Savcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1950


http://www.savcan.com

Savcan Tekstil A.Ş.

 

1950 yılından beri  dünyanın en gelişmiş, rekabetçi ve yaratıcı  pazarına bayan giysileri ve kumaşlarını tasarlayan, dokuyan, üreten; 900 çalışanı ve ortalama 2,000,000 mt/ay  kumaş üretimi olan bir şirketiz.
Dokuma, boya, emprime ve finişten oluşan tam entegre tesislerimiz ile Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermekteyiz.
Uzmanlık alanlarımız arasında, düz ve baskılı olarak; viskon, polyester, viskon ve polyester karışımları, pamuk ve bunun gibi diğer hafif kumaş çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız son model baskı ve finiş makinelerini bünyesinde bulundurarak yalnızca müşteri taleplerine daha hızlı yanıt vermekle kalmamakta, aynı zamanda üretilen kumaşların kalitesinin de en üst düzeyde tutulması sağlamaktadır.
Savcan A.Ş., Turquality desteği kapsamında olan, kurumsallaşma yönünde önemli aşamalardan geçmiş, süreçlerinde SAP yazılımını kullanan  uluslararası tekstil piyasalarında da üst sınıf genç bayan koleksiyoncusu olarak öncü rol oynayan firmalardan biridir. Bugün Avrupa’da, başta Paris olmak üzere, Londra, Barselona, Varşova, Kopenhag ve Amsterdam’da lokal ofislerimiz bulunmakta olup bu ülkelere yıllardır düzenli servis vermekteyiz. Organizasyonumuz Avrupa’nın önde gelen desen stüdyoları ile çalışmakta ve desen hazinesini günden güne genişletmektedir.
Teknolojiye yaptığımız yatırımlar, yalın düşünceyi bütün süreç ve yönetimlerinde uzun yıllardır kullanan  profesyonel şirket tutumumuz, yüksek müşteri memnuniyeti anlayışımız, geniş ar-ge ekibimiz ve hızlı sipariş teslimatımız başarımızın en önemli temellerini oluşturmaktadır.
Savcan Tekstil olarak çalışanlarımızın iş memnuniyetini sağlamak, motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak, yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri bir iş ortamı sağlamak bizim için önde gelen ilkelerdendir.
Gelişimleriniz açısından iç ve dış eğitimler, eğlenmeniz için sosyal aktiviteler, ulaşımınız için servisler sunan ,
Modanın oluşmasına birinci elden katkı yapan Savcan Şirketler Grubu’na  sizleri davet ediyoruz.
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil

Firma web sitesi: www.savcan.com.trSavcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BÜTÇE VE MALİYET UZMANI Bursa SAVCAN TEKSTİL A.Ş.
BÜTÇE VE MALİYET UZMANISAVCAN TEKSTİL A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun, Kurumsal Şirketlerin Bütçe-Raporlama-Maliyet birimlerinde veya Audit Firmalarında en az 3 yıl deneyimli,Bütçe süreçlerinde bilgi sahibi, Maliyet analizi ve kontrolü konusunda bilgili, İyi derecede SAP, tercihen CO Modülünü kullanabilen, Takım oyuncusu, iletişim becerileri , analitik düşünme yeteneği gelişmiş, çözüm odaklı,Askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKUMA HAZIRLAMA SORUMLUSU Bursa SAVCAN TEKSTİL A.Ş.
DOKUMA HAZIRLAMA SORUMLUSUSAVCAN TEKSTİL A.Ş.
Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Hazırlama bölümünde üretim takibini yapabilecek, Çözgü - Haşıl - Tahar proseslerini yönetebilecek, Analitik düşünce ve etkili iletişim becerisi gelişmiş , Planlama ve takip yönü gelişmiş , Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DONANIM DESTEK UZMANI Bursa SAVCAN TEKSTİL A.Ş.
DONANIM DESTEK UZMANISAVCAN TEKSTİL A.Ş.
Bilgi Sistemleri ile ilgili bölümlerden en az MYO düzeyinde mezun, Bilgi Sistemleri alanında en az  2 yıl deneyimli, PC,printer ve diğer donanım cihazları ile ilgili teknik bilgisi olan, İşletim sistemleri ve Office programları kurulum ve sorunlarını giderme bilgisi olan,Network kurma ve yürütebilme becerisi olan, Orta seviyede yazılı-sözlü İngilizce bilgisi olan, Takım oyuncusu, iletişim becerisi güçlü, sorumluluk bilinci yüksek, öğrenme ve gelişime açık olan, Askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKSTİL OPERATÖRÜ Bursa Savcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TEKSTİL OPERATÖRÜSavcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tekstil alanında meslek sahibi olmak isteyen tecrübesiz veya bu alanda deneyimli,Baskı-Boya-Ön Terbiye-Depo-Kalite-Konfeksiyon-Dokuma  birimlerimizde görev almak üzere,Vardiyalı çalışabilecek,Tercihen askerliğini yapmış,Kadın veya Erkek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK BAKIM ELEMANI Bursa Savcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
MEKANİK BAKIM ELEMANISavcan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknik / Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların  Metal İşleri, Motor, Torna -Tesviye Bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim,  Mekanik Bakım konusunda tecrübeli, Uyumlu,  Askerlikle ilişiği olmayan, Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist ( Gerber Operatörü ) Bursa Safran Tekstil
Modelist ( Gerber Operatörü )Safran Tekstil
Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Kadın ve çocuk giyim modelistliğinde deneyimli, Gerber V8 kalıp programını etkin şekilde kullanabilen, Kalıp ve serileme konusunda deneyimli, Bitmiş kalıp ve ürün ile ilgili oluşabilecek riskleri önceden tespit ederek  gerekli önlemleri alabilecek,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı