Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ UZMANI - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANI - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketleri için Ankara projelerinde görev almak üzere  “Satış Uzmanı” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ / UZMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SATIŞ TEMSİLCİSİ / UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Simya A.Ş. bünyesinde Sancaktepe bölgesinde bulunan projemizin 2. el satış operasyonunda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Temsilcisi / Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2- 3 yıl satış deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
ELEKTRİK TEKNİKERİ - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Yapı'nın Ankara'da bulunan projelerinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri'' aranmaktadır.Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıdaki gibidir:En az lise, tercihen önlisans mezunu, Konut sektöründe A-G-Z-A sistemlerinde deneyimi bulunan, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI-ANKARA Ankara Sinpaş GYO
SATIŞ ASİSTANI-ANKARASinpaş GYO
Sinpaş Yapı'nın Ankara'da bulunan Altınoran projesinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Asistanı" aranmaktadır.Lise veya Önlisans mezunu,Departman ve/veya Satış Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,Satış bölümü yönetici ve çalışanları asiste edecek,MS Office uygulamalarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecek.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ Ankara Sinpaş Holding
MAKİNE MÜHENDİSİSinpaş Holding
Sinpaş Yapı bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere 'Makine Mühendisi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Lüks konut projelerinde Makine Mühendisi olarak en az 10 yıl çalışmış Yangın tesisatı, merkezi ve münferit ısıtma sistemleri, sıhhi tesisat, klima , vrv, havalandırma tesisatları konusunda bilgiliMetraj, hakediş ve proje yönetimi konularından tecrübeli Takım çalışmasına uygun Esnek çalışma saatlerine uyumlu Ankara'da ikamet eden / edebilecek Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - DENİZLİ Denizli Sinpaş Holding
SATIŞ TEMSİLCİSİ - DENİZLİSinpaş Holding
Sinpaş Yapı'nın Denizli'de bulunan projesinde görev almak üzere  “Satış Temsilcisi” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK İŞLERİ KISIM ŞEFİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ELEKTRİK İŞLERİ KISIM ŞEFİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı bünyesinde devam eden Ankara projelerimizde görevlendirilmek üzere "Elektrik İşleri Kısım Şefi" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,Konut sektöründe min. 10 yıl deneyimli,Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Autocad ve MS Office programlarına hâkim, Tercihen Ankara'da ikamet eden. Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
MAKAM ŞOFÖRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aranmaktadır,En az lise mezunuMakam Şoförü olarak en az 5 yıl tecrübeliTercihen 10 yıllık B sınıfı sürücü ehliyetine sahipİstanbul Anadolu yakasında ikamet edenİstanbul trafiğinde deneyimliDiksiyonu düzgün ve prezentabl,İletişim becerisi yüksek,Dikkatli, titiz, düzenli çalışan,Seyahat engeli bulunmayan,Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumluNot: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANI - İSTANBULSinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Anadolu Yakası projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Temsilcisi / Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2- 3 yıl satış deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ SONRASI HİZMETLER ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı Satış sonrası hizmetler biriminde değerlendirmek üzere"Satış Sonrası Hizmetler Asistanı" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.- Üniversitelerin lisans/önlisans bölümlerinden mezun,- Tercihen MS Dynamics programında tecrübeli,- Müşteri ilişkileri, CRM ve satış süreçlerinde tercihen deneyim sahibi, -Problem çözme kaabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,- Sektör ve piyasadaki gelişmeleri takip eden,- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,- Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,- Takım çalışmasına inanan, prezentabl,- Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan.NOT : Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
İŞLETME MÜDÜR YARDIMCISISinpaş Holding
Sinpaş Holding'in Halkalı projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip İŞLETME MÜDÜR YARDIMCISI arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UZMANISinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Yatırımcı İlişkileri Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Lisansları bulunan (İleri düzey ve/veya Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı),Yatırımcı ilişkileri alanında 3-5 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen (yazma ve konuşma), Genel ekonomi alanında bilgi ve piyasalardaki güncel gelişmeleri takip eden, SPK tebliğ ve düzenlemeleri konusunda üst düzey bilgi sahibi, Topluluk önünde ve/veya yabancı yatırımcılara sunum yapma becerisi gelişmiş, Çalışkan, uyumlu, temsil yeteneği güçlü, Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ ASİSTANISinpaş Holding
Sinpaş Yapı İş Modern Ambarlı projesinde görevlendirilmek üzere 'Satış Asistanı' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.Lise veya Önlisans mezunu,Departman ve/veya Satış Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,Satış bölümü yönetici ve çalışanları asiste edecek,MS Office uygulamalarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecekAvcılar Ambarlı bölgesine ulaşım problemi olmayan.Not: Sigara içilmemesi ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
İŞYERİ HEMŞİRESİSinpaş Holding
Sinpaş Plaza'da görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "İşyeri Hemşiresi" aramaktayız. Sağlık Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Sağlık sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen İşyeri Hemşiresi Sertifikasına sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office programları kullanabilen. Not: Sigara içilmemesi ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA YÖNETMENİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PLANLAMA YÖNETMENİ (İSTANBUL)Sinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım A.Ş. de görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Planlama Yönetmeni' aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun En az 8 yıl mesleki deneyimi olan Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi ve maliyet yönetimi konularında başarılıYoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın, girişken ve işini yönetebilen İyi derecede Ms Project ve Primavera bilgisine sahip Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
AVUKATSinpaş Holding
Sinpaş Holding Genel Merkezde görevlendirilmek üzere, artan iş hacmi doğrultusunda büyüyen ekimiz için 'Avukat' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler ve işin tanımı aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin Hukuk bölümünden mezun, Mesleğinde  en az 5 yıl deneyimli, Tercihen gayrimenkul sektörü deneyimi olan, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku ve Tüketici Hakları Mevzuatı bilgisine sahip,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibi, planlama, zaman yönetimi ve raporlama becerileri kuvvetli, Analitik ve sonuç odaklı, Aktif araç kullanabilen. Not: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMANI / YÖNETMENİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMANI / YÖNETMENİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı Satış Sonrası Hizmetler biriminde ANKARA'da değerlendirmek üzere"Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı / Yönetmeni" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.- Üniversitelerin lisans/önlisans bölümlerinden mezun,- Tercihen MS Dynamics programında tecrübeli,- Müşteri ilişkileri, CRM ve satış süreçlerinde en az 5 yıllık deneyim sahibi,- Konut sektöründe satış sonrası süreçlerde deneyimli, -Problem çözme kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,- Sektör ve piyasadaki gelişmeleri takip eden,- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,- Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,- Takım çalışmasına inanan, prezentabl,- Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan.NOT : Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yönetici deneyimi olan,Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PAZARLAMA YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Yapı genel merkezde görevlendirilmek üzere ''Pazarlama Yönetmeni'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme sektöründe en az 5 yıl deneyimi olan, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Performans odaklı kampanya süreci yürütebilecek, Tercihen CRM MS Dynamics kullanabilen, Kampanya kurgularını yönetebilecek, Sayısal rapor hazırlamayı ve okumayı bilen, E-mail marketing kampanyaları hakkında tecrübeli, Dijital medya satınalma süreçlerine hakim, Tercihen banner, web sitesi, mailing tasarım operasyon süreçlerinde bulunmuş,Gerilla - alternatif pazarlama kanallarını kullanmış, Ms Office uygulamalarına çok iyi derecede hakim, Yeniliklere ve gelişime açık, sektördeki fırsatları takip eden ve mevcut duruma adapte edebilen, Kişisel motivasyonu yüksek, dinamik, sonuç odaklı, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,Tercihen İngilizce bilen Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA SORUMLUSU İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
PAZARLAMA SORUMLUSUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı genel merkezde görevlendirilmek üzere ''Pazarlama Sorumlusu'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme sektöründe en az 2 yıl yçalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Facebook, Retargeting ve dijital pazarlama alanında bilgi sahibi, Google adwords ve Google Analytics konusunda bilgili, Kampanya kurgularını yönetebilecek, İletişim ve analitik becerileri yüksek, Ajanslarla ve şirket içi departmanlarla ortak proje yürütebilecek, Sayısal rapor hazırlamayı ve okumayı bilen, E-mail marketing kampanyaları hakkında tecrübeli, Tercihen banner, web sitesi, mailing tasarım operasyon süreçlerinde bulunmuş,Facebook, twitter ve instagram reklamlarının yönetimi konusunda tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, Yeniliklere ve gelişime açık, sektördeki fırsatları takip eden ve mevcut duruma adapte edebilen, Kişisel motivasyonu yüksek, dinamik, sonuç odaklı, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,Tercihen İngilizce bilen Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ UZMANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Sinpaş Yapı için Avcılar'da yer alan İş Modern projemizde görev almak üzere  “Satış Uzmanı” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ/KİRALAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ/KİRALAMA YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Mülk Gayrimenkul Yatırım bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Satış/Kiralama Yönetmeni'' aramaktayız. Adaların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende veya gayrimenkul sektörü olmak üzere, en az 5 yıl  satış / kiralama  süreçlerinde deneyimli,MS Office programlarına hâkim, İkna kabiliyeti yüksek, çözüm odakl Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan, Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.      Çalışma Saatleri haftaiçi 08:00-18:00 olup, cumartesi günü saat 15:00'e kadar mesai devam etmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı