Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tasarım Elemanı İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Tasarım ElemanıSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Grafik , Grafik Tasarımı  bölümlerinden mezun,Grafik tasarımı konusunda en az 1 yıl tecrübeye sahip veya yeni mezun,CorelDRAW Photoshop , Adobe İllustrator , Adobe Acrobat programlarına hakim ve tasarım yeteneğine güvenen,Baskı teknikleri ve renk ayarı konularında bilgi sahibi, Orta seviyede İngilizce bilen, Müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretebilecek, Yeniliklere ve Gelişime açık, Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkak adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekir,Tercihen İstanbul - Silivri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Controller İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Financial ControllerSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
University degree in Business Administration, Economy or Industrial Engineering (Master degree is a plus)2 to 4 years of experience in an audit company is required Good knowledge in IFRS Standards; Advanced Excel and PowerPoint skills required Solid Financial Reporting and data modelling skills required Fluent English Preferably SAP knowledge
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Dikey İşleme ve Torna Operatörü (Manisa) Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
CNC Dikey İşleme ve Torna Operatörü (Manisa)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Manisa Bölgesinde bulunan Metal ve Plastik Ambalaj Fabrikalarımızın Ar&Ge Departmanında istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde CNC Dikey İşleme Operatörü ve CNC Torna Operatörü aranmaktadır.Endüstri Meslek Lisesi veya Yüksek Okul (Torna, Tesviye, Kalıp bölümü) mezunu veya dengi (Ustalık Belgesine Sahip),FANUC sisteminde çalışmış ve bilgi sahibi olması CNC dikey işleme veya CNC torna konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Teknik Resim okuma ve anlama becerisi olan, Ölçü aletlerini kullanabilen (Mikrometre, Kumpas vs.) Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı