RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 154
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Servis tabanlı ve çok katmanlı mimariler konusunda en az 2 yıl  tecrübesi bulunan, İlişkisel veri tabanları yönetim sistemi ( MSSQL ) konusunda tecrübesi bulunan, Tercihen ; Opentext , Metastorm , Sharepoint, digital süreç yönetimi konularına hakim, Yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, Raporlama yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, araştırmacı, analitik düşünebilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Mekanik TeknikeriRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10-15 yıl deneyimli, İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Saha tecrübesi olan,İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İzmir Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Saha Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Saha Teknikeri” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Saha Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Cephe İşleri Saha MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, Yaklaşık 200.000 m2 inşaat alanına sahip projede GFRC, Alüminyum giydirme, mantolama, mekanik montaj doğal taş cephe kaplamalarında ve farklı tip cephe kaplama birleşim detaylarında benzer büyüklükte projelerde tecrübesi bulunan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevlerini yerine getirmiş,“Cephe İşleri Saha Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Stajyeri Ankara Rönesans
Finansal Raporlama StajyeriRönesans
Rönesans Holding Finansal Raporlama biriminde görevlendirmek üzere;  Üniversitelerin Endüsti Mühendisliği, İktisat, İşletme gibi bölümlerinde eğitim alan, Uzun dönem (haftada 2 veya 3 tam gün) staj yapabilecek olan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisi bulunan, İyi derecede Ms Office programlarına hakim, Dikkatli, detaylara önem veren, sistemli ve düzenli çalışabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen,'' Finansal Raporlama Stajyeri '' aramaktayız. 
Stajyer        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Tercihen SAP programının FI ve MM modüllerini kullanabilen, Analitik ve metodik düşünen, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Altyapı TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 7 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Altyapı MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Altyapı (Kanalizasyon, Yağmur Suyu, Elektrik, ADSL, İçme Suyu, Sulama) işlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Altyapı Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Asansör Kontrol Sorumlusu Ankara Rönesans Teknik
Asansör Kontrol SorumlusuRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının Makine-Elektrik-Mekatronik bölümlerinden mezun, Üstayapı projelerinde, asansör montajı yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Autocad programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Asansör Kontrol Sorumlusu" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şef Yardımcısı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Şef YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 7-10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Şef Yardımcısı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ve benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdür Yardımcısı İzmir Rönesans Teknik
Proje Müdür YardımcısıRönesans Teknik
           Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, MS Office, AutoCAD, Primavera gibi bilgisayar programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,            "Proje Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizörü İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili Lisans ( İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik ve Mimarlık ) bölümünden mezun, Orta veya büyük ölçekli üstyapı projelerinin İSG departmanlarında en az 5 yıl deneyimi bulunan, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti yüksek, Yerel İSG mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatına hakim, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İSG-Ç Süpervizörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Muhasebe ve mali işler alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, SAP programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,"Muhasebe Uzman Yardımcısı"  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Elektrik Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Saha Elektrik TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde en az 8 yıl deneyimi bulunan., Ms Office, Autocad programlarına hakim, Ekip calismasina yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, İyi düzeyde malzeme bilgisi olan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamalamış,"Saha Elektrik Teknikeri" aramaktayız.Saha Elektrik Teknikeri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Saha işlerinde koordinasyon gücü yüksek, sorumluluk alabilen, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Saha Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Grup Şefi İzmir Rönesans Teknik
Mekanik İşler Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 10 yıl deneyimli, Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli, İyi derecede MsOffice ve AutoCAD kullanabilen, Takım çalışmasında uyumlu, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi güçlü, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mekanik İşler Grup Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Harita MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir Karşıyaka'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office, Autocad ve Netcad programlarına hâkim, Tercihen hem ofis hem saha tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Harita Mühendisi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 7-10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programına hâkim, Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek, Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim, Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış, Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Rusya Genel Rusya Renaissance Construction
Rusya GenelRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;  Buyuk olcekli ve komplex proje deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyumlu Takım çalışmasına yatkın RVP (gecici oturma izni) veya VJ (oturma izni) belgesi olanİşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel Ankara Rönesans Holding
Engelli PersonelRönesans Holding
Şirketimizin Ankara'da bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere; En az Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Zihinsel / İşitsel / Görme Engeli olmayan,'' Engelli Personel'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, Autocad ve Primavera programlarına hakim, Tercihen Bayındırlık Mevzuatı'na hakim olan, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.'' Teknik Ofis Şefi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
İnce İşler Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCAD programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Kendisine bağlı bulunacak bina-binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İnce İşler Kısım Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Tercihen; Mimari Allphan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim ve Konferans Salonu, AVM, Kütüphane, Ofis vb. uygulama projelerinde deneyimli, Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan, Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Ofis Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Bölge Ofisinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl tecrübesi bulunan, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, MS Office, Autocad ve elektrik tesisat hesap programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında 2 yıl tecrübesi bulunan, Orta derecede İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCad programlarına hakim, Uluslararası teknik standartlara hakim, İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Kalite Kontrol Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Dizayn ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan bölge ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, büyük ölçekli üst yapı projelerinde10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programına hâkim, mekanik tesistan hesap programları kullanabilen, Yerel ve uluslararası şartnamelere hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Mekanik Dizayn Şefi” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, 100.000 m2 ve üzerinde projelerde görev almış, Tercihen AVM ve konut deneyimi olan, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Rönesans Eğitim
Danışma GörevlisiRönesans Eğitim
İstanbul Anadolu Yakası' nda bulunan TED Rönesans Koleji' nde görevlendirilmek üzere; Lise/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,"Danışma Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış, Büyük ölçekli projelerinde görev almış, Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şef Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik İşleri Şef YardımcısıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı, AVM, İş Merkezi gibi projelerde 5-7 yıl arası tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,“Elektrik İşleri Şef Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projesinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve AutoCad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş, Tercihen ince işler alanında tecrübesi bulunan, Dinamik, iletişim becerileri yüksek, Hedef ve çözüm odaklı, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden ya da İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Teknik üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde görev almış, Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Formeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik FormeniRönesans Teknik
 Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde, benzer pozisyonda en az 10-15 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   "Elektrik Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Grup Şefi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik, Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde 5- 10 yıl arası deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, İzmir'de ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Grup Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi (Gece) Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler Mühendisi (Gece)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Gece vardiyasında çalışabilecek, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Mühendisi(Gece)" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi/ Elektrik Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis Şefi/ ElektrikRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim,  Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Holding
Şirketimizin Kalite ve İSG-Ç Denetim Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası büyük ölçekli inşaat ve ya endüstri projelerinde min. 6 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi seviyede ingilizce bilen, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul' da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Çelik Montaj TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlandirilmek üzere, Meslek Yüksek Okulları'nın Makine ve İnşaat bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde AuotoCad kullanabilen, Çelik Montajı konsunda tecrübesi bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,"Çelik Montaj Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Saha TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümünden mezun, Tercihen AVM projesi olmak üzere nitelikli üst yapı projelerinin Mekanik Tesisat konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office, AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip yönetimi ve raporlama becerisine sahip, İmalat, montaj, test ve devreye alma konularında deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.'Mekanik Saha Teknikeri' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen üst yapı projelerinde 5 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve Autocad programına hâkim, Tercihen Revit Architecture programlarına hâkim, Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Primavera ve Autocad programlarına hakim, Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, İzmie'de ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Elektrik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de bulunan AVM projesinde görevlendirilmek üzere, Teknik üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden/edebilecek,“Elektrik Saha Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Kaba İşler MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan,, Ms Office ve Autocad programlarına hakim, Planlı, programlı ve düzenli çalışma disiplinine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Specialist/Responsible Ankara Rönesans Holding
Financial Reporting Specialist/ResponsibleRönesans Holding
We are looking for a Financial Reporting Specialist/ Responsible for our Head Office located in Ankara. Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university, Minimum 2-4 years of experience in one of the big four audit firms, Consolidation experience is a plus, SAP experience is a plus, Ability of analytical thinking, team work and powerful interaction skills, Excellent command of English, both written and spoken, Advanced knowledge in MS Office Applications, Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment, No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Kısım Şefi Nijerya Renaissance Construction
Elektrik Saha Kısım ŞefiRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere Meslek yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezun, Üstyapı projelerinde10-15 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Autocad ve MS Offıce programlarına hakim, Saha tecrübesi olan, US Embassy tecrübesi olan,"Saha Elektrik Kısım Şefi" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir .                                  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama İşleri Tekniker Rusya Renaissance Construction
Borulama İşleri TeknikerRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Önlisans makine bölümü mezunu, Borulama işleri konusunda en az 1  yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office,AutoCad, Spoolgen yada benzeri programlara hakim, Boru fabrikasyon süreçleri ve iş akışı konusunda bilgi sahibi olan, Spoolgen yada benzeri borulama işleri software`leri ile daha önce çalışmış olan, Ekip çalismasına yatkın olan, Problem cozme becerisi ve etkili iletisim kurabilme yetenegi olan Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,"Borulama İşleri Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Teknikeri Rusya Renaissance Construction
Makine Ekipman TeknikeriRenaissance Construction
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının tercihen Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, İngilizce bilen, İnvertor Tip Kaynak Makinasi, Gazalti kaynak makinasi ve Tozalti kaynak otomasyonlarinin mekanik/elektronik bakim ve tamiratinda tecrube sahibi, Plazma,Argon ve Gazalti Kaynak Makinasi Torch Tamirati konusunda tecrube sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,  "Makine Ekipman Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Nijerya Renaissance Construction
Elektrik TeknikeriRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere Meslek yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezun, Üstyapı projelerinde10-15 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Autocad ve MS Offıce programlarına hakim, Saha tecrübesi olan,"Elektrik Teknikeri" aramaktayızİşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG-Ç Supervizörü Nijerya Renaissance Construction
İSG-Ç SupervizörüRenaissance Construction
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce,İSG-Ç Sorumlusu aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrol Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Finansal Kontrol SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, Bağımsız Denetim firmalarında görev almış, İyi derece'de İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Finansal Kontrol Sorumlusu" arayışımız bulunmkatadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Adana'da yapımı devam eden üst yapı projemizde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Şantiye teknik ofisinde en az 4-5 Yıllık Tecrübe Sahibi, Autocad, Microsoft Office Programlarına hakim özellikle; Excel ve Word programını çok iyi seviyede kullanabilen, Şantiye hakediş ve metraj tecrübesine sahip, Özellikle AVM, Hastane, Otel gibi büyük ölçekli projelerin Teknik Ofislerinde çalışmış, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.                                                                                        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe Montaj Süpervizörü Rusya Renaissance Construction
Cephe Montaj SüpervizörüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 10 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve tercihen Rusça bilen, ACAD, Excel ve Ofis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Fasad tecrübeli ve cam fasad tecrübesi olan, Fasad montajı ve yüksek bina tecrübesi olan, Rusya’da ikamet eden/edebilecek,“Fasad Montaj Süpervizörü” aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Müdürü Rusya Renaissance Construction
Cephe İşleri MüdürüRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce tercihen Rusça bilen, Autocad, Excel ve Ofis programlarını kullanabilen, 10 yıl Fasad ve fasad montajı tecrübeli, Cephe asansörü ve yüksek bine tecrübesi olan,"Cephe İşleri Müdürü" aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 04.02.2016 tarihinde 13050013-773.1.-7763 müsadesiyle verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Yöneticisi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Mekanik İşler YöneticisiRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 7-12 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Autocad, Ms Office programlarına hakim, tercihen Revit bilen, Dizayn ofis ve satınalma tecrübesi olan, US şartnameleri hakkında bilgi sahibi,"Mekanik İşler Yöneticisi/Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapım Müdürü Rusya Rönasans Endüstri
Yapım MüdürüRönasans Endüstri
Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği  projede görevlendirilmek üzere: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5-10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, Rusya'da uzun süre ikamet edebilen, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,"Yapım Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Dizayn Ofis MimarıRenaissance Construction
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 2-5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Autocad, Ms Office programlarına hakim, tercihen Revit bilen, Dizayn ofis ve satınalma tecrübesi olan, US şartnameleri hakkında bilgi sahibi,"Dizayn Ofis Mimarı" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Şanlıurfa Rönesans Yönetim
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Alışveriş Merkezinde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız. Lise veya MYO ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Çok katlı binaların mekanik sistemleri konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Isıtma, soğutma, iklimlendirme sistem ve ekipmanları, kazanlar ve soğutma kuleleri, atıksu sistem, tesisat ve kuyuları, şebeke suyu depoları, hidroforlar, su yumuşatma ve klorlama sistemi, yangın pompaları, otopark ve genel alan egzoz ve basınçlandırma fanları, asansörler ve yürüyen merdivenler, kapılar ve kepenkler vb. mekanik cihaz veya ekipmanlar konusunda deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Müdürü Şanlıurfa Rönesans Yönetim
Operasyon MüdürüRönesans Yönetim
Firmamızın Şanlıurfa'da bulunan Piazza Alışveriş Merkezinde görevlendirilmek üzere "Operasyon Müdürü" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 5 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen Ms Office uygulamalarıne ve ilgili bilgisayar programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Büyük m2 alanlarda yönetim tecrübesi bulunan Tercihen perakende tecrübesi bulunan Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Mühendisi Rusya Rönasans Endüstri
Boru MühendisiRönasans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel tesislerde en az  3 yıl tecrübesi bulunan İyi seviyede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarını bilen, Takım çalışmasına yatkın, Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, 'Boru Mühendisi' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Mühendisi Rusya Rönasans Endüstri
Ölçme İşleri MühendisiRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği Endüstri projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Endüstri projelerinde  en az 5 yıl deneyimli, İyi düzeyde Rusça ve İngilizce bilen, AutoCad, Ms Office programlarına iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu; Soğuk hava koşullarında çalışabilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Ölçme İşleri Mühendisi" arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mimari proje konsept, uygulama ve detay projelerinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen AVM ve hastane ya da Otel projelerinde görev almış, AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 4 yıl  tecrübesi bulunan, Tercihen Hastane uygulama projelerinde deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim, Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Dizayn Ofis Mimarı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis/Satınalma Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Dizayn Ofis/Satınalma MimarıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Autocad, Ms Offıce Programlarına hakim, tercihen Revit bilen, Dizayn Ofis ve Satınalma tecrübesi olan, US şartnameleri hakkında bilgi sahibi,"Dizayn Ofis/Satınalma Mimarı" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Teklif MühendisiRenaissance Construction
Şirketimizin Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen, Primavera P6 kullanabilen, MS Office programlarına hakim,  Teklif Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kaba İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 4 - 6 yıl deneyimli, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tercihen Kaba İşler Mühendisi pozisyonunda tecrübesi bulunan, MS Office ve AutoCad programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  ''Kaba İşler Mühendisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Müdürü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık bölümlerinden mezun, Otel, Plaza ve Elit Konut gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde toplam 8 yıl tecrübesi bulunan, Kalite mevzuatına hakim, Uluslararası teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, Yöneticilik vasıfları gelişmiş, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ''Kalite Kontrol Müdürü '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı, tercihen hastane projelerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Yönetici AsistanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği hastane projesinin, şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere, MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen MS Ofis uygulamalarına iyi derecede hakim, Doküman kontrolü konusuna hakim, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, Bursa'da ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Yönetici Asistanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Mekanik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/MekanikRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Hastane, AVM, Otel Projelerinin Mekanik Teknik Ofisinde en az 4 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad, Primevera ve MS Project programlarına hakim, Tercihen Primavera P& kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik İşler Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Rusya Rönasans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Endüstriye projelerde deneyimi bulunan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"İş Sağlığı ve Gğvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama İşleri Şefi Rusya Rönasans Endüstri
Borulama İşleri ŞefiRönasans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz projede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Endüstriyel Projelerde Boru imalat ve montajı işlerini yapmış olan,'Boru Grup Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Şefi Rusya Rönasans Endüstri
Kalite Güvence ve Kontrol ŞefiRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Makine, Elektrik-Elektronik, İnşaat Mühendisliği), En az 5 yılı petrol ve doğalgaz alanındaki endüstriyel projelerde olmak üzere Kalite Kontrol alanında en az 12 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Bilgisayar programlarına ileri derecede hakim (tercihen Easy Plant ve eşdeğer programları kullanabilen), QA/QC regülasyonlarını çok iyi derecede bilen, Rusya Federasyonu standartlarına ve uluslararası standartlara hakim, Çok disiplinli ve etkileşimli proje ekiplerinde çalışmış,"Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Devreye Alma Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Test ve Devreye Alma YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl görev almış (tercihen kalite kontrol departmanında), Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerin test ve devreye alma prosedürlerini uygulamış,  Uluslararası norm ve standartlara hakim, MS Office ve mesleki programları çok iyi seviyede kullanabilen, Mekanik tesisat malzemeleri, ekipmanlar ve montaj detayları konularında bilgi sahibi, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adayla için askerlik görevini tamamlamış."Test ve Devreye Alma Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Müdürü Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlenmiş olduğu "Bursa Entegre Sağlık Kampüsü Projesi"nde görevlendilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üstyapı, tercihen hastane projelerinde min. 8-10 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen  ince işler ve saha şefliği deneyimi bulunan, Autocad, Allplan, Revit Arc., 3dmax ve MS Office uygulamalarına hakim, Bursa'da ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad, Sketch-Up ve Photoshop programlarını ileri derecede bilen, Büyük ölçekli projelerde çalışmış, mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, diğer disiplinler ile koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen hastane uygulama projelerinde deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.    "Mimari Dizayn Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Harita TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, En az lise mezunu, Alanında 8-10 yıl deneyim sahibi, Netcad, Autocad ve MS Office  programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Harita Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/Mekanik Rusya Rönasans Endüstri
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/MekanikRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, ASME ve Kaynak standartları konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünebilen,uyum sağlayabilecek, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaat Rusya Rönasans Endüstri
Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaatRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya bölgesinde bulunan endüstri projesinde görevlendirilmek üzere; Meslek yüksek okulu ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, ASME ve Kaynak standartları konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünebilen,uyum sağlayabilecek, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,Kalite Güvence ve Kontrol Teknikeri/İnşaat aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi / Mekanik Rusya Rönasans Endüstri
Teknik Ofis Mühendisi / MekanikRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mekanik Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 2-5  yıl deneyimli, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Endüstiryle projelerde tecrübeli olan, İyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın olan, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Teknik Ofis Mühendisi / Mekanik " arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Direktörü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn DirektörüRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,  Alanında 15 yıl ve üstü tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarına ve Autocad, programına çok iyi düzeyde hakim, Büyük ölçekli karma kullanımlı, özellikle hastane, buyuk otel/tatil koyu, havalaani projeleri gibi buyuk olcekli ust yapi projelerinde deneyimli, İmar yönetmeliğine hakim, Uluslararası proje firmaları ile beraber çalışmış, tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Direktörü” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı Ve Güvenliği Süpervizörü Adana, Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Ve Güvenliği SüpervizörüRönesans Medikal İnşaat
 Şirketimizin Adana ve Bursa'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana' da veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Süpervizör'ü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni Adana, Bursa Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği DenetmeniRönesans Medikal İnşaat
 Şirketimizin Adana ve Bursa'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım Çalışmasına yatkın, Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip, Adana' da veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat İşleri Müdürü Rusya Rönasans Endüstri
İnşaat İşleri MüdürüRönasans Endüstri
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projemizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel tesis projelerinde en az 8 yıl deneyimli MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına çok iyi düzeyde hakim, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Endüstriyel tesislerin kaba işler alanında tecrübesi bulunan, Zorlu iklim koşulları altında çalışmaya engeli olmayan,"İnşaat İşleri Müdürü"  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Mühendisi Rusya Rönasans Endüstri
Ekipman Montaj MühendisiRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerde 2-5 yıl deneyimi bulunan, İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen, Ms Office ve Autocad programlarını iyi seviyede kullanabilen, Yurt dışı şantiye deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren, Takım çalışmasına yatkın,"Ekipman Montaj Mühendisi"  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Planlama Mühendisi Rusya Rönasans Endüstri
Teknik Ofis Planlama MühendisiRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 3-6  yıl deneyimli, Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim, Planlama ve Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce ve  Rusça bilen, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Teknik Ofis Mühendisi/ Planlama arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Formeni Rusya Rönasans Endüstri
Ekipman Montaj FormeniRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu olan, Endustriyel Projelerde Ekipman (Static,döner,paket )  montaj islerinide en az 3 yıl deneyimi  olan, MS Office programlarını iyi düzeyde bilen, İyi seviyede İngilizce ve Rusça bilen,"Ekipman Montaj Formeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teklif Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Teklif SorumlusuRenaissance Construction
Şirketimizin Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 sene  altyapı projelerinin teklif süreçlerinde çalışmış Çok iyi derecede İngilizce, tercihen Fransızca bilen, Çok iyi derecede Primavera P6 kullanabilen, MS Office programlarına hakim,Teklif Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri/Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol Teknikeri/MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'ta devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat(MYO), Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projeleri (AVM, Hastane, Otel) vs. Kalite Kontrol departmanında en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office,Autocad programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Yozgatta ikamet eden/edebilecek."Kalite Kontrol Teknikeri/Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TOPOĞRAF Rusya Rönasans Endüstri
TOPOĞRAFRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümünden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde çelik ve betonarme konularında en az 5 yıl deneyimli, Autocad, netcad ve total station programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi derecede Rusça bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu; Ekip çalışmasına yatkın,'Topograf ' arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Commercial Manager İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Commercial ManagerRönesans Yönetim
We are looking for "Commercial Manager" who will work at our Head Office located in Ataşehir. Bachelors degree 10-15 years of experience  Excellent command of English Experience in  Shopping Mall Management, Media Marketing Agencies, FMCG, Leasing Sector is a priority  No military obligation for male candidates Strong negotiation skills Customer focused
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük çaplı üst yapı projelerinin (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb) Kalite Kontrol biriminde en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Tercihen İç Tetkikçi sertifikası olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Kalite Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere;  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 7 yıl tecrübeli, Nitelikli üst yapı projelerinde benzer pozisyonlarda görev almış ve tamamlamış, Taşeron ve ekip yönetimi becerisine sahibi, İmalat, montaj, test ve devreye konularında deneyimli Adana’da ikamet eden ya da edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek."Elektrik İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin İktisadi İdari bilimler bölümünden mezun, Mali İşler konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Elazığ'da ikamet eden/edebilecek."Mali İşler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Proje MimarıRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi’nde görevlendirmek üzere "Proje Mimarı" aramaktayız. Üniversitelerin Mimarlık Bölümü’nden mezun Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli Büyük ölçekli projelerde deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen MS Office, Autocad ve Adobe Photoshop programlarına hakim 30 Yaşını aşmamış Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana' da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarına hakim, “C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış, Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.) Seyahat engeli olmayan, Adana’ da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden ya da üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Büyük ölçekli projelerde en az 3 yıl deneyimli, Alüminyum Cephe Sistemleri tekliflendirme, projelendirme ve uygulama konularında deneyim sahibi, Autocad, MS Office, Logikal programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Cephe İşleri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisansını tamamlamış, Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop,Sketch-Up programlarına hâkim, İletişim becerisi yüksek, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mekanik Şefi Kahramanmaraş Rönesans Gayrimenkul Yatırım
İşletme Mekanik ŞefiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Firmamızın Kahramanmaraş' da bulunan Alışveriş Merkezinde görevlendirmek üzere '' İşletme Mekanik Şefi '' aramaktayız. Lise veya MYO ların Mekanik Bölümü'nden mezun Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Çok katlı binaların mekanik sistemleri konusunda tecrübeli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Mesleki bilgisayar ve ofis programlarına hakim Isıtma, soğutma, iklimlendirme sistem ve ekipmanları, kazanlar ve soğutma kuleleri, atıksu sistem, tesisat ve kuyuları, şebeke suyu depoları, hidroforlar, su yumuşatma ve klorlama sistemi, yangın pompaları, otopark ve genel alan egzoz ve basınçlandırma fanları, asansörler ve yürüyen merdivenler, kapılar ve kepenkler vb. mekanik cihaz veya ekipmanlar konusunda deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Sorumlusu Kahramanmaraş Rönesans Gayrimenkul Yatırım
İşletme SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Firmamızın Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezi'nde görevlendirmek üzere '' İşletme Sorumlusu '' aramaktayız. Üniversite mezunu Tercihen Alışveriş Merkezi, Plaza, Hastane gibi büyük yapılarda benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen Ms Office programlarına hakim İletişim kabiliyeti güçlü Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti ileri seviyede Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan Kahramanmaraş'ta ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
       Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli projelerde alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen şantiye tecrübesi bulunan, Mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, detay üretebilecek Sistemli, uyumlu, yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek, Ankara' da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Adana’da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim, Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli, Bireysel anlamda çözüm vizyonuna sahip, Öngörü yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek.Elektrik Saha Mühendisi aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde (Otel, AVM, Hastane, Havalimanı vb.) Kalite Kontrol biriminde görev almış, Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, Saha deneyimi bulunan, en az bir projede İnce İşler Şefi pozisyonunda görev almış, MS Office, Autocad programlarını bilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,"Kalite Kontrol Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Doküman Kontrol Sorumlusu Nijerya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Doküman Kontrol SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ortadoğu Afrika Projeleri' nde değerlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi düzeyde Ms Office, AutoCad,Adobe,SAP,Open Text bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Doküman Kontrol Sorumlusu aramaktayız.İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 22.01.2016 tarihindeki müsade ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş, Tercihen İngilizce bilen, MS Office, Autocad programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve/veya Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Adana'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi/Elektrik Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol Mühendisi/ElektrikRönesans Medikal İnşaat
 Firmamızın Adana’da yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,  Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi), Kalite mevzuatına hakim, Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cephe İşleri Müdürü Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Cephe İşleri MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Üst yapı projelerinde en az 10 yıl deneyimli, Hem projelendirme hem de sahada uygulama deneyimine sahip, Cephe malzemeleri (özellikle alüminyum, taş ve cam) konusunda bilgili, Çok iyi derecede AutoCad bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, Ekip yönetme deneyimine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden / edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)"Cephe İşleri Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan AVM mizde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,'' Engelli Personel/Departman Asistanı '' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/Muhasebe Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere;  En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,Engelli Personel/Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Ofis Hizmet Personeli İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Ofis Hizmet PersoneliRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,Engelli Personel/Ofis Hizmet Elemanı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/Departman Asistanı İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Engelli Personel/Departman AsistanıRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,Engelli Personel/Departman Asistanı arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel/İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Engelli Personel/İdari İşler Uzman YardımcısıRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde  değerlendirilmek üzere En az lise mezunu (MYO / Üniversite mezunları tercih sebebidir), Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolulu Yakasında ikamet eden, İşitme, görme ve zihinsel engeli olmayan,"Engelli Personel / İdari İşler Uzman Yardımcısı (Ofis Personeli)" arayışımız bulunmaktadır.                            
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe Planlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Bütçe Planlama SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Bütçe ve Planlama Sorumlusu" aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında 3-6 yıl deneyimli Planlama, maliyet kontrol, bütçe hazırlanması ve kontrolü konularında min.3 yıl deneyimli AVM, Ofis, Konut, Otel gibi üstyapı projelerinde bilgi sahibi İyi düzeyde İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Primavera veya Ms Project programlarını aktif olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Küçükyalı TED Rönesans Koleji'nde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız. Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan Tercihen plaza, hastane, konut projelerinde işletme ya da taahhüt deneyimi olan Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Adana'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan, En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan, Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Yozgat'da ikamet eden/edebilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik Montaj Mühendisi Rusya Rönasans Endüstri
Çelik Montaj MühendisiRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstri projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinde mezun olan, Çelik montaj işlerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan İyi seviyede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, Organizasyon ve iletişim becerileri gelişkin, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,'Çelik Montaj Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekipman Montaj Şefi Rusya Rönasans Endüstri
Ekipman Montaj ŞefiRönasans Endüstri
Firmamızın Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Makine Ekipman alanında 5 – 10 yıl tecrübesi bulunan,• İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,• Endüstriyel projelerde deneyimi bulanan,• Ms Office ve Autocad programlarına hakim,• Takım  çalışmasına yatkın,• Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren,“Ekipman Montaj Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Rusya Rönasans Endüstri
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 8 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,İş Sağlığı ve Güvenliği Şef'i  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama İşleri Teknikeri Rusya Rönasans Endüstri
Borulama İşleri TeknikeriRönasans Endüstri
Şirketimizin Rusya' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Önlisans makine bölümü mezunu, Borulama ileri konusunda en az 3  yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan, Soğuk hava koşullarına dayanıklı,"Borulama İşleri Teknikeri" aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Bursa'da yapımını üstlendiği üst yapı projesi şantiye ofisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üst yapı projelerinde satınalma alanında 3-5 yıl tecrübesi bulunan, İnşaat malzemeleri, mekanik ve elektrik malzemeleri satınalması yönetiminde bilgi sahibi, Geniş firma portföyüne sahip, Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim, Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve iletişim kabiliyeti olan MS Office programlarına hakim, tercihen AutoCAD ve SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Bursa'da ikamet eden/ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman- İkmal Şefi Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Makine Ekipman- İkmal ŞefiRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Türkmenistan’da yapımını üstlendiği projede görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Is ve Insaat makinalarinin bakim, onarim ve isletilmesinde en az 5 yıllık tecrübeli     • İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,• Ms Office programına hakim,• İnşaat İş Makinaları üzerinde deneyimli,“Makina Ekipman Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Finansal Raporlama SorumlusuRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az  3  yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına ( Excel çok iyi seviyede ) hakim, Tercihen SAP programına hakim, IFRS bilgisi bulunan, Raporlama, Konsolidasyon ve  Finansal tablolar konusunda bilgi sahibi olan, Genel raporlama konusunda bilgisi, analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,“Finansal Raporlama Sorumlusu" aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Renaissance Heavy Industries
Finansal Raporlama UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Ofisi'nde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az  2 -3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına ( Excel çok iyi seviyede ) hakim, Tercihen SAP programına hakim, UFRS bilgisi bulunan, Finansal Raporlama konusunda tecrübeli olan, Gelişime açık, analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,“Finansal Raporlama Uzmanı” aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Renaissance Heavy Industries
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn SorumlusuRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel Tesis Projelerinde Enstrümantasyon ve Otomasyon alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi seviyede İngilizce bilen, AutoCad, Ms Project ve MS Office programlarına hakim, Tasarım süreçlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enstrüman ve Otomasyon Dizayns Sorumlusu” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Mekanik Dizayn YöneticisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili Mühendislik  bölümlerinden mezun, Endüstri Tesisi projelerinde en az 10 yıl çalışmış, Çok İyi derecede İngilizce bilen,, MS Office, Autocad , PDMS, ANSYS, 3D tasanm programları (Inventor, Solidworks vb ) programlarına hâkim, API 650 ve ASME Ser VII normlarında tanklar ve basınçlı kaplar, rotating ekipmanlar, taşıma sistemleri, HVAC ve tesisat alanlarında tecrübeli, Uluslararası normlar (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış, Planlama, koordinasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan Yoğun iş temposunda çallşabilecek"Mekanik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Teknik Ofis MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis biriminde min. 2 yıl deneyim sahibi, İleri derece'de İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Tercihen üst yapı projelerinde, nitelikli yapılarda (otel, avm, hastane) projelerin şantiyesinde, tercihen kapsamlı müşavir denetimi altında teknik ofiste deneyim kazanmış, Tüm inşaat, mekanik, elektrik ve mimari imalat kalemlerine hâkim, koordinasyonda çalışmış, ince imalatlara hakim,  Malzeme bilgisi olan ve malzeme onaylarını takip edebilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Teknik Ofis SorumlusuRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev alamk üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Teknik Ofis biriminde min 8 yıl deneyim sahibi, İleri derece'de İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Tercihen üst yapı projelerinde, nitelikli yapılarda (otel, avm, hastane) projelerin şantiyesinde, tercihen kapsamlı müşavir denetimi altında teknik ofiste deneyim kazanmış, Tüm inşaat mekanik elektrik ve mimari imalat kalemlerine hâkim, koordinasyonda çalışmış, ince imalatlara hakim,  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Satınalma UzmanıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 3 – 5 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hukuk Müşaviri İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Hukuk MüşaviriRenaissance Heavy Industries
Rönesans Endüstri'ye bağlı grup şirketinde görevlendirilmek üzere; Saygın üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun, (Tercihen Ankara, İstanbul, Marmara, Galatasaray Üniversitesi) Büyük holdinglerin veya çok uluslu işletmelerin hukuk departmanında veya saygın hukuk bürolarında tecrübesi olan Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan (özellikleTicaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Eşya Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku alanlarında) EPC kontratlar, FIDIC ve sair inşaat ve taşeron sözleşmeleri konusunda tecrübeli, Hukuki danışmanlık ve dava takip tecrübesi olan,  Çözüm odaklı, planlı, dikkatli, iş takibi, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin,  Güçlü iletişim, etkin yazı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, İleri düzeyde İngilizce ve Fransızca bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Hukuk Müşaviri” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
SAP Yöneticisi/YönetmeniRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 6-9 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“SAP Yöneticisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Muhasebe Uzman YardımcısıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Endüstri Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere, En az 2 yıllık ön lisans mezunu, Muhasebe alanında 1-2 yıl deneyimli olan MS Office programlarına hakim, tercihen SAP programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, çözüm odaklı, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,"Muhasebe Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda 3 yıl tecrübesi bulunan, Orta düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Statik Dizayn MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Projelerin Statik Dizayn kısmında 2-5 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad, SAP 2000, ETABS programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, şantiye ziyaretlerinde bulunabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Statik Dizayn Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Adana Rönesans Medikal İnşaat
Satınalma UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinde satınalma konusunda 2-4 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Adana'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Proje Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Proje YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere; Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Mimari üst yapı proje ve uygulama projeleri konusunda en az 13 yıl deneyim sahibi, Tercihen Büyük ölçekli projeler ve /veya hastane projelerinde deneyim sahibi, Autocad ve Microsoft Office programlarına hakim, Proje koordinasyon ve yönetim konusunda deneyimli,  Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Proje Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 13 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Lojistik UzmanıRenaissance Heavy Industries
Firmamızın Türkmenistan’daki Endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık bölümlerinden mezun, Alanında en az  5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, Lojistik Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı-Sekreter İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Yönetici Asistanı-SekreterRenaissance Heavy Industries
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirilmek üzere Üniversite mezunu, Yönetici asistanlığı alanında en az 2-3 yıl deneyimi bulunan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, İyi derecede İngilizce bilenYönetici/Kat Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel/Teknik Ressam İstanbul(Asya) Renaissance Construction
Engelli Personel/Teknik RessamRenaissance Construction
İstanbul Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun ve/veya Üniversite mezunu Konusunda en az 2 yıl deneyimli Autocad , Revit iyi düzeyde bilen'Engelli Personel/Teknik Ressam' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Danışma GörevlisiRenaissance Heavy Industries
İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkez ofisimizde değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Alanında en az 4 yıl deneyimi bulunan, Erkek eleman için askerlik görevi tamamlamış, Detaylara önem veren, titiz ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren,'' Engelli Personel/Danışma Görevlisi '' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Türkmenistan Rönesans Endüstri
Teknik Ofis MühendisiRönesans Endüstri
Şirketimizin Türkmenistan’da'  yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine veya İnşaat mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında 1-2 yıl tecrübesi bulunan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,Tercihen Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen Primavera program bilgisine hakim, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Türkmenistan’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,  Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Personel Uzman Yardımcısı Türkmenistan Rönesans Endüstri
Personel Uzman YardımcısıRönesans Endüstri
Firmamızın Türkmenistan’daki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce, tercihen Rusça bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, SAP programına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Türkmenistan'da çalışma engeli bulunmayan,Personel Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı