SEBA KİMYA SAN. TİC. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.sebakimya.com.tr

SEBA KİMYA SAN. TİC. A.Ş  

 

     Seba Kimya olarak 1989 yılında 40 m2’lik bir üretim alanında başlayan deterjan üretimimiz Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde 6.000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 10.000 m 2 lik tam otomasyonlu,  modern bir tesiste aylık 3.000 tonluk üretim kapasitesi ve 200’e yakın ürün çeşidiyle SIR, ELENOR, PAXİ, NİNO, LAYF, RACY, JOVİ markaları adı altında endüstriyel temizlik, evsel temizlik ve kişisel bakım ürünleri üretimine devam etmektedir.

Seba Kimya  geniş ürün portföyü ile; ev ve ofislerin  yanı sıra otel, hastane, fabrikalar gibi birçok geniş kapsamlı kurum ve kuruluşlar için de çoklu çözüm olanakları sunmaktadır. Teknolojik altyapı desteği, sürekli proses kontrol, yüksek üretim kapasitesi, iş güvenliği ve çevreci yaklaşımıyla üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kalite-fiyat performansını artırarak, tüketici taleplerine daha iyi cevap verebilen ve uluslararası rekabet şansını artıran avantajlar sağlamaktadır. Ürünlerimiz iç piyasa ağırlıklı olmak üzere yurt içi ve yurt dışı pazarlarında satılmaktadır.

    Gelişmeye ve yeniliğe açık yapısıyla, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak ,tüketici haklarına saygılı ve çalışanlarının mutluluğuna önem veren, tüketici tercihlerinde ilk markalar arasında yer almak hedefimizdir.

 

 

 

 
SEBA KİMYA SAN. TİC. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Operasyon Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) SEBA KİMYA SAN. TİC. A.Ş
İhracat Operasyon Uzmanı / Uzman YardımcısıSEBA KİMYA SAN. TİC. A.Ş
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası Ticaret, Dış Ticaret veya Lojistik bölümlerinden mezun,En az 4 yıl iş tecrübesi olan, İhracat yapan firmalarda, İhracat Operasyon Pozisyonunda en az 3 yıl tecrübeli,Dış ticaret mevzuatına, Gümrük mevzuatına, Lojistik ve sigorta işlemlerine hakim,Baştan sona tüm İhracat sürecini yürütebilecek,  Çok İyi Seviyede İngilizce dilbilgisi olan (Okuma-Yazma),  Tercihen İleri düzeyde MİCRO ihracat modülünü kullanabilen, İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen, Raporlama becerileri gelişmiş, Sunum becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Ticari bakış açısına sahip, temel finansal konularda bilgi sahibi, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, dikkatli ve planlı çalışma disiplinine sahip,İnsan ilişkileri, iletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı, Motivasyonu yüksek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze, Darıca veya Çayırova bölgelerinde ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı