Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Müdürü Gaziantep Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeGAZİANTEP ilinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip İyi Seviyede İngilizce bilen Güvenlik Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Alarm İzleme Operatörü İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Alarm İzleme OperatörüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip Alarm İzleme Operatörü aramaktayız.En az MYO mezunu 5188 Kimlik Kartı Sahibi En az 1 yıl Alarm İzleme Operatörü veya benzer pozisyonlarda tecrübeli Diksiyonu düzgün, sözlü ifadesi kuvvetli Aktif olarak bilgisayar kullanabilen Telefonda iletişim becerisi gelişmiş Vardiyalı çalışma sistemine açık Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek Dürüst, Dikkatli, Yardımsever
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL BÖLGE MUHASEBE ASİSTANI_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
DÖNEMSEL BÖLGE MUHASEBE ASİSTANI_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Dönemsel Bölge Muhasebe Asistanı aramaktayız. Ön Lisans Mezunu (Tercihen Muhasebe Bölümü), Muhasebe alanında 2 yıl deneyim sahibi, Dönemsel olarak görev alabilecek, Ön muhasebe ve kayıt işlemlerinde bilgi sahibi, Kasa işlemleri, kayıt kontrol ve raporlama konusunda bilgili, Microsoft Office uygulamalarını ve Microsoft Axapta'yı iyi seviyede kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Seyahate engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul- Avrupa yakasında ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
X-Ray Operatörü İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
X-Ray OperatörüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahipX-Ray Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ-ALİAĞA İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ-ALİAĞASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeAliağa projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Adayları başvuru ve görüşme için 09:00-17:00 saatleri arasında ofisimize bekliyoruz. Detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge MüdürlüğüTelefon:02324251588 / 05305492676 / 05303213587 /05306949785Adres: Beşe İş Merkezi Şair Eşref Bulvarı No:34 Kat:4 Çankaya İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RESEPSİYONİST - ÜMRANİYE İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RESEPSİYONİST - ÜMRANİYESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde, Ümraniye'deki banka projemizde değerlendirmeye alınacak aşağıdaki niteliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız. Aradığımız nitelikler: En az Lise mezunu, Resepsiyon, karşılama hizmetleri alanında 1 yıl iş tecrübesi bulunanİyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen Planlama ve organizasyon kabiliyetine sahip Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Diksiyonu düzgün Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Dürüst, Dikkatli, Yardımsever Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBE MÜDÜR YARDIMCISI_OKMEYDANI İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE MÜDÜR YARDIMCISI_OKMEYDANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Şube Müdür Yardımcısı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Tercihen Lisans mezunu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Polis Akademisi mezunu),Güvenlik yönetimi alanında en az 7 yıl deneyimli, Finansal süreçlerin yönetiminde tecrübeli, Sözleşme yönetimi konusunda deneyimli, Denetim ve raporlama becerisi gelişmiş, 5188 Özel Güvenlik Hizmetleri ve 4857 sayılı İş Kanunu hakkında bilgi sahibi,Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, ERP uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan İstanbul trafiğinde aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek, Okmeydanı'na ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ-AVM ERZURUM Erzurum Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ-AVM ERZURUMSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde ERZURUM ilinde bulunan ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJEMİZDE görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğü' ne bağlı Alanya / Kemer / Kadriye / Manavgat projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RESEPSİYONİST_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RESEPSİYONİST_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde değerlendirmeye alınacak aşağıdaki niteliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Ön Lisans mezunu, Resepsiyon, karşılama hizmetleri alanında 2 yıl iş tecrübesi bulunan,Lojistik departmanına destek verecek MS Ofis programlarına etkin kullanabilen, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,Diksiyonu düzgün, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Dürüst, Dikkatli, Yardımsever, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek, Kağıthane bölgesine ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ-AVM ANKARA Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ-AVM ANKARASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Ankara ilinde bulunan ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJEMİZDE görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Yalova Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeYalova İlinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Silahlı Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Silahlı Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Silahlı Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CCTV Operatörü İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
CCTV OperatörüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip CCTV Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Proje Müdürü-AVM NEVŞEHİR Nevşehir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Proje Müdürü-AVM NEVŞEHİRSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Nevşehir İlinde ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJEMİZDE görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_BEYKENT İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_BEYKENTSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü- Beykent Şube Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi,5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli,Ms Office programlarını etkin kullanabilen Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul'da ikamet eden, Beykent'e ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE MÜDÜR YARDIMCISI_ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE MÜDÜR YARDIMCISI_ANADOLU YAKASISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Müdür Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DESTEK ASİSTANI_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DESTEK ASİSTANI_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere;  Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Teknolojileri Destek Asistanı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Ön Lisans Mezunu (Tercihen Üniversitelerin Bilişim Teknolojileri ile ilgili bölümlerinden mezun)Teknik destek, son kullanıcı desteği konusunda deneyim sahibi Ofis BT araçları (Access Point, printer, modem, switch vs..) kullanımı ve yönetimi konusunda deneyim sahibiMS Office Programlarına hakim, tercihen Network bilgisi olan Mobil cihazların (ipad, iphone, PDA el terminalleri) takip ve desteğini verebilecekPDKS cihazı takip ve desteğini verebilecek Tercihen İngilizce dil bilgisi iyi seviyede olan Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi olan ve İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden (Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek) veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERSecuritas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere Akdeniz Bölge Müdürlüğüze bağlı Havalimanı projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ-BODRUM Muğla Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ-BODRUMSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde;Bodrum'daki daimi projelerimizde NET MAAŞ + YEMEK + KONAKLAMA imkanları ile 12 / 24 çalışma düzeninde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; İç  Anadolu Bölge Müdürlüğümüzde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış ve İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.Aradığımız nitelikler:Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun)İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum yapma becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen Ankara'da ikamet eden/edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BAYAN GÜVENLİK GÖREVLİSİ-GÖZTEPE İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BAYAN GÜVENLİK GÖREVLİSİ-GÖZTEPESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Göztepe E-5 civarında bulunan projemizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip"Bayan Güvenlik Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ_ ÇERKEZKÖY Tekirdağ Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ_ ÇERKEZKÖYSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz, Çorlu Şube Müdürlüğü bünyesinde Çerkezköy'de bulunan projemizde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik ElemanıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERSecuritas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğüne bağlı Belek projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Gaziantep Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğü, bünyesinde Gaziantep ilinde bulunan projelerimizde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK GÖREVLİLERİ aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahipSaha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahipTercihen Arapça ya da İngilizce bilenEsnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışSektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahipKişisel hijyen ve imajına dikkat edenMüşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgünDürüst, Dikkatli ve YardımseverGaziantep'te ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik ElemanıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERSecuritas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğüne bağlı KADRİYE/OTEL projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahipEntegre Güvenlik Çözümleri Uzman Yardımcısı aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Tercihen Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunElektronik Güvenlik Sistemlerinin Projelendirme ve Satışı konusunda en az 3 yıl deneyime sahipElektronik güvenlik sistemi ekipman bilgisine sahipAutocad vb. çizim uygulamalarında deneyim sahibi Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli   İyi seviyede İngilizce bilen         Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilenİletişimi güçlü, sonuç ve müşteri odaklı Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, takım oyuncusu,Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyet sahibi, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek     Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_KAĞITHANE İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz'de görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip"Satış ve İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun)İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma)İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum yapma becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, seyahat engeli olmayanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenİstanbul'da ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GÖZTEPE İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GÖZTEPESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  GÖZTEPE'DE bulunan  Mağaza projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Göztepe'ye ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Burdur Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERSecuritas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğüne bağlı BUCAK - BANKA projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  SİLAHLI Güvenlik Görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ-ÇEŞME İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ-ÇEŞMESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Çeşme Otelleri projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.Başvuru ve detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge Müdürlüğü
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE MÜDÜRÜ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
MUHASEBE MÜDÜRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük Finans Koordinatörlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Müdürü aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, tercihen İşletme bölümünden mezunİlgili alanda en az 10 yıl deneyimli Tercihen denetim firmalarında en az 3 yıl görev yapmış IFRS raporlama sistemine hakim Tekdüzen hesap planı, beyannameler, mali tablolar, genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçleri hakkında bilgi sahibiKamu kurumları vb. gibi kuruluşlarda ilişki yönetimi deneyimi olan İyi seviyede İngilizce bilen MS Office programlarını kullanabilen (Word, Excel, PowerPoint) Tercihen MS Dynamix Axapta ERP programını kullanabilen  Takvime bağlı olarak çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi ve disiplinli Analitik düşünme yeteneği ve sayısal becerileri güçlü Muhakeme yetenekleri gelişmiş, detay odaklı çalışabilen, inisiyatif alabilen İletişim becerisi gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Mersin Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Mersin ve İlçelerindeki lokasyonlarımızda görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Mersin'de ikamet eden veya edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı