SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş. 

Şirket Bilgileri

SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş.

1956 yılında Sezai Türkeş-Feyzi Akkaya tarafından kurulan ve bir STFA ve Işıklar Holding kuruluşu olan SİF Otomotiv, iş makinası sektöründe hizmet vermektedir.

 

JCB marka iş makinalarının satış ve pazarlamasını SİF JCB İş Makinaları adı altında sürdüren SİF Otomotiv, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, İzmir ve Trabzon'daki satış noktaları ve 30 adet yetkili servisi ile, tüm Türkiye'ye hizmet sunmaktadır.

 

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını genişleten SİF JCB, JCB marka kazıcı-yükleyiciler, ağır iş makinaları, kompakt ve endüstriyel ürün serisi ile inşaat, endüstriyel ve tarım sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmektedir.  SİF JCB, 2006 yılından beri mobil kırma eleme tesisi RubbleMaster markasının da Türkiye’deki temsilciliğini sürdürmektedir.

www.sif-jcb.com.tr

 SİF İŞ MAKİNALARI PAZARLAMA SANAYi VE TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Servis Mühendisi İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Servis MühendisiSİF İŞ MAKİNALARI
SİF İş Makinaları, Servisler Birimi'mize bağlı, SİF JCB yetkili servislerine teknik destek verilmesi ve JCB ile teknik servis koordinasyonunun sağlanmasından sorumlu "Servis Mühendisi" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünde mezun, İş makinaları sektörü Satış Sonrası Hizmetler alanında benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve çözüm odaklı düşünebileni, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hâkim,  Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen. Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için) , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi Ankara, İstanbul(Avr.)... SİF İŞ MAKİNALARI
Satış YetkilisiSİF İŞ MAKİNALARI
SİF İş Makinaları, Bölge Müdürlükleri bünyesinde yetiştirilmek üzere "Satış Yetkilisi" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.Üniversite mezunu (tercihen üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun),Satış alanında kariyer hedefleyen,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip,Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için),İstanbul (Anadolu & Avrupa), İzmir, Muğla ve Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Depo Elemanı İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Yedek Parça Depo ElemanıSİF İŞ MAKİNALARI
SİF İş Makinaları Yedek Parça Depomuzda, "Depo Elemanı" olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.• Tercihen Lise Mezunu,• Tercihen iş makinası/otomotiv sektöründe benzer görevde çalışmış,• Takım çalışmasına uyumlu,• İletişim becerisi gelişmiş,• MEB onaylı Forklift Sertifikasına sahip olan,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
İnsan Kaynakları UzmanıSİF İŞ MAKİNALARI
SİF İş Makinaları İnsan Kaynakları Direktörlüğü ekibinde "İnsan Kaynakları Uzmanı" olarak görev alacak, tüm insan kaynakları süreçlerinin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal Firmalarda en az 4-5 yıl İnsan Kaynakları alanında tecrübeli, İyi derecede SAP HR modülü kullanım tecrübesine sahip, İyi derecede SAP Success Factors Online Performans Yönetim Sistemini kullanabilen, İş Kanunu ve SGK Mevzuatı konularına hakim, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanan, Dijital platformda İK uygulamalarına ilgili ve meraklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Elemanı İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Ofis ElemanıSİF İŞ MAKİNALARI
SİF İş Makinaları bünyesinde Orhanlı Ofisimizde "Ofis Elemanı" poziyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. En az Lise mezunu, Güler yüzlü ve iletişim becerileri gelişmiş, Gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (%40 ve üzeri) İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Uzmanı İstanbul(Asya) SİF İŞ MAKİNALARI
Ürün UzmanıSİF İŞ MAKİNALARI
SİF İş Makinaları, Ürün Grup Müdürlüğü’müze bağlı görev alacak “Ürün Uzmanı” arıyoruz. Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Stok optimizasyonu, pazar analizi ve maliyet yönetimi konularında bilgi sahibi, SAP bilgisine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve çözüm odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hâkim, Seyahat engeli olmayan,  Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı