Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Mühendisi Bursa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Kalite Güvence MühendisiSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
* Üniversitelerin Makine, Endüstri, Kimya veya Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezun.* ISO 9001, TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 vb. Kalite Yönetim Sistemleri konusunda en az 1 yıl deneyimli.* Planlama, Organizasyon ve Raporlama yeteneğine sahip.* İyi derecede İngilizce bilen.* MS Office programlarına hakim.* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.* Bursa - Karacabey'de ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi- KARACABEY Bursa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Mühendisi- KARACABEYSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 13, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 118. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında Bursa/Karacabey'de bulunan Plastik Ambalaj Fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip Üretim Mühendisi arayışımız mevcuttur Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, tercihen Makine, Gıda, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Bölümlerinden yeni mezun veya en fazla 2 yıl deneyimli Planlama, raporlama ve organizasyon becerisi kuvvetli  Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan İleri derecede İngilizce bilen MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışabilecek Bursa / Karacabey'de ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - MANİSA Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - MANİSASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve alt mevzuatı gereği üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun C sınıfı sertifikası olan İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarında deneyimli Manisa da ikamet eden – edebilecek olan Kalite odaklı ,disiplinli, planlı ve verimli çalışan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı