Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üretim MüdürüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Tercihen makine ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun Tuzla, Pendik, Kartal, Çayırova, Darıca, Gebze ve civarında  ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış Üretim sahasında çalışacak Sigara kullanmayan Oto ehliyeti olan İmalat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Mekanik, elektrik ve pnömatik konularını tanıyan Kaliteden sorumlu olacak Organizasyon ve yönetim becerilerine sahip Çözüm üretme ve karar verme yeteneği gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yetki ve sorumluluk almaya hazır Disiplin ve otorite kurma beceresine sahip Üretimden sorumlu ÜRETİM MÜDÜRÜ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite ve Sistem Güvence Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Proses Kalite ve Sistem Güvence MüdürüSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun. En az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Kalite sistemleri konusunda eğitim almış, kurulması, yönetimi ve devamlılığın sağlanması konularında deneyimli.Proses kalite yönetimi konusunda tecrübeli. ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000 konularına hakim. Planlama,organizasyon ve koordinasyon becerisi olan. Raporlama ve dökümantasyon becerileri yüksek. Kalite sistemi ve ekibini kurup yönetebilecek. Yıllık hedefler doğrultusunda sürekli iyileştirme-geliştirme için çalışacak. Office programlarını kullanabilen. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış. Tuzla, Pendik, Darıca, Çayırova ve Gebze' de ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamyon Şoförü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Kamyon ŞoförüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
* Tuzla, Pendik, Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında ikamet eden,* En az 5 yıl tecrübeli,* Askerlik görevini tamamlamış,* E sınıfı şoför ehliyetine sahip, * SRC4 ve Psikoteknik raporu olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Baskı Kalite Kontrol Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Baskı Kalite Kontrol SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bay veya bayan En az lise, tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya MYO mezunu adaylar Matbaa,ambalaj sektörlerinde Baskı Öncesi veya Baskı Sonrası bölümlerinde deneyimi bulunanBaskı kalite kontrolünde tecrübeli Kalite kontrol ve yönetim sistemi uygulamalarına hakim Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimi mevcut olan Vardiyalı ve yoğun çalışma ortamına uyumlu Takım çalışmasına yatkın, diğer birimler ile koordineli çalışabilecek İş takibi konusunda disiplinli, sorumluluk sahibi, titiz ve dikkat yoğunluğu üst seviyede bulunanMS Ofis programlarına vakıf ve aktif olarak kullanabilen İstikrarlı ve uzun çalışma hedefleyen Raporlama yeteneği güçlü,analitik düşünce yapısına sahip Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Forklift OperatörüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
* Forklift belgesi olan* Çok iyi düzeyde forklift kullanabilen* B sınıfı ehliyetli, SRC2 ve Psikoteknik belgesi olan,* En az 3 yıl tecrübeli* Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova, Darıca ve civarında ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Satış Pazarlama Genel Müdür YardımcısıSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Gıda, Makine, Endüstri Mühendisliği veya Pazarlama, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda en az 5 yıl deneyimli,Temsil ve ikna yeteneği olan, Tercihen boya ve kimya sanayi piyasası tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı