Selen Kozmetik 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


Selen Kozmetik; genç, dinamik,fark yaratan ekibi ile yenilikçi kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmak ve yer aldığı pazarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunarak ulusal ve uluslararası alanda başarı yakalamayı hedeflemiştir. Türkiye kozmetik ve kişisel bakım pazarında 1997 yılından bu yana ithalat ve üretim yapan sektörün lider firmalarından Selen Kozmetik, sahip olduğu URBAN Care, Live Clean, Down Under, NUDE gibi markaları ile büyümeye devam ediyor.
Türkiye pazarında Kişisel Bakım Marketleri, Eczaneler, Parfümeriler ve Super marketlerden oluşan satış ağı ile Türk tüketicisine ulaşmaktadır.

Kurumsal Yapı;
Açık bir iletişim ile şeffaf ve demokratik yapıya sahip Selen Kozmetik, kurumsal politika olarak sürekli değişim ve gelişimi hedeflemiş ve her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı amaçlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı bir kuruluş olarak Selen Kozmetik yoluna bu doğrultuda devam etmektedir. 2013 yılı itibariyle ihracat ve uluslararası alanda markalaşma konusunda çalışmalarına başlayan Selen Kozmetik, yurtdışında katıldığı fuar ve komitelerde farklı ve yenilikçi ürün ve pazarlama hizmetleriyle dikkat çekmeyi başarmıştır.

Misyonu;
Çalışanlarına heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, kurumun sürekli başarısında en büyük etken olan müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketin yükselen nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, bulunduğu sektörde en çok tercih edilen şirket olmak ve konumu korumaktır.

Sosyal Sorumluluk;
Selen Kozmetik farklı güzellik ve bakım olanakları sunarken, sağlık ve yaşam konusunda da bilinçli tüketici yaratmayı hedeflemektedir.
Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında doğaya ve kişiye zararsız, doğa dostu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmak, kadınları meme kanseri konusunda bilinçlendirmek amacıyla farkındalık yaratacak çalışma ve aktiviteler düzenlemektedir. 
Selen Kozmetik Türkiye’de meme kanseri bilinçlendirme çalışmalarına 2005 yılından bu yana destek vermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kozmetik

Firma web sitesi: www.selenkozmetik.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Selen Kozmetik İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.