RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, enerji üretim ve sağlık faaliyetlerine odaklanarak Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdüren şirketler topluluğudur

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır. Rönesans, dünyanın en büyük uluslararası müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde 44’üncü, Avrupa’da ise 10’uncu sırada yer almaktadır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 23 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petrokimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları, sağlık kompleksleri ve enerji santralleri inşa etmektedir.
Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Hollanda, Beyaz Rusya, Karayipler, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Sint Maarten, ve Gana’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.
Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir. Rönesans, PORR AG'nin yanı sıra, Ballast Nedam NV, Heitkamp Ingenieur und Kra?twersbau GmbH, gibi Avrupa kökenli birçok inşaat şirketi ile ortaklık anlaşmaları düzenleyerek portföyünü genişletmektedir.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 24 yılı aşkın inşaat deneyimini 16 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir. Rönesans Gayrimenkul‘ün mevcut portföyünde, hâlihazırda faaliyette olan 10 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 7 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 6 arsa olmak üzere toplam 23 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirketin kira geliri getiren gayrimenkulleri, Türkiye'nin değişik şehirlerinde 7 alışveriş merkezini (AVM), AVM ve otelden oluşan bir adet karma projeyi, bir adet ofis projesini ve ofis ve okuldan oluşan bir adet karma projeyi kapsamaktadır. Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de AVM yatırımına odaklanan Rönesans Gayrimenkul, son dönemde Türkiye'de ofis projeleri geliştirmeye de başlamıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile elde ettiği gücü 115 MWm’ye çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 610 MWm kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 670 MWm kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Türkiye’ de sahip olduğu AVM’lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de AVM yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1.200 kiracı ve yıllık 95 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik, operasyon, kiralama gibi tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

2011 yılında endüstri tesisler alanında uzman özel bir birimin kurulmasına karar verilerek Rönesans Holding çatısı altında Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş'nin temelleri atılmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, kardeş şirketleriyle işbirliği içinde, stratejik ortaklıklar yoluyla inşaat hizmetleri ve EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) projeleri konularında uzmanlaşmış ve ana faaliyet alanı olan petrol, gaz ve petrokimya sanayi ile madencilik metalürji, işleme tesisleri ve enerji sektörlerinde dev projelere imza atmaktadır. Rönesans Endüstri Tesisleri projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, hidrokarbon, elektrik, metalürji ve madencilik ve işleme tesislerinde, Rusya, Türkmenistan ve Irak ve Mozambik gibi çekirdek pazarlarda önemli projelerin ihalelerini kazanmıştır. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries ile tamamlandığında dünyanın doğalgazdan benzin üretecek en büyük tesisi konumuna yükselecek olan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş., Rönesans Emlak Geliştirme A.Ş. altında faaliyet gösteren ve Rönesans Holding'in sağlık sektöründeki yatırımcı şirketidir. Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş. 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Rönesans Grubu'nun 20 yılı aşan uluslararası müteahhitlik ve 14 yıllık gayrimenkul geliştirme deneyimini kendi bünyesinde birleştirmiş ve daha şimdiden, Türkiye'nin sağlık sektöründeki önde gelen yatırımcılarından biri haline gelmiştir. Yaklaşık 3.200.000 metrekare inşaat alanına ve 9 bin 500 yatak kapasitesine sahip olan bu projeler tamamlandığında, 25 yıllık bir süre boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı ile birlikte işletilecektir.

Dünyanın 44’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 50 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 175
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Ambar Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Ambar UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Üst yapı mekanik ambar bölümünde en az 10 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Ambar Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi İzmir Rönesans Teknik
Mekanik İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezuni Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 7 yıl deneyimli,MS  Office, AutoCad programlarına hakim, Taşeron ve ekip yönetimi tecrübesi olan, İmalat, montaj, test ve devreye alma konuşarında deneyimli, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Mekanik İşler Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi İzmir Rönesans Teknik
Mekanik İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezunu Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 7 yıl deneyimli,MS  Office, AutoCad programlarına hakim, Taşeron ve ekip yönetimi tecrübesi olan, İmalat, montaj, test ve devreye alma konuşarında deneyimli, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Mekanik İşler Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen Üstyapı, İş Merkezi gibi projelerde min. 10 yıl deneyim sahibi,MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı,İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerimizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat sektöründe en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik İşleri Şefi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (AVM, Hastane,Otel...) en az 5 yıl deneyim sahibi,Tercihen Proje Ofisinde görev almış, MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, 'Elektrik Dizayn Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam etmekte olan Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinde en az 4 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisli ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otel, plaza, sastane, AVM, konut gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,Kalite mevzuatına hakim, Uluslararası teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Yöneticilik vasıfları gelişmiş, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Güvence ve Kontrol Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Güvence ve Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının Makine, İklimlendirme-Soğutma, Mekanik Tesisat Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Tercihen hastane projeleri olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisat çizimlerinde en az 5 sene tecrübeliMekanik malzeme ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Şantiyede mekanik uygulama projeleri üzerinden metraj çalışmalarını yürütecek ve değişiklikleri update edecekElazığ'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. "Mekanik Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressamı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Teknik RessamıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden Entegre Sağlık Kampüs projesinde  görevlendirilmek üzere,Liselerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Nitelikli üst yapı projelerinde en az 3 yıl ve üzeri tecrübesi bulunan,AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim,  Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden /edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli, Ms Office uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. "Elektrik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Statik Dizayn MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Deprem veya Yapı mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış, Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sap2000 ve Etabs programlarına hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarını kullanabilen,Tercihen 100.000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde (Avm, Hastane vb.) proje mühendisi olarak çalışmış,Analitik düşünen ve problem çözmeye odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Statik Dizayn Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda 8-15 yıl tecrübeli,Nitelikli üst yapı projelerinde benzer pozisyonlarda görev almış, Test ve devreye alma konusunda tecrübeli, Hand over yapmış,  Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahibi, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Elazığ'da ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Elektrik İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Çelik Montaj MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüs projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Çelik Montajı konusunda tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AutoCad kullanabilen, MS  Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, "Çelik Montaj Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                           Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Makine Ekipman FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Lise mezunu, Büyük çaplı üst yapı projelerinde Ekipman Formeni olarak görev almış, Kaldırma ekipmanları ve İSG-Ç konusunda en az 5 yıl deneyimli, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Makine Ekipman Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Ankara Rönesans Medikal İnşaat
AvukatRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,  Tercihen İnşaat alanında faaliyet gösteren şirketlerin hukuk departmanlarında veya saygın hukuk bürolarında en az 5 yıl tecrübesi olan, Proje finansman tecrübesi olan, Çözüm odaklı, planlı, dikkatli; iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin; araştırmacı,Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış         "Avukat" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi (Hakediş ve Sözleşme) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Şefi (Hakediş ve Sözleşme)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da devam eden İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, Üst yapı projelerin (AVM, hastane, otel...) Teknik Ofis biriminde en az 8 yıl deneyim sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, İstanbul’da ikamet eden / edebilecek, "Teknik Ofis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi (Bütçe Maliyet Kontrol) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi (Bütçe Maliyet Kontrol)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, otel ve konut projelerinde teknik ofiste en az 5 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis Bütçe Maliyet Kontrol işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Saha uygulamaları konusunda minimum 4 yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "İnce İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, " Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış,Alanında en az 5 yıl deneyimli,  AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, "İnce İşler Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ölçme İşleri MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ölçme işlerinde en az 5 yıl deneyimli, AutoCad, AutoCad Civil 3D programlarına iyi seviyede hakim, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Ölçme İşleri Mühendisi" arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG-Ç Doküman ve Raporlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İSG-Ç Doküman ve Raporlama SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Saha İSG-Ç konusunda tecrübeli, İSG-Ç raporlama alanında min. 2 yıl tecrübesi bulunan, Mevzuat-Uluslararası uygulamalar konusunda tecrübeli, MS Office programına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Dokümantasyon ve Raporlama Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG-Ç Supervizörü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İSG-Ç SupervizörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5-8 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama.) Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Kısım Şefi (Planlama.)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinde Teknik Ofiste 5-8 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Kısım Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 4-5 yıl tecrübesi bulunan, şantiye deneyimli, İyi derecede malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa da ikamet eden / edebilecek, (Bursa dışı adaylar için kampta yer temin edilebilmektedir.)B sınıfı ehliyete sahip Satınalma Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Statik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Liselerinden ya da tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3D modelleme bilgisine sahip Tercihen xsteel kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. "Statik Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Bursa Rönesans Medikal İnşaat
PuantörRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, İnsan Kaynakları biriminde Puantör pozisyonunda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı / Şefi Ankara, Bursa, ... Rönesans
İnsan Kaynakları Uzmanı / ŞefiRönesans
Şirketimizin Türkiye'de faaliyet gösteren şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 4 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Uzmanı / Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu/Teknik ve Hizmet Satınalma İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Sorumlusu/Teknik ve Hizmet SatınalmaRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği / Mimarlık bölümlerinden mezun, Teknik Ofis biriminde en az 6 yıl tecrübeye sahip,  Teknik ve hizmet satınalma süreçlerine hakim, birim fiyat analizi yapmış, Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Bilgi Teknolojileri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezun, Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,   "Bilgi Teknolojileri Şefi"   aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amir Yardımcısı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kamp Amir YardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 4 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. Bursa'da ikamet eden/edebilecek, "Kamp Amir Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İstanbul 'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri/BIM Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri/BIMRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 6 yıl tecrübeye sahip, İleri derece'de Autocad, tercihen Allplan/Revit bilgisine sahip veya öğrenmekte istekli,3D modelleme becerisine sahip, Sistemli, uyumlu, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, "Yapı Bilgi Modelleme Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
TopoğrafRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Harita Teknikerliği veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,   Mesleği ile ilgili Alet/Araçları iyi derecede kullanabilen (Total Station, Nivo, Gps vb.)Netcad, AutoCad ve Ms Office programlarını kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 6-10 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Formenliği İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı FormenliğiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 6-10 yıl tecrübesi bulunan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Altyapı Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 6-8 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Şefi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutocCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İkitelli'de devam eden Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, Üst yapı projelerin (AVM, hastane, Otel...) Teknik Ofis biriminde en az 5 yıl deneyim sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, İstanbul’da ikamet eden / edebilecek, "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 3-5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde , tercihen hastane uygulama projesinde en az 8-10 yıl  tecrübesi bulunan,Mimari ile diğer disiplinler arasında süperpoze yaparak gerekli koordinasyonu yapabilen,İleri düzey Autocad  ve Ms Office  kullanabilen, Şantiye Dizayn Ofis de çalışmış ve ekip yönetme tecrübesi bulunan, Shopdrawing , metraj ve detay konusunda tecrübeli, Gerekli raporlamaları yapabilecek,  Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Kısım Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlenmiş olduğu Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim,Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, MS Office, Autocad ve elektrik tesisat hesap programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa' da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM, Otel, Hastane gibi nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisat konusunda min. 5 yıl deneyimli,MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 'Mekanik İşler Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 3-5 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik vb.bölümlerinden mezun,Alanında en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların yapımında çalışma deneyimi olan,Elektrik, Elektromekanik sistem projelerini okuyabilme ve sistemler hakkında bilgi sahibi,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elektrik İşleri Formeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finans YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde Mali İşler Departmanı bünyesinde görev almak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),Finans alanında  en az 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim kökenli, UFRS raporlamalarında ve denetim alanında deneyim sahibi, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP Programına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, '' Finans Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Teknik Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 6-8 yıl tecrübesi bulunan.Çok iyi derecede MS Office Excel kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Elazığ'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, " Mekanik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Dokümantasyon Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Dokümantasyon MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,Üst yapı projeleri (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 2 yıl deneyim sahibi,MS Office, Autocad programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Bursa Rönesans Medikal İnşaat
TopoğrafRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Harita Teknikerliği veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,   Mesleği ile ilgili Alet/Araçları iyi derecede kullanabilen (Total Station, Nivo, Gps vb.)Netcad, AutoCad ve Ms Office programlarını kullanabilen, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Finans/ Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP FI modülünün kullanımında bilgi sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Mali İşler Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Dizayn ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programına hâkim, mekanik tesisat hesap programları kullanabilen,Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Mekanik Dizayn Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa 'da yapımı devam eden Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Mimarlık bölümlerinden mezun, Teknik Ofis teklif-ihale biriminde min. 7 yıl tecrübeye sahip, birim-fiyat analizine hakim,Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Çelik Montaj FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa 'da yapımı devam eden Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görev almak üzere,Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Çelik Montajı konusunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, "Çelik Montaj Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Dizayn Ofis MimarıYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Şirketimizin Cezayir'de yapımına başladığı Geat Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Endüstri projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Cezayir'de ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Mekanik Saha MühendisiRönesans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel borulama kapsamında projelere hakim olan,  Endüstriyel projelerde saha uygulamalarında minimum 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Ofis ve Autocad programlarına hakim, Uzun vadede yurt dışı projelerinde görev almayı hedefleyen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Makine Saha Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu/Yöneticisi Ankara Rönesans
Teknik Ofis Sorumlusu/YöneticisiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nda görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik Ofis teklif-ihale, satınalma, hakediş vb birimlerinde min. 5 yıl tecrübeye sahip,Birim-fiyat analizine ve planlamaya hakim, Tercihen üst yapı projelerinin (otel, avm, hastane) şantiyesinde teknik ofis biriminde görev almış,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Planlama ve Maliyet Kontrol bölümleri raporlamalarını okuyabilen, İleri seviyede İngilizce bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu/Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Kısım Şefi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde 5-10 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut projelerinde çalışmış, en az 1 benzeri projeyi tamamlamış, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Şefi Rusya Rönesans Endüstri
Ekipman Montaj ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Makine Ekipman, Tank alanında 7-8 yıl tecrübesi bulunan,• İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,• Endüstriyel projelerde deneyimi bulanan,• Ms Office ve Autocad programlarına hakim,• Takım  çalışmasına yatkın,• Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren,“Ekipman Montaj Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amir Yardımcısı Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Kamp Amir YardımcısıYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Cezayir'de yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projemizde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ve liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerin kamp yönetiminde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İleri düzeyde Arapça bilen,  MS Office uygulamalarına hakim, Kamp mobilizasyonu ve yönetiminde tecrübeli, Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Cezayir'de uzun süreli çalışma engeli bulunmayan “Kamp Amir Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen İnşaat /Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ağır sanayi ve endüstriyel projelerde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, İyi düzeyde İngilizce tercihen Rusça bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Rusya'da uzun süre ikamet edebilen Soğuk hava koşullarına dayanıklı, '' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Ankara Rönesans
İç DenetçiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Bankaların teftiş kurullarında, bağımsız denetim firmalarında ya da çok uluslu şirketlerde en az 1-5 yıl deneyim sahibi,Süreç denetimi, hile/suiistimal denetimi, vergi denetimi, UFRS konularında tecrübeliMS Office programlarına hakim, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisini bulunan, Tercihen yazılı ve sözlü Rusça bilgisine sahip, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerle ilgili engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İç Denetçi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Avukat Ankara Rönesans
Stajyer AvukatRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Hukuk Bölümü'nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, ·         Baroya kayıtlı olarak avukatlık stajını yapmakta olan,·         Tercihen avukatlık stajının başında olan, ·         MS Ofis programlarına hakim,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         İnsan ilişkileri kuvvetli ve organizasyon yeteneği gelişmiş,·         Ankara’da ikamet eden/edebilecek,“Stajyer Avukat” aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen SAP programının FI modülünü kullanabilen, Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans
Satınalma UzmanıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik, Makine Mühendisliği veya Elektrik, Makine Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun,3 yıl ve üzeri tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Tercihen Autocad programını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Yöneticisi Ankara Rönesans
Makine Ekipman YöneticisiRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat iş makinesi ve ekipmanları alanında 5-10 yıl tecrübeye sahip, MS programlarına hakim, Tercihen iyiseviyede İngilizce bilen, Seyehat engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Makine Ekipman Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans
Yönetici AsistanıRönesans
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi ve ilgili diğer bölümlerinden mezun,Alanında 2-3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve temsil yeteneği yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Yönetici Asistanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı Ankara Rönesans
Teknik Ofis MimarıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimar ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi olan, Malzeme bilgisi ve mimari detaylara hakim, Keşif, metraj ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli,  Tercihen saha tecrübesi olan, Birim Fiyat analizi yapabilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “Teknik Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu (Makine Ekipman) Ankara Rönesans
Teknik Ofis Sorumlusu (Makine Ekipman)Rönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İnşaat iş makinesi ve ekipmanları alanında iyi derecede bilgiye sahip, Bütçe planlama, maliyet kontrol ve hakediş süreçlerinde 4-6 yıl deneyimli, MS programlarına hakim, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Seyehat engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk ve Kontrol Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans
Risk ve Kontrol YöneticisiRönesans
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;·        Üniversitelerin İktisat, İşletme, Muhasebe, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,·        İç kontrol, risk yönetimi, iç denetim veya süreç yönetimi alanlarında en az 4-6 yıl deneyim sahibi,·        Multi-task çalışma ortamına uyum sağlayabilecek; proje yönetimi, organizasyon, raporlama ve iş takibi kabiliyeti yüksek,·        Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,·        Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,·        İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,·        MS Office programlarını etkin kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Risk ve Kontrol Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Isıl İşlem Formeni Rusya Rönesans Endüstri
Isıl İşlem FormeniRönesans Endüstri
Rusya'da yapımına devam ettiğimiz endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;En az Lise mezunu, Endüstriyel projelerde ısıl işlem alanında en az 5 yıl deneyimli, Isıl işlem ve saha organizasyonu konusunda bilgili ve tecrübeli, Tercihen Rusça bilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, Takım çalışmasına yatkın, "Isıl İşlem Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Teknik Ofis MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin Teknik Ofis bölümlerinde en az 4 yıl deneyimli, Üst yapı borulama/izolasyon(Mekanik) işlerinde daha önce Rusya'da görev almış olan,Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, "Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
İdari İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait idari işler alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Sorumluluk bilinci yüksek, Araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İdari İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Muğla Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Muğla'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde minimum 5-7 yıl deneyimli, Malzeme & ekipman konularında bilgili, İyi seviyede İngilizce bilen, İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muğla'da ikamet eden/edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Mozambik Rönesans MEA
TopoğrafRönesans MEA
Şirketimizin Mozambik'te yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,  Büyükelçilik projesi tecrübesi olan, Alanında en az 5 yıl tecrübeli,   Mesleği ile ilgili Alet/Araçları iyi derecede kullanabilen (Total Station, Nivo, Gps vb.)Netcad, AutoCad ve Ms Office programlarını kullanabilen,, '' Topograf '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Alışveriş Merkezi - AVM Müdürü Adana, İstanbul(Avr.)... Rönesans Yönetim
Alışveriş Merkezi - AVM MüdürüRönesans Yönetim
Şirketimizin Türkiye genelinde bulunan Alışveriş Merkezleri'nde yönetim kadrosunda görevlendirmek üzere "AVM Müdürü"aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi İşletme yönetimi konusunda ( AVM, rezidans, otel vb. ) deneyimli Ekip yönetimi konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzman Yardımcısı Türkmenistan Rönesans Endüstri
Lojistik Uzman YardımcısıRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkmenistan'ın Aşkabat şehrindeki Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Ekonomi, Lojistik gibi bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Malzeme bilgisi, gümrük mevzuatı bilgisi olan, İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilen ve analitik Lojistik Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Formeni Türkmenistan Rönesans Endüstri
İnce İşler FormeniRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkmenistan'ın Aşkabat şehrinde yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;Şantiye uygulama ve yurtdışı tecrübesi bulunan, Tercihen Türkmenistan tecrübesi olan ve Türkmence veya Rusça bilen, 7-10 yıl tecrübeli, MS Office bilgisine sahip, İnce İşler Formeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni Türkmenistan Rönesans Endüstri
Kaba İşler FormeniRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkmenistan'da  yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;Şantiye uygulama ve yurtdışı tecrübesi bulunan, Tercihen Türkmenistan tecrübesi olan ve Türkmence veya Rusça bilen, 7-10 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad bilgisine sahip, Kaba İşler Formeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da bulunan AVM projesinde Gece Şefi pozisyonundagörevlendirilmek üzere,Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Gece vardiyasında şantiyede çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Şefi (Gece) Rusya Rönesans Endüstri
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Şefi (Gece)Rönesans Endüstri
Rusya Perm'de yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projede görevlendirilmek üzere,En az lisans mezunu, Endüstriyel projelerinin İSG alanlarında en az 6 yıl tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, tercihen Rusça da bilen,Gece mesaisinde çalışacak, MS Office programlarına hakim "İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Mekanik İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM,Otel, Hastane gibi nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisat konusunda 3-5 yıl deneyimli,MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 'Mekanik İşler Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Bilgi Teknolojileri bünyesinde Uygulama Geliştirme Projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Elektrik Elektronik Mühendisliği),C#, Asp.NET (MVC), MS SQL konularında bilgi sahibi, Entity Framework, LINQ konularına hakim, JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi, Mobil uygulama geliştirme deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, İyi derecede ingilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kamp AmiriRönesans Teknik
İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, İnşaat sektöründe en az 10 yıl “Kamp Amiri” olarak tecrübesi bulunan, Kamp organizasyonu konusunda tecrübesi bulunan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   'Kamp Amiri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Müdürü Mozambik Renaissance Construction
Dizayn Ofis MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Mozambik'teki projesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Dizayn ofis alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Konsolosluk projesi tecrübeli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Çok iyi derece MS Office kullanabilen, Dizayn shop koordinasyon uzerine çalışacak, submittal yapabilecek  “Dizayn Ofis Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Mozambik Renaissance Construction
Dizayn Ofis MimarıRenaissance Construction
Şirketimizin Mozambik'teki projesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Dizayn ofis alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan,Konsolosluk projesi tecrübesi olan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Çok iyi derece MS Office kullanabilen,  “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Şefi İzmir Rönesans Teknik
Bilgi Teknolojileri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin yapımını üstlendiği Rönesans İnşaat grubumuzun üst yapı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezun, Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden / edebilecek,   "Bilgi Teknolojileri Şefi"   aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Mekanik İşler Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Koordinatörü Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Dizayn KoordinatörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 10 yıl deneyimli, Literatür takibi seviyesinde İngilizce bilen, İyi seviyede MS Office ve Autocad , Revit program bilgisine sahip, Carrier HAP, MTH ,gibi mekanik tesisat proje programlarını iyi düzeyde kullanabilen,HVAC , Yangın ve Sıhhı tesisat projeleri ile ilgili tüm sorumluluklar Mimarilerin alınmasını takiben, tüm mekanik tesisat sistem dizayn kararlarının alınması sürecine katılım,Eksik bilgilerin gerekli kurumlardan tedarik edilmesi ve işveren taleplerinin alınmasıİlgili proje müelliflerinin seçimi konusunda aktif rol alınarak , yönlendirme yapılması , sözleşme ve standartlara uygunluğunun kontrolü , Sorumluluğunda bulunan mühendis ve teknik ressamların kontrol ve koordinasyonuMekanik tesisat ekipman seçiminin ve spesifikasyonlarının hazırlanması Statik, mimari ve elektrik bölümlerine mekanik dizayn için gerekli bilgilerin iletilmesi ve kontrolü,Isı kaybı - kazancı hesap ve kontrolü Boru - kanal çap - basınç kaybı hesap ve kontrolü Uygulama ile ilgili sahadan gelebilecek problemlerin çözümü ve projelendirme ihtiyaçlarının karşılanmasıProje ile ilgili tüm toplantıların yürütülmesi ve yönetime bu konuda raporlama yapılmasından sorumlu olabilecek"Mekanik Dizayn Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Ölçme İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'daki  üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Harita Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ölçme bölümünde minimum 10 yıl tecrübesi bulunan,Kübaj hesabı konusunda deneyim sahibi, İyi düzeyde AutoCAD, Netpro, Civil 3D ve NetCad kullanabilen, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Ölçme İşleri Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Ankara Rönesans Teknik
TopoğrafRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Harita Teknikerliği veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,   Mesleği ile ilgili Alet/Araçları iyi derecede kullanabilen (Total Station, Nivo, Gps vb.)Netcad, AutoCad ve Ms Office programlarını kullanabilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Tercihen iskele kurma-sökme konusunda tecrübeli, İskele ve malzeme konularında detaylı bilgiye sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İskele Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Kalite Güvence ve Kontrol MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel projelerde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Boru hatlarına ait test paketlerinin koordinasyonunu yapabilecek, İş organizasyonu yapabilecek, İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen,uyum sağlayabilecek, Soğuk hava koşullarına dayanıklı, Kalite Kontrol Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Yapı Bilgi Modelleme MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan çok katlı üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl deneyim sahibi, BİM uyumlu proje yönetimi yapılmış en az 2 projede ince işler ve statik proje modellemesinde deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede Autocad, Allplan bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Yapı Bilgi Modelleme Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,Tercihen SAP HR modülüne hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, “İnsan Kaynakları Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamp Amiri Ankara Rönesans Teknik
Kamp AmiriRönesans Teknik
Ankara'da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, İnşaat sektöründe en az 10 yıl “Kamp Amiri” olarak tecrübesi bulunan, Kamp organizasyonu konusunda tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   'Kamp Amiri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum giydirme cephe sistemlerinin montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli,Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın inşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum Giydirme Cephe İşleri, doğal taş  uygulamasında en az 5 yıl tecrübeli,Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İdari İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ön lisans/lisans bölümlerinden mezun, İdari İşler alanında  7 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İdari İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde şantiyede görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinin şantiyelerinde, en az 2 yıl tecrübesi bulunan,MS Ofis uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Ankara Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,İnsan Kaynakları alanında yetiştirilmek üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, İşe Alım, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli,Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,Tercihen SAP HR modülüne hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, “İnsan Kaynakları Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Elektrik Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Saha Elektrik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 8 yıl deneyimi bulunan.,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek,İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamalamış, "Saha Elektrik Teknikeri" aramaktayız.Saha Elektrik Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
BIM Mimarı Ankara Rönesans Teknik
BIM MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'daki yeni yapılanmamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Tercihen Betonarme ve Mimari Proje çizim tecrübesi bulunan (tercihen hastane projelerinde çalışmış),Projeleri karşılaştırmalarını yapabilen Keşif ve Metraj hesaplamaları konularında en az 5 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yeteneği gelişmiş, 3 boyutlu düşünce yeteneği gelişmiş, Autocad  ve Allplan programına hakim, MS Office programlarına hakim, Ankara'da yaşayan veya yaşabilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“BIM Mimarı” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Data OperatörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen SAP ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Data Operatörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makina Ekipman Formeni İzmir Rönesans Teknik
Makina Ekipman FormeniRönesans Teknik
Firmamızın İzmir'de yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;• Lise ya da Önlisans bölümünden mezun,• Alanında en az 4 yıl deneyimli,• Ms Office programına hakim,• İnşaat İş Makinaları üzerinde deneyimli,Makina Ekipman Formeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,İnsan Kaynakları alanında yetiştirilmek üzere üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,Tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Revit programına hakim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Haftasonu çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı (İç Mimar) Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Mimarı (İç Mimar)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İleri düzeyde 3D Max ve Photoshop programlarını kullanabilen,Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı (İç Mimar)” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Satınalma Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da üst yapımı devam eden projemizde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin Önlisans ya da Lisans bölümlerinden mezun, İnşaat Satınalma alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Satınalma Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzman Yardımcısı/Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İdari İşler Uzman Yardımcısı/UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ön lisans/lisans bölümlerinden mezun,İdari İşler alanında  1-3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İdari İşler Uzman Yardımcısı ve İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme Makine Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Yapı Bilgi Modelleme Makine MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan çok katlı üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl deneyim sahibi, BİM uyumlu proje yönetimi yapılmış en az 2 projede ince işler ve statik proje modellemesinde deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede Autocad, Allplan bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Yapı Bilgi Modelleme Makine Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mekanik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının Makine bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office, MS Project ve AutoCAD programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mekanik Tekniker" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi (Teknik Satınalma) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mühendisi (Teknik Satınalma)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, İnşaat malzeme ve detay bilgisi bulunan, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, MS Project ve AutoCAD programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı(Teknik Satınalma) Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mimarı(Teknik Satınalma)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimar ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj, ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim Fiyat Analizi yapabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excell İleri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  "Teknik Ofis Mimarı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Statik Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'te görev almak üzere;Meslek Liselerinden ya da tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3d modelleme bilgisine sahip Tercihen xsteel kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. Statik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Formeni Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha FormeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Liselerin Makine bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 10 yıl deneyimli,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularına hakim, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Mekanik Saha Formeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı ( Otel, AVM ve Lüks konut ) tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK KISIM ŞEFİ Ankara Rönesans Teknik
ELEKTRİK KISIM ŞEFİRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Elektrik Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Formeni Ankara Rönesans Teknik
Elektrik FormeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde, benzer pozisyonda en az 10-15 yıl tecrübesi bulunan,Tercihen Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,    "Elektrik Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Cephe MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Taş cephe sistemlerinin montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mali İşler UzmanıRönesans Teknik
Firmamızın İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl şantiye mali işler tecrübesi bulunan, MS Office Programlarına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mali İşler Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 10 yıl deneyimli,MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularına hakim, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Mekanik Saha Teknikeri' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Maliyet Kontrol Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Bütçe ve Maliyet Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yeni başlayacak üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Ofis,AVM, Otel, Hastane ve Konut  projelerinin Teknik Ofiste en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede işin başından sonuna kadar Teknik Ofis Şefi olarak çalışmış,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Yürürlükteki muhasebe mevzuatı hakkında bilgisi olan, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Bütçe ve Maliyet Kontrol Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5- 15 yıl tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin süperpozelerini yapabilecek seviyede yapı ressamlığına hakim,Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, Tercihen saha dizayn ofisinde çalışmış, Tercihen yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Tercihen Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Planlama ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Ofis,Hastane, AVM, Otel ve Konut  projelerinin Teknik Ofisinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede işin başından sonuna kadar Teknik Ofis Şefi olarak çalışmış,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Planlama Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapım Koordinatörü Ankara Rönesans Teknik
Yapım KoordinatörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde minimum 15 yıl şantiye uygulama tecrübesi bulunan,Ofis, AVM, Otel, Hastane, ve Konut projelerinde Proje Müdürü/Direktörü olarak çalışmış,Büyük ölçekli en az 3 projede bulunmuş, İnşaat Yapım Metodları ve Yapım Teknolojileri konusunda bilgili, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzularına hâkim ve tecrübeli, Kalite Kontrol süreçleri yönetimi konusunda tecrübeli, Bütçe, planlama, maliyet takibi ve kontrolü, zaman, maliyet, iş gücü ve sözleşme yönetiminde tecrübeli,Projenin tüm disiplinleri arasında koordinasyon yönetimi konusunda tecrübeli,MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Malzeme, uygulama ve detay çözüm bilgisi yüksek, Seyahat engeli olmayan, Kendisine bağlı projeleri rutin olarak ziyaret edecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Yapım Koordinatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Proje MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir’de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ofis, AVM, Otel, Hastane, ve Konut projelerinde en az 10-15 yıl şantiye uygulama tecrübesi bulunan,İş Sağlığı ve Güvenliği mevzularına hakim ve tecrübeli, Kalite Kontrol süreçleri yönetimi konusunda tecrübeli, Bütçe, planlama, maliyet takibi ve kontrolü, zaman, maliyet, iş gücü ve sözleşme yönetiminde tecrübeli,Projenin tüm disiplinleri arasında koordinasyon yönetimi konusunda tecrübeli,MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen,  Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Maliyet Kontrol Koordinatörü Ankara Rönesans Teknik
Bütçe ve Maliyet Kontrol KoordinatörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Ofis,AVM, Otel, Hastane ve Konut  projelerinin Teknik Ofisinde en az 10-15 yıl tecrübesi bulunan,En az bir büyük projede işin başından sonuna kadar Proje Müdürü olarak görev almış,Bütçe ve Maliyet Kontrol Koordinatörü olarak çalışmış ve/veya çalışmakta olan,Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Yürürlükteki muhasebe mevzuatı hakkında bilgisi olan, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Bütçe ve Planlama Koordinatörü' aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Formeni İzmir Rönesans Teknik
Makine Ekipman FormeniRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Makine ekipman konusunda en az 10 yıl deneyimli, Üst yapı projelerinde deneyimli, Kaldırma operasyonlarına vakıf, eğitim verebilecek yetkinliğe sahip, Liderlik özelliği olan, Diksiyonu düzgün, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, ‘’Makine Ekipman Formeni’’ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okulu veya Makine Öğretmenliği bölümünden mezun, En az 8 yıl mesleki alanında deneyime sahip, Çok iyi düzeyde Autocad kullanabilen, Tercihen Revit kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ankara' da ikamet eden/edebilecek olan, "Mekanik Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Şantiye ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara,İstanbul ve  İzmir illerinde yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde Şantiye Şefi pozisyonunda en az 10 yıl tecrübesi bulunan,AVM/Otel/Hastane/Ofis projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ‘’Şantiye Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Satınalma ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'daki şantiyemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “Satınalma Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Tercihen iskele kurma-sökme konusunda tecrübeli, İskele ve malzeme konularında detaylı bilgiye sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İskele Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
Mali İşler UzmanıRönesans Teknik
Firmamızın İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Alanında en az 5 yıl şantiye mali işler tecrübesi bulunan, MS Office Programlarına hakim, Planlama becerisi yüksek, takipçi, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mali İşler Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik-Elektronik ve Makine bölümlerinden mezun,Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip,MS Office programlarına hakim, Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş,Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Ankara, İzmir veya İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Kaba İşler, İnce İşler konusunda 5 yıl terübesi olan, Doğaltaş ve Ahşap imalatlarında tecrübesi olan, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Ankara, İstanbul, İzmir illerinde kamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara,İstanbul ve İzmir illerinde yapımı üstlendiği üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin  Elektrik-Elektronik ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, Ankara, İstanbul veya İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara, İstanbul(Avr.)... Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kaba İşler, İnce İşler konusununda 5 yıl tecrübesi olan, Doğaltaş ve Ahşap imalatlarında tecrübeli, Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, Ankara, İstanbul, İzmir illerinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Teknik
Statik Dizayn YöneticisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Deprem veya Yapı Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış, Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Güncel yönetmelik ve şartnamelere hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, Sap2000, ETABS ve Tekla programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Statik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı ( Otel, AVM ve Lüks konut ) tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı / İnşaat Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Mimarı / İnşaat MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık ve Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnce İşler Mimarı/Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik