Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.seramiksan.com.tr

Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş

1994 yılında 1.500.000 m2/yıl bir kapasite ile Turgutlu/MANİSA tesislerinde faaliyete başlayan SERAMİKSAN bugünlere gelindiğinde yaptığı son ilave yatırımları ile sektörde kendisini ilk 4 büyük üretici arasına sokan bir kapsiteye ulaşmış durumdadır.

EN Normlarına uygun dünya standartlarında muhtelif ebadlarda Yer ve Duvar Seramik Karosu üreten şirketimiz yurtiçinde 300 ü aşkın bayiilik ağını yurtdışında da her geçen gün arttırmayı kendisine  prensip edinmiştir.

Şirketimiz gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı ihtisas fuarlarına düzenli olarak katılarak sektöründeki en son gelişmeleri yakından takip ederek portföyünü çok süratli bir şekilde güncellemeyi kendisine bir görev edinmiştir.

Bu prensip ve görevlerimizi sizler gibi sorumluluk sahibi, kedine güvenen,kişilik sahibi mesai arkadaşlarımız ile dahada ileriye taşıyacağımıza olan inancımız sonsuzdur. Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İş Güvenliği Uzmanı Manisa Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş
İş Güvenliği UzmanıSeramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş
Seramik sektörünün yenilikçi firması olan ve yatırımları ile hızla gelişerek büyümeye devam eden SERAMİKSAN, İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde görev almak üzere ' İş Güvenliği Uzmanları ‘ aramaktadır.  İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere Bakanlıkça yetkilendirilmiş, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip mühendis, mimar veya teknik elemanı olmak, B veya C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, Tam zamanlı hizmet verebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, İş disiplinine sahip, planlı ve zaman yönetimine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Manisa – Turgutlu’da ikamet eden yada edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı