Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.seramiksan.com.tr

Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş

1994 yılında 1.500.000 m2/yıl bir kapasite ile Turgutlu/MANİSA tesislerinde faaliyete başlayan SERAMİKSAN bugünlere gelindiğinde yaptığı son ilave yatırımları ile sektörde kendisini ilk 4 büyük üretici arasına sokan bir kapsiteye ulaşmış durumdadır.

EN Normlarına uygun dünya standartlarında muhtelif ebadlarda Yer ve Duvar Seramik Karosu üreten şirketimiz yurtiçinde 300 ü aşkın bayiilik ağını yurtdışında da her geçen gün arttırmayı kendisine  prensip edinmiştir.

Şirketimiz gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı ihtisas fuarlarına düzenli olarak katılarak sektöründeki en son gelişmeleri yakından takip ederek portföyünü çok süratli bir şekilde güncellemeyi kendisine bir görev edinmiştir.

Bu prensip ve görevlerimizi sizler gibi sorumluluk sahibi, kedine güvenen,kişilik sahibi mesai arkadaşlarımız ile dahada ileriye taşıyacağımıza olan inancımız sonsuzdur. Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Vitrifiye Bölge Satış Uzmanları Ankara, Samsun Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş
Vitrifiye Bölge Satış UzmanlarıSeramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş
Seramik sektörünün öncü firmalarından biri olan SERAMİKSAN; büyüme anlayışı, gelişen teknoloji ve yüksek üretim kapasitesi ile Türkiye’de ve dünyada sayılı üreticiler arasında yerini almaktadır. SERAMİKSAN hızlı büyüyen yapısı ile yer ve duvar karoları, sırlı ve teknik porselenler, bordür ve dekoratif ürünler, dış cephe kaplaması, seramik sağlık gereçleri (vitrifiye) ve yapı kimyasalları üreten bir sanayi kuruluşudur.  SERAMİKSAN’ın, Sağlık Gereçleri (Vitrifiye) ürün grubunda Yurtiçi Satış Bölümü bünyesine dahil olması planlanan “Samsun Bölge Satış Uzmanı” ve “Ankara Bölge Satış Uzmanı” pozisyonları ile ilgili genel nitelikler aşağıda belirtilmiştir, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Seramik Sağlık Gereçleri (Vitrifiye) satışı konusunda ve bayi kanalı yönetiminde en az 5 yıl tecrübeliSeramik Sağlık Gereçleri (Vitrifiye) teknik ürün bilgisine sahip, bu konuda bayi ve çalışanlarına eğitim verebilecek düzeydePlanlama, önceliklendirme ve zaman yönetimi becerisine sahip İlişki yönetiminde güçlü, analitik düşünce yapısına sahip ve yeniliklere açık olanEv-Ofis çalışma disiplinine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı