RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 187
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ERP Sistemleri Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
ERP Sistemleri YöneticisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere 'ERP Sistemleri Yöneticisi'aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
ERP uygulamaları ve projeleri konusunda en az 10 yıl tecrübesi bulunan
Tasarım, uygulama, test ve devreye alma dahil olmak üzere birden çok modülde danışmanlık seviyesinde deneyimi bulunan
SAP programına hakim
Access, portal, sharepoint uygulamalarına hakim
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Takım çalışmasına yatkın
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Finans UzmanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans Holding bünyesinde yer alan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) yaklaşık 1.5 milyar dolar portföy değeriyle Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım şirketlerinden biridir. Ticari gayrimenkul odaklı büyüme stratejisi RGY’yi özellikle AVM ve ofis yatırımlarında sektör liderlerinden biri haline getirmiştir.
 
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Finans Uzmanı" aramaktayız.
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ya da Finans bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilen
Benzer bir pozisyonda en az 3-4 yıl iş tecrübesine sahip
Alacakların takibi ve teminat konusunda finansal operasyonlara hakim
MS Office programlarına hakim, özellikle Excel Programı’nı etkin olarak kullanabilen
Finans ve muhasebe uygulamaları hakkında bilgi sahibi, tekdüzen hesap planına hakim
SAP programı kullanımı konusunda tecrübeli
Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş
Analitik düşünebilen, dikkatli, zamanı iyi yönetebilen
Seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Leasing Assistant İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Leasing AssistantRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) which has a gross asset value of 1.5 billion euro and currently holds 24 properties in Turkey, is a leading commercial real estate development and investment company of Rönesans Holding.
We are looking for 'Leasing Assistant' who will work at Head Office located in ATASEHIR /ISTANBUL.
Undergraduate degree in business administration, economics, management or marketing from a reputable university
Newly graduated or wit maximum 2 years of work experience
Intership in Real Estate leasing or retail will be considered as an asset
Strong analytical skills and commercial minded approach
Good team player with strong reporting skills
Excellent command of MS Office. Especially Excel and Power Point
Fluent in English
Military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Bütçe Planlama SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans Holding bünyesinde yer alan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) yaklaşık 1.5 milyar dolar portföy değeriyle Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım şirketlerinden biridir. Ticari gayrimenkul odaklı büyüme stratejisi RGY’yi özellikle AVM ve ofis yatırımlarında sektör liderlerinden biri haline getirmiştir.
 
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında 5-10 yıl deneyimli,
Planlama, maliyet kontrol, bütçe hazırlanması ve kontrolü konularında min.5 yıl deneyimli,
AVM,Ofis, Konut, Otel gibi üstyapı projelerinde bilgi sahibi,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Bütçe ve Planlama Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İşler Yöneticisi İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul
Mekanik İşler YöneticisiRönesans Gayrimenkul
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Mekanik İşler Yöneticisi" aramaktayız.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun
Alanında en az 7 yıl deneyimi olan
Dizayn gruplarında en az 3 yıl deneyimi olan
Nitelikli AVM,Otel, Konut, Ofis projelerinde görev almış
İyi seviyede ingilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Autocad, Adobe, MS Project bilen
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İşler Kalite Kontrol Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans
Mekanik İşler Kalite Kontrol MüdürüRönesans
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında 8-10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office ve Autocad programlarına hakim,
AVM, Ofis, Konut veya Otel gibi nitelikli üst yapı projelerinde kalite kontrol konusunda tecrübesi bulunan,
Test ve devreye alma prosedürlerine hakim olan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mekanik İşler Kalite Konrol Müdürü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finance Manager İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Finance ManagerRönesans Gayrimenkul Yatırım
Renaissance Real Estate Investment, Inc (RGY), is the commercial real estate development and investment company of Rönesans Group. By combining its construction experience of the Group since over 20 years with its 14-year real estate experience the Company, has become one of the leading commercial real estate players in Turkey in basis of total rentable area.
In the portfolio of Renaissance Real Estate there are available 25 real estates in total, these being; 11 real estates which are active currently, 9 commercial real estate projects which are under various stages of  development phase and 5 plots which could be developed in the future. The Company’s rental income making real estates are; eight numbers of shopping malls (AVM) in various cities of Turkey, one number of combined project consted of AVM and hotel, one number of office project and one number of combined project consisted of office and school.
Renaissance Real Estate which has adopted an integrated business model, exercises activity in all phases of real estate development process. Moreover, the Company undertakes actively also the renting and management of the real estates which has developed through its subsidiaries. Renaissance Real Estate which has been focused on the AVMs in Turkey, has started in recent period to develop office projects, too, in Turkey.
In 20 years Renaissance completed satisfactorily more than 500 projects in a total area of 15 million square meters. Today, Renaissance is taking place among the world’s leading 100 international contracting firms and in 2014, it has occupied the 53rd. place in the list of Engineering News Record Top 250 International Contractors.
We are looking for "Finance Manager" who will work at our Head Office located in Ataşehir / Istanbul
The requirements for the successful team members are :
Undergraduate degree in business administration, economics or finance from a reputable university
8-10 years of relevant experience
Strong finance background, analytical and reporting skills
Strong IFRS knowledge and consolidation experience is a must
Having CMA or CPA  is a plus
SAP knowledge is a plus
Competence and experience in people management
Proficiency in written and spoken English
Excellent command of Excel
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknikeriRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezinde görevlendirilmek üzere,
Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların işletmelerinde ve yapımında çalışma deneyimi olan,
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mimari Teknik RessamRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ataşehir Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere "Mimari Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Meslek Yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden bölümlerinden mezun
Karma kullanım (AVM, Otel, Ofis, Konut) ve büyük ölçekli projelerde en az 7 yıl deneyimli
İleri seviyede Autocad, Sketch Up, 3D Uygulamaları ve MS Ofis (Excel, Word, Powerpoint) uygulamalarını kullanabilen
Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Uzman Yardımcısı' aramaktayız.
Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun
Finansal Muhasebe alanında en az 2-3 yıl deneyimli
Tercihen SAP kullanabilen 
Tercihen İngilizce bilen
MS Office programlarını etkin kullanabilen
İletişim ve raporlama becerisi gelişmiş
Analitik düşünce yapısına sahip
Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sorumluluk almaya istekli
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız.
Üniversitelerinin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun olmak
Kurumsal Şirketlerin Mali İşler Departmanlarında Genel muhasebe ve maliyet muhasebesi alanında da en az 5 yıllık bilgi ve deneyim sahibi
Tercihen SAP programını kullanabilen
SMMM belgesine sahip
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek
Mevzuat değişikliklerini yakından takip eden
Tek düzen hesap planına göre dönemsel mali tablo ve raporları hazırlayabilecek seviyede bilgi birikimine sahip olmak
Analitik ve metodik düşünen
Raporlama ve analiz yapabilen
İnsan İlişkileri kuvvetli
Karar ve verme ve problem çözme yetkinliklerine sahip
İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe UzmanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.
Örgün öğretim veren üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun
En az 4 yıl mesleki deneyimi olan (SMMM belgesi sahibi olmak tercih sebebidir)
Grup Şirket yapısı içinde görev almış
Tek düzen hesap planı ve vergi uygulamalarına vakıf
İngilizce bilgisine sahip
ERP deneyimi olan (SAP kullanıcısı olmak tercih sebebidir)
Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon UzmanıRönesans Sağlık Yatırım

Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Fizyoterapi bölümü, Fizik Tedavi),
En az 5 yıl tecrübeli (FTR hizmeti veren firmalarda çalışmış veya FTR ekipmanları üreten firmalarda çalışmış,
Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Gerektiğinde inisiyatif alabilen, takipçi, farklı disiplinlerle bir arada çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Gerektiğinde hastane şantiyelerine seyahat edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sterilizasyon Sorumlusu Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Sterilizasyon SorumlusuRönesans Sağlık Yatırım

Sağlık Meslek okullarının Hemşirelik/Sağlık Teknikerliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli (Sterilizasyon hizmeti veren firmalarda çalışmış veya Sterilizasyon cihazı üreten firmalarda çalışmış),
Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek, gerektiğinde inisiyatif alabilen, takipçi,
Farklı disiplinlerle bir arada çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Gerektiğinde hastane şantiyelerine seyahat gerçekleştirebilecek,
Erkek adaylar için askelik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Laboratuvar Uzmanı Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Laboratuvar UzmanıRönesans Sağlık Yatırım

Üniversitelerin Biyoloji, Sağlık Teknikerliği, Laborant veya Hemşirelik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl deneyimli ((Laboratuvar hizmeti veren firmalarda çalışmış veya Laboratuvar cihazı üreten firmalarda çalışmış),
Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek, gerektiğinde inisiyatif alabilen, takipçi, farklı disiplinlerle bir arada çalışabilecek,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Gerektiğinde hastane şantiyelerine seyahat ederek kısa süreli de olsa kalabilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Görüntü Hizmetleri Uzmanı (Radyoloji/Nükleer Tıp) Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Görüntü Hizmetleri Uzmanı (Radyoloji/Nükleer Tıp)Rönesans Sağlık Yatırım

Meslek Yüksek okullarının Sağlık Teknikerliği, Radyoloji bölümlerinden mezun,
En az 5 yıl tecrübeli (Hastanelerde Radyoloji/Nükleer Tıp hizmeti veren firmalarda çalışmış veya Görüntüleme cihazı üreten firmalarda çalışmış),
Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek, gerektiğinde inisiyatif alabilen, takipçi, farklı disiplinlerle bir arada çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Gerektiğinde hastane şantiyelerine seyahat edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Müdürü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Daha önce uluslararası projelerde kalite yönetim sistemini kurmuş ve işletmiş olan,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kalite Kontrol Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Şefi Rusya Renaissance Construction
İdari İşler ŞefiRenaissance Construction
Firmamızın Rusya' da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Yurtdışında en az 5 yıl alanında deneyimi olan,
İyi seviyede Rusça bilgisi bulunan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İyi derece Rusça bilen,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
Rusya' da çalışma engeli bulunmayan,
İdari İşler Şefi aramaktayız
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Kısım Şefi Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mekanik Dizayn Kısım ŞefiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Mekanik Tesisat Projelendirme alanında 6 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen,
MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Mekanik Tesisat proje programları ( Carrier HAP, Elite Chvac, Trace 700)
Tercihen Rus Snip ve normlarını bile.
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş.
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Takım çalışmasına yatkın,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Mekanik Dizayn Ofis Kısım Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik İşleri Proje Müdür Yardımcısı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri Proje Müdür YardımcısıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana’da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde (tercihen hastane inşaatı projelerinde)  en az 12 yıl  tecrübesi bulunan,
Tercihen İleri düzeyde İngilizce bilen,
AutoCAD ve Microsoft Office uygulamalarına ve mesleki programlara hakim,
Çalışmış olduğu projelerde (tercihen hastane inşaatı projelerinde) Elektrik İşleri Proje Müdürlüğü ve/veya Proje Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş,
Adana’da  ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik İşleri Proje Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Medikal
Mekanik Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal
 
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Üstyapı İnşaat sektöründe Mekanik Tesisat alanında 2 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim, (Tercihen Primavera P6 kullanabilen),
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Teknik Ofis Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gıda Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Gıda MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında 1-2 yıl deneyimli,
Tercihen Rusça bilgisi bulunan,
Ms office programına hakim,
Yerinde üretim yapılan mutfağın sorumluluğunu üstlenecek,Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Rusya Renaissance Construction
Kalite Kontrol ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına ve AutoCad programına hakim,
Saha tecrübesi bulunan,
Rusya’da ikamet eden/edebilecek,“Kalite Kontrol Şefi” aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kıdemli Avukat Ankara Rönesans Holding
Kıdemli AvukatRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nin Hukuk Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun, 
Büyük holdinglerin veya çok uluslu işletmelerin hukuk departmanında veya saygın hukuk bürolarında en az 5 yıl tecrübesi olan
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim,
Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Eşya Hukuku, İnşaat Hukuku  alanlarında bilgili ve bu alanlarda çalışmak için istekli olan
Grup çalışmasına yatkın, çalışkan, hızlı, güçlü sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, karar verme ve planlama yapma yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Avukat" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planma ve Maliyet Kontrol Mühendisi Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Planma ve Maliyet Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ ve Adana’da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl deneyimi bulunan,
Büyük ölçekli hastane, otel, AVM, iş merkezi projelerinde en az 3 yıl bütçe ve planlama tecrübesi bulunan,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,
Çözüm odaklı, analitik düşünme yeteneğine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim,
AutoCad ve Primavera P6 programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis İnşaat Teknikeri Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis İnşaat TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'ta yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere,
Yüksekokulların inşaat bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office uygulamalarına ve AutoCad, Primavera programlarına hakim,
Yozgat'ta ikamet eden edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış,"Teknik Ofis İnşaat Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği hastane projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,
Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
Yozgat'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'ta yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
Yozgat'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cephe İşleri Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
AutoCAD, Logikal, Microsoft Office programlarına hakim, 
Tercihen Cephe işleri montajında 1-2 yıl şantiye deneyimi olan,
Cephe işleri teklif ve sözleşme departmanında görev almış, malzeme bilgisi ve tedarikçi portföyü geniş,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek.Yetiştirilmek üzere "Cephe İşleri Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Uzmanı Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
İşletme UzmanıRönesans Sağlık Yatırım
Rönesans Sağlık Yatırım Ankara Merkez Ofiste değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden (Elektrik Elektronik, İnşaat ya da Makina Mühendisliği) mezun,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Tercihen Medikal sektöründe tecrübeli
Organizasyon ve koordinasyon becerileri güçlü,
İletişim kabiliyeti bulunan,
Gerektiğinde insiyatif alabilen,
Takipçi, öğrenmeye açık ve istekli
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,İşletme Uzmanı/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Ücretlendirme ve Yan Haklar UzmanıRönesans Holding
Firmamızın İstanbul Merkez Ofisi’nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun,
Ücretlendirme ve yan haklar konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Ücretlendirme, iş değerleme, prim hesaplama, ücret araştırmaları ve karşılaştırma analizleri konusunda tecrübeli, 
Tercihen bu sistemlerin kurulması ve sistemlerinin geliştirilmesine yönelik projelerde görev almış,
Personel maliyetlerini bütçeleme ve analiz etme konusunda deneyimli,
MS Office uygulamalarına, özellikle Microsoft Excel programını çok iyi derecede bilen,
Tercihen İnsan Kaynakları ERP (özellikle SAP) uygulamalarına hâkim,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş
Analitik düşünebilen,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Planlama MühendisiRenaissance Construction
Rusya/ St. Petersburg'da yapımını üstlendiğimiz  projemizde görevlendirmek üzere:
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerde min 3-4 yıl tecrübe sahibi olan,
İleri derecede Rusça ve İngilizce bilen,
Ms Office, Autocad ve Primavera programlarını bilen,
Rusya' da ikamet engeli bulunmayan,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,"Planlama Mühendisi" aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yapı Bilgi Modelleme Mimarı Ankara, İstanbul Rönesans Sağlık Yatırım
Yapı Bilgi Modelleme MimarıRönesans Sağlık Yatırım
Ankara Merkez Ofisimiz ‘de görev almak üzere;
Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 4-5 yıl deneyimli, tercihen Allplan ve Navisworks programlarını bilen yada 3D programlama dillerine ve Revit programını kullanabilen,
Uygulama dizayn tecrübesi olan, Betonarme ve İnce İşler alanında deneyim sahibi,
İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
Autocad ve MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan."Yapı Bilgi Modelleme Mimarı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Pazarlama UzmanıRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 
Pazarlama konusunda en az 3-4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
İkna kabileyeti yüksek,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
“Pazarlama Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik - Elektrik Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Mekanik - Elektrik Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın Mekanik – Elektrik Grubu'nda görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin  Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Mekanik - Elektrik malzemeleri satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Autocad programını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Mekanik Elektrik Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ/Yozgat/Adana' da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)
Seyahat engeli olmayan,
Adana/Elazığ/Yozgat’ da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MühendisiRönesans Medikal İnşaat
 
Şirketimizin Elazığ/Adana/Yozgat' da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Takım Çalışmasına yatkın,
Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,
Elazığ/Adana/Yozgat' da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Alanında 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop,Sketch-Up programlarına hâkim,
İletişim becerisi yüksek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı Adana, Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana ve Elazığ'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık/iç mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4-6 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim
Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Yozgat/Adana'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Mimarları" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen;
 Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim,
 Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
İnce işler ve saha şefliği bulunan,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
 Firmamızın Adana’da yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine veya Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun
• Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi),
• Kalite mevzuatına hakim,
• Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim,
• Yöneticilik vasıfları gelişmiş,
• Adana da ikamet eden/edebilecek,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimarı Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Mimarı Proje SorumlusuRenaissance Construction
 Rönesans Holding İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin, Mimarlık bölümlerinden mezun,
Alanında minimum 4 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça yazıp konuşabilen,
Çok iyi düzeyde Word, Excel. AutoCad terchen Revit, 3DS Max programlarını kullanabilen,
Rus-Snip Normları hakkında bilgili,
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,
Malzeme bilgisi olan,
Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
Tercihen sigara içmeyen,
Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),Mimari Proje Sorumlusu arıyoruz.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 17.12.2014 gün ve 350-803 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik İşler Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği hastane projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,
Üst yapı projelerinin Mekanik Tesisatı konusunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen ileri derecede İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına, AutoCad, Primevera ve MS Project programlarına hakim,
Tercihen VBA modülleri ile çalışabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
          Şirketimizin Ankara Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli projelerde 5 yıl ofis ve şantiye tecrübesi bulunan,
Mimari detay ve uygulama çizimlerine hakim ve detay üretebilecek, 
İyi derecede İngilizce bilen,
Çok iyi derecede Autocad, MS Office ve Photoshop programlarını kullanabilen,
Sistemli, uyumlu, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,''Dizayn Ofis Mimarı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
       Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli projelerde alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen şantiye tecrübesi bulunan,
Mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, detay üretebilecek
Sistemli, uyumlu, yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek,
Ankara' da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Grup Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Grup ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Elazığ’da yapımını üstlendiğimiz üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen Hastane projelerinde benzer pozisyonda en az 10 - 15 yıl deneyimli,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, Çözüm odaklı,
Elazığ'da ikamet edebilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Elektrik Grup Şefi" arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Grup Şefi Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Grup ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Elazığ' da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Hastane gibi büyük çaplı üst yapı projelerinden en az 2 tane tamamlamış,
Çok iyi düzeyde MsOffice, AutoCad, Ms Project kullanabilen,
Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip,
Ekip çalışmasına uyumlu,
Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Elazığ'da ikamet eden
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Grup Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Maliyet Kontrol Yöneticisi Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Bütçe ve Maliyet Kontrol YöneticisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli inşaat projelerinin teknik ofislerinde en az 10 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Ofis, Autocad ve Primavera programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek.
Bütçe ve Maliyet Kontrol Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Maliyet Kontrol Mühendisi Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Bütçe ve Maliyet Kontrol MühendisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli projelerin bütçe planlama bölümünde en az 3 yıl deneyimli,
Primavera, Ms Project ve Ms Office programlarına hakim,
Bütçe ve Planlama konusunda deneyim sahibi,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Erkek dayar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Bütçe ve Maliyet Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maliyet Kontrol Mühendisi Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Maliyet Kontrol MühendisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Maliyet Kontrol konusunda en az 3 yıl deneyimli,  
İyi seviyede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,'Maliyet Kontrol Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Sorumlusu Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Teknik Ofis SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük Ölçekli projelerde 4-8 yıl deneyimi bulunan,
İleri derece'de İngilizce bilgisine sahip,
MS Office, Tercihen Access/Share Point, MS Project, Primavera programlarını kullanabilen,
Tercihen İnşaat sektöründe ve benzer pozisyonlarda Şantiye Teknik Ofisinde göree almış,
İmalat/İŞ Programı takibinde tecrübeli,Müşavir ilişkilerini yürütebilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mekanik Dizayn Ofis MühendisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projeleri dizayn bölümünde en az 3 yıl deneyimli,
MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,
Tercihen mekanik tesisat proje programlarını kullanmış,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, grup çalışmalarına yatkın,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Mekanik Dizayn Ofis Mühendisi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Dizayn Ofis Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn Ofis YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl, benzer pozisyonda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş.
Takım çalışmasına yatkın,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,'Elektrik Dizayn Ofis Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Dizayn Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Elektrik Dizayn Ofis MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Tercihen hastane projelerinde görev almış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Elektrik Dizayn Ofis Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mekanik Dizayn SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans Holding İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
AVM, ofis binaları veya endüstriyel projelerde dizayn konusunda minimum 3-5 yıl tecrübesi bulunan;
İyi seviyede İngilizce bilen, Rusça tercih sebebidir;
Çok iyi düzeyde Word, Excel ve AutoCad bilen,
Mekanik Tesisat proje programlarına hakim ( Carrier Hap, Elite Chvac, Trace 700),
Tercihen Rus snip ve normlarını bilen,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,
İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),"Mekanik Dizayn Sorumlusu" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Tadilat İşleri Yöneticisi Adana Rönesans Yönetim
İnşaat Tadilat İşleri YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin Adana Optimum AVM'sinde görevlendirilmek üzere '' İnşaat Tadilat İşleri Yöneticisi" aramaktayız.
Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun
Tadilat işleri konusunda en az 6-10 yıl inşaat tecrübesi bulunan
Tercihen İngilizce bilgisi bulunan
Autocad ve Ms Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Esnek mesai saatlerine uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Aşçı Rusya Renaissance Construction
AşçıRenaissance Construction
Firmamızın Rusya'da yerinde üretim yapılan mutfaklarında görevlendirilmek üzere;
En az lise mezunu;
Alanında en az 2 yıl deneyimli;
Toplu yemek yapan firmalarda çalışmış olan;
Tercihen daha önce yurt dışında çalışmış olan;"Aşçı" aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makina Ekipman Bakım Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Makina Ekipman Bakım MühendisiRenaissance Construction
Firmamızın Rusya' da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
• Alanında en az 2 yıl deneyimli,
• İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça dil bilgisi bulunan,
• Ms Office programına hakim,
• İnşaat İş Makinaları üzerinde denyimli,
Makina Ekipman Şefi Arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü/Yozgat Yozgat Rönesans Sağlık Yatırım
Proje Müdürü/YozgatRönesans Sağlık Yatırım
Yozgat'ta yapımı devam eden üst yapı projemizde görev almak üzere,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
En az 12 yıl deneyimli (Daha önce büyük çaplı inşaat projelerinde Elektrik-Mekanik İşler Şefiliği pozisyounda görev almış),
Çok İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek, gerektiğinde inisiyatif alabilen, teknik
konulara pratik çözümler geliştirebilen,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Medikal sektörde (özellikle hastane yönetimi) deneyimli."Proje Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Saha Mühendisi Adana, Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Bursa ve Adana’da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli,
Bireysel anlamda çözüm vizyonuna sahip,
Öngörü yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik Saha Mühendisi aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finance Specialist Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Finance SpecialistRönesans Sağlık Yatırım
Rönesans Sağlık Yatırım (RSY) is the leading investor company of the healthcare division of Rönesans Holding. RSY is currently developing 6 Healthcare Investment projects within the framework of Public Private Partnership model.
We are looking for a Finance Specialist to join our Finance Team in Ankara.
 
Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance, Industrial Engineering or other Administrative Science departments,
Minimum 5 years of experience preferably in one of the Big Four Audit Companies, or Internal Control or Project Finance Departments of Banks,
Good command of English, both written and spoken
Good command of MS Office Applications, especially Excel, SAP experience is a plus,
Analytical minded, strong people skills,
Strong reporting skills and good team player,
Willingness and potential for learning and development,
Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,
No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Arşiv Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Arşiv UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Lise/Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Arşiv alanında 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Arşiv Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Bölümü Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
İnşaat Bölümü Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nın İnşaat Grubu'nda görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun,
Satınalma alanında 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Tercihen Autocad programını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,“İnşaat Bölümü Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin tercihen İnşaat veya Makine Meslek Yüksek Okullarından mezun,
3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen şantiye deneyimli,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen,
Tercihen Autocad programını kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,“Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
En az 5 yıl İSG alanında tecrübesi bulunan,                          
Büyük çaplı proje deneyimi bulunan,
Tercihen uluslararası İSG sertifikalarından bir veya birkaçına sahip (NEBOSH, IOSH, OSHA vb ),
OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamalarına hakim,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen, tercihen iyi derecede Rusça bilen,
Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Yöneticisi/Müdürü Ankara FMco
Finans Yöneticisi/MüdürüFMco
Sağlık İşletme şirketimizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Bankaların teftiş kurullarında ya da dört büyük denetim firmasında, şirketlerin finans departmanlarında 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
Finansal modelleme yapabilen,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Ms Ofis programlarına hakim, 
Erkek adaylar için askerliğini yapmış."Finans Yöneticisi/Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Stajyeri Ankara Rönesans Holding
Finansal Raporlama StajyeriRönesans Holding
Rönesans Holding Finansal Raporlama biriminde görevlendirmek üzere;
 
Üniversitelerin İktisadi ve idari bilimler ve endüsti mühendisliği bölümünde eğitim alan,
Üniversite 4. sınıfta eğitim alan,
İyi seviyede İngilizce dil bilgisi bulunan,
Ms office programlarına hakim, tercihen muhasebe paket programlarını kullanabilen,
Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünebilen,
Uzun dönem staj yapabilecek olan,'' Finansal Raporlama Stajyeri '' aramaktayız.
 
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Reporting Responsible Ankara Rönesans Holding
Financial Reporting ResponsibleRönesans Holding
We are looking for a Financial Reporting Responsible for our Head Office located in Ankara.
Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university,
Minimum 4 years of experience in one of the big four audit firms,
Consolidation experience is a plus,
SAP experience is a plus,
Ability of analytical thinking, team work and powerful interaction skills,
Excellent command of English, both written and spoken,
Advanced knowledge in MS Office Applications,
Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Renaissance Construction
Teknik Ofis MühendisiRenaissance Construction
Firmamızın Rusya' da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin Elektirik & Elektronik & Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
• Alanında en az 5 yıl deneyimli
• İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça dil bilgisi bulunan
• Ms Office programına hakim, Primevera ve AutoCad bilen
• Yüksek bina tecrübeli
Teknik Ofis Mühendisi Arayışımız bulunmaktadır.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 06.08.2009 gün ve 339311 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal İletişim Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Kurumsal İletişim SorumlusuRönesans Holding
Firmamızın İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin tercihen İletişim Bilimleri fakültelerinden mezun,
Büyük ölçekli şirketlerde iç ve dış kurumsal iletişim konusunda minimum 3-4 yıl deneyimli,
Medya ve ajans ilişkileri konusunda tecrübeli,
İnsan ilişkilerinde güçlü iletişim yeteneğine sahip,
Yaratıcı ve sonuç odaklı çalışabilen,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Yazılı ve sözlü ifade yeteneği yüksek,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,"Kurumsal İletişim Sorumlusu" aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Bursa, İstanbul Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Medikal İnşaat
İstanbul ve Bursa'da yapımına başlanan büyük ölçekli üst yapı projemizde görev almak üzere;
•Üniversitelerin Mühendislik bölümünden mezun (Tercihen İnşaat ve Mimarlık Bölümlerinden)
•Büyük ölçekli üst yapı projelerinde min. 8 yıl tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi),
•Kalite mevzuatına hakim,
•Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, beton, demir ve zemin testlerini konusunda bilgili
•Yöneticilik vasıfları gelişmiş,
•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Kalite Kontrol Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
 
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Saha Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere;
Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun,
Tercihen Hastane projesi olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisatı konusunda en az 5 yıl deneyimli,
MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen,
Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip,
İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli,
Adana'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.'Mekanik Teknikeri' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği EğitmeniRönesans Medikal İnşaat
 
Şirketimizin Adana, Elazığ ve Yozgat’ta bulunan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinden mezun,
Orta ve büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSGÇ Eğitmeni olarak tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde Ms Office uygulamalarına hakim,
Yerel İSG Mevzuatını, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik Mevzuatını bilen,
İletişimi güçlü,
Takım çalışmasına yatkın,
İkna kabiliyeti yüksek,
Adana/Elazığ/Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Mimari Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
İç Mimari Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere,
Üniversitelerin Mimarlık , Endüstriyel Tasarım ,İçmimarlık , Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, (Tercihen ODTÜ, Boğaziçi, İTÜ mezunu)
Tercihen buyuk otel ve/veya hastane projelerinde calismis, En az 5-7 yıl arasında tecrübe sahibi,
İngilizce’ yi yazma ve okumada orta seviyede bilen,
İyi derecede  Autocad, Ms office, (ileri düzeyde excel kullanımı tercih nedenidir) Ms project kullanabilen,
Şantiye saha uygulama deneyimi olan
Askerlikle ilişiği bulunmayan,
Ekip çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyeti yüksek, merkez ve şantiye arası iletişimi sağlayabilecek
Seyahat engeli bulunmayan,
Sabit ve hareketli ahşap ürünlerin , üretim ve montaj bilgisine sahip ?"İç Mimari Dizayn Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Rönesans
Muhasebe ElemanıRönesans
İstanbul'da bulunan TED Rönesans Kolejinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Muhasebe ve mali işler alanında en az 1 yıl tecrübeli,
Ms Office Uygulamalarına ve SAP programına hakim,
Detaylara önem veren, titiz ve düzenli,
Gelişmeye açık,
Zihinsel / İşitsel / Görme Engeli olmayan,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış/muaf,“Muhasebe Elemanı” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Medikal Ekipman Sorumlusu Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Medikal Ekipman SorumlusuRönesans Sağlık Yatırım
Ankara Merkez Ofisimiz'de görev almak üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Biyomedikal Mühendisliği, Biyoloji...)
Alanında 5 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen medikal ekipmanların alımı, bakım ve onarımı, takibi görevlerinde bulunmuş, 
MS Office programlarına hakim,
Erke adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek."Medikal Ekipman Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stajyer(Sigorta) İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Stajyer(Sigorta)Rönesans Holding
Rönesans Holding Sigorta biriminde görevlendirmek üzere;
Üniversitelerin Bankacılık Sigortacılık bölümünde son sınıfta  eğitim alan,
Ms office programlarına hakim, 
Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünebilen,
Uzun dönem staj yapabilecek olan,'' Sigorta Stajyeri '' aramaktayız.
 
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Adana Rönesans Holding
Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde satınalma konusunda 2-4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Adana'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Saha Mühendisi Adana, İstanbul Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Adana ve İstanbul'da yapımına başlanan üst yapı projemizde görev almak üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 4 yıl tecrübeli,
Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş,
Tercihen İngilizce bilen,
MS Office, Autocad programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Quality Control Engineer Rusya Rönesans Holding
Quality Control EngineerRönesans Holding
We are looking for 'QA/QC Engineer' in Facade Department for our project in Russia;
Bachelor’s degree in Engineering;
Minimum 3-4 years of experience in construction projects;
Knowledge of MS Office applications and CAD;
Excellent command of English, knowledge of German is an asset,İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dış Cephe Süpervizörü Rusya Renaissance Construction
Dış Cephe SüpervizörüRenaissance Construction
Rusya/ St. Petersburg'da yapımını üstlendiğimiz  projemizde görevlendirmek üzere:
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,
Cephe İşleri konusunda minimum 10 yıl deneyimli;
İleri seviyede Rusça bilen,
MS Office, Autocad uygulamalarına hakim,
Cephe vitraj, sandvic panel, alüminyum kaset cephe ve montaj islerinde tecrübeli,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Dış Cephe Süpervizörü" aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Mühendisi (Asansör İşleri) Adana Rönesans Medikal İnşaat
Saha Mühendisi (Asansör İşleri)Rönesans Medikal İnşaat
Adana'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projemizde görev almak üzere,
Üniversitelerin Makine/Elektrik Mühendisliği Bölümünden Mezun,
Projelerin Asansör Servis ya da montaj işleri kısmında 3 Yıl Tecrübesi bulunan,
MS Office, Autocad programlarını kullanabilen,
Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek
Adana’da ikamet eden ya da edebilecek.
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.Asansör İşlerinden sorumlu "Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kontrat Müdürü Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Kontrat MüdürüRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Moskova Merkez Ofisinde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun;
Alanında mininmum 8 yıl deneyimli;
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen;
Şantiyelere seyahat engeli olmayan;
Uluslararası mukavele tecrübesi olan; "Kontrat Müdürü" aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Yöneticisi / Bilgi Teknolojileri Ankara Rönesans Holding
Satınalma Yöneticisi / Bilgi TeknolojileriRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis IT Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İşletme, İktisat ve ya Bilgisayar Mühendisliği bölümülerinden mezun,
Bilgi ve Teknolojileri sistemleri, satınalma süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimli,
Ön muhasebe bilgisine sahip,
İhale ve satınalma süreçlerinde bilgi sahibi,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim, SAP kullanabilen,
Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
Tercihen Bayan,
Ankara’da ikamet eden / edebilecek,“Satınalma Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mimari Dizayn Koordinatörü Azerbaycan Renaissance Construction
Mimari Dizayn KoordinatörüRenaissance Construction
Şirketimizin Azerbaycan projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Buyuk olcekli ve komplex projelerde minimum 8 yıl deneyimli;
İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen;
MS Office uygulamalarına ve Revit, SketchUP, AutoCad programlarına hakim;
Strukturel, Mekanik, Elektrik sistemlerin tasarımı konusunda deneyim sahibi olan;
Yurtdışında çalışmış, Uluslararası ve CIS standartlar hakkinda bilgi sahibi olan;
Detay ve proje bazli malzeme bilgisine sahip olan;
Analitik olarak problemleri kavrayabilen ve komplex projelerde bu problemleri çözebilen;
Takım çalışmasına yatkın,;
Azerbaycan'da çalışma engeli bulunmayan;"Mimari Dizayn Koordinatörü" aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 17.12.2014 gün ve 350-803 sayılı müsadeleri ile verilmiştir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finans Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Finans UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),
Finans alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan, tercihen bankacılık tecrübesi bulunan/denetim kökenli,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SAP Programına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Finans Uzmanı/Sorumlusu '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Bursa, İstanbul(Asya)... Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat/Bursa/İstanbul' da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Müdürü olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)
Seyahat engeli olmayan,
Yozgat/Elazığ/Bursa/İstanbul’ da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknik Ressamı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Teknik RessamıRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimiz bünyesinde görev almak üzere;
Teknik Lise veya Üniversitelerin İlgili Ön lisans bölümlerinden mezun,
En az 3-5 yıl ve üzeri tecrübe sahibi,
AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, ve  özellikle Excel ve Word programlarını ileri seviyede kullanabilen,Tercihen Revit-mep bilen.
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl çalışmış (tercihen Proje dizayn bürolarında çalışmış) ,
Hastane,AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerde teknik ressam olarak görev almış,
MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen,
Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden /edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi/Elektrik Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/ElektrikRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere;
Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
En az 0-2 yıl ve üzeri tecrübe sahibi,
(Tercihen)İngilizce’ yi yazma ve okumada ileri seviyede bilen,
AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, ve  özellikle Excel ve Word programlarını ileri seviyede kullanabilen,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 1 yıl çalışmış,
MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen,
Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi,
Planlama, koordinasyon becerilerine sahip,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden /edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Gayrimenkul Yatırım

Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
En az 3-5 yıl tecrübe sahibi
(Tercihen)İngilizce’ yi yazma ve okumada ileri seviyede bilen
 AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, ve  özellikle Excel ve Word programlarını ileri seviyede kullanabilen
 Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl çalışmış,
MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen,
Mekanik Tesisat malzemeleri konusunda bilgi sahibi,
Planlama, koordinasyon becerilerine sahip,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden /edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cephe İşleri Şefi Adana, Yozgat Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Cephe İşleri ŞefiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Adana ve Yozgat'ta yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görev almak üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümünden mezun,
Alanında 5-7 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan,
Yozgat'ta ikamet engeli bulunmayan."Cephe İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP Operatörü Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
SAP OperatörüRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,
 
Lise ve Meslek Yüksek Okullarının İnşaat/Yapı bölümlerinden mezun,
Tercihen teknik ofis pozisyonlarında 5 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hâkim,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“SAP Operatörü” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Boru Mühendisi Rusya Rönesans
Boru MühendisiRönesans
 
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Yeni mezun yada alanında 1 yıl deneyimli,
Daha önce boru ve ekipman izolasyon işlerinde çalışmış veya staj yapmış,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, 
'Boru Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Uzmanı Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Mali İşler UzmanıRenaissance Heavy Industries
Rönesans Endüstri Tesisleri projelerinde Türkmenistan'da görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,  
Alanında en az 2 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen, 
MS Office uygulamalarına hakim,
Yurtdışında uzun vadeli çalışma engeli bulunmayan,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Türkmenistan'da ikamet edebilecek,"Mali İşler Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Ekipman Şefi Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Makine Ekipman ŞefiRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Türkmenistan’da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;
• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
• Makine Ekipman alanında 5 – 10 yıl tecrübesi bulunan,
• İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
• Ms Office programına hakim,
• İnşaat İş Makinaları üzerinde deneyimli,
“Makina Ekipman Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Proje MüdürüRenaissance Heavy Industries
Rönesans Endüstri Tesislerinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun(Makine,Elektrik,Endüstri,İnşaat)
EPC Power Plant Proje yönetiminde 5-10 yıl tecrübeli,
Power Plant lerin Mühendislik, Satınalma (Proje ekipmanı)  ve/veya Commissioning konularında tecrübeli,
İstanbul da ikamet edebilecek ancak sıkça Türkmenistan'a seyehati olacak yoğun dönemde 3-4 ay orada özellikle commissioning zamanı kalabilecek,
İyi derecede İngilizce tercihen Rusça ve Türkmence bilen,
COO ya rapor edebilecek,"Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Saha Mühendisi Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
İnşaat Saha MühendisiRenaissance Heavy Industries
Türkmenistan'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümünden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen,
Autocad, MS Offıce programlarına hakim,
Endüstriyel projelerde saha mühendisi olarak çalışmış olan,
"İnşaat Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ölçme İşleri Şefi Rusya Rönesans
Ölçme İşleri ŞefiRönesans
Rusya'dayapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl deneyimli,
Daha önce endütriyel projelerde Harita mühendisliği pozisyonunda görev almış,
İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan,'Ölçme İşleri Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Doküman Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Doküman Kontrol UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Endüstri Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
  - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 
  - Doküman kontrol alanında, sektörde en az 5 yıl deneyimli,
  - Tercihen uluslararası bir endüstri projesinde Doküman Kontrol konusunda görev almış,
  - İyi düzeyde İngilizce bilen
  - MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SQL tabanlı programlama bilen
  - Seyahat engeli olmayan,
  - İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
  - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Doküman Kontrol Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Satınalma SorumlusuRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,  
Endüstri Satınalma alanında en az 5 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen,
Tercihen Uluslararası Müteahhitlik firmalarında endüstriyel projeler için satınalma departmanında çalışmış,
Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,
Satınalma Uzmanı aramaktayız.Satınalma Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Saha Mühendisi Rusya Renaissance Industries
Elektrik Saha MühendisiRenaissance Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Elektrik ve enstrüman alanında 1-2 yıl tecrübeli
İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen
Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan,
'Elektrik Mühendisi' arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Borulama Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Borulama Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
İyi seviyede İngilizce bilgisi olan,
AutoCad, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Borulama Dizayn Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Statik Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Statik Dizayn YöneticisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
İleri seviyede İngilizce bilgisi olan,
Sap200, SAFE, ETABS, STA4CAD, AUTOCAD, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,
Endüstriyel çelik ve betonarme yapı tasarımında tecrübe,
Uluslararası norm  (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış olmak
Seyahat engeli olmayan
Yoğun iş temposunda çalışabilecek
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Statik Dizayn Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Statik Dizayn Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Statik Dizayn SorumlusuRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İleri seviyede İngilizce bilgisi olan,
Sap200, SAFE, ETABS, STA4CAD, AUTOCAD, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,
Endüstriyel çelik ve betonarme yapı tasarımında tecrübe,
Uluslararası norm  (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış olmak
Seyahat engeli olmayan
Yoğun iş temposunda çalışabilecek
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Statik Dizayn Sorumlusu' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çelik Montaj Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Çelik Montaj MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Çelik montaj işlerinde en az 2 yıl tecrübesi bulunan
İyi seviyede İngilizce ve tercihen Rusça bilen,
MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim,
Organizasyon ve iletişim becerileri gelişkin,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Çelik Montaj Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik Uzmanı Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Lojistik UzmanıRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Türkmenistan’daki Endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümlerinden yeni mezun,
Alanında en az  5 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Seyahat engeli olmayan, Lojistik Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BORULAMA İŞLERİ ŞEFİ Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
BORULAMA İŞLERİ ŞEFİRenaissance Heavy Industries
Türkmenistan'da yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,
Endüstriyel Projelerde Boru imalat ve montajı işlerini yapmış olan,
'Boru Grup Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Data Operatörü Ankara Rönesans Teknik
Data OperatörüRönesans Teknik
 
Şirketimizin Ankara'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İstatistik, Matematik vb. bölümlerinden mezun,
Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli,
SAP ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek,
Ankarada ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Data Operatörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Kalite Kontrol ŞefiRenaissance Heavy Industries
Türkmenistan'da yapımını üstlendiğimiz  projemizde görevlendirmek üzere;
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümünlerinden mezun,
Minimum 8 yıl tecrübeye sahip,
Endüstriyel Projelerde saha kalite kontrol müdürü pozisyonunda en az 5 yıl çalışmış olmak,
Ms Office, Autocad vb. mesleki programlara hakim,
ISO 9001 normuna göre kalite sistemi kurup yönetebilecek,
Tercihen İngilizce ve/veya Rusça bilen,
Türkmenistan’da çalışma engeli bulunmayan,Kalite Kontrol Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Konsept Tasarım ve Uygulama Mimarı Ankara Rönesans Holding
Konsept Tasarım ve Uygulama MimarıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İç Mimarlık veya Mimarlık bölümlerinden mezun,
Alanında 6-8 yıl tecrübesi bulunan,
Mimari malzeme bilgisine ve detay çözme yeteneğine sahip,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
AutoCAD ve Sketch-Up programlarını ileri düzeyde kullanabilen,
Mimari malzeme bilgisine ve detay çözme yeteneğine sahip,
Aktif ve uyumlu çalışabilecek,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Konsept Tasarım ve Uygulama Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Proje MüdürüRenaissance Heavy Industries
Rönesans Endüstri Tesislerinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun(Makine,Elektrik,Endüstri,İnşaat)
EPC Power Plant Proje yönetiminde 5-10 yıl tecrübeli,
Power Plant lerin Mühendislik, Satınalma (Proje ekipmanı)  ve/veya Commissioning konularında tecrübeli,
İstanbul da ikamet edebilecek ancak sıkça Türkmenistan'a seyehati olacak yoğun dönemde 3-4 ay orada özellikle commissioning zamanı kalabilecek,
İyi derecede İngilizce tercihen Rusça ve Türkmence bilen,
COO ya rapor edebilecek,"Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görev almak üzere;
Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun,
Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş,
Dinamik, iletişim becerileri yüksek,
Hedef ve çözüm odaklı,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis Elektrik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul 'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise, 2 yıllık yüksek öğrenim veya üniversite mezunu,
Üst yapı inşaat projeleri elektrik tasarım işlerinde en az 2-5 yıl tecrübeli,
Tercihen teknik İngilizce bilen, 
AutoCAD(gerekli), EPlan, Dialux kullanabilen,
Windows ve MS Ofis uygulamalarına hakim,
Elektrik standartlarında ve yerel uygulamalarında bilgi sahibi olan“Teknik Ofis Elektrik Teknikeri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Mühendisi Türkmenistan Renaissance Industries
Kalite Kontrol MühendisiRenaissance Industries
Türkmenistan'da yapımını üstlendiğimiz  projemizde görevlendirmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümünlerinden mezun,
Endüstriyel projelerde minimum 1 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office ve Excel programlarını iyi şekilde kullanan,
Türkmenistan'da ikamet eden/edebilecek'Kalite Kontrol Mühendisi' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yapı Ressamı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Yapı RessamıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
100.000 m2 ve üzerinde projelerde görev almış,
Tercihen AVM ve konut deneyimi olan,
AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Yapı Ressamı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
İleri seviyede İngilizce bilgisi olan,
Çoklu kullanıma uygun proje tecrübesi olan,
AutoCad, Sketch up, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ölçme Grubu Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Ölçme Grubu ŞefiRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, 
Büyük ölçekli üst yapı projelerinin ölçme bölümünde 4-6 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Çok iyi düzeyde Autocad, NetCad kullanabilen,
Hem ofis hem saha uygulamalarıda çalışabilen,
Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin,
Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul 'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Ölçme Grup Şefi '' aramaktayız.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Mühendisi İstanbul Renaissance Heavy Industries
Mekanik Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun,
Büyük ölçekli endüstriyel projelerde  en az 3 yıl deneyimli,
İleri seviye İngilizce , Rusça tercih sebebidir,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, grup çalışmalarına yatkın,
İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Dizayn Mühendisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Teknikeri / Mekanik İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis Teknikeri / MekanikRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının Mekanik bölümlerinden mezun,
AVM, Otel, Hastane gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mekanik Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara, İstanbul(Asya)... Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Takım Çalışmasına yatkın,
Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,
Ankara/İstanbul/İzmir' de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü Ankara, İstanbul(Asya)... Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara/İstanbul/İzmir' de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Mühendisi olarak en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Seyahat engeli olmayan,
Ankara/İstanbul/İzmir' de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi / Süpervizörü '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Ankara, İstanbul(Asya)... Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)
Seyahat engeli olmayan,
Ankara/İstanbul/İzmir’ de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknik Ressamı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Elektrik Teknik RessamıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Meslek  Yüksek Okullarının, Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinin Enstrümantasyon alanında 4 - 5 yıl tecrübeli,
Orta seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan-Dialux, Windows ve MS Office programlarına hakim,
ISA, KKS ve IEC gibi standart sistemleri konularına hakim,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personel Şefi İstanbul(Asya), ... Rönesans Teknik
Personel ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul ve İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin/Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat sektörüne yönelik Personel uygulamaları konusunda şantiyede en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Planlama, takip ve organizasyon yetkinliklerine sahip,
Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş,
Sorumluluk bilinci yüksek, öğrenme ve gelişmeye açık,
Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş,
Araştırmacı ve takipçi,
İstanbul ve İzmir'de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Personel Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara' da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl deneyimli,
Hızlı çizim yapabilme ve süperpoze edebilme,
Tercihen daha önce cami projesinde çalışmış,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Şantiye ve uygulama deneyimine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
Koordinasyon becerisine sahip,
Araştırmacı,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Dizayn Ofis Mimarı'' aramaktayız.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Danışma GörevlisiRönesans Yönetim
Firmamızın İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Optimum Alışveriş Merkezi'nde görevlendirilmek üzere "Danışma Görevlisi" aramaktayız.
Üniversite mezunu
Tercihen minimum 1 yıl deneyimli
Orta seviyede ingilizce bilen
Ms office programlarına hakim
İnsan ilişkileri kuvvetli
Esnek mesai saatlerine uyumlu
Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş
30 yaşını aşmamış
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Puantör İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesi için;
En az lise mezunu,
Puantör olarak en az 4 yıl deneyimli,
Ms Office programlarına hakim,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve AutoCad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
"Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız..
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
 
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun,
Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş,
Dinamik, iletişim becerileri yüksek,
Hedef ve çözüm odaklı,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kalite Kontrol Teknikeri" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teklif Hazırlama Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teklif Hazırlama MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstelendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Autocad programını kullanabilen,
Yapım malzemeleri, malzeme planlaması, tedarikçi seçimi, tedarikçi yönetimi konularında deneyimli,
Birim fiyat analizlerinin hazırlanması konusunda deneyimli,
Sistemli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın,"Teklif Hazırlama Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
 
Şirketimizin Ankara’da yeni başlayan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl deneyimli,
MS Ofis programlarına hakim,
Kalite mevzuatına hakim,
Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, beton, demir ve zemin testlerini konusunda bilgili,
Ankara’da ikamet eden edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Satınalma UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,  
Endüstri Satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen,
Tercihen Uluslararası Müteahhitlik firmalarında endüstriyel projeler için satınalma departmanında çalışmış,
Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,
Satınalma Uzmanı aramaktayız.Satınalma Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Finansal Raporlama UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin işletme, ekonomi, iktisat vb. bölümlerinden mezun,
Alanında en az  2 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Microsoft Office uygulamalarına ( Excel çok iyi seviyede ) hakim,
Tercihen SAP programına hakim,
Tercihen MIS, YES, 1C programlarına hakim,
UFRS bilgisi bulunan,
Raporlama tecrübesi, Konsolidasyon tecrübesi, Finansal tablolara hakimiyeti olan,
Denetim firması tecrübesi bulunan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan,“Finansal Raporlama Uzmanı” aramaktayız. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Küçükyalı TED Rönesans Koleji'nde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız.
Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan
Tercihen plaza, hastane, konut projelerinde işletme ya da taahhüt deneyimi olan
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Teknik Ofis MühendisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Yeni mezun yada alanında 1 yıl deneyimli,
Primavera, Ms Project ve Ms Office programlarına hakim,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,
Teknik Ofis Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Şefi Rusya Renaissance Heavy Industries
Mali İşler ŞefiRenaissance Heavy Industries
Rönesans Endüstri Tesisleri projelerinde Rusya'da görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,  
Alanında en az 3 yıl deneyimli,
Orta düzeyde İngilizce bilen, tercihen Rusça bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Yurtdışında uzun vadeli çalışma engeli bulunmayan,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Rusya'da ikamet edebilecek,"Mali İşler Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ofis Mühendisi/Planlama Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis Mühendisi/PlanlamaRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 4-6 yıl deneyimli,
Primavera,  Ms Office programlarına hakim,
Bütçeleme konusunda deneyim sahibi,
Planlama ve Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Tesisat Grup Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Tesisat Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl deneyimli,
Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
İyi derecede MsOffice ve AutoCAD kullanabilen,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İletişim becerileri güçlü,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
‘’Mekanik Tesisat Grup Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde Enstrümantasyon alanında en az 2 yıl tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan ve MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın
İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Kontrol Şefi İzmir Rönesans Teknik
Kalite Kontrol ŞefiRönesans Teknik
 
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık Bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde toplam 10 yıl tecrübesi bulunan,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Kalite mevzuatına hakim,
İnce ve kaba inşaat işlerinde tecrübe sahibi,
Uluslararası teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim,
Yöneticilik vasıfları gelişmiş,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Kalite Kontrol Şefi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Inspektörü Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği InspektörüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun,
Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen NEBOSH, IOSH, OSHA vb. Uluslar arası sertifikaları bulunan,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İş Sağlığı ve Güvenliği İnspektörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRenaissance Heavy Industries