Son Arama SonuçlarıSampa Otomotiv 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1950


Samsun, çağlar boyunca önemli başlangıçların hareket noktası olmuştur. Tarihin akışına adını yazdıran bu kent, şimdilerde Türkiye'nin ekonomik başarısı için önemli bir oluşuma ev sahipliği yapıyor. 1950’li yıllarda üretime başlayan küçük bir işletme, 1994 yılında, daha büyük hedeflere ulaşmak amacıyla gerçekleştirdiği yeni yapılanmayla, Sampa Otomotiv’e dönüştü.
Bugün Türkiye Otomotiv sektörünün gurur duyduğu üretici firmalardan biri haline gelen Sampa dünyanın önemli ağır vasıta, çekici ve dorselerine yedek parça sağlıyor. Sampa Otomotiv’deki tüm ürünler ( AR&GE / Araştırma& Geliştirme ) Merkezi’nın şartnamesine göre üretilmektedir. AR&GE Merkezi yüksek kaliteli ve daha dayanıklı teknolojik ürünler sunmak için dünya pazarındaki tüm teknolojik değişimleri yakından takip etmektedir.
30.000 çeşit ürüne ulasan bir yelpazede yedek parça hazırlayan Sampa Otomotiv, kendisine duyulan güvenin, kalitesinden ödün vermeme prensibine dayalı olduğunun bilincindedir.
Bu nedenle, her çalışanın bilincinde olduğu kalite sorumluluğuyla tüm ürünler, kalite kontrol sistemine ve ISO 9001 - TS 16949 standartlarına uygunluğu için dikkatlice kontrol edilmektedir.
52.000 metrekare kapalı alana sahip olan Sampa Otomotiv şu bölümlere ayrılmaktadır: vulkanizasyon , hava körükleri , kalıp imalat, plastik enjeksiyon, Çeki kolu- V kolu, işleme, metal presleme , sıcak dövme, yüzey işlem, depo ve lojistik bölümleri Sampa Otomotiv, kurulumundan bu yana tüm makina ve ekipmanlarını güncellediğini garanti etmektedir.
Bunun yanı sıra Sampa Otomotiv üretimini , ölçümler ve analiz laboratuvarları ile desteklemektedir.
Sampa Otomotiv, Türk Ekonomisi’ne önemli katkıda bulunan bir firmadır. Ek olarak, Sampa , otomotiv sektöründeki tüm ihracatçı firmalar arasında 46. Sırada yer almıştır.
Sampa Otomotiv, küresel otomotiv sektöründe bir dünya markası olmayı hedeflemekte olup, dünyanın farklı bölgelerindeki depoları ve dağıtım kanalları ile, 116 ülkedeki binlerce müşteriye hizmet vermektedir.

 
DEPARTMANLARIMIZ
Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü
Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü
Mali İşler Direktörlüğü
Pazarlama Satış ve Marka Direktörlüğü
Tedarik Zinciri Direktörlüğü
Üretim Direktörlüğü
Kalite Direktörlüğü

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
“En değerli varlığımız insan kaynağımızdır.”
Bireylerin kendilerini huzurlu hissedebildiği, kendi yetkinliklerini ve şirketin başarısını sürekli ileri taşıma gayreti içinde bulunacakları bir  ortamın hem iş yerimiz hem de çalışanlarımız için son derece yararlı olacağının bilincindeyiz.
Bu bilinçle, şirketimiz hedefleri doğrultusunda nitelikli insan gücünün topluma kazandırmak, adaylara eşit fırsatlar sağlamak, girişimci yönetim tarzını teşvik etmek, şirket politika ve stratejileri ile uyumlu bir insan kaynakları planlaması yapmak, eğitimi sürekli destekleyerek uluslararası rekabette ihtiyaç duyulan yüksek performanslı ve sosyal ilişkileri kuvvetli kişiler yaratmak, çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını artırmak başlıca politikalarımızdır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi

Firma web sitesi: www.sampa.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Prim
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Sampa Otomotiv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP MODÜL UZMANI Samsun Sampa Otomotiv San. Tic. A.Ş.
SAP MODÜL UZMANISampa Otomotiv San. Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik Mühendisliği veya İşletme gibi ilgili bölümlerinden mezun,Takım bilincine sahip, iletişim gücü yüksek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, SAP SD modülünde en az 5 sene iş tecrübesine sahip, projelerde modül danışmanı olarak görev almış,İşletme içindeki yeni süreç analizlerini ve uyarlamaları, test süreçlerini, kullanıcı desteğini, gerekli eğitimler ve iş takibi süreçlerini yürütecek,Tercihen CRM modülüne hakim, Middleware kuyruğunu izleyebilecek, Tercihen ABAP bilgisi olan (debug yapma ve kod okuma), Tercihen SAP Hybris ve/veya e-ticaret süreçlerinde bulunmuş, MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen  (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook),Analitik düşünce ve sonuç odaklı çalışma yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,?               Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Samsun lokasyonu için; SAP MODÜL UZMANI olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ Samsun Sampa Otomotiv San. Tic. A.Ş.
MAKİNE MÜHENDİSİSampa Otomotiv San. Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tasarım ve analiz programlarına (Solidworks, Autocad) hakim·         Problem çözme yeteneğine sahip, analitik düşünebilen, etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,·        Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Samsun ilinde ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı