SAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


http://www.sayinprefabrik.com.tr

SAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC.A.Ş. 

Sayın İnşaat, Türkiye'de sanayi yapılarında en çok tercih edilen prefabrikasyon sistemini yakından izleyip bu alanda da kalite ve güven kriterlerini devam ettirmeyi düşünerek 01.01.2009 tarihinde Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi'nde Sayın Prefabrik ismi ile prefabrik sanayi yapıları üretim tesisini kurarak, bu alanda da Türkiye'de Sayın Prefabrik ismi ile prefabrik sanayi yapıları üretim tesisini kurarak, bu alanda da Türkiye'de öncü firmalar arasına girmeyi kendine görev bilmiştir.

6.600m² kapalı, 15.500m² açık olmak üzere toplam 22.100m² alanda hizmet veren Sayın Prefabrik, prefabrike sanayi, konut, alt ve üst yapı elemanları alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Statik hesap ve projelerde en doğru ve ekonomik kesitlerde (öngerilmeli sistem) depreme dayanıklılık asıl kriterimiz olup, çağdaş, estetik ve işlevsel yapılar üretmekteyiz.

Bilindiği üzere yapımı tamamlanan her yapı ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır. Bu bilinçle yatırımlarımıza doğru danışmanlık hizmeti sunmak bizim en büyük sorumluluğumuz, var olma nedenimiz ve mutluluğumuz.

Yapı üretim, nakliye, montaj teslim süreleri için gösterilen özen yüklenici firmanın işlerinde aksama olasılığı ortadan kaldırır. Çalışma politikasında her zaman güven ve kalite kriterlerini hedefleyen firmamız, tüm işlerini zamanında ve tam olarak getirme bilinci içinde değerli tekliflerinizi beklemekten mutluluk duyar...

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat,Altyapı,Beton


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


SAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Elemanı Afyon SAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
Ön Muhasebe ElemanıSAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
Daha Önce Finans ve Muhasebeyle İlgili Bir İşte Çalışmış Olmak, Ticaret lisesi ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun (muhasebe iktisat maliye işletme )Diksiyonu düzgün yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Tercihen Netsis paket programı bilen, Ekip çalışmasına uygun, Afyonkarahisar ilinde ikamet eden, 25-35 yaş arası Bay - Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı