Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Forklift Operatörü Kocaeli Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Forklift OperatörüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
* Forklift belgesi olan* Çok iyi düzeyde forklift kullanabilen* B sınıfı ehliyetli, SRC2 ve Psikoteknik belgesi olan,* En az 3 yıl tecrübeli* Gebze, Çayırova,  Darıca ve civarında ikamet eden adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj A.Ş.
Mekanik Bakım SorumlusuSamka Metal Ambalaj A.Ş.
  Teknik resim okuyabilen, İyi düzeyde torna, freze ve matkap kullanan, En az 5 yıllık iş tecrubesi olan, 25-50 yaşları arasında, İşini severek yapan, referans verebilecek , Kurtköy, Pendik, Tuzla, Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında ikamet eden, Bay, Tercihen sigara kulanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üretim MühendisiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
  Bay, Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun, En az 3 yıl üretim tecrübeli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Oto ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova ve Darıca civarında ikamet eden, Fabrika yönetimine ve verimlilik artışına katkıda bulunacak, Personel sevk ve idaresinde etkin rol alacak, Dinamik, enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Ön Muhasebe SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bayan23-35 yaşları arasında olanÖn muhasebede en az 3 yıl tecrübeliLİNK muhasebe programı kullanabilecekERP tecrübeliOffice programlarını çok iyi derecede kullanabilenÖn lisans ya da ticaret lisesi mezunuUzun süreli çalışmayı planlayanFiziki ve kayıtlı stokların uyumunu sağlayabilecekDikkatli, titiz, iş takip etme ve koordinasyon yeteneği olan ve zamanı iyi kullanabilenSorumluluk sahibiRaporlama yeteneğine sahipSigara kullanmayan (Kullanan adaylar lütfen başvuru yapmasın)Pendik, Tuzla, Çayırova, Gebze, Darıca’da ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı