Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket Bilgileri


 

 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 


Voltsan Elektrik Makine Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Voltsan yılların vermiş olduğu tecrübe ile Elektrikli Ev Aletleri, Elektrik Motorları, Otomotiv Sanayi ve Beyaz Eşya Sanayi sektörlerine, Laminasyon, Metal Enjeksiyon, Saç Kesme, Sıvama, Plastik Enjeksiyon Kalıpları ve Özel Aparatlar imalatı yapmaktadır. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgeli olan Voltsan, çalışmalarını titizlik ve kalite bilinci ile sürdürmekte, teknolojik gelişmeleri takip ederek, konusunda uzman teknik ekip ve kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
 
 Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ar-Ge Formülasyon Geliştirme Yöneticisi Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ar-Ge Formülasyon Geliştirme YöneticisiPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği ve Eczacılık fakültelerinden mezun Tercihen ilgili alanda yüksek lisans veya doktora derecesini tamamlamış İlaç sektöründe AR-GE kapsamındaki yeni ürün formülasyon geliştirme çalışmalarında en az 8 yıl deneyim sahibi Tercihen EU ve US marketler için ürün geliştirmiş, regülasyonlarına hakim Lab Scale, Pilot üretim ekipmanlarının kullanımı konusunda bilgi - deneyim sahibi Proje yönetimi konusunda deneyimli, süreçlere hakim Tübitak/Teydeb projesi konusunda bilgi sahibi, proje yönetmiş Risk bazlı ürün değerlendirme konusunda deneyim sahibi QbD konusunda bilgi sahibi Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip SAP programını kullanabilen MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen Takım çalışması ve yönetimi konularına hakim Araştırmacı ruha sahip, İnsiyatif kullanabilen, çözüm ve sonuç odaklı Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden/edebilecek Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.  Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümü mezunu  Tercihen İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışmaya uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Satış TemsilcisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Yeni projelerimizin satış departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,     Tercihen Gayrimenkul sektöründe en az 3 yıl satış deneyimine sahip,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,     MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,    Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Satış Temsilcisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şantiye ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Yeni projelerimizde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• İmar Kanunu ve İskân Kanunu’na hâkim,• 6331 sayılı İSG Kanunu’nu ve ilgili yönetmelikleri bilen,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde üst yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• İleri düzeyde MS Project ve Adobe; iyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,Şantiye Şefi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - ÇEŞME İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - ÇEŞMEFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden lisans derecesi ile mezun olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, 25 yaşından büyük ve 35 yaşından küçük olmak,  “6331 sayılı İSG Kanunu’nu ve ilgili yönetmelikleri çok iyi bilmek, İş Hukuku, Sosyal Sigortalar Kanunu ve ilgili yönetmelikler” hakkında bilgi sahibi olmak, Sigara kullanmamak. Çeşme'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
İnşaat TeknikeriFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde, Çeşme ve İzmir'deki projelerimizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okulları'nın 'İnşaat' bölümünden mezun,• İnşaat firmalarında en az 5 yıl şantiyede/sahada görev yapmış,• Autocad,excel,word,outlook bilgilerine sahip ve hakim,• İnşaat sürecinin her aşamasında kontrol yapabilecek,• İmalat sürecini koordine ve kontrol edebilecek,• İşlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlayacak,• Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için),• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,• Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, ' İnşaat Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Üretim Planlama MühendisiVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Grubumuzun İzmir’de Faaliyet Göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR SAN. TİC. A.Ş.’de  Görevlendirilmek Üzere   Üniversitelerin  Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek aşağıda belirtilen özelliklere sahip adaylarla bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.                       
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES KALİTE UZMANI İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
PROSES KALİTE UZMANIVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden Mezun Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, ISO 9001  vb. Kalite Yönetim Sistemleri konusunda uygulama yapmış İyi seviyede Geometrik Toleranslandırma ve Boyutlandırma bilgisine sahip, İstatistiksel Proses Kontrol (SPC) konusunda minimum temel seviyede bilgi sahibi, Microsoft Office programlarına hakim, Çözüm odaklı ve problem çözme yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip, Ekip yönetme ve liderlik becerilerine sahip İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Yönetici AsistanıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
En az Meslek Yüksek Okulları’nın; Büro yönetimi ve Sekreterlik ve/veya Halkla İlişkiler Bölümlerinden mezun olmak.  Haftasonu çalışmasına esneklik gösterebilmek. Satış Ofisinin asistanlığını yürütmek. Enerjik, dinamik ve iletişim becerisi yüksek. 23 yaşından büyük ve 35 yaşından küçük olmak. Aktif araç kullanabilmek.  “İyi” derecede İngilizce bilgisine sahip olmak. MS Office programları “excel, Word, P.Point” bilgisi ileri düzeyde olmak. ERP program bilgisine sahip olmak.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Personel ŞefiPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin İnsan Kaynakları Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Personel Şefi' arıyoruz Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 4857 sayılı İş Kanunu, 5510, 6111 sayılı İş Kanunu, SGK, İSG ve temel çalışma mevzuatlarına hakim, deneyimli Personel özlük ve bordro işlemlerinde en az 5 yıl deneyimli Ücret / bordrolama uygulamalarına hakim Sistematik ve sonuç odaklı çalışma disiplinine sahip İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, analitik düşünen Raporlama konusunda deneyimli ve sonuç odaklı Microsoft Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Özlük İşleri Personeli Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Personel Özlük İşleri PersoneliPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin  Fabrika Lokasyonumuz  Çerkezköy’de görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Özlük İşleri Personeli" arıyoruz. Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Özlük işleri, bordro, tahakkuk ve personel işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli 4857 sayılı İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hâkim MS Office programlarını etkin kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın ve gelişime açık Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kazan Dairesi Teknisyeni Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kazan Dairesi TeknisyeniPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pharmactive Çerkezköy Üretim Teisisi’ nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Kazan Dairesi Teknisyeni aramaktayız.. MYO veya EML Elektrik /Elektrik-Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun Tercihen  kazan işletmesi ve bakımı konusunda  en az 3 yıl deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış olan MS Office programları kullanabilen Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim becerilerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen (Çeşitli bölümlerde görevlendirmek üzr.) Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Teknisyen (Çeşitli bölümlerde görevlendirmek üzr.)Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.İnsan Kaynakları Müdürlüğü'müzde görev almak üzere İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun İnsan kaynakları iş alanında en az 3 yıl deneyim sahibi Tercihen İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen İnsan kaynaklarının işe alım, eğitim, gelişim, performans yönetimi, atama ve kariyer konularında proje ve çalışmalarda rol almış Sorumluluk almaya istekli, iş odaklı, inisiyatif alan ve proje yürütebilecek Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalifikasyon/Validasyon Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kalifikasyon/Validasyon UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Çerkezköy Üretim Tesisimiz Lokasyonunda Kalite Operasyonları Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya, Kimya veya Makine Mühendisliği bölümlerinden ya da Meslek Yüksekokul Mezunu (Elektrik ve Elektronik bölümlerinden mezun) Tercihen ilaç sektöründe Validasyon / kalifikasyon konusunda min 1-2 yıl deneyime sahip Kalite sistemleri ve güncel GMP uygulamaları konularında iyi derecede bilgi sahibi İyi seviyede İngilizce bilen MS Office programları ve MS Project programını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Tercihen Çorlu-Çerkezköy civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Teknisyeni (Solit) Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Makine Bakım Teknisyeni (Solit)Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin Mühendislik ve Teknik Hizmetler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Makine Bakım Teknisyeni" arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi/MYO Mekanik, Elektrik veya Mekatronik bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe üretim makinelerinin bakımı konusunda en az 2 yıl deneyimli Etkin iletişim becerilerine sahip Esnek çalışma saatleri ve gerektiğinde vardiyalı düzende çalışmaya uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Elektrik TeknisyeniPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin Mühendislik ve Teknik Hizmetler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Elektrik Teknisyeni" arıyoruz. En az Meslek Lisesi "Elektrik Bölümü" mezunu, Bina elektrik sistemlerini bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Elektrik MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. şantiyemizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• Elektrik İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,'Elektrik Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve İnsan Kaynakları Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Personel ve İnsan Kaynakları UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Sektöründe hızla büyüyen Şirketimiz'in Çerkezköy'deki fabrikasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Personel ve İnsan Kaynakları Uzmanı" takım arkadaşımızı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Personel ve çalışma ilişkileri konusunda en az 4 yıl deneyimli, Tercihen üretim tesislerinde çalışma ilişkileri ve yasal işlemleri konusunda deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Etkin iletişim kurabilen, başarma arzusu ve sorumluluk duygusu yüksek, iş süreçlerini geliştirmeye, iyileştirme odaklı, Tercihen Çerkezköy'de veya yakın konumda ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,İstenen özelliklere sahip adaylarla görüşme takvimi; 29-30 Mart 2016  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Medikal MüdürPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Satış ve Pazarlama Bölümü'müzde görev almak üzere Medikal Müdür arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Tıp Veterinerlik, Diş Hekimliği, Eczacılık Fakültelerinden mezun İlaç sektöründe görev almış Sunum ve iletişim becerileri yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim ElemanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sekötüründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızın Üretim bölümünde görevlendirilmek üzere En az lise mezunu Tercihen ilaç sektöründe deneyimli Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışçalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Ambalaj Operatörü Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim Ambalaj OperatörüPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Elemanı İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Bakım Onarım ElemanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Endüstri Meslek Lisesi, Elektrik Makina bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl deneyimli,Takım Çalışmasına Yatkın,Askerliğini tamamlamış,25-35 yaş arası bay personel alımı yapılacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Meslek yüksek okullarının veya endüstri meslek liselerinin makine, mekatronik bölümlerinden mezun,Mekanik bakım, periyodik bakım konularında en az 3 yıl deneyimli Yardımcı işletmeler konusunda bilgi sahibi,Proje okuyabilen,                                                                                                                         Tercihen cnc, metal enjeksiyon, pres makinalarında tecrübeli,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,Tercihen boysweb ya da başka bakım programı kullanmış,Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.Çalışma arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak; ' Bilgi Teknojileri Uzman Yardımcısı' unvanı ile görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,  IT alanında en az 4 yıl deneyimli, İletişim kurma becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Proaktif çalışan, hızlı problem çözme becerisine sahip /sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan,İzmir'de ikamet eden, Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, Donanım-yazılım, Network, Güvenlik konularında teknik bilgi ve tecrübeye sahip, Microsoft Active Directory ve Exchange konularında teknik bilgi sahibi,personel alımı yapılacaktır.Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Şehir Plancısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şehir PlancısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Üniversitelerin Mimarlık-Mühendislik Fakülteleri, “Şehir Planlama” bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programları ile birlikte Autocad, Netcad ve Sketch-up programlarını iyi derecede kullanabilen, Yatırım ve Proje Geliştirme konularında bilgi sahibi, Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli çalışarak iş takibi yapmış, Araştırmacı, analitik ve raporlama becerisi yüksek, İş takip ve koordinasyon becerisine sahip, disiplinli ve programlı çalışabilen, proaktif, İletişimi kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği yüksek, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan. "Şehir Planlama Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere; alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
MimarFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığımız bünyesinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümlerinden mezun, Saha tecrübesine sahip; konut, AVM vb. yapıların inşaat sürecinde  en az 5 yıl deneyimli, Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Autocad, Sketch Up, Photoshop, ve  tercihen Archicad, 3ds Max programlarına hakim, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Mimari detay çözümlerine hakim, Proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, İletişim ve ifade yeteneği güçlü, iş koordinasyon ve planlama becerisi yüksek,  Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), İzmir'de ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan.'Mimar' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.), ... Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Pazarlama MüdürüVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
 Grubumuzun İzmir’de Faaliyet Göstermekte Olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR SAN. TİC. A.Ş.’de Pazarlama Müdürü Pozisyonunda Görevlendirilmek Üzere Aşağıdaki Niteliklerde Belirlenen  Üniversitelerin  Makine, Elektrik veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden  mezun Tercihen Endüstriyel Ürün Pazarlama konusunda en az 10 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Pres Elemanı İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Pres ElemanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Kalıp Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızın Preshane Bölümünde Görevlendirilmek Üzere,Ekip Çalışmasına Yatkın,Kendisinden İstenilen İşi Zamanında Teslim Edebilecek,Disiplinli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı