Sabancı Üniversitesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.sabanciuniv.edu

Sabancı Üniversitesi

 

Sabancı Topluluğu, Türkiye'nin en büyük ve etkin aile vakfı olan Sabancı Vakfı önderliğinde, Sabancı Üniversitesi'nin kuruluş kararını 1994 yılında aldı.

Sabancı Üniversitesi felsefesi 1995 tarihinde gerçekleştirilen Arama Konferansı'nda belirlenmiştir. 21 değişik ülkeden 50'nin üzerinde akademisyenin, iş adamının ve öğrencinin katıldığı konferansta dile getirilen fikirler ve kavramlar, felsefemizin ilham kaynağını oluşturmuştur.

"Birlikte yaratmak ve geliştirmek" temel ilkemizdir.

"Vizyonumuz"

Sabancı Üniversitesi, eğitim alanındaki yaratıcılığı ile tüm dünyada bir referans noktası olmayı hedeflemektedir. Katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi bir üniversite olacağız. Disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayacağız.

"Misyonumuz"

Misyonumuz, her alanda yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu ve bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek; ve bilim ve teknolojik gelişmeler ile üretilen bilgilerin topluma yayılmasına katkıda bulunmaktır.

Sabancı Üniversitesi’nde Temmuz 2014 itibariyle 368'i akademik olmak üzere toplam 691 personel bulunmaktadır.  İdari Çalışanların %58'i Lisans ve üstü düzeyde eğitime sahiptir. Bunların arasından  %19’u Yüksek Lisans ve Doktora derecesi vardır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim,Eğitim Kurumları,ÜniversitelerSabancı Üniversitesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yaratım Atölyesi (Makerspace) Teknisyeni İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Yaratım Atölyesi (Makerspace) TeknisyeniSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Bilgi Merkezi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Yaratım Atölyesi (Makerspace) Teknisyeni aranmaktadır.Makerspace (Yaratım Atölyesi): Farklı disiplinlerden bireylerin bir araya geldikleri, bilgi ve becerilerini paylaşarak işbirliği yaptıkları ve amaca uygun araç, gereç, yazılım vb. kullanarak, sıfırdan başlayıp yeni bir şeyler ürettikleri yerlerdir.·         Üniversitelerin Mühendislik ve ilgili alanlarından(en az 2 yıl iş tecrübesi olan) mezun olmak,·         İngilizce bilgisine sahip olmak,·         Teknik imalat ve prototip ekipmanların işletme ve bakımı ile ilgili tecrübe sahibi olmak,·         Elektronik Devre Tasarım programlarını kullanabilen, elektronik devre üretim deneyimi sahibi olmak,·         Bilgisayar donanımı ve yazılımı konusunda bilgi sahibi olmak,·         Takım çalışmasına ve araştırmaya yatkın olmak,·         Problem çözme ve sorun giderme becerilerinin yüksek olması,·         İletişim becerisinin yüksek olması,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek,·         Erkek adayların askerlikle ilişiği olmayan.Aşağıda belirtilen teknolojilerden bir veya birkaçında deneyim sahibi olmak;·         Makerspace,·         3D baskı 3D scanning, ·         Raspberry Pi ve veya Arduino, ·         Sanal gerçeklik,·         Lazer kesme, gravür ve freze,·         Dijital tasarım ve modelleme yazılımları,·         Görsel ve işitsel malzeme yapımı,·         İlgili makerspace teknolojileri.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Tasarım Atölye Sorumlusu İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Görsel Tasarım Atölye SorumlusuSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Pazarlama ve Kurumsal İletişim, GrafikaSU biriminde görevlendirilmek üzere "Görsel Tasarım Atölye Sorumlusu" aranmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından mezun, Adobe Photoshop, Freehand, Indesign, Illustrator tasarım programlarına hâkim,Video montaj veya Effect programlarını kullanabilen, hareketli Gif ve animasyonlar yapabilen,Medyaya iletilen GDN vb. çalışmaları için HTML kodlama bilen (Clicktag ekleme vb.),İlgili alanda minimum 4 yıl deneyim sahibi, Etkin iletişim ve sunum becerilerine sahip, Güler yüzlü, iletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yaratım Atölyesi (Makerspace) Sorumlusu İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Yaratım Atölyesi (Makerspace) SorumlusuSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Bilgi Merkezi'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Yaratım Atölyesi (Makerspace) Sorumlusu aranmaktadır.Makerspace (Yaratım Atölyesi): Farklı disiplinlerden bireylerin bir araya geldikleri, bilgi ve becerilerini paylaşarak işbirliği yaptıkları ve amaca uygun araç, gereç, yazılım vb. kullanarak, sıfırdan başlayıp yeni bir şeyler ürettikleri yerlerdir.Temel Görev ve Sorumluluklar:Bilgi Merkezi’nde yer alacak olan bölümünün (Makerspace) operasyonel ve lojistik çalışmalarını yapmak, kullanıcılar ile iletişimi sağlamak ve bu kültürünün kampüste oluşmasına destek vermek.Fakülte üyeleri ile ilgili ders aktiviteleri için işbirliği yapmak, Gerekli ekipmanın ve sarf malzemelerinin takibini yapmak, Sunulan olanaklar ile ilgili kullanıcıları bilgilendirmek, oryantasyonlar vermek,Kurallara ve emniyet uygulamalarına uyulmasını sağlamak, Aletlerin kullanımını sağlamak ve talimatlarını hazırlamak, İlgili yenilikleri takip etmek, Yapılanları Bilgi Merkezi yönetimine raporlamak, Bilgi Merkezi’nin sunduğu hizmet ve olanaklar ile ilgili soruları cevaplamak ve yönlendirmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Stratejisi ve Süreç Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Araştırma Stratejisi ve Süreç Geliştirme SorumlusuSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Araştırma ve Lisansüstü Politikalar Direktörlüğü (ALP) bünyesindeki Araştırma Süreci Planlama ve Politika Geliştirme Ofisi’nde çalışmak üzere Araştırma Stratejisi ve Süreç Geliştirme Sorumlusu aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme vb. programlarından mezun Stratejik planlama ve araştırma yönetim süreçleri ile ilgili en az 5 yıl bilgi ve deneyim sahibiAnaliz, planlama ve raporlama süreçleri ile ilgili bilgi ve deneyim sahibi Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olan MS Office ve ilgili diğer uygulamaları çok iyi seviyede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Merkezi İdari Asistanı İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Sağlık Merkezi İdari AsistanıSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi, Sağlık Merkezi'nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip İdari Asistan aranmaktadır.Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilen ve yazabilenSözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Organizasyon becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Organizasyon becerisi yüksek, Tercihen sağlık sektöründe özel sağlık sigortası ile ilgili deneyim sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Composite Manufacturing and Testing Engineer İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Composite Manufacturing and Testing EngineerSabancı Üniversitesi
Sabanci University (SU), Faculty of Engineering and Natural Sciences, are looking for self motivated composite engineers to be employed in SU-KordSA Composite Technologies Center of Excellence, CTC, which is an industrial-scale research and technology development facility helping all sectors in the field of composite materials and manufacturing technologies and provide an environment to support component design, manufacture, assembly and process prototyping. The CTC is capable of manufacturing in commercial level thermoset prepregs, provides facilities for graduate education, fundamental research, applied research, product development, incubation services and commercialization opportunities in composite technologies. The center has laboratory facilities divided into 8 distinct laboratories, including, Material Characterization, Wet Chemistry, Polymer Proccessing, Micro-Nano Manufacturing, Mechanical Characterization and non-Destructive Testing, Otoclave, Advanced Composite Laboratories.A BSc.  MSc, preferably PhD degree in Materials Science and Engineering, Mechanical Engineering Mechatronics Engineering, or Aerospace Engineering.Excellent command of written and spoken English. Advanced computer skills and knowledge of engineering design and analysis programs such as CAD, Solid Works, ANYSIS, ABACUS, etc.  Excellent user of MS Office programs-Excel,Word, PowerpointGood statistical analysis knowledge for data analysis and modeling Minimum 3 years experience or Ph.D in design, manufacturing and testing of composite materials. Project engineering and/or management experience is an asset.Having hands on experience in design, manufacturing and testing of composites, being knowledgeable on Resin Transfer Molding, Vacuum Infusion, and  prepreg and autoclave curing of composites.Solid experience in mechanical and thermal testing of composites including tensile, flexural, impact, fracture toughness, and fatigue, DSC, DMA, TGA, etc. Eager to learn non destructive testing methods such as acoustic emission, Digital Image Correlation, and Thermograph and use these systems for testing composites. Previous experience on these methods would be a significant asset.   Self motivated and self functioning, and requiring minimum oversight. Strong communication skills as a team worker. Analytical thinking , result oriented , enthusiastic , fast in action but with detailed planning and good documentation , self motivated , positive and energetic ,creative , eager to learn continuously.No restriction of travelling. No military obligation for male candidates.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Merkezi Vardiya Görevlisi İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Bilgi Merkezi Vardiya GörevlisiSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Bilgi Merkezi'nde, vardiyalı düzende çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Vardiya Görevlisi aranmaktadır.Lisans derecesine sahip tercihen bilgi ve belge yönetimi mezunu, Ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, İletişimi kuvvetli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerliğini yapmış(Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... Sabancı Üniversitesi
Genel BaşvuruSabancı Üniversitesi
* İyi derecede İngilizce bilen,* MS Office programlarına hakim,* Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip,* Ekip çalışmasının önemine inanan,* Analitik düşünme yeteneğine sahip,* Müşteri odaklı,* Askerliğini yapmış olan (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otoklav ve Sıcak Pres Teknikeri İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Otoklav ve Sıcak Pres TeknikeriSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi İstanbul Teknopark, Kompozit Teknolojileri Mükemmelliyet Merkezi’nde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Otoklav ve Sıcak Pres Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okulu mezunu en az 2 yıl iş tecrübesi olan veya Meslek Lisesi mezunu en az 5 yıl iş tecrübesi olan,Daha önce otoklav ya da sıcak press kullanmış ya da endüstriyel fırın ve benzeri ekipmanlar konusunda tecrübesi olan,Isıtma ve soğutma cihazları konusunda bilgi sahibi, 2 ila 10 saat arası süren endüstriyel fırındaki kürleri takip ederek kayıtlarını kontrol edecek ve olası hatalarda anlık müdahale edecek,Otoklava yüklenecek olan 20 ila 200 kg arasında ağırlığa sahip parçaları kaldırma ve taşıma aparatları ile yükleyerek indirebilecek,Makina bakımı ve yağlama konusunda bilgi sahibi, Temiz oda ve torbalama konularına aşina olan, Orta ve üzeri derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, grafik okuyabilecek, Excel tabloları ile çalışabilecek,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, dinamik, kritik parçaların tamamlanmasını sabır ile bekleyebilecek,İşin yapılabilmesi için gerekli olan bedensel gereksinime sahip olan, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına sürekli olarak aksatmadan uyacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Manufacturing Engineer İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Manufacturing EngineerSabancı Üniversitesi
Sabanci University is expanding its research in the area of Integrated Advanced Manufacturing and Composite Processing Technologies. A new Integrated Manufacturing Technologies Research and Application Center (SU-IMC) is recently launched as an industrial-scale research and technology development facility. The new SU-IMC provides facilities for component design, manufacture, assembly, product development, process prototyping, fundamental and applied research, incubation services and commercialization opportunities in integrated manufacturing and composite materials technologies. The SU-IMC invites applications for a full-time position for Manufacturing Engineer/NC Programmer in the area of Advanced Manufacturing. The candidates must have earned degree in Manufacturing, Mechanical Engineering or a related discipline. Successful candidates are expected to demonstrate an excellence in manufacturing technologies and research.  Candidates with interdisciplinary research interests in across all areas of advanced manufacturing and materials processing especially in robotic manufacturing, additive manufacturing, precision manufacturing and hybrid manufacturing, metrology and non-traditional processes are particularly encouraged to apply.  Essential Requirements: Qualifications and experience:Have a BSc degree (or equivalent experience) Experience in Numerical Control (NC) Programming of machine tools. Experience in Programming of CNC machines and industrial robots. Information Technology skills, including the ability to use specialised packages, in addition to Microsoft Office etc.Experience developing manufacturing methods for composite components used in industries such as aerospace, automotive etc.Management SkillsAbility to continuously monitor and check results. Accommodate new developments in research projects to deal with the unpredictability in project planning.?Communication SkillsEffective communication skills, both written and verbal, report writing skills and experience of delivering presentations.Excellent customer service skills, with experience of responding efficiently and effectively to phone and email enquiries.Supporting staff performanceAbility to motivate high performance in others. Problem solving and decision makingAbility to develop creative approaches to problem solving and draw the best from colleagues.Project ManagementAbility to assess and organise resources, and plan and progress work activities.Ability to co-ordinate and liaise with other members of the research group over work progress. Supervise research team/activities where required.Ability to respond to and manage unplanned events. Personal effectivenessAbility to update and acquire new skills and knowledge along with advances in the relevant subject area, including technical expertise and experience.Experience of adapting own skills to new circumstances. Desirable Requirements Qualifications and experienceSpecialised technical knowledge in a field of composite manufacturing and metal cutting such as dynamics, fixture design, modelling, near net processes, inspection.Management SkillsExperience of motivating a team of staff. Team WorkingExperience of building and developing a skilled team Supporting staff performanceExperience of reviewing individual and team progress and performance. Problem solving and decision makingAbility to analyse and solve problems with an appreciation of longer-term implications.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Öğrenci Bilgi Sistemleri Sorumlusu İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Öğrenci Bilgi Sistemleri SorumlusuSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Öğrenci Kaynakları Direktörlüğü'nde çalışmak üzere; aşağıdaki özelliklere sahip Öğrenci Kaynakları Bilgi Sistemleri Sorumlusu aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendislikleri, Elektronik-Bilgisayar bölümlerinden mezun olmak,Oracle ve PL/SQL uygulamalarında ileri düzeyde ve en az beş yıl tecrübe sahibi olmakUygulama ve sistem geliştirme, analiz ve upgrade ekiplerinde aktif görev almış olmakProje Yönetimi ve Proje ekiplerinin koordinasyonu konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak.Analitik düşünme, çözüm üretme, planlama ve sonuç odaklı pragmatik yaklaşım yetkinliklerine sahip olmak,Takım çalışmalarında verimliliği artıracak proaktif yetkinliklere sahip olmak,Kritik iş süreçlerinde sorumluluk almak konusunda istekli olmak, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, Multi-task eşgüdümlü iş süreçlerinin yürütülmesinde etkin olmak. Paydaş işbirliği ve iletişimlerinin yürütülmesinde deneyimli olmak. Benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Elektrik MühendisiSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi, Operasyon ve Teknik Hizmetler Birimi’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Elektrik Mühendisi aranmaktadır. Yaklaşık 185.000 metrekare kullanım alanı ile çok sayıda binadan oluşan Üniversite kampüsünde Elektrik ve Otomasyon İşleri Yöneticisi’ne bağlı olarak çalışılacaktır.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuş,E.M.O. Yüksek Gerilim Elektrik Tesisleri İşletme Sorumluluğu yetkilendirme belgesine sahip,En az 5 yıl proje, taahhüt ya da işletme tecrübesi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office yazılımlarına hakim, Autocad kullanabilen, Askerlik ile ilişiği olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden, Sürücü ehliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Wet Chemistry Laboratory Engineer İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Wet Chemistry Laboratory EngineerSabancı Üniversitesi
Sabanci University, Faculty of Engineering and Natural Sciences, are looking for a wet chemistry engineers to be employed in SU-KordSA Composite Technologies Center of Excellence, CTCE, which is an industrial-scale research and technology development facility helping all sectors in the field of composite materials and manufacturing technologies and provide an environment to support component design, manufacture, assembly and process prototyping. The CTC is capable of manufacturing in commercial level thermoset prepregs, provide facilities for graduate education, fundamental research, applied research, product development, incubation services and commercialization opportunities in composite technologies. The center has laboratory facilities divided into 8 distinct laboratories, including, Material Characterization, Wet Chemistry, Polymer Processing, Micro-Nano Manufacturing, Mechanical Characterization and non-Destructive Testing, Autoclave, Advanced Composite Laboratories. Master’s Degree in Chemistry, Materials Science or Engineering or related discipline5+ years' experience in the composites and chemical industry Experience with R&D or product development in polymers, functionalization, adhesives, composites or related technologiesHaving both hands on experience and theoretical knowledge on some of the thermal characterization equipments such as DSC, DMA, TGA, TMA, thermal conductivity measurement as well as rheometer.   Problem solving and troubleshooting skills. Ability to work independently or as part of a team. Highly detail oriented and self-motivated. PC skills including use of Windows Operating systems and MS office applications are required.Applicant must have good basic laboratory skills related to consistent experimental methodology and safety.Communication skills in English No military obligations for male candidates Should reside in Anatolian site of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Sorumlusu İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Mali İşler SorumlusuSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Mali İşler Direktörlüğü’nde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Mali İşler Sorumlusu aranmaktadır.Mali işler ve Muhasebe  alanlarında en az 5 yıl deneyim sahibi Genel muhasebe, vergi mevzuatı ve tek düzen hesap planı konularına hakim Yönetim ve Bütçe raporlama konusunda deneyimli Tercihen SAP(FI-CO) kullanan MS Office programlarına hakim, özellikle Excel’i etkin olarak kullanan Tercihen İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanıtım Görevlisi İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Tanıtım GörevlisiSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi, Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Departmanı’nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Tanıtım Görevlisi” aranmaktadır.4 yıllık lisans programlarından mezun, İlgili alan ve/veya Eğitim sektöründe tercihen 4 yıl deneyim sahibi, Etkin iletişim ve sunum becerilerine sahip, Güler yüzlü, dinamik, iletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Seyahat engeli olmayan,   MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış olan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Görevlisi İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
İdari İşler GörevlisiSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcılığı biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İdari İşler Görevlisi' aranmaktadır.·         Üniversite mezunu (Lisans),·         MS Ofis uygulamalarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel ve Power Point),·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         Minimum 2-3 yıllık iş deneyimi olan,·         Etkili iletişim ve etkin organizasyon becerisine sahip,·         Takipçi, problem çözücü, planlama ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Information Systems Expert İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Human Resources Information Systems ExpertSabancı Üniversitesi
Sabancı University Human Resources Department is looking for a Human Resources Information Systems Expert to improve not only HRIS tools but also processes related both strategic and daily HR needs.University degree from a reputable university At least 6-7 years of business experience (HR processes and experience will be an asset)SAP HR module experience Strong analytical thinking and problem solving skills necessary for systems development and improvementFluency in both written and spoken English Planning and organization skills Strong interpersonal and communication skills Good team player Excellent knowledge of MS Office applications Thinking broadly about the business No military obligations (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Teknisyeni İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Elektronik TeknisyeniSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi'ndeki elektronik laboratuvarlarında çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Elektronik Teknisyeni veya Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okulu (en az 2 yıl iş tecrübesi olan) veya Meslek Lisesi (en az 5 yıl iş tecrübesi olan) mezunu,Elektronik Devre Tasarım programlarını kullanabilen, elektronik devre üretim deneyimi olan,Temiz oda çalışma tecrübesi bulunan, tercihen yarıiletken üretim süreçleri ve cihazları hakkında bilgi sahibi olan,İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve dinamik, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) ve 35 yaşını geçmemiş, Sürücü ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Yöneticisi İstanbul(Asya) Sabancı Üniversitesi
Veritabanı YöneticisiSabancı Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Bilgi Teknolojisi Birimi'nde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Veritabanı Yöneticisi aranmaktadır. ·  Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden Mezun,·  İyi derecede İngilizce bilen,·  Oracle Veritabanı konusunda en az 3 yıl deneyime sahip,·  Tercihen OCA ve OCP sertifikası sahibi,·  Oracle PLSQL tecrübesi olan,·  Query optimization, function, procedure, package konularında çalışmış ve tecrübe sahibi olan,·  Oracle Veritabanı sunucusu kurulum konfigürasyon, yama ve versiyon geçişlerini yapabilecek,·  Oracle veritabanı performans iyileştirmeleri, yedekleme ve sorgu yönetimini gerçekleştirebilecek,·  Unix, Linux OS yönetiminde tecrübeli,·  Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve öğrenmeye açık,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli olması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı