SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş. 

Şirket Bilgileri

SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş.

1956 yılında Sezai Türkeş-Feyzi Akkaya tarafından kurulan ve bir STFA ve Işıklar Holding kuruluşu olan SİF Otomotiv, iş makinası sektöründe hizmet vermektedir.

 

JCB marka iş makinalarının satış ve pazarlamasını SİF JCB İş Makinaları adı altında sürdüren SİF Otomotiv, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, İzmir ve Trabzon'daki satış noktaları ve 30 adet yetkili servisi ile, tüm Türkiye'ye hizmet sunmaktadır.

 

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını genişleten SİF JCB, JCB marka kazıcı-yükleyiciler, ağır iş makinaları, kompakt ve endüstriyel ürün serisi ile inşaat, endüstriyel ve tarım sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmektedir.  SİF JCB, 2006 yılından beri mobil kırma eleme tesisi RubbleMaster markasının da Türkiye’deki temsilciliğini sürdürmektedir.

www.sif-jcb.com.tr

 SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Muhasebe UzmanıSİF İŞ MAKİNALARI
Üniversitelerin İşletme, Maliye, İktisat, Muhasebe bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübeli, Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Servis MühendisiSİF İŞ MAKİNALARI
SİF İş Makinaları, Servisler Birimi'mize bağlı, SİF JCB yetkili servislerine teknik destek verilmesi ve JCB ile teknik servis koordinasyonunun sağlanmasından sorumlu "Servis Mühendisi" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünde mezun, İş makinaları sektörü Satış Sonrası Hizmetler alanında benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve çözüm odaklı düşünebileni, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hâkim,  Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen. Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için) , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Kayseri Kayseri SİF İŞ MAKİNALARI
Satış Yetkilisi - KayseriSİF İŞ MAKİNALARI
Üniversite mezunu, Minimum 2 sene satış tecrübesine sahip (tercihen iş makinaları sektörü tecrübesi), Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Kayseri’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Muğla Muğla SİF İŞ MAKİNALARI
Satış Yetkilisi - MuğlaSİF İŞ MAKİNALARI
Üniversite mezunu, Minimum 2 sene satış tecrübesine sahip (tercihen iş makinaları sektörü tecrübesi), Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Muğla’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Pazarlama Uzman YardımcısıSİF İŞ MAKİNALARI
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Müşteri ilişkileri yönetimi ve CRM uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli, Pazarlama ve satışa yönelik kampanya üretebilecek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Analitik düşünme ve raporlama becerisine sahip, Sorumluluk sahibi, sonuç ve müşteri odaklı, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasında etkin rol alabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi - Samsun Samsun SİF İŞ MAKİNALARI
Satış Yetkilisi - SamsunSİF İŞ MAKİNALARI
Üniversite mezunu, Minimum 2 sene satış tecrübesine sahip (tercihen iş makinaları sektörü tecrübesi), Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Samsun’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
StajyerSİF İŞ MAKİNALARI
Staj zorunluluğu bulunan, Staj süresince sigortası okul tarafından karşılanabilecek, Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve gelişime açık, Anadolu Yakası’ndan ikamet eden(Tercihen Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla)
Stajyer        İlan Detayı