyimi bulunan, en az bir projede İnce İşler Şefi pozisyonunda görev almış, MS Office, Autocad programlarını bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Kalite Kontrol Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Proje MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen,  Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek, Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli  Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer projelerde şantiye şefi pozisyonunda en az 15 yıl tecrübesi bulunan, AVM/Otel veye Hastane projelerinin en az birinde 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Şantiye Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uzmanı/Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
Vergi Uzmanı/SorumlusuRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Vergi denetimi alanında min. 3-4 yıl deneyimli, Türk Vergi mevzuatına hakim, Uluslararası vergi konularında bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, tercihen SAP programını kullanabilen, Dinamik, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Vergi Uzmanı/Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Data OperatörüRönesans Teknik
 Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İstatistik, Matematik vb. bölümlerinden mezun, Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen SAP ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Data Operatörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve/veya Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Alanında en az 10 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden/edebilecek,"İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Saha Mimarı İzmir Rönesans Teknik
İnce İşler Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,“İnce İşler Saha Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen doğal taş tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük çaplı üst yapı projelerinin Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Adana'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Tercihen; Mimari Allphan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim ve Konferans Salonu, AVM, Kütüphane, Ofis vb. uygulama projelerinde deneyimli, Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan, Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Servis tabanlı ve çok katmanlı mimariler konusunda en az 2 yıl  tecrübesi bulunan, İlişkisel veri tabanları yönetim sistemi ( MSSQL ) konusunda tecrübesi bulunan, Tercihen ; Opentext , Metastorm , Sharepoint, digital süreç yönetimi konularına hakim, Yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, Raporlama yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, araştırmacı, analitik düşünebilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrol Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finansal Kontrol SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, Bağımsız Denetim firmalarında görev almış, İyi derece'de İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Finansal Kontrol Sorumlusu" arayışımız bulunmkatadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Adana'da yapımı devam eden üst yapı projemizde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Şantiye teknik ofisinde en az 4-5 Yıllık Tecrübe Sahibi, Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen, Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Özellikle AVM, Hastane, Otel gibi büyük ölçekli projelerin Teknik Ofislerinde çalışmış, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.                                                                                        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Saha Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Saha Teknikeri” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Stajyeri Ankara Rönesans
Finansal Raporlama StajyeriRönesans
Rönesans Holding Finansal Raporlama biriminde görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin Endüsti Mühendisliği, İktisat, İşletme gibi bölümlerinde eğitim alan, Uzun dönem (haftada 2 veya 3 tam gün) staj yapabilecek olan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisi bulunan, İyi derecede Ms Office programlarına hakim, Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen,'' Finansal Raporlama Stajyeri '' aramaktayız. 
Stajyer        İlan Detayı
Cephe Montaj Süpervizörü Rusya Renaissance Construction
Cephe Montaj SüpervizörüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen, ACAD, Excel ve Ofis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Fasad tecrübesi ve cam fasad tecrübesi olan, Fasad montajı ve yüksek bina tecrübesi olan, Rusya’da ikamet eden/edebilecek,“Fasad Montaj Süpervizörü” aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Müdürü Rusya Renaissance Construction
Cephe İşleri MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Autocad, Excel ve Ofis programlarını kullanabilen, 10 yıl Fasad ve fasad montajı tecrübeli, Cephe asansörü ve yüksek bina tecrübesi olan,"Cephe İşleri Müdürü" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen SAP programının FI ve MM modüllerini kullanabilen, Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Altyapı TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 7 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Altyapı MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şef Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Şef YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 7-10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Şef Yardımcısı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen AVM ve hastane ya da Otel projelerinde görev almış, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Teknik Ofis MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis biriminde min. 2 yıl deneyim sahibi, İleri derece'de İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Tercihen üst yapı projelerinde, nitelikli yapılarda (otel, avm, hastane) projelerin şantiyesinde, tercihen kapsamlı müşavir denetimi altında teknik ofiste deneyim kazanmış, Tüm inşaat, mekanik, elektrik ve mimari imalat kalemlerine hâkim, koordinasyonda çalışmış, ince imalatlara hakim,  Malzeme bilgisi olan ve malzeme onaylarını takip edebilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 4 - 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık bölümlerinden mezun, Otel, Plaza ve Elit Konut gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde toplam 8 yıl tecrübesi bulunan, Kalite mevzuatına hakim, Uluslararası teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Yöneticilik vasıfları gelişmiş, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Müdürü '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Teknik Ofis SorumlusuRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev alamk üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis biriminde min 8 yıl deneyim sahibi, İleri derece'de İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Tercihen üst yapı projelerinde, nitelikli yapılarda (otel, avm, hastane) projelerin şantiyesinde, tercihen kapsamlı müşavir denetimi altında teknik ofiste deneyim kazanmış, Tüm inşaat mekanik elektrik ve mimari imalat kalemlerine hâkim, koordinasyonda çalışmış, ince imalatlara hakim,  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Yönetici AsistanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği hastane projesinin, şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen MS Ofis uygulamalarına iyi derecede hakim, Doküman kontrolü konusuna hakim, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Yönetici Asistanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel Projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad, Primevera ve MS Project programlarına hakim, Tercihen Primavera P& kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ve benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdür Yardımcısı İzmir Rönesans Teknik
Proje Müdür YardımcısıRönesans Teknik
           Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, MS Office, AutoCAD, Primavera gibi bilgisayar programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,            "Proje Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Devreye Alma Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Test ve Devreye Alma YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl görev almış (tercihen kalite kontrol departmanında), Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerin test ve devreye alma prosedürlerini uygulamış,  Uluslararası norm ve standartlara hakim, MS Office ve mesleki programları çok iyi seviyede kullanabilen, Mekanik tesisat malzemeleri, ekipmanlar ve montaj detayları konularında bilgi sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adayla için askerlik görevini tamamlamış."Test ve Devreye Alma Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Müdürü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üstyapı, tercihen hastane projelerinde min. 8-10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen  ince işler ve saha şefliği deneyimi bulunan, Autocad, Allplan, Revit Arc., 3dmax ve MS Office uygulamalarına hakim, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Muhasebe ve mali işler alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, SAP programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,"Muhasebe Uzman Yardımcısı"  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Elektrik Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Saha Elektrik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 8 yıl deneyimi bulunan., Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamalamış,"Saha Elektrik Teknikeri" aramaktayız.Saha Elektrik Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad, Sketch-Up ve Photoshop programlarını ileri derecede bilen, Büyük ölçekli projelerde çalışmış, mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, diğer disiplinler ile koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen hastane uygulama projelerinde deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.    "Mimari Dizayn Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Harita TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, En az lise mezunu, Alanında 8-10 yıl deneyim sahibi, Netcad, Autocad ve MS Office  programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Saha işlerinde koordinasyon gücü yüksek, sorumluluk alabilen, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Grup Şefi İzmir Rönesans Teknik
Mekanik İşler Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli, Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli, İyi derecede MsOffice ve AutoCAD kullanabilen, Takım çalışmasında uyumlu, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi güçlü, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mekanik İşler Grup Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 7-10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek, Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Ankara Rönesans Holding
Engelli PersonelRönesans Holding
Şirketimizin Ankara'da bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere; En az Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Zihinsel / İşitsel / Görme Engeli olmayan,'' Engelli Personel'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Direktörü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn DirektörüRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,  Alanında 15 yıl ve üstü tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına ve Autocad, programına çok iyi düzeyde hakim, Büyük ölçekli karma kullanımlı, özellikle hastane, buyuk otel/tatil koyu, havalaani projeleri gibi buyuk olcekli ust yapi projelerinde deneyimli, İmar yönetmeliğine hakim, Uluslararası proje firmaları ile beraber çalışmış, tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Direktörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Ve Güvenliği Süpervizörü Adana, Elazığ, ... Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
 Şirketimizin Adana, Yozgat ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana, Yozgat ya da Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, Autocad ve Primavera programlarına hakim, Tercihen Bayındırlık Mevzuatı'na hakim olan, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.'' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri/Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol Teknikeri/MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'ta devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat(MYO), Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projeleri (AVM, Hastane, Otel) vs. Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office,Autocad programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Yozgatta ikamet eden/edebilecek."Kalite Kontrol Teknikeri/Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında 2 yıl tecrübesi bulunan, Orta derecede İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCad programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük çaplı üst yapı projelerinin (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb) Kalite Kontrol biriminde en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Tercihen İç Tetkikçi sertifikası olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Dizayn ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan bölge ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, büyük ölçekli üst yapı projelerinde10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programına hâkim, mekanik tesistan hesap programları kullanabilen, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mekanik Dizayn Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Proje Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Proje YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Mimari üst yapı proje ve uygulama projeleri konusunda en az 13 yıl deneyim sahibi, Tercihen Büyük ölçekli projeler ve /veya hastane projelerinde deneyim sahibi, Autocad ve Microsoft Office programlarına hakim, Proje koordinasyon ve yönetim konusunda deneyimli,  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Proje Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 13 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Danışma GörevlisiRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,"Danışma Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Nitelikli üst yapı projelerinde benzer pozisyonlarda görev almış ve tamamlamış, Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahibi, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli Adana’da ikamet eden ya da edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek."Elektrik İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projesinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve AutoCad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Tercihen ince işler alanında tecrübesi bulunan, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde görev almış, Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Formeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik FormeniRönesans Teknik
 Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde, benzer pozisyonda en az 10-15 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   "Elektrik Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Grup Şefi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde 5- 10 yıl arası deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Grup Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Mekanik Dizayn YöneticisiRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili Mühendislik  bölümlerinden mezun, Endüstri Tesisi projelerinde en az 10 yıl çalışmış, Çok İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad , PDMS, ANSYS, 3D tasanm programları (Inventor, Solidworks vb ) programlarına hâkim, API 650 ve ASME Ser VII normlarında tanklar ve basınçlı kaplar, rotating ekipmanlar, taşıma sistemleri, HVAC ve tesisat alanlarında tecrübeli, Uluslararası normlar (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış, Planlama, koordinasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek,"Mekanik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Renaissance Heavy Industries
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn SorumlusuRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel Tesis Projelerinde Enstrümantasyon ve Otomasyon alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, AutoCad, Ms Project ve MS Office programlarına hakim, Tasarım süreçlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Sorumlusu” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknik Ressamı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
İnşaat Teknik RessamıRenaissance Construction
Şirketimizin Orta Doğu Afrika projelerinde görevlendirilmek üzere;  Meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Üst yapı ve konut projelerinde benzer pozisyonlarda 5-10 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce, "İnşaat Teknik Ressamı" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Borulama Dizayn MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, AutoCad, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Borulama Dizayn Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
Cephe İşleri SorumlusuRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office uygulamarına ve AutoCad programına hakim, Tercihen Logikal programını kullanabilen, Alüminyum alanında tecrübeli, Detay ve keşif çalışması yapabilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Cephe İşleri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Endüstri MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;  Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversi'nin ilgili mühendislik bölümlerinden yeni mezun olmuş, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, özellikle Excel'i iyi derecede kullanabilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan,"Endüstri Mühendisi" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Mekanik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Mekanik Teknisyeni'' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun Alanında en az 3-5 yıl deneyimli AVM, Hastane, Plaza bina işletme deneyimi bulunan Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Elektrik Teknisyeni'' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun Alanında en az 3-5 yıl deneyimli AVM, Hastane, Plaza bina işletme deneyimi bulunan Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Saha Supervisoru Rusya Rönesans Endüstri
İskele Saha SupervisoruRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen orta derecede İngilizce ve Rusya bilen, Microsoft Office bilen, Autocad, Sap2000 bilen, Yurt dışı tecrübesi bulunan, Endüstriyel Projelerde iskele montajı, sokumu ve inspection konusunda deneyimli olan,"İskele Supervisoru" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Elektrik MühendisiRenaissance Construction
Firmamızın İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim,"Elektrik Mühendisi" aramaktayız. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir .   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Hukuk Müşaviri İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Hukuk MüşaviriRönesans Endüstri
Rönesans Endüstri'ye bağlı grup şirketinde görevlendirilmek üzere; Saygın üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun, (Tercihen Ankara, İstanbul, Marmara, Galatasaray Üniversitesi) Büyük holdinglerin veya çok uluslu işletmelerin hukuk departmanında veya saygın hukuk bürolarında tecrübesi olan Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan (özellikleTicaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Eşya Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku alanlarında) EPC kontratlar, FIDIC ve sair inşaat ve taşeron sözleşmeleri konusunda tecrübeli, Hukuki danışmanlık ve dava takip tecrübesi olan,  Çözüm odaklı, planlı, dikkatli, iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin,  Güçlü iletişim, etkin yazı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İleri düzeyde İngilizce ve Fransızca bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Hukuk Müşaviri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Finansal Raporlama Uzman YardımcısıRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 1-2 yıl deneyimli, Fransızca ve İngilizce bilen, Proaktif, süreç ve sonuç odaklı, Microsoft Office programlarına hakim,ileri derecede Excel kullanabilen, tercihen SAP bilen Analitik ve sayısal düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Planlama,organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Tercihen erkek adaylar, Seyahat engeli olmayan,“Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı” aramaktayız.  İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir .  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Pazarlama ve Halkla İlişkiler YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere "Pazarlama Yöneticisi" aramaktayız. Lisans mezunu Tercihen pazarlama, halkla ilişkiler veya iletişim bölümlerinden mezun Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İletişim, sunum ve temsil yeteneği gelişmiş 35 yaşını aşmamış Tercihen CRM bilgisine sahip Dijital medya ve internet kullanımına hakim Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Mali İşler UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 1-2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, İngilizce ve Fransızca bilen,"Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teklif ve Satınalma Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Mekanik İşler Teklif ve Satınalma MühendisiRenaissance Construction
Firmamızın İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5-10 yıl deneyimli, İyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve Autocad kullanabilen, Teklif ve proje bilgisi olan, Bina tesisatında;Isıtma-Soğutma-Havalandırma-Sıhhi Tesisat Yangın Tesisat İşlerinde çalışmış olan, Analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Enerjisi ve motivasyonu yüksek, Seyahat engeli olmayan,"Mekanik İşleri Teklif ve Satınalma Mühendisi" ihtiyacımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Teklif SorumlusuRenaissance Construction
Şirketimizin Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 sene  altyapı projelerinin teklif süreçlerinde çalışmış, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen, Çok iyi derecede Primavera P6 kullanabilen, MS Office programlarına hakim,Teklif Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Elektrik TeknikeriRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Üstyapı projelerinde10-15 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Autocad ve MS Offıce programlarına hakim, Saha tecrübesi olan,"Elektrik Teknikeri" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Mekanik TeknikeriRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10-15 yıl deneyimli, İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Saha tecrübesi olan,"Mekanik Tekniker" aramaktayız. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevresel Sistemler Uzmanı Nijerya Renaissance Construction
Çevresel Sistemler UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeler Grubu'nda değerlendirilmek üzere, Teknik lise veya MYO mezunu, En az 3 yıl tecrübeli İleri seviyede İngilizce bilen Aktif ağ cihazları bilen ve sistem yönetim konsunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Çevresel Sistemler Uzmanı " aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir .   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Kalite Kontrol TeknikeriRenaissance Construction
Şirketimizin Afrika Projeleri' nde görevlendirilmek üzere; Teknik lise veya Meslek Yüksek Okullar'ın İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 15 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üstyapı proje denyimi olan Ms Office programlarına hakim,Kalite Kontrol Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Satınalma YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üstyapı projelerinde toplam 10 yıl olmak üzere, kısmen satınalma tecrübesi de bulunan,  Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,  MS Office uygulamalarına hakim,  AutoCAD programına hakim,  İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,  Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,  Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan,  Ankara'da ikamet eden / edebilcek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Satınalma Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde satınalma konusunda 3-5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği üst yapı projesi şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde satınalma alanında 3-5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat malzemeleri, mekanik ve elektrik malzemeleri satınalması yönetiminde bilgi sahibi, Geniş firma portföyüne sahip, Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim, Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve iletişim kabiliyeti olan MS Office programlarına hakim, tercihen AutoCAD ve SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden/ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 3 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde satınalma konusunda 2-4 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Teknik Bakım YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin Ataşehir Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Bakım Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun Minimum 5 yıl deneyimli AVM, hastane veya ofis binalarında bakım, işletme ve otomasyon konularında deneyimli İyi seviyede Autocad ve MS Ofis (Excel, Word, Powerpoint) uygulamalarını kullanabilen İyi seviyede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Muhasebe UzmanıRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız. Örgün öğretim veren üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun En az 2-3 yıl mesleki deneyimi olan  Grup Şirket yapısı içinde görev almış Tek düzen hesap planı ve vergi uygulamalarına vakıf Tercihen İngilizce bilgisine sahip Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul’da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Küçükyalı TED Rönesans Koleji'nde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan Tercihen plaza, hastane, konut projelerinde işletme ya da taahhüt deneyimi olan Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Yöneticisi Ankara Rönesans Yönetim
İşletme YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin Ankara Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere "İşletme Yöneticisi" aramaktayız Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Minimum 4 yıl deneyimi olan Tercihen İngilizce bilen Ms Office programlarına hakim Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa ve Ödemeler Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Rönesans Endüstri
Kasa ve Ödemeler Uzman YardımcısıRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP programlarına hakim, Temel muhasebe bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kasa ve Ödemeler Uzman Yardımcısı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Türkmenistan Rönesans Endüstri
Mali İşler UzmanıRönesans Endüstri
Rönesans Endüstri Tesisleri projelerinde Türkmenistan'da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,   Alanında 2-5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen,  MS Office uygulamalarına hakim, Yurtdışında uzun vadeli çalışma engeli bulunmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Türkmenistan'da ikamet edebilecek,"Mali İşler Uzmanı/Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yapım Müdürü Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Yapım MüdürüRönesans Gayrimenkul Yatırım
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği  projede görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5-10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, Rusya'da uzun süre ikamet edebilecek olan, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,"Yapım Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Elektrik / Enstrümantasyon Grup ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya’da ki projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel Tesis Projelerinde, Enstrümantasyon alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, AutoCad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Soğuk hava koşullarında çalışmaya yatkın olan, Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,“Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/İdari İşler Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde  değerlendirilmek üzere "Engelli Personel / İdari İşler Uzman Yardımcısı (Ofis Personeli)" arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan                             
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Ofis Hizmet Personeli