Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Yönetim Sistem Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Kalite Yönetim Sistem MüdürüSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bay veya bayan,Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,En az 5 yıl yöneticilik ve üretim tecrübesi olan,Kalite sistemleri konusunda eğitim almış, kurulması, yönetimi ve devamlılığın sağlanması konularında deneyimli,Proses kalite yönetimi konusunda tecrübeli,ISO 9001, ISO14001, OHSAS 18001 ve FSSC 22000 konularına hakim,Planlama,organizasyon ve koordinasyon becerisi olan,Raporlama ve dökümantasyon becerileri yüksek,Kalite sistemi ve ekibini kurup yönetebilecek,Yıllık hedefler doğrultusunda sürekli iyileştirme-geliştirme için çalışacak,Office programlarını kullanabilen,Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış,Kesinlikle sigara kullanmayan,Tuzla, Pendik, Darıca, Çayırova ve Gebze' de ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üretim MühendisiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Bay, Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Oto ehliyetli ve aktif araç kullanabilen,Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova ve Darıca civarında ikamet eden,Fabrika yönetimine ve verimlilik artışına katkıda bulunacak,Personel sevk ve idaresinde etkin rol alacak,Dinamik, enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü.Kesinlikle sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat ve İhracat Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
İthalat ve İhracat Operasyon SorumlusuSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
İyi derecede ingilizce bilen,Tercihen üniversitelerin işletme veya dış ticaret bölümlerinden mezun,Dış ticaret işlemleri, müşteri ilişkileri ve operasyon konusunda tecrübeli, minimum 3 yıl deneyimli,Dış ticarette teslim ve ödeme şekillerine (akreditif vs.) uygun olarak sevkiyatın gerçekleştirilmesi ve gerekli evrakların hazırlanması konusunda bilgili,MS Office programlarını etkin olarak kullanan,25-35 yaşları arasında,Bay veya bayan,İstanbul Anadolu Yakası, Pendik, Tuzla, Kartal, Maltepe, Bostancı, Ataşehir, Kozyatağı, Ümraniye, Kocaeli, Çayırova, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden.Kesinlikle sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Yöneticisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Satış ve Pazarlama YöneticisiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Bay ve Bayan,4 yıllık üniversite mezunu (Örgün eğitim),Satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl kurumsal şirket deneyimli,Tercihen ambalaj sanayi piyasası tecrübesi olan,Maaş + prim sistemiyle çalışacak,Dinamik, çalışkan ve insan ilişkileri kuvvetli,Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen,Siparişin alınmasından teslimine kadar tüm süreçleri takip edebilecek,Ofis ve sahada görev alıp, aktif müşteri ziyareti gerçekleştirecek,Aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini yapmış,İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden,Kesinlikle sigara kullanmayan.Sadece kriterlerimize uygun adayların başvurusu değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı