Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj A.Ş.
Makam ŞoförüSamka Metal Ambalaj A.Ş.
En az Lise Mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübe sahibi, Asgari 10 yıllık sürücü belgesine sahip, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, İşini seven, dürüst ve sorumluluk sahibi, dakik, 40 – 45  yaş aralığında, Adli sicil kaydı olmayan, referans verebilecek, Kesinlikle sigara kullanmayan, Tuzla, Kurtköy, Pendik ve civarında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj A.Ş.
SekreterSamka Metal Ambalaj A.Ş.
  Bayan Lise yada ön lisans mezunu, En az 3 yıl deneyimli, Diksiyonu çok düzgün, dinamik, güler yüzlü, İletişim becerisi yüksek ve koordinasyon yeteneğine sahip, Santral kullanmasını bilen, Ekip çalışması bilincine sahip, Office programlarını kullanmasını bilen, İş ve süreç takibi güçlü, Cumartesi yarım gün çalışmasında engel olmayan, Kesinlikle sigara kullanmayan, Pendik, Tuzla, Darıca, Gebze, Çayırova ve civarında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üretim MühendisiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
  Bay, Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun, En az 3 yıl üretim tecrübeli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Oto ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova ve Darıca civarında ikamet eden, Fabrika yönetimine ve verimlilik artışına katkıda bulunacak, Personel sevk ve idaresinde etkin rol alacak, Dinamik, enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü. Kesinlikle sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı