RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 172
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Arşiv Stajyeri İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Arşiv StajyeriRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinde Önlisans, Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimine devam eden, Uzun dönem staj yapabilecek, Arşiv konusunda bilgi sahibi olan, MS Office programlarını bilen, İngilizce bilen, Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbulda ikamet eden/edebilecek, Sorumluluk sahibi, detaycı, analitik düşünebilen, araştırmacı."Uzun Dönem Gönüllü Arşiv Stajyeri aramaktayız."
Stajyer        İlan Detayı
Finansal Kontrol Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finansal Kontrol SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, Bağımsız Denetim firmalarında görev almış, İyi derece'de İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Finansal Kontrol Sorumlusu" arayışımız bulunmkatadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlenmiş olduğu "Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üstyapı, tercihen hastane projelerinde min. 4 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen bir üst yapı projesinde başından sonuna kadar görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, vardiyalı çalışabilecek ( gece ve gündüz olmak üzere) Autocad , MS Office ve Primavera uygulamalarına hakim, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da başlayan üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Alanında en az 7 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek,"İnce İşler Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şef Yardımcısı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Şef YardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, AVM, Otel gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde 8 yıl tecrübesi bulunan, Benzer pozisyonlarda min. 5 yıl tecrübesi bulunan İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, Autocad ve Primavera programlarına hakim, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda tecrübesi bulunan, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Şef Yardımcısı'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Harita TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, En az lise mezunu, Alanında 8-10 yıl deneyim sahibi, Netcad, Autocad ve MS Office  programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Mimarı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Yapı Bilgi Modelleme MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yer alan hastane projesinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde, tercihen hastane projelerinde en az 4-5 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede Autocad, Allplan bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Sistemli, uyumlu, ekip çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Bursa'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Yapı Bilgi Modelleme Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde tecrübesi olan, MS Office ve Autocad programlarına çok iyi seviyede hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Kaba İşler Şefi '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Tercihen;  Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dmax programlarına hakim,  Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İnce işler ve saha şefliği deneyimi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek, ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Formeni Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Saha FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Saha Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen AVM ve hastane ya da Otel projelerinde görev almış, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 4 - 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Meslek Yüksek Okullarından veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İskele Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Altyapı TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 7 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Altyapı MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Sorumlusu Adana Rönesans Yönetim
Otomasyon SorumlusuRönesans Yönetim
Şirketimizin Adana'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Otomasyon Sorumlusu '' aramaktayız. MYO'larının elektrik veya mekanik bölümlerinden mezun Alanında 3-5 yıl deneyim sahibi MS Ofis ve Autocad program bilgisi olan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Adana Rönesans Yönetim
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Adana'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız. MYO'ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında 6-9 yıl deneyim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressamı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Elektrik Teknik RessamıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okullarının veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun, İleri seviyede Autocad, Dialux, Revit ve MS Office bilgisine sahip, Tercihen Revit veya benzer 3D programlarını kullanabilen, Kuvvetli akım, zayıf akım elektrik tesisatı projelendirmesi konusunda deneyimli, Alanında en az 7 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Elektrik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel Projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad, Primevera ve MS Project programlarına hakim, Tercihen Primavera P& kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
Muhasebe SorumlusuRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, SMMM belgesi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen SAP programının FI ve MM modüllerini kullanabilen, Ms Ofis programlarına hakim, Mevzuat değişikliklerini yakından takip eden, Analitik ve metodik düşünen, ekip yönetme becerisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Devreye Alma Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Test ve Devreye Alma YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl görev almış (tercihen kalite kontrol departmanında), Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerin test ve devreye alma prosedürlerini uygulamış,  Uluslararası norm ve standartlara hakim, MS Office ve mesleki programları çok iyi seviyede kullanabilen, Mekanik tesisat malzemeleri, ekipmanlar ve montaj detayları konularında bilgi sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adayla için askerlik görevini tamamlamış."Test ve Devreye Alma Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, En az MYO, tercihen Lisans mezunu, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmie'de ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl çalışmış, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş. Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek,'Elektrik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut projelerinde çalışmış, en az 1 benzeri projeyi yönetici pozisyonunda tamamlamış, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda deneyimli, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Teknik Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İzmir Rönesans Teknik
Şantiye ŞefiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Şantiye yönetimi, saha koordinasyonu, taşeron işleri kontrolü yetkinliğine sahip, MS Office, Primavera ve AutoCad programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Şantiye Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik – Elektronik  bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM-İş Merkezi gibi projelerde, en az 8 yıl deneyimi bulunan, Benzer projelerde, projenin başlangıcından teslim aşamasının sonuna kadar çalışmış, Ms Office ve AutoCad programlarına hakim, İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Saha Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Elektrik Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Saha Elektrik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 8 yıl deneyimi bulunan., Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamalamış,"Saha Elektrik Teknikeri" aramaktayız.Saha Elektrik Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5- 15 yıl tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin süperpozelerini yapabilecek seviyede yapı ressamlığına hakim, Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, Tercihen saha dizayn ofisinde çalışmış, Tercihen yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Tercihen Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Alanında en az 8 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,"İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dokümantasyon Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Mimari Dokümantasyon UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin (İnşaat, Yapı vb.) ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Dizayn baskı makinelerinin kullanımına hakim, Tercihen dökümantasyon konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dokümantasyon Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Saha işlerinde koordinasyon gücü yüksek, sorumluluk alabilen, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek, Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Saha Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnce İşler Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,“İnce İşler Saha Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi İzmir Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı (Kalite Kontrol Departmanı) Adana Rönesans Medikal İnşaat
Saha Mimarı (Kalite Kontrol Departmanı)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük çaplı üst yapı projelerinin (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb) İnce İşler'inde en az 4 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Kalite Kontrol biriminde görev almak üzere,"Saha Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Direktörü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn DirektörüRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez ofisimizde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,  Alanında en az 15 yıl deneyim sahibi, İleri derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına ve Autocad programına çok iyi düzeyde hakim, Büyük ölçekli karma kullanımlı, özellikle hastane, buyuk otel/tatil koyu, havalaani projeleri gibi buyuk olcekli ust yapi projelerinde deneyimli, İmar yönetmeliğine hakim, Uluslararası proje firmaları ile beraber çalışmış, tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Direktörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Nijerya Rönesans Holding
Mekanik Saha MühendisiRönesans Holding
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi seviyede İngilizce bilen MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilenyetiştirilmek üzere "Mekanik Saha Mühendisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı Ve Güvenliği Süpervizörü Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
 Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana ya da Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Mekanik Saha Mühendisi Nijerya Rönesans Holding
Kıdemli Mekanik Saha MühendisiRönesans Holding
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri'nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 5 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office ve AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen Tüm mekanik sistemlerde tecrübeli"Kıdemli Mekanik Saha Mühendisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projesinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve AutoCad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Muhasebe UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Örgün öğretim veren üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, SMMM ruhsatı bulunan veya stajını başlatmış düzeyde olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen SAP FI ve MM modülü kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik ve metodik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden/edebilecek,"Muhasebe Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Stajyeri Ankara Rönesans
Finansal Raporlama StajyeriRönesans
Rönesans Holding Finansal Raporlama biriminde görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin Endüsti Mühendisliği, İktisat, İşletme gibi bölümlerinde eğitim alan, Uzun dönem (haftada 2 veya 3 tam gün) staj yapabilecek olan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisi bulunan, İyi derecede Ms Office programlarına hakim, Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen,'' Finansal Raporlama Stajyeri '' aramaktayız. 
Stajyer        İlan Detayı
Elektrik Şefi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ve teknik ofis işlerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Formeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik FormeniRönesans Teknik
 Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde, benzer pozisyonda en az 10-15 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   "Elektrik Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Şefi İzmir Rönesans Teknik
Mekanik Dizayn ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'deki üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programına hâkim, mekanik tesisat hesap programları kullanabilen, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mekanik Dizayn Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin, Adana'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan Hastane, AVM veya Otel gibi projelerde İnce İşler Şefi olarak görev yapmış, Tüm ince işleri sevk ve idare edebilecek, Malzeme bilgisi olan, Çok iyi düzeyde Ms Office ve AutoCAD bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Adana' da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Pazarlama ve Halkla İlişkiler YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere "Pazarlama Yöneticisi" aramaktayız. Lisans mezunu Tercihen pazarlama, halkla ilişkiler veya iletişim bölümlerinden mezun Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İletişim, sunum ve temsil yeteneği gelişmiş 35 yaşını aşmamış Tercihen CRM bilgisine sahip Dijital medya ve internet kullanımına hakim Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Alanında en az 10 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden/edebilecek,"İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına iyi düzeyde hakim, İlgili mevzuatlara hakim, Tercihen uluslararası uygulamalarda ve üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, yönetici pozisyonunda en az 7 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına iyi düzeyde hakim, İlgili mevzuatlara hakim, Tercihen uluslararası uygulamalarda ve üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili (Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSG-Ç eğitmeni olarak en az 2 yıl çalışmış, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office programına iyi düzeyde hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programlarına hâkim, Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın Makine ve İnşaat bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Mekanik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Mekanik Teknisyeni'' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının mekanik bölümlerinden mezun Alanında en az 3-5 yıl deneyimli AVM, Hastane, Plaza bina işletme deneyimi bulunan Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana yada Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Yöneticisi/Yönetmeni Ankara Rönesans
SAP Yöneticisi/YönetmeniRönesans
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 6-9 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“SAP Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Holding
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM projesi olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisatı konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularına hakim, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'Mekanik Saha Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
 Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Beton, demir ve zemin testleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Şefi Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Adana/Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Teknik Bakım YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin Ataşehir Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Bakım Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun Minimum 5 yıl deneyimli AVM, hastane veya ofis binalarında bakım, işletme ve otomasyon konularında deneyimli İyi seviyede Autocad ve MS Ofis (Excel, Word, Powerpoint) uygulamalarını kullanabilen İyi seviyede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnce İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCAD programlarına hakim, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, Kendisine bağlı bulunacak bina- binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnce İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Avukat Ankara Rönesans Holding
Stajyer AvukatRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Hukuk Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun,  Baroya kayıtlı olarak avukatlık stajını yapmakta olan, Tercihen avukatlık stajının başında olan,  MS Ofis programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri kuvvetli ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Ankara’da ikamet eden/edebilecek,“Stajyer Avukat” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vergi Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
Vergi SorumlusuRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Denetim firmalarının vergi denetimi alanında min. 6 yıl deneyimli, Vergi mevzuatına hakim, Uluslararası vergi konularında bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, tercihen SAP programını kullanabilen, Dinamik, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Vergi Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İzmir Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 1 yıl deneyime sahip, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi bulunan, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İdari İşler UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektöründe ve İdari İşler alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, MS Office, Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen MS Office ve Autocad programlarına iyi seviyede hâkim, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,“Kaba İşler Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Saha uygulamaları konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"İnce İşler Mühendisi" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 4 yıl deneyimli, Tercihen AVM ve hastane ya da Otel projelerinde görev almış, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin Dizayn Ofisinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik-Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik-MekanikRönesans Medikal İnşaat
 Firmamızın Adana’da yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği yada Makine Mühendisliği bölümünden mezun,  Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi), Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere "Engelli Personel/Muhasebe Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/İdari İşler Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde  değerlendirilmek üzere "Engelli Personel / İdari İşler Uzman Yardımcısı (Ofis Personeli)" arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan                             
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan AVM mizde değerlendirilmek üzere '' Engelli Personel/Departman Asistanı '' arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans
Kalite Güvence YöneticisiRönesans
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun (Endüstri, Makine, İnşaat, Metalurji vb.), Kalite Kontrol alanında en az 8 yıl tecrübeli, Kalite Güvence (ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001) sistem kurulumu ve denetimi tecrübesi bulunan, Çok İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Tercihen ISO 9000 Baş Denetçi sertifikasına sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek."Kalite Güvence Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Grup Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office, AutoCAD ve Adobe programlarına hakim, Takım çalışmasında yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi güçlü, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mekanik Grup Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yerel ve uluslararası yönetmeliklere hâkim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar içi askerlik görevini tamamlamış,“Elektrik İşleri Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Saha Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Saha Teknikeri” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen doğal taş tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Haftasonu çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Servis tabanlı ve çok katmanlı mimariler konusunda en az 2 yıl  tecrübesi bulunan, İlişkisel veri tabanları yönetim sistemi ( MSSQL ) konusunda tecrübesi bulunan, Tercihen ; Opentext , Metastorm , Sharepoint, digital süreç yönetimi konularına hakim, Yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, Raporlama yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, araştırmacı, analitik düşünebilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Adana'da yapımı devam eden üst yapı projemizde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Şantiye teknik ofisinde en az 4-5 Yıllık Tecrübe Sahibi, Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen, Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Özellikle AVM, Hastane, Otel gibi büyük ölçekli projelerin Teknik Ofislerinde çalışmış, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.                                                                                        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Ölçme İşleri MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği Endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Endüstri projelerinde  en az 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde Rusça ve İngilizce bilen, AutoCad, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu; Soğuk hava koşullarında çalışabilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Ölçme İşleri Mühendisi" arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Müdürü Rusya Renaissance Construction
Ölçme İşleri MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da bulunan Moskova Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında minimum 15 yıl deneyimli, benzer pozisyonda minimum 3 yıl çalışmış, İngilizce ve Rusça iyi seviyede bilen, MS Office, Autocad 3D programlarına hakim, GPS deneyimi olan, Rusya'da kule inşaatında tecrübeli,  Çelik yapı, dış cephede tecrübeli, Takım çalışmasına uyumlu, Yurt dışı çalışma engeli bulunmayan,"Ölçme İşleri Müdürü" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Mekanik Dizayn MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Mekanik dizayn konusunda en az 2 yıl deneyimli, İleri seviye İngilizce , başlangıç seviyesinde Rusça bilen, MS Officei Revit ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen mekanik tesisat proje programlarını kullanmış ve Rus Snip-Norm'larına hakim, Malzeme bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, grup çalışmalarına yatkın, Zorlu iklim koşulları altında çalışabilecek ,"Mekanik Dizayn Mühendisi" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Satınalma UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 3-5 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Gayrimenkul Yatırım
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği yeni projelerde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde Kalite kontrol konusunda 5 yıl deneyimli, Kalite, iş programı, güvenlik, maliyet analizi konularında tecrübeli, MS Office,Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Rus standartlarına göre çalışmış ASME ve NDT konularında bilgi sahibi, Rusya'da çalışma engeli bulunmayan,Kalite Kontrol Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi / Mekanik Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Teknik Ofis Mühendisi / MekanikRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mekanik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 2-5  yıl deneyimli, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Teknik Ofis Mühendisi / Mekanik " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Kalite Kontrol MühendisiRenaissance Construction
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere, İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen, MS Office ve Autocad programına hakim,"Cephe Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Mali İşler UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 1-2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, İngilizce bilen,"Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya ve İzolasyon Teknikeri Rusya Rönesans Endüstri
Boya ve İzolasyon TeknikeriRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 10 yıl deneyimli, İyi seviyede Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Endüstriyel proje deneyimli, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Boya ve İzolasyon Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama Teknikeri (Üst Yapı Boru Montaj) Rusya Rönesans Endüstri
Borulama Teknikeri (Üst Yapı Boru Montaj)Rönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 10 yıl deneyimli, İyi seviyede Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Endüstriyel proje deneyimli, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Borulama Teknikeri (Üst Yapı Boru Montaj) arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Enstrüman İşleri Formeni (Tubing) Rusya Rönesans Endüstri
Enstrüman İşleri Formeni (Tubing)Rönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Alanında 10 yıl tecrübeli, İyi seviyede Rusça bilen, Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel proje tecrübeli, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli olmayan, Enstrüman İşleri Formeni (Tubing) arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Bakım Teknikeri Rusya Rönesans Endüstri
Makine Ekipman Bakım TeknikeriRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya’da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 10 yıl tecrübeli, Endüstriyel proje deneyimli, İyi seviyede Rusça bilen, Ms Office programlarına hakim, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli olmayan, Makina Ekipman Bakım Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Enstrüman İşleri Formeni Rusya Rönesans Endüstri
Enstrüman İşleri FormeniRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Alanında 10 yıl tecrübeli, İyi seviyede Rusça bilen, Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel proje tecrübeli, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli olmayan, Enstrüman İşleri Formeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Şefi Rusya Rönesans Endüstri
Elektrik ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 15 yıl tecrübeli, İyi seviyede Rusça ve İngilizce bilen, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli olmayan,Elektrik Şefi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi (Enstruman) Rusya Rönesans Endüstri
Elektrik Saha Mühendisi (Enstruman)Rönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce ve Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Rusya'da çalışma engeli bulunmayan, Elektrik Saha Mühendisi (Enstruman) arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Formeni (Terminasyon) Rusya Rönesans Endüstri
Elektrik İşleri Formeni (Terminasyon)Rönesans Endüstri
Firmamızın Rusya’da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;  En az Lise mezunu, Alanında 10 yıl deneyimli, İyi seviyede Rusça bilen, Ms Office programlarına hakim, Rusya'da çalışma engeli olmayan Elektrik İşleri Formeni (Terminasyon) arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Formeni Rusya Rönesans Endüstri
Elektrik İşleri FormeniRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya’da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;  En az Lise mezunu, Alanında 10 yıl deneyimli, İyi seviyede Rusça bilen, Ms Office programlarına hakim, Rusya'da çalışma engeli olmayanElektrik İşleri Formeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Teknikeri Rusya Rönesans Endüstri
Ekipman Montaj TeknikeriRönesans Endüstri
Rusya'da yapılmakta olan endüstriyel projelerde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okulları'nın Makine bölümünden mezun, 10 yıl deneyimli, İyi seviyede Rusça ve İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Zorlu iklim koşullarında çalışabilecek, Rusya'da çalışma engeli olmayan,   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Ekipman Montaj MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, 10 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yurt dışı şantiye deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, Takım çalışmasına yatkın, "Ekipman Montaj Mühendisi"  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
PDMS Admin İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
PDMS AdminRenaissance Heavy Industries
-  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun-  Endüstriyel projelerde PDMS yönetim ve koordinasyonu konusunda 5-10 yıl deneyim sahibi,-  Özellikle petrokimya tesisleri ve oil& gas sektöründe dizayn konusunda tecrübeli,-  Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,-  PDMS  programı ile proje set-up ve yönetimi ; global set-up ve yönetimi; cats ve spek yönetimi konusunda uzman,-  3 boyutlu modelleme ile MTO ( Material Take Off)  enstegrasyonu konusunu bilen,-  Autocad, AutoPlant 3D, Aveva PDMS ve MS Projects programlarını çok iyi kullanabilen,-  Autocad,Aveva PDMS, AutoPlant ve Smart Plant programlarından 3D modelleme konularında farydalanabilen,-  2D ve 3D Dizayn  hazırlama ve geliştirme konusunda bilgi sahibi,-  Programlar ile Borulama çizim ve izometri çıkarabilen,-  Diğer mühendislik disiplinleri ile koordineli olarak çalışabilecek" PDMS Admin aranmaktadır"  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Tamir ve Bakım Şefi Rusya Renaissance Construction
Makine Ekipman Tamir ve Bakım ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Is ve Insaat makinalarının bakım, onarım ve işletilmesinde en az 8 yıllık tecrübeli     • İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,• Ms Office programına hakim,“Makina Ekipman Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Muğla Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Holding
Şirketimizin Bodrum'da üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Takım Çalışmasına yatkın, Bodrum'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Planlama Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Elektrik Planlama MühendisiRenaissance Construction
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden yeni mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen"Planlama Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzman yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Satınalma Uzman yardımcısıRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İngilizce Lisans bölümlerinden mezun, Endüstri Satınalma alanında 2-5 yıl arası deneyimi bulunan, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Tercihen Uluslararası Müteahhitlik firmalarında endüstriyel projeler için satınalma departmanında çalışmış,"Satınalma Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Finansal Raporlama Uzman YardımcısıRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 1-2 yıl deneyimli, Fransızca ve İngilizce bilen, Proaktif, süreç ve sonuç odaklı, Microsoft Office programlarına hakim,ileri derecede Excel kullanabilen, tercihen SAP bilen Analitik ve sayısal düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Planlama,organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Tercihen erkek adaylar, Seyahat engeli olmayan,“Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı” aramaktayız.  İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir .  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Statik Dizayn MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun Statik Dizayn Mühendisi olarak minimum 2 yıllık deneyimi olan, Çelik yapı ve betonarme yapıların tasarımında tecrübeli, Tercihen endüstri projelerinde tecrübesi olan, Uluslararası yaım kod ve standartlarını bilen, endüstri projelerindekistandart ve dizayn kriterlerine hakim, İyi seviyede İngilizce ve Fransızca bilgisine sahip, Çok iyi derecede Autocad, Revit,ETABS,SAP2000  kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,"Statik Dizayn Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Doküman Kontrol UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görev almak üzere; Üniversitelerin (Lisans/Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programını aktif bir şekilde kullanabilen, Tercihen İnşaat sektöründe ve benzer pozisyonlarda görev almış, Her türlü dökümantasyon süreçlerinde aktif rol almış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Döküman Kontrol Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik - Elektrik Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans
Mekanik - Elektrik Satınalma UzmanıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın Mekanik – Elektrik Grubu'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik - Elektrik malzemeleri satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Autocad programını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Mekanik Elektrik Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici/Kat Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Yönetici/Kat AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere "Yönetici/Kat Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu Yönetici asistanlığı alanında 2-3 yıl deneyimi bulunan Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Grup Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Mekanik Grup ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 15 yıl deneyimli, Tercihen iyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Rusça bilen, Ms Office ve CAD programlarına hakim, Endüstriyel tesis tecrübesine sahip,"Mekanik Grup Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Rusya Renaissance Construction
Mali İşler UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen denetim firması tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim,deneyimli veya deneyimsiz adaylar aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Rusya Genel Rusya Renaissance Construction
Rusya GenelRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;  Büyük ölcekli ve komplex proje deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın RVP (gecici oturma izni) veya VJ (oturma izni) belgesi olanİşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Endüstri MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;  Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversi'nin ilgili mühendislik bölümlerinden yeni mezun olmuş, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, özellikle Excel'i iyi derecede kullanabilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan,"Endüstri Mühendisi" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 09.02.2016 tarihindeki müsadesiyle verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Developer Rusya Renaissance Construction
Software DeveloperRenaissance Construction
Demonstrated strong analytical skills. Strong organizational skills. Strong written and oral communication skills. Understanding of software development methods and practices. Familiarity with problem resolution processes.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Ölçme İşleri ŞefiRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen, Autocad 3D bilen, Benzer pozisyonlarda 3 yıl çalışmış olan, Rusya tecrübeli, Kule inşaatı, dış cephe, deformasyon ölçmeleri tecrübesi olan,'Ölçme İşleri Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Müdürü Rusya Renaissance Construction
Mali İşler MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Moskova'da yapımını üstlendiği projelerimizde görevlendirilmek üzere; Önde gelen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,  4 büyük denetim firmasında çalışmış olan, Tercihen inşaat firmalarının mali işler pozisyonlarında deneyimli, İyi seviyede Rusça ve İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede MS Office  ve 1C programlarını kullanabilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Mali İşler Müdürü arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrat Müdürü Rusya Renaissance Construction
Kontrat MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Lakhta projesinde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun; Alanında mininmum 8 yıl deneyimli; İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Kontrat yönetimine üzerine uzmanlaşmışKontrat Müdürü aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Rusya Renaissance Construction
Kalite Kontrol MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, MS Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim, Rus normlarına hakim, Kalite Yönetimi tecrübesi bulunan,“Kalite Kontrol Şefi/Müdürü” aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Rusya Renaissance Construction
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiRenaissance Construction
ŞŞirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği yeni projede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, MS Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim, Kalite ve çelik alanında tecrübeli, Rus normlarına hakim,“Kalite Güvence ve Kontrol Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü Rusya Renaissance Construction
Kalite Güvence ve Kontrol MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği yeni projede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, MS Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim, Kalite ve çelik alanında tecrübeli, Rus normlarına hakim,“Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Gıda MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 4 yıl deneyimli, ISO 9001 ve 22000 sistemleri konusunda deneyimli,Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Koordinatörü Rusya Renaissance Heavy Industries
Dizayn KoordinatörüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya şantiyelerinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Proje koordinatörlük konusunda 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, MS Office uygulamalarına AutoCad programına hakim,“Dizayn Koordinatörü” aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün14.03.2016 tarihindeki müsadesiyle verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe Montaj Süpervizörü Rusya Renaissance Construction
Cephe Montaj SüpervizörüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen, ACAD, Excel ve Ofis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Fasad tecrübesi ve cam fasad tecrübesi olan, Fasad montajı ve yüksek bina tecrübesi olan, Rusya’da ikamet eden/edebilecek,“Fasad Montaj Süpervizörü” aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Bölümü Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İnşaat Bölümü Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın İnşaat Grubu'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Satınalma alanında min. 3  yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Tercihen Autocad programını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,“İnşaat Bölümü Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Satınalma UzmanıRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstri Satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Tercihen Uluslararası Müteahhitlik firmalarında endüstriyel projeler için satınalma departmanında çalışmış,"Satınalma Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hukuk Müşaviri İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Hukuk MüşaviriRenaissance Heavy Industries
Rönesans Endüstri'ye bağlı grup şirketinde görevlendirilmek üzere; Saygın üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun, (Tercihen Ankara, İstanbul, Marmara, Galatasaray Üniversitesi) Büyük holdinglerin veya çok uluslu işletmelerin hukuk departmanında veya saygın hukuk bürolarında tecrübesi olan Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan (özellikleTicaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Eşya Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku alanlarında) EPC kontratlar, FIDIC ve sair inşaat ve taşeron sözleşmeleri konusunda tecrübeli, Hukuki danışmanlık ve dava takip tecrübesi olan,  Çözüm odaklı, planlı, dikkatli, iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin,  Güçlü iletişim, etkin yazı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İleri düzeyde İngilizce ve Fransızca bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Hukuk Müşaviri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama Mühendisi(Üst Yapı) Rusya Renaissance Heavy Industries
Borulama Mühendisi(Üst Yapı)Renaissance Heavy Industries
 Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Malzeme/Kaynak bölümünde Lisans eğitimini tamamlamış, Alanında en az 3-4 yıl deneyime sahip, PWHT/NDT ve Boru Test işlerinde tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce ve orta derecede Rusça bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  "Borulama Mühendisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Teknikeri/Üst Yapı Rusya Renaissance Heavy Industries
Boru Teknikeri/Üst YapıRenaissance Heavy Industries
 Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Malzeme/Kaynak bölümünde Önlisans veya Lisans eğitimini tamamlamış, Alanında en az 3-4 yıl deneyime sahip, Boru PWHT/NDT/Test Dökümantasyon işlerinde tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce ve orta derecede Rusça bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  "Borulama Teknikeri" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama Grup Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Borulama Grup ŞefiRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Malzeme/Kaynak bölümünde Lisans eğitimini tamamlamış, Alanında en az 4-5 yıl deneyime sahip, PWHT/NDT ve Test Paketlerinin hazırlanması ve tüm bu işlerin yönetilmesi konusunda tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce ve orta derecede Rusça bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,"Borulama Grup Şefi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiRenaissance Heavy Industries
Türkmenistan'da yapımını üstlendiğimiz  projemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümünlerinden mezun, Minimum 8 yıl tecrübeye sahip, Endüstriyel Projelerde saha kalite kontrol müdürü pozisyonunda en az 5 yıl çalışmış olmak, Ms Office, Autocad vb. mesleki programlara hakim, ISO 9001 normuna göre kalite sistemi kurup yönetebilecek, Tercihen İngilizce ve/veya Rusça bilen, Türkmenistan’da çalışma engeli bulunmayan,Kalite Güvence ve Kontrol Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Proje SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık/ Makina Mühendisliği, bölümünden mezun, Mimari üst yapı proje ve uygulama projeleri konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen Yangın Koordinasyonu konusunda tecrübeli, Tercihen Büyük ölçekli projeler ve /veya hastane projelerinde deneyim sahibi, Autocad ve Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Proje Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Kontrol Teknikeri/Kaynak İnspektörü Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence Kontrol Teknikeri/Kaynak İnspektörüRenaissance Heavy Industries
  Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;  Lise veya Önlisans eğitimini tamamlamış, Boru projelerine(isometric) hakim, alanında 5 yıl deneyimli, Kaynak teknolojisi konusunda sertifika sahibi, Orta seviyede İngilizve ve Rusça bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu, kalite standartlarına hakim, sorumluluk sahibi,"Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri(Kaynak İnspektörü)" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis/Teklif Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis/Teklif MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Yurt dışında Teklif veya Teknik Ofis deneyimi olan, Tercihen Makro bilgisi ve database konularına hakim, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde 2-3 yıl tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Teknik Ofis Mühendisi / Teklif Mühendisi " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Elektrik MühendisiRenaissance Construction
Firmamızın İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İleri seviyede İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim,"Elektrik Mühendisi" aramaktayız. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir .   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/Boya İzolasyon Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/Boya İzolasyonRenaissance Heavy Industries
 Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Lise veya Önlisans eğitimini tamamlamış, Endüstriyel projelerde, atölye ve sahada kumlama, boya, izolasyon işleri kontrolünde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen NACE Level2 ve BGAS Level2 sertifikasına sahip, Uluslarası boya standartları ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olan, Orta seviyede İngilizce ve tercihen orta seviyede Rusça bilen, Ms Office, Autocad ve diğer mesleki programları aktif kullanabilen,"Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi/Boya İzolasyon Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi/Boya İzolasyonRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde, atölye ve sahada kumlama, boya, izolasyon işleri kontrolünde en az 3 yıl deneyimli, Tercihen NACE Level2 ve BGAS Level2 sertifikasına sahip, Uluslarası boya standartları ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olan, İyi derecede İngilizce ve tercihen iyi derecede Rusça bilen, Ms Office, Autocad ve diğer mesleki programları aktif kullanabilen,"Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol MühendisiRenaissance Heavy Industries
 Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik lisans bölümlerinden mezunu,  Elektriksel ölçme ve kontrol konularında bi|gi ve tercihen deneyim sahibi,  Oil&Gas projelerinde proses ve iş akışı konularında bilgi ve deneyim sahibi,  ITP'lere göre iş takibi ve kalite kayıtlarını oluşturulması konusunda deneyim sahibi,  MS Office, Autocad ve diğer elektrik enstrümantasyon mesleki proglarımını kullanabilen,  İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,  Ekip çalışmasına yatkın,  Etkili iletişim kurabilme ve problem çözme becerisine sahip, "Kalite, Güvence ve Kontrol Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol TeknikeriRenaissance Heavy Industries
 Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik ön lisans bölümlerinden mezun,  Elektriksel ölçme ve kontrol konularında bi|gi ve tercihen deneyim sahibi,  Oil&Gas projelerinde proses ve iş akışı konularında bilgi ve deneyim sahibi,  ITP'lere göre iş takibi ve kalite kayıtlarını oluşturulması konusunda deneyim sahibi,  MS Office, AutoCad ve diğer elektrik enstrümantasyon mesleki programlarını kullanabilen,  Orta seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,  Ekip çalışmasına yatkın,  Etkili iletişim kurabilme ve problem çözme becerisine sahip, "Kalite, Güvence ve Kontrol Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi Nijerya Renaissance Construction
Planlama ve Maliyet Kontrol MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Afrika Projeleri'nde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Planlama ve Maliyet Kontrol alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Çok iyi derece MS Office kullanabilen, Primavera ile kaynak kullanımı ve hakediş takibi yapabilecek “Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Satış Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Enerji
Enerji Satış Uzman YardımcısıRönesans Enerji
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Enerji satışı konusunda en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına hakim, Elektrik piyasası konusunda bilgi sahibi, Hedef odaklı ve girişimci, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim ve müzakere becerileri güçlü, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enerji Satış Uzman Yardımcısı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Operasyon Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Enerji
Enerji Operasyon Uzman YardımcısıRönesans Enerji
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Enerji sektöründe en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Elektrik piyasası konusunda bilgi sahibi, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, İletişim ve takip becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enerji Operasyon Uzman Yardımcısı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Mekanik TeknikeriRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10-15 yıl deneyimli, İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Saha tecrübesi olan,"Mekanik Tekniker" aramaktayız. İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Montaj Mühendisi Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Boru Montaj MühendisiRenaissance Heavy Industries
Türkmenistan'da yapımını üstlendiğimiz  projemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, En az 5 yıl tecrübesi bulunan ve 1 endüstriyel proje bitirmiş olan, İyi derecede İngilizce bilen, Ofis ve Autocad Programlarını iyi şekilde kullanan, Ekip calışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, Endüstriyel projelerde görev yapmış, boru imalat ve montaj tekniklerini bilen, izometri ve boru projelerini okuyabilen, ekip yönetebilen özelliklere sahip olan,'Boru Montaj Mühendisi ' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Ofis Hizmet Personeli İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Ofis Hizmet PersoneliRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere "Engelli Personel/Ofis Hizmet Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere "Engelli Personel/Departman Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambar Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Ambar ŞefiRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere, Lise mezunu, Endüstriyel projelerde 5 yıl ambar şefliği tecrübesi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce ve Rusça bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen , tercihen 1C bilen, Elektro Mekanik Malzeme bilgisi olan,Ambar Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Elektrik / Enstrümantasyon Grup ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya’da ki projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel Tesis Projelerinde, Enstrümantasyon alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, AutoCad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Soğuk hava koşullarında çalışmaya yatkın olan, Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,“Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Formeni Rusya Renaissance Heavy Industries
Altyapı FormeniRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere; Lise mezunu, Alanında en az 7 yıl tecrübeli, Ms Offıce programlarına hakim, Orta derecede Rusça bilen, İşveren teslimatlarının takibi ve taşeron firma takibinde deneyimli,"Altyapı Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe