Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.sarten.com.tr

Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze , Karacabey, Gemlik ,Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün pörtföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

SARTEN’in yurt dışında tamamı kendi sermayesi ile kurulan Şirketleri bünyesinde iki ayrı fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalardan ilki SARTEN Bulgaria Ltd. bünyesinde yer alan PLEVEN’de kurulu metal kutu fabrikası, diğeride OOO SARPAK Rusya bünyesinde, NEVINOMINSK’te kurulu aerosol fabrikasıdır.

SARTEN’in Romanyada ve Sırbistanda’da bu ülkelere ve komşu ülkelere pazarlama amacı ile kurulan iki ayrı firması bulunmaktadır.

Metal ve plastik ambalaj sektöründe Pazar ve teknoloji lideri olan SARTEN’in makine ve kalıp imalatı ile tüm fabrikaların teknolojik gelişmelerini sağlayan AR-GE Merkezi Silivri fabrikada yer almaktadır.

Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında yine Silivri fabrikamızda yer alan SARTEN AKADEMİ, yeni işe alınan personele, mevcut çalışanlara ve müşterilere yönelik eğitimler vermektedir.


www.sarten.com.tr
 

Firma web sitesi: www.sarten.com.trSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
VARDİYA MÜHENDİSİ (Manisa) Manisa Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
VARDİYA MÜHENDİSİ (Manisa)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 3 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiya Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin Makine (tercih sebebi) Metalurji ve Malzeme , İmalat bölümlerinden mezun,·         Tercihen en az 1 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan ,·         Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek (3 vardiya) ,·         Aktif araç kullana bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Manisa Merkez’de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker (Silivri) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Grafiker (Silivri)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Grafik , Grafik Tasarımı  bölümlerinden mezun, Grafik tasarımı konusunda en az 1 yıl tecrübeye sahip veya yeni mezun, CorelDRAW Photoshop , Adobe İllustrator , Adobe Acrobat programlarına hakim ve tasarım yeteneğine güvenen,Baskı teknikleri ve renk ayarı konularında bilgi sahibi, Orta seviyede İngilizce bilen, Müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretebilecek, Yeniliklere ve Gelişime açık, Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilecek, Erkak adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekir, Tercihen İstanbul - Silivri'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere-ADANA Adana Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Uzman Operatör Olarak Yetiştirilmek Üzere-ADANASarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörünün lideri olan şirketimizin, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Metal Ambalaj Fabrikasında istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Üretim Operatörleri aranmaktadır.·         Meslek Yüksek Okulu(Tercihen Mekatronik,Makine,Elektrik,Matbaa Bölümlerinden ) mezun,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         18 - 28 Yaş arası,·         Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması,·         Üretimde çalışma tecrübesi olan,.         Takım / Ekip çalışmasına yatkın,·         Dikkatli, planlı, düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli ,·         Adana’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiSarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ambalaj sektörü'nün lideri olan şirketimizin Merkez Ofis Üretim Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.·Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden  mezun ve en az 1 yıl deneyimli·Planlama, raporlama ve organizasyon becerisi kuvvetli ·Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan·İleri derecede İngilizce bilen·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak·Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiyalı Üretim Mühendisi (Silivri) İstanbul(Avr.) Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Vardiyalı Üretim Mühendisi (Silivri)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Silivri – İstanbul’da kurulu olan  Metal Ambalaj Fabrikamıza aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiyalı Üretim Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·         Mühendislik Fakültelerinin  Makine, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, İmalat bölümlerinden mezun,·         Tercihen en az 1 yıllık üretim / vardiya mühendisliği tecrübesi olan veya yeni mezun ,·         Organizasyon becerisi kuvvetli ,·         Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·         İyi derecede İngilizce bilen,.         MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek ( 3 vardiya) ,·         Aktif araç kullana bilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,·         Silivri veya Çorlu’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Mühendisi (Adana - Sarıçam) Adana Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Planlama Mühendisi (Adana - Sarıçam)Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
1972 yılında Çorlu'da kurulan SARTEN bugün, Türkiye'nin farklı lokasyonlarında 15, yurt dışında ise 2 fabrikası bulunan ve İSO ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 100. sırada yer alarak Ambalaj sektöründe Türkiye'nin lideri konumundadır.Sürekli insana yatırım yapma politikamız kapsamında şirketimizin  Adana – Sarıçam’da bulunan Metal Ambalaj Fabrikasına aşağıdaki niteliklere sahip “Planlama Mühendisi“ arayışımız mevcuttur. ·Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden  mezun ve en az 2 yıl deneyimli,·Planlama, raporlama ve organizasyon becerisi kuvvetli ,·Kalite sistemleri, yalın üretim, süreç yönetimi gibi uygulamalarda bilgi sahibi olan,·İyi derecede İngilizce bilen,·Organizasyon becerisi kuvvetli ,·MS Office ve tercihen SAP programlarını kullanabilen,·Aktif araç kullana bilen,·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı