Limak Batı Çimento Holding A.Ş 

Şirket Bilgileri

HTTP://www.limakcement.com 

LİMAK ÇİMENTO, HAZIR BETON GRUBU
 

1976 yılında Limak  İnşaat ile inşaat faaliyetlerine başlayan Limak Şirketler Grubu sürekli ve dengeli büyüyerek faaliyet gösterdiği alanlara turizm, enerji, çimento, hazır beton, gıda ve havacılık sektörlerini de katmıştır.

 

Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında çok önemli, stratejik projeleri tamamlayan İnşaat Grubumuz uzun yıllardır ülkemizi başarı ile temsil etmektedir. Engineering News Record dergisinin yaptığı araştırmada üç sene üst üste dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasında ön sıralarda yer almayı başarmıştır.

 

Reel büyümenin gerekliliğinin ve öneminin farkında olan Grubumuz sanayi yatrımlarını çimento sektöründe yoğunlaştırarak Limak Kurtalan (Siirt), Ergani (Diyarbakır), Gaziantep ve Şanlıurfa’da çimento fabrikaları, Bitlis ve Mardin Derik’te çimento öğütme ve paketleme tesisleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup diğer taraftan Mart 2011 tarihinde İtalyan Italcementi Group’a ait olan Set Group ve Set Çimento’nun hisselerini devralarak Ankara, Balıkesir ve Trakya Çimento Fabrikalarını ve Ambarlı (İstanbul) Çimento Öğütme ve Paketleme Tesisini de bünyesine katmış ve toplamda 7 çimento fabrikası, 3 çimento öğütme ve paketleme tesisiyle operasyonlarına devam etmektedir. Böylece toplam klinker üretim kapasitesini yılda 6 milyon ton, çimento kapasitesini ise yılda 9 milyon tona çıkararak sektörün ön sıralarında yerini almıştır. Bu satınalmayla ayrıca Ankara’da, Marmara ve Trakya Bölgelerinde 13 adet hazır beton tesisini de bünyesine katarak hazır beton sektöründe de faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 

 


Limak Batı Çimento Holding A.Ş İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net