Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Operatörü İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Kalite Kontrol OperatörüSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
İstanbul / Tuzla Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi' nde,75 yılı aşkın süredir Metal Ambalaj Sektörünün Öncüsü olan fabrikamızda görev alacak "Kalite Kontrol Operatörü" aramaktayız.Teknik Lise, Düz Lise veya Üniversite mezunu, 23-35 yaş arası, Bay veya bayan, Üretim Kalite Kontrolü konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, Teknik Resim okuyabilen ve temel ölçüm cihazlarını (kumpas, mikrometre, vb.) kullanabilen,Microsoft Office programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış, Tuzla, Pendik, Esenyalı, Kaynarca, Kurtköy, Çayırova, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi(Mühendis) Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üretim Şefi(Mühendis)Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
İstanbul / Tuzla Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi' nde, 75 yılı aşkın süredir Metal Ambalaj Sektörünün Öncüsü olan fabrikamızda görev alacak "Üretim Şefi(Mühendis)" aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik Fakültesinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen En az 5 yıl tecrübeli, Fabrika yönetimine ve verimlilik artışına katkıda bulunacak, Personel sevk ve idaresinde etkin rol alacak, Dinamik, enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü. Kesinlikle sigara kullanmayan Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova ve Darıca civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üretim MüdürüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
İstanbul / Tuzla Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi' nde,75 yılı aşkın süredir Metal Ambalaj Sektörünün Öncüsü olan fabrikamızda görev alacak "Üretim Müdürü’’ aramaktayız.Tercihen makine ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun Askerlik görevini tamamlamış Üretim sahasında çalışacak Sigara kullanmayan Oto ehliyeti olan İmalat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Mekanik, elektrik ve pnömatik konularını tanıyan Kaliteden sorumlu olacak Organizasyon ve yönetim becerilerine sahip Çözüm üretme ve karar verme yeteneği gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yetki ve sorumluluk almaya hazır Disiplin ve otorite kurma beceresine sahip Tuzla, Pendik, Kartal, Çayırova, Darıca, Gebze ve civarında  ikamet eden Üretimden sorumlu ÜRETİM MÜDÜRÜ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
İnsan Kaynakları SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
1943 yılından itibaren, metal ambalaj sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan merkez fabrikasında görev almak üzere, aşağıdaki genel niteliklere sahip İnsan Kaynakları Sorumlusu arıyoruz. Üniversitelerin; İşletme, İktisat, Çeko veya ilgili lisans bölümlerinden mezun,En az 5 yıl benzer pozisyon tecrübesi bulunan, Fabrika, üretim ve mavi yaka İK süreçlerine hakim, Bordrolama ve özlük işlemleri konusunda tecrübeli, İşe alım seçme ve yerleştirme tecrübesi olan, İş Kanunu ve İş Güvenliği süreçlerine hakim, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, MS Office programlarını iyi  derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tuzla, Pendik, Gebze, Darıca ve Çayırova civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Sistem Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Kalite Yönetim Sistem MüdürüSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bay veya bayan,Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,En az 5 yıl yöneticilik ve üretim tecrübesi olan,Kalite sistemleri konusunda eğitim almış, kurulması, yönetimi ve devamlılığın sağlanması konularında deneyimli,Proses kalite yönetimi konusunda tecrübeli,ISO 9001, ISO14001, OHSAS 18001 ve FSSC 22000 konularına hakim,Planlama,organizasyon ve koordinasyon becerisi olan,Raporlama ve dökümantasyon becerileri yüksek,Kalite sistemi ve ekibini kurup yönetebilecek,Yıllık hedefler doğrultusunda sürekli iyileştirme-geliştirme için çalışacak,Office programlarını kullanabilen,Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış,Kesinlikle sigara kullanmayan,Tuzla, Pendik, Darıca, Çayırova ve Gebze' de ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofset Baskı Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Ofset Baskı OperatörüSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova, Darıca veya civarında ikamet eden, Ofset baskıda en az 3 yıl tecrübeli, En az lise, tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek, 40 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofset Baskı Kalite Kontrol Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Ofset Baskı Kalite Kontrol SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bay veya bayan, En az lise, tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Matbaa,ambalaj sektörlerinde Baskı Öncesi veya Baskı Sonrası bölümlerinde deneyimi bulunan,Baskı kalite kontrolünde tecrübeli, Kalite kontrol ve yönetim sistemi uygulamalarına hakim, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimi olan, Vardiyalı ve yoğun çalışma ortamına uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, diğer birimler ile koordineli çalışabilecek, İş takibi konusunda disiplinli, sorumluluk sahibi, titiz ve dikkat yoğunluğu üst seviyede bulunan,MS Ofis programlarına vakıf ve aktif olarak kullanabilen, İstikrarlı ve uzun çalışma hedefleyen, Raporlama yeteneği güçlü,analitik düşünce yapısına sahip, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Forklift OperatörüSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
İstanbul / Tuzla Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi' nde bulunan 75 yılı aşkın süredir Metal Ambalaj Sektörünün Öncüsü olan fabrikamızda görev alacak "Forklift Operatörü" aramaktayız.İlgili operatörlük belgesine sahip veya ehliyetine işletmiş olan,B sınıf ehliyetli, SRC2 ve psikoteknik belgesi olan,En az 3 yıl tecrübesi olan,Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova, Darıca veya civarında ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamyon Şoförü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Kamyon ŞoförüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
* Tuzla, Pendik, Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında ikamet eden,* En az 5 yıl tecrübeli,* Askerlik görevini tamamlamış,* E sınıfı şoför ehliyetine sahip, * SRC4 ve Psikoteknik raporu olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı