Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket Bilgileri


 

 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 


Voltsan Elektrik Makine Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Voltsan yılların vermiş olduğu tecrübe ile Elektrikli Ev Aletleri, Elektrik Motorları, Otomotiv Sanayi ve Beyaz Eşya Sanayi sektörlerine, Laminasyon, Metal Enjeksiyon, Saç Kesme, Sıvama, Plastik Enjeksiyon Kalıpları ve Özel Aparatlar imalatı yapmaktadır. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgeli olan Voltsan, çalışmalarını titizlik ve kalite bilinci ile sürdürmekte, teknolojik gelişmeleri takip ederek, konusunda uzman teknik ekip ve kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
 
 Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KALİTE KONTROL UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE KONTROL UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Kalite Operasyonları Bölümü'nde görev almak üzere Kalite Kontrol Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.* Üniversitelerin 4 yıllık Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* İlaç sektöründe en az 4 yıl Kalite Kontrol Laboratuvar deneyimi olan,* HPLC, GC ve temel laboratuvar ekipman kullanımlarını ve teknik özelliklerini bilen,* Ürün analizlerinde tecrübeli,* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın,* Kalite ve sonuç odaklı,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Çerkezköy - Çorlu civarında ikamet edebilecek,* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Elemanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İdari İşler ElemanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç üretimi yapan ve Çerkezköy'de bulunan üretim tesisimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "İdari İşler Elemanı" takım arkadaşı arıyoruz. Üretim işyerlerinde daha önce benzer görevde iş deneyimi olan, İdari İşler satınalma, yemek, servis ve taşeron  konularında iş deneyimi olan, Çerkezköy'de ikamet eden/edebilecek, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Satış Pazarlama MüdürüPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Yurt içinde ve yurt dışında hızla büyüyen Şirketimizin yurt içi tanıtım ve pazarlama çalışmalarından sorumlu olacak aşağıdaki niteliklere sahip “Satış Pazarlama Müdürü” arıyoruz.           Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,          İlaç sektöründe satış ve pazarlama konularında deneyim sahibi,          Saha ve ekip yönetimi konularına hakim,          Hızlı büyüyen bir yapıda çalışabilecek, dinamik, ekip çalışmasına yatkın,          İletişim becerileri, koçluk ve insan yönetimi konularında deneyimli,          Seyahat edebilen,          Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Teknik RessamSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR  SAN. TİC. A.Ş.’de  görevlendirilmek üzere ; Asgari Endüstri Meslek Lisesi Makina Ressamlığı Bölümü Mezunu İmalat resimlerinde ölçülendirme, tolerans, kaynak standartları vb. konularda tecrübeli Tercihen Think Design ve SAP  programını bilen Solidworks kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan          Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Operatörü İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Proses Kalite OperatörüSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR      SAN. TİC. A.Ş.’de  görevlendirilmek üzere ;   Meslek Lisesi veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun, Kalite süreçleri konusunda tecrübeli (ISO 9001, TS 16949, Proses FMEA, Yalın üretim konusunda daha önce eğitim almış ve uygulamış olmak tercih sebebidir) Teknik resim okuma/anlama ve toleranslandırma konusunda deneyimli Kumpas, mikrometre, mihengir, geçer-geçmez mastar gibi ölçüm aletlerini sorunsuz kullanabilen ve doğrulamasını yapabilen MS Office uygulamalarını kullanabilen (Özellikle Microsoft Excel)  Üretimde iyileştirme faaliyetlerinin tespiti ve çözümünde aktif rol alabilecek, Analitik düşünebilen ve etkili iletişim kurabilen, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek 25-35 yaşları arasında    Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Üretim MüdürüVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Elektrik veya Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim alanında minimum 10 yıl tecrübe sahibi; Tesis ve üretim yönetimi konusunda minimum 5 yıl tecrübeli Fabrika üretim süreçlerinde, Metal işleme ve Talaşlı imalat proseslerine hakim, Yalın üretim teknikleri konusunda tecrübeli, Üretim sistemleri kurma konusunda tecrübe sahibi, Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek, Ekip yönetiminde başarılı ve liderlik özelliklerine sahip, Tercihen SAP PP modülü konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Analitik, çözüm ve sonuç odaklı, planlama ve takip yeteneği olan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE CMC Şefi İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AR-GE CMC ŞefiPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe yurt içinde ve yurt dışında hızlı ve sürekli büyüyen Şirketimiz’in Arge Bölümü CMCGrubu için aşağıdaki özelliklere sahip “CMC Şefi” arıyoruz. Üniversitelerin Kimya, Eczacılık, Kimya Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yüksek lisans veya Doktora derecesine sahip, Benzer pozisyonda veya en az 2 yıl deneyimli, Tübitak TEYDEB projelerini yürütmüş, Ar-Ge Merkezi faaliyetlerinde tecrübeli ve proje yönetim deneyimi olan, İlaç Ruhsatlandırma dosyalarının hazırlanması konusunda tecrübeli,  tercihen Avrupa ve Amerika ruhsat dosyaları hazırlamış, Ar-Ge dokümantasyon sistemi ile GMP/GLP süreçlerinin sürdürülebilirliğini sağlayacak bilgi ve deneyime sahip, İletişimi kuvvetli, sorumluluk alabilen, sonuç odaklı, inisiyatif kullanabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Şefi Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Bakım ŞefiPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe yurt içinde ve yurt dışında sürdürdüğümüz faaliyetlerde  büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeye katkı sağlayacak yeni “Mekanik Bakım Şefi” takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Çerkezköy veya Çorlu bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askelirk görevini tamamlamış olan, İlaç sanayinde faaliyet gösteren fabrikalarda makine bakım-onarım alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office, SAP, AutoCAD programlarını kullanbilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İnce İşler ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office ve AutoCAD programlarına hâkim, AVM, Otel, Lüks Konut vb. projelerinde çalışmış, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, Kendisine bağlı bulunacak bina ve binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'İnce İşler Şefi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
ÜRETİM OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesisimizdegörevlendirmek üzere Üretim Operatörü / Üretim Operatör Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.* En az lise mezunu ( Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans Mezunu )* Tercihen ilaç sektöründe deneyimli* Vardiyalı düzende çalışabilecek* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.  Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen (Çeşitli bölümlerde görevlendirmek üzr.) Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknisyen (Çeşitli bölümlerde görevlendirmek üzr.)Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek aşağıda belirtilen özelliklere sahip adaylarla bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.                       
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Ambalaj Operatörü Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim Ambalaj OperatörüPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Teknik Ofis ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
       Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış, en az 1 benzeri projeyi yönetici pozisyonunda tamamlamış, Autocad, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda deneyimli, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Teknik Ofis Şefi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
İnşaat TeknikeriFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde, Çeşme ve İzmir'deki projelerimizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat' bölümünden mezun,• İnşaat firmalarında en az 5 yıl şantiyede/sahada görev yapmış,• Autocad,excel,word,outlook bilgilerine sahip ve hakim,• İnşaat sürecinin her aşamasında kontrol yapabilecek,• İmalat sürecini koordine ve kontrol edebilecek,• İşlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlayacak,• Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için),• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,• Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, ' İnşaat Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kazan Dairesi Teknisyeni Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kazan Dairesi TeknisyeniPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pharmactive Çerkezköy Üretim Teisisi’ nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Kazan Dairesi Teknisyeni aramaktayız.. MYO veya EML Elektrik /Elektrik-Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun Tercihen  kazan işletmesi ve bakımı konusunda  en az 3 yıl deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış olan MS Office programları kullanabilen Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim becerilerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Bakım Onarım TeknisyeniVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Meslek yüksek okullarının veya endüstri meslek liselerinin elektrik, makine, mekatronik bölümlerinden mezun,Mekanik bakım, elektrik bakım, periyodik bakım konularında en az 2 yıl deneyimli Yardımcı işletmeler konusunda bilgi sahibi,Elektrik projesi, teknik resim okuyabilen,Arıza takibi yapabilen,Tercihen cnc, metal enjeksiyon, pres makinalarında tecrübeli,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışma problemi olmayan, sorumluluk sahibi, öğrenmeye ve paylaşıma açık,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Çalışma arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalifikasyon/Validasyon Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalifikasyon/Validasyon UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Çerkezköy Üretim Tesisimiz Lokasyonunda Kalite Operasyonları Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya, Kimya veya Makine Mühendisliği bölümlerinden ya da Meslek Yüksekokul Mezunu (Elektrik ve Elektronik bölümlerinden mezun) Tercihen ilaç sektöründe Validasyon / kalifikasyon konusunda min 1-2 yıl deneyime sahip Kalite sistemleri ve güncel GMP uygulamaları konularında iyi derecede bilgi sahibi İyi seviyede İngilizce bilen MS Office programları ve MS Project programını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Tercihen Çorlu-Çerkezköy civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak; ' Bilgi Teknojileri Uzman Yardımcısı' unvanı ile görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,  IT alanında en az 4 yıl deneyimli, İletişim kurma becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Proaktif çalışan, hızlı problem çözme becerisine sahip /sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan,İzmir'de ikamet eden, Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, Donanım-yazılım, Network, Güvenlik konularında teknik bilgi ve tecrübeye sahip, Microsoft Active Directory ve Exchange konularında teknik bilgi sahibi,personel alımı yapılacaktır.Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı