RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 159
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Dizayn Ofis Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Bölge Ofisinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, MS Office, Autocad ve elektrik tesisat hesap programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında 2 yıl tecrübesi bulunan, Orta derecede İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCad programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük çaplı üst yapı projelerinin (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb) Kalite Kontrol biriminde en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Tercihen İç Tetkikçi sertifikası olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Proje Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Proje YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Mimari üst yapı proje ve uygulama projeleri konusunda en az 13 yıl deneyim sahibi, Tercihen Büyük ölçekli projeler ve /veya hastane projelerinde deneyim sahibi, Autocad ve Microsoft Office programlarına hakim, Proje koordinasyon ve yönetim konusunda deneyimli,  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Proje Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 13 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Nitelikli üst yapı projelerinde benzer pozisyonlarda görev almış ve tamamlamış, Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahibi, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli Adana’da ikamet eden ya da edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek."Elektrik İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana' da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Adana’ da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden ya da üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 3 yıl deneyimli, Alüminyum Cephe Sistemleri tekliflendirme, projelendirme ve uygulama konularında deneyim sahibi, Autocad, MS Office, Logikal programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Cephe İşleri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisansını tamamlamış, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop,Sketch-Up programlarına hâkim, İletişim becerisi yüksek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmen/Süpervizör Adana, Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmen/SüpervizörRönesans Medikal İnşaat
 Şirketimizin Adana ve Bursa'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana' da veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni/Süpervizörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Kahramanmaraş Rönesans Gayrimenkul Yatırım
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Firmamızın Kahramanmaraş' da bulunan Alışveriş Merkezinde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız. Lise veya MYO ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Çok katlı binaların mekanik sistemleri konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Isıtma, soğutma, iklimlendirme sistem ve ekipmanları, kazanlar ve soğutma kuleleri, atıksu sistem, tesisat ve kuyuları, şebeke suyu depoları, hidroforlar, su yumuşatma ve klorlama sistemi, yangın pompaları, otopark ve genel alan egzoz ve basınçlandırma fanları, asansörler ve yürüyen merdivenler, kapılar ve kepenkler vb. mekanik cihaz veya ekipmanlar konusunda deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Sorumlusu Kahramanmaraş Rönesans Gayrimenkul Yatırım
İşletme SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Firmamızın Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere '' İşletme Sorumlusu '' aramaktayız. Üniversite mezunu Tercihen Alışveriş Merkezi, Plaza, Hastane gibi büyük yapılarda benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen Ms Office programlarına hakim İletişim kabiliyeti güçlü Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti ileri seviyede Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan Kahramanmaraş'ta ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Şefi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'ta yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Commercial Manager İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Commercial ManagerRönesans Yönetim
We are looking for "Commercial Manager" who will work at our Head Office located in Ataşehir. Bachelors degree 10-15 years of experience  Excellent command of English No military obligation for male candidates Strong negotiation skills Customer focused
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
       Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerde alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, detay üretebilecek Sistemli, uyumlu, yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Adana’da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli, Bireysel anlamda çözüm vizyonuna sahip, Öngörü yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek.Elektrik Saha Mühendisi aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb.) Kalite Kontrol biriminde görev almış, Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, Saha deneyimi bulunan, en az bir projede İnce İşler Şefi pozisyonunda görev almış, MS Office, Autocad programlarını bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Kalite Kontrol Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Tercihen İngilizce bilen, MS Office, Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Adana'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik-Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik-MekanikRönesans Medikal İnşaat
 Firmamızın Adana’da yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine veya Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,  Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi), Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı İşleri Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde min. 7 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek."Altyapı İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Müdürü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde en az 10 yıl deneyimli, Hem projelendirme hem de sahada uygulama deneyimine sahip, Cephe malzemeleri (özellikle alüminyum, taş ve cam) konusunda bilgili, Çok iyi derecede AutoCad bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, Ekip yönetme deneyimine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)"Cephe İşleri Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Mimarı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Yapı Bilgi Modelleme MimarıRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimiz‘de görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 4-5 yıl deneyimli, tercihen Allplan ve Navisworks programlarını bilen yada 3D programlama dillerine ve Revit programını kullanabilen, Uygulama dizayn tecrübesi olan, Betonarme ve İnce İşler alanında deneyim sahibi, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan."Yapı Bilgi Modelleme Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel Projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad, Primevera ve MS Project programlarına hakim, Tercihen Primavera P& kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan AVM mizde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,'' Engelli Personel/Departman Asistanı '' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere;  En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,Engelli Personel/Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/İdari İşler Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde  değerlendirilmek üzere En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,"Engelli Personel / İdari İşler Uzman Yardımcısı (Ofis Personeli)" arayışımız bulunmaktadır.                            
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Yozgat'ta yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Gerektiğinde metraj çıkarabilecek ya da metraj kontrolü yapabilecek, Haş ediş hazırlaması ve kontrolünü yapabilecek, Test devreye alma, imalat, montaj konularında deneyimli, Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli, Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Bireysel anlamda çözüm vizyonuna sahip, Öngörü yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek."Elektrik Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/Danışma GörevlisiRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan AVM mizde değerlendirilmek üzere; En az lise veya yüksekokul mezunu, MS Office programlarını kullanabilen Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan, Erkek eleman için askerlik görevi tamamlamış, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Zihinsel / İşitsel / Görme Engelli olmayan,'' Engelli Personel/Danışma Görevlisi '' arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Uzman Yardımcısı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Ambar Uzman YardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede MS Office, SAP Ambar Modülü kullanabilen, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Ambar Uzman Yardımcısı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Küçükyalı TED Rönesans Koleji'nde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan Tercihen plaza, hastane, konut projelerinde işletme ya da taahhüt deneyimi olan Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Peyzaj Mimarı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Peyzaj MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık/Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun, Peyzaj ve Alt Yapı İşlerinde en az 3-4 yıl deneyim sahibi, Yapısal Peyzaj, Bitkisel Peyzaj ve Altyapı projelerinde görev almış, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Peyzaj Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Adana'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Yozgat'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Firmamızın Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Saha uygulamaları konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,İnce İşler Saha Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 4 - 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Adana'da yapımı devam eden üst yapı projemizde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Şantiye teknik ofisinde en az 4-5 Yıllık Tecrübe Sahibi, Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen, Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Özellikle AVM, Hastane, Otel gibi büyük ölçekli projelerin Teknik Ofislerinde çalışmış, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.                                                                                        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Teknik Ofis MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis biriminde min. 2 yıl deneyim sahibi, İleri derece'de İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Tercihen üst yapı projelerinde, nitelikli yapılarda (otel, avm, hastane) projelerin şantiyesinde, tercihen kapsamlı müşavir denetimi altında teknik ofiste deneyim kazanmış, Tüm inşaat, mekanik, elektrik ve mimari imalat kalemlerine hâkim, koordinasyonda çalışmış, ince imalatlara hakim,  Malzeme bilgisi olan ve malzeme onaylarını takip edebilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sterilizasyon Sorumlusu Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Sterilizasyon SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Ronesans Sağlık Grubu Ankara Merkez ofisimizde görev almak üzere, Sağlık Meslek okullarının Hemşirelik/Sağlık Teknikerliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli (Sterilizasyon hizmeti veren firmalarda çalışmış veya Sterilizasyon cihazı üreten firmalarda çalışmış), Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek, gerektiğinde inisiyatif alabilen, takipçi, Farklı disiplinlerle bir arada çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Gerektiğinde hastane şantiyelerine seyahat gerçekleştirebilecek, Seyahat engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askelik ile ilişiği bulunmayan."Sterilizasyon Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon UzmanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere, Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Fizyoterapi bölümü, Fizik Tedavi), En az 5 yıl tecrübeli (FTR hizmeti veren firmalarda çalışmış veya FTR ekipmanları üreten firmalarda çalışmış, Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Gerektiğinde inisiyatif alabilen, takipçi, farklı disiplinlerle bir arada çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Gerektiğinde hastane şantiyelerine seyahat edebilecek."Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Elektrik Dizayn MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen hastane projelerinde görev almış, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Elektrik Dizayn Ofis Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen AVM ve hastane ya da Otel projelerinde görev almış, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,? Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Yönetici AsistanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği hastane projesinin, şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen MS Ofis uygulamalarına iyi derecede hakim, Doküman kontrolü konusuna hakim, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Yönetici Asistanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üstyapı, tercihen hastane projelerinde min. 4 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen bir üst yapı projesinde başından sonuna kadar görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, vardiyalı çalışabilecek ( gece ve gündüz olmak üzere) Autocad , MS Office ve Primavera uygulamalarına hakim, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 4 - 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık bölümlerinden mezun, Otel, Plaza ve Elit Konut gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde toplam 8 yıl tecrübesi bulunan, Kalite mevzuatına hakim, Uluslararası teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Yöneticilik vasıfları gelişmiş, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Müdürü '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Teknik Ofis SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev alamk üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis biriminde min 8 yıl deneyim sahibi, İleri derece'de İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Tercihen üst yapı projelerinde, nitelikli yapılarda (otel, avm, hastane) projelerin şantiyesinde, tercihen kapsamlı müşavir denetimi altında teknik ofiste deneyim kazanmış, Tüm inşaat mekanik elektrik ve mimari imalat kalemlerine hâkim, koordinasyonda çalışmış, ince imalatlara hakim,  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Avrupa yakasında bulunan iş merkezinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların işletmelerinde ve yapımında çalışma deneyimi olan Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Gaz Teknisyeni Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Medikal Gaz TeknisyeniRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Adana, Elazığ ve Yozgat illerinde yapımını üstlenmiş olduğu hastane projelerinde görevlendirilmek üzere, Meslek Liselerinin Makine/Tesisat ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden tercihen Biyomedikal bölümünden mezun, Medikal Gaz Tesisatı ve işletmesi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Mekanik proje ve teknik resim okuyabilen, Mekanik, pnömatik, hidrolik bilgisi olan,  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Medikal Gaz Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad, Sketch-Up ve Photoshop programlarını ileri derecede bilen, Büyük ölçekli projelerde çalışmış, mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, diğer disiplinler ile koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen hastane uygulama projelerinde deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.    "Mimari Dizayn Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Ekipman Sorumlusu Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Medikal Ekipman SorumlusuRönesans Sağlık Yatırım
Ankara Merkez Ofisimiz'de görev almak üzere, Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen medikal ekipmanların alımı, bakım ve onarımı, takibi görevlerinde bulunmuş,  MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Medikal Ekipman Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Direktörü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn DirektörüRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,  Alanında 15 yıl ve üstü tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına ve Autocad, programına çok iyi düzeyde hakim, Büyük ölçekli karma kullanımlı, özellikle hastane, buyuk otel/tatil koyu, havalaani projeleri gibi buyuk olcekli ust yapi projelerinde deneyimli, İmar yönetmeliğine hakim, Uluslararası proje firmaları ile beraber çalışmış, tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Direktörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri/Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol Teknikeri/MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'ta devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat(MYO), Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projeleri (AVM, Hastane, Otel) vs. Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office,Autocad programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Yozgatta ikamet eden/edebilecek."Kalite Kontrol Teknikeri/Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl çalışmış (tercihen Proje dizayn bürolarında çalışmış) , İyi düzeyde İngilizce bilen, Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerde sahada mekanik grup şefi olarak görev almış, MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen, Mekanik Tesisat malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Planlama, koordinasyon becerilerine sahip, Sorumlu olduğu birimi yönetebilecek, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden /edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da başlayan üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Alanında en az 7 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek,"İnce İşler Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Dizayn ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan bölge ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, büyük ölçekli üst yapı projelerinde10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programına hâkim, mekanik tesistan hesap programları kullanabilen, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mekanik Dizayn Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli inşaat şirketlerinde minimum 5-7 yıl deneyimli, Malzeme & ekipman konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden/edebilecek,"Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, 100.000 m2 ve üzerinde projelerde görev almış, Tercihen AVM ve konut deneyimi olan, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Muhasebe ve mali işler alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, SAP programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,"Danışma Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Danışma GörevlisiRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,"Danışma Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış, Büyük ölçekli projelerinde görev almış, Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şef Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik İşleri Şef YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde 5-7 yıl arası tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,“Elektrik İşleri Şef Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projesinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve AutoCad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri / Mekanik İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis Teknikeri / MekanikRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun, AVM, Otel, Ofis gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mekanik Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Tercihen ince işler alanında tecrübesi bulunan, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde görev almış, Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Formeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik FormeniRönesans Teknik
 Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde, benzer pozisyonda en az 10-15 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   "Elektrik Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Grup Şefi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde 5- 10 yıl arası deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Grup Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi (Gece) Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler Mühendisi (Gece)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Gece vardiyasında çalışabilecek, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Mühendisi(Gece)" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi/ Elektrik Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Şefi/ ElektrikRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Dizayn Ofis SorumlusuRönesans Holding
 Rönesans Holding İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin, Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi düzeyde MS Office, AutoCad programlarını kullanabilen, Terchen Revit, 3DS Max programlarını kullanabilen, Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),"Dizayn Ofis Sorumlusu" arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gönüllü Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Eğitim ve Gönüllü UzmanıRönesans Holding
Firmamızın İstanbul'da bulunan Ofisi’nde görevlendirilmek üzere, En az lisans derecesine sahip, tercihen sosyal bir alandan mezun Daha önce gönüllülük yapmış, tercihen Sivil Toplum Örgütlerinde yöneticilik tecrübesi olan Planlama, kontrol, bütçe ve süreç yönetimi konularında yetkin; en az 3 yıl iş deneyimi olan Enerjisi, özgüveni ve temsil becerileri ile sorumlusu olduğu program kapsamında Vakfı en iyi şekilde temsil edebilecek Sorumlusu olduğu programın organizasyon ve kurumsallaşma süreçlerini yönetebilecek, hızlı karar alabilen, vizyoner bir bakış açısına sahip Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, enerjik, sabırlı ve disiplinli Analitik ve çözüm odaklı, ilişki yönetimi becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek Koçluk becerileri ve başarıya yönlendirme yetenekleri gelişmiş İyi derece İngilizce bilen MS-Ofis programlarına hâkim"Eğitim ve Gönüllü Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Holding
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın Makine ve İnşaat bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM projesi olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisat konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.'Mekanik Saha Teknikeri' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programlarına hâkim, Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmie'de ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Endüstriyel ve üst yapı projelerinde çalışmış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Proje Yönetim UzmanıRönesans Holding
 Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, IFC ya da EBRD süreçlerinde en az 1-2 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office uygulamalarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Proje Yönetim Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Rusya Rönesans Holding
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Holding
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 7-10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, MS Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim, Saha tecrübesi bulunan, Rusya’da ikamet eden/edebilecek,“Kalite Kontrol Şefi” aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara' da yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe 8-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik İşleri Şefi" arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Rusya Genel Rusya Renaissance Construction
Rusya GenelRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği olduğu Lakhta Center Projesi'nde görevlendirilmek üzere;  Buyuk olcekli ve komplex proje deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın RVP (gecici oturma izni) veya VJ (oturma izni) belgesi olanİşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Harita Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Harita MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Kaba İşler alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office, Autocad ve Netcad programlarına hâkim, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Harita Mühendisi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen MS Office ve Autocad programlarına iyi seviyede hâkim, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,“Kaba İşler Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi/ Mekanik Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Şefi/ MekanikRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Specialist/Responsible Ankara Rönesans Holding
Financial Reporting Specialist/ResponsibleRönesans Holding
We are looking for a Financial Reporting Specialist/ Responsible for our Head Office located in Ankara. Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university, Minimum 2-4 years of experience in one of the big four audit firms, Consolidation experience is a plus, SAP experience is a plus, Ability of analytical thinking, team work and powerful interaction skills, Excellent command of English, both written and spoken, Advanced knowledge in MS Office Applications, Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment, No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Satınalma YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üstyapı projelerinde toplam 10 yıl olmak üzere, kısmen satınalma tecrübesi de bulunan,  Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,  MS Office uygulamalarına hakim,  AutoCAD programına hakim,  İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,  Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,  Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan,  Ankara'da ikamet eden / edebilcek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Satınalma Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Audit İstanbul(Avr.) Rönesans Sağlık Yatırım
AuditRönesans Sağlık Yatırım
Rönesans Sağlık Yatırım (RSY) is the leading investor company of the healthcare division of Rönesans Holding. RSY is currently developing 6 Healthcare Investment projects within the framework of Public Private Partnership model. We are looking for an Audit to join our Finance Team in İstanbul. Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university, Minimum 2-4 years of experience in one of the big four audit firms, SAP experience is a plus, Ability of analytical thinking, team work and powerful interaction skills, Excellent command of English, both written and spoken, Advanced knowledge in MS Office Applications, Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment, No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Saha Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Saha Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Saha Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Saha Teknikeri” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Meslek Yüksek Okullarından veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İskele Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İdari İşler UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Ön Lisans / Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin şantiyelerindeki İdari İşler departmanlarında en az 2 yıl görev yapmış, MS Office uygulamalarına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“İdari İşler Uzmanı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde satınalma konusunda 3-5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ve benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdür Yardımcısı İzmir Rönesans Teknik
Proje Müdür YardımcısıRönesans Teknik
           Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, MS Office, AutoCAD, Primavera gibi bilgisayar programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,            "Proje Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf İzmir Rönesans Teknik
TopoğrafRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Harita Teknikerliği veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,  Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,  Tercihen AVM projesinde görev almış,  Mesleği ile ilgili Alet/Araçları iyi derecede kullanabilen (Total Station, Nivo, Gps vb.) Netcad, AutoCad ve Ms Office programlarını kullanabilen, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Elektrik Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Saha Elektrik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 8 yıl deneyimi bulunan., Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamalamış,"Saha Elektrik Teknikeri" aramaktayız.Saha Elektrik Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Satınalma UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri /Mekanik Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Teknikeri /MekanikRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik Teknik Ofis Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 7-10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek, Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde satınalma konusunda 2-4 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İngilizce bilgisi ileri seviyede olan, Office, MS Project ve AutoCad programlarını çok iyi derecede bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Tercihen; Mimari Allphan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim ve Konferans Salonu, AVM, Kütüphane, Ofis vb. uygulama projelerinde deneyimli, Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan, Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Teklif UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen, Çok iyi derecede Primavera P6 kullanabilen, MS Office programlarına hakim,  Teklif Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Sorumlusu Nijerya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Doküman Kontrol SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCad,Adobe,SAP,Open Text bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Doküman Kontrol Sorumlusu aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Sorumlusu Nijerya Renaissance Construction
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği SorumlusuRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce,İSG-Ç Sorumlusu aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Lojistik UzmanıRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Türkmenistan’daki Endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümlerinden mezun, Alanında en az  5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, Lojistik Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hukuk Müşaviri İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Hukuk MüşaviriRenaissance Heavy Industries
Rönesans Endüstri'ye bağlı grup şirketinde görevlendirilmek üzere; Saygın üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun, (Tercihen Ankara, İstanbul, Marmara, Galatasaray Üniversitesi) Büyük holdinglerin veya çok uluslu işletmelerin hukuk departmanında veya saygın hukuk bürolarında tecrübesi olan Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan (özellikleTicaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Eşya Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku alanlarında) EPC kontratlar, FIDIC ve sair inşaat ve taşeron sözleşmeleri konusunda tecrübeli, Hukuki danışmanlık ve dava takip tecrübesi olan,  Çözüm odaklı, planlı, dikkatli, iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin,  Güçlü iletişim, etkin yazı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Hukuk Müşaviri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Raporlama Şefi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Planlama ve Raporlama ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan'da yer alacak olan Endüstri Tesisi Projesinin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Uluslararası şirket ve/veya konsorsiyumların oluşturdugu yurt içi ve yurt dışı Endüstriyel tesislerde, tercihen Enerji sektöründeki Enerji Santral projelerinde çalışmış ve genel olarak planlama ve raporlama işleri konusunda tecrübeli , Mühendislik, satınalma& şantiye uygulamalarında en az 5-7 yıllık tecrübeye sahip İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Özellikle Ms Project ve Autocad bilen, Merkezi koordinasyonunu sağlıyabilecek, Sonuç odaklı ve iletişim yetkinliği olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Planlama ve Raporlama Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Rönesans
SAP Yöneticisi/YönetmeniRönesans
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 6-9 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“SAP Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama İşleri Şefi Rusya Renaissance Construction
Borulama İşleri ŞefiRenaissance Construction
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Endüstriyel Projelerde Boru imalat ve montajı işlerini yapmış olan,'Boru Grup Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Proje MimarıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi’nde görevlendirmek üzere "Proje Mimarı" aramaktayız. Üniversitelerin Mimarlık Bölümü’nden mezun Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli Büyük ölçekli projelerde deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen MS Office, Autocad ve Adobe Photoshop programlarına hakim 30 Yaşını aşmamış Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Ofis Hizmet Personeli İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Ofis Hizmet PersoneliRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,Engelli Personel/Ofis Hizmet Elemanı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,Engelli Personel/Departman Asistanı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Bütçe Planlama SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Bütçe ve Planlama Sorumlusu" aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında 3-6 yıl deneyimli Planlama, maliyet kontrol, bütçe hazırlanması ve kontrolü konularında min.3 yıl deneyimli AVM, Ofis, Konut, Otel gibi üstyapı projelerinde bilgi sahibi İyi düzeyde İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Primavera veya Ms Project programlarını aktif olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Uzman Yardımcısı' aramaktayız. Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun Finansal Muhasebe alanında en az 2-3 yıl deneyimli Tercihen SAP kullanabilen  Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen İletişim ve raporlama becerisi gelişmiş Analitik düşünce yapısına sahip Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sorumluluk almaya istekli İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kiralama Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Kiralama MüdürüRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans Holding bünyesinde yer alan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) yaklaşık 1.5 milyar dolar portföy değeriyle Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım şirketlerinden biridir. Ticari gayrimenkul odaklı büyüme stratejisi RGY’yi özellikle AVM ve ofis yatırımlarında sektör liderlerinden biri haline getirmiştir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Kiralama Müdürü" aramaktayız. Üniversite mezunu Minimum 5 yıl AVM kiralama veya perakende sektöründe deneyimli olan İleri düzeyde İngilizce bilen MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen (özellikle Excel) Analitik yanı güçlü olan İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli olan Takım çalışmasına ve raporlamaya yatkın Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Uzman Yardımcısı Türkmenistan Rönesans Endüstri
Personel Uzman YardımcısıRönesans Endüstri
Firmamızın Türkmenistan’daki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, SAP programına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Türkmenistan'da çalışma engeli bulunmayan,Personel Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Rusya Renaissance Construction
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İş Sağlığı ve Güvenliği Şef'i  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı-Sekreter İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Yönetici Asistanı-SekreterRenaissance Heavy Industries
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere Üniversite mezunu, Yönetici asistanlığı alanında en az 2-3 yıl deneyimi bulunan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, İyi derecede İngilizce bilenYönetici/Kat Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/ Maliyet Kontrol Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Teknik Ofis Mühendisi/ Maliyet KontrolRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 3-4 yıl deneyimli, Ms Office  ve  Autocad programlarına hakim(ileri derecede  excel bilen), İyi derecede Primavera bilen, Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce ve e Rusça bilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Zorlu iklim koşulları altında çalışabilecek,"Teknik Ofis Maliyet Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Formen Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Ekipman Montaj FormenRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu olan, Endustriyel Projelerde Ekipman (Static,döner,paket )  montaj islerinide en az 3 yıl deneyimi  olan, MS Office programlarını iyi düzeyde bilen, İyi seviyede İngilizce ve Rusça bilen,"Ekipman Montaj Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnşaat Saha Mühendisi (Gece) Rusya Renaissance Heavy Industries
İnşaat Saha Mühendisi (Gece)Renaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel tesis projelerinde en az 2 yıl deneyimli MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına çok iyi düzeyde hakim, İyi düzeyde İngilizce bilen, Daha önce gece vardiyasında çalışmış olan, Zorlu iklim koşulları altında çalışmaya engeli olmayan,"İnşaat Saha Mühendisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi (Gece) Rusya Renaissance Heavy Industries
Kaba İşler Şefi (Gece)Renaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İleri derece İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına çok iyi seviyede hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,'' Kaba İşler Şefi '' aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Boru MühendisiRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel tesislerde en az  3 yıl tecrübesi bulunan İyi seviyede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarını bilen, Takım çalışmasına yatkın, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, 'Boru Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Ambar ŞefiRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere, Ön lisans programlarının İşletme, Lojistik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde 7-8 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen , tercihen Adines 1C bilen, Rusya'da çalışmaya engeli olmayan, Minimum son 2 projede Ambar Şefi pozisyonunda çalışmış olan, RVP (gecici oturma izni) veya VJ (oturma izni) belgesi olanAmbar Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Altyapı ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel  projelerde sahada altyapı konularında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, AutoCad ve mesleki bilgisayar programlarına  hakim, Tercihen RVP (geçici oturum izni) ve VJ (oturum izni) belgesi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Altyapı Şefi"  aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
TOPOĞRAF Rusya Renaissance Heavy Industries
TOPOĞRAFRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde çelik ve betonarme konularında en az 5 yıl deneyimli, Autocad, netcad ve total station programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi derecede Rusça bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu; Ekip çalışmasına yatkın,'Topograf ' arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Endüstriye projelerde deneyimi bulunan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"İş Sağlığı ve Gğvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/Mekanik Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/MekanikRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, ASME ve Kaynak standartları konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünebilen,uyum sağlayabilecek, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaat Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaatRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, ASME ve Kaynak standartları konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünebilen,uyum sağlayabilecek, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ağır sanayi ve endüstriyel projelerde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Rusya'da uzun süre ikmaet edebilen Soğuk hava koşullarına dayanıklı,'' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Kaynak MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden  ( Makine, Endüstri, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği) mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, Kaynak Mühendisliği eğitimini tamamlamış ve Kaynak Mühendisliği diplomasına sahip, MS Office ve Autocad  programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rus tandartlarına hakim, ASME konusunda bilgi sahibi, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Kaynak Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol MüdürüRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği yeni projelerde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde Kalite kontrol konusunda 5 yıl deneyimli, Kalite, iş programı, güvenlik, maliyet analizi konularında tecrübeli, MS Office,Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim İyi derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Rus standartlarına göre çalışmış ASME ve NDT konularında bilgi sahibi, Rusya'da çalışma engeli bulunmayan,Kalite Kontrol Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Çelik Montaj MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinde mezun olan, Çelik montaj işlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan İyi seviyede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri gelişkin, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,'Çelik Montaj Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Ekipman Montaj MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde 2-5 yıl deneyimi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yurt dışı şantiye deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, Takım çalışmasına yatkın,"Ekipman Montaj Mühendisi"  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mekanik Dizayn YöneticisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili Mühendislik  bölümlerinden mezun, Endüstri Tesisi projelerinde en az 10 yıl çalışmış, Çok İyi derecede İngilizce bilen,, MS Office, Autocad , PDMS, ANSYS, 3D tasanm programları (Inventor, Solidworks vb ) programlarına hâkim, API 650 ve ASME Ser VII normlarında tanklar ve basınçlı kaplar, rotating ekipmanlar, taşıma sistemleri, HVAC ve tesisat alanlarında tecrübeli, Uluslararası normlar (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış, Planlama, koordinasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan Yoğun iş temposunda çallşabilecek"Mekanik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Teknik Ressam İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Engelli Personel/Teknik RessamRenaissance Construction
İstanbul Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun ve/veya Üniversite mezunu Konusunda en az 2 yıl deneyimli Autocad , Revit iyi düzeyde bilen'Engelli Personel/Teknik Ressam' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Danışma GörevlisiRenaissance Heavy Industries
İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkez ofisimizde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Alanında en az 4 yıl deneyimi bulunan, Erkek eleman için askerlik görevi tamamlamış, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren,'' Engelli Personel/Danışma Görevlisi '' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Borulama Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, AutoCad, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Borulama Dizayn Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Statik Dizayn YöneticisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, Sap200, SAFE, ETABS, STA4CAD, AUTOCAD, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim, Endüstriyel çelik ve betonarme yapı tasarımında tecrübe, Uluslararası norm  (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış olmak Seyahat engeli olmayan Yoğun iş temposunda çalışabilecek İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Statik Dizayn Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel Tesis Projelerinde Enstrümantasyon alanında en az 2 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, AutoCad, Eplan ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Mühendisi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Statik Dizayn SorumlusuRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, Sap200, SAFE, ETABS, STA4CAD, AUTOCAD, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim, Endüstriyel çelik ve betonarme yapı tasarımında tecrübe, Uluslararası norm  (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış olmak Seyahat engeli olmayan Yoğun iş temposunda çalışabilecek İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Statik Dizayn Sorumlusu' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Renaissance Heavy Industries
Mekanik Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Büyük ölçekli endüstriyel projelerde  en az 3 yıl deneyimli, İleri seviye İngilizce , Rusça tercih sebebidir, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, grup çalışmalarına yatkın, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Dizayn Mühendisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı