Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006 


 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 


Voltsan Elektrik Makine Kalıp San. Tic. Ltd. Şti.

Voltsan yılların vermiş olduğu tecrübe ile Elektrikli Ev Aletleri, Elektrik Motorları, Otomotiv Sanayi ve Beyaz Eşya Sanayi sektörlerine, Laminasyon, Metal Enjeksiyon, Saç Kesme, Sıvama, Plastik Enjeksiyon Kalıpları ve Özel Aparatlar imalatı yapmaktadır. ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgeli olan Voltsan, çalışmalarını titizlik ve kalite bilinci ile sürdürmekte, teknolojik gelişmeleri takip ederek, konusunda uzman teknik ekip ve kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Topluluklar,Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
ÜRETİM OPERATÖRÜPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
İlaç sektöründe hızla büyüyen Şirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesisimizdegörevlendirmek üzere Üretim Operatörü / Üretim Operatör Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.* En az lise mezunu ( Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans Mezunu )* Tercihen ilaç sektöründe deneyimli* Vardiyalı düzende çalışabilecek* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.  Başvurular titizlikle incelenecek, gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek uygun pozisyonlar için sizlerle bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Medikal MüdürPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Satış ve Pazarlama Bölümü'müzde görev almak üzere Medikal Müdür arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Tıp Fakülteleri, Diş Hekimliği ve Eczacılık Fakültelerinden mezunTercihen ilaç sektöründe en az 5 yıl tecrübeli Sunum ve iletişim becerileri yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
In Proses Kontrol Teknisyeni Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
In Proses Kontrol TeknisyeniPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çerkezköy'de bulunan fabrikamızın In Proses Kontrol Bölümü'nde görevlendirilmek üzere " IN PROSES KONTROL TEKNİSYENİ" arıyoruz.* Teknik Meslek Liselerin veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya bölümlerinden mezun,* Tercihen İlaç sektöründe deneyimli.* MS Office programlarına hakim,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Vardiyalı düzende çalışabilecek,* Çerkezköy Tekirdağ civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİSYENİPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Şirketimizin Mühendislik ve Teknik Hizmetler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Elektrik Teknisyeni" arıyoruz.En az Meslek Lisesi "Elektrik Bölümü" mezunu, Bina elektrik sistemlerini bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE GÜVENCE UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümü mezunu  Tercihen İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışmaya uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİBRASYON / KALİFİKASYON TEKNİSYENİ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİBRASYON / KALİFİKASYON TEKNİSYENİPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Endüstri Meslek Lisesi  veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Mekatronik bölümlerinden mezunTercihen ilaç sektöründe Kalibrasyon / Kalifikasyon konusunda 1 yıl deneyimli veya yeni mezunMS Office programlarını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Çorlu-Çerkezköy civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİ Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümü mezunu, Tercihen İlaç sektöründe Kalite Güvence bölümünde en az 7 yıl; tercihen ara kademe yönetici olarak 5 yıl deneyim sahibi,GMP'ye uygun dokümantasyon yapabilme bilgisi olan, Ekip yönetimi tecrübesine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,Tedarikçi kalifikasyonu, trend analizleri yöntemleri, In Proses aktiviteleri, GMP uyum aktivitelerini yönetebilecek, sapma, değişiklik kontrol, müşteri şikayeti, geri çekme düzeltici/önleyici faaliyetler (CAPA), yıllık ürün değerlendirmeleri sistemlerini takip edebilecek, EU GMP ve FDA denetimleri, iç ve dış denetimlerin organizasyonlarını yapabilecek,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE KONTROL UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Kalite Operasyonları Bölümü'nde görev almak üzere Kalite Kontrol Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.* Üniversitelerin 4 yıllık Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,* İlaç sektöründe en az 4 yıl Kalite Kontrol Laboratuvar deneyimi olan,* HPLC, GC ve temel laboratuvar ekipman kullanımlarını ve teknik özelliklerini bilen,* Ürün analizlerinde tecrübeli,* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın,* Kalite ve sonuç odaklı,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Çerkezköy - Çorlu civarında ikamet edebilecek,* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Satış Pazarlama MüdürüPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Yurt içinde ve yurt dışında hızla büyüyen Şirketimizin yurt içi tanıtım ve pazarlama çalışmalarından sorumlu olacak aşağıdaki niteliklere sahip “Satış Pazarlama Müdürü” arıyoruz.          Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,          İlaç sektöründe satış ve pazarlama konularında deneyim sahibi,          Saha ve ekip yönetimi konularına hakim,          Hızlı büyüyen bir yapıda çalışabilecek, dinamik, ekip çalışmasına yatkın,         İletişim becerileri, koçluk ve insan yönetimi konularında deneyimli,         Seyahat edebilen,          Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
SATINALMA UZMANIPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Şirketimizin Merkez Ofis Satınalma Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip stoklu malzemeler kısmında görev almak üzere Satınalma Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2-3  yıl deneyimli İthalat ve gümrük mevzuatına hakim MS Office uygulamalarına hakim Tercihen SAP programını kullanabilen Çok iyi seviyede İngilizce bilen Avrupa yakasında ikamet eden İletişimi kuvvetli, yeni gelişmeleri takip eden, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
İhracat YöneticisiPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
İlaç sektöründe yaşam kalitesini arttırmak ve Türk ilaç sektörünü geleceğe taşımak için; 108.000m2’lik alana kurulu, Avrupa standartlarındaki ilaç üretim tesisimiz ve değerlerimizden aldığımız güçle yurt içinde ve yurt dışında büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeye katkı sağlayacak  yeni ‘’İhracat Yöneicisi’’ takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Mühendislik ya da Eczacılık, Kimya vb. bölümlerinden mezunİlaç sektöründe yurtdışı satış pozisyonlarında en az 7 yıl görev almış Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,tercihen ikinci yabancı dil olarak Fransızca veya İspanyolca bilenİletişim becerileri yüksek, satış odaklı Gelişmiş planlama veorganizasyon becerilerine sahip MS Office uygulamalarına hakim SAP kullanım tecrübesi olan Seyahat engeli bulunmayan B sınıfı sürücü ehliyeti sahibive aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Bakım UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe yurt içinde ve yurt dışında sürdürdüğümüz faaliyetlerle  büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeye katkı sağlayacak “Mekanik Bakım Uzmanı” takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Makine/Elektrik/Endüstri/Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Çerkezköy veya Çorlu bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Makine bakım-onarım/ Teknik Projeler yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli,Tercihen ilaç sektöründe çalışmış, GMP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Teknik resim bilgisi olan, MS Office, SAP, AutoCAD programlarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Bilgi Teknolojileri Uzman YardımcısıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Active Directory kullanıcı yönetimi konusunda bilgi sahibi, Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık,Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Sonuç ve müşteri odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Strateji ve İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Strateji ve İş Geliştirme UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Üniversitelerin Ekonomi, İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu) Stratejik Planlama, Süreç Yönetimi ve/veya Yönetim Danışmanlığı alanında min. 3 yıl deneyimi olan,İyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi düzeyde MS Office kullanabilen, Araştırma ve analiz becerisi yüksek Planlama ve raporlama yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve işbirliğine açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Maliyet Muhasebesi UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Lisans mezunu (tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği, İşletme veya İktisat Fakülteleri),Endüstriyel üretim şirketlerinde maliyet muhasebesi konularında en az 5 yıl deneyimli,SAP ERP sisteminde tecrübeli, Maliyet muhasebesi uygulama ve tekniklerine hâkim, üretim süreci maliyet sistemi kurulması konusunda bilgili, mali tablo analizleri yapabilen,Mali işler mevzuatları konusunda bilgili, İleri düzeyde excel bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şehir Plancısı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şehir PlancısıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde;Üniversitelerin Mimarlık-Mühendislik Fakülteleri, “Şehir Planlama” bölümlerinden mezun,Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,MS Office programları ile birlikte Autocad, Netcad ve Sketch-up programlarını iyi derecede kullanabilen,Yatırım ve Proje Geliştirme konularında bilgi sahibi,Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli çalışarak iş takibi yapmış,Araştırmacı, analitik ve raporlama becerisi yüksek,İş takip ve koordinasyon becerisine sahip, disiplinli ve programlı çalışabilen, proaktif,İletişimi kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği yüksek,İzmir’de ikamet eden,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Sigara kullanmayan,Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan."Şehir Planlama Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere;alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Elektrik MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde ve Çeşme şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• Elektrik İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,'Elektrik Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Operasyon Yöneticisi/YönetmeniFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde; Operasyon Müdürlüğüne bağlı,• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Operasyonel (İdari İşler&Tesis Yönetimi) alanında en az 5 yıl deneyimli,• Koordinasyon ve denetim becerisi yüksek,• MS Office ve Outlook programlarına hâkim, tercihen SAP kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış,                                                                                                      • Hızlı problem çözme becerisine sahip ve sonuç odaklı,                                                                  • Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,                                                                   • Hizmet sektöründe müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,                                                                                                   • İzmir 'de ikamet eden,• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,• Sigara kullanmayan,“Operasyon Yöneticisi” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Dışı Satış Uzmanı İzmir Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Yurt Dışı Satış UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Sektöründe Lider Kuruluşumuz İçin; Endüstriyel Ürün Satışı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Dış Ticaret Mevzuatına hakim Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen SAP bilen Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.), ... Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Pazarlama MüdürüVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Grubumuzun İzmir’de Faaliyet Göstermekte Olduğu VOLT ELEKTRİKMOTOR SAN. TİC. A.Ş.’dePazarlama Müdürü Pozisyonunda Görevlendirilmek Üzere Aşağıdaki Niteliklerde Belirlenen Üniversitelerin  Makine, Elektrik veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden  mezunTercihen Endüstriyel Ürün Pazarlama konusunda en az 10 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhaberat Sorumlusu İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Muhaberat SorumlusuFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Time Şantiyemizde görevlendirmek üzere;• MYO ya da Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Alanında en az 4 yıl deneyimli,• Koordinasyon becerisi yüksek,• MS Office ve Outlook programlarına hâkim,• Askerlik hizmetini tamamlamış,• Hızlı problem çözme becerisine sahip ve sonuç odaklı,• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,• İzmir 'de ikamet eden,• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,• Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Proje Müdürü İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İş Geliştirme Proje MüdürüFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde; İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığımıza bağlı; İzmir'deki projelerimizde görevlendirilmek üzere;• Üniversitelerin Mühendislik-Mimarlık fakültelerinin; İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden lisans derecesi ile mezun,• İmar Kanunu ve İskân Kanunu’na hâkim,• Kamu İhaleleri Kanunu, Kamu İhaleleri Sözleşmeleri Kanunu ve FIDIC vb. mevzuat bilgilerine sahip,• Sektörde en az 5 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, toplamda 15 yıl deneyimli,• Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli çalışarak iş takibi yapmış, taahhüt ile ilgili iş süreçlerine hâkim,• Uluslararası sözleşme tecrübesi olan,• İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• İleri düzeyde MS Project ve Adobe; iyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik,• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen,• İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Yurt içi ve/veya yurt dışı seyahat engeli olmayan,• Aktif olarak araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan.“Proje Müdürü” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dizayn Ofis Mimarı İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Dizayn Ofis MimarıFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığımız bünyesinde; Dizayn Ofisimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümlerinden mezun,Saha tecrübesine sahip; konut vb. yapıların inşaat sürecinde en az 2 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit ve Autocad programlarına hakim, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Mimari detay çözümlerine hakim, Proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, İletişim ve ifade yeteneği güçlü, iş koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, Esnek çalışma saatlerine yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan. 'Dizayn Ofis Mimarı' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı