Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YÖNETİCİ ASİSTANI (BAY) İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
YÖNETİCİ ASİSTANI (BAY)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding Genel Merkez'de görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Yönetici Asistanlığı deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün yoğun çalışma temposunda sonuç odaklı ve dinamik çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, BayNot: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.), ... Sinpaş GYO
MUHASEBE UZMANISinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Microsoft Navision muhasebe programını bilen ve inşaat sektörü deneyimli, Muhasebe alanında minimum 7 yıl deneyimi olan, Tercihen SMMM stajyeri veya belgesi olan, Muhasebe tek düzen hesap planına vakıf ve mevzuata hakim, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANS SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
FİNANS SORUMLUSUSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Mülk Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesinde görev almak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Finans Sorumlusu ' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office uygulamaları kullanımında tecrübeli, Finansal ürünler ve krediler konusunda bilgili, İkna kabiliyeti yüksek, Gerilimli diyaloglarda soğukkanlı kalabilme ve çözüm yolları geliştirme konusunda potansiyeli olan, Detayları önemseyenNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
REKLAM MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Reklam Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Pazarlama bölümünden mezun, Tercihen MBA ya da Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmış, Pazarlama alanında en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Prezentabl, iletişim becerileri yüksek, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkınNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK MÜDÜR Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
TEKNİK MÜDÜRSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden olan Site Yönetimi bünyesinde Altınoran Projesinde görevlendirilmek üzere "Teknik Müdür"  aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, 5 yıldızlı otel, hastane, AVM gibi tesislerde 5 yıl benzer pozisyonda yöneticilik tecrübesi olan Akıllı bina konseptindeki tüm modern elektrik, mekanik, otomasyon sistemlerinin, koruyucu bakım prosedürlerine hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve Autocad bilgisi olan, İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hakim, İşgücü planlama ve personel maliyeti hesaplayabilen,Not: Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANISinpaş Holding
Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı'nı asiste etmek üzere  ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, Çok İyi derecede İngilizce bilen, İkinci dil olarak tercihen Fransızca bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün yoğun çalışma temposunda sonuç odaklı ve dinamik çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
STRATEJİK PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
STRATEJİK PLANLAMA UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere başkanlık ofisinde, doğrudan başkana bağlı olarak çalışacak ''Stratejik Planlama Uzmanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Kurumsal stratejik planlama bilgisi olan, Minimum 3 yıl deneyimli, Temsil yeteneği güçlü, İyi derece İngilizce bilen, ek olarak tercihen Fransızca bilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamışNot: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.                  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETMENİSinpaş GYO
Sinpaş GYO bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Kurumsal İletişim Yönetmeni'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal İletişim (basın ilişkileri, sponsorluk, iç iletişim vb.) faatliyetlerini yürütebilecek, Reklam, Halkla İlişkiler ve Pazarlama iletişimi konularında min. 5 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Sunum becerilerine sahip, iletişim ve müzakere becerileri gelişmiş, Sorunlar karşısında yaratıcı çözümler bulan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görrevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “İnsan Kaynakları Yönetmeni" aranmaktadır.• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• İnsan Kaynakları alanında 3 yılı Uzman olmak üzere toplam 7 yıl tecrübeli,• İnsan Kaynakları' nın işe alım, eğitim, performans değerlendirme konularında aktif rol almış,• Sosyal Sigortalar, İŞKUR, İş Sağlığı ve Güvenliği ve çalışma hayatı ile ilgili iş hukuku mevzuat ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi,• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,• Güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip,• Sorumlu, sonuç odaklı ve takipçi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• Analitik düşünme ve iletişim yönü kuvvetli, sonuç ve çözüm odaklı,• Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,• Ms Office ve ERP programlarını iyi derecede kullanabilen.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PROJE YÖNETMENİSinpaş Holding
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''İdari İzin Süreçleri - Proje Yönetmeni" aranmaktadır. Üniversitelerin 'Mimarlık' bölümlerinden mezun tercihen Yüksek Lisans yapmış, En az 5 yıl mesleki deneyimi olan, Tercihen imar kanunu ve mevzuatlarına hakim, Proje ruhsat süreçleri ve Resmi kurum ilişkileri konusunda tecrübeli, Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi konularında başarılı, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın,girişken ve işini yönetebilen, Çözüm ve sonuç odaklı, prezentabl, İyi derecede Autocad bilen ve Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA VE LOJİSTİK YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
SATINALMA VE LOJİSTİK YÖNETMENİSinpaş GYO
Türkiye'nin konuta odaklı, öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde görev almak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satın Alma ve Lojistik Yönetmeni' aranmaktadır. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konut şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ve Autocad iyi şekilde kullanabilen, Takım çalışmasına inanan, PrezantablNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KİRALAMA UZMANI/YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
KİRALAMA UZMANI/YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Mülk Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Kiralama Uzmanı/Yönetmeni'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimi olan, Özellikle perakende ve ticari gayrimenkul sektörlerine hakim, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı,  İkna kabiliyeti yüksek, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakasında ikamet eden yada ulaşım problemi olmayan.Not:Çalışma günlerine cumartesi dahil olup, pazar günleri tatil günüdür).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANISinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Anadolu Yakası projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Uzmanı/Yönetmeni' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 3 yıl satış deneyimine sahip,  Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,     MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ VE BORDRO UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Personel Özlük İşleri ve Bordro Uzmanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden bölümlerinden mezun, SGK mevzuatı ve İş Kanunu konularında bilgisi olan, Min. 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.NOT: Sigara kullanılmaması tercih sebebidir.                  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ PAZARLAMA UZMANI/YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
KURUMSAL SATIŞ PAZARLAMA UZMANI/YÖNETMENİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kurumsal Satış Pazarlama Uzmanı/Yönetmeni" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen inşaat sektörü deneyimli, Minimum 2 yıl deneyimi olan, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl, İkna kabiliyeti yüksek,hedef ve sonuç odaklı, Satış tecrübesi ve pazarlama nosyonu olan, operasyonu yönetebilecek.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YÖNETMENİ Ankara Sinpaş GYO
SATIŞ YÖNETMENİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, “Satış Yönetmeni” aranmaktadır. Tercihen gayrimenkul sektörü olmak üzere, minimum 5 yıl satış deneyimine sahip İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl, Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip,Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
EXPORT-IMPORT ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
EXPORT-IMPORT ADMINISTRATORSinpaş Holding
Mikron’S is one the leading Industrial Mineral Manufacturer dealing with mainly Calcium Carbonate in TURKIYE .Due to new investments and enlarging operations we are in search of our new team members from below qualifications  At least 4 years university degree Minimum 3-4 years experience in a similar positions Excellent command of both written and verbal English , Familarity with Arabic   Good presentation and interpersonal skills,able to handle regional responsibilities. Good knowledge of MS Office,familarity with ERP systems . Strong analytical skills and ability to work with complex systems Excellent planning and organizational skills also time management No military obligation for male candidates, Free to travel 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Müdürü' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yönetici deneyimi olan, Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
GENEL BAŞVURUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
İlanımız tam zamanlı pozisyonlar için, bir GENEL BAŞVURU ilanıdır.Başvurular, SİNPAŞ GRUBU bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeyealınacak ve kariyerinize uygun olması halinde sizinle temas kurulacaktır.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.Not: İlgilendiğiniz pozisyonu önyazı da belirtmenizi rica ederiz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı