Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.seramiksan.com.tr

Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş

1994 yılında 1.500.000 m2/yıl bir kapasite ile Turgutlu/MANİSA tesislerinde faaliyete başlayan SERAMİKSAN bugünlere gelindiğinde yaptığı son ilave yatırımları ile sektörde kendisini ilk 4 büyük üretici arasına sokan bir kapsiteye ulaşmış durumdadır.

EN Normlarına uygun dünya standartlarında muhtelif ebadlarda Yer ve Duvar Seramik Karosu üreten şirketimiz yurtiçinde 300 ü aşkın bayiilik ağını yurtdışında da her geçen gün arttırmayı kendisine  prensip edinmiştir.

Şirketimiz gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı ihtisas fuarlarına düzenli olarak katılarak sektöründeki en son gelişmeleri yakından takip ederek portföyünü çok süratli bir şekilde güncellemeyi kendisine bir görev edinmiştir.

Bu prensip ve görevlerimizi sizler gibi sorumluluk sahibi, kedine güvenen,kişilik sahibi mesai arkadaşlarımız ile dahada ileriye taşıyacağımıza olan inancımız sonsuzdur. Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Vitrifiye/Seramik/Yapı Kimyasalı Satış Müdürleri Manisa Seramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş
Vitrifiye/Seramik/Yapı Kimyasalı Satış MüdürleriSeramiksan Turgutlu Seramik San. ve Tic. A.Ş
Sektörünün öncü firmalarından Seramiksan, Seramik Sağlık Gereçleri (Vitrifiye), Seramik Karo ve Yapı Kimyasalları ürün grubunda Yurtiçi Satış Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev almak üzere “Seramik Sağlık Gereçleri Yurtiçi Satış Müdürü” ”Seramik Karo Yurtiçi Satış Müdürü” ve “Yapı Kimyasalları Yurtiçi Satış Müdürü” aramaktadır. 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İlgili pozisyonlardan birinde en az 5 yıl deneyim sahibi Türkiye genelinde bayi portföyüne sahip ve Bayilik Sistemi Yönetimi konusunda tecrübeliYeniliklere açık, ekip çalışması ve müşteri ilişkileri yönetiminde güçlü Tercihen ileri derecede İngilizce bilgisine sahip Planlama ve zaman yönetimi konularında tecrübeli Aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan Tercihen sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı