Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİSİSinpaş Holding
Sinpaş Holding'in grup şirketlerinden Sinpaş Yapı Endüstrisi A.Ş.'de görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Yurtdışı Satış / Pazarlama Temsilcisi' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtdışı satış ve pazarlama süreçlerinde en az 3 yıl deneyimi olan, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTDIŞI SATIŞ / PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
YURTDIŞI SATIŞ / PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding'in grup şirketlerinden Sinpaş Yapı Endüstrisi A.Ş.'de görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Yurtdışı Satış / Pazarlama Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtdışı satış ve pazarlama süreçlerinde en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNCE İŞLER SAHA MİMARI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
İNCE İŞLER SAHA MİMARISinpaş Holding
Sinpaş Holding'in Palas projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip İnce İşler Saha Mimarı arayışımız vardır;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya mimarlık bölümlerinden mezun, Üst yapı ince işler imalatlarınn denetlenmesi, kontrolü konularında en az 3 yıl deneyim sahibi,Zaman, maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı, Hakedişe yönelik metrajların kontrol edilmesinde deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi kuvvetli, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen.   Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.     Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ / UZMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SATIŞ TEMSİLCİSİ / UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Simya A.Ş. bünyesinde Sancaktepe bölgesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Temsilcisi / Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2- 3 yıl satış deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSUSinpaş Holding
Sinpaş Holding’in iştiraki olan, Avrupa birliği ülkelerinde Türk ihraç ürünlerinin pazarlanmasını ve bu maksatla Avrupa birliği ülkelerinde merkezler oluşturulmasını, işletilmesini hedefleyen İstanbul merkezli şirketimizin satış pazarlama kadrosu için ''Satış ve Pazarlama Sorumlusu'' aranmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış / Pazarlama alanlarında en az 5 yıl deneyimi olan, Özellikle Ticari alan kiralama konusunda deneyim sahibi, Çok iyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce veya Almanca bilen, Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON Ankara Sinpaş Holding
GARSONSinpaş Holding
Sinpaş Holding Marina Ankara Satış Ofisimizde görevlendirmek üzere ''Garson'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.·         Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe çalışmış, konusunda 3 yıl deneyimli,·         Üst düzey yöneticilere ve misafirlere servis yapabilecek,·         Müşteri memnuniyet odaklı,·         Güleryüzlü, kişisel görünümüne önem veren,Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANI - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketleri için Ankara projelerinde görev almak üzere  “Satış Uzmanı” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
GÜVENLİK MÜDÜRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Simya A.Ş. bünyesinde Halkalı'da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere ''Güvenlik Müdürü'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.En az önlisans mezunu, Güvenlik alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen site yönetiminde görev almış, 5188 sayılı Güvenlik Hizmetlerine dair kanuna hakim, Ekip yönetiminde deneyimli, Analitik ve çözüm odaklı, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına uygun, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek. Not: Adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       CV'lerin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
ELEKTRİK TEKNİKERİ/TEKNİSYENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden olan ''Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.'' bünyesinde Halkalı bölgesinde bulunan projelerinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri/Teknisyeni'' aranmaktadır.En az lise, tercihen önlisans mezunu, En az 2 yıl Bina Tesis Teknik İşletim, Teknik Bakım hizmet tecrübeleri bulunan,Vardiya sistemine uygun çalışabilen, Müşteri ilişkilerinde tecrübeli,  Problem çözme yeteneği olan, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
MEKANİK TEKNİKERİ/TEKNİSYENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden olan ''Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.''bünyesinde Halkalı bölgesinde bulunan projelerinde görevlendirilmek üzere ''Mekanik Teknikeri/Teknisyeni'' aramaktayız.En az lise, tercihen önlisans programlarının ilgili bölümlerinden (İklimlendirme-Soğutma, Makina vb.) mezun,Mekanik tesis yönetimi ve mekanik tesisat konusunda en az 2 yıl deneyimli, Bina otomasyonu hakkında bilgi sahibi, Problem çözme yeteneği olan, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANI - İSTANBULSinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Anadolu Yakası projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Temsilcisi / Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2- 3 yıl satış deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİTE YÖNETİMİ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SİTE YÖNETİMİ MÜDÜRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding'in Halkalı projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip SİTE YÖNETİMİ MÜDÜRÜ arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİTE YÖNETİMİ MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SİTE YÖNETİMİ MÜDÜR YARDIMCISISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Simya A.Ş. bünyesinde Halkalı bölgesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere ''Site Yönetimi  Müdür Yardımcısı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEMİZLİK ŞEFİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
TEMİZLİK ŞEFİSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Simya A.Ş. bünyesinde Halkalı bölgesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere ''Temizlik Şefi'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE PERSONELİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
MUHASEBE PERSONELİSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Simya A.Ş. bünyesinde Halkalı bölgesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere ''Muhasebe Personeli'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, İşletme, Muhasebe, Finans v.b.),Gayrimenkul sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Genel ve maliyet muhasebesi konularında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına ve muhasebe programlarına hakim, Raporlama yönü kuvvetli, İletişim becerileri güçlü. Not: Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması ön koşuldur.       Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.       Cumartesi çalışma günü olup, pazar izin günüdür.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
MAKAM ŞOFÖRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aranmaktadır,En az lise mezunuMakam Şoförü olarak en az 5 yıl tecrübeli Tercihen 10 yıllık B sınıfı sürücü ehliyetine sahip İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İstanbul trafiğinde deneyimli Diksiyonu düzgün ve prezentabl, İletişim becerisi yüksek, Dikkatli, titiz, düzenli çalışan, Seyahat engeli bulunmayan, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI-ANKARA Ankara Sinpaş GYO
SATIŞ ASİSTANI-ANKARASinpaş GYO
Sinpaş Yapı'nın Ankara'da bulunan Marina Ankara projesinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Asistanı" aranmaktadır.Lise veya Önlisans mezunu,Departman ve/veya Satış Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,Satış bölümü yönetici ve çalışanları asiste edecek,MS Office uygulamalarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecek.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
ELEKTRİK TEKNİSYENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden “Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.”bünyesinde görevlendirilmek üzere “Elektrik Teknisyeni' aranmaktadır. Meslek liseleri veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezun En az 3 yıl Bina Tesis Teknik İşletim, Teknik Bakım hizmet tecrübeleri olan Müşteri ilişkilerinde tecrübeli, ifade yetenekleri güçlü adaylar aranmaktadır.Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.), ... Sinpaş GYO
MUHASEBE UZMANISinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Microsoft Navision muhasebe programını bilen ve inşaat sektörü deneyimli,Muhasebe alanında minimum 5 yıl deneyimi olan, Tercihen SMMM stajyeri veya belgesi olan, Muhasebe tek düzen hesap planına vakıf ve mevzuata hakim, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (İNGİLİZCE BİLEN) İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (İNGİLİZCE BİLEN)Sinpaş Holding
Sinpaş Yapı bünyesinde, Satış pozisyonlarında görevlendirilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl ve üzeri Çağrı Merkezi tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.         Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
GARSONSinpaş Holding
Sinpaş Holding Genel Müdürlük binasında görevlendirmek üzere ''Garson'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.·         Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe çalışmış, konusunda 3 yıl deneyimli,·         Üst düzey yöneticilere ve misafirlere servis yapabilecek,·         Müşteri memnuniyet odaklı,·         Güleryüzlü, kişisel görünümüne önem veren,·        Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.        Çalışma yeri Beşiktaş'ta bulunan Sinpaş Plaza'dır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA VE LOJİSTİK YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATINALMA VE LOJİSTİK YÖNETMENİSinpaş Holding
Türkiye'nin konuta odaklı, öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde görev almak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip'Satın Alma ve Lojistik Yönetmeni'aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konut şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ve Autocad iyi şekilde kullanabilen, Satınalma veya ihale deneyimi olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, İletişimi güçlü, prezantable. Not: Sigara kullanılmaması ve erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UZMANISinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Yatırımcı İlişkileri Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Lisansları bulunan (İleri düzey ve/veya Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı),Yatırımcı ilişkileri alanında 3-5 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen (yazma ve konuşma), Genel ekonomi alanında bilgi ve piyasalardaki güncel gelişmeleri takip eden, SPK tebliğ ve düzenlemeleri konusunda üst düzey bilgi sahibi, Topluluk önünde ve/veya yabancı yatırımcılara sunum yapma becerisi gelişmiş, Çalışkan, uyumlu, temsil yeteneği güçlü, Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA MÜDÜRÜ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
PAZARLAMA MÜDÜRÜSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere Ankara Bölge Müdürlüğü için ''Pazarlama Müdürü'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme alanlarında en az 3 yıl yönetici olarak çalışmış,Rakiplerin analizi ve fırsat tespitlerinin raporlamalarını yapacak, Yeni pazarlama kanalları açılmasına yönelik projeler geliştirebilecek, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Saha çalışmalarını yönetecek, İletişim becerileri yüksek, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek. Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
İŞYERİ HEMŞİRESİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Sinpaş Plaza'da görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "İşyeri Hemşiresi" aramaktayız. Sağlık Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Sağlık sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office programları kullanabilen,   Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMANI / YÖNETMENİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMANI / YÖNETMENİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı Satış Sonrası Hizmetler biriminde ANKARA'da değerlendirmek üzere"Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı / Yönetmeni" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.- Üniversitelerin lisans/önlisans bölümlerinden mezun,- Tercihen MS Dynamics programında tecrübeli,- Müşteri ilişkileri, CRM ve satış süreçlerinde en az 5 yıllık deneyim sahibi,- Konut sektöründe satış sonrası süreçlerde deneyimli, -Problem çözme kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,- Sektör ve piyasadaki gelişmeleri takip eden,- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,- Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,- Takım çalışmasına inanan, prezentabl,- Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan.NOT : Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Mülk Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Satış Uzmanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimi olan, Özellikle perakende ve ticari gayrimenkul sektörlerine hakim, Satış ve kiralama alanında deneyimi olan, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı,  İkna kabiliyeti yüksek, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakasında ikamet eden yada ulaşım problemi olmayan. Not:Çalışma günlerine cumartesi dahil olup, pazar günleri tatil günüdür).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TESLİM KOORDİNASYON SORUMLUSU İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
TESLİM KOORDİNASYON SORUMLUSUSinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Aydos'ta bulunan Satış Ofisi'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Teslim Koordinasyon Sorumlusu' aranmaktadır.Üniversitelerin İletişim Fakültesi bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 3 yıl satış sonrası müşteri ilişkileri deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Muhasebe programlarına hakim,İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşterilerin yönetimi ve organizasyon konusunda tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ - HALKALI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ - HALKALISinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde Halkalı'da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere ''Müşteri İlişkileri Yetkilisi'' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl ve üstü mesleki tecrübeye sahip, Konusuyla ilgili aktif raporlama yapabilecek, MS Office programlarına hakim, Prezantabl, motivasyonu yüksek, iletişim yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti kuvvetli, Yenilikçi yaklaşımı benimsemiş ve gelişmeleri takip eden, Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME SORUMLUSU Ankara Sinpaş Holding
İŞLETME SORUMLUSUSinpaş Holding
Ankara - Altınoran Çarşı AVM yönetiminde görevlendirilmek üzere"İşletme Sorumlusu" aramaktayız. Adayda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir; Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Bina yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek,Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip,İnsan ilişkileri kuvvetli, Ankara'da ikamet eden,  Bay.   İlgili pozisyonda; vardiya saatleri: 08:00-18:00 / 14:00-22:00'dir.Haftasonu dahil vardiyalı çalışılmaktadır (1 gün izin yapılmaktadır).Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yönetici deneyimi olan,Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
REKLAM MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Reklam Müdürü" aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Pazarlama bölümünden mezun, Tercihen MBA ya da Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmış, Pazarlama alanında en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Prezentabl, iletişim becerileri yüksek, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın Not: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA YÖNETMENİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PLANLAMA YÖNETMENİ (İSTANBUL)Sinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım A.Ş. de görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Planlama Yönetmeni' aranmaktadır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun En az 8 yıl mesleki deneyimi olan Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi ve maliyet yönetimi konularında başarılıYoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın, girişken ve işini yönetebilen İyi derecede Ms Project ve Primavera bilgisine sahip Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ UZMANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Sinpaş Yapı için Avcılar'da yer alan İş Modern projemizde görev almak üzere  “Satış Uzmanı” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı