Saray Bisküvi 

Şirket BilgileriSaray Bisküvi

TREND Emtia Dağıtım ve Gıda Pazarlama Ticaret A.Ş. pazarlama, satış ve dağıtım konularda hizmet vermek üzere 2008 yılında  Saray Holding A.Ş.’nin çatısı altında yer alan ve Türkiye’de, sektöründeki önde gelen kuruluşlardan biri olan  Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş nin; satış dağıtım pazarlama reklam faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Bu kapsamda;  pazar analizleri, ulusal ve uluslararası piyasalarda sektör ile ilgili gelişmelerin takibi, tüketici bazında genel ve özel eğilimlerin belirlenmesi, yeni ürünlerin geliştirilmesi, sektörel  gelişimin takibi gibi konularda araştırma, analiz, raporlama çalışmaları yapmaktadır. TREND olarak hedefimiz Türkiye’nin önde gelen dağıtım ve pazarlama firmalarından olmak, piyasaya sunduğumuz her ürün gurubunda öncü olmak, tüketicileri kalite ile buluşturarak pazar a yenilikler getirmektir. Bu kapsamda teknolojik alt yapımızla analitik, veri bazlı çalışıp önce müşteri memnuniyeti ve kalite den taviz vermeden sektörü sürükleyen hale gelmek, Şu an yurt çapında 80 e yaklaşan distiribütörümüz ve bütün dağıtım kanallarımız ile portföyümüz deki ürünleri ülkemizin en ücra kösesine kadar taşıyıp Türk tüketicisiyle buluşturmaktır.

 SARAY BİSKÜVİ  A.Ş.

SARAY Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. tesislerinin büyüklüğü ve teknolojisi ile dünya nın önde gelen bisküvi ve çikolata üreticileri arasında yer almaktadır. 1981 yılında şekerleme üretimiyle endüstriyel hayata adım atan Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. bugün Karaman ve Kırklareli üretim tesislerinde yaklaşık 75.000 m2 kapalı alanda ve alanında uzman, yaklaşık 2 bin kişilik bir ekiple günlük 400 ton kurulu kapasiteye ulaşan tesislerinde üretim yapmaktadır.

Saray markasının yurt içindeki ve yurt dışındaki başarısının arkasında ürün kalitesi ile müşteri memnuniyeti ilkesi ve rekabetçi firma politikası yatıyor. Saray ürünleri en küçük yerleşim birimindeki bakkallardan, en büyük alışveriş merkezlerindeki hipermarketlere kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki satış noktalarında tüketicisi ile buluşmaktadır. Tüketici kaliteli ve lezzetli Saray ürünlerini, her yerde, her zaman ve en taze biçimde bulmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte olup, devamlı yenileme, modernizasyon ve Ar-Ge yatırımlarını sürdüren Saray Topluluğu, bu yatırımlara can veren, çağdaş bilimin gereklerini yerine getiren uzman bir ekiple faaliyetlerini sürdürmektedir.
400 çeşidi aşan bir ürün portföyüne sahip bulunan Saray; dinamik ve tecrübeli satış-pazarlama ekibinin çalışmalarıyla, her yıl yaklaşık 40’a yakın yeni ürün çeşidini piyasalara sunmaktadır.

Saray, “Yenilikçi Stratejisi” doğrultusunda son dönemlerde; teknolojik yatırımlarla birlikte AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek daha az katkılı, daha doğal, enerjik, sağlıklı, farklı ve yeni ürünler ortaya koyarak insanlığın hizmetine sunmakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

SARAY HOLDİNG A.Ş.

1996 yılında kurulan Saray Holding ve bünyesindeki  şirketleri ile Türkiye'nin ve dünyanın güçlü, ciddi, vizyonu geniş, güvenilir holdingleri arasına girmeyi başarmış, güçlü markalar yaratamaya, kaliteli ürünler üretmeye, çok büyük tesislerde binlerce kişiye iş sağlamaya, sektöründe geniş bir pazar payı oluşturmaya yön veren şirketleri ile örnek model oluşturmuştur.

Saray Holding A.Ş. her zaman insan merkezli düşünen, her türlü üretimin ve hizmetin, insana hizmet etmeyi hedeflediği bir anlayışı benimsemiştir.  Çağdaş, modern, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından izleyerek, Başta gıda olmak üzere faaliyet gösterdiği 4 ana sektörde yurt içinde 8 yurt dışında 3 fabrika ve holding bünyesinde ki 15 i bulan şirketleri ile binlerce kişiye istihdam kapısı olmakta, kurmus olduğu Sekasar vakfı ile de soysal sorumluluk görevlerini yerine getirmektedir

Tüm SARAY organizasyonun benimsediği, dürüstlük, bilimsellik, ulusal ve uluslar arası değerlere saygılı olmak, çağdaş metodlarla çalışmak, geleneklere bağlılık, geçmişten örnek alarak, geleceğe güvenle bakmak, insana ve doğaya saygı duymak ilkelerimizi oluşturmaktadır. Bunlar uzun ömürlü, istikrarlı ve başarılı olan kurumların ve şirketlerin varlığının altın anahtarlarıdır. Saray Holding A.Ş. benimsediği " İnsana değer ver ki, insana hizmet et ki, kurumun yaşasın" düşüncesiyle, paylaşımcı, atak, dinamik, güçlü, ekonominin evrensel kurallarına göre icraat yapan bir kuruluştur.

Hedefimiz; uluslararası boyutlarda, insana hizmet ilkesinin ışığında faaliyetlerimize yön vermek, yeni yatırımlarla oluşacak şirketleri Holdingimizin şemsiyesi altında toplamak ve bir "Dünya gıda devi" haline gelmek, bilimsel, teknolojik, gelişmelerin yakın takibinden doğacak organizasyon ve icraatlarla dünyanın önde gelen holdinglerinden biri olmaktır.

Saray Holding A.Ş. olarak en büyük sermayenin insan olduğuna inanıyor, insan yetiştirmeye önem veriyoruz. Bütün şirketlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte, icraatlarımızın her aşamasında, insanlığın huzuru ve gelişimini hedefleyen evrensel bir bilinçle, toplumcu, paylaşımcı, devlet ve millet işbirliğine inanan bu dünya görüşünü hayata geçiriyoruz.Saray Bisküvi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurtdışı Satış Müdürü İstanbul Milkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş.
Yurtdışı Satış MüdürüMilkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş.
SARAY Holding olarak gururla yaşattığımız hayalimiz ve önceliğimiz; ekonomisi daha büyük, refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye için üzerimize düşen katkıyı sağlamak, bu süreçte ülkemizin insan kaynağına duyduğumuz güven ve çalıştığı sektör ve konumu ne olursa olsun sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmayı isteyen insanlarla çalışmayı ilke edinmek olmuştur.
 
Bu gün gıda, sanayi, lojistik, mobilya, ambalaj, enerji sektörlerinde faaliyet gösteren 10’ dan fazla şirketimizle iş dünyasının en güvenilir ve önemli gruplarından biri olduk. SARAY Holding’in misyonunu devam ettirmesine katkı sağlayabilecek adayları aramızda görmek istiyoruz.
 
Bu nedenle;
 
Holdingimizin Karaman ilinde kurulu MİLKMAN Süt ve Süt Ürünleri A.Ş. İhracat Biriminde görevlendirilmek üzere, aşağıda özellikleri yazılı YURT DIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.
 
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun,
Askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Seyahate engel durumu olmayan,
İyi derecede MS Office kullanabilen,
Çok iyi derecede İngilizce bilen ( + Arapça bilmek tercih nedeni),
Gıda sektöründe(tercihen süt ve süt ürünleri) satış deneyimine sahip,
Orta Doğu ve Afrika pazarlarında portföyü ve satış tecrübesi olan,
Sonuç odaklı ve satış hedefli çalışabilecek,
Dinamik, çözüm üretebilecek ve hızlı karar alabilecek,
İnsan ilişkileri güçlü, proaktif ve ikna kabiliyeti yüksek,
Müşteri Yönetimi beceri ve tecrübesine sahip,
Sektörü ve potansiyel pazarları analiz edebilen.
Benzer görevde en az 5 yıl tecrübeli,
40 yaşını aşmamış, askerlik ile ilişiği olmayan, bay
İstanbul’ da ikamet eden ya da edebilecek durumda olan adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Karaman Milkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş.
Gıda MühendisiMilkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş.
Türkiye’nin hızlı büyüyen gruplarından Saray Holding, gıda alanında Karaman’da faaliyet gösteren Milkman Süt ve Süt ürünleri üretim tesisinde Kalite Sağlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisi aramaktayız. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
·         Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,
·         Gıda sektöründe özellikle süt ve süt ürünleri üretimi ortamında en az 2 yıl deneyim sahibi,
·         Tercihen İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
·         Word, excell ve MsOffice programlarına hâkim,
·         Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetimi Sistemlerinde (HACCP, ISO-9001, ISO 22000, BRC, IFS) sistemleri ile çalışmış,
·         Kalite odaklı, analitik düşünebilen, öğrenmeye ve yeniliklere açık,
·         Veri analizi ve raporlama konusunda kendini yetiştirmiş,
·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
·         35 yaşını aşmamış,
·         Gerektiğinde vardiyalı düzende çalışabilecek,
·         Karaman'da ikamet edebilecek,
·         Bay -  Bayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Planlama UzmanıSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
PLANLAMA UZMANI
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,
MS Office programlarını kullanabilmek, özellikle excel’de makro yazabilmek,
SAP, SD-MM Modülünü iyi derecede kullanabilmek,
Tercihen FMCG sektöründe en az 3 yıl tecrübeye sahip olmak,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek,Seyahat engeli bulunmamak.
 Görev yeri:  İstanbul Merkez Ofis / Asya Yakası
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Müdürü İstanbul(Avr.) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
İş Geliştirme MüdürüSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
İş Geliştirme ve Potansiyel Pazarlar Müdürü
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak,
MS Office programlarını kullanabilmek,
İyi derecede İngilizce bilmek,
En az 5 yıl tecrübeye sahip olmak,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek,Seyahat engeli bulunmamak.
 Görev yeri: İstanbul Avrupa Yakası 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Müdürü İstanbul(Avr.) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Müşteri İlişkileri MüdürüSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Satış ve Müşteri İlişkileri Müdürü
Üniversitelerin İşletme, İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun olmak,
Müşteri Analitiği, Kampanya Yönetimi ve uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilmek,
MS Office programlarını kullanabilmek,
En az 5 yıl tecrübeye sahip olmak,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek,Seyahat engeli bulunmamak.
 Görev yeri: İstanbul Avrupa Yakası
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdürü Konya Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Kalite Güvence MüdürüSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
KALİTE GÜVENCE MÜDÜRÜ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinin birinden mezun olmak,
Tercihen bisküvi, kek ve çikolata üretimi üzerine araştırma geliştirme deneyimine sahip olmak,
Gıda Üretimi alanında En az 10 yıl Laboratuvar ve Kalite Güvence Departmanı Yönetimi tecrübesine sahip olmak,
Kalite Sistemleri konusunda uzman ve uygulayıcı düzeyinde bilgi ve tecrübe sahip olmak,
Sertifikasyon ve Kalibrasyon konularında bilgi ve deneyim sahibi olmak,
BRC, TS-EN- IS0 9001:2000 gibi kalite sistemleri hakkında yönetim deneyimine sahip olmak,
Çevre koruma ile ilgili mevzuat ve uygulamalarına hakim olmak,
Toplam Kalite Yönetimi, TSE ve ISO standartları ile İş Sağlığı ve İş Güvenliği mevzuat ve uygulamalarına hakim olmak,
Laboratuvar Cihazları Kullanımı Temel Bilgisi, Gıda Analizlerinin Temel Bilgisi, Gıda Hijyen Uygulamaları,
Kalite Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (HACCP, BRC gibi) , Kimyasal Kullanımı Eğitimi,
PEST Kontrol (Haşere kontrol ve mücadele) Eğitimi, Genel İSG Eğitimi, İç Tetkikçi Eğitimi, Çevre Yönetim
Sistemi eğitimini almış olmak,
MS Office programlarını, SAP, QM Modülünü iyi derecede kullanabilmek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek,
Seyahat engeli bulunmamak.
Görev yeri: Karaman Fabrikasıdır
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge ve Kalite Müdürü Konya İhsar Dış Ticaret A.Ş.
Ar-Ge ve Kalite Müdürüİhsar Dış Ticaret A.Ş.
AR-GE MÜDÜRÜ
Üniversitelerin Kimya, Gıda mühendisliği ve benzeri bölümlerinin birinden mezun olmak,
Tercihen bisküvi, kek ve çikolata üretimi üzerine araştırma geliştirme deneyimine sahip olmak,
Yeni ürün ve mevcut ürün çalışmalarında reçete geliştirme ve uygulama deneyimine sahip olmak,
Gıda Üretimi alanında En az 10 yıl AR - GE Departmanı Yönetimi tecrübesine sahip olmak,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek
Seyahat engeli bulunmamak
Görev yeri: Karaman Fabrikasıdır
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdürü Konya Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Fabrika MüdürüSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
FABRİKA MÜDÜRÜ
Üniversitelerin gıda, kimya, işletme ve benzeri bölümlerinin birinden mezun olmak,
Tercihen bisküvi, kek ve çikolata üretimi üzerine araştırma geliştirme deneyimine sahip olmak,
İşletme içerisindeki tüm üretim hatlarının çalıştırılması ve verimli işletilmesi deneyimi ve bilgisine sahip olmak,
Üretim ve satış planlama, işletmenin gider/maliyet ve karlılık/gelir bütçesi hazırlama ile uygulamanın takibi
yöntemlerini bilmek ve uygulama deneyimine sahip olmak,
Çevre koruma ile ilgili mevzuat ve uygulamaları, toplam kalite yönetimi ve ISO standartları ile ilgili mevzuat ve uygulamaları,
Çalışma yaşamı yasalarının işletme faaliyetlerinin yürütülmesi ve endüstriyel ilişkileri düzenleyen temel kurallarını,
Gıda Üretimi alanında En az 10 yıl Fabrika Müdürlüğü tecrübesi olan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek
Seyahat engeli bulunmamak
Görev yeri: Karaman Fabrikasıdır
 
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Satış Yöneticisi/YönetmeniSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
ALAN SATIŞ YÖNETİCİLERİ
Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak
Büyük müşteri yönetimi süreçlerini uygulamış ve yönetmiş olmak
 
Satış yönetiminde en az 5 yıl bulunmuş olmak,
 
Organizasyon yönetimine vakıf olmak
MS Office ve SAP programlarını iyi derecede kullanabilmek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek
Seyahat engeli bulunmamak
Aşağıda yer alan Bölgelerde görevlendirilmek üzere;
Edirne -Tekirdağ
İstanbul -  Avrupa
Adapazarı – İzmit – Bolu- Düzce
Denizli – Muğla – Aydın - Afyon
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı