SEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ 

Şirket Bilgileri

http://www.sekamsan.com.tr

SEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Sekamsan Kağıt Sanayi 1984 yılında Cemal Erdoğan tarafından kurulmuştur. Seka, Kartonsan, Mopak, Yakasan gibi firmaların bayiliklerini almıştır. 1994 yılında kırtasiyelere yönelik ürettiği kağıt ürünlerini patentli markası  Moon” adı altında piyasaya sunmuştur. Marmara Bölgesinin matbaa, kırtasiye ve ambalaj sektörlerine yönelik kağıt-karton gereksinimlerini gideren firma, kuruluş döneminden itibaren uyguladığı ürün çeşitliliği, uygun fiyat, kalite ve standarda dönük çalışmalarını aralıksız sürdürmüştür. Bölgede sektörün gücünü harekete geçirerek gelen talepleri kurduğu servis ağı vasıtasıyla yerinde teslim yöntemi ile karşılamaya devam etmektedir.

 

            Bugün 1000’in üzerinde yerli ve ithal mamul çeşidini direkt veya işleyerek sektörün kullanımına sunmaktadır. Sektörün en büyüğü olan, ulusal ve uluslararası kağıt ve karton üreticilerinin bayilik ve distribütörlüklerini alarak ürünlerin dağıtımının yanında, yaptığı özel üretim ve yarı üretimlerle sektörde hizmet verdiği firmaların rekabet şansını arttırmaktadır.

                       

            Artan talepleri daha iyi cevaplandırmak amacı ile Bursa Kestel Sanayi Bölgesi'nde projesi tamamlanmış 17.000 m²'lik arazi üzerinde 2 kattan oluşan 3.000 m²'lik kapalı alandaki fabrika ve depolama binasında faaliyet gösteren SEKAMSAN, Kağıt & Market ağı planlı oluşumunun bir parçası olan “İstanbul Ofis”, “Bursa Kağıt & Market”,Konya Kağıt & Market”i 2007 yılı başında faaliyete geçirerek çalışmalarına devam etmektedir.

           

            Sekamsan Ulusal tedarikçi olma yolunda, İstanbul, Ankara ve İzmir’ de yapacağı yeni yatırımlarla, kağıt marketler zinciri kurarrak ülke ekonomisine katma değerler sağlamayı hedeflemektedir.

 

 
SEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Temsilcisi Ankara, Bursa, İstanbul(Av... SEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Satış Pazarlama TemsilcisiSEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
ULUSALLAŞMA AĞINI KURMAKTA OLAN FİRMAMIZA,
*  Yüksek iletişim becerisine sahip, 
*  B sınıf ehliyetli,
*  Deneyimli,
*  En az lise mezunu
İstanbul, Bursa, Konya, Ankara, Mersin illerinde görevlendirilecek
 Bay, Bayan Satış Pazarlama Temsilcisi
 Ekip arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net