RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 188
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Ataşehir Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere 'Uygulama Geliştirme Uzmanı' aramaktayız. Meslek Yüksek Okulları'nın veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında 4-5 yıl tecrübesi bulunan MS Ofis, MSSQL Server, Visual Basic .Net ve  BI Tools (SQL Server Reporting Services ve SAP Business Objects)  programlarına hakim İleri derecede İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama İşleri Teknikeri Rusya Renaissance Heavy Industries
Borulama İşleri TeknikeriRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin önlisans makine bölümünden mezun, Borulama işleri konusunda en az 1  yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office,AutoCad, Spoolgen ya da benzeri programlara hakim, Boru fabrikasyon süreçleri ve iş akışı konusunda bilgi sahibi olan, Spoolgen ya da benzeri borulama işleri yazılımları ile daha önce çalışmış olan, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi ve etkili iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,"Borulama İşleri Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Alt Yüklenici Sözleşme Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Alt Yüklenici Sözleşme MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin İnşaat/Metalurji Mühendisliği bölümünden mezun, Alt yapı projelerinde en az 1  yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, AutoCAD, MsOffice,Primera uygulamalarına hakim  Teknik Ofis Tecrübesi veya Çelik-Boru imalat montaj tecrübesi bulunan Sözleşme hazırlamış yada hazırlanmasında katkıda bulunmuş, Adam saat kavramlarına yabancı olmayan Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve  iletişim kabiliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,Alt Yüklenici Sözleşme Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrol Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finansal Kontrol SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, Bağımsız Denetim firmalarında görev almış, İyi derece'de İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Finansal Kontrol Sorumlusu" arayışımız bulunmkatadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesi için; İnsan Kaynakları alanında yetiştirilmek üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Yöneticisi/Yönetmeni Ankara Rönesans
SAP Yöneticisi/YönetmeniRönesans
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 6-9 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“SAP Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Boru MühendisiRenaissance Heavy Industries
 Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Yeni mezun yada alanında 1 yıl deneyimli, Daha önce boru ve ekipman izolasyon işlerinde çalışmış veya staj yapmış, İyi seviyede İngilizce bilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, 'Boru Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/ Maliyet Kontrol Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis Mühendisi/ Maliyet KontrolRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 3-4 yıl deneyimli, Ms Office  ve  Autocad programlarına hakim(ileri derecede  excel bilen), İyi derecede Primavera bilen, Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce ve e Rusça bilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Zorlu iklim koşulları altında çalışabilecek,"Teknik Ofis Maliyet Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Altyapı ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel  projelerde sahada altyapı konularında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, AutoCad ve mesleki bilgisayar programlarına  hakim, Tercihen RVP (geçici oturum izni) ve VJ (oturum izni) belgesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Altyapı Şefi"  aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Ölçme İşleri MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği Endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Endüstri projelerinde  en az 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde Rusça ve İngilizce bilen, AutoCad, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu; Soğuk hava koşullarında çalışabilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Ölçme İşleri Mühendisi" arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/Mekanik Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/MekanikRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, ASME ve kaynak standartları konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünebilen,uyum sağlayabilecek, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,"Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/Mekanik" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Makine, Elektrik-Elektronik, İnşaat Mühendisliği), En az 5 yılı petrol ve doğalgaz alanındaki endüstriyel projelerde olmak üzere Kalite Kontrol alanında en az 12 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Bilgisayar programlarına ileri derecede hakim (tercihen Easy Plant ve eşdeğer programları kullanabilen), QA/QC regülasyonlarını çok iyi derecede bilen, Rusya Federasyonu standartlarına ve uluslararası standartlara hakim, Çok disiplinli ve etkileşimli proje ekiplerinde çalışmış,"Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaat Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaatRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulunun ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, ASME ve kaynak standartları konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünebilen,uyum sağlayabilecek, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,"Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaat" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İş Sağlığı ve Güvenliği Şef'i  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama İşleri Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Borulama İşleri ŞefiRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Endüstriyel Projelerde boru imalat ve montaj işlerini yapmış olan,'Boru Grup Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İzmir, İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Engelli Personel/İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul ve İzmir'de bulunan üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversite veya Meslek Yüksek Okul mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren, İstanbul veya İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Zihinsel / İşitsel / Görme Engeli olmayan,'' Engelli Personel/İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Meslek Yüksek Okullarından veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İskele Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şef Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Şef YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 7-10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Şef Yardımcısı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen AVM ve hastane ya da Otel projelerinde görev almış, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Altyapı TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 7 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Altyapı MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Endüstriyel projelerde deneyimi bulunan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel Projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad, Primevera ve MS Project programlarına hakim, Tercihen Primavera P& kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Ekipman Montaj ŞefiRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Makine Ekipman alanında 5 – 10 yıl tecrübesi bulunan,• İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,• Endüstriyel projelerde deneyimi bulanan,• Ms Office ve Autocad programlarına hakim,• Takım  çalışmasına yatkın,• Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren,“Ekipman Montaj Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdür Yardımcısı İzmir Rönesans Teknik
Proje Müdür YardımcısıRönesans Teknik
           Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, MS Office, AutoCAD, Primavera gibi bilgisayar programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,            "Proje Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Proje Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Proje Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl çalışmış, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş. Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek,'Elektrik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi / Elektrik Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi / ElektrikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, En az 2 yıl ve üzeri tecrübe sahibi, (Tercihen)  Yazma ve okumada ileri seviye İngilizce bilen, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, ve  özellikle Excel ve Word programlarını ileri seviyede kullanabilen, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 1 yıl çalışmış, MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen, Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Planlama, koordinasyon becerilerine sahip, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden /edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressam Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara'da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Teknik Lise veya Üniversitelerin İlgili Ön lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda minumum 3 yıl ve üzeri tecrübesi bulunan, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim,  Tercihen Revit-mep kullanabilen, Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden /edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik – Elektronik  bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM-İş Merkezi gibi projelerde, en az 8 yıl deneyimi bulunan, Benzer projelerde, projenin başlangıcından teslim aşamasının sonuna kadar çalışmış, Ms Office ve AutoCad programlarına hakim, İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Saha Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmie'de ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut projelerinde çalışmış, en az 1 benzeri projeyi yönetici pozisyonunda tamamlamış, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda deneyimli, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlarine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Teknik Ofis Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf İzmir Rönesans Teknik
TopoğrafRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Harita Teknikerliği veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,  Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,   Mesleği ile ilgili Alet/Araçları iyi derecede kullanabilen (Total Station, Nivo, Gps vb.) Netcad, AutoCad ve Ms Office programlarını kullanabilen, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Harita MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office, Autocad ve Netcad programlarına hâkim, Tercihen hem ofis hem saha tecrübesi bulunan, Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Harita Mühendisi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İzmir Rönesans Teknik
Şantiye ŞefiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Şantiye yönetimi, saha koordinasyonu, taşeron işleri kontrolü yetkinliğine sahip, MS Office, Primavera ve AutoCad programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Şantiye Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Devreye Alma Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Test ve Devreye Alma YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl görev almış (tercihen kalite kontrol departmanında), Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerin test ve devreye alma prosedürlerini uygulamış,  Uluslararası norm ve standartlara hakim, MS Office ve mesleki programları çok iyi seviyede kullanabilen, Mekanik tesisat malzemeleri, ekipmanlar ve montaj detayları konularında bilgi sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adayla için askerlik görevini tamamlamış."Test ve Devreye Alma Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Mekanik Dizayn MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Mekanik dizayn konusunda en az 2 yıl deneyimli, İleri seviye İngilizce , başlangıç seviyesinde Rusça bilen, MS Officei Revit ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen mekanik tesisat proje programlarını kullanmış ve Rus Snip-Norm'larına hakim, Malzeme bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, grup çalışmalarına yatkın, Zorlu iklim koşulları altında çalışabilecek ,"Mekanik Dizayn Mühendisi" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad, Sketch-Up ve Photoshop programlarını ileri derecede bilen, Büyük ölçekli projelerde çalışmış, mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, diğer disiplinler ile koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen hastane uygulama projelerinde deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.    "Mimari Dizayn Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Müdürü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üstyapı, tercihen hastane projelerinde min. 8-10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen  ince işler ve saha şefliği deneyimi bulunan, Autocad, Allplan, Revit Arc., 3dmax ve MS Office uygulamalarına hakim, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi / Mekanik Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis Mühendisi / MekanikRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mekanik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 2-5  yıl deneyimli, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstriyel projelerde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Teknik Ofis Mühendisi / Mekanik " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Elektrik Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Saha Elektrik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 8 yıl deneyimi bulunan., Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamalamış,"Saha Elektrik Teknikeri" aramaktayız.Saha Elektrik Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dokümantasyon Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Mimari Dokümantasyon UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin (İnşaat, Yapı vb.) ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Dizayn baskı makinelerinin kullanımına hakim, Tercihen dökümantasyon konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dokümantasyon Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Saha işlerinde koordinasyon gücü yüksek, sorumluluk alabilen, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapım Müdürü Rusya Renaissance Heavy Industries
Yapım MüdürüRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği  projede görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5-10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, Rusya'da uzun süre ikamet edebilecek olan, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,"Yapım Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat İşleri Müdürü Rusya Rönesans Endüstri
İnşaat İşleri MüdürüRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel tesis projelerinde en az 8 yıl deneyimli, MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına çok iyi düzeyde hakim, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Endüstriyel tesislerin kaba işler alanında tecrübesi bulunan, Zorlu iklim koşulları altında çalışmaya engeli olmayan,"İnşaat İşleri Müdürü"  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya ve İzolasyon Mühendisi Rusya Rönesans Endüstri
Boya ve İzolasyon MühendisiRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Boyama ve izolasyon konusunda tecrübe sahibi olan, Alanında en az 3 yıl tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ms Office programlarını iyi derece bilen, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, Soğuk hava koşullarında çalışabilecek olan,'Boya ve İzolasyon Mühendisi' arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Ekipman Montaj MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde 2-5 yıl deneyimi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yurt dışı şantiye deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, Takım çalışmasına yatkın,"Ekipman Montaj Mühendisi"  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Harita TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, En az lise mezunu, Alanında 8-10 yıl deneyim sahibi, Netcad, Autocad ve MS Office  programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Rusya Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol MüdürüRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği yeni projelerde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde Kalite kontrol konusunda 5 yıl deneyimli, Kalite, iş programı, güvenlik, maliyet analizi konularında tecrübeli, MS Office,Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip, Rus standartlarına göre çalışmış ASME ve NDT konularında bilgi sahibi, Rusya'da çalışma engeli bulunmayan,Kalite Kontrol Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5- 15 yıl tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin süperpozelerini yapabilecek seviyede yapı ressamlığına hakim, Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, Tercihen saha dizayn ofisinde çalışmış, Tercihen yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Tercihen Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Planlama Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis Planlama MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 3-6  yıl deneyimli, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Planlama ve Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce ve  Rusça bilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Teknik Ofis Mühendisi/ Planlama arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Statik Dizayn MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Deprem veya Yapı Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış, Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, Sap2000 ve Etabs programlarına hakim, Tercihen 100.000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde (Konferans Salonu, Kütüphane vb.) proje mühendisi olarak çalışmış, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Statik Dizayn Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi İzmir Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Alanında en az 8 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,"İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Saha Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnce İşler Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,“İnce İşler Saha Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programlarına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumunu takip edebilecek, Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis Mühendisi olarak 4-5 yıl çalışmış, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde görev almış, Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnce İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5-7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek, Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Müdürü Rusya Renaissance Construction
Ölçme İşleri MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da bulunan Moskova Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında minimum 15 yıl deneyimli, benzer pozisyonda minimum 3 yıl çalışmış, İngilizce ve Rusça iyi seviyede bilen, MS Office, Autocad 3D programlarına hakim, GPS deneyimi olan, Rusya'da kule inşaatında tecrübeli,  Çelik yapı, dış cephede tecrübeli, Takım çalışmasına uyumlu, Yurt dışı çalışma engeli bulunmayan,"Ölçme İşleri Müdürü" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı (Kalite Kontrol Departmanı) Adana Rönesans Medikal İnşaat
Saha Mimarı (Kalite Kontrol Departmanı)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük çaplı üst yapı projelerinin (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb) İnce İşler'inde en az 4 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Kalite Kontrol biriminde görev almak üzere,"Saha Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Ve Güvenliği Süpervizörü Adana, Elazığ, ... Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
 Şirketimizin Adana, Yozgat ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana, Yozgat ya da Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Direktörü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn DirektörüRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,  Alanında 15 yıl ve üstü tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına ve Autocad, programına çok iyi düzeyde hakim, Büyük ölçekli karma kullanımlı, özellikle hastane, buyuk otel/tatil koyu, havalaani projeleri gibi buyuk olcekli ust yapi projelerinde deneyimli, İmar yönetmeliğine hakim, Uluslararası proje firmaları ile beraber çalışmış, tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Direktörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Dizayn ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan bölge ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, büyük ölçekli üst yapı projelerinde10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programına hâkim, mekanik tesistan hesap programları kullanabilen, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mekanik Dizayn Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, Autocad ve Primavera programlarına hakim, Tercihen Bayındırlık Mevzuatı'na hakim olan, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.'' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Muhasebe ve mali işler alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, SAP programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,"Muhasebe Uzman Yardımcısı"  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Ankara Rönesans Holding
Engelli PersonelRönesans Holding
Şirketimizin Ankara'da bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere; En az Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Zihinsel / İşitsel / Görme Engeli olmayan,'' Engelli Personel'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Nitelikli üst yapı projelerinde benzer pozisyonlarda görev almış ve tamamlamış, Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahibi, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli Adana’da ikamet eden ya da edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek."Elektrik İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Danışma GörevlisiRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,"Danışma Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Şefi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ve teknik ofis işlerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projesinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve AutoCad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Grup Şefi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde 5- 10 yıl arası deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Grup Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Formeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik FormeniRönesans Teknik
 Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde, benzer pozisyonda en az 10-15 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   "Elektrik Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Şefi Bursa, İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa ve İstanbul'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Bursa/İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde tecrübesi olan, MS Office ve Autocad programlarına çok iyi seviyede hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Kaba İşler Şefi '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden ya da üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 3 yıl deneyimli, Alüminyum Cephe Sistemleri tekliflendirme, projelendirme ve uygulama konularında deneyim sahibi, Autocad, MS Office, Logikal programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Cephe İşleri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisansını tamamlamış, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop,Sketch-Up programlarına hâkim, İletişim becerisi yüksek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Holding
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Formeni Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Saha FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Saha Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
Bilgi Güvenliği SorumlusuRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve/veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Bilgi Güvenliği  alanında minimum 4 yıl tecrübe sahibi, Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgili ve tecrübeli (ISO 27001, PCI DSS, COBIT...vb), Bilgi Güvenliği politikaları ve prosedürleri konusunda tecrübeli, Bilgi Sistemleri altyapıları, internet teknolojileri, güvenlik çözümlerinde bilgili, Bilgi güvenliği bakış açısıyla risk değerlendirmeleri yapabilen, Sektörümüzün bilgi güvenliği özelinde yasal gereksinimlerini bilen veya öğrenmeye istekli, Yazılım açıkları, saldırı teknikleri, şifreleme yöntemleri, güvenlik yönetimi, güvenlik analizi bilgisine sahip, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık, Problem çözme, analiz etme, planlama ve çok iyi derecede takip yeteneği olan, Sonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilen, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Bilgi Güvenliği Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İdari İşler UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Ön Lisans / Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin şantiyelerindeki İdari İşler departmanlarında en az 2 yıl görev yapmış, MS Office uygulamalarına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“İdari İşler Uzmanı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Adana, Elazığ, ... Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana, Yozgat ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana, Yozgat yada Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Şefi Adana, Elazığ, ... Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana, Yozgat ve Elazığ'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Adana/Yozgat/Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
       Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerde alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, detay üretebilecek Sistemli, uyumlu, yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, yönetici pozisyonunda en az 7 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına iyi düzeyde hakim, İlgili mevzuatlara hakim, Tercihen uluslararası uygulamalarda ve üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına iyi düzeyde hakim, İlgili mevzuatlara hakim, Tercihen uluslararası uygulamalarda ve üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği, üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili (Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSG-Ç eğitmeni olarak en az 2 yıl çalışmış, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office programına iyi düzeyde hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Adana’da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli, Bireysel anlamda çözüm vizyonuna sahip, Öngörü yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek.Elektrik Saha Mühendisi aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Süpervizörü Ankara Rönesans Teknik
İskele SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Tercihen iskele kurma-sökme konusunda tecrübeli, İskele ve malzeme konularında detaylı bilgiye sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İskele Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, 100.000 m2 ve üzerinde projelerde görev almış, Tercihen AVM ve konut deneyimi olan, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programlarına hâkim, Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın Makine ve İnşaat bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İdari İşler UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektöründe ve İdari İşler alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İdari İşler Uzmanı" aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İzmir Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İzmir Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 1 yıl deneyime sahip, Ms Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi bulunan, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, MS Office, Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Ankara Rönesans Holding
StajyerRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinde öğrenci, Staj zorunluluğu bulunan (sigortası okul tarafından karşılanan), Tercihen staj veya iş deneyimi olan, Adobe programlarını etkin kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı. "Grafik Tasarım Stajyeri" aranmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili (Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSG-Ç eğitmeni olarak en az 3 yıl çalışmış, Orta düzeyde İngilizce bilen, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarını bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Sözleşme UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen büyük ölçekli üst yapı projelerinde, en az 3 yıl  tecrübesi bulunan, Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde  ve "claim management" (talep yönetimi), idare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli, Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim, şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda  deneyimli,  Proje iş programını okuyabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Autocad, Ms Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, (Excel'de Pivot Tablo, Koşullu Biçimlendirme özelliklerini kullanabilen; veritabanı mantığında çalışma tecrübesi olan.) Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve  iletişim kabiliyeti olan, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış,  Ankara’ da ikamet eden/edebilecek," Sözleşme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Rusya Genel Rusya Renaissance Construction
Rusya GenelRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;  Büyük ölcekli ve komplex proje deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın RVP (gecici oturma izni) veya VJ (oturma izni) belgesi olanİşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ölçme Alet Operatörü Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Ölçme Alet OperatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;  MYO ya da Lise mezunu, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 1 yıl deneyimli, Primavera, Autocad ve Ms Offise programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek,‘’Ölçme Alet Operatörü’’  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve/veya Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Adana'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Bursa, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İdari İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimin  Elazığ'da yapımını üstlendiği entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnşaat sektörüne yönelik idari işler konusunda en az 5 yıl deneyimli, Yöneticilik kabiliyeti olan, MS Office uygulamalarını (özellikle Word ve Excel'i) iyi seviyede kullanabilen, Elazığ’da ikamet eden/edebilecek Askerlik görevini tamamlamışİdari İşler Şefi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Tercihen;  Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dmax programlarına hakim,  Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İnce işler ve saha şefliği deneyimi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek, ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 4 - 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik-Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik-MekanikRönesans Medikal İnşaat
 Firmamızın Adana’da yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği-Mekanik Mühendisliği bölümünden mezun,  Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi), Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Elektrik / Enstrümantasyon Grup ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya’da ki projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel Tesis Projelerinde, Enstrümantasyon alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, AutoCad ve MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Soğuk hava koşullarında çalışmaya yatkın olan, Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,“Elektrik / Enstrümantasyon Grup Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği KoordinatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                           Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ), OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, tercihen iyi derecede Rusça bilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Koordinatörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri KoordinatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl, benzer pozisyonda minimum 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hâkim, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip İstanbul Avrupa'da ikamet eden/edebilecek,Elektrik İşleri Koordinatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Koordinatörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler KoordinatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl, benzer pozisyonda minimum 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hâkim, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek,Mekanik İşler Koordinatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Koordinatörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol KoordinatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu  İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb.) Kalite Kontrol biriminde görev almış, Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi, Saha deneyimi bulunan, en az bir projede İnce İşler Şefi pozisyonunda görev almış, MS Office, Autocad programlarını bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Kalite Kontrol Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Proje MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen,  Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek, Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli  Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer projelerde şantiye şefi pozisyonunda en az 15 yıl tecrübesi bulunan, AVM/Otel veye Hastane projelerinin en az birinde 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Şantiye Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uzmanı/Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
Vergi Uzmanı/SorumlusuRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Vergi denetimi alanında min. 3-4 yıl deneyimli, Türk Vergi mevzuatına hakim, Uluslararası vergi konularında bilgi sahibi, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, tercihen SAP programını kullanabilen, Dinamik, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Vergi Uzmanı/Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve/veya Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hvac Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Hvac ŞefiRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde saha uygulamalarında minimum 5 yıl deneyimli, Havalandırma, yangın tesisatı, ısıtma-soğutma konularına hakim, İyi derecede İngilizce, orta seviyede Rusça bilen, Rus snip ve gost standartlarına hakim, Ms Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,"Hvac Şefi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Kaynak MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden  ( Makine, Endüstri, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği) mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, Kaynak Mühendisliği eğitimini tamamlamış ve Kaynak Mühendisliği diplomasına sahip, MS Office ve Autocad  programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rus standartlarına hakim, ASME konusunda bilgi sahibi, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Kaynak Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Tercihen; Mimari Allphan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim ve Konferans Salonu, AVM, Kütüphane, Ofis vb. uygulama projelerinde deneyimli, Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan, Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
TOPOĞRAF Rusya Renaissance Heavy Industries
TOPOĞRAFRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde çelik ve betonarme konularında en az 5 yıl deneyimli, Autocad, netcad ve total station programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi derecede Rusça bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu; Ekip çalışmasına yatkın,'Topograf ' arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ağır sanayi ve endüstriyel projelerde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına hakim, AutoCad ve Primavera programlarını bilen, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Rusya'da uzun süre ikmaet edebilen Soğuk hava koşullarına dayanıklı,'' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Çelik Montaj MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun olan, Çelik montaj işlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri iyi düzeyde olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,'Çelik Montaj Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Saha Supervisoru Rusya Rönesans Endüstri
İskele Saha SupervisoruRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İskele yapılarında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen orta derecede İngilizce ve Rusya bilen, Microsoft Office bilen, Autocad, Sap2000 bilen, Yurt dışı tecrübesi bulunan, Endüstriyel Projelerde iskele montajı, sokumu ve inspection konusunda deneyimli olan,"İskele Supervisoru" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Kalite Kontrol MühendisiRenaissance Construction
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere, İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen, MS Office ve Autocad programına hakim,"Cephe Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya ve İzolasyon Mühendisi Türkmenistan Rönesans Endüstri
Boya ve İzolasyon MühendisiRönesans Endüstri
Türkmenistan'da yapımını üstlendiğimiz alt yapı projelerinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde 5-10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen,"Boya ve İzolasyon İşleri Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Proje MimarıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi’nde görevlendirmek üzere "Proje Mimarı" aramaktayız. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli Büyük ölçekli projelerde deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen MS Office, Autocad ve Adobe Photoshop programlarına hakim 30 Yaşını aşmamış Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Commercial Manager İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Commercial ManagerRönesans Yönetim
We are looking for "Commercial Manager" who will work at our Head Office located in Ataşehir. Bachelors degree 10-15 years of experience  Excellent command of English Experience in  Shopping Mall Management, Media Marketing Agencies, FMCG, Leasing Sector is a priority  No military obligation for male candidates Strong negotiation skills Customer focused
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Müdürü Şanlıurfa Rönesans Yönetim
Operasyon MüdürüRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Piazza Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere "Operasyon Müdürü" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 5 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen Ms Office uygulamalarıne ve ilgili bilgisayar programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Büyük m2 alanlarda yönetim tecrübesi bulunan Tercihen perakende tecrübesi bulunan Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Şanlıurfa Rönesans Yönetim
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Alışveriş Merkezinde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız. Lise veya MYO ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Çok katlı binaların mekanik sistemleri konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Isıtma, soğutma, iklimlendirme sistem ve ekipmanları, kazanlar ve soğutma kuleleri, atıksu sistem, tesisat ve kuyuları, şebeke suyu depoları, hidroforlar, su yumuşatma ve klorlama sistemi, yangın pompaları, otopark ve genel alan egzoz ve basınçlandırma fanları, asansörler ve yürüyen merdivenler, kapılar ve kepenkler vb. mekanik cihaz veya ekipmanlar konusunda deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Adana Rönesans Yönetim
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Adana'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız. MYO'ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında 6-9 yıl deneyim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Sorumlusu Adana Rönesans Yönetim
Otomasyon SorumlusuRönesans Yönetim
Şirketimizin Adana'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Otomasyon Sorumlusu '' aramaktayız. MYO'larının elektrik veya mekanik bölümlerinden mezun Alanında 3-5 yıl deneyim sahibi MS Ofis ve Autocad program bilgisi olan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Mekanik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Mekanik Teknisyeni'' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının mekanik bölümlerinden mezun Alanında en az 3-5 yıl deneyimli AVM, Hastane, Plaza bina işletme deneyimi bulunan Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Elektrik Teknisyeni'' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun Alanında en az 3-5 yıl deneyimli AVM, Hastane, Plaza bina işletme deneyimi bulunan Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Pazarlama ve Halkla İlişkiler YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere "Pazarlama Yöneticisi" aramaktayız. Lisans mezunu Tercihen pazarlama, halkla ilişkiler veya iletişim bölümlerinden mezun Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İletişim, sunum ve temsil yeteneği gelişmiş 35 yaşını aşmamış Tercihen CRM bilgisine sahip Dijital medya ve internet kullanımına hakim Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Teknik Bakım YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin Ataşehir Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere "Teknik Bakım Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun Minimum 5 yıl deneyimli AVM, hastane veya ofis binalarında bakım, işletme ve otomasyon konularında deneyimli İyi seviyede Autocad ve MS Ofis (Excel, Word, Powerpoint) uygulamalarını kullanabilen İyi seviyede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Küçükyalı TED Rönesans Koleji'nde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan Tercihen plaza, hastane, konut projelerinde işletme ya da taahhüt deneyimi olan Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Yöneticisi Ankara Rönesans Yönetim
İşletme YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin Ankara Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere "İşletme Yöneticisi" aramaktayız Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Minimum 4 yıl deneyimi olan Tercihen İngilizce bilen Ms Office programlarına hakim Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Müdürü Rusya Renaissance Construction
Mali İşler MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerimizde görevlendirilmek üzere; Önde gelen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, tercihen denetim fimalarında çalışmış, İnşaat şantiye deneyimi bulunan, İyi seviyede Rusça ve İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarına ve 1C ya da türevi muhasebe programlarına hakim, Muhasebe bilgisi, finansal analiz becerisi, maliyet analizi/yaklaşımı bulunan, Teminat mektupları ve sözleşme yönetimi süreci sürecinde bilgi sahibi, Planlama becerisi yüksek, takipçi, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Mali İşler Müdürü arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/İdari İşler Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde  değerlendirilmek üzere "Engelli Personel / İdari İşler Uzman Yardımcısı (Ofis Personeli)" arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan                             
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere "Engelli Personel/Muhasebe Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.  En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan AVM mizde değerlendirilmek üzere '' Engelli Personel/Departman Asistanı '' arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Saha Mühendisi Nijerya Renaissance Construction
Kalite Kontrol Saha MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Afrika Projeleri' nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin kalite kontrol işlerinde en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen,Kalite Kontrol Saha Mühendisi arıyoruz.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Proje Kontrol MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Mühendislik fakülteleri mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışProje Kontrol Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ölçme İşleri Şefi Rusya Renaissance Construction
Ölçme İşleri ŞefiRenaissance Construction
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen, Autocad 3D bilen, Benzer pozisyonlarda 3 yıl çalışmış olan, Rusya tecrübeli, Kule inşaatı, dış cephe, deformasyon ölçmeleri tecrübesi olan,'Ölçme İşleri Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Renaissance Heavy Industries
Finansal Raporlama UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az  2 -3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına ( Excel çok iyi seviyede ) hakim, Tercihen SAP programına hakim, UFRS bilgisi bulunan, Finansal Raporlama konusunda tecrübeli olan, Gelişime açık, analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,“Finansal Raporlama Uzmanı” aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici/Kat Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Yönetici/Kat AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere "Yönetici/Kat Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu Yönetici asistanlığı alanında 2-3 yıl deneyimi bulunan Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe