Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Vardiyalı Üretim Mühendisi (KARACABEY) Bursa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Vardiyalı Üretim Mühendisi (KARACABEY)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Bursa / Karacabey’de bulunan Metal Ambalaj Fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiyalı Üretim Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin Makine (tercih sebebi) Malzeme ve Metalurji , İmalat bölümlerinden mezun,·         Tercihen en az 1 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan ,·         Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,·         Aktif araç kullana bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Bursa / Karacabey veya Mustafa Kemal Paşa’ da ikamet eden veya edebilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Pazarlama Temsilcisi (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Satış Pazarlama Temsilcisi (İSTANBUL)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, Pazarlama, İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun.* Satış Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli veya yeni mezun , * Temsil ve ikna yeteneği olan,* Planlama, Organizasyon ve Raporlama konularında deneyimli,* MS Office programlarını kullanabilen,* İyi derecede İngilizce bilen,* Sürücü belgesine sahip,  seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı