Borkan 

Şirket Bilgileri


BORKAN TEKSTİL SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.
 

1985 yılında başlayan serüven Borkan Yıkama tekstil terbiye sektörünün öncü, lider ve referans alınan kuruluşudur. Türkiye'de sektörün ihtiyaç duyduğu birçok yenilik 1985 yılında kurulan Borkan Yıkama aracılığıyla hayata geçirilmiştir. Dünyanın önde gelen firmalarının kullandığı en son teknoloji ürünü makine parkurunu kullanan Borkan Yıkama Türkiye'nin en büyük kapasitesine sahip olup Güneşli ve Haramidere’de bulunan modern tesislerinde parça boyama ve parça yıkama hizmeti vermektedir.
Kendi alanında profesyonel olmayı, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu değişiklikleri yaparak sektöründe öncülük yapan tüketicilerin güven duyduğu politikasından ödün vermeden taahhütlerini yerine getirerek tüketici memnuniyetini kendine ilke edinen, Borkan'ın daimi takım çalışmasının ve bilgi paylaşımının peşini asla bırakmadan çalışanlarına ve ülke geleceğine katkıda bulunmak olmuştur ve olacaktır.
Borkan Yıkama, günlük 24 saat yıkama ve boyama kapasitesi ile 6.000 kg.boyama,50.000 adet yıkama 12.000 adet asit yıkama,3.000 adet batik,5.000 adet kuru işlem(yıpratma,kırma,sprey vb) üretimine sahiptir.
 
H İ Z M E T L E R İ M İ Z

  • Tersten Sprey Boya
  • Neon Boya,
  • Degradabatik Boya, Yağlı Boya,
  • Fla Batik, Antik Boya, Boya+Bozuk Asit,
  • Boya asit Yıkama,Boya Geçişli Batik,Neon Bağlamabatik,
  • Ağır Yıkama, Düz Asit, Sprey, Reaktif Boya
 
 
 

 


 Borkan İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.