Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006 


 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 


Voltsan Elektrik Makine Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Voltsan yılların vermiş olduğu tecrübe ile Elektrikli Ev Aletleri, Elektrik Motorları, Otomotiv Sanayi ve Beyaz Eşya Sanayi sektörlerine, Laminasyon, Metal Enjeksiyon, Saç Kesme, Sıvama, Plastik Enjeksiyon Kalıpları ve Özel Aparatlar imalatı yapmaktadır. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgeli olan Voltsan, çalışmalarını titizlik ve kalite bilinci ile sürdürmekte, teknolojik gelişmeleri takip ederek, konusunda uzman teknik ekip ve kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Topluluklar,Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek uygun pozisyonlar için sizlerle bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Medikal MüdürPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Satış ve Pazarlama Bölümü'müzde görev almak üzere Medikal Müdür arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tıp Fakülteleri, Diş Hekimliği veya Eczacılık Fakültelerinden mezunTercihen ilaç sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Sunum ve iletişim becerileri yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE GÜVENCE UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümü mezunu  Tercihen İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışmaya uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Satınalma UzmanıPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Çerkezköy'deki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, fabrika genelinde kullanılan tüm teknik- idari malzeme ve hizmetlerin (elektrik malzemeleri, hırdavat malzemeleri, yedek parça, makine ,cihaz, bina bakım onarım sözleşmeleri, yemek-servis-güvenlik anlaşmaları vb.)satın alımlarını gerçekleştirecek aşağıdaki özelliklere sahip ‘Satınalma Uzmanı’ takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE KONTROL UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE KONTROL UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Kalite Operasyonları Bölümü'nde görev almak üzere Kalite Kontrol Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.* Üniversitelerin 4 yıllık Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* İlaç sektöründe en az 4 yıl Kalite Kontrol Laboratuvar deneyimi olan,* HPLC, GC ve temel laboratuvar ekipman kullanımlarını ve teknik özelliklerini bilen,* Ürün analizlerinde tecrübeli,* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın,* Kalite ve sonuç odaklı,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Çerkezköy - Çorlu civarında ikamet edebilecek,* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FASON PROJELER UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
FASON PROJELER UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.* Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık Bölümlerinden mezun,* İleri düzeyde İngilizce bilen,* Tercihen ilaç sektöründe Üretim, Ar-ge, Kalite Kontrol veya Teknoloji Transferi   bölümlerinde tecrübe sahibi,* Takım çalışmasına yatkın* Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda, hızlı   ve sonuç odaklı çalışabilen,* Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,* Tercihen Çorlu, Çerkezköy civarında ikamet eden veya edebilecek,* Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen* Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
SATINALMA UZMANIPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Şirketimizin Merkez Ofis Satınalma Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip stoklu malzemeler kısmında görev almak üzere Satınalma Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2-3  yıl deneyimli İthalat ve gümrük mevzuatına hakim MS Office uygulamalarına hakim Tercihen SAP programını kullanabilen Çok iyi seviyede İngilizce bilen Avrupa yakasında ikamet eden İletişimi kuvvetli, yeni gelişmeleri takip eden, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
İhracat YöneticisiPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
İlaç sektöründe yaşam kalitesini arttırmak ve Türk ilaç sektörünü geleceğe taşımak için; 108.000m2’lik alana kurulu, Avrupa standartlarındaki ilaç üretim tesisimiz ve değerlerimizden aldığımız güçle yurt içinde ve yurt dışında büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeye katkı sağlayacak  yeni ‘’İhracat Yöneicisi’’ takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Mühendislik ya da Eczacılık, Kimya vb. bölümlerinden mezunİlaç sektöründe yurtdışı satış pozisyonlarında en az 7 yıl görev almış Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,tercihen ikinci yabancı dil olarak Fransızca veya İspanyolca bilenİletişim becerileri yüksek, satış odaklı Gelişmiş planlama veorganizasyon becerilerine sahip MS Office uygulamalarına hakim SAP kullanım tecrübesi olan Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı sürücü ehliyeti sahibive aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
AMBALAJ MAKİNESİ OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AMBALAJ MAKİNESİ OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GENEL NİTELİKLERİlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
TeknisyenPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
·         Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun·         İşe alım, eğitim,  performans ve kariyer yönetimi konularında en az 3 yıl deneyim sahibi·         Tercihen ilaç sektörü deneyimi bulunan·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen·         Sorumluluk almaya istekli, iş odaklı, proje yürütebilecek·         Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Grubumuzun İzmir’de Faaliyet Göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR SAN. TİC.A.Ş.’de  Görevlendirilmek Üzere  Üniversitelerin  Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezunBenzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan  Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Elektrik TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı bünyesinde ‘Elektrik Teknikeri’ olarak şantiyemizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Saha çalışmalarında bulunmuş ve en az 5 yıl deneyimli,• Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Elektrik tesisatları ve malzeme bilgisine sahip,• Arıza tipleri ve müdahaleleri konusunda tecrübeli,• Dikkatli, kuralcı, titiz ve sorumluluk bilinci yüksek,• Kontrolcü ve takipçi,• Yükseklik korkusu olmayan,• Askerliğini tamamlamış,• Sigara kullanmayan, 'Elektrik Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan    Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Operasyon Yöneticisi/YönetmeniFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde; Operasyon Müdürlüğüne bağlı,• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Operasyonel (İdari İşler&Tesis Yönetimi) alanında en az 5 yıl deneyimli,• Koordinasyon ve denetim becerisi yüksek,• MS Office ve Outlook programlarına hâkim, tercihen SAP kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış,                                                                                                      • Hızlı problem çözme becerisine sahip ve sonuç odaklı,                                                                  • Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,                                                                   • Hizmet sektöründe müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,                                                                                                   • İzmir 'de ikamet eden,• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,• Sigara kullanmayan,“Operasyon Yöneticisi” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. AŞ. bünyesinde, ‘Makine Teknikeri’ olarak şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Saha çalışmalarında bulunmuş ve en az 5 yıl deneyimli,• Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Makine tesisatları ve malzeme bilgisine sahip,• Sıhhi tesisat, yangın, ısıtma, soğutma, havalandırma projelerinde deneyimli,• Konut projelerinde deneyimi olan,• Dikkatli, kuralcı, titiz ve sorumluluk bilinci yüksek,• Kontrolcü ve takipçi,• Takip ettiği işlerde raporlama yapabilecek,• Askerliğini tamamlamış,• Sigara kullanmayan, 'Makine Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan    Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MimarıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'dekişantiyelerimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümlerinden mezun,Saha tecrübesine sahip; konut, hotel vb. yapıların inşaat sürecinde  en az 5 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit, Autocad, MS Office ve BIM program bilgisine sahip, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Farklı projelerde eş zamanlı çalışabilecek, proaktif, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sigara Kullanmayan, Çeşme'de ikamet eden, edebilecek olan.'Saha Mimarı' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
İç Denetim Uzman YardımcısıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezunŞirketlerin iç denetim bölümlerinde en az 1 yıl çalışmışİyi derecede İngilizce bilgisine sahipTercihen SAP kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan,İletişim becerileri yüksek, Süreç ve detay odaklı, planlı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
İç Denetim UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezunTercihen bağımsız 4 büyük denetim şirketinde bağımsız denetim bölümünde veya aynı şirketlerin iç denetim hizmeti sunduğu (Outsourcing) bölümlerinde yada kurumsal şirketlerin iç denetim bölümlerinde en az 3 yıl çalışmışCOSO iç kontrol sistemi standart ve düzenlemelerine hakimTercihen Certified Internal Auditor (CIA)  ve  Certification in Risk Management Assurance (CRMA) sertifikalarına sahipİyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli olmayan Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyanTakım çalışmasına yatkın İletişim becerileri yüksek Süreç ve detay odaklı, planlı çalışan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Pazarlama Yöneticisi/YönetmeniVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Üniversitelerin  Makine, Elektrik veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden  mezunTercihen Endüstriyel Ürün Pazarlama konusunda en az 7 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhaberat Sorumlusu İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Muhaberat SorumlusuFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Time Şantiyemizde görevlendirmek üzere;• MYO ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Alanında en az 4 yıl deneyimli,• Koordinasyon becerisi yüksek,• MS Office ve Outlook programlarına hâkim,• Askerlik hizmetini tamamlamış,• Hızlı problem çözme becerisine sahip ve sonuç odaklı,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,• İzmir 'de ikamet eden,• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,• Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Satış TemsilcisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
'Kiralama ve Satış Temsilcisi' ünvanı ile, Kiralama ve Satış Müdürlüğü’ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere;•Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•İnşaat ve emlak sektörüne hakim,•Kiralama, satış ve satış sonrası konularında en az 3 yıl tecrübeli,•Tercihen iyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip,•MS Office programlarına hakim,•Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve çözüm odaklı,•İş takibi, sunum ve raporlama becerisi yüksek,•Prezentabl ve temsil yeteneğine sahip,•B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•Sigara kullanmayan,•İzmir 'de ikamet eden,personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı