Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Internal Audit Assistant Specialist (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Internal Audit Assistant Specialist (İSTANBUL)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Established in 1972, Sarten is Turkey’s biggest manufacturer of integrated packaging.It produces steel cans and plastic containers for foodstuffs and household goods, as well as other uses, such as motor oil and chemical products. Sarten supplies products to arround 1.500 companies in Turkey and in the Middle East, North Africa and Russia. In addition to its 15 plants in Turkey. Sarten also has production facilities in Russia, Bulgaria and sales offices in Romania and Serbia.QUALIFICATIONS;·         University degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university,·         Fluency in English.·         1-2 years audit experience or new graduate from university·         Good command of MS Office applications (SAP knowledge is a plus),·         Excellent analytical and process analysis skills,·         Ability to take on responsibility, manage priorities and delegate tasks,·         Team player, with excellent interpersonal and communication skills to be able to build effective relationships,·         Ability to travel in Turkey & Abroad,·         Completed military service (for male candidates).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi (MANİSA) Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Mühendisi (MANİSA)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 3 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Üretim Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin Makine ve Mekatronik bölümlerinden mezun,·         Tercihen en az 2 yıllık üretim/vardiya mühendisliği tecrübesi olan ,·         Liderlik ve Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Gerektiğinde vardiyalı olarak da çalışabilecek (3 vardiya) ,·         Aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Manisa Merkez’de veya İzmir’de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makina Operatörü ve Bakım Operatörü (MANİSA) Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Makina Operatörü ve Bakım Operatörü (MANİSA)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
• İki yıllık Meslek Yüksek Okulu  (Makine ,Mekatronik, Metalurji ve Malzeme , Elektrik - Elektronik Teknikerliği ,Endüstriyel Elektronik , Plastik  Teknolojisi bölümlerinden) veya Meslek Lisesinden mezun,• Yeni mezun veya 2 yıla kadar iş tecrübesi olan,• Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,• Aktif araç kullanabilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,• Gelişmeye ve ekip çalışmasına yatkın olmak,• Manisa’ da ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arapça Bilen Müşteri Temsilcisi (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Arapça Bilen Müşteri Temsilcisi (İSTANBUL)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, Pazarlama, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun.* Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli veya yeni mezun , * Temsil ve ikna yeteneği olan,* Planlama, Organizasyon ve Raporlama konularında deneyimli,* MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,* İleri derecede Arapça ve İngilizce bilen,* Sürücü belgesine sahip,  seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Reporting & Budgeting Senior Analyst İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Financial Reporting & Budgeting Senior AnalystSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Responsible for timely and accurate preparation of management reports (historical results, forecasts, budget, and detailed senior management presentations) and for financial analysis on an ad-hoc, monthly, quarterly, and annual basis.  Provides meaningful reporting and high level of analysis on the company’s performance.Knowledge Skills and AbilitiesAbility to effectively present information both orally and written and respond to questions from senior management, cross functional business leaders, and peersDetail oriented and manage priorities to accomplish multiple assignments simultaneously under tight timelinesAbility to think cross functionally, join data from various sources, and draw meaningful conclusions/develop innovative solutionsMust be able to work in a fast paced, challenging and group environment. Ability to travel domestically & internationally Manufacturing industry knowledge preferred Qualifications:BS in Finance, Engineering or Accounting preferred, MBA a plus Very good knowledge in IFRS Standards; Advanced Excel and PowerPoint skills required SAP Module experience in operational functions Solid Financial Reporting and data modelling skills required Fluent English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı