Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Temsilcisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Satış TemsilcisiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
  Bay ve Bayan, 4 yıllık üniversite mezunu (Örgün eğitim), Maaş + prim sistemiyle çalışacak, Dinamik, çalışkan ve insan ilişkileri kuvvetli, Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen, Siparişin alınmasından teslimine kadar tüm süreçleri takip edebilecek, Ofis ve sahada görev alıp, aktif müşteri ziyareti gerçekleştirecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden, Sadece kriterlerimize uygun adayların başvurusu değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Kalite MüdürüSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun. En az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Kalite sistemleri konusunda eğitim almış, kurulması, yönetimi ve devamlılığın sağlanması konularında deneyimli. Proses kalite yönetimi konusunda tecrübeli. ISO 9001 konularına hakim. Planlama,organizasyon ve koordinasyon becerisi olan. Raporlama ve dökümantasyon becerileri yüksek. Kalite sistemi ve ekibini kurup yönetebilecek. Yıllık hedefler doğrultusunda sürekli iyileştirme-geliştirme için çalışacak. Office programlarını kullanabilen. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış. Tuzla, Pendik, Darıca, Çayırova ve Gebze' de ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe ve Sevkiyat Depo Organizasyon Elemanı İzmir Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Ön Muhasebe ve Sevkiyat Depo Organizasyon ElemanıSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bay / bayan, 22-35 yaşları arasında, Muhasebe paket programlarını kullanabilen, Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, En az ticaret lisesi veya önlisans mezunu, Sigara kullanmayan, İzmir Aliağa ve civarında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Yöneticisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Satış ve Pazarlama YöneticisiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
  Bay ve Bayan, 4 yıllık üniversite mezunu (Örgün eğitim), Satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl kurumsal şirket deneyimli, Maaş + prim sistemiyle çalışacak, Dinamik, çalışkan ve insan ilişkileri kuvvetli, Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen, Siparişin alınmasından teslimine kadar tüm süreçleri takip edebilecek, Ofis ve sahada görev alıp, aktif müşteri ziyareti gerçekleştirecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden, Kesinlikle sigara kullanmayan. Sadece kriterlerimize uygun adayların başvurusu değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yöneticisi/Yönetmeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Kalite Kontrol Yöneticisi/YönetmeniSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
  Üniversite mezunu, Bay veya bayan, İyi düzeyde Office programlarını kullanabilen, 30 - 45 yaş arası, İmalat kalite kontrolü konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Ekip yönetiminde etkin, Giriş Kalite, Proses Kalite ve Son Kontrol konularına hakim, ISO 9001 Standartları konusunda yetkin, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Gebze, Darıca, Çayırova, Pendik, Tuzla ve civarında ikamet eden, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Fabrika Müdür YardımcısıSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Tercihen makine ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun. Tuzla, Pendik, Kartal, Çayırova, Darıca, Gebze ve civarında  ikamet eden. Askerlik görevini tamamlamış. Sigara kullanmayan. Oto ehliyeti olan. İmalat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli. Mekanik, elektrik ve pnömatik konularını tanıyan. Kalite yönetim sistemlerini uygulayabilen. Organizasyon ve yönetim becerilerine sahip. Çözüm üretme ve karar verme yeteneği gelişmiş. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Yetki ve sorumluluk almaya hazır. Disiplin ve otorite kurma beceresine sahip.Üretimden sorumlu FABRİKA MÜDÜR YARDIMCISI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı