SEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ 

Şirket Bilgileri

http://www.sekamsan.com.tr

SEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Sekamsan Kağıt Sanayi 1984 yılında Cemal Erdoğan tarafından kurulmuştur. Seka, Kartonsan, Mopak, Yakasan gibi firmaların bayiliklerini almıştır. 1994 yılında kırtasiyelere yönelik ürettiği kağıt ürünlerini patentli markası  Moon” adı altında piyasaya sunmuştur. Marmara Bölgesinin matbaa, kırtasiye ve ambalaj sektörlerine yönelik kağıt-karton gereksinimlerini gideren firma, kuruluş döneminden itibaren uyguladığı ürün çeşitliliği, uygun fiyat, kalite ve standarda dönük çalışmalarını aralıksız sürdürmüştür. Bölgede sektörün gücünü harekete geçirerek gelen talepleri kurduğu servis ağı vasıtasıyla yerinde teslim yöntemi ile karşılamaya devam etmektedir.

 

            Bugün 1000’in üzerinde yerli ve ithal mamul çeşidini direkt veya işleyerek sektörün kullanımına sunmaktadır. Sektörün en büyüğü olan, ulusal ve uluslararası kağıt ve karton üreticilerinin bayilik ve distribütörlüklerini alarak ürünlerin dağıtımının yanında, yaptığı özel üretim ve yarı üretimlerle sektörde hizmet verdiği firmaların rekabet şansını arttırmaktadır.

                       

            Artan talepleri daha iyi cevaplandırmak amacı ile Bursa Kestel Sanayi Bölgesi'nde projesi tamamlanmış 17.000 m²'lik arazi üzerinde 2 kattan oluşan 3.000 m²'lik kapalı alandaki fabrika ve depolama binasında faaliyet gösteren SEKAMSAN, Kağıt & Market ağı planlı oluşumunun bir parçası olan “İstanbul Ofis”, “Bursa Kağıt & Market”,Konya Kağıt & Market”i 2007 yılı başında faaliyete geçirerek çalışmalarına devam etmektedir.

           

            Sekamsan Ulusal tedarikçi olma yolunda, İstanbul, Ankara ve İzmir’ de yapacağı yeni yatırımlarla, kağıt marketler zinciri kurarrak ülke ekonomisine katma değerler sağlamayı hedeflemektedir.

 

 
SEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo - Üretim - Sevkiyat Elemanı Adana, Ankara, ... SEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Depo - Üretim - Sevkiyat ElemanıSEKAMSAN KAĞITÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
ULUSALLAŞMA AĞINI KURMAKTA OLAN FİRMAMIZA,* Yüksek iletişim becerisine sahip, deneyimli* Ehliyetli, * Tercihen lise mezunu* Sevkiyat için E sınıf ehliyetli, tercihen SRC4 belgeli* İstanbul, Ankara, Bursa, Mersin, Adana illerinde görevlendirilecekEkip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı