Savcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.savcan.com

Savcan Tekstil A.Ş.

 

1950 yılından beri  dünyanın en gelişmiş, rekabetçi ve yaratıcı  pazarına bayan giysileri ve kumaşlarını tasarlayan, dokuyan, üreten; 900 çalışanı ve ortalama 2,000,000 mt/ay  kumaş üretimi olan bir şirketiz.
Dokuma, boya, emprime ve finişten oluşan tam entegre tesislerimiz ile Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermekteyiz.
Uzmanlık alanlarımız arasında, düz ve baskılı olarak; viskon, polyester, viskon ve polyester karışımları, pamuk ve bunun gibi diğer hafif kumaş çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız son model baskı ve finiş makinelerini bünyesinde bulundurarak yalnızca müşteri taleplerine daha hızlı yanıt vermekle kalmamakta, aynı zamanda üretilen kumaşların kalitesinin de en üst düzeyde tutulması sağlamaktadır.
Savcan A.Ş. uluslararası tekstil piyasalarında da üst sınıf genç bayan koleksiyoncusu olarak öncü rol oynayan firmalardan biridir. Bugün Avrupa’da, başta Paris olmak üzere, Londra, Barselona, Varşova, Kopenhag ve Amsterdam’da lokal ofislerimiz bulunmakta olup bu ülkelere yıllardır düzenli servis vermekteyiz. Organizasyonumuz Avrupa’nın önde gelen desen stüdyoları ile çalışmakta ve desen hazinesini günden güne genişletmektedir.
Teknolojiye yaptığımız yatırımlar, yalın düşünceyi bütün süreç ve yönetimlerinde uzun yıllardır kullanan  profesyonel şirket tutumumuz, yüksek müşteri memnuniyeti anlayışımız, geniş ar-ge ekibimiz ve hızlı sipariş teslimatımız başarımızın en önemli temellerini oluşturmaktadır.
Savcan Tekstil olarak çalışanlarımızın iş memnuniyetini sağlamak, motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak, yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri bir iş ortamı sağlamak bizim için önde gelen ilkelerdendir.
Gelişimleriniz açısından iç ve dış eğitimler, eğlenmeniz için sosyal aktiviteler, ulaşımınız için servisler sunan ,
Modanın oluşmasına birinci elden katkı yapan Savcan Şirketler Grubu’na  sizleri davet ediyoruz.
 
 
 Savcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Santral Görevlisi Bursa Savcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Santral GörevlisiSavcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans düzeyinde mezun, Orta düzeyde İngilizce konuşabilen (Konuşma-Yazma-Anlama) İletişim, yorumlama becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalın Sistem Mühendisi Bursa SAVCAN TEKSTİL A.Ş.
Yalın Sistem MühendisiSAVCAN TEKSTİL A.Ş.
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği Bölümlerinden mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası olan (Tercihen B Sınıfı) Tercihen Yalın sistem bilgisi olan, Öğrenmeye ve gelişime açık, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Haşıl Elemanı Bursa SAVCAN TEKSTİL A.Ş.
Haşıl ElemanıSAVCAN TEKSTİL A.Ş.
Tercihen lise veya meslek yüksek okulu mezunu, İplik bilgisi olan, Pamuk, viskon, floş, keten, kesik elyaf gibi iplik türleri ile daha önce çalışmış,Tercihen Sucker Muller- Hacoba haşıl makinası deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKSTİL OPERATÖRÜ Bursa Savcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TEKSTİL OPERATÖRÜSavcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tekstil alanında meslek sahibi olmak isteyen tecrübesiz veya bu alanda deneyimli,Baskı-Boya-Ön Terbiye-Depo-Kalite-Konfeksiyon-Dokuma  birimlerimizde görev almak üzereVardiyalı çalışabilecek,Tercihen askerliğini yapmış,Kadın veya Erkek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI Bursa SAVCAN TEKSTİL A.Ş.
SATINALMA UZMANISAVCAN TEKSTİL A.Ş.
Üniversiteden lisans düzeyinde mezun,Tercihen tekstil firmalarının satınalma birimlerinde hammadde ve üretim malzemesi alımında deneyimli,Tercihen ingilizce bilen,İyi derecede excel kullanan,Tercihen SAP veya diğer ERP programlarınından birini kullanmış,Askerlikle ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı