Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket Bilgileri


 

 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 


Voltsan Elektrik Makine Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Voltsan yılların vermiş olduğu tecrübe ile Elektrikli Ev Aletleri, Elektrik Motorları, Otomotiv Sanayi ve Beyaz Eşya Sanayi sektörlerine, Laminasyon, Metal Enjeksiyon, Saç Kesme, Sıvama, Plastik Enjeksiyon Kalıpları ve Özel Aparatlar imalatı yapmaktadır. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgeli olan Voltsan, çalışmalarını titizlik ve kalite bilinci ile sürdürmekte, teknolojik gelişmeleri takip ederek, konusunda uzman teknik ekip ve kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
 
 Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Medikal Uzman İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Medikal UzmanPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Satış ve Pazarlama Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Medikal Uzman arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, İlaç sektöründe Medikal/Pazarlama bölümlerinde en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, analiz ve planlama becerisine sahip, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Proje Müdürü İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İş Geliştirme Proje MüdürüFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde; İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığımıza bağlı; İzmir'deki projelerimizde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Mühendislik-Mimarlık fakültelerinin; İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden lisans derecesi ile mezun,• İmar Kanunu ve İskân Kanunu’na hâkim,• Kamu İhaleleri Kanunu, Kamu İhaleleri Sözleşmeleri Kanunu ve FIDIC vb. mevzuat bilgilerine sahip,• Sektörde en az 5 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, toplamda 15 yıl deneyimli,• Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli çalışarak iş takibi yapmış, taahhüt ile ilgili iş süreçlerine hâkim,• Uluslararası sözleşme tecrübesi olan,• İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• İleri düzeyde MS Project ve Adobe; iyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik,• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen,• İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Yurt içi ve/veya yurt dışı seyahat engeli olmayan,• Aktif olarak araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan.“Proje Müdürü” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şehir Plancısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şehir PlancısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Üniversitelerin Mimarlık-Mühendislik Fakülteleri, “Şehir Planlama” bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programları ile birlikte Autocad, Netcad ve Sketch-up programlarını iyi derecede kullanabilen, Yatırım ve Proje Geliştirme konularında bilgi sahibi, Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli çalışarak iş takibi yapmış, Araştırmacı, analitik ve raporlama becerisi yüksek, İş takip ve koordinasyon becerisine sahip, disiplinli ve programlı çalışabilen, proaktif, İletişimi kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği yüksek, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan. "Şehir Planlama Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere; alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Product Manager İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Junior Product ManagerPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Satış ve Pazarlama Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Junior Ürün Müdürü arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen “Tıbbi Tanıtım Temsilciliği” yapmış, İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Depo ElemanıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
'Depo Elemanı' unvanı ile Folkart Yapı San ve Tic. A.Ş. bünyesinde; Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;•Üniversitelerin ve/veya Meslek Yüksekokulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,•Depo Yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimi olan,•Analitik düşünce yeteneği güçlü, raporlama tekniklerine hakim,•Organizasyon ve planlama konularında etkin,•Esnek çalışma saatlerine yatkın,•Proaktif çalışabilen, insiyatif kullanabilen,•Çözüm odaklı, iş takibi yüksek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•Seyahat engeli bulunmayan,•Sigara kullanmayan, personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Teknik Ofis ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
       Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış, en az 1 benzeri projeyi yönetici pozisyonunda tamamlamış, Autocad, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda deneyimli, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Teknik Ofis Şefi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek uygun pozisyonlar için sizlerle bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.                       
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Elektrik MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde ve Çeşme şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• Elektrik İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,'Elektrik Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Şirketimizin Ruhsatlandırma Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Ruhsatlandırma Uzmanı' arıyoruz. Üniversitelerin Eczacılık bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe Ruhsatlandırma Bölümü’nde en az 3 yıl deneyimli, Sonuç odaklı, analitik, takım çalışmasına yatkın, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İnce İşler ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCAD programlarına hâkim, AVM, Otel, Lüks Konut vb. projelerinde çalışmış, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, Kendisine bağlı bulunacak bina ve binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'İnce İşler Şefi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Satış MüdürüFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; yeni projemizde görevlendirilmek üzere;•Üniversitelerin Satış ve Pazarlama ve ilgili bölümlerinden lisans derecesi ile mezun,•En az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, sektöre hâkim,•İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,•Araştırmacı ve analitik,•Prezentasyon, sunum ve raporlama becerisi yüksek,•İletişim becerisi ve ifade yeteneği güçlü,•Prezantabl, temsil yeteneği yüksek,•İnsiyatif kullanabilen, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan,•Esnek çalışma saatlerine yatkın, hafta sonu çalışması yapabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•Seyahat engeli bulunmayan,•İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan,•Sigara kullanmayan.‘Satış Müdürü’ alınacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
İç Denetim UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun Tercihen bağımsız 4 büyük denetim şirketinde bağımsız denetim bölümünde veya aynı şirketlerin iç denetim hizmeti sunduğu (Outsourcing) bölümlerinde yada kurumsal şirketlerin iç denetim bölümlerinde en az 4 yıl çalışmış COSO iç kontrol sistemi standart ve düzenlemelerine hakim Tercihen Certified Internal Auditor (CIA)  ve  Certification in Risk Management Assurance (CRMA) sertifikalarına sahip İyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli olmayan Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan Takım çalışmasına yatkın İletişim becerileri yüksek Süreç ve detay odaklı, planlı çalışan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kazan Dairesi Teknisyeni Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kazan Dairesi TeknisyeniPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pharmactive Çerkezköy Üretim Teisisi’ nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Kazan Dairesi Teknisyeni aramaktayız.. MYO veya EML Elektrik /Elektrik-Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun Tercihen  kazan işletmesi ve bakımı konusunda  en az 3 yıl deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış olan MS Office programları kullanabilen Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim becerilerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Satış UzmanıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; İstanbul – Levent bölgesinde açılacak yeni satış ofisimizde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans derecesi ile mezun,    ·         Tercihen Gayrimenkul sektöründe en az 4 yıl satış deneyimine sahip, ·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         Prezantabl ve temsil yeteneği güçlü,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,   ·         Sigara kullanmayan,·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu, hafta sonu çalışması yapabilecek,·         B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘Satış Uzmanı’ alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Satınalma MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; teknik ofisimizde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Mühendislik-Mimarlık fakültelerinin; İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,·         İnşaat hukuku ve İnşaat Muhasebesi ’ne hakim,·         Tercihen büyük ölçekli projelerde görev almış,·         Teknik satın alma, malzeme ve ham madde bilgisine sahip,·         İnsan ilişkileri ve temsil yeteneği güçlü,·         İletişimi ve ifade yeteneği iyi,·         İkna kabiliyeti yüksek,·         Araştırmacı, sorgulayıcı, analiz etme, karşılaştırma ve yorumlama becerisi güçlü,·         MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,   ·         Sigara kullanmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘Satınalma Mühendisi’ alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak; ' Bilgi Teknojileri Uzman Yardımcısı' unvanı ile görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,  IT alanında en az 4 yıl deneyimli, İletişim kurma becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Proaktif çalışan, hızlı problem çözme becerisine sahip /sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan,İzmir'de ikamet eden, Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, Donanım-yazılım, Network, Güvenlik konularında teknik bilgi ve tecrübeye sahip, Microsoft Active Directory ve Exchange konularında teknik bilgi sahibi,personel alımı yapılacaktır.Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalifikasyon/Validasyon Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalifikasyon/Validasyon UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Çerkezköy Üretim Tesisimiz Lokasyonunda Kalite Operasyonları Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya, Kimya veya Makine Mühendisliği bölümlerinden ya da Meslek Yüksekokul Mezunu (Elektrik ve Elektronik bölümlerinden mezun) Tercihen ilaç sektöründe Validasyon / kalifikasyon konusunda min 1-2 yıl deneyime sahip Kalite sistemleri ve güncel GMP uygulamaları konularında iyi derecede bilgi sahibi İyi seviyede İngilizce bilen MS Office programları ve MS Project programını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Tercihen Çorlu-Çerkezköy civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Elemanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İdari İşler ElemanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç üretimi yapan ve Çerkezköy'de bulunan üretim tesisimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "İdari İşler Elemanı" takım arkadaşı arıyoruz. Üretim işyerlerinde daha önce benzer görevde iş deneyimi olan, İdari İşler satınalma, yemek, servis ve taşeron  konularında iş deneyimi olan, Çerkezköy'de ikamet eden/edebilecek, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE KONTROL UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Kalite Operasyonları Bölümü'nde görev almak üzere Kalite Kontrol Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.* Üniversitelerin 4 yıllık Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* İlaç sektöründe en az 4 yıl Kalite Kontrol Laboratuvar deneyimi olan,* HPLC, GC ve temel laboratuvar ekipman kullanımlarını ve teknik özelliklerini bilen,* Ürün analizlerinde tecrübeli,* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın,* Kalite ve sonuç odaklı,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Çerkezköy - Çorlu civarında ikamet edebilecek,* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Satış Pazarlama MüdürüPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Yurt içinde ve yurt dışında hızla büyüyen Şirketimizin yurt içi tanıtım ve pazarlama çalışmalarından sorumlu olacak aşağıdaki niteliklere sahip “Satış Pazarlama Müdürü” arıyoruz.           Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,          İlaç sektöründe satış ve pazarlama konularında deneyim sahibi,          Saha ve ekip yönetimi konularına hakim,          Hızlı büyüyen bir yapıda çalışabilecek, dinamik, ekip çalışmasına yatkın,          İletişim becerileri, koçluk ve insan yönetimi konularında deneyimli,          Seyahat edebilen,          Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Teknik RessamSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR  SAN. TİC. A.Ş.’de  görevlendirilmek üzere ; Asgari Endüstri Meslek Lisesi Makina Ressamlığı Bölümü Mezunu İmalat resimlerinde ölçülendirme, tolerans, kaynak standartları vb. konularda tecrübeli Tercihen Think Design ve SAP  programını bilen Solidworks kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan          Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Operatörü İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Proses Kalite OperatörüSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR      SAN. TİC. A.Ş.’de  görevlendirilmek üzere ;   Meslek Lisesi veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun, Kalite süreçleri konusunda tecrübeli (ISO 9001, TS 16949, Proses FMEA, Yalın üretim konusunda daha önce eğitim almış ve uygulamış olmak tercih sebebidir) Teknik resim okuma/anlama ve toleranslandırma konusunda deneyimli Kumpas, mikrometre, mihengir, geçer-geçmez mastar gibi ölçüm aletlerini sorunsuz kullanabilen ve doğrulamasını yapabilen MS Office uygulamalarını kullanabilen (Özellikle Microsoft Excel)  Üretimde iyileştirme faaliyetlerinin tespiti ve çözümünde aktif rol alabilecek, Analitik düşünebilen ve etkili iletişim kurabilen, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek 25-35 yaşları arasında    Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı