RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 133
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Cephe İşleri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen doğal taş tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan,İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İsg-Ç Doküman ve Raporlama Sorumlusu Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İsg-Ç Doküman ve Raporlama SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Saha İSG konusunda tecrübeli, İSG raporlama alanında min. 2 yıl tecrübesi bulunan, Mevzuat-Uluslararası uygulamalar konusunda tecrübeli, MS Office programına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Bursa'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Dokümantasyon ve Raporlama Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip,MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş,Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İnşaat mühendisliği veya Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,Autocad, Netcad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, En az 10 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                          Büyük çaplı proje deneyimi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Müdür İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Ticari MüdürRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik/ İşletme fakültelerinden mezun,  Daha önce idari, mali ve teknik hizmetlerinin yönetilmesi konularında çalışmış 10-15 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Yönetim ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Ticari Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni İstanbul(Avr.) Renaissance Construction
İş Sağlığı Güvenliği EğitmeniRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinden mezun,Orta ve büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSGÇ Eğitmeni olarak tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office uygulamalarına hakim, Yerel İSG Mevzuatını, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik Mevzuatını bilen,İletişimi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Statik Dizayn MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen Deprem veya Yapı Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış,Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Güncel yönetmelik ve şartnamelere hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, Sap2000, Sta4CAD ve Tekla programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Statik Dizayn Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulu ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 5- 15 yıl tecrübesi bulunan, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin süperpozelerini yapabilecek seviyede yapı ressamlığına hakim,Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, Tercihen saha dizayn ofisinde çalışmış, Tercihen yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, AutoCad ve Ms Office programlarına hakim, Tercihen Revit programına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Peyzaj Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Peyzaj MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin peyzaj işlerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Peyzaj Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üst yapı projelerinin kalite kontrol departmanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCad ve MS Project programlarına hakim,Uluslararası teknik standartlara hakim, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun,Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip,Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinin şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şantiye ofisinde çalışabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Bölümü Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İnşaat Bölümü Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın İnşaat Grubu'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen İnşaat Mühendisliği, Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun,Satınalma alanında min. 3  yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli,İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,Tercihen Autocad programını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “İnşaat Bölümü Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Üstyapı projelerinde 3-5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına iyi düzeyde hâkim, İnce İşler alanında tecrübeli, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, “Saha Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Holding
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Bilgi Teknolojileri bünyesinde Uygulama Geliştime Projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendsiliği, Matematik, Elektrik Elektronik Mühendisliği),C#, Asp.NET (MVC), MS SQL konularında bilgi sahibi, Entity Framework, LINQ konularına hakim, JavaScript kütüphane ve frameworkleri konusunda tecrübe sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, İyi derecede ingilizce bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Avukat Ankara Rönesans Teknik
Uzman AvukatRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Ofisi'nin İnşaat&Enerji&Alt Yapı Hukuk Müşavirliği'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,  Tercihen İnşaat ve Enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Şirketlerin hukuk departmanlarında veya saygın hukuk bürolarında en az 5 yıl tecrübesi olan, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, Eşya Hukuku, İnşaat Hukuku  alanlarında bilgili ve bu alanlarda çalışmak için istekli,Çözüm odaklı, planlı, dikkatli; iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin; araştırmacı,Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış         "Uzman Avukat" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevresel Sistemler Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Çevresel Sistemler UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezunu,Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Doküman takibi yapabilecek seviyede teknik İngilizce bilgisi bulunan,Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Mimari ve dizayn programları konusunda bilgi sahibi,Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Çevresel Sistemler Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Mekanik Uzmanı Ankara Rönesans Teknik
Ambar Mekanik UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Üst yapı mekanik ambar bölümünde en az 10 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Ambar Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi (Statik) İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis Kısım Şefi (Statik)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Mimarlık bölümünden mezun, tercihen Deprem veya Yapı mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış,Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 8 yıl tecrübeli, Sap2000 ve Etabs  programlarına hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarını kullanabilen Tercihen 100000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde (Avm, Hastane vb.) proje şefi olarak çalışmış,Analitik düşünen ve problem çözmeye odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Kısım Şefi (Statik)'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İzolasyon İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
İzolasyon İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış,İzolasyon konusunda tecrübe sahibi olan, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İzolasyon İşleri Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
İnsan Kaynakları ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 8 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, İşe giriş çıkış işlemlerini yapabilecek, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İnsan Kaynakları Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İnsan Kaynakları UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere,En az MYO, tercihen Lisans mezunu, İnşaat sektörüne ait Personel İşleri alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İş Kanunu ve SGK Kanunu mevzuatlarına uygulama düzeyinde hakim, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenmeye ve eğitime açık, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Teknik Ressam Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Statik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Liselerinden ya da tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3d modelleme bilgisine sahipTercihen xsteel kullanabilen, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. Statik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Bursa Rönesans Medikal İnşaat
PuantörRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'sa yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Puantör olarak en az 4 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna alışkın, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Puantör aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 6 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bursa' da ikamet eden/edebilecek. "Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Müdürü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üstyapı, tercihen hastane projelerinde min. 10-12 yıl tecrübesi bulunan,Tercihen  ince işler ve saha şefliği deneyimi bulunan,Autocad, Allplan, Revit Arc., 3dmax ve MS Office uygulamalarına hakim,Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Dizayn Ofis Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlenmiş olduğu 'İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun,Nitelikli üst yapı projelerinin (AVM ,Otel, Hastane vb.) teknik ofis biriminde en az 3 yıl tecrübe sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. "Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlenmiş olduğu "İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Nitelikli üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 4-6 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına ve Allplan programına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu "İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5-8 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği İkitelli  Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, AVM/Otel veye Hastane projelerinin en az birinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Şantiye Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Statik Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Liselerinden ya da tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Betonarme ve çelik yapıların teknik çizimleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede Autocad kullanabilen, tercihen 3d modelleme bilgisine sahipTercihen xsteel kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. Statik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Statik Dizayn MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Deprem veya Yapı mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans yapmış,Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 5 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sap2000 ve Etabs  programlarına hakim, AutoCAD, Microsoft Office programlarını kullanabilenTercihen 100.000 m2 ve üzeri üst yapı projelerinde (Avm, Hastane vb.) proje mühendisi olarak çalışmış,Analitik düşünen ve problem çözmeye odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Statik Dizayn Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere;Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli,Tercihen AVM ve hastane ya da Otel projelerinde görev almış,AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim,Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezuni Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 7 yıl deneyimli,MS  Office, AutoCad programlarına hakim, Taşeron ve ekip yönetimi tecrübesi olan, İmalat, montaj, test ve devreye alma konuşarında deneyimli, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Mekanik İşler Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlenmiş olduğu  İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb.) Kalite Kontrol biriminde görev almış,Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi, Saha deneyimi bulunan, en az bir projede İnce İşler Şefi pozisyonunda görev almış,MS Office, Autocad programlarını bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Kalite Kontrol Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Dokümantasyon Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Dokümantasyon MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,Üst yapı projeleri (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office, Autocad programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Bursa'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 6-10 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 8-10 yıl tecrübesi bulunan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,Bursa 'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Harita TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstelendiğimiz İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,En az lise mezunu, Alanında en az 8 yıl deneyim sahibi, Netcad, Autocad ve MS Office  programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. "Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun,Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl deneyimi bulunan.,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek,İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Saha Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun,Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl deneyimi bulunan.,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek,İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İkitelli'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Saha Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Kaldırma Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Ekipman Kaldırma FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere;En az Lise ve / veya MYO. Makine bölümü mezunu, Kaldırma ekipmanları konusunda en az 10 yıl deneyim sahibi, Üst yapı projelerinde deneyimli, Kaldırma operasyonlarına vakıf ve ISG konusunda deneyim sahibi,Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan."Ekipman Kaldırma Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Altyapı TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 8 yıl deneyim sahibi,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Ve Güvenliği Süpervizörü Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,Adana ya da Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Otomasyon Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Otomasyon MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Adana'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen hastane projesi olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin bina otomasyon sistemi montaj, test ve devreye alma konularında 3-5 yıl deneyimli,MS Office ve Autocad kullanımı aktif, Ekip yönetimi ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "Elektrik Otomasyon Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Mühendisi (Kaldırma İşleri) Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Makine Ekipman Mühendisi (Kaldırma İşleri)Rönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun, Kaldırma ekipmanları ve İSG-Ç konusunda min.2-5 yıl deneyimli, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Elektrik Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis, Türkiye Merkezi Satınalma Grubu'unda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Elektrik malzemeleri satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimliİyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,Autocad programını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “Mekanik Elektrik Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Çözüm Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
SAP Çözüm YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 6-9 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “SAP Çözüm Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği EğitmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun,Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office programına hâkim, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim,Tercihen IOSH, NEBOSH, OSHA sertififikalarına sahip,Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “İSG-Ç Eğitmeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi' nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde Kaba İşler Şefi pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambarlar ve Raporlama Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Ambarlar ve Raporlama UzmanıRönesans Holding
Ankara Merkez Ofisimizde, Türkiye Merkezi Satınalma Grubunda görevlendirilmek üzere;Lisans ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP programına hakim, İnşaat-Mekanik- Elektrik malzemeleri konusunda bilgisi olan,Tercihen ürün kategorisi, yapısı ve hiyerarşisi konusunda bilgi sahibi,Tercihen şantiyetecrübesi bulunan, Tercihen ambarların işleyişi konusunda bilgi sahibi,Raporlama konusunda tecrübeli, Dikkatli, sabırlı yapıda, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikgörevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, "Ambarlar ve Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 3-4 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan,MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Bilgi Modelleme İnşaat Mühendisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Yapı Bilgi Modelleme İnşaat MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde betonarme ve ince iş imalatı konusunda 3-5 yıl tecrübeli,İyi derece'de Autocad, tercihen Allplan ve Revit bilgisine sahip, Sistemli, uyumlu, ekip çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.Ankara'da ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Yapı Bilgi Modelleme İnşaat Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği  Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun,Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 7 yıl deneyimi bulunan.,Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek,İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Elektrik Saha Teknikeri" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Formeni Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler FormeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, MS Ofis ve Autocad programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Kaba İşler Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Şantiye ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa  Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, AVM/Otel veye Hastane projelerinin en az birinde 8-10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnce işler, elektrik, mekanik disiplinlerinin, imalat ve organizasyon becerilerine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Şantiye Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel veya Konut  projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan.Çok iyi derecede Excel ve Autocad bilgisine sahip, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek Elazığ'da ikamet eden ya da edebilecek. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde , tercihen hastane uygulama projesinde en az 8-10 yıl  tecrübesi bulunan,Mimari ile diğer disiplinler arasında süperpoze yaparak gerekli koordinasyonu yapabilen,İleri düzey Autocad  ve Ms Office  kullanabilen, Şantiye Dizayn Ofis de çalışmış ve ekip yönetme tecrübesi bulunan,Shopdrawing , metraj ve detay konusunda tecrübeli, Gerekli raporlamaları yapabilecek,  Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,  ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görev almak üzere,Üniversitelerin İnşaat ve/veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,Üst yapı projelerinin (AVM, Hastane, Otel vs.) Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office/Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, "Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Avr.) Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin İstanbul'da yapımı devam eden İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü  projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan,Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakimÜç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek."Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa 'da yapımı devam eden Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesinde görev almak üzere,Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek. "Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Makine Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kalite Kontrol Makine MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesi için,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Şantiyelerde mekanik saha uygulamaları ve kalite kontrol konularında çalışmış, minimum 3 yıl deneyimli,Mekanik malzeme bilgisine sahip, MS Office, AutoCAD ve mesleki bilgisayar programlarına hakim,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kalite Kontrol Makine Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kalite Kontrol Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesi için,Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,Şantiyelerde elektrik saha uygulamaları ve kalite kontrol konularında çalışmış, minimum 3 yıl deneyimli,Elektrik malzeme bilgisine sahip, MS Office, AutoCAD ve mesleki bilgisayar programlarına hakim,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kalite Kontrol Elektrik Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde minimum 8 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Beton, demir ve zemin testleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Kalite Güvence ve Kontrol Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Stajyeri Ankara Rönesans Holding
Finansal Raporlama StajyeriRönesans Holding
Rönesans Holding Finansal Raporlama biriminde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Endüsti Mühendisliği, İktisat, İşletme gibi bölümlerinde eğitim alan,Uzun dönem (haftada 2 veya 3 tam gün) staj yapabilecek olan,İyi seviyede İngilizce dil bilgisi bulunan, İyi derecede Ms Office programlarına hakim, Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, '' Finansal Raporlama Stajyeri '' aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum Giydirme Cephe uygulamalrında en az 3 yıl deneyimli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  MYO’nın inşaat bölümlerinden mezun, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum Giydirme Cephe İşleri uygulamasında en az 3 yıl tecrübeli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş, “Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde , tercihen hastane uygulama projesinde en az 8-10 yıl  tecrübesi bulunan,Mimari ile diğer disiplinler arasında süperpoze yaparak gerekli koordinasyonu yapabilen,İleri düzey Autocad  ve Ms Office  kullanabilen, Şantiye Dizayn Ofis de çalışmış ve ekip yönetme tecrübesi bulunan,Shopdrawing , metraj ve detay konusunda tecrübeli, Gerekli raporlamaları yapabilecek,  Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden / edebilecek,   ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İnce İşler ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCAD programlarına hakim, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan,Kendisine bağlı bulunacak bina- binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "İnce İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Çözüm Sorumlusu Ankara Rönesans Holding
SAP Çözüm SorumlusuRönesans Holding
Şirketimizin Ankara  Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 4-6 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “SAP Çözüm Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevresel Sistemler Uzmanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Çevresel Sistemler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin yapımını üstlendiği Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezun, Kullanıcı destek konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen, Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, "Çevresel Sistemler Uzmanı" Arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,Adana yada Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da devam etmekte olan Hastane projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun  Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Mekanik Tesisatı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden veya edebilecek, "Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Şefi Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)Seyahat engeli olmayan, Adana/Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış '' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Saha uygulamaları konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, "İnce İşler Mühendisi" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlenmiş olduğu "Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Nitelikli üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,Ms Office uygulamalarına ve Allplan programına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, '' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projemizde görev almak üzere,Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun,Nitelikli üst yapı projelerinin (AVM ,Otel, Hastane vb.) teknik ofis biriminde en az 3 yıl tecrübe sahibi,Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen,Hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek. "Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
 Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Taş cephe sistemlerinin montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mimarı Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ince işlerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Analitik düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İnce İşler Mimarı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun (Mühendislik fakülteleri tercih sebebidir) Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan."İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Altyapı TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzman yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Satınalma Uzman yardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da üst yapımı devam eden projemizde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin İngilizce Lisans bölümlerinden mezun, İnşaat Satınalma alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Satınalma Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Montaj Denetmeni Ankara Rönesans Teknik
İskele Montaj DenetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ve Meslek Yüksek Okullarından  mezun, İskele yapılarında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İlgili mevzuatlara hâkim, Sorumluluk bilinci yüksek, araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İskele Montaj Denetmeni” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Formeni Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri FormeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, En az Lise mezunu olan, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, MS Ofis programlarını kullanabilen, Cephe Doğal Taş Kaplama İşleri saha uygulamaları konusunda en az 10 yıl tecrübeli, En az 50 kişiden oluşan ekip yönetme tecrübesi bulunan, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Formeni" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin  MYO’nın inşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Cephe Doğal Taş Kaplama İşleri konusunda en az 5 yıl deneyimli, Cephe iskelelerinin kurulumu ve kontrolü konusunda tercihen bilgi ve deneyim sahibi olan, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin  MYO’nın inşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum Giydirme Cephe İşleri uygulamasında en az 5 yıl tecrübeli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Teknikeri” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Cephe İşleri MimarıRönesans Teknik
 Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Alüminyum giydirme cephe sistemlerinin montajı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Nitelikli ve yüksek metrajlı projelerde görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 5-8 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 7 yıl tecrübesi bulunan,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, 3 boyutlu bilgisayar programlarına hâkim, Revit programına hakim, Uygulama projeleri ve detay çözümlemelerine hâkim,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Haftasonu çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İş Zekası UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(Tercihen Endüstri/İşletme Mühendisliği, İşletme, MIS, İstatistik bölümleri)İş Zekası konusunda deneyimli, ERP sistemleri ve MIS raporlamaları konusunda tecrübeli,T-SQL sorgulama diline hakim,SQL Reporting Services, Microsoft BI, Oracle BI gibi raporlama platformlarında bilgi sahibi,ETL, data warehouse ve iş zekası çözümleri tecrübesi olan,Tercihen Doküman Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi,İş ihtiyaçlarının analizi ve sistem projelerine dönüştürülmesi konularında tecrübeli,Şirket içi kullanıcılar ve teknik birimler arasında iletişimi sağlayabilecek, iletişim becerisi yüksek,Süreç yönetimi bilgisine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, analitik ve problem çözme yeteneklerine sahip, sonuç odaklı,İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İş Zekası Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kamp Amir Yardımcısı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kamp Amir YardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 4 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. Elazığ'da ikamet eden/edebilecek,"Kamp Amir Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Elektrik Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın Elektrik Grubu'nda görevlendirilmek üzere; Elektirk MYO bölümlerinden mezun, Elektrik malzemeleri satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Autocad programını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Elektrik Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun, Alanında en az 4 - 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler pozisyonunda tecrübesi bulunan, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kaba İşler Teknikeri'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa' da yapımını üstlendiği Entegre Sağlık Kampüsü projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlenmiş olduğu "Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üstyapı, tercihen hastane projelerinde min. 4 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen bir üst yapı projesinde başından sonuna kadar görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, vardiyalı çalışabilecek ( gece ve gündüz olmak üzere) Autocad , MS Office ve Primavera uygulamalarına hakim, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da başlayan üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun, Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış, Alanında en az 7 yıl deneyimli, AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek,"İnce İşler Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü  Projesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Tercihen;  Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dmax programlarına hakim,  Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İnce işler ve saha şefliği deneyimi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden / edebilecek, ''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa' da yapımını üstlenmiş olduğu 'Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Nitelikli üst yapı projelerinin (AVM ,Otel, Hastane vb.) teknik ofis biriminde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen, Hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Ofis Hizmet Personeli İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Ofis Hizmet PersoneliRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere"Engelli Personel/Ofis Hizmet Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir)Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilenİnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere"Engelli Personel/Departman Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir)Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilenİnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgünİstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Yöneticisi Adana Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mali İşler YöneticisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Adana'da bulunan Optimum Alışveriş merkezinde görevlendirilmek üzere '' Mali İşler Yöneticisi '' aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezunTek düzen hesap planına hakim Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimliTercihen SAP kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilenİletişim ve raporlama becerisi gelişmişAnalitik düşünebilen, dikkatli, zamanı iyi yönetebilenEkip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sorumluluk almaya istekliAdana’ da ikamet eden veya edebilecek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Finance Specialist İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Project Finance SpecialistRönesans Gayrimenkul Yatırım
We are looking for "Project Finance Specialist" who will work at Head Office located in Ataşehir.University degree in Economics, Business Administration or Engineering 3-4 years of experience in Finance (Project Finance experience is a plus) Excellent command of verbal and written English CFA certificate is a plus Excellent command of MS-Office Applications (especially MS-Excel) Strong analytical skills Ability to work under pressure with tight deadlines Excellent communication, interpersonal and negotiation skills Military service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe UzmanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.Örgün öğretim veren üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezunEn az 2-3 yıl mesleki deneyimi olan  Grup Şirket yapısı içinde görev almış Tek düzen hesap planı ve vergi uygulamalarına vakıfTercihen İngilizce bilgisine sahip Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul’da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Teknik MüdürRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere '' Teknik Müdür'' aramaktayız.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun8-10 yıl deneyimi bulunan İnşaat ince işlerinin proje ve imalatlarında deneyimi bulunanTeknik ekip ve insan yönetimi konusunda deneyimi bulunanTaşeron idaresi konusunda deneyimi bulunan Seyahat engeli bulunmayan İyi seviyede ingilizce bilen İyi seviyede Autocad bilen Ms Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Müdürü Şanlıurfa Rönesans Yönetim
Operasyon MüdürüRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Piazza Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere "Operasyon Müdürü" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 5 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen Ms Office uygulamalarıne ve ilgili bilgisayar programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Büyük m2 alanlarda yönetim tecrübesi bulunan Tercihen perakende tecrübesi bulunan Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Şanlıurfa Rönesans Yönetim
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Alışveriş Merkezinde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız. Lise veya MYO ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Çok katlı binaların mekanik sistemleri konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Isıtma, soğutma, iklimlendirme sistem ve ekipmanları, kazanlar ve soğutma kuleleri, atıksu sistem, tesisat ve kuyuları, şebeke suyu depoları, hidroforlar, su yumuşatma ve klorlama sistemi, yangın pompaları, otopark ve genel alan egzoz ve basınçlandırma fanları, asansörler ve yürüyen merdivenler, kapılar ve kepenkler vb. mekanik cihaz veya ekipmanlar konusunda deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Sorumlusu Adana Rönesans Yönetim
Otomasyon SorumlusuRönesans Yönetim
Şirketimizin Adana'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere '' Otomasyon Sorumlusu '' aramaktayız. MYO'larının elektrik veya mekanik bölümlerinden mezun Alanında 3-5 yıl deneyim sahibi MS Ofis ve Autocad program bilgisi olan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Adana Rönesans Yönetim
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Adana'da bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız. MYO'ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında 6-9 yıl deneyim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Sözleşme YöneticisiRönesans Endüstri
We are looking for a 'Contract Executive' for our İstanbul Head Office.Candidates should demonstrate:Engineering Bachelor’s Degree Min 8 years of experience in Oil&Gas and/or Industrial Construction, Energy sectors as a Contract Engineer/Administrator in an EPC Contractor, Client or General Contractor organization,Experience in the review, evaluation, drafting, negotiation and management of contracts, preferably prime contracts,Detail-oriented character, without losing sight of the big picture Ability to work well under pressure in a fast paced work environment. Abillity to travel when required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Rusya Rönesans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Endüstri
Şirketimizin Rusya Yamal'da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, İş Sağlığı ve Güvenliği Supervisor'u aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Tekirdağ Rönesans Endüstri
Proje İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Endüstri
Şirketimizin Marmara Ereğlisi'nde yapımını üstlendiği Endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu olan,  Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen A sınıfı İş Güvenlik Sertifikası sahibi , Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşverenimize ait sıvılaştırılmış doğalgaz ithal terminali sahasında yürütülecek olan inşaat, borulama ve ekipman montajı yapımında görevlendirilmek üzere canlı tesis ve devreye alma İSG-Ç konularında tecrübeli,"Proje İSG-Ç Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Engelli Personel/İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıRönesans Endüstri
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde  değerlendirilmek üzere "Engelli Personel / İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir) Alanında 1-2 yıl deneyimi bulunan, Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Tekirdağ Rönesans Endüstri
PuantörRönesans Endüstri
Şirketimizin Marmara Ereğli'sinde  bulunan projede görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen puantörlük deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna alışkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Marmara Ereğli'sinde ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. "Puantör" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi Tekirdağ Rönesans Endüstri
Personel ŞefiRönesans Endüstri
Şirketimizin Marmara Ereğli'sinde yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin ilgili Lisans (İktisadi ve İdari Bilimler) bölümünden mezun,·         Orta veya büyük ölçekli projelerin İnsan Kaynakları veya Personel departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan,·         Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim,·         İşe giriş çıkış işlemlerini yapabilecek,·         MS Office programına hâkim,·         İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Personel Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Rusya Rönesans Endüstri
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen statik hesap yapabilen, ilgili programları kullanabilen,Betonarme ve çelik yapıların tasarımında en az 8 yıl tecrübeli, Rus normlarına hakim İyi derecede Rusça ve İngilizce bilen, Sap2000 ,Etabs, Autocadve  Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen büyük çaplı endüstriyel projelerde (Fabrika, Maden Zenginleştirme Tesisleri, vb.) proje şefi olarak çalışmış,Analitik düşünen ve problem çözmeye odakl olan Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon yeteneği yüksek, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek."Dizayn Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Sorumlusu Mozambik Pernix Construction LDA
Doküman Kontrol SorumlusuPernix Construction LDA
Şirketimizin Mozambik'teki projesinde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCad,Adobe,SAP,Open Text bilen, Doküman Kontrol Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Finansal Raporlama SorumlusuRönesans Endüstri
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat vb. bölümlerinden mezun,Alanında en az  4  yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına ( Excel çok iyi seviyede ) hakim,Tercihen SAP programına hakim, IFRS bilgisi bulunan, Raporlama, Konsolidasyon ve  Finansal tablolar konusunda bilgi sahibi olan,Tercihen inşaat firması denetiminde bulunmuş, Genel raporlama konusunda bilgi sahibi olan, analitik düşünebilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, “Finansal Raporlama Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Rusya Genel Rusya Renaissance Construction
Rusya GenelRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Büyük ölcekli ve komplex proje deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın RVP (gecici oturma izni) veya VJ (oturma izni) belgesi olan İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teklif Hazırlama Mühendisi Kazakistan Rönesans Endüstri
Teklif Hazırlama MühendisiRönesans Endüstri
Kazakistan'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtdışı iş tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen, En az 5-10 yıl arası tecrübe sahibi, Teklif dökümantasyonu ve Teknik Ofis tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurtdışında uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkezi Sistemler Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Endüstri
Merkezi Sistemler SorumlusuRönesans Endüstri
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik,Yazılım Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Alanında en az  4-5 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen,Microsoft Windows sunucu ailesi (2008, 2008 R2, 2012 ) bakım, izleme ve yapılandırma konularında tecrübe sahibi,Microsoft Windows PC işletim sistemi ailesi ( Windows 7, Windows 8, Windows 10 ) ve bu işletim sistemlerinin Aktif Dizin ortamında kullanımı ve yönetimi konusunda bilgi sahibi,Microsoft Exchange Server 2010 veya 2013 yönetimi konusunda bilgi sahibi, Yerel Alan Ağ (LAN), Geniş Alan Ağ (WAN), Kablosuz Yerel Alan Ağ (WLAN), Sanal Özel Ağ (VPN), Dinamik Yönlendirme Protokolleri, Active Directory ve IEEE 802.1X ağ teknolojileri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Active Directory, DNS, DHCP, WSUS Server, File Server kurulum, konfigürasyon ve sorun çözümleme tecrübelerine sahip,Microsoft veya Linux işletim sistemi ve hizmetlerinin kurulumu, konfigürasyonu ve sorun çözümleme, log tutma ve log inceleme ile sınıflandırma tecrübelerine sahip,    Sunucu ve storage donanımları ve yapılandırması ( disk, Ethernet, hba, raid vb.) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Cluster ve NLB benzeri hataya karşı tolerans sağlayan sistemler ile yedekleme ve geri dönme senaryoları hakkında tecrübe sahibi,Veri depolama sistemi ve veri yedekleme yönetimi konularında tecrübe sahibi, Tercihen veri sızıntısı engelleme (DLP) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Gelişime açık, analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, “Merkezi Sistemler Sorumlusu” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrat Yöneticisi Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Kontrat YöneticisiYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Şirketimizin Kuzey Afrika'daki projelerinde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin Hukuk veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Kontrat yönetimi konusunda en az 2 sene, toplam iş deneyimi olarak en az 10 sene deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce ve tercihen Fransızca bilgisine sahip, Problem çözme ve müzakere yeteneklerine sahip, FIDIC tipi uluslar arası kontratlar konusunda bilgi sahibi, Seyahat engeli olmayan"Kontrat Yöneticisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü Cezayir YOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Kalite Güvence ve Kontrol MüdürüYOUKAIS RONESANS E ET C 'JOINT STOCK COMPANY
Şirketimizin Cezayir'de yapımını üstlendiği yeni projede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi olan, İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Fransızca, MS Office uygulamalarına hakim, Endüstriyel tesis tecrübeli,“Kalite Güvence ve Kontrol Müdürü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı Mozambik Pernix Construction LDA
Saha MimarıPernix Construction LDA
Şirketimizin Mozambik'teki projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, En az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office, MS Project, Autocad programlarına hakim, Yurtdışı Müteahhitlik projelerinde şantiyede çalışmış, Sahadaki ince işler ekiplerinin koordinasyonu ve yönetimini sağlayabilecek, Mimari uygulama projelerine ve detaylarına hakim, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetisine sahip,Saha Mimarı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı Mozambik Pernix Construction LDA
Saha MimarıPernix Construction LDA
Şirketimizin Mozambik'teki projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık Fakültelerinden mezun, En az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office, MS Project, Autocad programlarına hakim Yurtdışı Müteahhitlik projelerinde şantiyede çalışmış Mimari uygulama projelerine ve detaylarına hakim Çözüm odaklı, analitik düşünme yetisine sahipSaha Mimarı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektromekanik - Genel İlan Rusya Renaissance Construction
Elektromekanik - Genel İlanRenaissance Construction
Rusya'da devam etmekte olan projelerimizde görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin Makine veya Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,- İleri seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,- Elektromekanik alanında en az 5 yıl tecrübeli,- Ms Office ve Autocad programlarına hakim,- Rusya'da uzun süreli ikamet engeli olmayan,Elektromekanik alanında görev alacak Mühendis / Şef / Müdür arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans
Mekanik Teknik RessamRönesans
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görev almak üzere, Meslek yüksek okullarının Makine ya da İklimlendirme soğutma bölümünden mezun, Mekanik proje gruplarında en az 8 yıl deneyim sahibi, Mekanik proje hesapları hariç bütün dizayn sürecinde ve disiplinlerinde (ısıtma-soğutma, sıhhi tesisat, havalandırma, yangın) sorumluluk üstlenebilecek, İnsiyatif kullanarak mimari ve statik proje ekipleriyle koordinasyonu yürütebilecek, Revit MEP programını kullanarak bilfiil proje çalışması yürütmüş, Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Mekanik Teknik Ressam arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı