RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, enerji üretim ve sağlık faaliyetlerine odaklanarak Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdüren şirketler topluluğudur

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır. Rönesans, dünyanın en büyük uluslararası müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde 44’üncü, Avrupa’da ise 10’uncu sırada yer almaktadır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 23 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petrokimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları, sağlık kompleksleri ve enerji santralleri inşa etmektedir.
Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Hollanda, Beyaz Rusya, Karayipler, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Sint Maarten, ve Gana’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.
Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir. Rönesans, PORR AG'nin yanı sıra, Ballast Nedam NV, Heitkamp Ingenieur und Kra?twersbau GmbH, gibi Avrupa kökenli birçok inşaat şirketi ile ortaklık anlaşmaları düzenleyerek portföyünü genişletmektedir.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 24 yılı aşkın inşaat deneyimini 16 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir. Rönesans Gayrimenkul‘ün mevcut portföyünde, hâlihazırda faaliyette olan 10 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 7 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 23 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirketin kira geliri getiren gayrimenkulleri, Türkiye'nin değişik şehirlerinde 7 alışveriş merkezini (AVM), AVM ve otelden oluşan bir adet karma projeyi, bir adet ofis projesini ve ofis ve okuldan oluşan bir adet karma projeyi kapsamaktadır. Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de AVM yatırımına odaklanan Rönesans Gayrimenkul, son dönemde Türkiye'de ofis projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile elde ettiği gücü 115 MWm’ye çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 610 MWm kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 670 MWm kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Türkiye’ de sahip olduğu AVM’lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de AVM yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1.200 kiracı ve yıllık 95 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik, operasyon, kiralama gibi tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

2011 yılında endüstri tesisler alanında uzman özel bir birimin kurulmasına karar verilerek Rönesans Holding çatısı altında Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş'nin temelleri atılmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, kardeş şirketleriyle işbirliği içinde, stratejik ortaklıklar yoluyla inşaat hizmetleri ve EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) projeleri konularında uzmanlaşmış ve ana faaliyet alanı olan petrol, gaz ve petrokimya sanayi ile madencilik metalürji, işleme tesisleri ve enerji sektörlerinde dev projelere imza atmaktadır. Rönesans Endüstri Tesisleri projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, hidrokarbon, elektrik, metalürji ve madencilik ve işleme tesislerinde, Rusya, Türkmenistan ve Irak ve Mozambik gibi çekirdek pazarlarda önemli projelerin ihalelerini kazanmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries ile tamamlandığında dünyanın doğalgazdan benzin üretecek en büyük tesisi konumuna yükselecek olan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş., Rönesans Emlak Geliştirme A.Ş. altında faaliyet gösteren ve Rönesans Holding'in sağlık sektöründeki yatırımcı şirketidir. Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş. 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Rönesans Grubu'nun 20 yılı aşan uluslararası müteahhitlik ve 14 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimini kendi bünyesinde birleştirmiş ve daha şimdiden, Türkiye'nin sağlık sektöründeki önde gelen yatırımcılarından biri haline gelmiştir. Yaklaşık 3.200.000 metrekare inşaat alanına ve 9 bin 500 yatak kapasitesine sahip olan bu projeler tamamlandığında, 25 yıllık bir süre boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı ile birlikte işletilecektir.

Dünyanın 44’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 50 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 129
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ambar Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ambar Uzman YardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;·        En az lise, tercihen ön lisans mezunu,·        Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,·        Çok iyi derecede MS Office, SAP Ambar Modülü kullanabilen,·        İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Ambar Uzman Yardımcısı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde , tercihen hastane uygulama projesinde en az 8-10 yıl  tecrübesi bulunan,Mimari ile diğer disiplinler arasında süperpoze yaparak gerekli koordinasyonu yapabilen,İleri düzey Autocad  ve Ms Office  kullanabilen, Şantiye Dizayn Ofis de çalışmış ve ekip yönetme tecrübesi bulunan, Shopdrawing , metraj ve detay konusunda tecrübeli, Gerekli raporlamaları yapabilecek,  Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden / edebilecek,   ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Montaj Denetmeni Ankara Rönesans Teknik
İskele Montaj DenetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ve Meslek Yüksek Okullarından  mezun,İskele yapılarında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık,Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İskele Montaj Denetmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Sigorta UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakasında yer alan ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sigorta sektöründe min. 2 yıl deneyim sahibi, Poliçe, teklif ve onay süreçlerinde deneyimli, Tercihen orta derece ingilizcesi bulunan, İş ve sonuç odaklı, problem çözme planlama ve takip yeteneği gelişmiş,Analitik yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Gelişime ve lerlemeye açık, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Sigorta Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzman yardımcısı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma Uzman yardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere,En az Lise mezunu, Şantiye Satınalması konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, İyi düzeyde şantiye malzeme bilgisi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satınalma modülünü bilen,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Satınalma Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Peyzaj İşleri Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Peyzaj İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden Hastane projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin peyzaj işlerinde en az 8 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Peyzaj İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimari Tasarım Sorumlusu Ankara Rönesans Teknik
İç Mimari Tasarım SorumlusuRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında min. 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İleri düzeyde 3D Max ve Photoshop programlarını kullanabilen, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İç Mimari Tasarım Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Ambar Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Stok programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Ambar Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5-8 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme İnşaat Mühendisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Yapı Bilgi Modelleme İnşaat MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde betonarme ve ince iş imalatı konusunda en az 5 yıl tecrübeli,İyi derece'de Autocad, tercihen Allplan ve Revit bilgisine sahip, Sistemli, uyumlu, ekip çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.Ankara'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Yapı Bilgi Modelleme İnşaat Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi/Kıdemli İç Denetçi Ankara Rönesans Holding
İç Denetçi/Kıdemli İç DenetçiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Bankaların teftiş kurullarında, bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerde en az 1-5 yıl deneyim sahibi,Süreç denetimi, hile/suiistimal denetimi, vergi denetimi, UFRS konularında tecrübeliMS Office programlarına hakim, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisini bulunan,Tercihen yazılı ve sözlü Rusça bilgisine sahip, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle ilgili engeli bulunmayan,Tercihen CIA/CRMA/CFE belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İç Denetçi ve ya Kıdemli İç Denetçi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan,Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli,Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İdari İşler UzmanıRönesans Holding
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen eğitim sektöründe min. 3 yıl idari işler deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, ''İdari İşler Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam etmekte olan Hastane projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun  Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Mekanik Tesisatı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Adana'da ikamet eden veya edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Saha uygulamaları konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "İnce İşler Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM projesi olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisat konusunda 3-5 yıl deneyimli,MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 'Mekanik Saha Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Kısım Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde 6-9 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Mekanik İşler Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Ankara Renaissance Construction
Engelli PersonelRenaissance Construction
Ankara Merkez Ofis/Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren, Ankara'da ikamet eden, Zihinsel / İşitsel / Görme Engelli olmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Formeni Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri FormeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,En az Lise mezunu olan, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Ofis programlarını kullanabilen, Cephe Doğal Taş Kaplama İşleri saha uygulamaları konusunda en az 10 yıl tecrübeli,En az 50 kişiden oluşan ekip yönetme tecrübesi bulunan, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın inşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Cephe Doğal Taş Kaplama İşleri konusunda en az 5 yıl deneyimli, Cephe iskelelerinin kurulumu ve kontrolü konusunda tercihen bilgi ve deneyim sahibi olan,Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın inşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum Giydirme Cephe İşleri uygulamasında en az 5 yıl tecrübeli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum giydirme cephe sistemlerinin montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Taş cephe sistemlerinin montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hakim, Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Beton, demir ve zemin testleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İnsan Kaynakları SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Firmamızın İstanbul İkitelli Hastane projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat ve ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları alanında en az 8 yıl deneyim sahibi, İşe Alım, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP HR modülüne hakim, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, “İnsan Kaynakları Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İş Zekası UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(Tercihen Endüstri/İşletme Mühendisliği, İşletme, MIS, İstatistik bölümleri)İş Zekası konusunda min.3 yıl deneyimli, ERP sistemleri ve MIS raporlamaları konusunda tecrübeli, T-SQL sorgulama diline hakim, SQL Reporting Services ve Microsoft BI gibi raporlama platformlarında bilgi sahibi,ETL, data warehouse ve iş zekası çözümleri tecrübesi olan, Tercihen Doküman Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, İş ihtiyaçlarının analizi ve sistem projelerine dönüştürülmesi konularında tecrübeli,Şirket içi kullanıcılar ve teknik birimler arasında iletişimi sağlayabilecek, iletişim becerisi yüksek,Süreç yönetimi bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, analitik ve problem çözme yeteneklerine sahip, sonuç odaklı,İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İş Zekası Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Altyapı MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP FI/CO Çözüm Uzmanı Ankara Rönesans Holding
SAP FI/CO Çözüm UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik / İşletme  bölümlerinden mezun, SAP Finansal (SAP FI/CO) modüllerde en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen SAP Financial Consolidation konusunda bilgi sahibi, En az 2 SAP projesinde aktif  olarak görev almış, SAP FI analiz, tasarım, uyarlama, geliştirme ve canlı desteği tecrübesi olan,ABAP konusunda bilgi sahibi, geliştirme desteği verebilecek, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yurt dışı projelerinde  görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “SAP FI/CO Çözüm Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
SAP ABAP Yazılım Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik veya Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun, SAP ABAP yazılım danışmanlığında en az 3 yıl tecrübesi olan, SAP HR, FI, CO, ve SAP Lojistik modüllerde ABAP geliştirme tecrübesi olan, Tercihen SAP ABAP sertifikasına sahip, User-Exit, BADI, Batch Input, Enhancement, BAPI ile kod değişikliği/geliştirmesini yapabilecek,Smart Form, SAP Script ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, ALV veya ekran tasarımları (Table Control ile raporlama) yapabilecek, ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Webservis ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek,Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yurt dışı projelerinde görev alabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “SAP ABAP Yazılım Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Revit programına hakim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Haftasonu çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Revit programına hakim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Haftasonu çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri/Formeni Adana Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı Teknikeri/FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 8 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzman Yardımcısı Muğla Rönesans Teknik
Ambar Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Stok programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Muğla’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Ambar Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Altyapı TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Saha Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan,İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Saha Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara' da yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat sektöründe en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Şefi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amir Yardımcısı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kamp Amir YardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 4 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, "Kamp Amir Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Dizayn MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl çalışmış (tercihen Proje dizayn bürolarında çalışmış), Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerde şantiye dizayn ofis biriminde görev almı,MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen,Mekanik Tesisat malzemeleri konusunda bilgi sahibi,Planlama, koordinasyon becerilerine sahip,Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,Ankara’da ikamet eden /edebilecek,Erkek Adaylar için Askerliğini Tamamlamış."Mekanik Dİzayn Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Yönetici AsistanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği hastane projesinin, şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere,MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen MS Ofis uygulamalarına iyi derecede hakim, Doküman kontrolü konusuna hakim, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Yönetici Asistanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi Muğla Rönesans Teknik
Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinin saha mühendisi pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘Saha Mühendisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Devreye Alma Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Test ve Devreye Alma YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl görev almış (tercihen kalite kontrol departmanında),Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerin test ve devreye alma prosedürlerini uygulamış, Uluslararası norm ve standartlara hakim, MS Office ve mesleki programları çok iyi seviyede kullanabilen, Mekanik tesisat malzemeleri, ekipmanlar ve montaj detayları konularında bilgi sahibi,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Test ve Devreye Alma Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da başlayan üst yapı projesinde görev almak üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış,Alanında en az 7 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek, "İnce İşler Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama.) Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama.)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa' da yapımını üstlenmiş olduğu ' Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinde Teknik Ofiste 5-8 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa' da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Kısım Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Holding
Satınalma ŞefiRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 6-8 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  “Satınalma Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa' da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip,MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş,Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl, benzer pozisyonda minimum 5 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hâkim, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş,Analitik düşünebilme yeteneğine sahip İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Mekanik İşler Koordinatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,Tercihen; Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dmax programlarına hakim, Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İnce işler ve saha şefliği deneyimi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış,Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış,Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Muğla Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hakim, Tercihen 3D Max ve SketchUp uygulamalarına hakim, Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Muğla'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İsg-Ç Doküman ve Raporlama Sorumlusu Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İsg-Ç Doküman ve Raporlama SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Saha İSG konusunda tecrübeli, İSG raporlama alanında min. 2 yıl tecrübesi bulunan, Mevzuat-Uluslararası uygulamalar konusunda tecrübeli, MS Office programına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bursa'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Dokümantasyon ve Raporlama Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip,MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş,Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat mühendisliği veya Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                          Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Müdür İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ticari MüdürRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik/ İşletme fakültelerinden mezun,  Daha önce idari, mali ve teknik hizmetlerinin yönetilmesi konularında çalışmış 10-15 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Yönetim ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Ticari Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Statik Dizayn MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen Deprem veya Yapı Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış,Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Güncel yönetmelik ve şartnamelere hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, Sap2000, Sta4CAD ve Tekla programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Statik Dizayn Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5- 15 yıl tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin süperpozelerini yapabilecek seviyede yapı ressamlığına hakim,Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, Tercihen saha dizayn ofisinde çalışmış, Tercihen yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Tercihen Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim,Uluslararası teknik standartlara hakim, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun,Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip,Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinin şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şantiye ofisinde çalışabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 3-5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, “Saha Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Bilgi Teknolojileri bünyesinde Uygulama Geliştime Projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendsiliği, Matematik, Elektrik Elektronik Mühendisliği),C#, Asp.NET (MVC), MS SQL konularında bilgi sahibi, Entity Framework, LINQ konularına hakim, JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, İyi derecede ingilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Avukat Ankara Rönesans Teknik
Uzman AvukatRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Ofisi'nin İnşaat&Enerji&Alt Yapı Hukuk Müşavirliği'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,  Tercihen İnşaat ve Enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Şirketlerin hukuk departmanlarında veya saygın hukuk bürolarında en az 5 yıl tecrübesi olan, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, Eşya Hukuku, İnşaat Hukuku  alanlarında bilgili ve bu alanlarda çalışmak için istekli,Çözüm odaklı, planlı, dikkatli; iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin; araştırmacı,Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış         "Uzman Avukat" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Mekanik Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Ambar Mekanik UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Üst yapı mekanik ambar bölümünde en az 10 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Ambar Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi (Statik) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis Kısım Şefi (Statik)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Mimarlık bölümünden mezun, tercihen Deprem veya Yapı mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış,Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 8 yıl tecrübeli, Sap2000 ve Etabs  programlarına hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarını kullanabilen Tercihen 100000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde (Avm, Hastane vb.) proje şefi olarak çalışmış,Analitik düşünen ve problem çözmeye odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Kısım Şefi (Statik)'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İzolasyon İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
İzolasyon İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış,İzolasyon konusunda tecrübe sahibi olan, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İzolasyon İşleri Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Müdürü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üstyapı, tercihen hastane projelerinde min. 10-12 yıl tecrübesi bulunan,Tercihen  ince işler ve saha şefliği deneyimi bulunan,Autocad, Allplan, Revit Arc., 3dmax ve MS Office uygulamalarına hakim,Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Dizayn Ofis Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlenmiş olduğu 'İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun,Nitelikli üst yapı projelerinin (AVM ,Otel, Hastane vb.) teknik ofis biriminde en az 3 yıl tecrübe sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. "Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlenmiş olduğu "İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Nitelikli üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 4-6 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına ve Allplan programına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu "İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5-8 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği İkitelli  Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, AVM/Otel veye Hastane projelerinin en az birinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Şantiye Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Statik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Liselerinden ya da tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3d modelleme bilgisine sahipTercihen xsteel kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. Statik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Statik Dizayn MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Deprem veya Yapı mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış,Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sap2000 ve Etabs  programlarına hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarını kullanabilenTercihen 100.000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde (Avm, Hastane vb.) proje mühendisi olarak çalışmış,Analitik düşünen ve problem çözmeye odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Statik Dizayn Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli,Tercihen AVM ve hastane ya da Otel projelerinde görev almış,AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezuni Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 7 yıl deneyimli,MS  Office, AutoCad programlarına hakim, Taşeron ve ekip yönetimi tecrübesi olan, İmalat, montaj, test ve devreye alma konuşarında deneyimli, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Mekanik İşler Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu  İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb.) Kalite Kontrol biriminde görev almış,Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi, Saha deneyimi bulunan, en az bir projede İnce İşler Şefi pozisyonunda görev almış,MS Office, Autocad programlarını bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Kalite Kontrol Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Dokümantasyon Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Dokümantasyon MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,Üst yapı projeleri (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office, Autocad programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Bursa'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 6-10 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,Bursa 'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Harita TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstelendiğimiz İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Alanında en az 8 yıl deneyim sahibi, Netcad, Autocad ve MS Office  programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. "Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun,Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl deneyimi bulunan.,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek,İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İkitelli'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Saha Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Kaldırma Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Ekipman Kaldırma FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere;En az Lise ve / veya MYO. Makine bölümü mezunu, Kaldırma ekipmanları konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi, Üst yapı projelerinde deneyimli, Kaldırma operasyonlarına vakıf ve ISG konusunda deneyim sahibi,Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan."Ekipman Kaldırma Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 8 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Ve Güvenliği Süpervizörü Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,Adana ya da Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Otomasyon Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Otomasyon MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Adana'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen hastane projesi olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin bina otomasyon sistemi montaj, test ve devreye alma konularında 3-5 yıl deneyimli,MS Office ve Autocad kullanımı aktif, Ekip yönetimi ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Elektrik Otomasyon Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Mühendisi (Kaldırma İşleri) Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Makine Ekipman Mühendisi (Kaldırma İşleri)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun, Kaldırma ekipmanları ve İSG-Ç konusunda min.2-5 yıl deneyimli, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun,Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip,Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 3-4 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Alanında 3-5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği  Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun,Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl deneyimi bulunan.,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek,İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Saha Teknikeri" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa  Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, AVM/Otel veye Hastane projelerinin en az birinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Şantiye Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde , tercihen hastane uygulama projesinde en az 8-10 yıl  tecrübesi bulunan,Mimari ile diğer disiplinler arasında süperpoze yaparak gerekli koordinasyonu yapabilen,İleri düzey Autocad  ve Ms Office  kullanabilen, Şantiye Dizayn Ofis de çalışmış ve ekip yönetme tecrübesi bulunan,Shopdrawing , metraj ve detay konusunda tecrübeli, Gerekli raporlamaları yapabilecek,  Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa 'da yapımı devam eden Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kalite Kontrol Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesi için,Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,Şantiyelerde elektrik saha uygulamaları ve kalite kontrol konularında çalışmış, minimum 3 yıl deneyimli,Elektrik malzeme bilgisine sahip, MS Office, AutoCAD ve mesleki bilgisayar programlarına hakim,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kalite Kontrol Elektrik Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde minimum 8 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Beton, demir ve zemin testleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Kalite Güvence ve Kontrol Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Mekanik İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM,Otel, Hastane gibi nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisat konusunda 3-5 yıl deneyimli,MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 'Mekanik İşler Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Ankara Rönesans Holding
Mekanik Saha MühendisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli inşaat projelerinde minimum 5-10 yıl deneyimli,İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen,Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Enstrüman İşleri Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Enstrüman İşleri MühendisiRönesans Endüstri
Rusya Yamal'da yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer nitelikteki Endüstriyel projelerde en az 5 yıl tecrübe sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan,Soğuk hava koşullarında çalışabilecek olan, "Enstrüman İşleri Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hvac Mühendisi Rusya, Adana Rönesans Endüstri
Hvac MühendisiRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ve tesisat işlerinde en az 6 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce ve Rusça bilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli olmayan, HVAC Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Hvac Teknikeri Rusya Rönesans Endüstri
Hvac TeknikeriRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projemizde görevlendirmek üzere;En az Lise mezunu, Alanında en az 8 yıl tecrübeli, İyi seviyede Rusça bilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli olmayan, "HVAC Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkezi Sistemler Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Merkezi Sistemler SorumlusuRönesans Endüstri
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik,Yazılım Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Alanında en az  4-5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Microsoft Windows sunucu ailesi (2008, 2008 R2, 2012 ) bakım, izleme ve yapılandırma konularında tecrübe sahibi,Microsoft Windows PC işletim sistemi ailesi ( Windows 7, Windows 8, Windows 10 ) ve bu işletim sistemlerinin Aktif Dizin ortamında kullanımı ve yönetimi konusunda bilgi sahibi,Microsoft Exchange Server 2010 veya 2013 yönetimi konusunda bilgi sahibi, Yerel Alan Ağ (LAN), Geniş Alan Ağ (WAN), Kablosuz Yerel Alan Ağ (WLAN), Sanal Özel Ağ (VPN), Dinamik Yönlendirme Protokolleri, Active Directory ve IEEE 802.1X ağ teknolojileri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Active Directory, DNS, DHCP, WSUS Server, File Server kurulum, konfigürasyon ve sorun çözümleme tecrübelerine sahip,Microsoft veya Linux işletim sistemi ve hizmetlerinin kurulumu, konfigürasyonu ve sorun çözümleme, log tutma ve log inceleme ile sınıflandırma tecrübelerine sahip,    Sunucu ve storage donanımları ve yapılandırması ( disk, Ethernet, hba, raid vb.) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Cluster ve NLB benzeri hataya karşı tolerans sağlayan sistemler ile yedekleme ve geri dönme senaryoları hakkında tecrübe sahibi,Veri depolama sistemi ve veri yedekleme yönetimi konularında tecrübe sahibi, Tercihen veri sızıntısı engelleme (DLP) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Gelişime açık, analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, “Merkezi Sistemler Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
İş Geliştirme MüdürüRönesans Endüstri
Our Global expansion plan we are looking for a Business Development ManagerOur ideal candidate is expected to have following skills:Bachelor’s Degree in Engineering, Minimum 5 years experience in the oil & gas industry, preferably with an Engineering Services / Consultancy organization with 5 or more years of relevant experience in a Business Development      Experience in business development operations in international markets, Advanced English-German skills both written and verbal, Experience in start-up projects is an advantege, Experience in B2B environment, Experience in Strategy Management, Project management and Business Modelling, Advanced analytical thinking skills , Commercial approach, Strong business acumen, Multi-task management ,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teknikeri Rusya Rönesans Endüstri
Mekanik İşler TeknikeriRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mekanik bölümünden mezun  Alanında ez az 5 yıl tecrübe sahibi İyi düzeyde Rusça bilen, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, Soğuk hava koşullarında çalışabilecek olan, 'Mekanik İşleri Teknikeri' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Montaj Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Mekanik Montaj MühendisiRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tank montajı konusunda tecrübe sahibi, Alanında 5 yıl tecrübe sahibi, İleri seviyede Rusça ve İngilizce bilen, Autocad,Excel,Word ileri düzeyde kullanabilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, Soğuk hava koşullarında çalışabilecek olan, 'Mekanik İşler Mühendisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Rusya Rönesans Endüstri
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen statik hesap yapabilen, ilgili programları kullanabilen,Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 8 yıl tecrübeli, Rus normlarına hakim İyi derecede Rusça ve İngilizce bilen, Sap2000 ,Etabs, Autocadve  Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen büyük çaplı endüstriyel projelerde (Fabrika, Maden Zenginleştirme Tesisleri, vb.) proje şefi olarak çalışmış,Analitik düşünen ve problem çözmeye odakl olan Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek."Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Contract Specialist İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Contract SpecialistRönesans Endüstri
We are looking for a 'Contract Specialist' for our İstanbul Head Office.Candidates should demonstrate:Bachelor’s Degree in Engineering Min. 5 years of experience in Oil&Gas and/or Industrial Construction, Energy sectors as a Contract Engineer/Administrator in an EPC Contractor, Client or General Contractor organization,Experience in the review, evaluation, drafting, negotiation and management of contracts, preferably prime contracts,Detail-oriented character, without losing sight of the big picture Ability to work well under pressure in a fast paced work environment. Abillity to travel when required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ağır sanayi ve endüstriyel projelerde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, İyi düzeyde Rusça bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Rusya'da uzun süre ikamet edebilen Soğuk hava koşullarına dayanıklı, '' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Sözleşme YöneticisiRönesans Endüstri
We are looking for a 'Contract Executive' for our İstanbul Head Office.Candidates should demonstrate:Engineering Bachelor’s Degree Min 8 years of experience in Oil&Gas and/or Industrial Construction, Energy sectors as a Contract Engineer/Administrator in an EPC Contractor, Client or General Contractor organization,Experience in the review, evaluation, drafting, negotiation and management of contracts, preferably prime contracts,Detail-oriented character, without losing sight of the big picture Ability to work well under pressure in a fast paced work environment. Abillity to travel when required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambarlar ve Raporlama Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Ambarlar ve Raporlama UzmanıRönesans Holding
Ankara Merkez Ofisimizde, Türkiye Merkezi Satınalma Grubunda görevlendirilmek üzere;Lisans ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP programına hakim, İnşaat-Mekanik- Elektrik malzemeleri konusunda bilgisi olan,Tercihen ürün kategorisi, yapısı ve hiyerarşisi konusunda bilgi sahibi,Tercihen şantiyetecrübesi bulunan, Tercihen ambarların işleyişi konusunda bilgi sahibi,Raporlama konusunda tecrübeli, Dikkatli, sabırlı yapıda, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikgörevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Ambarlar ve Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe UzmanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.Örgün öğretim veren üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezunEn az 2-3 yıl mesleki deneyimi olan  Grup Şirket yapısı içinde görev almış Tek düzen hesap planı ve vergi uygulamalarına vakıf Tercihen İngilizce bilgisine sahip Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul’da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Alışveriş Merkezi - AVM Müdürü Adana, İstanbul(Avr.)... Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM MüdürüRönesans Yönetim
Şirketimizin Türkiye genelinde bulunan Alışveriş Merkezleri'nde yönetim kadrosunda görevlendirmek üzere "AVM Müdürü"aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi İşletme yönetimi konusunda ( AVM, rezidans, otel vb. ) deneyimliEkip yönetimi konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Finance Specialist İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Project Finance SpecialistRönesans Gayrimenkul Yatırım
We are looking for "Project Finance Specialist" who will work at Head Office located in Ataşehir.University degree in Economics, Business Administration or Engineering 3-4 years of experience in Finance (Project Finance experience is a plus) Excellent command of verbal and written English CFA certificate is a plus Excellent command of MS-Office Applications (especially MS-Excel) Strong analytical skills Ability to work under pressure with tight deadlines Excellent communication, interpersonal and negotiation skills Military service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Şanlıurfa Rönesans Yönetim
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Alışveriş Merkezinde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız.Lise veya MYO ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Çok katlı binaların mekanik sistemleri konusunda tecrübeliYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Isıtma, soğutma, iklimlendirme sistem ve ekipmanları, kazanlar ve soğutma kuleleri, atıksu sistem, tesisat ve kuyuları, şebeke suyu depoları, hidroforlar, su yumuşatma ve klorlama sistemi, yangın pompaları, otopark ve genel alan egzoz ve basınçlandırma fanları, asansörler ve yürüyen merdivenler, kapılar ve kepenkler vb. mekanik cihaz veya ekipmanlar konusunda deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Müdürü Şanlıurfa Rönesans Yönetim
Operasyon MüdürüRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Piazza Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere"Operasyon Müdürü" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunEn az 5 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen Ms Office uygulamalarıne ve ilgili bilgisayar programlarına hakimYoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecekBüyük m2 alanlarda yönetim tecrübesi bulunanTercihen perakende tecrübesi bulunan Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Adana Rönesans Yönetim
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Adana'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız.MYO'ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında 6-9 yıl deneyim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Sorumlusu Adana Rönesans Yönetim
Otomasyon SorumlusuRönesans Yönetim
Şirketimizin Adana'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Otomasyon Sorumlusu ''aramaktayız.MYO'larının elektrik veya mekanik bölümlerinden mezunAlanında 3-5 yıl deneyim sahibi MS Ofis ve Autocad program bilgisi olan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Ofis Hizmet Personeli İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Ofis Hizmet PersoneliRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere"Engelli Personel/Ofis Hizmet Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir)Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilenİnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere"Engelli Personel/Departman Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir)Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilenİnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Yöneticisi Adana Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mali İşler YöneticisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Adana'da bulunan Optimum Alışveriş merkezinde görevlendirilmek üzere '' Mali İşler Yöneticisi '' aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezunTek düzen hesap planına hakim Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimliTercihen SAP kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilenİletişim ve raporlama becerisi gelişmişAnalitik düşünebilen, dikkatli, zamanı iyi yönetebilenEkip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sorumluluk almaya istekliAdana’ da ikamet eden veya edebilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri Ağrı, Erzincan... Rönesans Enerji
Elektrik Bakım TeknikeriRönesans Enerji
Şirketimizin HES projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının/ Liselerin Elektrik bölümlerinden mezun,Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Bakım Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı