Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere - BURSA Bursa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere - BURSASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
İki yıllık Meslek Yüksek Okulu  Makine ,Mekatronik, Metalurji ve Malzeme , Elektrik - Elektronik Teknikerliği ,Endüstriyel Elektronik , Plastik Teknolojisi bölümlerinden mezun ,• Tercihen İngilizce bilen,• MS Office programlarına hakim,• Yeni mezun veya 2 yıla kadar iş tecrübesi olan,• Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,• Aktif araç kullana bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,• Gelişmeye ve ekip çalışmasına yatkın olmak,• Bursa Karacabey’ de veya Mustafakemalpaşa’da  ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker (Silivri) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Grafiker (Silivri)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Grafik , Grafik Tasarımı  bölümlerinden mezun, Grafik tasarımı konusunda en fazla 1 yıl tecrübeye sahip veya yeni mezun, CorelDRAW Photoshop , Adobe İllustrator , Adobe Acrobat programlarına hakim ve tasarım yeteneğine güvenen,Baskı teknikleri ve renk ayarı konularında bilgi sahibi, Orta seviyede İngilizce bilen, Müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretebilecek, Yeniliklere ve Gelişime açık, Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkak adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekir, Tercihen İstanbul - Silivri'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Muhasebe Uzman Yardımcısı (İSTANBUL)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Muhasebe , İktisat , İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun,Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe konularında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı