SEFEROĞLU MAKİNA 

Şirket Bilgileri

http://www.seferoglumakina.com

SEFEROĞLU MAKİNA

Seferoğlu Makina; müşterilerine entegre hizmet vermek amacıyla 1989 yılında Karacabey’de kurulmuş ve halen Karacabey Sanayi Sitesi’nde 800 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gıda işleme makinaları alanında kalitesinden ödün vermeden gıda sektörüne hizmet sunan Seferoğlu; gıda makineleri üretimindeki birikimini, alt yapısını, kusursuz hizmet anlayışı ve uzman kadrosunu, teknik bilgisini, şeffaflık, kalite ve güven ilkeleri ile bütünleştirerek uygun maliyetlere kaliteli makineler üretmektedir.

Seferoğlu iç piyasaya olduğu kadar yurt dışına da hizmet vermektedir. Ülke genelinde tesis ettiği pek çok işletme, bugün yurtdışına ihracat yapmaktadır.

Hedefini  daha fazla yurtdışı ihracatı olarak koyan Seferoğlu, bugüne kadar çeşitli Ortadoğu ve Balkan ülkelerinde de anahtar teslimi tesisler kurmuştur. Gelecek ile ilgili plânlarımız, gelirlerimizin önemli bir bölümünün Türkiye dışından elde edilmesini öngörüyor. Hedefimiz, uluslararası alanda büyüyebilmek ve artan yurtiçi rekabetin ve Türkiye pazarındaki istikrarsızlığın etkilerini hafifletebilmek için ihracata yönelmektir.

MİSYONUMUZ;

Konusundaki gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmanın ötesinde yaratıcısı olmak ve bunun için gerekli  olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerinin ötesinde komple çözümler üretmektir.

İLKELERİMİZ;

·        Verimliliğin sürekliliğini sağlayarak üretkenliği arttırmak,

·        Verdiğimiz sözlere bağlı kalmak,

·        Üretici ve müşteri gereksinimleri önceden belirleyerek uygun ürünler ve çözümler geliştirmek,

·        Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, yayılmasını sağlamak, yaptığı işi her zaman sorgulamak, işini ve üretimini benimseyip “maksimum kalite “ felsefesi ile çıtasını sürekli yükselten bir çizgi izlemektir.SEFEROĞLU MAKİNA İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net