Savronik Elektronik 

Şirket Bilgileri

Savronik 

Savronik Elektronik

Savronik, 1986 yılında Eskişehir'de STFA Holding ve grup şirketlerinin iştiraki ve tamamı milli sermaye ile kurulmuştur. Kuruluş amacı Türk Savunma Sanayiinin "milli" ve "kritik" kategorilerinde ele alınan "Elektronik Savunma Sistemleri" gereksinimlerine çözüm üretmektir.

Bu anlayışla hareket eden Savronik, Modernizasyon ve Araştırma Geliştirme Teknoloji Projeleri olarak iki temel başlık altında toplanabilen Türk Savunma Sanayii ihtiyaçlarına Sistem Geliştirme ve Teknolojik Alt Yapı Oluşturma kapsamında başarılı çözümler üretmiştir.

Yurtiçinde oluşacak Ar-Ge potansiyelinin yaratacağı "Teknolojik Bağımsızlık" ön planda ele alınmalıdır; bu sebeple Savronik "milli olması zorunlu" ya da "kritik" tüm teknolojiler için, o teknolojinin yaratıcısı ve sahibi olmayı hedeflemiştir.

Bu hedef ile her zaman Ar-Ge kurumları ve üniversiteler ile işbirliğini önemsemiş, Üniversite-sanayi işbirliğinin yarattığı sinerjiyi başarı ile çözümlere dönüştürmüş, bünyesinde lisansüstü çalışmaları desteklemiştir. Yatırımını insana ve teknolojik birikime yapmıştır. Edindiği gelişmiş sistem birikimi ile müşterilerine üstün teknolojik özelliklerde, performans/fiyat avantajlarına sahip çözümler sunmuştur.

Üretilen sistemler, tamamıyla milli kaynaklar ile gerçekleştirilmiş; ileri teknoloji ve müşteri ihtiyacına göre güncellenebilen esnek ve modüler başarılı çözümlere dönüşmüştür.

Savronik, bu yolda ilerlerken, müşterisini daima çözümün bir ortağı olarak görmüş ve geleneksel "ürüne dayalı çözüm" yerine "gereksinime özgü çözüm" stratejisini benimsemiştir.

Savronik'in misyonu Türk Savunma Sanayiinin elektronik cihaz ve sistem gereksinimlerine, üstün temel teknolojilerin Ar-Ge ile elde edilecek maliyet-performans etkin çözümlere dönüştürülmesi ile yanıt vermek, bu yolla ülkenin Savunma Sanayiinin bağımsızlığı için hizmet etmek, elde edilen birikimin ülke genelinde askeri ve sivil alanlarda farklı çözümlere dönüşebilmesinin sürekliliğini sağlamak için milli, kalıcı ve güvenilir kurum kimliğini korumaktır.

Savronik'in vizyonu milli bir Ar-Ge evi olarak ülke içinde savunma amaçlı elektronik cihaz ve sistem gereksinimlerine daha geniş spektrumda çözümler oluştururken, Türk Savunma Sanayii Politikası ve Stratejisi Esasları ile uyumlu dış pazarlara açılmayı sağlamaktır.

Savronik, üstlendiği misyonun gerekleri olan kabiliyetleri bünyesinde edinmiştir. Öncelikle odaklanılan konuların gereği olan ihtiyaçlar tüm yönleri ile tanınmıştır. İhtiyacın bir çözüme dönüştürülebilmesi için gerekli sistem ve alt sistem bileşenleri ile ilgili teknolojik birikim edinilmiştir. Bu birikimi çözüme dönüştürebilmek için gerekli geliştirme, üretim altyapısı ve birikimi oluşturulmuştur. Tüm bu bileşenler fonksiyonel süreçler ile tümleştirilerek gereksinimin bir çözüme dönüştürülmesi güvencesi sağlanmıştır. Firma içi süreçlerin sürekliliği, denetimi ve iyileştirilebilirliği AQAP-2110 NATO Kalite Standardı ile garanti altına alınmıştır.

 Savronik Elektronik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknisyen Çankırı, Kastamonu Savronik Elektronik
TeknisyenSavronik Elektronik
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Arıza bulma, bakım onarım konularına hakim, Tercihen Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Yüksek Gerilim Altında Çalışma İzin Belgesi (EKAT) sahibi,Zayıf Akım Sistemleri (Kamu Anons, CCTV, Haberleşme vb.) konularına hakim, PLC tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Kastamonu ya da Çankırı’da ikamet eden, Ilgaz Tünel Projemizde görevlendirmek üzere Teknisyen takım arkadaşları aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operatör Çankırı, Kastamonu Savronik Elektronik
OperatörSavronik Elektronik
Üniversitelerin Bilgisayar, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgi Teknolojisi veya ilgili disiplinlerin en az birinden ön-lisans düzeyinde, mezun olmak,Bilgi Teknolojileri destek ve sorun çözme konusunda tecrübeli, Temel seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanan, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İletişimi düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabileck,  Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Kastamonu ya da Çankırı’da ikamet eden, Ilgaz Tünel Projemizde görevlendirilmek üzere Operatör takım arkadaşları aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Eskişehir Savronik Elektronik
Genel BaşvuruSavronik Elektronik
Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, Disiplinli, inisiyatif alabilecek, İşe karşı motivasyonu yüksek, detaylara karşı ilgili, Tercihen sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli, Savronik ailesine katılmak istiyorsanız güncel özgeçmişiniz ile birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen Eskişehir Savronik Elektronik
TeknisyenSavronik Elektronik
Liselerin Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Raylı Sistemler ve Askeri alanda kullanılan elektrik-elektronik cihazların üretiminde çalışmış,Kart, birim montajı ve demontajı yapabilecek, Lehimleme, kripleme yapabilen, Metal tesviye işleri yapabilecek, Teknik resim ve patlamış detaylı çizimleri okuyarak mekanik montaj yapabilecek,Ürettiği ürünlerin takibi, izlenebilirliği kapsamında kalite kayıtları takibini yapabilecek,Çalışırken gerekli güvenli ortamı oluşturma becerisine sahip, Lokomotif, Tramway gibi raylı sistem araçlarında kablo takibi, elektrik şemalarını okuma, temel elektrik devre tasarımı yapabilen (Çizim programı kullanabilme tercih sebebidir.)Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği bulunan, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engel bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan. Teknisyen takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi Eskişehir Savronik Elektronik
Yazılım MühendisiSavronik Elektronik
·         Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,·         C, C++, Eclipse, QT, .NET,Jira, SVN program bilgilerine sahip,·         Mikroişlemci programlama konusunda çalışmış/bilgi sahibi olan,·         Haberleşme Protokolleri (RS232, RS485, SPI, I2C, CAN, UDP, TCP/IP vb.) konularında çalışmış/bilgi sahibi olan,·         QT Framework ile yazılım (uygulama, proje) geliştirmiş,·         Gerçek zamanlı işletim sistemleri ile çalışmış/bilgi sahibi olan,·         Teknolojik gelişmeleri takip eden, araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık, öğrenme ve öğretme kabiliyeti yüksek,·         Görev takip ve ortak çalışma araçları hakkında bilgi/tecrübe sahibi (Jira, SVN vb.),·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği bulunan,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan,Yazılım Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Eskişehir Savronik Elektronik
Tasarım MühendisiSavronik Elektronik
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Haberleşme bölümlerinden mezun,Donanım geliştirme faaliyetlerini yürütecek Analog ve sayısal devre tasarımı yapabilen, Tercihen PCB tasarımı konusunda tecrübeli, Tercihen Demiryolu standartları konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir' de ikamet eden veya edebilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Problem çözme, planlama ve takip yeteneği yüksek olan, Tasarım Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Sorumlusu Eskişehir Savronik Elektronik
Güvenlik SorumlusuSavronik Elektronik
En az lise mezunu, Özel Güvenlik Kimlik Kart sahibi, Silah taşıma sertifikası olan, Sabıka kaydı bulunmayan, En az iki yıl iş tecrübesi olan, İnsan İlişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne önem veren, Vardiya sistemi ile çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir’ de ikamet eden, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu’ndaki genel ve özel şartlara sahip, Güvenlik Sorumlusu takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Üst Yöneticisi Ankara, Eskişehir... Savronik Elektronik
Mali İşler Üst YöneticisiSavronik Elektronik
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yüksek Lisans mezunu, Üretim yapan şirketlerde 10 yıl yöneticilik deneyimi olan, SAP programının FI, CO, MM, FM, HR modülleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi,Maliyet Muhasebesi bilen, Bütçe, Planlama, İzleme ve Kontrol konularına hakim, MS Office programlarına hakim, Gerektiğinde seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Eskişehirde ikamet eden veya edebilecek durumda olan,Savronik Elektronik şirketimizde görevlendirilmek üzere "Mali İşler Üst Yöneticisi" arayışındayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen Eskişehir Savronik Elektronik
TeknisyenSavronik Elektronik
Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen lehimleme ve krimpleme konularında IPC standartları eğitimleri almış,Askeri ve sivil alanda kullanılan elektronik cihazların üretiminde çalışmış, kart montajı ve onarımını yapabilecek,Axiel ve Assembly malzeme sökme/takma, göz testi ve son kontrol teknisyenliği yapabilecek,Elektronik kartlara program yükleyebilecek, Elektronik kartlara fonksiyonel testleri yapabilecek, Doküman üzerinden kablaj (harness) üretimi yapabilecek, Ürettiği ürünlerin izlenebilirliği kapsamında kalite kayıtları takibini yapabilecek,Çalışırken gerekli güvenli ortamı oluşturma becerisine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen 1 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adaylar için saha/bakım görevlerine çıkabilecek seyahate mani durumu olamayan,B sınıfı ehliyet sahibi, Takım çalışmasına uyumlu ve koordinasyon yeteneği yüksek, Disiplinli ve inisiyatif alabilecek, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmak için engeli bulunmayan, Sigara kullanmayan, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturma engeli bulunmayan, Elektronik Teknisyeni takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE Mühendisi Eskişehir Savronik Elektronik
AR-GE MühendisiSavronik Elektronik
Üniversitelerin Fizik veya Fizik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği, Katı Hal Fiziği, Yarı İletken Fiziği ve Teknolojileri vb. konularında yüksek lisans veya doktora eğitimi almış,Labarotuvar ekipmanları kullanımı ve bakımı konusunda tecrübeli, (Clean Room, PVD, AFM, Glovebox vb.)Literatür takibi yapabilen, aktif araştırma ve raporlama çalışmalarını yürütebilecek,Teknolojiyi takip eden, gelişime ve öğrenmeye açık, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, (YDS 70+, TOEFL-CBT 213+, IBT 79+ veya IELTS 6,5+)Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şirketimizin değerleri ile uyum sağlamaya istekli, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ar-Ge Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Geliştirme Uzmanı Eskişehir Savronik Elektronik
Web Geliştirme UzmanıSavronik Elektronik
Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi düzeyde nesne tabanlı tasarım ve modelleme bilgisine sahip, Çok katmanlı yazılım mimarilerinde tecrübeli, Web Frontend ve Backend alanlarında çalışmış ve deneyimli olmak, Veritabanı (PostgreSQL, MySQL, Oracle, MsSQL, sqlite, Redis, MongoDB gibi) bağlantıları konusunda bilgi sahibi olmak,.NET (Asp.NET, C#), Java, Html/Html5, PHP, Pyhton platformlarından en az ikisine hakim olmak,Script Dilleri ve Kütüphaneler (JavaScript, Node.js, CSS, AngularJS, React, JQuery/Ajax) hakkında bilgi sahibi ve çalışmış olmak,UIX Entegrasyonu konusunda deneyimli olmak, Şirketin devOPS sürecine uygun çalışabilecek, Analitik düşünme becerisine sahip, Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı, hızlı çözümler üretebilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine ve isteğine sahip, Eskişehir' de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Web Geliştirme Uzmanı takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı