Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.seramiksan.com.tr

Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş

1994 yılında 1.500.000 m2/yıl bir kapasite ile Turgutlu/MANİSA tesislerinde faaliyete başlayan SERAMİKSAN bugünlere gelindiğinde yaptığı son ilave yatırımları ile sektörde kendisini ilk 4 büyük üretici arasına sokan bir kapsiteye ulaşmış durumdadır.

EN Normlarına uygun dünya standartlarında muhtelif ebadlarda Yer ve Duvar Seramik Karosu üreten şirketimiz yurtiçinde 300 ü aşkın bayiilik ağını yurtdışında da her geçen gün arttırmayı kendisine  prensip edinmiştir.

Şirketimiz gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı ihtisas fuarlarına düzenli olarak katılarak sektöründeki en son gelişmeleri yakından takip ederek portföyünü çok süratli bir şekilde güncellemeyi kendisine bir görev edinmiştir.

Bu prensip ve görevlerimizi sizler gibi sorumluluk sahibi, kedine güvenen,kişilik sahibi mesai arkadaşlarımız ile dahada ileriye taşıyacağımıza olan inancımız sonsuzdur. Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MUHASEBE MÜDÜRÜ Manisa Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş
MUHASEBE MÜDÜRÜSeramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş
Seramik sektörünün öncü firmalarından biri olan SERAMİKSAN; büyüme anlayışı, gelişen teknoloji ve yüksek üretim kapasitesi ile Türkiye’de ve dünyada sayılı üreticiler arasında yerini almaktadır. SERAMİKSAN hızlı büyüyen yapısı ile yer ve duvar karoları, sırlı ve teknik porselenler, bordür ve dekoratif ürünler, dış cephe kaplaması, seramik sağlık gereçleri (vitrifiye) ve yapı kimyasalları üreten bir sanayi kuruluşudur. SERAMİKSAN bünyesine dahil olması planlanan "Muhasebe Müdürü" pozisyonu ile ilgili genel nitelikler aşağıda belirtilmiştir;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe bölümünde en az 10 yıl, Muhasebe Müdürlüğü pozisyonunda en az 3 yıl tecrübeli,SMMM belgesine sahip, Tekdüzen hesap planı, beyannameler, mali tablolar, genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçleri hakkında bilgi sahibi,İhracat Muhasebesi, İhracat kapsamında ve İhraç Kayıtlı Satışlar ve buna bağlı KDV İadesi işlemlerini bilen,Yatırım Teşvik Mevzuatını ve Teşvik Belgesi kapsamında indirimli vergi hesaplamalarını bilen,MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen Logo Tiger programını kullanabilen, İngilizce bilen (tercihen), Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, ekip yönetimi tecrübesine sahip,Sözlü ve yazılı iletişimde iyi, temsil yeteneği yüksek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Manisa/Turgutlu’da yerleşik bulunan fabrikamızda görev alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı