Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006 

 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 

Livamine Yapı San. ve Tic. A.Ş. 

Livamine markası ile Saya Grup şirketlerine 2010 yılında katılan Madencilik şirketimiz 2016 yılında yine Livamine markası ile Bursa Harmancık da bulunan Krom işletmesi ile yatırımlarına devam etmektedir. “Önce İnsan” felsefesi ile yolan çıkan firmamız “İşçi Güvenliği ve Sağlığı” başta olmak üzere “Çevre ve Doğal Güzelliklerin Korunmasına” da ayrıca değer vermektedir. Türk maden rezervlerini ileri madencilik bilgi ve teknolojisi ile maksimimum katma değer sağlayarak üretmeyi ve ihracat yapmayı hedeflemektedir.      

www.livamine.com

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Topluluklar,Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek uygun pozisyonlar için sizlerle bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE MÜDÜRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE GÜVENCE MÜDÜRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Kalite Güvence Müdürü" arıyoruz. *  Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun,*  İlaç sektöründe Kalite Güvence bölümünde en az 7 yıl tecrübeli,*  GMP Uygulamalarına ve Kalite Sistemlerine hakim,*   Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli;     analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,*   İleri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip,*   Microsoft Office programlarına hakim,*   Ekip yönetme ve eş zamanlı proje yönetme tecrübesi olan,*   Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünebilen,*   Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,*   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Teknik Ofis MimarıFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığımız bünyesinde; Çeşme Şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Saha tecrübesine sahip; konut vb. yapıların inşaat sürecinde en az 2 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit ve Autocad programlarına hakim, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Mimari detay çözümlerine hakim, Proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, İletişim ve ifade yeteneği güçlü, iş koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, Esnek çalışma saatlerine yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 'Teknik Ofis Mimarı' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnce İşler Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İnce İşler ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi bulunan, Ms Office ve AutoCAD programlarına hâkim, AVM, Otel, Lüks Konut vb. projelerinde çalışmış, Tercihen malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan, Kendisine bağlı bulunacak bina ve binaların ince işlerini sevk ve idare edebilecek,Takım çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'İnce İşler Şefi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ARGE ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Arge Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Arge Analitik Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli GMP ve GLP kurallarına hakim Analitik metot geliştirme, metot validasyonu konusunda deneyimli Tercihen EU ve US marketler için ürün geliştirmiş, regülasyonlarına hakim Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Araştırmacı ruha sahip, inisiyatif kullanabilen, çözüm ve sonuç odaklı Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden/edebilecekAskerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,* Sahada en az 5 yıl deneyime sahip,* Kalıp, beton, demir, çelik ve altyapı bilgisine sahip,* Tercihen İngilizce bilen,* Autocad programını iyi düzeyde bilen, tercihen primavera ve tekla çelik programlarını da orta düzeyde bilen,* Enerjik, iş programlama, sevk ve idare becerisine sahip, takip ve koordinasyon becerisi yüksek olan,* İletişim ve ikna kabiliyeti güçlü olan,* Askerliğini tamamlamış,* Sigara kullanmayan,* Çeşme'de ikamet eden ve/veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. AŞ. bünyesinde, ‘Makine Teknikeri’ olarak şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Saha çalışmalarında bulunmuş ve en az 5 yıl deneyimli,• Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Makine tesisatları ve malzeme bilgisine sahip,• Sıhhi tesisat, yangın, ısıtma, soğutma, havalandırma projelerinde deneyimli,• Konut projelerinde deneyimi olan,• Dikkatli, kuralcı, titiz ve sorumluluk bilinci yüksek,• Kontrolcü ve takipçi,• Takip ettiği işlerde raporlama yapabilecek,• Askerliğini tamamlamış,• Sigara kullanmayan, 'Makine Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan    Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
ÜRETİM OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesisimizdegörevlendirmek üzere Üretim Operatörü / Üretim Operatör Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.* En az lise mezunu ( Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans Mezunu )* Tercihen ilaç sektöründe deneyimli* Vardiyalı düzende çalışabilecek* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.  Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMBALAJ MAKİNESİ OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
AMBALAJ MAKİNESİ OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GENEL NİTELİKLERİlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Fabrikası için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe deneyimli olmak tercih sebebidir, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Farmakovijilans Yetkilisi İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Farmakovijilans YetkilisiPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Ruhsatlandırma Bölümü'müzde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Farmakovijilans Yetkilisi arıyoruz. Üniversitelerin Eczacılık bölümlerinden mezun Tercihen ilaç sektöründe Farmakovijilans alanında en az 3 yıl deneyimli Sonuç odaklı, analitik, takım çalışmasına yatkın Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları MüdürüVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Saya Grup bünyesinde elektrik motoru üretiminde faaliyet gösteren Volt Elektrik Motorları şirketimiz için İnsan Kaynakları Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları konusunda en az 7 yıl, yönetici pozisyonunda en az 2 yıl  deneyimli,Ekip yönetimi ve liderlik becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği güçlü, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış/muaf İzmir’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü'ne bağlı olarak; 'Bilgi Teknojileri Uzman Yardımcısı' unvanı ile görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Lisans ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,IT alanında en az 4 yıl deneyimli, İletişim kurma becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Proaktif çalışan, hızlı problem çözme becerisine sahip /sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden, Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, Donanım-yazılım, Network, Güvenlik konularında teknik bilgi ve tecrübeye sahip,Microsoft Active Directory ve Exchange konularında teknik bilgi sahibi, personel alımı yapılacaktır.Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
İç Denetim UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Saya Grup bünyesinde gelişmekte olan iç denetim ekibinde yer alacak, birden fazla sektör deneyimine sahip olacak takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezunTercihen bağımsız 4 büyük denetim şirketinde bağımsız denetim bölümünde veya aynı şirketlerin iç denetim hizmeti sunduğu (Outsourcing) bölümlerinde yada kurumsal şirketlerin iç denetim bölümlerinde en az 3 yıl çalışmışCOSO iç kontrol sistemi standart ve düzenlemelerine hakim Tercihen Certified Internal Auditor (CIA)  ve  Certification in Risk Management Assurance (CRMA) sertifikalarına sahipİyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli olmayan Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan Takım çalışmasına yatkın İletişim becerileri yüksek Süreç ve detay odaklı, planlı çalışan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
İç Denetim Uzman YardımcısıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Saya Grup şirketimizin gelişmekte olan kadrosuna dahil etmek üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezunŞirketlerin iç denetim bölümlerinde en az 1 yıl çalışmış İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Tercihen SAP kullanabilen MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, İletişim becerileri yüksek, Süreç ve detay odaklı, planlı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mimarı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MimarıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'dekişantiyelerimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümlerinden mezun,Saha tecrübesine sahip; konut, hotel vb. yapıların inşaat sürecinde  en az 5 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit, Autocad, MS Office ve BIM program bilgisine sahip, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Farklı projelerde eş zamanlı çalışabilecek, proaktif, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sigara Kullanmayan, Çeşme'de ikamet eden, edebilecek olan.'Saha Mimarı' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimar İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İç MimarFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde Incity (Bornova’da) projemizde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mimarlık fakültelerinin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun,İnce işler iş süreçleriyle ilgili şantiye-saha deneyimine ve proje detay çözümleme bilgisine sahip,Mesleki malzeme ve ürün bilgisine sahip, MS Office, Revit, Archicad, 3D Max program bilgisine hakim, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sigara kullanmayan, ‘’İç Mimar” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Yöneticisi İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Kalite Güvence YöneticisiVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
·         Üniversitelerin Makine, Elektrik, Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         ISO 9001-2015, Kalite Yönetim Sistemi ve Süreç Yönetimi konularında tecrübeli           (APQP, FMEA, MSA gerekliliklerine vakıf),·         ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi konusunda tecrübeli·         Üretim odaklı benzer üretim tesisleri ve sektörlerde 5 yıl deneyimli, ·         Yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyim sahibi, ·         Departmanı ve süreçleri sevk ve idare edebilecek,·         İletişim becerisi kuvvetli, analitik, çözüm ve sonuç odaklı,·         MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,·         Tercihen SAP konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,·         Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,·         İleri seviyede İngilizce bilen,  ·         Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,·         İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
İdari İşler SorumlusuFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde "İdari İşler Sorumlusu" olarak Çeşme Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Şantiyelerde İdari İşler alanında en az 3 yıl deneyimli,• Koordinasyon ve denetim becerisi yüksek,• MS Office ve Outlook programlarına hakim,• Askerlik hizmetini tamamlamış,• Hızlı problem çözme becerisine sahip ve sonuç odaklı,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,• İzmir'de ikamet eden,• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,• Sigara kullanmayan,personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - ÇEŞME İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - ÇEŞMEFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde, 'Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığı'na bağlı olarak; Çeşme         Şantiyelerimizde görev yapmak üzere;Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden lisans derecesi ile mezun olmak, "B" veya "C" sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesine sahip olmak; 6331 sayılı İSG Kanunu’na ve ilgili yönetmeliklere hakim olmak, İş Hukuku, Sosyal Sigortalar Kanunu ve ilgili yönetmelikler” hakkında bilgi sahibi olmak,Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. 'İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde ve Bornova şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,·         Mekanik imalat süreçleri ve proseslerine hakim, malzeme ve ekipman bilgisine sahip,·         Soğutma, ısıtma, yangın, tesisat ve havalandırma konularına hâkim,·         İyi düzeyde MS Office, Autocad, tercihen Revit bilgisine sahip,·         Çözüm odaklı ve analitik,·         İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, ·         İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi, takım çalışmasına yatkın,·         Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),·         Sigara kullanmayan,'Makine Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaba İşler Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kaba İşler ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova’daki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Alanında 5-10 yıl tecrübesi bulunan,·         Ms Office, Tekla ve AutoCAD programlarına hâkim,·         A+ konut vb. projelerinde çalışmış,·         Malzeme bilgisi olan ve üstyapı tecrübesi bulunan,·         İmalat sürecinde kaba işler fonksiyonlarına hakim,·         Hakediş ve metraj konularında bilgi sahibi,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Güçlü iletişim becerilerine sahip,·         Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İzmir'de ikamet eden/edebilecek,·         Sigara kullanmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Kaba İşler Şefi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Bütçe Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Planlama ve Bütçe MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova'daki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen proje yönetimi üzerine yüksek lisans yapmış Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış ve tamamlamış, Revit, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, İş programlama ve planlama bilgisine & becerisine sahip Bütçe ve planlama bilgisine sahip olmak Bütçe hazırlık,konsolide ve kontrolünde gerekli çalışmaları yürütebilmek/takip edebilmek için bütçe kalemleri hakkında detay bilgiye sahip olmakMetraj bilgisine sahip olmak, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  'Planlama ve Bütçe Mühendisi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Teknik Ofis MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova'daki şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış ve tamamlamış, Revit, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda deneyimli, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  'Teknik Ofis Mühendisi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şantiye ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• İmar Kanunu ve İskân Kanunu’na hâkim,• 6331 sayılı İSG Kanunu’nu ve ilgili yönetmelikleri bilen,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde üst yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• İleri düzeyde MS Project ve Adobe; iyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,‘’Şantiye Şefi” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik/Elektronik Sorumlusu İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Elektrik/Elektronik SorumlusuVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
·         Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik/Elektronik Mühendisliği ya da 4 yıllık Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,·         Elektronik uygulamalarda en az 3 yıl deneyim sahibi, ·         Devre çizim programları (Orcad ya da benzer programları) ileri seviyede kullanabilen,·         İleri seviyede İngilizce bilen,  ·         Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,·         İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Topoğraf İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
TopoğrafFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl inşaat sektöründe mesleki deneyime sahip, Topoğrafik ölçüm aletlerini (Total Station, Nivo, Lazer, Teodolit, Takyometre) etkin olarak kullanabilen,Autocad ve Netcad programını iyi düzeyde bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Farklı lokasyonlardaki projelerle ilgili gerekli durumlarda şehir içi seyahat edebilen,Sigara kullanmayan, İzmir’de / Çeşme’de ikamet eden/edebilecek,  ‘’Topograf” alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı