Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1943
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
 
 

 

Samka Metal Ambalaj Sanayi AŞ, kurulduğu 1943 yılından bu yana Türkiye'deki metal ambalaj sektörünün en önde gelen ve güvenilir firmalarından biri olup; boya,gıda,kimya ve promosyon endüstrileri için baskılı ve baskısız teneke kutu ve kova üretimi yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinen Samka AŞ, 0.15 lt. den 20 lt ye kadar değişik kapasitelerde metal ambalaj üretmektedir. Buna paralel olarak müşterilerimizin taleplerine göre muhtelif ebatlarda ve değişik teknik özelliklerdeki teneke kutuları üretebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmak için oluşturduğumuz AR-GE Departmanı, Tasarım Grafik Atölyesi ve off-set baskı bölümü çok hızlı hizmet verebilmektedir. Dünya metal ambalaj sektöründeki en son yenilikleri takip edip, yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı görev bilen Samka AŞ, geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimini sizlere sunmaktan kıvanç duyar.
 

SAMKA METAL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
Aydınlı Mah. 1.Sanayi Cad. No:16 TUZLA  / İSTANBUL

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Matbaacılık

Firma web sitesi: www.samkametal.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
YemekhaneSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Satış Pazarlama Genel Müdür YardımcısıSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin Gıda, Makine, Endüstri Mühendisliği veya Pazarlama, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda en az 5 yıl deneyimli,Temsil ve ikna yeteneği olan, Tercihen boya ve kimya sanayi piyasası tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Mekanik Bakım SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Teknik resim okuyabilen, İyi düzeyde torna, freze ve matkap kullanan,En az 5 yıllık iş tecrubesi olan, 25-50 yaşları arasında, İşini severek yapan, referans verebilecek , Kurtköy, Pendik, Tuzla, Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında ikamet eden,Bay, Tercihen sigara kulanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamyon Şoförü Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Kamyon ŞoförüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
* Tuzla, Pendik, Gebze, Darıca, Çayırova ve civarında ikamet eden,* En az 5 yıl tecrübeli,* Askerlik görevini tamamlamış,* E sınıfı şoför ehliyetine sahip, * SRC4 ve Psikoteknik raporu olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat ve İhracat Operasyon Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
İthalat ve İhracat Operasyon SorumlusuSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Bay veya bayan,İyi derecede ingilizce bilen,Tercihen üniversitelerin işletme veya dış ticaret bölümlerinden mezun,Dış ticaret işlemleri, müşteri ilişkileri ve operasyon konusunda en az 3 yıldeneyimli,Dış ticarette teslim ve ödeme şekillerine (akreditif vs.) uygun olarak sevkiyatın gerçekleştirilmesi ve gerekli evrakların hazırlanması konusunda bilgili,MS Office programlarını etkin olarak kullanan,25-35 yaşları arasında,İstanbul Anadolu Yakası; Pendik, Tuzla, Kartal, Maltepe, Bostancı, Ataşehir, Kozyatağı, Ümraniye. Kocaeli; Çayırova, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden.Kesinlikle sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdür Yardımcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Fabrika Müdür YardımcısıSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Tercihen makine ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezunTuzla, Pendik, Kartal, Çayırova, Darıca, Gebze ve civarında  ikamet edenAskerlik görevini tamamlamış Sigara kullanmayan Oto ehliyeti olan İmalat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Mekanik, elektrik ve pnömatik konularını tanıyan Kalite yönetim sistemlerini uygulayabilen Organizasyon ve yönetim becerilerine sahip Çözüm üretme ve karar verme yeteneği gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yetki ve sorumluluk almaya hazır Disiplin ve otorite kurma beceresine sahip Üretimden sorumlu FABRİKA MÜDÜR YARDIMCISI aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Kocaeli Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Forklift OperatörüSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
* Forklift belgesi olan* Çok iyi düzeyde forklift kullanabilen* B sınıfı ehliyetli, SRC2 ve Psikoteknik belgesi olan,* En az 3 yıl tecrübeli* Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova, Darıca ve civarında ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üretim MühendisiSamka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Oto ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova ve Darıca civarında ikamet eden,Fabrika yönetimine ve verimlilik artışına katkıda bulunacak,Personel sevk ve idaresinde etkin rol alacak, Dinamik, enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,Kesinlikle sigara kullanmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) Samka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Kalite Kontrol SorumlusuSamka Metal Ambalaj San.A.Ş.
Bay veya bayan,Teknik Lise ya da üniversite mezunu,25-35 yaş arası.İmalat kalite kontrolü konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Temel ölçüm cihazlarını  (kumpas, mikrometre, vb.) kullanabilen,Microsoft Office programlarına hakim,Ekip çalışmasına yatkın,Planlı, dikkatli ve sistematik çalışma becerisine sahip,Askerlik görevini tamamlamış,Tercihen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi,Tuzla, Pendik, Çayırova, Gebze, Darıca ve civarında ikamet eden,Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı