Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
MUHASEBE UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Arı Leasing bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Uzmanı' aramaktayız.  Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe alanında en az 5 yıllık deneyim sahibi, Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Beyanname, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin düzenlenmesinde deneyimli,Ms Office programlarını (Excel-Word) iyi derecede kullanabilen, Tercihen IFS uygulamalarında bilgisi olan, Raporlama yapabilen, sonuç odaklı, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için).  Not:Sigara kullanılmaması ön koşuldur.Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
OFİSBOY - BURSA Bursa Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.
OFİSBOY - BURSASimya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.
Bursa Modern projemizin satış ofisinde görevlendirilmek üzere"Ofisboy" aramaktayız.Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. İdari hizmetler konusunda en az tecrübeli, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Ofis programlarına hakim, Satış temsilcisi ve ofis çalışanlarını asiste edebilecek, Aktif araç kullanabilen ve banka işlemlerini yürütebilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli.  Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST -DENİZLİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
RESEPSİYONİST -DENİZLİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Aqua City Denizli Konut Blokları Site Yöneticiliğimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki özellikleri içeren Resepsiyonist arıyoruz. En az Lise mezunu, Konusunda asgari 3 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını (Excel-Word) iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme kabiliyetine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Müşteri ilişkileri yönetimi ve iletişim konusunda deneyimli, Not: Bayan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİTE MUHASEBE SORUMLUSU Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SİTE MUHASEBE SORUMLUSUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Aqua City Denizli Konut Blokları Site Yöneticiliğimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki özellikleri içeren Muhasebe Sorumlusu arıyoruz. Üniversite/ M.Y.O. veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu, Konusunda asgari 4 yıl tecrübeli, Site Yönetimleri için geliştirilen “Ofis” Muhasebe Programına vakıf, Ms Office programlarını (Excel-Word) iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme kabiliyetine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİTE İŞLETME MÜDÜRÜ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SİTE İŞLETME MÜDÜRÜSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Aqua City Denizli projesi için aşağıdaki özelliklere sahip SİTE İŞLETME MÜDÜRÜ arayışımız vardır; Üniversitelerin 4 yıllık İşletme Lisans veya ilgili bölümlerinden mezun, Profesyonel İşletme, Site, Tesis ve Tatil Köyü Yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Müşteri ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneği kuvvetli, müşterinin istek ve ihtiyaçlarını tespit edebilen ve karşılayabilen,İletişim yeteneği güçlü, Kendisine bağlı çalışan ekibini etkin bir şekilde yönetebilecek, Problem çözme yeteneği olan ve sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş GYO
KALİTE KONTROL YÖNETMENİSinpaş GYO
Sinpaş GYO bünyesinde yürütülen projelerde görevlendirilmek üzere ''Kalite Kontrol Yönetmeni'' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümünden mezun, En az 5 yıl saha deneyimi olan, İnce ve kaba işler alanında deneyimli, Tercihen üst yapı projelerinde görev yapmış, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Autocad programına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı,  Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANS UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
FİNANS UZMANISinpaş GYO
Sinpaş GYO Mali İşler Departmanı bünyesinde göevlendirilmek üzere '' Finans Uzmanı'' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında min. 3 yıl tecrübeli, İyi derece Excel kullanabilen, İşine ve kendine özen gösteren, Sorumluluk sahibi insiyatif kullanabilen, düzenli, iletişim becerisi yüksek.Not: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.
İŞLETME MÜDÜR YARDIMCISISimya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.
İstanbul' da ki projemizin Site Yönetiminde görevlendirilmek üzere"İşletme Müdür Yardımcısı" aramaktayız.Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Site Yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Temizlik, güvenlik ve teknik personelin iş planlamasını yapabilecek, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli.  Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİTE GECE AMİRİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
SİTE GECE AMİRİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı şirketimiz bünyesinde Altınoran Site Yönetimi için ''Gece Amiri'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda min. 5 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü, inisiyatif alabilen, Organizasyonel ve idari yetkinliğe sahip, Gece çalışmak konusunda engeli olmayan. Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİTE GÜVENLİK MÜDÜRÜ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SİTE GÜVENLİK MÜDÜRÜSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere Altınoran Site Yönetimi için ''Site Güvenlik Müdürü'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Güvenlik sektöründe en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu'na ve 4857 sayılı İş Kanunu'na hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen Organizasyonel ve idari yetkinliğe sahip  Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek, Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEMSİLCİSİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEMSİLCİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı Satış Sonrası Hizmetler biriminde ANKARA'da değerlendirmek üzere"Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.- Üniversitelerin lisans/önlisans bölümlerinden mezun,- Tercihen MS Dynamics programında tecrübeli,- Müşteri ilişkileri, CRM ve satış süreçlerinde en az 3 yıllık deneyim sahibi, -Problem çözme kaabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,- Sektör ve piyasadaki gelişmeleri takip eden,- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,- Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,- Takım çalışmasına inanan, prezentabl,- Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan.NOT : Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİTE TEMİZLİK MÜDÜRÜ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
SİTE TEMİZLİK MÜDÜRÜSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı bünyesindeki Ankara Altınoran Site Yönetimi'nde görev alacak"Site Temizlik Müdürü" aramaktayız. Adaylarun sahip olaması gereken özellikler ve işin tanımı aşağıdaki gibidir. Site geneli saha temizlik faaliyetleri kontrol ve denetimi, Temizlik ekiplerinin yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Temizlik ekipmanları, sarf malzemelerin sevk ve takibi, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Planlama ve Eğitim organizasyonu yapabilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı Not: Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS VE TEMİZLİK ELEMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SERVİS VE TEMİZLİK ELEMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinde görevlendirilmek üzere ''Servis ve Temizlik Elemanı'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.·         Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe çalışmış, konusunda 3 yıl deneyimli,·         Üst düzey yöneticlere servis yapabilecek,·         Müşteri memnuniyet odaklı,·         Güleryüzlü, kişisel görünümüne önem veren,·         Temizlik işlerine de destek verecek,Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.        Çalışma yeri Üsküdar olup, Cumartesi yarım gün çalışma düzeni vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇ DENETİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
İÇ DENETİM UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding Genel Merkez' de görevlendirilmek üzere, artan iş hacmi doğrultusunda büyüyen ekimiz için 'İç Denetim Uzmanı' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler ve işin tanımı aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin İktisat, İşletme vb. bölümünden mezun, Denetim frmalarında veya şirketlerin İç Denetim bölümünde 1-3 yıl deneyimli, Vergi, SPK, UFRS vb. mevzuata vakıf, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CIA ve/veya SMMM belgesine sahip veya sertifikasyon eğitimi alan, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibi, planlama, zaman yönetimi ve raporlama becerileri kuvvetli, Analitik ve sonuç odaklı, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan. Not: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANISinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Anadolu Yakası projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Temsilcisi / Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2- 3 yıl satış deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yönetici deneyimi olan,Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI Ankara Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketleri için Ankara projelerinde görev almak üzere  “Satış Uzmanı” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI (BAY) İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
YÖNETİCİ ASİSTANI (BAY)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding Genel Merkez'de görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,En az 2 yıl Yönetici Asistanlığı deneyimi olan,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,İş takibi ve analiz yeteneği yüksek,Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı,Diksiyonu düzgün yoğun çalışma temposunda sonuç odaklı ve dinamik çalışabilen,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Bay Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UZMANISinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Yatırımcı İlişkileri Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Lisansları bulunan (İleri düzey ve/veya Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı),Yatırımcı ilişkileri alanında 3-5 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen (yazma ve konuşma), Genel ekonomi alanında bilgi ve piyasalardaki güncel gelişmeleri takip eden, SPK tebliğ ve düzenlemeleri konusunda üst düzey bilgi sahibi, Topluluk önünde ve/veya yabancı yatırımcılara sunum yapma becerisi gelişmiş, Çalışkan, uyumlu, temsil yeteneği güçlü, Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA MÜDÜRÜ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
PAZARLAMA MÜDÜRÜSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere Ankara Bölge Müdürlüğü için ''Pazarlama Müdürü'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme alanlarında en az 3 yıl yönetici olarak çalışmış,Rakiplerin analizi ve fırsat tespitlerinin raporlamalarını yapacak,Yeni pazarlama kanalları açılmasına yönelik projeler geliştirebilecek,Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Saha çalışmalarını yönetecek, İletişim becerileri yüksek, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven,İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek. Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı