Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Kalite Güvence MüdürüSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bay veya bayan, Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun, En az 5 yıl yöneticilik ve üretim tecrübesi olan, Kalite sistemleri konusunda eğitim almış, kurulması, yönetimi ve devamlılığın sağlanması konularında deneyimli, Proses kalite yönetimi konusunda tecrübeli, ISO 9001 konularına hakim, Planlama,organizasyon ve koordinasyon becerisi olan, Raporlama ve dökümantasyon becerileri yüksek, Kalite sistemi ve ekibini kurup yönetebilecek, Yıllık hedefler doğrultusunda sürekli iyileştirme-geliştirme için çalışacak, Office programlarını kullanabilen, C sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış, Kesinlikle sigara kullanmayan, Tuzla, Pendik, Darıca, Çayırova ve Gebze' de ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamyon Şoförü İzmir Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Kamyon ŞoförüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
* İzmir / Aliağa'da ikamet eden,* En az 5 yıl tecrübeli,* Askerlik görevini tamamlamış,* E sınıfı şoför ehliyetine sahip, * SRC4, psikoteknik raporu ve dijital takograf kartı olan.* 1.650 TL maaş + Agi + Prim* Çalışma saatleri: Sabah 08:30 -  Akşam 18:30  (5 gün, haftasonu tatil) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KESME SIVAMA KALIPÇISI Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj A.Ş.
KESME SIVAMA KALIPÇISISamka Metal Ambalaj A.Ş.
  Meslek Lisesi,Teknik Lise;Torna-Tesviye veya Kalıpçılık Bölümü mezunu, En az 5 yıllık iş tecrübesi olan, Talaşlı imalat bilgisine sahip, Teknik resim okumasını bilen, ölçüm aletlerini kullanabilen, Kesme, sıvama ve progresiv kalıp konularında minimum 5 yıl tecrübeli, Torna, Kalıpçı Frezesi, Satıh Taşlama, Radyal Matkap ve benzeri işleme merkezi (CNC) etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış, Kurtköy, Pendik,  Tuzla, Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında ikamet eden, Bay,  Tercihen sigara kulanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı