Sandoz 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1886


Global Novartis Şirketler Topluluğu iştiraki olan Sandoz, eşdeğer ilaç alanında dünya lideridir ve kaliteli bir sağlık hizmetine sürdürülebilir erişim sağlar. Sandoz'da dünya genelinde 26.000'den fazla çalışanıyla, dünyanın her yerindeki hastalara ve müşterilere uygun maliyetli yüksek kaliteli ürünler sağlar.
 
Sandoz, 2014 yılında 9,6 milyar ABD Doları satış rakamına ulaşan yaklaşık 1.100 adet molekülden oluşan küresel bir portföy sunmaktadır. Sandoz, anti-enfektif, oftalmik ilaçlar ve transplantasyon ilaçlarının yanı sıra biyobenzer ürünlerde de dünya çapında lider pozisyondadır. Sandoz aynı zamanda eşdeğer enjektabllar, dermatoloji ve solunumdan, kardiyovasküler, metabolizma, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal ve ağrıya kadar temel terapötik alanlarda dünya genelindeki lider konumunu korumaktadır.
 
Sandoz, etkin farmasötik maddeler (API'lar) ve biyoteknolojik maddeler de dahil olmak üzere ara ürünlerin yanı sıra bitmiş dozaj formu (FDF) geliştirir, üretir ve pazarlar.  Sandoz portföyünün neredeyse yarısı standart eşdeğer ilaçlara göre geliştirilmesi ve üretilmesi bilimsel olarak daha zor ilaçlar olan farklılaştırılmış ürünlerden oluşur.
 
Sandoz, eşdeğer girişimlerini 2003 yılında Sandoz markası altında birleştirdikten sonra kaydettiği güçlü organik büyümenin yanı sıra, Lek (Slovenya), Sabex (Kanada), Hexal (Almanya), Eon Labs (ABD), EBEWE Pharma (Avusturya), Oriel Therapeutics (ABD) ve Fougera Pharmaceuticals (ABD) şirketlerini bünyesine katarak satın alma yoluyla da önemli bir büyüme göstermiştir.
 
Vizyonumuz: 

Biz, tüm dünyada insanların sağlık hizmetlerine her zaman erişebilmeleri için; yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerin üretiminde, geleneksel kalıpların dışında pazara yenilikçi teknolojileri ve dağıtım sistemlerini sunarak, eşdeğer ilaç pazarında  önemli bir farklılık yaratacağız. Pazarda en üstün performansa ulaşarak sektörde öncü olacağız. Çalışanlarımızın işlerinde gösterdikleri özen ve çalışma azmini; müşterilerimiz, hastalarımız ve toplumumuza da yansıtacağız.

Değerlerimiz:
 
Yenilik
Kalite
İşbirliği
Performans
Cesaret
Dürüstlük

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç SanayiSandoz İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Product Manager İstanbul(Asya) Sandoz
Product ManagerSandoz
Sandoz, a global leader in the rapidly growing generics industry, is a company in which doctors, pharmacists and patients worldwide have placed their trust for more than 100 years. With our 28.000-plus employees in more than 130 countries, we save and improve lives by developing, producing and distributing high-quality, affordable pharmaceuticals. Choosing Sandoz is always "a healthy decision". Through our work and our medicines, we have committed ourselves to improving the quality of life of people the world over. Our future holds many opportunities. Let’s explore them together!We are looking for a Product Manager.The ideal candidate is required to have the following experience and skills;Bachelors degree in Engineering, Business Administration etc. Min. 2 years experience as Product Manager Fluency in spoken and written English Excellent command of MS Office application Strong analytical skills Team player and have good communication skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyon Uzmanı - Dönemsel İstanbul(Avr.), ... Sandoz
Satış Operasyon Uzmanı - DönemselSandoz
Sandoz, eşdeğer farmasötikler ve biyobenzerlerde küresel bir liderdir. Dünya genelinde insanlara yüksek kalite ilaçlara erişmelerinde yardımcı olmak üzere, yeni yaklaşımlara öncülük ederek, artan sağlık ihtiyaçlarını desteklemek için topluma katkıda bulunmaktayız. 2005 yılından bu yana ihracatta birinci sırada yer alan Sandoz Türkiye, şu anda dünya çapında 130’dan fazla ülkede 28000’den fazla çalışana sahiptir. Sandoz olarak İstanbul Kavacık Merkez Ofisimizde Ulusal Satış ve Ticari Oprasyonlar Bölümünde çalışacak ve satış operasyon süreçlerinin takibinden sorumlu olacak 9 aylık süreyle dönemsel olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İletişimi kuvvetli, insan ilişikilerinde başarılı, Yüksek derecede sorumluluk sahibi ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Problem Çözme ve takip yetkinliği güçlü, detaylara önem veren, takım çalışmasına uyumlu,Sonuç odaklı, Çok iyi derecede MS Office ve SAP sistem bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temporary HR Business Partner İstanbul(Asya) Sandoz
Temporary HR Business PartnerSandoz
Sandoz, a global leader in the rapidly growing generics industry, is a company in which doctors, pharmacists and patients worldwide have placed their trust for more than 100 years. With our 28.000-plus employees in more than 130 countries, we save and improve lives by developing, producing and distributing high-quality, affordable pharmaceuticals. Choosing Sandoz is always "a healthy decision". Through our work and our medicines, we have committed ourselves to improving the quality of life of people the world over. Our future holds many opportunities. Let’s explore them together! We are looking for a Temporary HR Business Partner for nine months periodat Sandoz Turkey HQ, Kavacık OfficeThe ideal candidate is required to have the following experience and skills;Bachelor’s degree preferably in Business Administration, Industrial Engineering, Economics or relevant fields.Minimum 3 years of experience of all HR functions, especially in  recruitment and performance management processes, compensation & benefits operations, (experience as an HRBP in Pharma sector will be an asset)Fluency in both written & spoken English is a must Excellent knowledge of MS Office applications (particularly Excel and Powerpoint)Strong communication skills, Result and customer oriented, Excellent analytical and follow-up skills, Able to perform in a highly dynamic environment requiring multitasking & correct prioritization,No military obligation for male candidates
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sentez Uzmanı İstanbul(Asya) Sandoz
Sentez UzmanıSandoz
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezunTercihen Organik Sentez konusunda deneyimliErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden Güçlü iletişim becerilerine sahip İyi bir takım oyuncusu olan Iyi derecede ingilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Lideri İstanbul(Asya) Sandoz
Vardiya LideriSandoz
Kimya Mühendisliği bölümünden mezunMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenTercihen SAP kullanabilenTPM / TQM bilgisi tercih sebebidirErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışİstanbul Anadolu yakasında ikamet edenİyi derecede ingilizce bilenErkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Öğrenmeye ve gelişime açık
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri Kocaeli Sandoz
Uzun Dönem İnsan Kaynakları StajyeriSandoz
Novartis Teknik Operasyonlar Gebze Fabrikası Uzun dönem İnsan Kaynakları departmanında staj yapmak üzere,Üniversitelerin ÇEKO, İşletme, Endüstri Mühendisliği bölümlerinde lisans yada yüksek lisans öğrencisi,İyi derecede İngilizce bilen, MS office programlarını etkin kullanabilen, Haftada en az 3 gün çalışabilecek, Güçlü iletişim becerisi olan. Okulu tarafından staj yapma zorunluluğu bulunan.
Stajyer        İlan Detayı