Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Vardiyalı Üretim Mühendisi - Gebze Kocaeli Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Vardiyalı Üretim Mühendisi - GebzeSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.     Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Gebze - Kocaeli' de kurulu olan  Metal Ambalaj Fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiyalı Üretim Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen en az 1 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan veya yeni mezun ,·         Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,·         Aktif araç kullana bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,·         Gebze’de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni - Gebze Kocaeli Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Elektrik Teknisyeni - GebzeSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Gebze Bölgesinde bulunan Metal ve Plastik Ambalaj Fabrikalarımızda istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.·         Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         25 - 35 Yaşları arasında,·         Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması,·         Üretimde çalışma tecrübesi olan,.         Takım / Ekip çalışmasına yatkın,·         Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Torna Tesfiye Operatörü - Gebze Kocaeli Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Torna Tesfiye Operatörü - GebzeSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Gebze Bölgesinde bulunan Metal ve Plastik Ambalaj Fabrikalarımızda istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Torna Tesfiye Operatörü aranmaktadır.·         Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         25 - 35 Yaşları arasında,·         Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması,·         Üretimde çalışma tecrübesi olan,.         Takım / Ekip çalışmasına yatkın,·         Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam - Silivri İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Teknik Ressam - SilivriSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Silivri Bölgesinde bulunan AR-GE Merkezimizde istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Teknik Ressam aranmaktadır.Üniversitelerin Temel Bilimler bölümlerinden lisans mezunu.* Teknik Resim konusunda deneyimli, * Autocad, Solidworks ve MS Office programlarını kullanabilen,* Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,* Sürücü belgesine sahip,  seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,* Takım / Ekip çalışmasına yatın,* Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere - MANİSA Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere - MANİSASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin,  Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikasında istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Üretim Operatörleri aranmaktadır. • İki yıllık Meslek Yüksek Okulu  Makine, Matbaacılık , Mekatronik, Metalurji ve Malzeme, Makine - Resim - Konstrüksiyon Elektrik - Elektronik Teknikerliği, Endüstriyel Elektronik, bölümlerinden mezun ,• Yeni mezun veya 2 yıla kadar iş tecrübesi olan,• 20 - 28 yaş arası• Vardiyalı olarak çalışabilecek (3 vardiya),• MS Office programlarına hakim,• Aktif araç kullana bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,• Gelişmeye ve ekip çalışmasına yatkın olmak,•  Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli,• Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Internal Audit Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Internal Audit Assistant SpecialistSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Established in 1972, Sarten is Turkey’s biggest manufacturer of integrated packaging.It produces steel cans and plastic containers for foodstuffs and household goods, as well as other uses, such as motor oil and chemical products. Sarten supplies products to arround 1.500 companies in Turkey and in the Middle East, North Africa and Russia. In addition to its 15 plants in Turkey. Sarten also has production facilities in Russia, Bulgaria and sales offices in Romania and Serbia.QUALIFICATIONS;·         University degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university,·         Fluency in English.·         1-2 years audit experience or new graduate from university·         Good command of MS Office applications (SAP knowledge is a plus),·         Excellent analytical and process analysis skills,·         Ability to take on responsibility, manage priorities and delegate tasks,·         Team player, with excellent interpersonal and communication skills to be able to build effective relationships,·         Ability to travel in Turkey & Abroad,·         Completed military service (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VARDİYA MÜHENDİSİ (Manisa) Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
VARDİYA MÜHENDİSİ (Manisa)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 3 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiya Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin Makine (tercih sebebi) Metalurji ve Malzeme , İmalat bölümlerinden mezun,·         Tercihen en az 1 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan ,·         Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek (3 vardiya) ,·         Aktif araç kullana bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Manisa Merkez’de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker (Silivri) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Grafiker (Silivri)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Grafik , Grafik Tasarımı  bölümlerinden mezun, Grafik tasarımı konusunda en az 1 yıl tecrübeye sahip veya yeni mezun, CorelDRAW Photoshop , Adobe İllustrator , Adobe Acrobat programlarına hakim ve tasarım yeteneğine güvenen,Baskı teknikleri ve renk ayarı konularında bilgi sahibi, Orta seviyede İngilizce bilen, Müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretebilecek, Yeniliklere ve Gelişime açık, Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkak adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekir, Tercihen İstanbul - Silivri'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere-ADANA Adana Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere-ADANASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikasında istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Üretim Operatörleri aranmaktadır.·         Meslek Yüksek Okulu(Tercihen Mekatronik,Makine,Elektrik,Matbaa Bölümlerinden ) mezun,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         18 - 28 Yaş arası,·         Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması,·         Üretimde çalışma tecrübesi olan,.         Takım / Ekip çalışmasına yatkın,·         Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli ,·         Adana’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörü'nün lideri olan şirketimizin Merkez Ofis Üretim Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.·Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden  mezun ve en az 1 yıl deneyimli·Planlama, raporlama ve organizasyon becerisi kuvvetli ·Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan·İleri derecede İngilizce bilen·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak·Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiyalı Üretim Mühendisi (Silivri) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Vardiyalı Üretim Mühendisi (Silivri)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Silivri – İstanbul’da kurulu olan  Metal Ambalaj Fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiyalı Üretim Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin  Makine, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, İmalat bölümlerinden mezun,·         Tercihen en az 1 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan veya yeni mezun ,·         Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,·         Aktif araç kullana bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,·         Silivri veya Çorlu’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı