Savronik Elektronik 

Şirket Bilgileri

Savronik 

Savronik Elektronik

Savronik, 1986 yılında Eskişehir'de STFA Holding ve grup şirketlerinin iştiraki ve tamamı milli sermaye ile kurulmuştur. Kuruluş amacı Türk Savunma Sanayiinin "milli" ve "kritik" kategorilerinde ele alınan "Elektronik Savunma Sistemleri" gereksinimlerine çözüm üretmektir.

Bu anlayışla hareket eden Savronik, Modernizasyon ve Araştırma Geliştirme Teknoloji Projeleri olarak iki temel başlık altında toplanabilen Türk Savunma Sanayii ihtiyaçlarına Sistem Geliştirme ve Teknolojik Alt Yapı Oluşturma kapsamında başarılı çözümler üretmiştir.

Yurtiçinde oluşacak Ar-Ge potansiyelinin yaratacağı "Teknolojik Bağımsızlık" ön planda ele alınmalıdır; bu sebeple Savronik "milli olması zorunlu" ya da "kritik" tüm teknolojiler için, o teknolojinin yaratıcısı ve sahibi olmayı hedeflemiştir.

Bu hedef ile her zaman Ar-Ge kurumları ve üniversiteler ile işbirliğini önemsemiş, Üniversite-sanayi işbirliğinin yarattığı sinerjiyi başarı ile çözümlere dönüştürmüş, bünyesinde lisansüstü çalışmaları desteklemiştir. Yatırımını insana ve teknolojik birikime yapmıştır. Edindiği gelişmiş sistem birikimi ile müşterilerine üstün teknolojik özelliklerde, performans/fiyat avantajlarına sahip çözümler sunmuştur.

Üretilen sistemler, tamamıyla milli kaynaklar ile gerçekleştirilmiş; ileri teknoloji ve müşteri ihtiyacına göre güncellenebilen esnek ve modüler başarılı çözümlere dönüşmüştür.

Savronik, bu yolda ilerlerken, müşterisini daima çözümün bir ortağı olarak görmüş ve geleneksel "ürüne dayalı çözüm" yerine "gereksinime özgü çözüm" stratejisini benimsemiştir.

Savronik'in misyonu Türk Savunma Sanayiinin elektronik cihaz ve sistem gereksinimlerine, üstün temel teknolojilerin Ar-Ge ile elde edilecek maliyet-performans etkin çözümlere dönüştürülmesi ile yanıt vermek, bu yolla ülkenin Savunma Sanayiinin bağımsızlığı için hizmet etmek, elde edilen birikimin ülke genelinde askeri ve sivil alanlarda farklı çözümlere dönüşebilmesinin sürekliliğini sağlamak için milli, kalıcı ve güvenilir kurum kimliğini korumaktır.

Savronik'in vizyonu milli bir Ar-Ge evi olarak ülke içinde savunma amaçlı elektronik cihaz ve sistem gereksinimlerine daha geniş spektrumda çözümler oluştururken, Türk Savunma Sanayii Politikası ve Stratejisi Esasları ile uyumlu dış pazarlara açılmayı sağlamaktır.

Savronik, üstlendiği misyonun gerekleri olan kabiliyetleri bünyesinde edinmiştir. Öncelikle odaklanılan konuların gereği olan ihtiyaçlar tüm yönleri ile tanınmıştır. İhtiyacın bir çözüme dönüştürülebilmesi için gerekli sistem ve alt sistem bileşenleri ile ilgili teknolojik birikim edinilmiştir. Bu birikimi çözüme dönüştürebilmek için gerekli geliştirme, üretim altyapısı ve birikimi oluşturulmuştur. Tüm bu bileşenler fonksiyonel süreçler ile tümleştirilerek gereksinimin bir çözüme dönüştürülmesi güvencesi sağlanmıştır. Firma içi süreçlerin sürekliliği, denetimi ve iyileştirilebilirliği AQAP-2110 NATO Kalite Standardı ile garanti altına alınmıştır.

 Savronik Elektronik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Teknisyeni Ankara Savronik Elektronik
Kalite TeknisyeniSavronik Elektronik
Meslek Yüksek Okulları veya Meslek Liselerinin makine/mekanik bölümlerinden mezun, Kalite kontrol konusunda en az 2 yıl deneyimli, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, Mekanik İmalat teknikleri ile ilgili tecrübeye sahip olan, Mekanik ölçüm aletlerini kullanabilen ve ölçüm sonuçlarını raporlayabilen, Alt yüklenicilerde kalite kontrol faaliyetlerinde bulunabilecek, Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip,  Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ankara'da ikamet eden, Kalite Teknisyeni takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Mühendisi Ankara Savronik Elektronik
Test MühendisiSavronik Elektronik
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede (KPDS 70+, TOEFL-CBT 213+, IBT 79+ veya IELTS 6,5+) İngilizce bilen, ISO 9001:2015 ve AQAP 2110 standartları konusunda bilgi/deneyim sahibi, Test süreçleri hakkında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Süreçlerle ilgili problemleri araştıran, çözen ve raporlayabilen, Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, İletişim, zaman yönetimi ve takip becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Kalite yönetim sistemleri ve test faaliyetleri konularında tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Test Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektronik Haberleşme Mühendisi Ankara Savronik Elektronik
Elektronik Haberleşme MühendisiSavronik Elektronik
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Elektronik-Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, RF ürün tasarımı konusunda tecrübeli, Proje odaklı çalışmaya istekli, MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Süreçlerle ilgili problemleri araştıran, çözen ve raporlayabilen, Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, İletişim, zaman yönetimi ve takip becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.RF Haberleşme Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RF Test ve Saha Mühendisi Eskişehir Savronik Elektronik
RF Test ve Saha MühendisiSavronik Elektronik
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, RF Sistemler hakkında en az 2 yıl deneyimli, RF ve Mikrodalga test ve ölçüm cihazları kullanımında tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Etkin raporlama, yazışma ve prosedür hazırlama konusunda tecrübeli, Analitik düşünebilen,proaktif ve takım çalışmasına yatkın, Başarı odaklı bakış açısına ve karar verme becerisine sahip, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli, Eskişehir' de ikamet edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanbilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şirketimizin değeri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturma engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Eskişehir Savronik Elektronik
Kalite MühendisiSavronik Elektronik
• Tercihen Üniversitelerin Endüstri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, AQAP 2110 ve IRIS standartları konusunda bilgi/deneyim sahibi,• İyi derecede İngilizce bilen (YDS 70+, TOEFL-CBT 213+, IBT 79+ veya IELTS 6,5+) ,• MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen (özellikle Word, Excel, PowerPoint, Project, Visio),• Tercihen ARIS ve SAP programları konusunda deneyim sahibi,• Kalite yönetim sisteminin sürdürülmesine ve iyileştirilmesine katkıda bulunabilecek,• Süreçlerle ilgili problemleri araştıran, çözen ve raporlayabilen,• Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,• Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli,• Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan,• Eskişehir'de ikamet eden,• Sigara kullanmayan,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,• İletişim, zaman yönetimi ve takip becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,Kalite Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam Eskişehir Savronik Elektronik
Teknik RessamSavronik Elektronik
Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Autodesk Inventor ve Autocad programlarına hakim, Teknik resim okuyabilme ve çizebilme kabiliyetine sahip, Assembly montaj bilgilerinden üretim ve imalat resimleri hazırlayabilecek, Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dokümantasyon tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Disiplinli, inisiyatif alabilecek, işe karşı motivasyonu yüksek, detaylara karşı ilgili,Teknik ressam takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Sorumlusu Eskişehir Savronik Elektronik
Depo SorumlusuSavronik Elektronik
Meslek Yüksek Okulları ya da Endüstri Meslek Liselerinin Elektronik Bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Stoklama ve depolama konusunda en az 1 yıl deneyimli, Stok giriş-çıkış prensipleri bilgisine sahip, Depo hareketlerinin düzenli olarak kayıtlarını tutarak gerekli raporları verebilecek, Kalite kontrol işlemlerinde görev alabilecek, Ölçümleme yapabilen ve teknik resim okuyabilen Ölçü aletlerini kullanmayı bilen, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, Eskişehir'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Disiplinli, inisiyatif alabilecek, işe karşı motivasyonu yüksek, detaylara karşı ilgiliDepo Sorumlusu takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı Ankara Savronik Elektronik
Yazılım Geliştirme UzmanıSavronik Elektronik
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, MS Visual Studio ve C++ ortamında yazılım geliştirmede en az 3 yıl tecübeli (geliştirmede yer aldığı projeler hakkında bilgi istenilecektir.) Proje odaklı çalışmaya istekli, MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Süreçlerle ilgili problemleri araştıran, çözen ve raporlayabilen, Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, İletişim, zaman yönetimi ve takip becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, Ankara’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Yazılım Geliştirme Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RF/Mikrodalga Tasarım Mühendisi Eskişehir Savronik Elektronik
RF/Mikrodalga Tasarım MühendisiSavronik Elektronik
• Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,• RF ve Mikrodalga tasarım konusunda bilgi sahibi,• PCB tasarım konusunda tecrübeli,• Tercihen RF Devreler tasarlayabilecek,• RF ve Mikrodalga test ve ölçüm cihazları kullanımında tecrübesi olan,• Tercihen RF tasarım yazılım araçları (HFSS,Genesys vb.) kullanımında tecrübeli,• En az 2 yıl deneyimli,• Eskişehir'de ikamet edebilecek,• MS Office programlarını iyi derecede bilen,• İyi derecede İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,RF/Mikrodalga Tasarım Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen Eskişehir Savronik Elektronik
TeknisyenSavronik Elektronik
Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen lehimleme ve krimpleme konularında IPC standartları eğitimleri almış, Askeri ve sivil alanda kullanılan elektronik cihazların üretiminde çalışmış, kart montajı ve onarımını yapabilecek, Axiel ve Assembly malzeme sökme/takma, göz testi ve son kontrol teknisyenliği yapabilecek, Elektronik kartlara program yükleyebilecek, Elektronik kartlara fonksiyonel testleri yapabilecek, Doküman üzerinden kablaj (harness) üretimi yapabilecek, Ürettiği ürünlerin izlenebilirliği kapsamında kalite kayıtları takibini yapabilecek, Çalışırken gerekli güvenli ortamı oluşturma becerisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen 1 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, Orta derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar için saha/bakım görevlerine çıkabilecek seyahate mani durumu olamayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Takım çalışmasına uyumlu ve koordinasyon yeteneği yüksek, Disiplinli ve inisiyatif alabilecek, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmak için engeli bulunmayan, Sigara kullanmayan, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayanElektronik Teknisyeni takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı