Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Financial Reporting & Budgeting Senior Analyst İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Financial Reporting & Budgeting Senior AnalystSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Established in 1972, Sarten is Turkey’s biggest manufacturer of integrated packaging.It produces steel cans and plastic containers for foodstuffs and household goods, as well as other uses, such as motor oil and chemical products. Sarten supplies products to arround 1.500 companies in Turkey and in the Middle East, North Africa and Russia. In addition to its 15 plants in Turkey. Sarten also has production facilities in Russia, Bulgaria and sales offices in Romania and Serbia.Qualifications:BS in Finance, Engineering or Accounting preferred, MBA a plus Very good knowledge in IFRS Standards; Advanced Excel and PowerPoint skills required Solid Financial Reporting and data modelling skills required Fluent English Knowledge Skills and Abilities:Ability to effectively present information both orally and written and respond to questions from senior management, cross functional business leaders, and peersDetail oriented and manage priorities to accomplish multiple assignments simultaneously under tight timelinesAbility to think cross functionally, join data from various sources, and draw meaningful conclusions/develop innovative solutionsMust be able to work in a fast paced, challenging and group environment. Ability to travel domestically & internationally Manufacturing industry knowledge preferred
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzman Yardımcısı (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Satınalma Uzman Yardımcısı (İSTANBUL)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörü'nün lideri olan şirketimizin, Merkez Ofis Satınalma Departmanında görevlendirilmek üzere Satınalma Uzman Yardımcısı aranmaktadır.Üniversitelerin  Muhasebe , İktisat , İşletme , Lojistik ,Endüstri Müh. Bölümlerinden Mezun ve en az 3 yıl tecrübeli,MS Office programlarına hakim, İkna kabiliyeti yüksek, Hızlı ve doğru karar verebilen, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçlerine hakim,Seyhat engeli olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Temsilcisi (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Satış Pazarlama Temsilcisi (İSTANBUL)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, Pazarlama, İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun.* Satış Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli veya yeni mezun , * Temsil ve ikna yeteneği olan,* Planlama, Organizasyon ve Raporlama konularında deneyimli,* MS Office programlarını kullanabilen,* İyi derecede İngilizce bilen,* Sürücü belgesine sahip,  seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere - BURSA Bursa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere - BURSASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
İki yıllık Meslek Yüksek Okulu  Makine ,Mekatronik, Metalurji ve Malzeme , Elektrik - Elektronik Teknikerliği ,Endüstriyel Elektronik , Plastik Teknolojisi bölümlerinden mezun ,• Tercihen İngilizce bilen,• MS Office programlarına hakim,• Yeni mezun veya 2 yıla kadar iş tecrübesi olan,• Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,• Aktif araç kullana bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,• Gelişmeye ve ekip çalışmasına yatkın olmak,• Bursa Karacabey’ de veya Mustafakemalpaşa’da  ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Pazarlama Temsilcisi (MANİSA) Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Satış Pazarlama Temsilcisi (MANİSA)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversilerin Pazarlama, İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Satış Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli veya yeni mezun , * Temsil ve ikna yeteneği olan,* Planlama, Organizasyon ve Raporlama konularında deneyimli,* MS Office programlarını kullanabilen,* İyi derecede İngilizce bilen,* B sınıfı sürücü belgesine sahip,  seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker (Silivri) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Grafiker (Silivri)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Grafik , Grafik Tasarımı  bölümlerinden mezun, Grafik tasarımı konusunda en fazla 1 yıl tecrübeye sahip veya yeni mezun, CorelDRAW Photoshop , Adobe İllustrator , Adobe Acrobat programlarına hakim ve tasarım yeteneğine güvenen,Baskı teknikleri ve renk ayarı konularında bilgi sahibi, Orta seviyede İngilizce bilen, Müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretebilecek, Yeniliklere ve Gelişime açık, Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkak adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekir, Tercihen İstanbul - Silivri'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı