Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İç Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
İç Denetim Uzman YardımcısıSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme ,İktisat , Ekonomi,Endüstri Mühendisliği , İstatistik Bölümlerinden Mezun Yeni Mezun veya 1-2 yıllık denetim tecrübesi olan Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen Bay ( Askerlik Hizmetini tamamlamış olmak) Aktif Araç kullanabilen Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Orta Kademe Yönetici Adayı - MANİSA Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Orta Kademe Yönetici Adayı - MANİSASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
• İki yıllık Meslek Yüksek Okulu Mezunu• Tercihen İngilizce bilen.• MS Office programlarına hakim• Yeni mezun veya 3 yıla kadar iş tecrübesi olan.• Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,• Aktif araç kullana bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,• Gelişmeye ve ekip çalışmasına yatkın olmak.• Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Almanca ve İstanyolca Bilen Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Almanca ve İstanyolca Bilen Müşteri TemsilcisiSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
·Üniversitelerin Endüstri  Mühendisliği  veya  Pazarlama, İşletme,Lojistik, İktisat Bölümlerinden mezun·Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi ( CRM ) konusunda en az 3 yıl deneyimli·Temsil ve ikna yeteneği olan·Planlama, Organizasyon ve Raporlama konularında deneyimli·MS Office programlarını kullanabilen·İyi derecede Almanca ve İspanyolca bilen·Sürücü belgesine sahip,  seyahat engeli olmayan·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi - MANİSA Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Vardiya Mühendisi - MANİSASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Plastik Ambalaj Fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiya Mühendisi“ arayışımız mevcuttur.·         Mühendislik Fakültelerinin Makine (tercih sebebi) Malzeme ve Metalurji , İmalat , Gıda bölümlerinden mezun, ·         Tercihen en az 1 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan ,·         Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İleri derecede İngilizce bilen,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,·         Aktif araç kullana bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörü'nün lideri olan şirketimizin Merkez Ofis Üretim Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.·         Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden  mezun ve en az 1 yıl deneyimli·         Planlama, raporlama ve organizasyon becerisi kuvvetli ·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan·         İleri derecede İngilizce bilen·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak·         Seyahat engeli bulunmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Adana Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim OperatörüSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikasında istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Üretim Operatörler aranmaktadır. Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Vardiyalı çalışabilecek 18 - 35 Yaş arası Erkek adayların askerliğini tamamlamış  veya 2 yıl tecilli olması Üretimde çalışma tecrübesi olan Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli  Adana’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı