RÖNESANS HOLDİNG 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


http://www.rencons.ru/

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim faaliyetlerine odaklanmış; Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve MENA Bölgesi’ni (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) içeren coğrafyada çalışmalarını sürdüren  şirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır.

Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Rönesans Holding, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 16 farklı ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, Petro-Kimya tesisleri, gübre fabrikaları, metalürji tesisleri, enerji üretim tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir.

Türkiye, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan, Belarus, Gabon, Almanya, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Nijerya, Avusturya, Azerbaycan, Libya, Irak, ve Katar’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendine hedef pazarlar olarak belirlemiştir.

Rönesans Holding, yeni pazarlarda daha emin adımlarla ilerleyebilmek için Avusturya’nın ikinci büyük inşaat şirketi olan PORR AG’nin bir kısım hissesini sermaye artışına katılmak suretiyle satın almış ve mevcut/büyüyen pazarlarda altyapı inşaatları konusunda faaliyet göstermek üzere %50-50 oranında hissesini paylaştığı bir ortak şirket kurmuştur. Böylece üstyapı inşaatlarının yanı sıra altyapı projelerini de portföyüne katarak faaliyet alanını genişletmiştir.

2001 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan Rönesans Holding, 2006 yılında Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’yi  kurarak tüm gayrimenkul yatırımlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Rönesans Gayrimenkul, Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye ve Rusya’da en büyük AVM, ofis ve karma iş merkezi portföylerinden birine sahip olan ve geliştirme aşamasındaki arsaları hariç 11’i Türkiye’de, 9’u Rusya’da olmak üzere 20’si faaliyette, 18’i geliştirme aşamasında toplam 38 gayrimenkul projesi bulunan Rönesans Gayrimenkul, kurulduğundan bu yana yaklaşık 3.7. Milyar TL tutarında bir aktif büyüklüğe(gayrimenkul portföyüne) ulaşmıştır.

Rönesans Holding, büyüme planları doğrultusunda 2007 yılında enerji yatırım kolunu kurmuştur. Bu doğrultuda Rönesans Enerji Üretim A.Ş. “Rönesans Enerji” ile yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Rönesans Enerji yapımı tamamlanan beş hidroelektrik santral ile 2014 yılında hidroelektrik santrallerinden elde ettiği gücü 94 MW'a çıkarmayı başarmıştır. Ayrıca 1 adet toplam 843 MW kurulu güce sahip doğalgaz çevrim santrali ve 1 adet toplam 660 MW kapasiteli ithal kömür yakıtlı termik santrali de geliştirme aşamasındadır. Rönesans Enerji bünyesinde 2012 yılında kurulan Rönesans Elektrik Enerji Toptan Satış A.Ş. firması da elektrik ticareti konusundaki faaliyetlerini, portföyünü genişleterek sürdürmektedir.
 
Rönesans Yönetim A.Ş. hem Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ nin Türkiye’ de sahip olduğu büyük AVM’ lerin her türlü yönetim faaliyetini sağlamak, hem de yönetim sektöründe söz ve pay sahibi olmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş misyonuna ve Rönesans Holding’ in sahip olduğu genel vizyona uygun olarak; kurulduğu günden beri bünyesinde barındırdığı ve yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile çağın, Türkiye perakende sektörünün, AVM’ ler içerisindeki kiracıların ve AVM ziyaretçilerinin ihtiyaçlarındaki değişim ve gelişimi zamanından önce öngörerek her türlü ihtiyaca cevap vermek sureti ile halen bünyesinde çoğunluğu Türkiye’ nin sektöründe öncü ve lider firmaları olan 1200 kiracı ve yıllık 80 milyon ziyaretçiyi barındıran ve ağırlayan, Türkiye genelinde marka haline gelmiş 8 büyük AVM’ nin reklam ve pazarlama da dahil olmak üzere teknik ve idari tüm yönetim faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.
2011 yılında, Grup bağımsız bir sanayi bölümü olan Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş.’yi kurmak için stratejik bir karar vermiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri A.Ş. projelerine Türkmenistan'da büyük ölçekli bir gübre fabrikasının inşasıyla başlamıştır. Şirkete, çekirdek pazarlarımızın tamamında, yani Rusya, Türkmenistan, Türkiye ve Irak'ta hidrokarbonlar, enerji, metalürji, madencilik ve işleme tesisleri sektörlerinde projeler verilmiştir. Rönesans Endüstri Tesisleri, Kawasaki Heavy Industries LTD ile konsorsiyum olarak müteahhitlik işlerini üstleneceği, toplam büyüklüğü yaklaşık 1,5 milyar dolar olacak ve Dünyada bu büyüklükte ‘ilk’ olma özelliğini taşıyan Gas to Gasoline (GTG) projesinin temelini de Türkmenistan’da atmıştır.  

Rönesans, 2013 yılında “Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş.” şirketi ile devlet tarafından ihale edilen 15 şehir hastanesinden Adana, Elazığ, Bursa ve Yozgat şehir hastaneleri ihalelerini kazanmıştır. Adana, Elazığ, Bursa, Yozgat Şehir Hastaneleri ve Sağlık Kampüsleri ile Afyon, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Malatya, Samsun, Trabzon, Van’da hayata geçirilecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri, Psikiyatri Hastaneleri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastaneleri toplamda 6.800 yatak kapasitesine, yaklaşık 1.800.000 m² inşaat alanına sahip olup 25 yıllık süre boyunca Sağlık Bakanlığı'yla birlikte işletilecektir. 

Dünyanın 53’üncü en büyük uluslararası müteahhitlik firmasını bünyesinde barındıran Rönesans Holding’in sıra dışı başarı öyküsünün ardında yatan temel unsur doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeksizin koruduğu kurumsal itibarıdır.

Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan Rönesans Holding’in bugün 37 bin çalışanı bulunmaktadır.
 
 
Grubun tüm şirketleri için geniş bilgi www.ronesans.com web site adresinden alınabilir.               
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.ronesans.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Sosyal haklarımız ve çalışma saatlerimiz bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.


RÖNESANS HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 131
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış,
Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya Otel projelerinde görev almış,
Metraj, hakediş, günlük rapor hazırlanması konularında tecrübeli,
MS Office ve Autocad programlarına hakim,
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tesisat Grup Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Tesisat Grup ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl deneyimli,
Tercihen Otel, AVM gibi üst yapı projelerinde deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
İyi derecede MsOffice ve AutoCAD kullanabilen,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İletişim becerileri güçlü,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
‘’Mekanik Tesisat Grup Şefi’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
PuantörRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul' da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesi için;
En az lise mezunu,
Puantör olarak en az 4 yıl deneyimli,
Ms Office programlarına hakim,
İstanbul' da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Yoğun çalışma temposuna alışkın,
''Puantör'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve AutoCad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
"Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız..
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana' da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Şefi olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)
Seyahat engeli olmayan,
Adana’ da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,
Alanında 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
AVM, Otel, Hastane gibi üst yapı projelerinde proje ve koordinasyon tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına ve Autocad, Photoshop,Sketch-Up programlarına hâkim,
İletişim becerisi yüksek,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Bursa Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Bursa'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen;
 Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim,
 Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
İnce işler ve saha şefliği deneyimi bulunan,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
 Firmamızın Adana’da yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine veya Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, 
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi),
Kalite mevzuatına hakim,
Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim,
Yöneticilik vasıfları gelişmiş,
Adana da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri / Mekanik İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis Teknikeri / MekanikRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının Mekanik bölümlerinden mezun,
AVM, Otel, Hastane gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Teknik Ofis Mekanik Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni Ankara, İstanbul(Asya)... Rönesans Teknik
İş Sağlığı ve Güvenliği GözetmeniRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara, İstanbul ve İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Takım Çalışmasına yatkın,
Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,
Ankara/İstanbul/İzmir' de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Gözetmeni'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Kalite Kontrol TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görev almak üzere;
Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun,
Teknik resim okuma ve temel ölçüm aletlerini kullanma bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Tercihen Kalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübe edinmiş,
Dinamik, iletişim becerileri yüksek,
Hedef ve çözüm odaklı,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Kalite Kontrol Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri/ Mekanik Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis Teknikeri/ MekanikRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin mekanik  bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen orta derecede Ingilizce ve/veya Rusça bilen,
Ms Office, Autocad ve tercihen Revit programlarına hakim,
Daha önce ağır sanayi makinaları,endüstri projelerinde çalışmış olan,
Arşiv yönetimi,proje tanzimi ve dökümantasyon konuların hakim
Zorlu iklim koşulları altında çalışabilecek,“Teknik Ofis Teknikeri/ Mekanik" aramaktayız.         
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük Ölçekli projelerde 4-8 yıl deneyimi bulunan,
İleri derece'de İngilizce bilgisine sahip,
MS Office, Tercihen Access/Share Point, MS Project, Primavera programlarını kullanabilen,
Tercihen İnşaat sektöründe ve benzer pozisyonlarda Şantiye Teknik Ofisinde göree almış,
İmalat/İŞ Programı takibinde tecrübeli,Müşavir ilişkilerini yürütebilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek."Teknik Ofis Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere;
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 8 yıl, benzer pozisyonda en az 4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Ofis uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş.
Takım çalışmasına yatkın,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,'Elektrik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Dizayn Mühendisi Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Elektrik Dizayn MühendisiRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 5 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Tercihen hastane projelerinde görev almış,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Elektrik Dizayn Ofis Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Lise mezunu veya Meslek Yüksek Okullarının İnşaat/Bilgisayar/Büro Yönetimi bölümlerinden mezun,
Tercihen Baskı-kopyalama merkezi tecrubesi olan,
Arşiv yönetimi, proje tanzimi ve dokumantasyon konularina hakim,
MS Office uygulamalarıni etkin kullanabilen,
Autocad programına hakim, proje baskısı alabilecek,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Arşiv sorumlusu olarak çalıştırılacak “Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Hazırlama Mühendisi / Mekanik Rusya Renaissance Industries
Teklif Hazırlama Mühendisi / MekanikRenaissance Industries
Firmamızın Moskova Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Tercihen Teknik Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
En az 5 yıl tecrübeli,
Endüstriyel tesislerde tecrübesi bulunan,
İleri derecede İngilizce , Orta derecede Rusça bilen,
Tercihen Excel , Primavera veya Ms Project programlarından biri iyi olmalı,
Analitik düşünce yapısına sahip,
Sorumluluk sahibi,
Ekip çalışmasına uygun,
Şirkete çabuk adapte olup, şantiyedeki arkadaşlar ile hızlı iletişim kurup bilgi alışverişinde aktif olan"Teklif Hazırlama Mühendisi/ Mekanik "arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Elektrik Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Mühendisi/ElektrikRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere;
Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
En az 0-2 yıl ve üzeri tecrübe sahibi,
(Tercihen)İngilizce’ yi yazma ve okumada ileri seviyede bilen,
AutoCAD, Microsoft Office programlarına hakim, ve  özellikle Excel ve Word programlarını ileri seviyede kullanabilen,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 1 yıl çalışmış,
MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen,
Elektrik malzemeleri konusunda bilgi sahibi,
Planlama, koordinasyon becerilerine sahip,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden /edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Elektrik Teknik Ofis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mimari Teknik RessamRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
100.000 m2 ve üzerinde projelerde görev almış,
Tercihen AVM ve konut deneyimi olan,
AutoCad, Ms Offic, Sketch up programlarına ileri seviyede hakim,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mimari Teknik Ressam" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi İstanbul Renaissance Heavy Industries
Mekanik Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun,
Büyük ölçekli endüstriyel projelerde  en az 3 yıl deneyimli,
İleri seviye İngilizce , Rusça tercih sebebidir,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, grup çalışmalarına yatkın,
İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Mekanik Dizayn Mühendisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Uzmanı/Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
İşletme Uzmanı/Uzman YardımcısıRönesans Sağlık Yatırım
Rönesans Sağlık Yatırım Ankara Merkez Ofiste değerlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden (Elektrik Elektronik, İnşaat ya da Makina Mühendisliği) mezun,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen Medikal sektöründe tecrübeli
Organizasyon ve koordinasyon becerileri güçlü,
İletişim kabiliyeti bulunan,
Gerektiğinde insiyatif alabilen,
Takipçi, öğrenmeye açık ve istekli
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.İşletme Uzmanı/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Rusya Renaissance Heavy Industries
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya projelerinde  görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Endüstriyel projelerin İSG alanlarında en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce ve Rusça bilen,
MS Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Endüstriye projelerde deneyimi bulunan,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"İş Sağlığı ve Gğvenliği Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Saha Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
İnşaat Saha MühendisiRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projemizde görevlendirmek üzere;
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Endüstriyel tesis projelerinde en az 1 yıl deneyimli
MS Office, Autocad ve mesleki bilgisayar programlarına çok iyi düzeyde hakim,
İyi düzeyde İngilizce ve/veya Rusça bilen,
Zorlu iklim koşulları altında çalışmaya engeli olmayan,İnşaat Saha Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boru Mühendisi Rusya Rönesans
Boru MühendisiRönesans
 
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Yeni mezun yada alanında 1 yıl deneyimli,
Daha önce boru ve ekipman izolasyon işlerinde çalışmış veya staj yapmış,
İyi seviyede İngilizce bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, 
'Boru Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni Adana, Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı Güvenliği EğitmeniRönesans Medikal İnşaat
 
Şirketimizin Adana, Elazığ ve Yozgat’ta bulunan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Fen Edebiyat, Eğitim, Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinden mezun,
Orta ve büyük ölçekli üst yapı projelerinde İSGÇ Eğitmeni olarak tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İyi düzeyde Ms Office uygulamalarına hakim,
Yerel İSG Mevzuatını, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik Mevzuatını bilen,
İletişimi güçlü,
Takım çalışmasına yatkın,
İkna kabiliyeti yüksek,
Adana/Elazığ/Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İş Sağlığı Güvenliği Eğitmeni” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis MühendisiRenaissance Heavy Industries
Rusya'da yapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Yeni mezun yada alanında 1 yıl deneyimli,
Primavera, Ms Project ve Ms Office programlarına hakim,
İyi düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,
Teknik Ofis Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
İç Mimari Dizayn Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
İç Mimari Dizayn SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere,
Üniversitelerin Mimarlık , Endüstriyel Tasarım, İçmimarlık , Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, 
Tercihen büyük otel ve/veya hastane projelerinde calışmış, En az 5-7 yıl arasında tecrübe sahibi,
İyi derecede  Autocad, Ms Office, (ileri düzeyde excel kullanımı tercih nedenidir) Ms Project kullanabilen,
Şantiye saha uygulama deneyimi olan,
Satınalma konusunda deneyim sahibi,
Askerlikle ilişiği bulunmayan,
Ekip çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyeti yüksek, merkez ve şantiye arası iletişimi sağlayabilecek,
Sabit ve hareketli ahşap ürünlerin , üretim ve montaj bilgisine sahip,"İç Mimari Dizayn Sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Şefi Rusya Rönesans
Ölçme İşleri ŞefiRönesans
Rusya'dayapımını üstlendiğimiz endüstriyel tesis projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl deneyimli,
Daha önce endütriyel projelerde Harita mühendisliği pozisyonunda görev almış,
İyi seviyede İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışmaya engeli olmayan,'Ölçme İşleri Şefi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Ekipman Sorumlusu Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Medikal Ekipman SorumlusuRönesans Sağlık Yatırım
Ankara Merkez Ofisimiz'de görev almak üzere,
Üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında 5 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen medikal ekipmanların alımı, bakım ve onarımı, takibi görevlerinde bulunmuş, 
MS Office programlarına hakim,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Medikal Ekipman Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Statik Dizayn YöneticisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
İleri seviyede İngilizce bilgisi olan,
Sap200, SAFE, ETABS, STA4CAD, AUTOCAD, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,
Endüstriyel çelik ve betonarme yapı tasarımında tecrübe,
Uluslararası norm  (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış olmak
Seyahat engeli olmayan
Yoğun iş temposunda çalışabilecek
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Statik Dizayn Yöneticisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Statik Dizayn Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Statik Dizayn SorumlusuRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İleri seviyede İngilizce bilgisi olan,
Sap200, SAFE, ETABS, STA4CAD, AUTOCAD, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,
Endüstriyel çelik ve betonarme yapı tasarımında tecrübe,
Uluslararası norm  (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış olmak
Seyahat engeli olmayan
Yoğun iş temposunda çalışabilecek
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Statik Dizayn Sorumlusu' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi/Planlama Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis Mühendisi/PlanlamaRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 2-4  yıl deneyimli,
Primavera P6,  Ms Office programlarına hakim,
Bütçeleme konusunda deneyim sahibi,
Planlama ve Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi,
İyi düzeyde İngilizce, orta derecede Rusça bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Teknik Ofis Mühendisi/ Planlama arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon UzmanıRönesans Sağlık Yatırım
Ankara Merkez Ofisimizde görev almak üzere,
Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Fizyoterapi bölümü, Fizik Tedavi),
En az 5 yıl tecrübeli (FTR hizmeti veren firmalarda çalışmış veya FTR ekipmanları üreten firmalarda çalışmış,
Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Gerektiğinde inisiyatif alabilen, takipçi, farklı disiplinlerle bir arada çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Gerektiğinde hastane şantiyelerine seyahat edebilecek."Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sterilizasyon Sorumlusu Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Sterilizasyon SorumlusuRönesans Sağlık Yatırım
Ronesans Sağlık Grubu Ankara Merkez ofisimizde görev almak üzere,
Sağlık Meslek okullarının Hemşirelik/Sağlık Teknikerliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli (Sterilizasyon hizmeti veren firmalarda çalışmış veya Sterilizasyon cihazı üreten firmalarda çalışmış),
Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek, gerektiğinde inisiyatif alabilen, takipçi,
Farklı disiplinlerle bir arada çalışabilecek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Gerektiğinde hastane şantiyelerine seyahat gerçekleştirebilecek,
Erkek adaylar için askelik ile ilişiği bulunmayan."Sterilizasyon Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Firmamızın Adana'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Saha uygulamaları konusunda minimum 3 yıl deneyimli,
Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Adana'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,İnce İşler Saha Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Saha MimarıRönesans Medikal İnşaat
Firmamızın Yozgat'da yapımına başlanan üst yapı projesinde görev almak üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Saha uygulamaları konusunda minimum 3 yıl deneyimli,
Autocad ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Yozgat'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Saha Mimarı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yönetim Ofisi Uzmanı Ankara Rönesans Sağlık Yatırım
Proje Yönetim Ofisi UzmanıRönesans Sağlık Yatırım
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Elektrik Mühendisliği/Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Proje Yönetim konusunda en az 3-4 yıl tecrübeli,
Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan,
MS Office, MS Project, Primavera uygulamalarına hakim,
Organizasyon ve koordinasyon yeteneği güçlü, iletişim becerileri yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış."Proje Yönetim Ofisi Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmen/Süpervizör Adana Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmen/SüpervizörRönesans Medikal İnşaat
 
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Takım Çalışmasına yatkın,
Kararlı, ısrarcı, takipçi kişilik özelliklerine sahip,
Adana' da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Denetmeni/Süpervizörü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Montaj Formeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
İskele Montaj FormeniRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere,
Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
İskele yapılarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office ve Autocad programlarına hakim, 
İlgili mevzuatlara hakim, 
Sorumluluk bilinci yüksek,
Araştırmaya, öğrenmeye ve eğitime açık,
Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
İstanbul'da ikemet eden/debilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"İskele Montaj Formeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Kaba İşler MühendisiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir’de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Kaba işler mühendisliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
MS Office ve AutoCad programlarına hakim,
İzmir’de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Kaba İşler Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli inşaat şirketlerininde minimum 5-10 yıl deneyimli,
Malzeme & ekipman konularında bilgili,
Çok iyi seviyede İngilizce bilen,
İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen,
Temsil ve iletişim yönü güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İzmir'de ikamet eden/edebilecek,"Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Mekanik Saha MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli inşaat şirketlerininde minimum 5-10 yıl deneyimli,
Malzeme & ekipman konularında bilgili,
Çok iyi seviyede İngilizce bilen,
İyi seviyede AutoCad ve MS Ofis programlarını bilen,
Temsil ve iletişim yönü güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,"Mekanik Saha Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Teknik
Firmamızın İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İngilizce bilgisi ileri seviyede olan,
Office, MS Project ve AutoCad programlarını çok iyi derecede bilen,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Teknik
Firmamızın Ankara'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen; Mimari Allphan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim ve Konferans Salonu, AVM, Kütüphane, Ofis vb. uygulama projelerinde deneyimli,
Şantiyelerde bulunmuş ve saha tecrübesi olan,
Üç boyutlu algılama ve düşünme yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Dizayn Ofis Şefi" aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri Adana Rönesans Medikal İnşaat
İnce İşler TeknikeriRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da başlayan üst yapı projesinde görev almak üzere,
Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat-Yapı' bölümünden mezun,
Otel, Plaza ve AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az bir proje tamamlamış,
Alanında en az 7 yıl deneyimli,
AutoCAD ve Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Adana'da ikamet eden/edebilecek,"İnce İşler Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Şefi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Lojistik ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da bulunan üst yapı projesinde görev almak üzere,
Üniversitelerin Mimarlık/Mühendislik bölümlerinden mezun,
Alanında 7-10 yıl deneyim sahibi,
MS Office, ERP, SAP programlarını aktif kullanabilen,
Yurtdışı ve Yurtiçi prestijli, tercihen hastane, otel, AVM gibi üst yapı projelerinde lojistik takip, ve kontrolü sağlamış,
Malzeme ve ekipman bilgisi olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Adana'da ikamet eden/edebilecek."Lojistik Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Yöneticisi Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Dizayn YöneticisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 7 yıl çalışmış (tercihen Proje dizayn bürolarında çalışmış) ,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Hastane, AVM, Otel projeleri gibi büyük ölçekli projelerde sahada mekanik grup şefi olarak görev almış,
MS Office, Autocad programlarına hâkim ve mesleki programları çok iyi düzeyde kullanabilen,
Mekanik Tesisat malzemeleri konusunda bilgi sahibi,
Planlama, koordinasyon becerilerine sahip,
Sorumlu olduğu birimi yönetebilecek,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Ankara’da ikamet eden /edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri/ Elektrik Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis Teknikeri/ ElektrikRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği endüstriyel projede görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin elektrik  bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen orta derecede Ingilizce ve/veya Rusça bilen,
Ms Office, Autocad  programlarına hakim,
Daha önce ağır sanayi makinaları,endüstri projelerinde çalışmış olan,
Arşiv yönetimi,proje tanzimi ve dökümantasyon konuların hakim
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın olan
Zorlu iklim koşulları altında çalışabilecek,
“Teknik Ofis Teknikeri/ Elektrik " aramaktayız.         
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ofis Mühendisi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Teknik Ofis MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim, 
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik Teknik Ofis Mühendisi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ofis Teknikeri Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümünlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim, 
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik Teknik Ofis Teknikeri" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknik Ofis Şefi Ankara Rönesans Teknik
Mekanik Teknik Ofis ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office, Ms Project, Primavera, Autocad programlarına hakim, 
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Mekanik Teknik Ofis Şefi" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı (İç Mimar) Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Mimarı (İç Mimar)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Lisans/Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,
Tercihen 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office ve Autocad programına hâkim,
Tercihen Revit Architecture Programına hâkim,
Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,
Uygulama Projeleri, malzeme ve detay çözümlerine hâkim,
Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı (İç Mimar)” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Lisans/Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,
Tercihen 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office ve Autocad programına hâkim,
Tercihen Revit Architecture Programına hâkim,
Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumunu takip edebilecek
Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,
Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış,
Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi (Peyzaj Mimarı) Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım Şefi (Peyzaj Mimarı)Rönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Lisans/Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,
Tercihen 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office ve Autocad programına hâkim,
Tercihen Revit Architecture Programına hâkim,
Peyzaj, Yol, Altyapı projelerinin birbirleriyle uyumunu ve yürütülmesini sağlayabilecek,
Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hakim,
Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Kısım Şefi (Peyzaj Mimarı)” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Kısım Şefi Ankara Rönesans Teknik
Dizayn Ofis Kısım ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Lisans/Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,
Tercihen 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office ve Autocad programına hâkim,
Tercihen Revit Architecture Programına hâkim,
Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumu ve yürütülmesini sağlayabilecek,
Uygulama Projeleri ve detay çözümlerine hâkim,
Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış,
Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Organizasyon becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,
Ankara’da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Kısım Şefi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mekanik Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis Mekanik MühendisiRönesans Teknik
Firmamızın İzmir'de yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun,
Alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office ve AutoCad programlarını çok iyi derecede bilen,
Üst yapı projelerinde tecrübeli,
Ekip çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek,
İzmir'de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Teknik Ofis Mekanik Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Kalite Kontrol MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Firmamızın Yozgatta yapımı süren hastane projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümünden mezun, 
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde tecrübesi bulunan (Tercihen Hastane Projesi),
Kalite mevzuatına hakim,
Teknik standartlara, malzeme ve imalat bilgisine hakim,
Yöneticilik vasıfları gelişmiş,
Yozgatta ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Kalite Kontrol Mühendisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme Uzmanı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Sözleşme UzmanıRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen büyük ölçekli üst yapı projelerinde, en az 3 yıl  tecrübesi bulunan,
Taşeron sözleşmeleri hazırlanmasında, sözleşme yönetiminde  ve "claim management" (talep yönetimi), idare ve taşeron yazışmaları konusunda tecrübeli,
Temel düzeyde inşaat finans ve muhasebesine hakim, şirket içi ERP, ödeme prosedürleri, iş süreçleri konusunda 
deneyimli, 
Proje iş programını okuyabilen,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Autocad, Ms Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, (Excel'de Pivot Tablo, Koşullu Biçimlendirme özelliklerini kullanabilen; veritabanı mantığında çalışma tecrübesi olan.)
Şirketini temsil kabiliyetini gösterebilecek, yüksek ikna ve  iletişim kabiliyeti olan,
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış, 
Ankara’ da ikamet eden/edebilecek, " SÖZLEMŞME UZMANI" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Sorumlusu Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mali İşler SorumlusuRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görev almak üzere,
·         Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat vb. bölümlerinden mezun,
·         Alanında en az 3 yıl deneyimli,
·         İyi düzeyde İngilizce bilen,
·         Microsoft Office uygulamalarına ( Excel çok iyi seviyede ) hakim,
·         Tercihen SAP,MIS,YES,1C programına hakim,
·         İyi düzeyde UFRS bilgisi bulunan,
·         Raporlama, Konsolidasyon ve Finansal tablolar konusunda bilgi sahibi olan,
·         En az 2 yıl denetim tecrübesi bulunan,
·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
·         Seyahat engeli olmayan,
·         Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaycı ve dikkatli, öğrenmeye ve yeniliklere açık, iş konusunda takipçi,
“Mali İşler Sorumlusu" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Şefi İstanbul Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis ŞefiRönesans Medikal İnşaat
İstanbul'da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10-12 yıl  tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına, AutoCad programlarına hakim,
Tercihen;
 Mimari Allplan, Revit Architecture veya 3dsmax programlarına hakim,
 Hastane uygulama projelerinde deneyimli,
İnce işler ve saha şefliği deneyimi bulunan,
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,''Dizayn Ofis Şefi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Dizayn Ofis MimarıRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul’da yapımını üstlendiği üstyapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Lisans/Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,
Tercihen 5 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office ve Autocad programına hâkim,
Tercihen Revit Architecture Programına hâkim,
Mimari, elektrik, mekanik, statik projelerin birbiriyle uyumunu takip edebilecek
Uygulama Projeleri ve detay çözümlemelerinde bilgi sahibi,
Tercihen büyük uygulama projelendirmesinde ve saha dizayn ofisinde çalışmış,
Yapı malzemeleri konusunda bilgi sahibi,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Teknik Ofis Teknikeri İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis TeknikeriRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde alanında en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Primavera ve Autocad programlarına hakim,
Sistemli, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın,
İzmie'de ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Teknikeri’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Kaba İşler TeknikeriRönesans Teknik
Firmamızın İstanbul'da yapımını üstlendiği büyük ölçekli üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının İnşaat bölümünden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübeli,
MS Office ve AutoCad programlarına hakim,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Kaba İşler Teknikeri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Yozgat'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,
Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
Yozgat'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
Adana'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Yöneticisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Mekanik Dizayn YöneticisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstri Tesisi projelerinde en az 10 yıl çalışmış,
Çok İyi derecede İngilizce bilen,,
MS Office, Autocad , PDMS, ANSYS, 3D tasanm programları (Inventor, Solidworks vb ) programlarına hâkim,
API 650 ve ASME Ser VII normlarında tanklar ve basınçlı kaplar, rotating ekipmanlar, taşıma sistemleri, HVAC ve tesisat alanlarında tecrübeli,
Uluslararası normlar (GOST ve SNT tercih sebebidir) ile çalışmış,
Planlama, koordinasyon becerilerine sahip,
Seyahat engeli olmayan
Yoğun iş temposunda çallşabilecek"Mekanik Dizayn Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Adana Rönesans Medikal İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin  Adana' da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ISG Müdürü olarak en az 3 yıl toplamda 7-10 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
“C” Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı (A/B sınıfı uzman olması tercih sebebidir); yerel İSG Mevzuatını, İş Kanununu ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, diğer İSG eğitimlerini almış,
Uluslararası İSG-Ç mevzuatı konusunda bilgi sahibi (Nebosh IGC, IOSH ve benzeri sertifikasyona sahip adaylar tercih sebebidir.)
Seyahat engeli olmayan,
Adana’ da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'' İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Şefi Elazığ, Yozgat Rönesans Medikal İnşaat
İdari İşler ŞefiRönesans Medikal İnşaat
Elazığ'da yapımını üstlendiğimiz hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Meslek Yüksek Okullarının/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
İnşaat sektörüne yönelik idari işler konusunda en az 5 yıl deneyimli,
Yöneticilik kabiliyeti olan,
MS Office uygulamalarını (özellikle Word ve Excel'i) iyi seviyede kullanabilen,
Yozgat/Elazığ’da ikamet eden/edebilecek
Askerlik görevini tamamlamışİdari İşler Şefi aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi Ankara Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara' da yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere,
·  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
·  İnşaat sektöründe 5 yıl tecrübesi bulunan,
·  MS Office ve Autocad programlarına hakim,
·  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
·  Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
·  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
"Elektrik İşleri Şefi" arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Mekanik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımı devam eden üst yapı projesinde görev almak üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen Hastane projesi olmak üzere, nitelikli üst yapı projelerinin mekanik tesisatı konusunda en az 4 yıl tecrübeli,
Taşeron ve ekip yönetim becerisi gelişmiş,
Tercihen İngilizce bilen,
MS Office, Autocad programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Adana'da ikamet eden/edebilecek."Mekanik Saha Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Malatya Rönesans Teknik
Proje MüdürüRönesans Teknik
Şirketimizin Malatya'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 10 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,
MS Office, Primavera ve AutoCAD programlarına hakim,
Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek,
Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen, 
Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı,
İş disiplinlerinin (kaba inşaat, mekanik, elektrik, mimari, altyapı, vb.) iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek,
Türkiye yapı ve imar mevzuatına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Malatya'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Proje Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Elektrik Saha MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Adana’da yapımını üstlendiğimiz büyük ölçekli üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen Hastane Projesi olmak üzere, nitelikli Üst Yapı Projelerinin Elektrik Tesisatı konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
Ms Office Uygulamalarına ve Autocad programına hakim,
Ekip ve taşeron yönetiminde deneyimli,
Bireysel anlamda çözüm vizyonuna sahip,
Öngörü yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Adana'da ikamet eden/edebilecek.Elektrik Saha Mühendisi aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Elektrik İşleri ŞefiRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen AVM, İş Merkezi gibi projelerde 5-10 yıl arası tecrübesi bulunan,
MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
Tercihen erkek ve askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,“Elektrik İşleri Şefi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Adana Rönesans Medikal İnşaat
Teknik Ofis MühendisiRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği hastane projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
En az 5 yıl tecrübesi bulunan,
En az bir projede Teknik Ofis işlerini projenin başından sonuna kadar yürütmüş olan,
Ms Office uygulamalarına, AutoCad ve Primavera programlarına hakim,
Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,
Adana'da ikamet eden/edebilecek.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Teknik Ofis Mühendisi '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Elektrik Mühendisi İzmir Rönesans Teknik
Teknik Ofis Elektrik MühendisiRönesans Teknik
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde ve benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen AVM projelerinde görev almış,
Ms Office, Autocad uygulamalarına hakim,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
İzmir'de ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Teknik Ofis Elektrik Mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi-Maliyet Kontrol Rusya Renaissance Heavy Industries
Teknik Ofis Mühendisi-Maliyet KontrolRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Rusya'da yapımını üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Büyük ölçekli projelerin teknik ofis bölümlerinde 3-4 yıl deneyimli,
Ms Office programlarına hakim(ileri derecede  excel bilen),
Maliyet bütçe konusunda deneyim sahibi,
Maliyet Kontrol konularında deneyim sahibi,
İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Rusça bilen,
Rusya'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,
"Teknoik Ofis Mühendisi/Maliyet Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Ankara Rönesans Teknik
Engelli PersonelRönesans Teknik
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
En az Lise veya Meslek Yüksek Okul mezunu,
Alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan,
MS Office programlarına hakim,
Detaylara önem veren, titiz ve düzenli,
Takım çalışmasına yatkın,
Gelişmeye açık, işlerini mesai saatleri içinde bitirmeye özen gösteren,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek
Zihinsel / İşitsel / Görme Engeli olmayan,'' Engelli Personel'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Ekipman Formeni İstanbul(Asya) Rönesans Teknik
Makine Ekipman FormeniRönesans Teknik
Şirketimizin İstanbul'da yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;
En az lise mezunu,
Makine ekipman konusunda en az 10 yıl deneyimli,
Üst yapı projelerinde deneyimli,
Kaldırma operasyonlarına vakıf, eğitim verebilecek yetkinliğe sahip,
Liderlik özelliği olan,
Diksiyonu düzgün,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,‘’Makine Ekipman Formeni’’ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Dizayn Ofis MimarıRönesans Medikal İnşaat
          Şirketimizin Ankara Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli projelerde 5 yıl ofis ve şantiye tecrübesi bulunan,
Mimari detay ve uygulama çizimlerine hakim ve detay üretebilecek, 
İyi derecede İngilizce bilen,
Çok iyi derecede Autocad, MS Office ve Photoshop programlarını kullanabilen,
Sistemli, uyumlu, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,''Dizayn Ofis Mimarı'' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam Ankara Rönesans Medikal İnşaat
Mimari Teknik RessamRönesans Medikal İnşaat
       Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Büyük ölçekli projelerde alanında en az 8 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen şantiye tecrübesi bulunan,
Mimari uygulama ve detay çizimlerine hakim, detay üretebilecek
Sistemli, uyumlu, yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek,
Ankara' da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,‘’Mimari Teknik Ressam’’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mekanik Dizayn SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans Holding İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
AVM, ofis binaları veya endüstriyel projelerde dizayn konusunda minimum 3-5 yıl tecrübesi bulunan;
İyi seviyede İngilizce bilen, Rusça tercih sebebidir;
Çok iyi düzeyde Word, Excel ve AutoCad bilen,
Mekanik Tesisat proje programlarına hakim ( Carrier Hap, Elite Chvac, Trace 700),
Tercihen Rus snip ve normlarını bilen,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Dinamik çalışma koşullarına adapte olabilecek yapıda ve grup çalışmasını benimsemiş,
İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),"Mekanik Dizayn Sorumlusu" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Tadilat İşleri Yöneticisi Adana Rönesans Yönetim
İnşaat Tadilat İşleri YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin Adana Optimum AVM'sinde görevlendirilmek üzere '' İnşaat Tadilat İşleri Yöneticisi" aramaktayız.
Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun
Tadilat işleri konusunda en az 6-10 yıl inşaat tecrübesi bulunan
Tercihen İngilizce bilgisi bulunan
Autocad ve Ms Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Esnek mesai saatlerine uyumlu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Mekanik TeknisyeniRönesans Yönetim
Firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezlerinde görevlendirilmek üzere ‘’Mekanik Teknisyeni’’ aramaktayız.
Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun
İşletme ve taahhüt alanında minimum 3 yıl deneyimi bulunan
Plaza, hastane, konut projelerinde deneyimi bulunan
MS Office uygulamalarına hakim
Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan
Askerlik hizmetini tamamlamış
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Adana Rönesans Holding
Satınalma UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Adana'da yapımını üstlendiği üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde satınalma konusunda 2-4 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
MS Office programlarına hakim,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Adana'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Stajyer İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Muhasebe StajyerRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Stajyeri" aramaktayız.
Ticaret Lisesi ya da Üniversitelerin İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerine devam eden
MS Office uygulamalarına hakim
Dikkatli ve düzenli çalışan
Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time    Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Avrupa yakasında bulunan iş merkezinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız.
Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan
Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların işletmelerinde ve yapımında çalışma deneyimi olan
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Yönetimi Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Enerji Yönetimi MüdürüRönesans Yönetim
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Enerji Yönetimi Müdürü" aramaktayız.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun
Alanında 10-15 yıl deneyimi olan
Mekanik, elektrik, otomasyon, yangın algılama sistemleri ve teknik bakım hizmetleri konusunda deneyimli
İyi düzeyde İngilizce bilen
MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
Autocad program bilgisi olan
Analitik yanı güçlü olan
İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli olan
Takım çalışmasına ve raporlamaya yatkın
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzman Yardımcısı Ankara Rönesans Holding
Finans Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, İktisat ya da Endüstri Mühendisliği),
Alanında 2 yıl tecrübesi bulunan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim,
SAP Programına hakim,
Finansal işlemlerin muhasebe kayıtlarını yapabilecek düzeyde genel muhasebe sistemine hakim,
İletişim becerileri kuvvetli,
Analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına uyumlu,
Ankara'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Finans Uzman Yardımcısı '' aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Teknik Bakım SorumlusuRönesans Yönetim
Şirketimizin Ataşehir Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere "Teknik Bakım Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.
Meslek Yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden bölümlerinden mezun
Alanında 8-12 yıl deneyimli
Tercihen AVM sektöründe deneyimli
İyi seviyede Autocad ve MS Ofis (Excel, Word, Powerpoint) uygulamalarını kullanabilen
Tercihen İngilizce bilen
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Finance Specialist Ankara, İstanbul(Asya) Rönesans Sağlık Yatırım
Finance SpecialistRönesans Sağlık Yatırım
Rönesans Sağlık Yatırım (RSY) is the leading investor company of the healthcare division of Rönesans Holding. RSY is currently developing 6 Healthcare Investment projects within the framework of Public Private Partnership model.
We are looking for a Finance Specialist to join our Finance Team in Ankara.
 
Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance, Industrial Engineering or other Administrative Science departments,
Minimum 5 years of experience preferably in one of the Big Four Audit Companies, or Internal Control or Project Finance Departments of Banks,
Good command of English, both written and spoken
Good command of MS Office Applications, especially Excel, SAP experience is a plus,
Analytical minded, strong people skills,
Strong reporting skills and good team player,
Willingness and potential for learning and development,
Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,
No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Koordinatör Rusya Renaissance Construction
Mimari KoordinatörRenaissance Construction
Şirketimizin Rusya'da üstlenmiş olduğu projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 15 yıl deneyimli,
Yüksek bina projelerinde cephe tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce, orta seviyede Rusça bilen;
Tercihen Rusya'da deneyimi bulunan ve Rus normlarına hakim;"Mimari Koordinatör" aramaktayız.
 
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressam Kazakistan Renaissance Construction
Elektrik Teknik RessamRenaissance Construction
Şirketimizin üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere;
 
Meslek liselerinin / Meslek yüksek okullarının ilgili bölümünden mezun,
En az 8 yıl tecrübeli,
Autocad ve MS Office bilgisi bulunan,
Tercihen İngilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,"Elektrik Teknik Ressam" aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 29.04.2014 gün ve 371 sayılı müsadeleri ile verilmiştir
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Sorumlusu İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Dizayn SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere “Dizayn Sorumlusu" aramaktayız.
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun
Alanında 7-10 yıl tecrübesi bulunan
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen
Ms Office uygulamalarına ve Autocad programına çok iyi düzeyde hakim
Mimarlık ofislerinde ve gayrimenkul firmalarında proje koordinasyonu tecrübesi olan
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
İdari İşler Uzman YardımcısıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirmek üzere;
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş,
Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş,
Araştırmacı ve takipçi,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“İdari İşler Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Specialist/Responsible Ankara Rönesans Holding
Financial Reporting Specialist/ResponsibleRönesans Holding
We are looking for a Financial Reporting Specialist/ Responsible for our Head Office located in Ankara.
Bachelor degree in Business Administration, Economics, Finance or other Administrative Science departments from a reputable university,
Minimum 2-4 years of experience in one of the big four audit firms,
Consolidation experience is a plus,
SAP experience is a plus,
Ability of analytical thinking, team work and powerful interaction skills,
Excellent command of English, both written and spoken,
Advanced knowledge in MS Office Applications,
Ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment,
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf Ankara Rönesans Holding
TopoğrafRönesans Holding
Şirketimizin Ankara'da bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Harita Teknikerliği, Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, 
Büyük ölçekli üst yapı projelerinde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, 
Netcad, Autocad, MS Office programlarına hakim, 
Total Station, Nivo kullanımında yetkin, 
Her türlü ölçümlendirmeleri ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Topograf '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Teknikeri Muğla Rönesans Holding
Elektrik Saha TeknikeriRönesans Holding
ŞirketimizinBodrum'da ki üst yapı projesinde görev almak üzere;
Meslek yüksek okullarının veya meslek liselerinin elektrik bölümünden mezun,
Şantiye uygulama kontrolü alanında 5 yıl tecrübesi bulunan,
Kuvvetli akım, zayıf akım konularında tecrübesi bulunan,
Yangından korunma sistemleri ve bina otomasyon sistemlerine ait uluslararası ve Türk standartları konusunda bilgi sahibi,
Saha ekiplerinin yönlendirilmesi konusunda deneyime sahip,
AutoCAD ve MS Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Elektrik Saha Teknikeri' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul'da bulunan Küçükyalı TED Rönesans Koleji'nde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız.
Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan
Tercihen plaza, hastane, konut projelerinde işletme ya da taahhüt deneyimi olan
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme Uzmanı Ankara Rönesans Holding
Uygulama Geliştirme UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
Servis tabanlı ve çok katmanlı mimariler konusunda tecrübesi bulunan,
İlişkisel veri tabanları yönetim sistemi ( MSSQL ) konusunda tecrübesi bulunan,
Tercihen ; Opentext , Metastorm , Sharepoint, digital süreç yönetimi konularına hakim,
Yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Raporlama yeteneğine sahip,
Takım çalışmasına yatkın, araştırmacı, analitik düşünebilen,
Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
"Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Çevresel Sistemler Uzmanı İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Çevresel Sistemler UzmanıRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Meslek yüksek okullarının bilgisayar bölümünden mezunu,
Kullanıcı destek konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Doküman takibi yapabilecek seviyede teknik İngilizce bilgisi bulunan,
Windows ve MAC işletim sistemlerini bilen,
Sistem yönetimi konusunda bilgi sahibi,
Mimari ve dizayn programları konusunda bilgi sahibi,
Aktif ağ cihazları konusunda bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,"Çevresel Sistemler Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yöneticisi Ankara Rönesans Holding
Satınalma YöneticisiRönesans Holding
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
 Tercihen üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Üstyapı projelerinde toplam 10 yıl olmak üzere, kısmen satınalma tecrübesi de bulunan,
 Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
 MS Office uygulamalarına hakim,
 AutoCAD programına hakim,
 İyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan,
 Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan,
 Analitik düşünce yapısına sahip, güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan, iletişim yeteneği kuvvetli,
Seyahat engeli bulunmayan,
 Ankara'da ikamet eden / edebilcek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Satınalma Yöneticisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü İstanbul(Asya) Rönesans Holding
Data OperatörüRönesans Holding
Şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere,
Tercihen Üniversite mezunu,
Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli,
SAP ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış‘’Data Operatörü’’ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Yöneticisi İzmir Rönesans Yönetim
Pazarlama YöneticisiRönesans Yönetim
Şirketimizin İzmir'de bulunan Optimum AVM'sinde görevlendirmek üzere '' Pazarlama Yöneticisi '' aramaktayız. 
Lisans mezunu
Tercihen pazarlama, halkla ilişkiler veya iletişim bölümlerinden mezun
Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli
Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
İletişim, sunum ve temsil yeteneği gelişmiş
35 yaşını aşmamış
Tercihen CRM bilgisine sahip
Dijital medya ve internet kullanımına hakim
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi Şanlıurfa Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Danışma GörevlisiRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Şanlıurfa'da bulunan Piazza AVM'de görevlendirilmek üzere “Danışma Görevlisi” aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında 2 yıl tecrübesi bulunan,
AVM, hastane, ofis binaları, otel işletmelerinde en az 2 yıl tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına  hakim,
Kurum kimliğine uygun ve iyi derece temsil yeteneğine sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve nazik,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Şanlıurfa'da ikamet eden/edebilek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kiralama Müdürü İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Kiralama MüdürüRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans Holding bünyesinde yer alan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) yaklaşık 1.5 milyar dolar portföy değeriyle Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım şirketlerinden biridir. Ticari gayrimenkul odaklı büyüme stratejisi RGY’yi özellikle AVM ve ofis yatırımlarında sektör liderlerinden biri haline getirmiştir.
 
İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Kiralama Müdürü" aramaktayız.
Üniversite mezunu
Minimum 5 yıl AVM kiralama veya perakende sektöründe deneyimli olan
İleri düzeyde İngilizce bilen
MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen (özellikle Excel)
Analitik yanı güçlü olan
İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli olan
Takım çalışmasına ve raporlamaya yatkın
Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tadilat İşleri Sorumlusu Ankara Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mekanik Tadilat İşleri SorumlusuRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ankara'da bulunan Optimum Alışveriş merkezinde görevlendirilmek üzere '' Mekanik Tadilat İşleri Sorumlusu '' aramaktayız.
Meslek Yüksek Okulunun ilgili bölümlerinden mezunu,
En az 5-8 yıl deneyimli,
Bina ısıtma / soğutma, havalandırma ve sıhhi tesisat işlerinde tecrübeli,
İyi seviyede Autocad bilen,
Ms Office programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  
Kısa süreli yurt içi seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Leasing Assistant İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Leasing AssistantRönesans Gayrimenkul Yatırım
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) which has a gross asset value of 1.5 billion euro and currently holds 24 properties in Turkey, is a leading commercial real estate development and investment company of Rönesans Holding.
We are looking for 'Leasing Assistant' who will work at Head Office located in ATASEHIR /ISTANBUL.
Undergraduate degree in business administration, economics, management or marketing from a reputable university
Newly graduated or wit maximum 2 years of work experience
Intership in Real Estate leasing or retail will be considered as an asset
Strong analytical skills and commercial minded approach
Good team player with strong reporting skills
Excellent command of MS Office. Especially Excel and Power Point
Fluent in English
Military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Elektrik TeknikeriRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri / Teknisyeni' aramaktayız.
Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen AVM, hastane, ofis binaları, havaalanı terminanl vb. binaların işletmelerinde ve yapımında çalışma deneyimi olan,
Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality Control Engineer Rusya Rönesans Holding
Quality Control EngineerRönesans Holding
We are looking for 'QA/QC Engineer' in Facade Department for our project in Russia;
Bachelor’s degree in Engineering;
Minimum 3-4 years of experience in construction projects;
Knowledge of MS Office applications and CAD;
Excellent command of English, knowledge of German is an asset,İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ölçme İşleri Müdürü Rusya Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Ölçme İşleri MüdürüRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Rusya/ St. Petersburg şehrinde bulunan üst yapı projesinde görevlendirilmek üzere:
Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında minimum 15 yıl deneyimli, benzer pozisyonda minimum 3 yıl çalışmış,
İngilizce ve Rusça iyi seviyede bilen,
MS Office, Autocad 3D programlarına hakim, GPS deneyimi olan,
Rusya'da kule inşaatında tecrübeli, 
Çelik yapı, dış cephede tecrübeli,
Takım çalışmasına uyumlu,
Yurt dışı çalışma engeli bulunmayan,"Ölçme İşleri Müdürü" aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimari Teknik Ressam İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Mimari Teknik RessamRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin Ataşehir Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere "Mimari Teknik Ressam" arayışımız bulunmaktadır.
Meslek Yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden bölümlerinden mezun
Karma kullanım (AVM, Otel, Ofis, Konut) ve büyük ölçekli projelerde en az 7 yıl deneyimli
İleri seviyede Autocad, Sketch Up, 3D Uygulamaları ve MS Ofis (Excel, Word, Powerpoint) uygulamalarını kullanabilen
Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen
Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
AvukatRönesans Gayrimenkul Yatırım
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasındaki Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere  "Avukat" aramaktayız.
Üniversitelerin hukuk bölümlerinden mezun
Alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan
Kira sözleşmelerinde tecrübesi bulunan
İleri düzeyde İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Seyahat engeli olmayan
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Long Term Leasing Intern (6 months) İstanbul(Asya) Rönesans Gayrimenkul Yatırım
Long Term Leasing Intern (6 months)Rönesans Gayrimenkul Yatırım
RGY is looking for a Leasing Intern to join its Leasing team located in Ataşehir Head Office.
About RGY:
Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY) is a leading commercial real estate development and investment arm of Rönesans Holding. 
RGY, which has gross asset value of 2.4 billion dollar, currently holds 38 properties in both Turkey and Russia. 
 
Undergraduate degree in business administration, economics, management or marketing from a reputable university
Newly graduated or university student
Internship in real estate leasing or retail will be considered as an asset
Able to work minimum 3 days a week
Strong analytical skills and commercial minded approach
Good team player with strong reporting skills
Excellent command of MS Office. Especially Excel Word and Power Point
Fluent in English
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Saha Mimarı Muğla Rönesans Holding
Saha MimarıRönesans Holding
Şirketimizin Bodrum'da yapımını üstlendiği Otel projesinde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,
Üst yapı projelerinde en az 7 yıl tecrübesi bulunan,
Tercihen Otel projelerinde ve ince işlerde tecrübesi bulunan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office ve Autocad programlarına hakim,
Bodrum'da ikamet eden/edebilecek, 
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"Saha Mimarı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü İzmir Rönesans Holding
Data OperatörüRönesans Holding
Şirketimizin İzmir'de yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere,
Tercihen Üniversite mezunu,
Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli,
SAP ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış‘’Data Operatörü’’ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Cephe Müdürü Rusya Renaissance Construction
Dış Cephe MüdürüRenaissance Construction
Rusya/ St. Petersburg'da yapımını üstlendiğimiz  projemizde görevlendirmek üzere:
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,
Cephe İşleri konusunda minimum 10 yıl deneyimli;
İleri seviyede İngilizce ve Rusça bilen,
MS Office, Autocad uygulamalarına hakim,
Rusya’da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,"Dış Cephe Müdürü " aramaktayız.
İşbu ilan Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'nün 24.09.2014 gün ve 1004 sayılı müsadeleri ile verilmiştir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı Ankara FMco
Finans UzmanıFMco
Şirketimizin Ankara Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Finans vb. bölümlerinden mezun,
Alanında 2-3 yıl deneyimli, tercihen dört büyük denetim firması deneyimi olan,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Ms Office uygulamalarına hakim, özellikle excel programını etkin olarak kullanabilen,
Finans ve muhasebe uygulamaları hakkında bilgi sahibi,
Tercihen SAP Programı kullanımı konusunda tecrübeli,
Analitik düşünebilen, dikkatli, zamanı iyi yönetebilen,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'' Finans Uzmanı '' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Operatörü Elazığ Rönesans Medikal İnşaat
Data OperatörüRönesans Medikal İnşaat
Şirketimizin Elazığ'da yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere,
Tercihen Üniversite mezunu,
Veri giriş operatörlüğü konusunda en az 1 yıl tecrübeli,
SAP ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Şantiye çalışma koşullarına ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış‘’Data Operatörü’’ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Teknisyeni İstanbul(Asya) Rönesans Yönetim
Otomasyon TeknisyeniRönesans Yönetim
Şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında bulunan iş merkezlerinde görevlendirilmek üzere ‘’Otomasyon Teknisyeni’’ aramaktayız.
Meslek Yüksek Okullarının ya da Meslek Liselerinin Elekrik/Elektronik bölümlerinden mezun,
İşletme ve taahhüt alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,
Ms office uygulamalarına hakim,
Plaza, hastane, konut projelerinde deneyimi bulunan,
Projeye göre saha kontrolü yapabilen,
Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Kontrol Müdürü İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Proje Kontrol MüdürüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Uluslararası şirket ve/veya konsorsiyumların oluşturdugu yurt içi ve yurt dışı Endüstriyel tesislerde, tercihen Enerji sektöründeki Santral projelerinde, çalışmış ve genel olarak proje & şantiye uygulamalarında en az 10-12 yıllık tecrübeye sahip
EPC olarak yürütülen Mühendislik, Satınalma ve Uygulama çalışmalarını planlama , denetleme, destekleme, takip ve raporlamakonularında deneyimli,
 Merkezi koordinasyonunu sağlıyabilecek, konusunda tecrübeli,
Uluslararası ASME , EN & BS code ve kalite standartlarını bilen,   
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Autocad, MS Office, Primavera iyi derecede kullanabilen,
Sonuç odaklı ve iletişim yetkinliği olan,
"Proje Kontrol Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Raporlama Şefi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Planlama ve Raporlama ŞefiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan'da yer alacak olan Endüstri Tesisi Projesinin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin İlgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
Uluslararası şirket ve/veya konsorsiyumların oluşturdugu yurt içi ve yurt dışı Endüstriyel tesislerde, tercihen Enerji sektöründeki Enerji Santral projelerinde çalışmış ve genel olarak planlama ve raporlama işleri konusunda tecrübeli ,
Mühendislik, satınalma& şantiye uygulamalarında en az 5-7 yıllık tecrübeye sahip
İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan,
MS Office programlarına hakim,
Özellikle Ms Project ve Autocad bilen,
Merkezi koordinasyonunu sağlıyabilecek,
Sonuç odaklı ve iletişim yetkinliği olan,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış."Planlama ve Raporlama Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Borulama Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Borulama Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofis'inde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan,
İyi seviyede İngilizce bilgisi olan,
AutoCad, Ms Office programlarına ileri seviyede hakim,
İstanbul'da ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Borulama Dizayn Mühendisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Enstrüman ve Otomasyon Dizayn MühendisiRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Endüstri İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; 
Üniversitelerin Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinde Enstrümantasyon alanında en az 2 yıl tecrübeli,
İyi seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan ve MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın
İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,“Enstrüman ve Otomasyon Dizayn Mühendisi” aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İskele Formeni Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
İskele FormeniRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan'da  yapımını üstlendiği üst yapı projemizde görevlendirilmek üzere;
Lise, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
En az 5 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Microsoft Office bilen,
Endustriyel Projelerin İskele kurulumu  işlerinde iskele Formenliği yapmış olan,İskele Montaj Formeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Kıdemli Proje MühendisiRenaissance Heavy Industries
Rönesans Endüstri tesisleri İstanbul Merkez Ofisi bünyesinde görevlendirmek üzere,"
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Endüstriyel tesis projelerinde en az 5 yıl tecrübesi olan,
İyi derece İngilizce, tercihen Rusça bilen,
Endüstriyel projelerde Proje Müdürlüğü/ Mühendisliği tecrübesi olan,
Proje yönetimi, planlanması ve kontrat yönetimi konularında deneyim sahibi olan,
Sözlü ve yazılı iletişim ve ekipler arası koordinasyon sağlama konusunda yetkin olan,
Seyahat engeli bulunmayan, "Kıdemli Proje Mühendisi" aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya İnspektörü Türkmenistan Renaissance Heavy Industries
Boya İnspektörüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin Türkmenistan' da yapımını üstlendiği endüstriyel tesis projelerinde görevlendirilmek üzere;
Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,
Endüstriel Projelerde Atölye ve Saha da Kumlama, Boya, en az 5 sene tecrübeli.
NACE Level II/BGAS Level II sertifikasına en az 3 yıl veya NACE Level I/BGAS Level I sertifikasına en az 5 yıl süresince sahip olan, NACE ve SSCP standartları ve uygulamalari hakkında bilgi sahibi olan,
Orta düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilen,
MS Office, Autocad programlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Türkmenistan'da uzun süreli çalışma engeli bulunmayan,Boya İnspektörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressamı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Elektrik Teknik RessamıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Meslek  Yüksek Okullarının, Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Tesis Projelerinin Enstrümantasyon alanında 4 - 5 yıl tecrübeli,
Orta seviyede İngilizce bilen,
AutoCad, Eplan-Dialux, Windows ve MS Office programlarına hakim,
ISA, KKS ve IEC gibi standart sistemleri konularına hakim,
İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Elektrik Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Satınalma UzmanıRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,  
Endüstri Satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen,
Tercihen Uluslararası Müteahhitlik firmalarında endüstriyel projeler için satınalma departmanında çalışmış,
Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,
Satınalma Uzmanı aramaktayız.Satınalma Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Satınalma SorumlusuRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,  
Endüstri Satınalma alanında en az 5 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Satın alma modülünü bilen,
Tercihen Uluslararası Müteahhitlik firmalarında endüstriyel projeler için satınalma departmanında çalışmış,
Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek,
Satınalma Uzmanı aramaktayız.Satınalma Uzmanı aramaktayız.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Lojistik Kontrol Müdürü İstanbul(Asya) Renaissance Heavy Industries
Satınalma ve Lojistik Kontrol MüdürüRenaissance Heavy Industries
Şirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere;
4 senelik ünivesite mezunu,
Satınalma ve Lojistik konularında minimum 10 yıl tecrübe sahibi olan,
Uluslararası şirket ve/veya konsorsiyumların oluşturduğu yurt içi ve yurt dışı Endüstriyel tesislerde tercihen Enerji sektöründeki santral projelerinde çalışmış ve Satınalma ve Lojistik uygulamalarında deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan,
MS Office programlarına hakim,
Özellikle Ms Project ve Autocad bilen,
Merkezi koordinasyonunu sağlıyabilecek,
Uluslararası taşımacılık code ve kalite standartlarını bilen,
EPC olarak yürütülen Malzeme Tedarik , Satınalma ve Lojistik çalışmalarını planlama , denetleme, destekleme, takip ve raporlama  konularında deneyimli, teknik olarak endüstri ve enerji santrali projelerinde satınalınacak malzemeleri tanıyan,
Tercihen yurtdışı tecrübelerine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sonuç odaklı ve iletişim yetkinliği olan,"Satınalma ve Lojistik Kontrol Müdürü" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı