Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe ve Raporlama Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Muhasebe ve Raporlama SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
23-35 yaşları arasında olan,Muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Ön lisans ya da ticaret lisesi mezunu,Uzun süreli çalışmayı planlayan,Dikkatli, titiz, iş takip etme ve koordinasyon yeteneği olan ve zamanı iyi kullanabilen,Sorumluluk sahibi,Raporlama yeteneğine sahip,Kesinlikle sigara kullanmayan (Kullanan adaylar lütfen başvuru yapmasın),Pendik, Tuzla, Çayırova, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Pazarlama ve Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
İhracat Pazarlama ve Operasyon UzmanıSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
İleri seviyede Rusca ve İngilizce bilen,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, İhracat-satış alanında deneyimli, Dış ticaret operasyonunda en az 3 yıllık iş tecrübesi olan,Uluslararası teslim ve ödeme şekillerine, ihracat prosedürleri ve gümrük mevzuatına hakim,Yurt dışı pazar araştırması yapabilecek ve yeni müşteri bulabilecek,Müşteri odaklı, iletişim becerisi yüksek, Uzun vadeli çalışacak, sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden,Yabancı uyruklu başvurularda kabul edilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Şefi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Satınalma ŞefiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 Üniversite mezunu,Satın alma süreçleriyle ilgili 5 yıl deneyim sahibi,Üretim ve planlama ile birlikte koordine olarak satın alma planları oluşturabilecek,Tercihen ERP sistem bilgisine sahip,Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim,Tedarik ilişkilerinde güçlü,Uzun süreli çalışmayı hedefleyen,Kesinlikle sigara kullanmayan,Tuzla, Pendik Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Satış Pazarlama Yöneticisi/YönetmeniSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Bay ve Bayan,4 yıllık üniversite mezunu (Örgün eğitim),Satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl kurumsal şirket deneyimli,Tercihen ambalaj sanayi piyasası tecrübesi olan,Maaş + prim sistemiyle çalışacak,Dinamik, çalışkan ve insan ilişkileri kuvvetli,Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen,Siparişin alınmasından teslimine kadar tüm süreçleri takip edebilecek,Ofis ve sahada görev alıp, aktif müşteri ziyareti gerçekleştirecek,Aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini yapmış,İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden,Kesinlikle sigara kullanmayan.Sadece kriterlerimize uygun adayların başvurusu değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Kalite Kontrol SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Teknik Lise ya da üniversite mezunu,25-35 yaş arası.İmalat kalite kontrolü konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Teknik resim okuyabilen ve temel ölçüm cihazlarını  (kumpas, mikrometre, vb.) kullanabilen,Microsoft Office programlarına hakim,Ekip çalışmasına yatkın,Planlı, dikkatli ve sistematik çalışma becerisine sahip,Askerlik görevini tamamlamış,Tercihen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi,Tuzla, Pendik, Çayırova, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden,Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı