Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006 

 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 

Livamine Yapı San. ve Tic. A.Ş. 

Livamine markası ile Saya Grup şirketlerine 2010 yılında katılan Madencilik şirketimiz 2016 yılında yine Livamine markası ile Bursa Harmancık da bulunan Krom işletmesi ile yatırımlarına devam etmektedir. “Önce İnsan” felsefesi ile yolan çıkan firmamız “İşçi Güvenliği ve Sağlığı” başta olmak üzere “Çevre ve Doğal Güzelliklerin Korunmasına” da ayrıca değer vermektedir. Türk maden rezervlerini ileri madencilik bilgi ve teknolojisi ile maksimimum katma değer sağlayarak üretmeyi ve ihracat yapmayı hedeflemektedir.      

www.livamine.com

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Topluluklar,Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek uygun pozisyonlar için sizlerle bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİSYENİPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin Mühendislik ve Teknik Hizmetler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Elektrik Teknisyeni" arıyoruz.En az Meslek Lisesi "Elektrik Bölümü" mezunu, Bina elektrik sistemlerini bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Çerkezköy civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmakovijilans Yetkilisi İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Farmakovijilans YetkilisiPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Ruhsatlandırma Bölümü'müzde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Farmakovijilans Yetkilisi arıyoruz. Üniversitelerin Eczacılık bölümlerinden mezun Tercihen ilaç sektöründe Farmakovijilans alanında en az 3 yıl deneyimli Sonuç odaklı, analitik, takım çalışmasına yatkın Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ressam İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Teknik RessamVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR  SAN. TİC. A.Ş.’de  görevlendirilmek üzere ;Asgari Endüstri Meslek Lisesi Makina Ressamlığı Bölümü Mezunu İmalat resimlerinde ölçülendirme, tolerans, kaynak standartları vb. konularda tecrübeliTercihen Think Design ve SAP programını bilen Solidworks kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan           Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kalite Güvence MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi  ve tercihen İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Kalite Entegre Yönetimi ile ilgili inşaat firmalarında en az 3 yıl, diğer sektörlerde en az 5 yıl görev yapmış,"Kalite Entegre Yönetim Sistemi" çalışmalarını yürütebilecek, (ISO 9001, 14001, OHSAS 18001)MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Eğitim verme konusunda deneyimli, sunum becerisi yüksek, "Baş Denetçi" belgesine sahip (tercihen), Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Kalite Müdürlüğü bünyesinde ve Kalite Müdürüne raporlama yapacak, "Kalite Güvence Mühendisi" alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRETİM UZMANI / UZMAN YARDIMCISIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Üretim Müdürlüğü'müzün Ambalaj Bölümünde görev almak üzere Üretim Uzmanı/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya bölümlerinden mezun,Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, Dışa dönük, yaratıcı, iletişim becerileri güçlü, Sistemli ve düzenli çalışan, organizasyon becerileri yüksek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Üretim ekipmanlarının verimlilik analizlerini yapabilecek,Üretim/Ambalaj proseslerinin, personelinin yönetimini ve takibini üstlenebilecek,İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İleri derecede MS Office programlarını kullanabilen,Çorlu veya Çerkezköy’de ikamet eden veya edebilecek,İlaç üretiminde benzer pozisyonlarda tecrübe, tercih nedenidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
İç Denetim Uzman YardımcısıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Saya Grup şirketimizin gelişmekte olan kadrosuna dahil etmek üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezunŞirketlerin iç denetim bölümlerinde en az 1 yıl çalışmış İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Tercihen SAP kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, İletişim becerileri yüksek, Süreç ve detay odaklı, planlı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MimarıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'dekişantiyelerimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümlerinden mezun,Saha tecrübesine sahip; konut, hotel vb. yapıların inşaat sürecinde  en az 5 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit, Autocad, MS Office ve BIM program bilgisine sahip, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Farklı projelerde eş zamanlı çalışabilecek, proaktif, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sigara Kullanmayan, Çeşme'de ikamet eden, edebilecek olan.'Saha Mimarı' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - ÇEŞME İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - ÇEŞMEFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde, 'Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığı'na bağlı olarak; Çeşme         Şantiyelerimizde görev yapmak üzere;Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden lisans derecesi ile mezun olmak, "B" veya "C" sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesine sahip olmak; 6331 sayılı İSG Kanunu’na ve ilgili yönetmeliklere hakim olmak, İş Hukuku, Sosyal Sigortalar Kanunu ve ilgili yönetmelikler” hakkında bilgi sahibi olmak,Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. 'İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Teknik Ofis MimarıFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığımız bünyesinde; Çeşme Şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Saha tecrübesine sahip; konut vb. yapıların inşaat sürecinde en az 2 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit ve Autocad programlarına hakim, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Mimari detay çözümlerine hakim, Proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, İletişim ve ifade yeteneği güçlü, iş koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, Esnek çalışma saatlerine yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 'Teknik Ofis Mimarı' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Bütçe ve Raporlama UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
·         Üniversitelerin İktisat, Ekonomi, İşletme , Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,·         Tercihen denetim firmasında çalışmış ve bütçe, raporlama ve planlama, maliyet muhasebesi konularında 3  yıl deneyimli,·         Masraf merkezi, kâr merkezi muhasebesi ve raporlamaları ile ilgili teorik bilgi ve deneyim sahibi,·         MS Office programlarına hakim özellikle Excel ve Powerpoint programlarını çok iyi derecede kullanabilen,·         Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, analitik düşünebilen, problem çözme yetkinliğine sahip,·         Hedef ve sonuç odaklı, ·         Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş,·         Sunum becerileri gelişmiş,·         Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf durumda olan.·         Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kalite Kontrol TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu "İnşaat" bölümünden mezun,İnşaat sektöründe en az 10 yıl sahada ve ince işler alanında çalışmış ve/veya en az3 yıl kalite kontrol alanında aktif görev almış, Nitelikli üst yapı projelerinde ve özellikle ince imalat işlerinin uygulama ve kontrolünde deneyimli,Erkek adaylar için askerliğini tmamlamış, Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Etkin iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı. "Kalite Kontrol Teknikeri" alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde ve Bornova şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,·         Mekanik imalat süreçleri ve proseslerine hakim, malzeme ve ekipman bilgisine sahip,·         Soğutma, ısıtma, yangın, tesisat ve havalandırma konularına hâkim,·         İyi düzeyde MS Office, Autocad, tercihen Revit bilgisine sahip,·         Çözüm odaklı ve analitik,·         İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, ·         İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi, takım çalışmasına yatkın,·         Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),·         Sigara kullanmayan,'Makine Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ARGE ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Arge Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Arge Analitik Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli GMP ve GLP kurallarına hakim Analitik metot geliştirme, metot validasyonu konusunda deneyimli Tercihen EU ve US marketler için ürün geliştirmiş, regülasyonlarına hakim Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Araştırmacı ruha sahip, inisiyatif kullanabilen, çözüm ve sonuç odaklı Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden/edebilecekAskerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kalite Kontrol UzmanıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Üniversitelerin "İnşaat Mühendisliği" ve "Mimarlık" bölümlerinden mezun,İnşaat sektöründe ve en az 3 yıl Kalite Kontrol Departmanının ilgili süreçlerinde aktif görev almış,Nitelikli üst yapı projelerinde ve özellikle ince imalat işlerinin uygulama ve kontrolünde deneyimli,MS Office programlarını -özellikle excel- iyi seviyede kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, (tercihen), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Raporlama becerisi yüksek, Etkin iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı. "Kalite Kontrol Mühendisi" ve "Kalite Kontrol Mimarı" alımı yapılacaktır. Tüm başvurular İnsan Kaynakları tarafından ve gizlilik ilkesi içinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE GÜVENCE UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümü mezunu  Tercihen İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışmaya uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Teknik Ofis MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova'daki şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış ve tamamlamış, Revit, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda deneyimli, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  'Teknik Ofis Mühendisi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kaba İşler ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova’daki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Alanında 5-10 yıl tecrübesi bulunan,·         Ms Office, Tekla ve AutoCAD programlarına hâkim,·         A+ konut vb. projelerinde çalışmış,·         Malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan,·         İmalat sürecinde kaba işler fonksiyonlarına hakim,·         Hakediş ve metraj konularında bilgi sahibi,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Güçlü iletişim becerilerine sahip,·         Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İzmir'de ikamet eden/edebilecek,·         Sigara kullanmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Kaba İşler Şefi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.İnsan Kaynakları Bölümü'müzde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Bordro Özlük İşleri Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda en az 3 yıl deneyimli Tercihen ilaç sektöründe tecrübeli Bordrolama ve Özlük işlemleri süreçlerine hakim 4857 Sayılı İş Kanunu, 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar Kanunu ve mevzuatları hakkında bilgi ve tecrübe sahibiİletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,* Sahada en az 5 yıl deneyime sahip,* Kalıp, beton, demir, çelik ve altyapı bilgisine sahip,* Tercihen İngilizce bilen,* Autocad programını iyi düzeyde bilen, tercihen primavera ve tekla çelik programlarını da orta düzeyde bilen,* Enerjik, iş programlama, sevk ve idare becerisine sahip, takip ve koordinasyon becerisi yüksek olan,* İletişim ve ikna kabiliyeti güçlü olan,* Askerliğini tamamlamış,* Sigara kullanmayan,* Çeşme'de ikamet eden ve/veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. AŞ. bünyesinde, ‘Makine Teknikeri’ olarak şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Saha çalışmalarında bulunmuş ve en az 5 yıl deneyimli,• Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Makine tesisatları ve malzeme bilgisine sahip,• Sıhhi tesisat, yangın, ısıtma, soğutma, havalandırma projelerinde deneyimli,• Konut projelerinde deneyimi olan,• Dikkatli, kuralcı, titiz ve sorumluluk bilinci yüksek,• Kontrolcü ve takipçi,• Takip ettiği işlerde raporlama yapabilecek,• Askerliğini tamamlamış,• Sigara kullanmayan, 'Makine Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan    Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şantiye ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• İmar Kanunu ve İskân Kanunu’na hâkim,• 6331 sayılı İSG Kanunu’nu ve ilgili yönetmelikleri bilen,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde üst yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• İleri düzeyde MS Project ve Adobe; iyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,‘’Şantiye Şefi” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği ve Çevre Uzman/Uzman Yardımcısı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İş Güvenliği ve Çevre Uzman/Uzman YardımcısıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun Tercihen Çevre Mühendisliği bölümü mezunu C Sınıfı İSG Uzmanlık Belgesi olan Çevre Görevlisi Belgesine sahip Alanında iş güvenliği süreçlerinde 1-2 yıl görev almış İyi derecede İngilizce bilgisi olan İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen SAP vb. gibi satın alma süreçleri hakkında bilgi sahibi İnsan ilişkileri güçlü, yazılı/sözlü iletişim becerilerine sahip, sabırlı ve özveriliTakım çalışmasına yatkın. Süreç takibi yapabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Elektrik TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı bünyesinde ‘Elektrik Teknikeri’ olarak şantiyemizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Saha çalışmalarında bulunmuş ve en az 5 yıl deneyimli,• Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Elektrik tesisatları ve malzeme bilgisine sahip,• Arıza tipleri ve müdahaleleri konusunda tecrübeli,• Dikkatli, kuralcı, titiz ve sorumluluk bilinci yüksek,• Kontrolcü ve takipçi,• Yükseklik korkusu olmayan,• Askerliğini tamamlamış,• Sigara kullanmayan, 'Elektrik Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan    Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
ÜRETİM OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesisimizdegörevlendirmek üzere Üretim Operatörü / Üretim Operatör Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.* En az lise mezunu ( Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans Mezunu )* Tercihen ilaç sektöründe deneyimli* Vardiyalı düzende çalışabilecek* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.  Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMBALAJ MAKİNESİ OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AMBALAJ MAKİNESİ OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GENEL NİTELİKLERİlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLGE MÜDÜRÜ Adana, Bursa, ... Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
BÖLGE MÜDÜRÜPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun İlaç sektöründe (Solunum tedavi alanında tecrübe sahibi olması tercih sebebi) en az 6 yıl deneyimli, Bölge Müdürü olarak en az 3 yıl görev yapmışİletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, liderlik özelliklerine sahipDinamik,koçluk becerileri yüksek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı