Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kamyon Şoförü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Kamyon ŞoförüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
* Tuzla, Pendik, Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında ikamet eden,* En az 5 yıl tecrübeli,* Askerlik görevini tamamlamış,* E sınıfı şoför ehliyetine sahip, * SRC4 ve Psikoteknik raporu olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Raporlama Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Muhasebe ve Raporlama SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bayan, 23-35 yaşları arasında olan, Muhasebe konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ön lisans ya da ticaret lisesi mezunu, Uzun süreli çalışmayı planlayan, Dikkatli, titiz, iş takip etme ve koordinasyon yeteneği olan ve zamanı iyi kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Raporlama yeteneğine sahip, Kesinlikle sigara kullanmayan (Kullanan adaylar lütfen başvuru yapmasın), Pendik, Tuzla, Çayırova, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Yöneticisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Satış ve Pazarlama YöneticisiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
  Bay ve Bayan, 4 yıllık üniversite mezunu (Örgün eğitim), Satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl kurumsal şirket deneyimli, Maaş + prim sistemiyle çalışacak, Dinamik, çalışkan ve insan ilişkileri kuvvetli, Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen, Siparişin alınmasından teslimine kadar tüm süreçleri takip edebilecek, Ofis ve sahada görev alıp, aktif müşteri ziyareti gerçekleştirecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden,? Kesinlikle sigara kullanmayan. Sadece kriterlerimize uygun adayların başvurusu değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı