Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ UZMANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Sinpaş Yapı için Avcılar'da yer alan İş Modern projemizde görev almak üzere  “Satış Uzmanı” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
VARDİYA AMİRİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
VARDİYA AMİRİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Ankara Altınoran Konut Blokları Site Yöneticiliğimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki özellikleri içeren Vardiya Amiri arıyoruz. Üniversite/ M.Y.O. veya Lise Mezunu, Konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Kat mülkiyeti kanununa göre güvenlik ile ilgili hususlara hakim olan, Ms Office programlarını (Excel-Word) iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme kabiliyetine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANI - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketleri için Ankara projelerinde görev almak üzere  “Satış Uzmanı” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK İŞLER ŞEFİ Ankara Sinpaş Holding
MEKANİK İŞLER ŞEFİSinpaş Holding
Sinpaş Yapı bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere 'Mekanik İşler Şefi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Lüks konut projelerinde Mekanik İşler Şefi olarak en az 5 yılı yönetici olmak üzere toplam 10 yıl çalışmışYangın tesisatı, merkezi ve münferit ısıtma sistemleri, sıhhi tesisat, klima , vrv, havalandırma tesisatları konusunda bilgiliMetraj, hakediş ve proje yönetimi konularından tecrübeli İyi derecede  Takım çalışmasına uygun Esnek çalışma saatlerine uyumlu Ankara'da ikamet eden / edebilecek Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTDIŞI SATIŞ / PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş GYO
YURTDIŞI SATIŞ / PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Yurtdışı Satış / Pazarlama Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtdışı satış ve pazarlama süreçlerinde en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE YÖNETMENİ - İDARİ İZİN SÜREÇLERİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PROJE YÖNETMENİ - İDARİ İZİN SÜREÇLERİSinpaş Holding
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''İdari İzin Süreçleri - Proje Yönetmeni" aranmaktadır.Üniversitelerin 'Mimarlık' bölümlerinden mezun tercihen Yüksek Lisans yapmış,En az 5 yıl mesleki deneyimi olan, Tercihen imar kanunu ve mevzuatlarına hakim, Proje ruhsat süreçleri ve Resmi kurum ilişkileri konusunda tecrübeli,Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi konularında başarılı, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Takım çalışmasına yatkın,girişken ve işini yönetebilen, Çözüm ve sonuç odaklı, prezentabl, İyi derecede Autocad bilen ve Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON Ankara Sinpaş Holding
GARSONSinpaş Holding
Sinpaş Yapı Altınoran Satış Ofisi'nde görevlendirmek üzere ''Garson'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.·         Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe çalışmış, konusunda 3 yıl deneyimli,·         Misafirlere servis yapabilecek,·         Müşteri memnuniyet odaklı,·         Güleryüzlü, kişisel görünümüne önem veren,·         Temizlik işlerine de destek verecek,Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.        Çalışma yeri Sinpaş Yapı Altınoran satış ofisidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ PAZARLAMA UZMANI/YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
KURUMSAL SATIŞ PAZARLAMA UZMANI/YÖNETMENİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kurumsal Satış Pazarlama Uzmanı/Yönetmeni" aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen inşaat sektörü deneyimli, Minimum 2 yıl deneyimi olan, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl,İkna kabiliyeti yüksek,hedef ve sonuç odaklı, Satış tecrübesi ve pazarlama nosyonu olan, operasyonu yönetebilecek. Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA MÜDÜRÜ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
PAZARLAMA MÜDÜRÜSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere Ankara Bölge Müdürlüğü için ''Pazarlama Müdürü'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme alanlarında en az 3 yıl yönetici olarak çalışmış,Rakiplerin analizi ve fırsat tespitlerinin raporlamalarını yapacak, Yeni pazarlama kanalları açılmasına yönelik projeler geliştirebilecek, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Saha çalışmalarını yönetecek, İletişim becerileri yüksek, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek. Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AVM MÜDÜRÜ Denizli Sinpaş Holding
AVM MÜDÜRÜSinpaş Holding
Denizli - Aqua Mall AVM' de görevlendirilmek üzere 'AVM Müdürü' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin 4 yıllık İşletme Lisans veya ilgili bölümlerinden mezun, Profesyonel İşletme, Site, Tesis ve Tatil Köyü Yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Müşteri ilişkilerinde başarılı, temsil ve ikna yeteneği kuvvetli, müşterinin istek ve ihtiyaçlarını tespit edebilen ve karşılayabilen,İletişim yeteneği güçlü, Kendisine bağlı çalışan ekibini etkin bir şekilde yönetebilecek, Problem çözme yeteneği olan ve sonuç odaklı. Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
SİTE MUHASEBE SORUMLUSU - ANKARA Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SİTE MUHASEBE SORUMLUSU - ANKARASİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Ankara Altınoran Konut Blokları Site Yöneticiliğimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki özellikleri içeren Muhasebe Sorumlusu arıyoruz. Üniversite/ M.Y.O. veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu, Konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Site Yönetimleri için geliştirilen “Ofis” Muhasebe Programına vakıf, Ms Office programlarını (Excel-Word) iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme kabiliyetine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAZİ GELİŞTİRME UZMANI/YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş GYO A.Ş.
ARAZİ GELİŞTİRME UZMANI/YÖNETMENİSinpaş GYO A.Ş.
Üniversitelerin Mimarlık/Mühendislik Fakültelerinden mezun, Arazi Geliştirme ve Varlık Yönetimi konusunda en az 7 yıl tecrübeli,Gayrimenkul konusunda yasal mevzuat bilgisi olan, Değerleme raporları tekniklerine hâkim, Temsil Yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
MUHASEBE SORUMLUSUSinpaş Holding
Sinpaş Aydos Country Projelerimizin Site Yönetiminde görevlendirmek üzere ''Muhasebe Sorumlusu'' arıyoruz. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversite/ M.Y.O. veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu, Muhasebe alanında min. 3 yıl tecrübeli, Site Yönetimleri için geliştirilen “Ofis” Muhasebe Programına vakıf, Ms Office programlarını (Excel-Word) iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.Not: Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması ön koşuldur.       Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.       Cumartesi çalışma günü olup, pazar izin günüdür.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMANI / YÖNETMENİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMANI / YÖNETMENİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı Satış Sonrası Hizmetler biriminde ANKARA'da değerlendirmek üzere"Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı / Yönetmeni" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.- Üniversitelerin lisans/önlisans bölümlerinden mezun,- Tercihen MS Dynamics programında tecrübeli,- Müşteri ilişkileri, CRM ve satış süreçlerinde en az 5 yıllık deneyim sahibi,- Konut sektöründe satış sonrası süreçlerde deneyimli, -Problem çözme kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,- Sektör ve piyasadaki gelişmeleri takip eden,- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,- Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,- Takım çalışmasına inanan, prezentabl,- Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan.NOT : Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TESLİM KOORDİNASYON SORUMLUSU İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
TESLİM KOORDİNASYON SORUMLUSUSinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Aydos'ta bulunan Satış Ofisi'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Teslim Koordinasyon Sorumlusu' aranmaktadır.Üniversitelerin İletişim Fakültesi bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 3 yıl satış sonrası müşteri ilişkileri deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Muhasebe programlarına hakim,İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşterilerin yönetimi ve organizasyon konusunda tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS VE TEMİZLİK ELEMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SERVİS VE TEMİZLİK ELEMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinde görevlendirilmek üzere ''Servis ve Temizlik Elemanı'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.·         Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe çalışmış, konusunda 3 yıl deneyimli,·         Üst düzey yöneticlere servis yapabilecek,·         Müşteri memnuniyet odaklı,·         Güleryüzlü, kişisel görünümüne önem veren,·         Temizlik işlerine de destek verecek,Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.        Çalışma yeri Sinpaş Palas satış ofisi (Çakmak)'dir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yönetici deneyimi olan,Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ (SAHA) İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
İNŞAAT MÜHENDİSİ (SAHA)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Sinpaş Yapı bünyesinde İstanbul' da görevlendirilmek üzere 'İnşaat Mühendisi (Saha)' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üst yapı projelerinin İnce İşler ve Kaba İşler uygulamalarında en az 5 yıl deneyimli,Metraj ve hakediş düzenlemelerini yapacak, Taşeron ilişkilerini yönetecek, Takım çalışmasına uygun, Esnek çalışma saatlerine uyumlu Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA SORUMLUSU İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
DİJİTAL PAZARLAMA SORUMLUSUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul Genel Merkez için''Dijital Pazarlama Sorumlusu'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme sektöründe en az 2 yıl yçalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Facebook, Retargeting ve dijital pazarlama alanında bilgi sahibi, Google adwords ve Google Analytics konusunda bilgili, Kampanya kurgularını yönetebilecek, İletişim ve analitik becerileri yüksek, Ajanslarla ve şirket içi departmanlarla ortak proje yürütebilecek, Sayısal rapor hazırlamayı ve okumayı bilen, E-mail marketing kampanyaları hakkında tecrübeli, Facebook, twitter ve instagram reklamlarının yönetimi konusunda tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, Yeniliklere ve gelişime açık, sektördeki fırsatları takip eden ve mevcut duruma adapte edebilen, Kişisel motivasyonu yüksek, dinamik, sonuç odaklı, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,Tercihen İngilizce bilen Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANI - İSTANBULSinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Halkalı'da bulunan İstanbul Sarayları Satış Ofisi'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 5 yıl satış deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Finans bilgisi ve raporlama yeteneği olan, Aktif araç kullanabilen, İngilizce bilen,  İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
SATIŞ PAZARLAMA YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding’in iştiraki olan, Avrupa birliği ülkelerinde Türk ihraç ürünlerinin pazarlanmasını ve bu maksatla Avrupa birliği ülkelerinde merkezler oluşturulmasını, işletilmesini hedefleyen İstanbul merkezli şirketimizin yönetim kadroları için ''Satış ve Pazarlama Yönetmeni'' aranmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış / Pazarlama alanlarında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, Özellikle Ticari alan kiralama konusunda deneyim sahibi, Çok iyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce veya Almanca bilen, Satış ve kiralama ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UZMANISinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Yatırımcı İlişkileri Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Lisansları bulunan (İleri düzey ve/veya Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı),Yatırımcı ilişkileri alanında 3-5 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen (yazma ve konuşma), Genel ekonomi alanında bilgi ve piyasalardaki güncel gelişmeleri takip eden, SPK tebliğ ve düzenlemeleri konusunda üst düzey bilgi sahibi, Topluluk önünde ve/veya yabancı yatırımcılara sunum yapma becerisi gelişmiş, Çalışkan, uyumlu, temsil yeteneği güçlü, Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI - İSTANBUL İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANI - İSTANBULSinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Anadolu Yakası projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Temsilcisi / Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2- 3 yıl satış deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,    MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS VE TEMİZLİK ELEMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SERVİS VE TEMİZLİK ELEMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinde görevlendirilmek üzere ''Servis ve Temizlik Elemanı'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.·         Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe çalışmış, konusunda 3 yıl deneyimli,·         Üst düzey yöneticlere servis yapabilecek,·         Müşteri memnuniyet odaklı,·         Güleryüzlü, kişisel görünümüne önem veren,·         Temizlik işlerine de destek verecek,Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.        Çalışma yeri Üsküdar olup, Cumartesi yarım gün çalışma düzeni vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı