Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

SAMET A.Ş
 
KURUMSAL STRATEJİMİZ
Samet, 1973'den günümüze kadar kazandığı deneyim ve iş anlayışı ile öğrenme sürecini sürekli kılarak, çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımını sağlamaktadır. Stratejik ilkeleri doğrultusunda, bilgiyi yönetebilen dinamik organizasyonel yapısı ile mobilya aksesuar sektöründe daima büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir.

Temel felsefesi olarak belirlediği bu ilkeler;
. Global rekabete ayak uyduracak bir marka haline gelmek.
. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendirmek.
. Girişimci, yenilikçi, katılımcı ve süreç odaklı kurumsallaşmak.
. Tüm süreçlerde sürekli iyileşme sağlamak.
. İşletmemizde ve çevremizde kalite bilincini artırmak.
. Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak.
. Verimli çalışma ortamları oluşturmak.
Kurumsal stratejimiz, sahip olduğumuz kazanım ve performansı sürdürebilirlik esasına dayanarak, toplumsal ve ekonomik gelişime katkı sağlamaktır.
 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
 . Kalite ve müşteri odaklılık
. Firma tecrübesi ve ciddiyet
. Dürüstlük ve güven
. Şeffaflık
. Problem çözme
. Fikir özgürlüğü
. Çevreye saygılı ve duyarlı
. Sosyal sorumluluk sahibi
. İş etiği
. Kurum aidiyeti
. Özverili çalışanlar
 
Çalışan Sayımız : 1300
 
Çalışma Saatlerimiz : 08:00 – 17:30 (Haftaiçi)
 
Lokasyonlarımız : Esenyurt (İstanbul Genel Merkez), Çerkezköy, Ankara, İzmir, Kayseri,
                              Almanya, İtalya, Rusya, Çin.

 


 

 Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM SİSTEMLERİ MÜDÜRÜSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen MBA yapmış,Aynı veya benzer sektörde, Üretim Sistemleri alanında en az 10 yıl deneyim sahibi,Aynı veya benzer sektörde en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip,İş hukuku, Kalite ve İş Güvenliği sistemleri (ISO 9001, 14001, 18001) konusunda bilgi sahibi,Üretime yönelik KPI'lar hakkında bilgi sahibi,TPM, 6 Sigma ve Kaizen gibi üretime yönelik iyileştirme metodolojileri ile uygulama yapmış,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarını etkin olarak kullanan, tercihen ERP bilen,Çalışma yeri Çerkezköy ve Esenyurt olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEL EREZYON OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
TEL EREZYON OPERATÖRÜSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının ilgili  bölümlerinden mezun. (Makine, Kalıp) Tel Erezyon bölümünde yetiştirilmek üzere. 20-25 yaş aralığında olan. Askerliğini tamamlamış. Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt civarında oturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAYİ(KANAL ORTAKLARI)SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
BAYİ(KANAL ORTAKLARI)SATIŞ ŞEFİSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
(Türkiye genelindeki ekiplerimizde görevlendirilmek üzere)  Üniversitelerin  tercihen Mühendislik Fakültelerinden mezun, Aynı veya benzer sektörde satış alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip. Müşteri yönetimi beceri ve tecrübesine sahip, Sonuç odaklı ve satış hedefli çalışabilecek, Organizasyon ve zaman yönetimi tecrübesi olan, Raporlama yapabilecek, Yazılı ve Sözlü İletişimi güçlü, planlı ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanan, tercihen ERP konusunda bilgili,Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Teknolojik uygulamalara açık, değişim ve gelişimi destekleyen, Değişime hızlı adapte olabilen, Seyahate engel durumu olmayan. Aktif araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODUCT DEVELOPMENT ENGINEER İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
PRODUCT DEVELOPMENT ENGINEERSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Bachelor's degree from Mechanical Engineering department from a reputable universityMin.  2  years of experience in Product Development Project management experience is preferred Analytical thinker, creative and innovative, result oriented, good team playerHave strong investigation and presentation skills Excellent command of written and spoken English knowledge Good command of MS Office applications, AutoCAD, Solidworks  Completed military service for male candidates Able to domestic and abroad travel  Have active driving license Location in European Side of İstanbul is preferred
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KEY ACCOUNT SALES EXECUTIVE İzmir Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
KEY ACCOUNT SALES EXECUTIVESamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Bachelor's degree preferably Forest Industry Engineering and Wood Technologies departments,Minimum 3 years experiences in smillar position, Excellent command of MS Office, Preferably  excellent command of spoken and written English, Results oriented and able to work under pressure to meet sales target, Completed military service for male candidates, No restriction in travelling abroad Have a driving license (B) and active driver, Located in İzmir,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RETAIL (CHANNEL PARTNERS) SALES CHIEF İstanbul(Avr.), ... Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
RETAIL (CHANNEL PARTNERS) SALES CHIEFSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Bachelor's degree preferably Engineering departments, Min. 5 years of experience in similar position, Have experience Customer & Business Relation Management, Results oriented and able to work under pressure to meet sales target, Have experience organization and time management, Preparing periodic  sales reports, Strong oral and written communication skills, Excellent command of MS Office (Experience in ERP will be preferable ), Excellent command of spoken and written English, Supporting the technical development, Able to travel Have a driving license (B) and active driver, No any goverment obligations,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri Tekirdağ Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım TeknikeriSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
*Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu*Otomasyon ve Pnömatik Bilgisi Olan*PLC Programlama Bilgisi Olan (Schneider,Omron,Delta,Siemens programlarından en az birini kullanabilen)*Microsoft Office Programlarını Kullanabilen*Askerlik Görevini Yapmış*30 Yaşını Aşmamış*Çerkezköy,Kapaklı,Saray,Çorlu Bölgelerinde İkamet Eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Tekirdağ Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALIP TASARIMCISI İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
KALIP TASARIMCISISamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Eğitimi veren Tasarım Konstrüksiyon, Makine ya da Endüstri Meslek Liselerinin benzeri bölümlerinden mezun.Plastik enjeksiyon ve sac kalıpları tasarımı konusunda en az 3 yıllık deneyim sahibi olan.Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip. Solidworks ortamında kalıpların üç boyutlu tasarımlarının yapılabilmesi. MS Office programlarını etkin olarak kullanan. Çağdaş teknoloji ve inovasyona açık. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Aktif ve araştırmacı. İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK RESSAM İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
TEKNİK RESSAMSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Ön Lisans Eğitimi veren Tasarım Konstrüksiyon, Makine ya da Endüstri Meslek Liselerinin benzeri bölümlerinden mezun.Kalıp tasarım ve yapım alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi. Solidworks ortamında üç boyutlu detay teknik resimleri hazırlayabilen. Ms Office programlarını etkin olarak kullanan. Çağdaş teknoloji ve inovasyona açık. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Aktif ve araştırmacı. Tercihen Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM VE OTOMASYON MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM VE OTOMASYON MÜHENDİSİSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin; Elektrik, Elektronik, Kontrol veya Mekatronik  Mühendisliği bölümlerinden mezunPLC HMI,  Servo motor,  Step Motor ve tercihen Robot uygulamalarında bilgili ( Siemens, Shneider, Fanuc ROBOT programlama tercih sebebi ),Endüstriyel  Otomasyon konusunda  yazılım yapacak ve arızaları arayıp bulabilecek kabiliyetteKonusunda 3 yıl deneyimli, Bilişim konularında  temel bilgilere sahip, Orta  seviyede İngilizce bilgisine sahip, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, analitik ve sonuç odaklı  düşünebilen B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
ÜRÜN GELİŞTİRME MÜHENDİSİSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği vb. bölümünden mezun, Ürün Geliştirme ve proje yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, yaratıcı, yenilikçi, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,Güçlü ikna kabiliyeti ve sunum becerisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. (İşyeri Beylikdüzünde’dir.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI ve GÜVELİĞİ UZMANI Tekirdağ Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
İŞ SAĞLIĞI ve GÜVELİĞİ UZMANISamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik veya ilgili Teknik Bölümlerinden mezun ISO 9001 ve 14001 yönetim sistemlerini bilen İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuat, yönetmelik, saha uygulamaları ve teknik eğitim süreçlerine hakimB veya üzeri İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip Ağır ve tehlikeli iş gruplarında deneyimli Tercihen iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanan ERP konusunda bilgi ve deneyim sahibi Detaylara hakim, problem çözme becerisi gelişmiş, takım çalışmasında başarılıErkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE İŞ KONTROL UZMANI İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
BÜTÇE İŞ KONTROL UZMANISamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, İşletme Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği, Ekonometri, İktisat - İşletme veya İstatistik bölümlerinden mezun, tercihen MBA yapmış,Aynı veya benzer sektörde, planlama ve analiz alanında en az 1-2 yıl deneyim sahibi veya yeni mezun,İleri derecede Excel ve İngilizce bilgisine sahip,  Tercihen ERP, İş Zekası ve İstatistik Modelleme programları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, iş terminolojisine hakim,Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden. ( İşyeri Beylikdüzü’ndedir). Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IFRS ve FİNANSAL RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
IFRS ve FİNANSAL RAPORLAMA UZMANISamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, Ekonomi, İşletme Mühendisliği, Ekonometri, veya  İstatistik bölümlerinden mezun, tercihen MBA yapmış,Denetim ve Raporlama departmanlarınsa en az 3-4 yıl yıl deneyim sahibi,IFRS raporlama, SPK mevzuatı ve TTK raporlamada yeterli tecrübe sahibi,Tercihen ERP, İş Zekası ve İstatistik Modelleme programları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, iş terminolojisine hakim,İleri derecede Excel ve İngilizce bilgisine sahip, Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (İşyeri Beylikdüzü’ndedir),Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknikeri Tekirdağ Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım TeknikeriSamet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.
*Meslek Lisesi veya MYO Mezunu (Motor,Makine,Mekatronik,Torna Tesfiye)*Microsoft Office Programlarını Kullanabilen*Otomasyon Tecrübesi ve Makine Kurulum Bilgisi Olan*Pnömatik,HidrolikSitemler Konusunda Bilgi Sahibi*Askerlik Görevini Yapmış*30 Yaşını Aşmamış*Çerkezköy,Kapaklı,Saray,Çorlu Bölgelerinde İkamet Eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı