SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş. 

Şirket Bilgileri

SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş.

1956 yılında Sezai Türkeş-Feyzi Akkaya tarafından kurulan ve bir STFA ve Işıklar Holding kuruluşu olan SİF Otomotiv, iş makinası sektöründe hizmet vermektedir.

 

JCB marka iş makinalarının satış ve pazarlamasını SİF JCB İş Makinaları adı altında sürdüren SİF Otomotiv, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, İzmir ve Trabzon'daki satış noktaları ve 30 adet yetkili servisi ile, tüm Türkiye'ye hizmet sunmaktadır.

 

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını genişleten SİF JCB, JCB marka kazıcı-yükleyiciler, ağır iş makinaları, kompakt ve endüstriyel ürün serisi ile inşaat, endüstriyel ve tarım sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmektedir.  SİF JCB, 2006 yılından beri mobil kırma eleme tesisi RubbleMaster markasının da Türkiye’deki temsilciliğini sürdürmektedir.

www.sif-jcb.com.tr

 SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Yetkilisi (Ankara) Ankara SİF İŞ MAKİNALARI
Satış Yetkilisi (Ankara)SİF İŞ MAKİNALARI
Üniversitelerin önlisans ve lisans programlarımdan mezun, Minimum 2-3 sene satış tecrübesine sahip (terciheniş makinaları sektörü tecrübesi),Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Mühendisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... SİF İŞ MAKİNALARI
Yedek Parça Satış Mühendisi (İstanbul)SİF İŞ MAKİNALARI
Tercihen üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İş makinaları ya da otomotiv sektöründe, yedek parça satışı alanında min. 2 yıl deneyimli,Seyahat engeli olmayan, sahada görev alabilen ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Müşteri odaklılık ve ikna yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, İletişim becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), İstanbul’da, tercihen Anadolu Yakası’ndan ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Bursa, ... SİF İŞ MAKİNALARI
Genel BaşvuruSİF İŞ MAKİNALARI
Kadronun nitekliklerine uygun olarak üniversitelerin önlisans/lisans programlarından mezun,Teknik kadrolar için gerekli mesleki yeterliliklere sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan(erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Kayseri) Kayseri SİF İŞ MAKİNALARI
Satış Yetkilisi (Kayseri)SİF İŞ MAKİNALARI
Üniversitelerin önlisans ve lisans programlarımdan mezun, Minimum 2-3 sene satış tecrübesine sahip (tercihen iş makinaları sektörü tecrübesi),Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Kayseri’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Mühendisi İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Garanti MühendisiSİF İŞ MAKİNALARI
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Makine Mühendisliği),Garanti alanında min. 2 yıl deneyim sahibi (tercihen iş makinaları sektöründe),Tercihen SAP bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, İyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, İletişim becerileri gelişmiş, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için),İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Servis Teknisyeni (İstanbul)SİF İŞ MAKİNALARI
• Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Minimum 5 yıl iş makinası sektöründe motor/hidrolik/şanzıman/elektrik konularında tecrübeli,• Müşteri odaklılık ve iletişim becerileri gelişmiş,• Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanan, SRC Belgesi olan,• Askerlik görevini tamamlamış,• İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Yönetmeni İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Servis YönetmeniSİF İŞ MAKİNALARI
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,İş makinaları sektörü Satış Sonrası Hizmetler alanında benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,İyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hâkim,  Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için),İstanbul’da ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
StajyerSİF İŞ MAKİNALARI
Staj zorunluluğu bulunan, Staj süresince sigortası okul tarafından karşılanabilecek, Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, Anadolu Yakası’ndan ikamet eden(Tercihen Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla)
Stajyer        İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Bursa) Bursa SİF İŞ MAKİNALARI
Satış Yetkilisi (Bursa)SİF İŞ MAKİNALARI
Üniversitelerin önlisans ve lisans programlarımdan mezun, Minimum 2-3 sene satış tecrübesine sahip (tercihen iş makinaları sektörü tecrübesi),Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Bursa’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı