Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006 

 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 

Livamine Yapı San. ve Tic. A.Ş. 

Livamine markası ile Saya Grup şirketlerine 2010 yılında katılan Madencilik şirketimiz 2016 yılında yine Livamine markası ile Bursa Harmancık da bulunan Krom işletmesi ile yatırımlarına devam etmektedir. “Önce İnsan” felsefesi ile yolan çıkan firmamız “İşçi Güvenliği ve Sağlığı” başta olmak üzere “Çevre ve Doğal Güzelliklerin Korunmasına” da ayrıca değer vermektedir. Türk maden rezervlerini ileri madencilik bilgi ve teknolojisi ile maksimimum katma değer sağlayarak üretmeyi ve ihracat yapmayı hedeflemektedir.      

www.livamine.com

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Topluluklar,Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Teknik Ofis MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova'daki şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış ve tamamlamış, Revit, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda deneyimli, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  'Teknik Ofis Mühendisi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şehir Plancısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şehir PlancısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde;Üniversitelerin Mimarlık-Mühendislik Fakülteleri, “Şehir Planlama” bölümlerinden mezun,Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,MS Office programları ile birlikte Autocad, Netcad ve Sketch-up programlarını iyi derecede kullanabilen,Yatırım ve Proje Geliştirme konularında bilgi sahibi,Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli çalışarak iş takibi yapmış,Araştırmacı, analitik ve raporlama becerisi yüksek,İş takip ve koordinasyon becerisine sahip, disiplinli ve programlı çalışabilen, proaktif,İletişimi kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği yüksek,İzmir’de ikamet eden,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Sigara kullanmayan,Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan."Şehir Planlama Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere;alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şantiye ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• İmar Kanunu ve İskân Kanunu’na hâkim,• 6331 sayılı İSG Kanunu’nu ve ilgili yönetmelikleri bilen,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde üst yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• İleri düzeyde MS Project ve Adobe; iyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,‘’Şantiye Şefi” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,* Sahada en az 5 yıl deneyime sahip,* Kalıp, beton, demir, çelik ve altyapı bilgisine sahip,* Tercihen İngilizce bilen,* Autocad programını iyi düzeyde bilen, tercihen primavera ve tekla çelik programlarını da orta düzeyde bilen,* Enerjik, iş programlama, sevk ve idare becerisine sahip, takip ve koordinasyon becerisi yüksek olan,* İletişim ve ikna kabiliyeti güçlü olan,* Askerliğini tamamlamış,* Sigara kullanmayan,* Çeşme'de ikamet eden ve/veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MimarıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'dekişantiyelerimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümlerinden mezun,Saha tecrübesine sahip; konut, hotel vb. yapıların inşaat sürecinde  en az 5 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit, Autocad, MS Office ve BIM program bilgisine sahip, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Farklı projelerde eş zamanlı çalışabilecek, proaktif, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sigara Kullanmayan, Çeşme'de ikamet eden, edebilecek olan.'Saha Mimarı' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Bütçe Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Planlama ve Bütçe MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova'daki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen proje yönetimi üzerine yüksek lisans yapmış Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış ve tamamlamış, Revit, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, İş programlama ve planlama bilgisine & becerisine sahip Bütçe ve planlama bilgisine sahip olmak Bütçe hazırlık,konsolide ve kontrolünde gerekli çalışmaları yürütebilmek/takip edebilmek için bütçe kalemleri hakkında detay bilgiye sahip olmakMetraj bilgisine sahip olmak, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  'Planlama ve Bütçe Mühendisi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. AŞ. bünyesinde, ‘Makine Teknikeri’ olarak şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Saha çalışmalarında bulunmuş ve en az 5 yıl deneyimli,• Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Makine tesisatları ve malzeme bilgisine sahip,• Sıhhi tesisat, yangın, ısıtma, soğutma, havalandırma projelerinde deneyimli,• Konut projelerinde deneyimi olan,• Dikkatli, kuralcı, titiz ve sorumluluk bilinci yüksek,• Kontrolcü ve takipçi,• Takip ettiği işlerde raporlama yapabilecek,• Askerliğini tamamlamış,• Sigara kullanmayan, 'Makine Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan    Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde ve Bornova şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,·         Mekanik imalat süreçleri ve proseslerine hakim, malzeme ve ekipman bilgisine sahip,·         Soğutma, ısıtma, yangın, tesisat ve havalandırma konularına hâkim,·         İyi düzeyde MS Office, Autocad, tercihen Revit bilgisine sahip,·         Çözüm odaklı ve analitik,·         İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, ·         İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi, takım çalışmasına yatkın,·         Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),·         Sigara kullanmayan,'Makine Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kaba İşler ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova’daki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Alanında 5-10 yıl tecrübesi bulunan,·         Ms Office, Tekla ve AutoCAD programlarına hâkim,·         A+ konut vb. projelerinde çalışmış,·         Malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan,·         İmalat sürecinde kaba işler fonksiyonlarına hakim,·         Hakediş ve metraj konularında bilgi sahibi,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Güçlü iletişim becerilerine sahip,·         Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İzmir'de ikamet eden/edebilecek,·         Sigara kullanmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Kaba İşler Şefi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimar İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İç MimarFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde Incity (Bornova’da) projemizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık fakültelerinin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun,İnce işler iş süreçleriyle ilgili şantiye-saha deneyimine ve proje detay çözümleme bilgisine sahip,Mesleki malzeme ve ürün bilgisine sahip, MS Office, Revit, Archicad, 3D Max program bilgisine hakim, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sigara kullanmayan, ‘’İç Mimar” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Elektrik MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde ve Çeşme şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• Elektrik İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,'Elektrik Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak; 'Bilgi Teknojileri Uzman Yardımcısı' unvanı ile görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Lisans ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,IT alanında en az 4 yıl deneyimli, İletişim kurma becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Proaktif çalışan, hızlı problem çözme becerisine sahip /sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden, Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, Donanım-yazılım, Network, Güvenlik konularında teknik bilgi ve tecrübeye sahip,Microsoft Active Directory ve Exchange konularında teknik bilgi sahibi, personel alımı yapılacaktır.Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Medikal MüdürPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Satış ve Pazarlama Bölümü'müzde görev almak üzere Medikal Müdür arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tıp Fakülteleri, Diş Hekimliği veya Eczacılık Fakültelerinden mezunTercihen ilaç sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Sunum ve iletişim becerileri yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek uygun pozisyonlar için sizlerle bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE ANALİTİK GELİŞTİRME TEKNİSYENİ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AR-GE ANALİTİK GELİŞTİRME TEKNİSYENİPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Arge Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Arge Analitik Geliştirme Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.·       MYO Kimya, Kimya Teknolojisi bölümlerinden mezun·       Tercihen ilaç sektöründe AR-GE laboratuvarında deneyimli,·       Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli·       Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık·       Analitik düşünme yeteneğine sahip ve muhakeme yeteneği gelişmiş, çözüm odaklı, dikkatli, kurallara bağlı·       Planlama becerisi ve zaman yönetiminde yetkin,·       Tercihen SAP programına hakim·       MS Office bilgisine sahip·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE GÜVENCE UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümü mezunu  Tercihen İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışmaya uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tanıtım Müdürü İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Tanıtım MüdürüPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Üniversite mezunu En az 5 yıl Bölge Müdürü veya tercihen Tanıtım Müdürlüğü tecrübesi olan FTR, Ortopedi ve Gastroenteroloji ürün gruplarında çalışmış olan adaylar tercih sebebidirGüçlü iletişim becerilerine sahip ve ekip yönetiminde başarılı Bilgisayar kullanımında etkin Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-İstanbul Asya/Avrupa İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-İstanbul Asya/AvrupaPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Lisans/Önlisans mezunu İlaç sektöründe Solunum ürünlerinin satış, pazarlama ve tanıtım konularında min. 1 yıl tecrübeliTakım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü ve dinamik Sonuç odaklı ve yüksek performans kültürüne yatkın İstanbul Asya/Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-Gebze Kocaeli Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-GebzePharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Lisans/Önlisans mezunu İlaç sektöründe satış,pazarlama ve tanıtım konularında min. 1 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü ve dinamik Sonuç odaklı ve yüksek performans kültürüne yatkın Gebze'de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-Edirne Edirne Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi-EdirnePharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Lisans/Önlisans mezunu İlaç sektöründe satış, pazarlama ve tanıtım konularında min.1 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve dinamik Sonuç odaklı ve yüksek performans kültürüne yatkın Edirne'de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE KONTROL UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Kalite Operasyonları Bölümü'nde görev almak üzere Kalite Kontrol Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.* Üniversitelerin 4 yıllık Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* İlaç sektöründe en az 4 yıl Kalite Kontrol Laboratuvar deneyimi olan,* HPLC, GC ve temel laboratuvar ekipman kullanımlarını ve teknik özelliklerini bilen,* Ürün analizlerinde tecrübeli,* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın,* Kalite ve sonuç odaklı,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Çerkezköy - Çorlu civarında ikamet edebilecek,* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE CMC UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ARGE CMC UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Arge Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Arge CMC Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği ve Kimya bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans mezunu CTD formatında Avrupa ve Regüle pazarlara ruhsatlandırma dosyası hazırlanması konusunda deneyimli,Tercihen Qmex kullanabilen Tercihen ArGe deneyimli, yurtdışı Ar-Ge projesi geliştirmede tecrübeli Tercihen proje yönetimi deneyimine sahip Departmanlar arası iletişimi sağlayabilecek İletişimi kuvvetli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Sonuç ve zaman odaklı, çalışma isteği yüksek, analitik düşünebilen, dinamik, aktif, ekip çalışmasına yatkın,Microsoft Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Silivri, Çorlu, Çerkezköy lokasyonlarında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ARGE ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Arge Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Arge Analitik Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli GMP ve GLP kurallarına hakim Analitik metot geliştirme, metot validasyonu konusunda deneyimli Tercihen EU ve US marketler için ürün geliştirmiş, regülasyonlarına hakim Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Araştırmacı ruha sahip, inisiyatif kullanabilen, çözüm ve sonuç odaklı Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden/edebilecekAskerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
İhracat YöneticisiPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
İlaç sektöründe yaşam kalitesini arttırmak ve Türk ilaç sektörünü geleceğe taşımak için; 108.000m2’lik alana kurulu, Avrupa standartlarındaki ilaç üretim tesisimiz ve değerlerimizden aldığımız güçle yurt içinde ve yurt dışında büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeye katkı sağlayacak  yeni ‘’İhracat Yöneicisi’’ takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Mühendislik ya da Eczacılık, Kimya vb. bölümlerinden mezunİlaç sektöründe yurtdışı satış pozisyonlarında en az 7 yıl görev almış Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,tercihen ikinci yabancı dil olarak Fransızca veya İspanyolca bilenİletişim becerileri yüksek, satış odaklı Gelişmiş planlama veorganizasyon becerilerine sahip MS Office uygulamalarına hakim SAP kullanım tecrübesi olan Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı sürücü ehliyeti sahibive aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Jr.Business Develop.&Strategic Planning Specialist İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Jr.Business Develop.&Strategic Planning SpecialistPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
We are looking for a team member to join our Business Development and Strategic Planning Group.Willing to start and build your career in a fast growing, international branded generic pharmaceuticals company If you are;Recently graduated from a reputable university with a degree in Pharmcy, Chemical Engineering, Biology, Business Administration, International Relations, Economy or Industrial Engineering (preferably have an MBA)Excellent command of English Good level of Ms Office programmes Enthusiastic & Curious Result and solution oriented, team player No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzman/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
İhracat Operasyon Uzman/Uzman YardımcısıPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun İletişim becerileri güçlü, öğrenmeye açık Sonuç odaklı ve problem çözme becerileri gelişmiş İyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanan Tercihen SAP bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AMBALAJ MAKİNESİ OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AMBALAJ MAKİNESİ OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GENEL NİTELİKLERİlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
ÜRETİM OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesisimizdegörevlendirmek üzere Üretim Operatörü / Üretim Operatör Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.* En az lise mezunu ( Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans Mezunu )* Tercihen ilaç sektöründe deneyimli* Vardiyalı düzende çalışabilecek* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.  Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Bursa Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Bölge MüdürüPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun İlaç sektöründe en az 6 yıl deneyimli, Bölge Müdürü olarak en az 3 yıl görev yapmışİletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, liderlik özelliklerine sahipDinamik,koçluk becerileri yüksek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bursa'da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Maliyet Muhasebesi UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Lisans mezunu (tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği, İşletme veya İktisat Fakülteleri),Endüstriyel üretim şirketlerinde maliyet muhasebesi konularında en az 5 yıl deneyimli,SAP ERP sisteminde tecrübeli, Maliyet muhasebesi uygulama ve tekniklerine hâkim, üretim süreci maliyet sistemi kurulması konusunda bilgili, mali tablo analizleri yapabilen,Mali işler mevzuatları konusunda bilgili, İleri düzeyde excel bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı