Limak Batı Çimento Holding A.Ş 

Şirket Bilgileri

HTTP://www.limakcement.com 

LİMAK ÇİMENTO, HAZIR BETON GRUBU
 

1976 yılında Limak  İnşaat ile inşaat faaliyetlerine başlayan Limak Şirketler Grubu sürekli ve dengeli büyüyerek faaliyet gösterdiği alanlara turizm, enerji, çimento, hazır beton, gıda ve havacılık sektörlerini de katmıştır.

 

Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında çok önemli, stratejik projeleri tamamlayan İnşaat Grubumuz uzun yıllardır ülkemizi başarı ile temsil etmektedir. Engineering News Record dergisinin yaptığı araştırmada üç sene üst üste dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasında ön sıralarda yer almayı başarmıştır.

 

Reel büyümenin gerekliliğinin ve öneminin farkında olan Grubumuz sanayi yatrımlarını çimento sektöründe yoğunlaştırarak Limak Kurtalan (Siirt), Ergani (Diyarbakır), Gaziantep ve Şanlıurfa’da çimento fabrikaları, Bitlis ve Mardin Derik’te çimento öğütme ve paketleme tesisleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup diğer taraftan Mart 2011 tarihinde İtalyan Italcementi Group’a ait olan Set Group ve Set Çimento’nun hisselerini devralarak Ankara, Balıkesir ve Trakya Çimento Fabrikalarını ve Ambarlı (İstanbul) Çimento Öğütme ve Paketleme Tesisini de bünyesine katmış ve toplamda 7 çimento fabrikası, 3 çimento öğütme ve paketleme tesisiyle operasyonlarına devam etmektedir. Böylece toplam klinker üretim kapasitesini yılda 6 milyon ton, çimento kapasitesini ise yılda 9 milyon tona çıkararak sektörün ön sıralarında yerini almıştır. Bu satınalmayla ayrıca Ankara’da, Marmara ve Trakya Bölgelerinde 13 adet hazır beton tesisini de bünyesine katarak hazır beton sektöründe de faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

 

 


Limak Batı Çimento Holding A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çevre ve İş Güvenliği Sorumlusu/Mühendisi Fildişi Sahili Cumhuriyeti Limak Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çevre ve İş Güvenliği Sorumlusu/MühendisiLimak Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Fildişi Sahili - Çevre ve İş Güvenliği Sorumlusu/MühendisiGENEL NİTELİKLER Grubumuzun Yurtdışında çimento alanında faaliyet gösterecek olan yatırımı kapsamında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede Fransızca bilen, Çevre, İş Güvenliği ve Endüstriyel Atık konularında mesleki tecrübeye sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP EHS modülü tecrübesi olan, Fildişi Sahili Cumhuriyeti'nde en az 1 yıl veya daha fazla süre ile ikamet edebilecek, 14001 Çevre ve 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri konularından bilgi sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Kendini geliştirmeye istekli, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli,Çevre ve İş Güvenliği Sorumlusu/Mühendisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı