Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZE Kocaeli, İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlıGEBZE'de bulunan projelerimizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Gebze ve bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ÜNALAN İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ÜNALANSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Securitas İç Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.•En az önlisans, tercihen lisans mezunu,(Tercihen Üniversitelerin Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme Yönetim Organizasyon vb. bölümlerinden mezun)•İlgili alanda en az 3 yıl deneyim edinmiş,•5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, 4857 sayılı yasa konusunda bilgi sahibi,•MS Office programlarını etkin kullanabilen,•Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş,•Tercihen orta seviyede İngilizce bilen,•Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,•Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,•B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,•Seyahat engeli olmayan,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE MÜDÜR YARDIMCISI Tekirdağ Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE MÜDÜR YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Çorlu Şube Müdürlüğü bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Şube Müdür Yardımcısı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Tercihen Lisans mezunu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Polis Akademisi mezunu)Güvenlik yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimliFinansal süreçlerin yönetiminde tecrübeliSözleşme yönetimi konusunda deneyimli Denetim ve raporlama becerisi gelişmişTercihen iyi seviyede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen Microsoft Axapta yazılım programına hakimB sınıfı ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilenSeyahat engeli olmayan Çorlu'da ikamet eden/ edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM, SERVİS VE BAKIM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ÜRETİM, SERVİS VE BAKIM UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza Katılmak üzere İstanbul ilinde görev alacak Üretim Bakım ve Servis Uzmanı aramaktayız.Aradığımız nitelikler:·        Tercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,·         Elektronik güvenlik sistemlerinin kurulum ve montajı konularında en az 3 yıl deneyime sahip,·         Elektronik güvenlik sistemi ekipman bilgisine sahip,·         Autocad vb. çizim uygulamalarında deneyim sahibi,·         Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli,  ·         İyi seviyede İngilizce bilen,        ·         Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,·         İletişimi güçlü, sonuç ve müşteri odaklı,·         Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, takım oyuncusu,·         B sınıfı ehliyet sahibi·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         İstanbul’un Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek    ·         Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK YÖNETİCİSİ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
LOJİSTİK YÖNETİCİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz. Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Ankara ilinde görev alacakLojistik Yöneticisiaramaktayız.Aradığımız nitelikler:• Lisans Mezunu• İlgili alanda en az 7 yıl deneyimli ve yöneticilik pozisyonlarında en az 3 yıl görev yapmış• Malzeme Planlaması, Depo ve Stok Yönetimi süreçlerine hakim• ERP Programlarını kullanabilen (Tercihen Microsoft, Axapta)• Pazar analizi ve Raporlama becerisi gelişmiş• İyi derecede yabancı dil bilgisi (Tercihen İngilizce)• MS Ofis Programlarına hakim (Word,Excel, PowerPoint) • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek   Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bursa İl ve İlçelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Manisa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeManisa projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge MüdürlüğüTelefon:02324251588 Adres: Beşe İş Merkezi Şair Eşref Bulvarı No:34 Kat:4 Çankaya İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL PERSONEL ASİSTANI_GÜZELYALI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
DÖNEMSEL PERSONEL ASİSTANI_GÜZELYALISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip"Dönemsel Personel Destek Asistanı" aramaktayız.İşkur İşbaşı Eğitim Programından yararlanabilecek adaylar değerlendirilecektir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Personel Özlük İşleri alanında 1 yıl deneyim sahibi Dönemsel olarak görev alabilecek İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim Bordro tahakkuk işlemleri ve hesaplamaları konusunda bilgi sahibi Microsoft Office uygulamalarına hakim Tercihen Microsoft Axapta kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinli Seyahat engeli bulunmayan Tercihen B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden, Pendik- Güzelyalı civarına ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SÜREÇLERİ VE KALİTE UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SÜREÇLERİ VE KALİTE UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Güvenlik Süreçleri ve Kalite Uzmanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği, Elektrik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği) bölümlerinden mezunGüvenlik Sistemleri projelendirmesi ve Güvenlik uygulamalarının denetimi konularında tecrübeliTercihen Proje Yönetimi Sertifikası (PMP) olan Tercihen Özel Güvenlik sektöründe en az 3 yıllık yönetim ve denetim tecrübesi olanTeknik ekipman, uzaktan izleme, kamera ve alarm sistemleri konularında bilgi ve tecrübe sahibiÇok iyi derecede İngilizce bilen Word, Excel, Microsoft Project ve Powerpoint programlarına hakimAnalitik düşünebilen, detayları fark edebilen Raporlama yetkinlikleri gelişmiş, yazı diline hakim Sunum yetkinliklerine sahip, diksiyonu düzgün Askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL ASİSTANI Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PERSONEL ASİSTANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Securitas Türkiye Akdeniz Bölge Müdürlüğü (Belek) bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Personel Asistanı aramaktayız.·         Ön lisans mezunu (Tercihen lisans mezunu)·         Personel özlük işlerinde en az 1 yıl iş tecrübesi bulunan·         4857 sayılı İş Kanunu, Vergi Usul Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim·         Kayıt kontrol ve raporlama becerisi kuvvetli·         MS Office programlarını etkin kullanabilen ve temel seviyede ERP bilgisine sahip·         İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim·         Tercihen ön muhasebe kayıt kontrol ve işlemlerinde bilgi sahibi·         Sorumluluk sahibi ve disiplinli·         Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden·         Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün ve ekip çalışmasına yatkın·         Seyahat engeli bulunmayan·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış·         Antalya Belek bölgesinde ikamet eden ya da edebilecek olan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GÖZTEPE İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GÖZTEPESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  GÖZTEPE'DE bulunan mağaza projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari lise mezunu İyi derecede İngilizce konuşabilen Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Göztepe'ye ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi, 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ_BURSA Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ_BURSASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde gününkahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız. Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi, 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen Microsoft Axapta ERP programını kullanabilen,Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul'da ikamet eden/ ikamet edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME TEMSİLCİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü lokasyonumuzda görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip " Satış ve İş Geliştirme Temsilcisi " aramaktayız.Aradığımız nitelikler:Ön Lisans Mezunu, Tercihen Güvenlik Alarm Sistemleri veya Özel Güvenlik Sektöründe Pazarlama ve Satış konularında en az 2 yıl tecrübeli,Ekip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetliMS Office programlarını etkin kullanabilen (özellikle power point'i aktif kullanan)Raporlama yetkinlikleri gelişmiş, yazı diline hakimAnalitik düşünebilen, detayları fark edebilen Sunum yetkinliklerine sahip, diksiyonu düzgün B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayanErkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İstanbul'da ikamet eden, Okmeydanı'na ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Lojistik Uzman Yardımcısı aramaktayız.İlgili alanda en az 5 yıl deneyimli, Ön Lisans Mezunu (tercihen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun)Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen Microsoft Axapta ERP programını kullanabilecek,B sınıfı ehliyeti olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahate engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek.         Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NETWORK UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
NETWORK UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde gününkahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Securitas Güvenlik Hizmetleri ,Genel Müdürlük, Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Network Uzmanı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Network standartlarının dokümante edilmesi ve ihtiyaçların belirlenmesi konularında yeterli bilgiye sahipEn az 3 yıl ilgili alanda iş tecrübesi olan Ağ Konfigürasyonu konusunda uzman, tercihen CCNA sertifikasına sahipNetwork Monitoring araçlarının kurulumu ve yönetimi konularında tecrübeli LAN, WAN & Wireless: Routing, Switching, VPN, DDOS, IDS/IPS, QoS, BGP, Netflow, DNS, DHCP, 802.11 a/b/g/n/ac konularında yetkinCisco, Checkpoint, Aruba, Palo Alto, Juniper ürünlerinin iki veya daha fazlası hakkında bilgi sahibiIP/MPLS ve uygulamalarında, Layer-3/Layer-2 VPN konularında bilgi sahibi TCP/IP, Ethernet, Layer-2 teknolojileri, P2P MetroEthernet servisleri bilgi ve tecrübeye sahipErkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Seyahat ve konaklama engeli bulunmayan B Sınıfı ehliyeti olan veaktif araç kullanabilen Ankara’da ikamet eden/edebilecek olan  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL ASİSTANI Gaziantep Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PERSONEL ASİSTANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Securitas Türkiye Çukurova Bölge Müdürlüğü (Gaziantep) bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Personel Asistanı aramaktayız.·         Ön lisans mezunu (Tercihen lisans mezunu)·         Personel özlük işlerinde en az 2 yıl iş tecrübesi bulunan·         4857 sayılı İş Kanunu, Vergi Usul Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim·         Kayıt kontrol ve raporlama becerisi kuvvetli·         MS Office programlarını etkin kullanabilen ve temel seviyede ERP bilgisine sahip·         İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim·         Tercihen ön muhasebe kayıt kontrol ve işlemlerinde bilgi sahibi·         Sorumluluk sahibi ve disiplinli·         Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden·         Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün ve ekip çalışmasına yatkın·         Seyahat engeli bulunmayan·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış·         Gaziantep’te ikamet eden ya da edebilecek olan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Vardiya Amiri İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Vardiya AmiriSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere;Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeki AVM projemizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip AVM ve CCTV tecrübesi olan Vardiya Amirleri aramaktayız. Aradığımız nitelikler: 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Ön Lisans mezunu Güvenlik sektöründe AVM projelerinde ve CCTV'de en az 2 yıl tecrübeli Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul-Bakırköy'de ikamet eden ulaşım sorunu olmayan   Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Proje Müdürü Erzurum Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Proje MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Erzurum İlinde,  ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJEMİZDE görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
X-RAY OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
X-RAY OPERATÖRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahipX-Ray Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahipEntegre Güvenlik Çözümleri Uzman Yardımcısı aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Tercihen Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunElektronik Güvenlik Sistemlerinin Projelendirme ve Satışı konusunda en az 3 yıl deneyime sahipElektronik güvenlik sistemi ekipman bilgisine sahip Autocad vb. çizim uygulamalarında deneyim sahibi Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli   İyi seviyede İngilizce bilen         Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen İletişimi güçlü, sonuç ve müşteri odaklı Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, takım oyuncusu, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyet sahibi, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek     Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Alarm İzleme Operatörü İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Alarm İzleme OperatörüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip Alarm İzleme Operatörü aramaktayız.En az MYO mezunu 5188 Kimlik Kartı Sahibi En az 1 yıl Alarm İzleme Operatörü veya benzer pozisyonlarda tecrübeli Diksiyonu düzgün, sözlü ifadesi kuvvetli Aktif olarak bilgisayar kullanabilen Telefonda iletişim becerisi gelişmiş Vardiyalı çalışma sistemine açık Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek Dürüst, Dikkatli, Yardımsever Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Alarm İzleme Operatörü Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Alarm İzleme OperatörüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip Alarm İzleme Operatörü aramaktayız.En az MYO mezunu 5188 Kimlik Kartı Sahibi En az 1 yıl Alarm İzleme Operatörü veya benzer pozisyonlarda tecrübeli Diksiyonu düzgün, sözlü ifadesi kuvvetli Aktif olarak bilgisayar kullanabilen Telefonda iletişim becerisi gelişmiş Vardiyalı çalışma sistemine açık Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek Dürüst, Dikkatli, Yardımsever Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Aliağa projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge MüdürlüğüTelefon:02324251588 Adres: Beşe İş Merkezi Şair Eşref Bulvarı No:34 Kat:4 Çankaya İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CCTV OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
CCTV OPERATÖRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip CCTV Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Üniversitelerin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nin tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat bölümlerinden mezunİlgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi İnsan Kaynakları süreçlerinin Seçme&Yerleştirme, Eğitim ve Performans Yönetimi süreçlerinde aktif rol almışİnsan Kaynakları ERP Programlarını kullanabilen Tercihen İngilizce bilen MS Office Programlarına hakim (Word, Excel, PowerPoint) Raporlama ve takip becerisi gelişmiş Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü Takipçi ve çözüm odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Seyahat engeli bulunmayan Tercihen aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI_OKMEYDANI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI_OKMEYDANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü bünyesindegörevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Lisans mezunu (İlgili Üniversitelerin İnsan Kaynakları, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat gibi bölümlerinden) İlgili alanda en az 5 yıl deneyim sahibi İnsan Kaynakları Departamanına bağlı; Seçme& Yerleştirme, Eğitim, Performans Yönetimi bölümlerinde aktif görev almışRaporlama ve takip becerisi gelişmiş Tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programına katılmışİyi seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma)MS Office programlarını etkin kullanabilen, ERP yazılım programlarından tercihen Microsoft Axapta kullanabilenSeyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İstanbul ilinde ikamet eden, Okmeydanı'na ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı