Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Teknikeri Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım TeknikeriSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen Plastik Şişirme ve Enjeksiyon makinalarının elektrik bakım onarımı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,  Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi Balıkesir, Bursa... Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
* Üniversitelerin Makine, Endüstri, Kimya veya Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezun.* ISO 9001, TS 16949, ISO 14001, FSSC 22000, BRC-IoP, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda en az 1 yıl deneyimli.* Kalite belgelendirme ve/veya proses kontrol deneyimine sahip.* Planlama, Organizasyon, Yönetim ve Raporlama yeteneğine sahip.* Çok İyi derecede İngilizce bilen.* MS Office programlarına hakim.* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.* Kocaeli/Gebze, İstanbul/Silivri, Bursa/Karacabey ve Balıkesir/Ayvalık'ta ikamet eden ya da edebilecek.* Tercihen Plastik ve Metal Ambalaj sektöründe çalışmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim MühendisiSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj Sektörünün lideri olan şirketimizin Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Yerleşkesine "Üretim Mühendisi" aranmaktadır; Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,  Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Manisa'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı