Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket Bilgileri


 

 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 


Voltsan Elektrik Makine Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Voltsan yılların vermiş olduğu tecrübe ile Elektrikli Ev Aletleri, Elektrik Motorları, Otomotiv Sanayi ve Beyaz Eşya Sanayi sektörlerine, Laminasyon, Metal Enjeksiyon, Saç Kesme, Sıvama, Plastik Enjeksiyon Kalıpları ve Özel Aparatlar imalatı yapmaktadır. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgeli olan Voltsan, çalışmalarını titizlik ve kalite bilinci ile sürdürmekte, teknolojik gelişmeleri takip ederek, konusunda uzman teknik ekip ve kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
 
 Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu Adana, Ankara, ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Tıbbi Tanıtım SorumlusuPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç sektöründe Yaşam kalitesini arttırmak ve Türk ilaç sektörünü geleceğe taşımak için; 108.000m2’lik ilaç üretim tesisi ve değerlerinden aldığı güçle yurt içinde ve yurt dışında büyüyoruz. Bu büyümeye katkı sağlayacak ‘’Tıbbi Tanıtım Temsilcisi’’ takım arkadaşları arıyoruz. •Lisans, ön lisans  mezunu•İlaç sektöründe daha önce çalışmamış •Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen•Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,  dinamik•Seyahat edebilen•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Başvurular 10 Temmuz 2016 tarihine kadar alınacak olup, ilan tüm Türkiye'yi kapsamaktadır. İlanda belirtilen iller ve diğer tüm illerden işe alım yapılacaktır.  Pharmactive İlaç’ta “dumansız çalışma ortamı” uygulanmaktadır.Tüm başvurular titizlikle gizli tutulacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Şefi Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Bakım ŞefiPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe yurt içinde ve yurt dışında sürdürdüğümüz faaliyetlerde  büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeye katkı sağlayacak yeni “Mekanik Bakım Şefi” takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Çerkezköy veya Çorlu bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askelirk görevini tamamlamış olan, İlaç sanayinde faaliyet gösteren fabrikalarda makine bakım-onarım alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office, SAP, AutoCAD programlarını kullanbilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Operatörü İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Proses Kalite OperatörüVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR      SAN. TİC. A.Ş.’de  görevlendirilmek üzere ;   Meslek Lisesi veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun, Kalite süreçleri konusunda tecrübeli (ISO 9001, TS 16949, Proses FMEA, Yalın üretim konusunda daha önce eğitim almış ve uygulamış olmak tercih sebebidir) Teknik resim okuma/anlama ve toleranslandırma konusunda deneyimli Kumpas, mikrometre, mihengir, geçer-geçmez mastar gibi ölçüm aletlerini sorunsuz kullanabilen ve doğrulamasını yapabilen MS Office uygulamalarını kullanabilen (Özellikle Microsoft Excel)  Üretimde iyileştirme faaliyetlerinin tespiti ve çözümünde aktif rol alabilecek, Analitik düşünebilen ve etkili iletişim kurabilen, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek 25-35 yaşları arasında    Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI (ENDİREKT ALIMLAR) İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
SATINALMA UZMANI (ENDİREKT ALIMLAR)Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Şirketimizin Satınalma Bölümü'müzde Fabrika ve laboratuvarlarda kullanılan sarf malzemeleri (kimyasal, kolon, filtre vb), teknik malzemeler (elektrik, hırdavat, yedek parça vb), demirbaş alımları ve bakım onarım hizmet sözleşmelerini yapmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Satınalma Uzmanı" takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer satınalmalar konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Pazarlık ve müzakere becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Şefi İzmir Voltsan Makine Kalıp Sanayi Ticaret AŞ
Plastik Enjeksiyon ŞefiVoltsan Makine Kalıp Sanayi Ticaret AŞ
Firmamız Plastik Enjeksiyon Bölümünde Görevlendirilmek Üzere,Tercihen Plastik Enjeksiyon Bölüm Şefliği Yapmış,Takım Çalışmasına Yatkın,Disiplinli,Vardiyalı Sistemde Çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
İnşaat TeknikeriFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde, Çeşme ve İzmir'deki projelerimizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat' bölümünden mezun,• İnşaat firmalarında en az 5 yıl şantiyede/sahada görev yapmış,• Autocad,excel,word,outlook bilgilerine sahip ve hakim,• İnşaat sürecinin her aşamasında kontrol yapabilecek,• İmalat sürecini koordine ve kontrol edebilecek,• İşlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlayacak,• Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için),• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,• Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, ' İnşaat Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek aşağıda belirtilen özelliklere sahip adaylarla bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.                       
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Müdürü İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Proje MüdürüFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde; Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığına bağlı; İzmir'deki projelerimizde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Mühendislik-Mimarlık fakültelerinin; İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden lisans derecesi ile mezun,• İmar Kanunu ve İskân Kanunu’na hâkim,• 6331 sayılı İSG Kanunu’nu ve ilgili yönetmelikleri bilen,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 10 yıl deneyimli,• İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• İleri düzeyde MS Project ve Adobe; iyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen,• İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan.“Proje Müdürü” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,* Sahada en az 5 yıl deneyime sahip,* Kalıp, beton, demir, çelik ve altyapı bilgisine sahip,* Tercihen İngilizce bilen,* Autocad programını iyi düzeyde bilen, tercihen primavera ve tekla çelik programlarını da orta düzeyde bilen,* Enerjik, iş programlama, sevk ve idare becerisine sahip, takip ve koordinasyon becerisi yüksek olan,* İletişim ve ikna kabiliyeti güçlü olan,* Askerliğini tamamlamış,* Sigara kullanmayan,* Çeşme'de ikamet eden ve/veya edebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İnce İşler TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde; Kurumsal Gelişim ve Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü'ne bağlı; Çeşme ve İzmir'deki projelerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli konut projelerinde ince işler uygulamalarında en az 5 yıl deneyimli, Autocad, excel, word, outlook bilgilerine sahip ve hakim, Tüm ince yapı sürecinin organizasyonunu ve kontrolünü yapabilecek, İmalat sürecini koordine ve kontrol edebilecek, Eş zamanlı birden fazla iş sürecini yürütebilecek, İşlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlayacak, Çözüm odaklı çalışabilen, Prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek,  Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Sigara kullanmayan.' İnşaat Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen (Çeşitli bölümlerde görevlendirmek üzr.) Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknisyen (Çeşitli bölümlerde görevlendirmek üzr.)Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.İnsan Kaynakları Müdürlüğü'müzde görev almak üzere İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun İnsan kaynakları iş alanında en az 3 yıl deneyim sahibi Tercihen İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen İnsan kaynaklarının işe alım, eğitim, gelişim, performans yönetimi, atama ve kariyer konularında proje ve çalışmalarda rol almış Sorumluluk almaya istekli, iş odaklı, inisiyatif alan ve proje yürütebilecek Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Özlük İşleri Personeli Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Personel Özlük İşleri PersoneliPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin  Fabrika Lokasyonumuz  Çerkezköy’de görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Özlük İşleri Personeli" arıyoruz. Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Özlük işleri, bordro, tahakkuk ve personel işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli 4857 sayılı İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hâkim MS Office programlarını etkin kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın ve gelişime açık Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kazan Dairesi Teknisyeni Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kazan Dairesi TeknisyeniPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pharmactive Çerkezköy Üretim Teisisi’ nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Kazan Dairesi Teknisyeni aramaktayız.. MYO veya EML Elektrik /Elektrik-Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun Tercihen  kazan işletmesi ve bakımı konusunda  en az 3 yıl deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış olan MS Office programları kullanabilen Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim becerilerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknisyeni (Solit) Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Makine Bakım Teknisyeni (Solit)Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin Mühendislik ve Teknik Hizmetler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Makine Bakım Teknisyeni" arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi/MYO Mekanik, Elektrik veya Mekatronik bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe üretim makinelerinin bakımı konusunda en az 2 yıl deneyimli Etkin iletişim becerilerine sahip Esnek çalışma saatleri ve gerektiğinde vardiyalı düzende çalışmaya uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknisyeniPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin Mühendislik ve Teknik Hizmetler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Elektrik Teknisyeni" arıyoruz. En az Meslek Lisesi "Elektrik Bölümü" mezunu, Bina elektrik sistemlerini bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalifikasyon/Validasyon Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalifikasyon/Validasyon UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Çerkezköy Üretim Tesisimiz Lokasyonunda Kalite Operasyonları Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya, Kimya veya Makine Mühendisliği bölümlerinden ya da Meslek Yüksekokul Mezunu (Elektrik ve Elektronik bölümlerinden mezun) Tercihen ilaç sektöründe Validasyon / kalifikasyon konusunda min 1-2 yıl deneyime sahip Kalite sistemleri ve güncel GMP uygulamaları konularında iyi derecede bilgi sahibi İyi seviyede İngilizce bilen MS Office programları ve MS Project programını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Tercihen Çorlu-Çerkezköy civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Elemanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İdari İşler ElemanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç üretimi yapan ve Çerkezköy'de bulunan üretim tesisimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "İdari İşler Elemanı" takım arkadaşı arıyoruz. Üretim işyerilerinde daha önce benzer görevde iş deneyimi olan, İdari İşler satınalma, yemek, servis ve taşeron  konularında iş deneyimi olan, Çerkezköy'de ikamet eden/edebilecek, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Teknisyeni İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Bakım Onarım TeknisyeniVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Meslek yüksek okullarının veya endüstri meslek liselerinin elektrik, makine, mekatronik bölümlerinden mezun,Mekanik bakım, elektrik bakım, periyodik bakım konularında en az 3 yıl deneyimli Yardımcı işletmeler konusunda bilgi sahibi,Elektrik projesi, teknik resim okuyabilen,Arıza takibi yapabilen,Tercihen cnc, metal enjeksiyon, pres makinalarında tecrübeli,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışma problemi olmayan, sorumluluk sahibi, öğrenmeye ve paylaşıma açık,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,Çalışma arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şehir Plancısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şehir PlancısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Üniversitelerin Mimarlık-Mühendislik Fakülteleri, “Şehir Planlama” bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programları ile birlikte Autocad, Netcad ve Sketch-up programlarını iyi derecede kullanabilen, Yatırım ve Proje Geliştirme konularında bilgi sahibi, Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli çalışarak iş takibi yapmış, Araştırmacı, analitik ve raporlama becerisi yüksek, İş takip ve koordinasyon becerisine sahip, disiplinli ve programlı çalışabilen, proaktif, İletişimi kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği yüksek, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan. "Şehir Planlama Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere; alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Ambalaj Operatörü Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim Ambalaj OperatörüPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Medikal MüdürPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Satış ve Pazarlama Bölümü'müzde görev almak üzere Medikal Müdür arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Tıp Veterinerlik, Diş Hekimliği, Eczacılık Fakültelerinden mezun İlaç sektöründe görev almış Sunum ve iletişim becerileri yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim ElemanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sekötüründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın Üretim bölümünde görevlendirilmek üzere En az lise mezunu Tercihen ilaç sektöründe deneyimli Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışçalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CNC İşleme Merkezi Operatörü İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
CNC İşleme Merkezi OperatörüSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Firmamız Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere,Takım Çalışmasına Yatkın,Özgüveni Olan,Kendisinden İstenilen İşi Zamanında Teslim Edebilecek,Fazla Mesaiye Kalabilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Farmakovijilans Yetkilisi İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Farmakovijilans YetkilisiPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Ruhsatlandırma Bölümü'müzde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Farmakovijilans Yetkilisi arıyoruz.  Üniversitelerin Eczacılık bölümlerinden mezun Tercihen ilaç sektöründe Farmakovijilans alanında en az 3 yıl deneyimli Sonuç odaklı, analitik, takım çalışmasına yatkın Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pres Elemanı İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Pres ElemanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Kalıp Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızın Preshane Bölümünde Görevlendirilmek Üzere,Ekip Çalışmasına Yatkın,Kendisinden İstenilen İşi Zamanında Teslim Edebilecek,Disiplinli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yatırım ve Yardımcı Tesisler Mühendisi İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Yatırım ve Yardımcı Tesisler MühendisiVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Üniversitelerin  Makine veya Mekatronik Mühendisliği Bölümlerinden  mezun Otomasyon ve makine konularında en az 5 yıl deneyimli, Talaşlı İmalat bilgisi olan, Yüksek basınç döküm ve prograsive saç kalıp ve pres teknolojilerine hakim, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen SAP bilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan Çalışma arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
MimarFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığımız bünyesinde; Dizayn Ofisimizde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümlerinden mezun, Saha tecrübesine sahip; konut vb. yapıların inşaat sürecinde  en az 2 yıl deneyimli, Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit ve Autocad programlarına hakim, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Mimari detay çözümlerine hakim, Proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, İletişim ve ifade yeteneği güçlü, iş koordinasyon ve planlama becerisi yüksek,  Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, Esnek çalışma saatlerine yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan.'Dizayn Ofis Mimarı' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyon Sorumlusu İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Satış Operasyon SorumlusuFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe satış sonrası süreçler hakkında mesleki bilgi sahibi, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, Prezantabl, pozitif, güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,  Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İzmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak; ' Bilgi Teknojileri Uzman Yardımcısı' unvanı ile görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,  IT alanında en az 4 yıl deneyimli, İletişim kurma becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Proaktif çalışan, hızlı problem çözme becerisine sahip /sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan,İzmir'de ikamet eden, Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, Donanım-yazılım, Network, Güvenlik konularında teknik bilgi ve tecrübeye sahip, Microsoft Active Directory ve Exchange konularında teknik bilgi sahibi,personel alımı yapılacaktır.Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün MüdürüPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızla büyüyen Şirketimizin Satış Pazarlama Grubu’nda ürün yönetimi konusunda görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip “Ürün Müdürü” takım arkadaşı arıyoruz.  İstenen Özellikler ·         Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun ·         İlaç sektöründe en az 1 yıl Ürün Müdürlüğü deneyimi olan·         İyi derecede İngilizce bilen ·         İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksek·         Aktif araç kullanabilen·         Seyahat engeli olmayan·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE FORMÜLASYON GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ARGE FORMÜLASYON GELİŞTİRME YÖNETİCİSİPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği ve Eczacılık fakültelerinden mezun Tercihen ilgili alanda yüksek lisans veya doktora derecesini tamamlamış İlaç sektöründe AR-GE kapsamındaki yeni ürün formülasyon geliştirme çalışmalarında en az 8 yıl deneyim sahibi Tercihen EU ve US marketler için ürün geliştirmiş, regülasyonlarına hakim Lab Scale, Pilot üretim ekipmanlarının kullanımı konusunda bilgi - deneyim sahibi Proje yönetimi konusunda deneyimli, süreçlere hakim Tübitak/Teydeb projesi konusunda bilgi sahibi, proje yönetmiş Risk bazlı ürün değerlendirme konusunda deneyim sahibi QbD konusunda bilgi sahibi Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip SAP programını kullanabilen MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen Takım çalışması ve yönetimi konularına hakim Araştırmacı ruha sahip, İnsiyatif kullanabilen, çözüm ve sonuç odaklı Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden/edebilecek Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.  Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümü mezunu  Tercihen İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışmaya uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı