SAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1977


http://www.sayinprefabrik.com.tr

SAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC.A.Ş. 

Sayın İnşaat, Türkiye'de sanayi yapılarında en çok tercih edilen prefabrikasyon sistemini yakından izleyip bu alanda da kalite ve güven kriterlerini devam ettirmeyi düşünerek 01.01.2009 tarihinde Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi'nde Sayın Prefabrik ismi ile prefabrik sanayi yapıları üretim tesisini kurarak, bu alanda da Türkiye'de Sayın Prefabrik ismi ile prefabrik sanayi yapıları üretim tesisini kurarak, bu alanda da Türkiye'de öncü firmalar arasına girmeyi kendine görev bilmiştir.

6.600m² kapalı, 15.500m² açık olmak üzere toplam 22.100m² alanda hizmet veren Sayın Prefabrik, prefabrike sanayi, konut, alt ve üst yapı elemanları alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Statik hesap ve projelerde en doğru ve ekonomik kesitlerde (öngerilmeli sistem) depreme dayanıklılık asıl kriterimiz olup, çağdaş, estetik ve işlevsel yapılar üretmekteyiz.

Bilindiği üzere yapımı tamamlanan her yapı ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır. Bu bilinçle yatırımlarımıza doğru danışmanlık hizmeti sunmak bizim en büyük sorumluluğumuz, var olma nedenimiz ve mutluluğumuz.

Yapı üretim, nakliye, montaj teslim süreleri için gösterilen özen yüklenici firmanın işlerinde aksama olasılığı ortadan kaldırır. Çalışma politikasında her zaman güven ve kalite kriterlerini hedefleyen firmamız, tüm işlerini zamanında ve tam olarak getirme bilinci içinde değerli tekliflerinizi beklemekten mutluluk duyar...

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat,Altyapı,Beton


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


SAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Müdürü Afyon SAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
Muhasebe MüdürüSAYIN PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
·         Alanında en az 5 yıl deneyimli,·         MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen·         Kişisel motivasyona ve sorumluluk bilincine sahip,·         Tercihen SMMM belgesine sahip,·         İletişim gücü yüksek, insan ilişkilerinde başarılı,·         Netsis programını kullanabilen,·         Maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek, muhtasar, kdv, kurumlar vergisi beyennamesi düzenleyebilecek ve kontrolünü yapabilecek.·         Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışkan, takipçi ve dikkatli,·         Görünüşüne önem veren , iletişimi güçlü adaylar arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı