Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Müdürü Balıkesir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğü' ne bağlı Balıkesir Sındırgı bölgesinde bulunan Altın Madeni projesi için aşağıdaki niteliklere sahip''Güvenlik Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Asistanı İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Bölge Müdürü AsistanıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğü' ne bağlı olarak görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip''Bölge Müdürü Asistanı'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere;Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan Fabrika projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK SÜREÇLERİ VE KALİTE UZMAN YARDIMCISI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SÜREÇLERİ VE KALİTE UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Güvenlik Süreçleri ve Kalite Uzman Yardımcısı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği, Elektrik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği) bölümlerinden mezunTercihen Özel Güvenlik sektöründe en az 3 yıl tecrübesi olan Tercihen Proje Yönetimi Sertifikası (PMP) olan Teknik ekipman, uzaktan izleme, kamera ve alarm sistemleri konularında bilgi ve tecrübe sahibiÇok iyi derecede İngilizce bilen Word, Excel, Microsoft Project ve Powerpoint programlarına hakim Analitik düşünebilen, detayları fark edebilen Veri analizi yapabilen Raporlama yetkinlikleri gelişmiş, yazı diline hakim Sunum yetkinliklerine sahip, diksiyonu düzgün Askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Antalya ilinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Aradığımız nitelikler:·Asgari ortaokul mezunu·5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip·Vardiyalı/Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek·Pozisyon için gerekli fiziksel yeterliliklere sahip·Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip·Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden·Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın·Diksiyonu düzgün·Antalya merkezde ikamet eden·Dürüst, Dikkatli ve YardımseverAdayların başvurularını bekliyoruz. Başvurularınızı 0242 330 33 00 nolu telefonları arayarak yada şahsen Havalimanı Dış Hatlar Terminali-2’de bulunan ik ofislerimize gelerek gerçekleştirebilirsiniz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Proje Müdürü Kocaeli Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Proje MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Gebze bulunan projemizde  görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Üniversitelerin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nin tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat bölümlerinden mezunİlgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi İnsan Kaynakları süreçlerinin Seçme&Yerleştirme, Eğitim ve Performans Yönetimi süreçlerinde aktif rol almışİnsan Kaynakları ERP Programlarını kullanabilen Tercihen İngilizce bilen MS Office Programlarına hakim (Word, Excel, PowerPoint) Raporlama ve takip becerisi gelişmiş Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü Takipçi ve çözüm odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Seyahat engeli bulunmayan Tercihen aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ Hatay Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Hatay/İskenderun'da görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.·         5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip·         Polis Akademisi veya Harp Okulu mezunu·         Tercihen Türk Silahlı Kuvvetleri ve/veya Emniyet Teşkinlatında yönetici görevlerini üstlenmiş·         Tercihen 4 yıllık üniversite mezunu·         Projede Müdürü olarak çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip·         Risk, Kriz, Kalite ve Performans yönetimi konularında deneyimli·         Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetiminde tecrübeli·         Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden·         Diksiyonu düzgün·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış·         Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever·         Hatay/İskenderun'da ikamet eden ya da ikamet edebilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bursa'nın İnegöl ilçesinde  görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK YÖNETİCİSİ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
LOJİSTİK YÖNETİCİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz. Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Ankara ilinde görev alacak Lojistik Yöneticisi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:• Lisans Mezunu• İlgili alanda en az 7 yıl deneyimli ve yöneticilik pozisyonlarında en az 3 yıl görev yapmış• Malzeme Planlaması, Depo ve Stok Yönetimi süreçlerine hakim• ERP Programlarını kullanabilen (Tercihen Microsoft Axapta)• Tercihen İngilizce bilgisi olan• MS Ofis Programlarına hakim (Word,Excel, PowerPoint) • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek   Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİSYEN Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
TEKNİSYENSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük, Güvenlik Teknolojileri Koordinatörlüğü bünyesinde, aşağıdaki niteliklere sahipTeknisyen aramaktayız.Aradığımız nitelikler:En az Lise mezunu, (Tercihen Elektronik ile ilgili bölümlerden mezun) Güvenlik ve alarm sistemleri montajında en az 3 yıl tecrübeli Servis, bakım ve arıza işleri konusunda deneyim edinmiş Ms Ofis Programlarını aktif kullanabilen B sınıfı sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan Ankara ilinde ikamet eden/edebilecek olan Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Dürüst, Dikkatli, Yardımsever Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Silivri İlçesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Elemanı İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İdari İşler ElemanıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğü' ne bağlı olarak Aliağa Şube Müdürlüğübünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ''Bölge İdari İşler-Ofis Sorumlusu'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Destek Uzmanı Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Yazılım Destek UzmanıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Yazılım Destek Uzmanı aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, veya  Bilgisayar ile ilgili MYO bölümlerinden mezun,  Desktop Support / Help Desk Tecrübesi olan (Tercih Sebebi) Yazılım Geliştirme yaşam döngüsü konusunda bilgi sahibi    Tercihen veritabanı sistemleri konusunda bilgi sahibi  Tercihen Kurumsal Süreç Yönetimi (ERP) uygulamaları konusunda tecrübe sahibi MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,         Her düzeydeki insanlarla sosyal iletişim kurabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen  Analitik ve algoritmik düşünce yeteneğine sahip , Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı,  Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması.  Seyahat engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Bütçe ve Raporlama UzmanıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Bütçe ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZE Kocaeli, İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlıGEBZE'de bulunan projelerimizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Gebze ve bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ÜNALAN İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ÜNALANSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Manisa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeManisa projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge MüdürlüğüTelefon:02324251588 Adres: Beşe İş Merkezi Şair Eşref Bulvarı No:34 Kat:4 Çankaya İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL ASİSTANI Gaziantep Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PERSONEL ASİSTANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Securitas Türkiye Çukurova Bölge Müdürlüğü (Gaziantep) bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Personel Asistanı aramaktayız.·         Ön lisans mezunu (Tercihen lisans mezunu)·         Personel özlük işlerinde en az 2 yıl iş tecrübesi bulunan·         4857 sayılı İş Kanunu, Vergi Usul Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim·         Kayıt kontrol ve raporlama becerisi kuvvetli·         MS Office programlarını etkin kullanabilen ve temel seviyede ERP bilgisine sahip·         İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim·         Tercihen ön muhasebe kayıt kontrol ve işlemlerinde bilgi sahibi·         Sorumluluk sahibi ve disiplinli·         Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden·         Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün ve ekip çalışmasına yatkın·         Seyahat engeli bulunmayan·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış·         Gaziantep’te ikamet eden ya da edebilecek olan Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST - DUDULLU İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RESEPSİYONİST - DUDULLUSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde, Dudullu'daki banka projemizde değerlendirmeye alınacak aşağıdaki niteliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız. Aradığımız nitelikler: En az Lise mezunu, Resepsiyon, karşılama hizmetleri alanında 1 yıl iş tecrübesi bulunan İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen Planlama ve organizasyon kabiliyetine sahip Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Diksiyonu düzgün Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Dürüst, Dikkatli, Yardımsever Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bursa İl ve İlçelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Müdürü İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere;Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan Plaza projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipGüvenlik Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Alarm İzleme Operatörü İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Alarm İzleme OperatörüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip Alarm İzleme Operatörü aramaktayız.En az MYO mezunu 5188 Kimlik Kartı Sahibi En az 1 yıl Alarm İzleme Operatörü veya benzer pozisyonlarda tecrübeli Diksiyonu düzgün, sözlü ifadesi kuvvetli Aktif olarak bilgisayar kullanabilen Telefonda iletişim becerisi gelişmiş Vardiyalı çalışma sistemine açık Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek Dürüst, Dikkatli, Yardımsever Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Orta Kademe Yönetici Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Orta Kademe YöneticiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip Orta Düzey Yönetici aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bursa İl ve İlçelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Samsun Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Takımımıza katılmak üzere; Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeki projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip  Güvenlik Görevlileri aramaktayız.5188 sayılı yasa gereği Güvenlik Kimlik Kartı sahibi,En az Lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Güvenlik sektöründe deneyimli, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip,Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahipKişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,Diksiyonu düzgün Samsun'da ikamet eden/edebilecek olanAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Güvenliği Uzmanı aramaktayız.Aradığımız Nitelikler;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Network güvenlik sistemlerini yönetmiş ve/veya konsepte hakim (Firewall,IPS vb)Bilgi güvenliği sistemleri yönetiminde tecrübeli (DLP,SIEM,DAM vb)Bilgi güvenliği yönetim sistemleri ve standartları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi (ISO 27001, PCI DSS, COBIT vb)Tercihen genel bilgi güvenliği sertifkasyonuna sahip (CISSP, CEH vb)Güvenlik duvarı yönetimi, bilişim güvenliği mimarileri, saldırı önleme/tespit sistemleri, güvenlik açık testleri, ağ/sistem güvenlik testleri,log yönetim sistemleri, web ve e-posta sunucu sistemleri yönetimi konularının en az üçünde yeterli bilgiye sahip,Bilgi güvenliği bakış açısıyla risk değerlendirmesi yapabilen,Sektörün bilgi güvenliği özelinde yasal gereksinimleri bilen ya da öğrenmeye istekli,Yazılım açıkları, saldırı teknikleri, şifreleme yöntemleri, güvenlik duvarı yönetimi, güvenlik analizi bilgisine sahip,Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,Sonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde;Gaziemir Serbest Bölge'de yer alan Enerji Firmasında  NET MAAŞ + YEMEK + SERVİS imkanları ile 8/16 çalışma düzeninde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Alarm İzleme Operatörü Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Alarm İzleme OperatörüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip Alarm İzleme Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı