Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Mühendisi - GEBZE Kocaeli Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Mühendisi - GEBZESarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 14, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 118. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.
Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında Gebze'de bulunan Metal ve Plastik Ambalaj Fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip Üretim Mühendisi arayışımız mevcuttur.
 
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, tercihen Makine Mühendisliği bölümünden yeni mezun veya en fazla 2 yıl deneyimli
Organizasyon becerisi kuvvetli 
Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan
İleri derecede İngilizce bilen
Vardiyalı çalışabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Gebze'de ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
İç Denetim Uzman YardımcısıSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 14, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 118. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.
Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İç Denetim Uzman Yardımcısı arayışımız mevcuttur.
- Tercihen üniversitelerin ekonomi, işletme, iktisat, istatistik veya mühendislik bölümlerinden mezun,
- Yeni mezun veya 1-2 yıl tecrübesi olan
- Çok iyi derecede İngilizce bilen 
- Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan
- Analitik düşünme yeteneğine sahip
- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Matbaa Makinesi Operatörü Adana Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Matbaa Makinesi OperatörüSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Adana Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikası Matbaa Bölümünde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip "matbaa operatörü" alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi - MANİSA Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Mühendisi - MANİSASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj Sektörünün lideri olan şirketimizin Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Yerleşkesine "Üretim Mühendisi" aranmaktadır;
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, 
Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan
İyi derecede İngilizce bilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Manisa'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı