Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

SAMET A.Ş
 
KURUMSAL STRATEJİMİZ
Samet, 1973'den günümüze kadar kazandığı deneyim ve iş anlayışı ile öğrenme sürecini sürekli kılarak, çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımını sağlamaktadır. Stratejik ilkeleri doğrultusunda, bilgiyi yönetebilen dinamik organizasyonel yapısı ile mobilya aksesuar sektöründe daima büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir.

Temel felsefesi olarak belirlediği bu ilkeler;
. Global rekabete ayak uyduracak bir marka haline gelmek.
. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendirmek.
. Girişimci, yenilikçi, katılımcı ve süreç odaklı kurumsallaşmak.
. Tüm süreçlerde sürekli iyileşme sağlamak.
. İşletmemizde ve çevremizde kalite bilincini artırmak.
. Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak.
. Verimli çalışma ortamları oluşturmak.
Kurumsal stratejimiz, sahip olduğumuz kazanım ve performansı sürdürebilirlik esasına dayanarak, toplumsal ve ekonomik gelişime katkı sağlamaktır.
 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
 . Kalite ve müşteri odaklılık
. Firma tecrübesi ve ciddiyet
. Dürüstlük ve güven
. Şeffaflık
. Problem çözme
. Fikir özgürlüğü
. Çevreye saygılı ve duyarlı
. Sosyal sorumluluk sahibi
. İş etiği
. Kurum aidiyeti
. Özverili çalışanlar
 
Çalışan Sayımız : 1300
 
Çalışma Saatlerimiz : 08:00 – 17:30 (Haftaiçi)
 
Lokasyonlarımız : Esenyurt (İstanbul Genel Merkez), Çerkezköy, Ankara, İzmir, Kayseri,
                              Almanya, İtalya, Rusya, Çin.

 


 

 Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK SATINALMA ŞEFİ İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
TEKNİK SATINALMA ŞEFİSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Özellikle Otomotiv sektöründe tecrübeli  ,tercihen kalıp, makine tasarım & üretim veya metal plastik-kimya-elektrik malzemeleri konularında  deneyimli,Uluslararası veya çokuluslu  Satınalma alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, Analitik düşünebilen, ikna kabiliyeti yüksek, sonuç ve başarı odaklı, ekip çalışmasına yatkın,Teknolojik uygulamalara açık, değişim ve gelişimi destekleyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanan,  ERP konusunda bilgili, tercihen IFS bilen. Aktif araç kullanan. İstanbul’da Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PRESLİ İMALAT ŞEFİ (ÇERKEZKÖY) Tekirdağ Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
PRESLİ İMALAT ŞEFİ (ÇERKEZKÖY)Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Aynı veya benzer sektörde Presli İmalat alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, En az 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, ERP hakkında bilgi sahibi, tercihen IFS bilen, ISO 9001, 140001 ve 18001 konusunda bilgi sahibi, Yalın üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi Sac Kalıp tasarımı konusunda bilgi sahibi Çerkezköy’de ve civarında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE YÖNETİM ŞEFİ Tekirdağ Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
KALİTE YÖNETİM ŞEFİSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine  Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisans sahibi,Tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli, Aynı veya benzer bir sektörde en az 2 yıllık Yöneticilik deneyimine sahip, Tercihen 16949 standart uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce, Ms Office programlarını etkin olarak kullanan, tercihen ERP deneyimi olan, Proje yönetimi, sistem kurma ve geliştirme tekniklerine hakim, aktif ve araştırmacı.Çerkezköy’de ve civarında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ OPERASYON UZMANI İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
SATIŞ OPERASYON UZMANISamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
·         Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu,·         Satış operasyon alanında en az 5 yıl deneyimli,     ·         Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,·         Ms Office uygulamalarını etkin olarak kullanan,·         İletişim becerisi olan, etkin iş takibi yapabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Tekirdağ Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ TİCARET OPERASYON ŞEFİ İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
DIŞ TİCARET OPERASYON ŞEFİSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Dış Ticaret, İşletme vb. ilgili bölümlerinden mezunDış ticaret Operasyon alanında en az 5 yıl tecrübeli İthalat, ihracat, gümrük ve dış ticaret mevzuat ve süreçlerine hakimUluslararası satış, sözleşmeler, ödeme, lojistik işlemleri ve teslimat şekilleri konularında deneyimliMs Office programlarını etkin olarak kullanabilen , ERP tecrübesi olanYazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olanOrganizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilenEtkin iletişim kurabilen, ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK TANITIM ELEMANI Diyarbakır Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
TEKNİK TANITIM ELEMANISamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Lisesi ve ya Meslek Yüksek Okullarının Mobilya Dekorasyon bölümlerinden mezun,Tercihen mobilya aksesuar bilgisi olan ve uygulamasını yapmış, Mobilya aksesuarı uygulama bilgilerini, mobilya üreticilerine anlatabilecek, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, prezantabl B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engelli bulunmayan,Askerliğini hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM VE OTOMASYON MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM VE OTOMASYON MÜHENDİSİSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin; Elektrik, Elektronik, Kontrol veya Mekatronik  Mühendisliği bölümlerinden mezunPLC HMI,  Servo motor,  Step Motor ve tercihen Robot uygulamalarında bilgili ( Siemens, Shneider, Fanuc ROBOT programlama tercih sebebi ),Endüstriyel  Otomasyon konusunda  yazılım yapacak ve arızaları arayıp bulabilecek kabiliyetteKonusunda 3 yıl deneyimli, Bilişim konularında  temel bilgilere sahip, Orta  seviyede İngilizce bilgisine sahip, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, analitik ve sonuç odaklı  düşünebilen B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODUCT MANAGER ASSISTANT İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
PRODUCT MANAGER ASSISTANTSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Bachelor's degree from Engineering department from a reputable university,  Inexperienced, to be trained, Analytical thinker, creative, result oriented, good team player, Negotiation, communication and interpersonal relations skills, Excellent command of written and spoken English,  Good command of MS Office applications, Military service should be completed for male candidates,  Located in European Side of İstanbul.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIGITAL CHANNEL MARKETING EXECUTIVE İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
DIGITAL CHANNEL MARKETING EXECUTIVESamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
5+ years in a digital marketing role, including hands on web content management and optimization,Experience working with both business and technical teams Proven ability to balance work streams from multiple parties and propose schedule changes to meet deadlinesDemonstrated track record of success in e-commerce development and marketing Bachelor’s degree in Marketing, Advertising, Computer Science, or related field.,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERNATIONAL SALES SPECİALİST İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
INTERNATIONAL SALES SPECİALİSTSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
We are seeking for an International Sales Specialist who will be responsible for East Europe and Near Asia.At least bachelor degree from a reputable university, Minimum 2 years of sales experience, Dealer and account management experience is a plus, Excellent command of oral and written English is a must, Command of Russian is a plus, Expert user in MS Office applications, experience on reporting and analyzing,Strong analytical and effective communication & negotiation skills, High team working skills, Valid driving license and no obstacle for travelling, Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği vb. bölümünden mezun, Ürün Geliştirme ve proje yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, yaratıcı, yenilikçi, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,Güçlü ikna kabiliyeti ve sunum becerisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. (İşyeri Beylikdüzünde’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IFRS ve FİNANSAL RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
IFRS ve FİNANSAL RAPORLAMA UZMANISamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, Ekonomi, İşletme Mühendisliği, Ekonometri, veya  İstatistik bölümlerinden mezun, tercihen MBA yapmış,Denetim ve Raporlama departmanlarınsa en az 3-4 yıl yıl deneyim sahibi, IFRS raporlama, SPK mevzuatı ve TTK raporlamada yeterli tecrübe sahibi, Tercihen ERP, İş Zekası ve İstatistik Modelleme programları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, iş terminolojisine hakim,İleri derecede Excel ve İngilizce bilgisine sahip,  Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (İşyeri Beylikdüzü’ndedir), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Operatörü Tekirdağ Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Kimya OperatörüSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
*Fakülte yada Meslek Yüksek Okulu Kimya Bölümü mezunu *En az 3 yıl deneyimli *Vardiyalı çalışabilecek *Yabancı Dil bilgisi  olan( İngilizce) *Askerlik Görevini yerine yetirmiş  *Çerkezköy,Saray,Kapaklı da ikamet eden *Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜDÜRÜSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen MBA yapmış,Aynı veya benzer sektörde, Üretim Sistemleri alanında en az 10 yıl deneyim sahibi,Aynı veya benzer sektörde en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İş hukuku, Kalite ve İş Güvenliği sistemleri (ISO 9001, 14001, 18001) konusunda bilgi sahibi,Üretime yönelik KPI'lar hakkında bilgi sahibi, TPM, 6 Sigma ve Kaizen gibi üretime yönelik iyileştirme metodolojileri ile uygulama yapmış,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, tercihen ERP bilen, Çalışma yeri Çerkezköy ve Esenyurt olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı