Saray Bisküvi 

Şirket BilgileriSaray Bisküvi

TREND Emtia Dağıtım ve Gıda Pazarlama Ticaret A.Ş. pazarlama, satış ve dağıtım konularda hizmet vermek üzere 2008 yılında  Saray Holding A.Ş.’nin çatısı altında yer alan ve Türkiye’de, sektöründeki önde gelen kuruluşlardan biri olan  Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş nin; satış dağıtım pazarlama reklam faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Bu kapsamda;  pazar analizleri, ulusal ve uluslararası piyasalarda sektör ile ilgili gelişmelerin takibi, tüketici bazında genel ve özel eğilimlerin belirlenmesi, yeni ürünlerin geliştirilmesi, sektörel  gelişimin takibi gibi konularda araştırma, analiz, raporlama çalışmaları yapmaktadır. TREND olarak hedefimiz Türkiye’nin önde gelen dağıtım ve pazarlama firmalarından olmak, piyasaya sunduğumuz her ürün gurubunda öncü olmak, tüketicileri kalite ile buluşturarak pazar a yenilikler getirmektir. Bu kapsamda teknolojik alt yapımızla analitik, veri bazlı çalışıp önce müşteri memnuniyeti ve kalite den taviz vermeden sektörü sürükleyen hale gelmek, Şu an yurt çapında 80 e yaklaşan distiribütörümüz ve bütün dağıtım kanallarımız ile portföyümüz deki ürünleri ülkemizin en ücra kösesine kadar taşıyıp Türk tüketicisiyle buluşturmaktır.

 SARAY BİSKÜVİ  A.Ş.

SARAY Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. tesislerinin büyüklüğü ve teknolojisi ile dünya nın önde gelen bisküvi ve çikolata üreticileri arasında yer almaktadır. 1981 yılında şekerleme üretimiyle endüstriyel hayata adım atan Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. bugün Karaman ve Kırklareli üretim tesislerinde yaklaşık 75.000 m2 kapalı alanda ve alanında uzman, yaklaşık 2 bin kişilik bir ekiple günlük 400 ton kurulu kapasiteye ulaşan tesislerinde üretim yapmaktadır.

Saray markasının yurt içindeki ve yurt dışındaki başarısının arkasında ürün kalitesi ile müşteri memnuniyeti ilkesi ve rekabetçi firma politikası yatıyor. Saray ürünleri en küçük yerleşim birimindeki bakkallardan, en büyük alışveriş merkezlerindeki hipermarketlere kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki satış noktalarında tüketicisi ile buluşmaktadır. Tüketici kaliteli ve lezzetli Saray ürünlerini, her yerde, her zaman ve en taze biçimde bulmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte olup, devamlı yenileme, modernizasyon ve Ar-Ge yatırımlarını sürdüren Saray Topluluğu, bu yatırımlara can veren, çağdaş bilimin gereklerini yerine getiren uzman bir ekiple faaliyetlerini sürdürmektedir.
400 çeşidi aşan bir ürün portföyüne sahip bulunan Saray; dinamik ve tecrübeli satış-pazarlama ekibinin çalışmalarıyla, her yıl yaklaşık 40’a yakın yeni ürün çeşidini piyasalara sunmaktadır.

Saray, “Yenilikçi Stratejisi” doğrultusunda son dönemlerde; teknolojik yatırımlarla birlikte AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek daha az katkılı, daha doğal, enerjik, sağlıklı, farklı ve yeni ürünler ortaya koyarak insanlığın hizmetine sunmakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

SARAY HOLDİNG A.Ş.

1996 yılında kurulan Saray Holding ve bünyesindeki  şirketleri ile Türkiye'nin ve dünyanın güçlü, ciddi, vizyonu geniş, güvenilir holdingleri arasına girmeyi başarmış, güçlü markalar yaratamaya, kaliteli ürünler üretmeye, çok büyük tesislerde binlerce kişiye iş sağlamaya, sektöründe geniş bir pazar payı oluşturmaya yön veren şirketleri ile örnek model oluşturmuştur.

Saray Holding A.Ş. her zaman insan merkezli düşünen, her türlü üretimin ve hizmetin, insana hizmet etmeyi hedeflediği bir anlayışı benimsemiştir.  Çağdaş, modern, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından izleyerek, Başta gıda olmak üzere faaliyet gösterdiği 4 ana sektörde yurt içinde 8 yurt dışında 3 fabrika ve holding bünyesinde ki 15 i bulan şirketleri ile binlerce kişiye istihdam kapısı olmakta, kurmus olduğu Sekasar vakfı ile de soysal sorumluluk görevlerini yerine getirmektedir

Tüm SARAY organizasyonun benimsediği, dürüstlük, bilimsellik, ulusal ve uluslar arası değerlere saygılı olmak, çağdaş metodlarla çalışmak, geleneklere bağlılık, geçmişten örnek alarak, geleceğe güvenle bakmak, insana ve doğaya saygı duymak ilkelerimizi oluşturmaktadır. Bunlar uzun ömürlü, istikrarlı ve başarılı olan kurumların ve şirketlerin varlığının altın anahtarlarıdır. Saray Holding A.Ş. benimsediği " İnsana değer ver ki, insana hizmet et ki, kurumun yaşasın" düşüncesiyle, paylaşımcı, atak, dinamik, güçlü, ekonominin evrensel kurallarına göre icraat yapan bir kuruluştur.

Hedefimiz; uluslararası boyutlarda, insana hizmet ilkesinin ışığında faaliyetlerimize yön vermek, yeni yatırımlarla oluşacak şirketleri Holdingimizin şemsiyesi altında toplamak ve bir "Dünya gıda devi" haline gelmek, bilimsel, teknolojik, gelişmelerin yakın takibinden doğacak organizasyon ve icraatlarla dünyanın önde gelen holdinglerinden biri olmaktır.

Saray Holding A.Ş. olarak en büyük sermayenin insan olduğuna inanıyor, insan yetiştirmeye önem veriyoruz. Bütün şirketlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte, icraatlarımızın her aşamasında, insanlığın huzuru ve gelişimini hedefleyen evrensel bir bilinçle, toplumcu, paylaşımcı, devlet ve millet işbirliğine inanan bu dünya görüşünü hayata geçiriyoruz.Saray Bisküvi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bütçe Uzmanı Karaman Saray Bisküvi
Bütçe UzmanıSaray Bisküvi
Saray Holding olarak gururla yaşattığımız hayalimiz ve önceliğimiz; ekonomisi daha büyük, refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye için üzerimize düşen katkıyı sağlamak, bu süreçte ülkemizin insan kaynağına duyduğumuz güven ve çalıştığı sektör ve konumu ne olursa olsun sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmayı isteyen insanlarla çalışmayı İlke-edinmek-olmuştur.
Bugün gıda, sanayi, lojistik, mobilya, ambalaj ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren 10'dan fazla şirketimizle iş dünyasının en güvenilir ve önemli gruplarından biri olduk. Saray Holding'in misyonunu devam ettirmesine katkı sağlayabilecek adayları aramızda görmek istiyoruz.
Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş. Karaman Lokasyonunda Mali İşler Direktörlüğü bünyesinde görev alacak Bütçe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Tercihen Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
SAP konusunda minimum 3 yıl deneyimli,
İş planlama ve analitik düşünebilme yeteneği gelişmiş,
Ekip çalışmasına önem veren,
Problem çözme, karar alma ve inisiyatif kullanabilme yetkinliğine sahip,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hâkim,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Yönetici AsistanıSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.

İyi derecede İngilizce bilen,
Üniversite mezunu,
Problem çözme yetkinlikleri gelişmiş,
İnsan ilişkilerini çok iyi yöneten,
Sorumluluk sahibi, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,
Yazışma tekniklerini ve MS uygulamalarını başarı ile uygulayabilen ,
30 yaşından küçük olmayan,
İstanbul (Asya yakasında) ikamet eden,
Tercihen askerliğini yapmış erkek.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marmara Bölge Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Saray Bisküvi
Marmara Bölge Satış MüdürüSaray Bisküvi

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
Yönetim becerileri konusunda deneyimli,
En az 7 yıl satış deneyimi olan,
Karar verme karar alma organizasyon yapma becerilerine sahip,
İnsan ilişkileri, iletişim,satış becerileri gelişmiş,
Raporlama becerileri ve deneyimine sahip,
Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Direktörü İstanbul(Avr.) Saray Bisküvi
Mali İşler DirektörüSaray Bisküvi
Saray Holding olarak gururla yaşattığımız hayalimiz ve önceliğimiz; ekonomisi daha büyük, refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye için üzerimize düşen katkıyı sağlamak, bu süreçte ülkemizin insan kaynağına duyduğumuz güven ve çalıştığı sektör ve konumu ne olursa olsun sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmayı isteyen insanlarla çalışmayı İlke-edinmek-olmuştur.
Bugün gıda, sanayi, lojistik, mobilya, ambalaj ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren 10'dan fazla şirketimizle iş dünyasının en güvenilir ve önemli gruplarından biri olduk. Saray Holding'in misyonunu devam ettirmesine katkı sağlayabilecek adayları aramızda görmek istiyoruz.
Bu-nedenle;
Saray Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda özellikleri yazılı MALİ VE İDARİ İŞLER DİREKTÖRÜ aramaktayız. 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış
SMMM belgesine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma ve akıcı konuşma),
İnşaat veya enerji sektöründe faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin Muhasebe, Finans ve Mali İşler Bölümlerinde 10 yıl tecrübeli,
Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, UFRS, Finans, Bilanço, Beyannameler ve Mali tablolarla ilgili Mevzuatlara (muhasebe mevzuatı, vergi hukuku, ticari hukuk, İş hukuku ve SGK hukuku) hakim,
Kar-Zarar, Mali Tablolar ve Bilanço Analizi yapabilen,
ERP Sistemlerini kullanma ve geliştirme becerisi ve merakına sahip (Tercihen MİCRO kullanmış)
Analitik yönü kuvvetli, Liderlik ve iletişim becerileri yüksek,
Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Güvence Müdürü Karaman Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Kalite Güvence MüdürüSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Kurumsallaşma sürecinde yeniden yapılanan organizasyonumuzda Tedarik Zİnciri Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilecek KALİTE GÜVENCE Müdürü istihdam edilecektir.
Tercihen bisküvi, kek ve çikolata üretimi üzerine araştırma geliştirme deneyimi olan,
Gıda Üretimi alanında En az 5 yıl Laboratuar ve Kalite Güvence Departmanı Yönetimi tecrübesi olan,
Kalite Sistemleri konusunda uzman ve uygulayıcı düzeyinde bilgi ve tecrübe sahibi
Sertifikasyon ve Kalibrasyon konularında bilgisi olan
MS Office programlarına hakim,
ISO 9001, ISO 22000, BRC gibi kalite sistemleri hakkında Yönetim deneyimi olan,
Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,
Ekip çalışmasına yatkın,
Yoğun seyahat temposuna uyum sağlayabilecek adayların başvurusu beklenmektedir. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Ticari Pazarlama UzmanıSaray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.
Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. olarak gururla yaşattığımız hayalimiz ve önceliğimiz; ekonomisi daha büyük, refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye için üzerimize düşen katkıyı sağlamak, bu süreçte ülkemizin insan kaynağına duyduğumuz güven ve çalıştığı sektör ve konumu ne olursa olsun sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmayı isteyen insanlarla çalışmayı ilke edinmek olmuştur.
   Bu nedenle;
Samandıra'da kurulu Genel Müdürlük teşkilatında faaliyet gösteren Yurtiçi Satış Direktörlüğü bünyesinde görev alacak ve Ticari Pazarlama Yöneticisine bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip Ticari Pazarlama Uzmanı/ Satış Analisti aramaktayız.
Ticari pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli olan,
Tercihen gıda sektörü deneyimi olan ve SAP programını kullanmasını bilen,
Üniversitelerin pazarlama,işletme,istatistik bölümlerinden mezun olan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Analitik düşünce yapısına sahip olan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Elektronik Mühendisi Denizli Saray Bisküvi
Elektrik Elektronik MühendisiSaray Bisküvi
Saray Holding olarak gururla yaşattığımız hayalimiz ve önceliğimiz; ekonomisi daha büyük, refah seviyesi daha yüksek bir Türkiye için üzerimize düşen katkıyı sağlamak, bu süreçte ülkemizin insan kaynağına duyduğumuz güven ve çalıştığı sektör ve konumu ne olursa olsun sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmayı isteyen insanlarla çalışmayı İlke-edinmek-olmuştur.
Bugün gıda, sanayi, lojistik, mobilya, ambalaj ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren 10'dan fazla şirketimizle iş dünyasının en güvenilir ve önemli gruplarından biri olduk. Saray Holding'in misyonunu devam ettirmesine katkı sağlayabilecek adayları aramızda görmek istiyoruz.
Bu-nedenle;
Saray Holding'de YENİLENEBİLİR ENERJİ sektöründe faaliyet gösteren Greeneco Enerji grubunun DENİZLİ ili SARAYKÖY ilçesindeki Büyük Ölçekli  Jeotermal enerji santrali şantiyesinde görevlendirilmek üzere, (tercihen Denizli ve civarı illerde ikamet eden) aşağıda özellikleri yazılı ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ aramaktayız.
1- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun;(Elektrik-elektronik mühendislerinin transkriplerinde, 'iletim sistemleri', 'dağıtım sistemleri', 'güç sistemleri', 'enerji sistemleri', 'elektrik tesisleri', 'koruma', 'yüksek gerilim tekniği' veya bu derslerle aynı içerikte olup, farklı isimler altında olan derslerden en az üçünün alınmış olması tercih sebebi olacaktır)
2- Sanayi Tesisleri montaj ve bakım işlerinde minimum 2 yıl tecrübeli (Tercihen Enerji Santrali ve / veya Jeotermal Enerji Santrali Montaj/Bakım işlerinde çalışmış),
3- Tercihen, EPDK yatırım ve TEDAŞ proje ve tesis mevzuatına hâkim, elektrik dağıtım şirketlerinde proje ve tesis birimlerinde çalışmış, Proses ve Ağır sanayi ekipmanlarına aşina, 
4- Tercihen, Yüklenici, alt yüklenici yönetimi, sözleşme yönetimi, projeye ait malzeme yönetimi (satın alma, temin, sevkiyat, üretim planlama vb.) tecrübesi olan ve sorumluluğundaki projelere ilişkin yönetim raporlaması yapabilecek,
5- Teknik çizim programlarından en az birini (AutoCAD, NetCAD vb.) aktif olarak kullanabilen,
6- Araştırmacı, özellikle mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden,
7- Uluslararası standartları takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilgisine sahip olan,
8- İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışabilen,
9- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Hem saha hem de büro çalışmalarına yatkın,
10-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
11-Denizli veya Aydın illerinde  ikamet eden/edebilecek olan,
12-Seyahat engeli bulunmayan,
13-“B” sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme