Savronik Elektronik 

Şirket Bilgileri

Savronik 

Savronik Elektronik

Savronik, 1986 yılında Eskişehir'de STFA Holding ve grup şirketlerinin iştiraki ve tamamı milli sermaye ile kurulmuştur. Kuruluş amacı Türk Savunma Sanayiinin "milli" ve "kritik" kategorilerinde ele alınan "Elektronik Savunma Sistemleri" gereksinimlerine çözüm üretmektir.

Bu anlayışla hareket eden Savronik, Modernizasyon ve Araştırma Geliştirme Teknoloji Projeleri olarak iki temel başlık altında toplanabilen Türk Savunma Sanayii ihtiyaçlarına Sistem Geliştirme ve Teknolojik Alt Yapı Oluşturma kapsamında başarılı çözümler üretmiştir.

Yurtiçinde oluşacak Ar-Ge potansiyelinin yaratacağı "Teknolojik Bağımsızlık" ön planda ele alınmalıdır; bu sebeple Savronik "milli olması zorunlu" ya da "kritik" tüm teknolojiler için, o teknolojinin yaratıcısı ve sahibi olmayı hedeflemiştir.

Bu hedef ile her zaman Ar-Ge kurumları ve üniversiteler ile işbirliğini önemsemiş, Üniversite-sanayi işbirliğinin yarattığı sinerjiyi başarı ile çözümlere dönüştürmüş, bünyesinde lisansüstü çalışmaları desteklemiştir. Yatırımını insana ve teknolojik birikime yapmıştır. Edindiği gelişmiş sistem birikimi ile müşterilerine üstün teknolojik özelliklerde, performans/fiyat avantajlarına sahip çözümler sunmuştur.

Üretilen sistemler, tamamıyla milli kaynaklar ile gerçekleştirilmiş; ileri teknoloji ve müşteri ihtiyacına göre güncellenebilen esnek ve modüler başarılı çözümlere dönüşmüştür.

Savronik, bu yolda ilerlerken, müşterisini daima çözümün bir ortağı olarak görmüş ve geleneksel "ürüne dayalı çözüm" yerine "gereksinime özgü çözüm" stratejisini benimsemiştir.

Savronik'in misyonu Türk Savunma Sanayiinin elektronik cihaz ve sistem gereksinimlerine, üstün temel teknolojilerin Ar-Ge ile elde edilecek maliyet-performans etkin çözümlere dönüştürülmesi ile yanıt vermek, bu yolla ülkenin Savunma Sanayiinin bağımsızlığı için hizmet etmek, elde edilen birikimin ülke genelinde askeri ve sivil alanlarda farklı çözümlere dönüşebilmesinin sürekliliğini sağlamak için milli, kalıcı ve güvenilir kurum kimliğini korumaktır.

Savronik'in vizyonu milli bir Ar-Ge evi olarak ülke içinde savunma amaçlı elektronik cihaz ve sistem gereksinimlerine daha geniş spektrumda çözümler oluştururken, Türk Savunma Sanayii Politikası ve Stratejisi Esasları ile uyumlu dış pazarlara açılmayı sağlamaktır.

Savronik, üstlendiği misyonun gerekleri olan kabiliyetleri bünyesinde edinmiştir. Öncelikle odaklanılan konuların gereği olan ihtiyaçlar tüm yönleri ile tanınmıştır. İhtiyacın bir çözüme dönüştürülebilmesi için gerekli sistem ve alt sistem bileşenleri ile ilgili teknolojik birikim edinilmiştir. Bu birikimi çözüme dönüştürebilmek için gerekli geliştirme, üretim altyapısı ve birikimi oluşturulmuştur. Tüm bu bileşenler fonksiyonel süreçler ile tümleştirilerek gereksinimin bir çözüme dönüştürülmesi güvencesi sağlanmıştır. Firma içi süreçlerin sürekliliği, denetimi ve iyileştirilebilirliği AQAP-2110 NATO Kalite Standardı ile garanti altına alınmıştır.

 Savronik Elektronik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Mühendisi Eskişehir Savronik Elektronik
Yazılım MühendisiSavronik Elektronik
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, C, C++, Eclipse, QT, .NET,Jira, SVN program bilgilerine sahip, Mikroişlemci programlama konusunda çalışmış/bilgi sahibi olan, Haberleşme Protokolleri (RS232, RS485, SPI, I2C, CAN, UDP, TCP/IP vb.) konularında çalışmış/bilgi sahibi olan, QT Framework ile yazılım (uygulama, proje) geliştirmiş, FreeRTOS ve MQX gibi gerçek zamanlı işletim sistemleri ile çalışmış/bilgi sahibi olan, Teknolojik gelişmeleri takip eden, araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık, öğrenme ve öğretme kabiliyeti yüksek, Görev takip ve ortak çalışma araçları hakkında bilgi/tecrübe sahibi (Jira, SVN vb.), Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği bulunan, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan,Yazılım Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Eskişehir Savronik Elektronik
Tasarım MühendisiSavronik Elektronik
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik-Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office, Autocad uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Elektrik projelerini okuyabilen, Güç sistemleri konusunda bilgi sahibi olan, Anahtarlama elemanları (röle,kontaktör vb.) konusunda bilgi sahibi olan, Elektrik-Elektronik malzeme ve sistemlerini tanıyan/bilgisi olan, Sahada ve ofiste görev alabilecek, Tercihen elektronik devre tasarımı yapabilen, Tercihen çevre koşulu ve EMI-EMC testlerine ilişkin standarlar (MIL-STD 810, MIL-STD 461 vb.) hakkında bilgi sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Paylaşmaya ve ekip çalışmasına yatkın, iletişimi ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma), Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek olan, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan,Tasarım Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Mersin Savronik Sistem
Şantiye ŞefiSavronik Sistem
Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendsiliği bölümlerinden mezun, Ulaştırma sektöründe elektromekanik taahhüt projelerinde tecrübesi olan, Şantiye tecrübesi olan, Autocad ve MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan Aktif araç kullanabilen, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Mersin/Anamur' da ikamet edebilecek.Şantiye Şefi takım arkadaşları arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Mühendisi Mersin Savronik Sistem
Şantiye MühendisiSavronik Sistem
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik veya Makine Mühendsiliği bölümlerinden mezun, Ulaştırma sektöründe elektromekanik taahhüt projelerinde tecrübesi olan, Şantiye tecrübesi olan, Autocad ve MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan Aktif araç kullanabilen, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Mersin/Anamur' da ikamet edebilecek.Şantiye Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Eskişehir Savronik Elektronik
Genel BaşvuruSavronik Elektronik
Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Disiplinli, inisiyatif alabilecek, İşe karşı motivasyonu yüksek, detaylara karşı ilgili, Tercihen sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilliSavronik ailesine katılmak istiyorsanız güncel özgeçmişiniz ile birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Eskişehir Savronik Elektronik
Mekanik TeknisyeniSavronik Elektronik
Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Askeri ve Sivil alanda kullanılan elektronik cihazların üretiminde çalışmış, kart montjı birim, ve demontajı yapabileek, Metal tesviye işleri yapabilecek, Teknik resim ve patlamış detaylı çizimleri okuyarak mekanik montaj yapabilecek, Ürettiği ürünlerin izlenebilirliği kapsamında kalite kayıtları takibini yapabilecek, Erkek adaylar için saha-bakım görevlerine çıkabilecek, Çalışırken gerekli güvenli ortamı oluşturma becerisine sahip, Takım çalışmasına uyumlu ve koordinasyon yeteneği yüksek, Eskişehir' de ikamet edebilecek, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan,Mekanik Teknisyeni takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı Ankara Savronik Elektronik
Yazılım Geliştirme UzmanıSavronik Elektronik
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik Mühendisliği, Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Proje odaklı çalışmaya istekli, Süreçlerle ilgili problemleri araştıran, çözen ve raporlayabilen, Analitik düşünen, problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, İletişim, zaman yönetimi ve takip becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Ankara’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Özel Nitelikler : Yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, Visual Basic 6.0, Visual Basic .NET, C++ ve C# bilen Network yönetimi ve SNMP protokolleri ile yazılım geliştirebilen, COM/DCOM, MSMQ konularında tecrübeli, Standartlara (MIL-STD-498, IEEE-12207) uygun tasarım, geliştirme ve test konusunda deneyimli, TFS kullanabilen, SQL kullanarak yazılım geliştirebilenYazılım Geliştirme Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı