Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Ressam - Silivri İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Teknik Ressam - SilivriSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Silivri Bölgesinde bulunan AR-GE Merkezimizde istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde"Teknik Ressam" aranmaktadır.Üniversitelerin Temel Bilimler; Fizik,Kimya,Matematik bölümlerinden lisans düzeyinde mezun.* Teknik Resim konusunda deneyimli, * Autocad, Solidworks ve MS Office programlarını kullanabilen,* Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,* Sürücü belgesine sahip,  seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,* Takım / Ekip çalışmasına yatın,* Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik-Elektronik ve Mekanik Bakım Operatörü Kocaeli Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Elektrik-Elektronik ve Mekanik Bakım OperatörüSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Gebze Bölgesinde bulunan Metal ve Plastik Ambalaj Fabrikalarımızda istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Elektrik/Elektronik ve Mekanik Bakım Operatörü aranmaktadır.·         Endüstri Meslek Lisesi veya tercihen Meslek Yüksek Okulu ilgili(Elektrik-Elektronik,Mekanik) bölümlerinden mezun,·         Gebze, Darıca ve Çayırova’da ikamet eden veya edebilecek,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         25 - 35 Yaşları arasında,·         Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması,·         Üretimde çalışma tecrübesi olan,.         Takım / Ekip çalışmasına yatkın,·         Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Planlama Mühendisi (İstanbul)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörü'nün lideri olan şirketimizin Merkez Ofis Üretim Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.·Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden  mezun ve en az 1 yıl deneyimli,·Planlama, raporlama ve organizasyon becerisi kuvvetli ,·Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·İleri derecede İngilizce bilen,·MS Office programlarını kullanabilen,·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,·Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi (İSTANBUL)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, Pazarlama, İşletme, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun.* Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli veya yeni mezun , * Temsil ve ikna yeteneği olan,* Planlama, Organizasyon ve Raporlama konularında deneyimli,* MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,* İleri derecede Almanca bilen,* Sürücü belgesine sahip,  seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi (Manisa) Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Mühendisi (Manisa)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 3 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Üretim Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin Makine (tercih sebebi) ve Mekatronik bölümlerinden mezun,·         Tercihen en az 2 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan ,·         Liderlik ve Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Gerektiğinde vardiyalı olarak da çalışabilecek (3 vardiya) ,·         Aktif araç kullana bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Manisa Merkez’de veya İzmir’de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiyalı Üretim Mühendisi (Silivri) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Vardiyalı Üretim Mühendisi (Silivri)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Silivri – İstanbul’da kurulu olan  Metal Ambalaj Fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip“Vardiyalı Üretim Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin  Makine, Metalurji ve Malzeme, Endüstri ve Mekatronik bölümlerinden mezun,·         Silivri veya Çorlu’da ikamet eden veya edebilecek,·         Tercihen en az 1 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan veya yeni mezun ,·         Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,·         Aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı