Sinpaş Holding 

Şirket BilgileriSİNPAŞ A.Ş.

  

  

   

SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş.

Yapı sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 1974 yılında Ankara’da kurulan Sinpaş, inşaatın dışında sanayi yatırımlarında da büyümeyi hedefleyerek 1985 yılında İstanbul’a taşındı.

Sinpaş, büyümeye ve gelişmeye devam ederek öngördüğü yatırım projelerini, titizlikle inceleyip hedeflediği stratejiler doğrultusunda konut, iş merkezi gibi özgün projeler üretti. Bugün 36 yıllık tecrübenin sonucunda Sinpaş sektörün lokomotif kuruluşu olarak, uluslararası standartlarda üretim yapan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir.“İstikrar” ve “sinerji” felsefesiyle gelişim gösteren Sinpaş, inşaat sektörünün yanı sıra, ahşap, seramik, maden sanayi ile birlikte hizmet sektöründe yeni yatırımlara da yöneldi ve bu büyüme sürecinde Sinpaş Grup’a ait ayrı ayrı şirketler oluştu.

Grup olarak müşteri odaklı hizmeti ve kaliteyi esas alan yönetim biçimini izlerken sosyal sorumluluk bilinciyle katma değer yaratmayı ilke edindik.

Üreten, sürekli istihdam yaratan dinamiklerden biri olmayı sürdürmek ve emin adımlarla büyüyerek geleceğe uzanmak ana hedefimizdir.

Ekonomideki belirsizliğin ve ani dalgalanmaların yüksek olduğu kriz dönemlerinde ihtiyatlı risk yönetimiyle grubumuz yatırımlarını ve likiditesini korumuştur. Güçlü mali yapı ile temellerini sağlamlaştırmış olan şirketimiz piyasalardaki önemli daralmaya rağmen mevcut istihdamı korumaya azami gayret sarf etmiştir. Bu suretle kriz sonrasında, yetişmiş insan gücü muhafaza edilmiştir. Grubumuz, yönetim anlayışının gereği olarak, aldığı önemli tedbirlerle verimlilik artışını sağlamış, bu yolla maliyetleri düşürmeyi ve daralan piyasada daha rekabetçi olmayı başarmıştır. Ana hedeflerimizden biri faaliyet gösterdiğimiz alanlarda pazar payı itibariyle en üst sıralarda yer almaktır. Sürekli üreten, yatırım yapan ve pazarı geliştirmeye yönelik atılımlarda buluna grubumuz, sanayici kimliğiyle Türk ekonomisinde önemli getirilere vesile olmaktadır.


SİNPAŞ GYO

Sinpaş GYO, 1974 yılında “ev” değil “yuva” inşa etme vizyonu ile yola çıkan Sinpaş Grubu'nun girdiği yeniden yapılanma süreci neticesinde, 2007 yılında, grubun 35 yıllık bilgi ve deneyimi ile nitelikli konut projeleri geliştirmek üzere kuruldu. Haziran 2007’de hisselerin %49’ u halka arz oldu ve kısa sürede İMKB’ de işlem gören, konutta uzman en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı haline geldi.

Sinpaş GYO, her projesi için özgün bir konsept tasarlıyor, kaliteli ve yenilikçi yaşam alanları kuruyor ve kentlerin sağlıklı gelişmesine katkıda bulunuyor. Türkiye’nin yatırıma en elverişli bölgelerinde yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile geliştirdiği ve her biri markalaşan projeleri ile Sinpaş GYO, grubun arazi ve konut geliştirme çalışmalarını profesyonel bir yönetim anlayışı ile tek bir çatı altında yürütüyor.

Sinpaş GYO'nun portföyünde 7 adet farklı gayrimenkul yatırımı bulunuyor. Hali hazırda 5 tanesi geliştirilmekte olan projelerden oluşuyor. Bunlar; satışları tamamlanan İstanbul’daki Zekeriyaköy-Rumeli Konakları, Çekmeköy-Avangarden; satışı ve inşaatı devam eden İstanbul’daki Samandıra-Lagün, Küçükçekmece-Bosphorus City, Küçükçekmece-İstanbul Sarayları , Sancaktepe-Aqua City 2010 ve Bursa’daki Bursa Modern projeleridir.

Sinpaş GYO, gayrimenkul sektöründeki tecrübesi, portföyündeki çeşitlilik, kurumsal ve sağlam finansal yapısıyla, yatırımlarına hızla devam ediyor.

 

PRODEK YAPI DEKORASYONU SAN.TİC. A. Ş.

1990’lı yılların başında kurulan PRODEK, ahşabın imalatından, yaşamın içine dahil edilmesine kadar devam eden süreçte, uzman ekibi ve yüksek teknolojili donanımıyla Sinpaş projelerinde hizmet vermektedir. Kurulduğunda, Sinpaş şantiyelerinde ahşap imalatlarına yönelik işlerine hizmet veren PRODEK, bugün yapının tasarımına, işlevselliğine, yaşayanın ihtiyaçlarına ve beğenilerine öncelik vererek ahşabın kullanıldığı her alanda sınırsız çözümler sunuyor.

“Yapı mimarisine saygı ve onunla bütünleşme” vizyonuyla yola çıkan PRODEK, yapı dekorasyonunda ahşapla ilgili her türlü projede kalite ve detaylardaki ince işçiliğiyle yakaladığı çizgisini, üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayarak sağlamlaştırmıştır. Bugün PRODEK, mutfak ve banyo dolaplarından, gardırop ve dolap sistemlerine, ev ve ofis mobilyalarından ahşap ve çelik kapıya, kış bahçesi ve pencere doğramalarından saunaya, evlerde, otellerde, işyerlerinde ahşabın olduğu her noktada tercih edilen seçkin bir firmadır.

PRODEK, 2005 yılında tesis alanını 10.000 m2’ye çıkartıp, ahşap yapı dekorasyonunun yanında, VANUCCİ markasıyla da dünya modüler mutfak ve banyo pazarına girmek üzere yola çıkmıştır. VANUCCI mutfak ve banyolarda hijyene verilen önem doğrultusunda özel kenar yapıştırmalarıyla kolay temizlenebilen yüzeyler, estetik ayrıntılarla bütünleniyor. Ayrıca ortamdaki su, buhar ve ısıya karşı dayanıklı malzemelerin kullanıldığı Vanucci mutfak ve banyolarda tüm ürünler; konfor ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Mutfak ve banyonun bütününü oluşturan tüm detaylarda kullanılan parçalar özenle test ediliyor. Vanucci, satış ve satış  sonrası üstün hizmet anlayışıyla da yenilikçi farkını ortaya koyuyor.Sinpaş Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 76
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Müdür İstanbul Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. A.Ş.
Teknik MüdürKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. A.Ş.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Teknik konularda toplam en az 5 yıl, "Teknik Müdür" pozisyonun da 5 yıldızlı otel veya Tatil Köyü yönetiminde en az 3 yıl tecrübeye sahip,
Makine- ekipman ve otomasyon teknik alt yapısı güçlü,
Mesleki İngilizcesi yeterli,
Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
Yönetim sistemlerine hakim,
Teknik işlem süreçlerini takip edebilecek; sorumluluğunu alabilecek; planlama ve organizasyon yeteneği güçlü; yönetim becerisine sahip; ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi,
Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen Teknik Müdür aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Asistanı Bursa Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Satış AsistanıKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Gayrimenkul ikinci el kiralama ve satış bölümümüzün Bursa Avrupa Projelerinde görevlendirilmek üzere;
-Ön lisans veya Lisans mezunu,
-Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, 
-İyi derecede MS Office programlarına hakim,
-Tercihen Gayrimenkul sektöründe en az 1 yıl deneyimli,
-İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,
-Ekip çalışmasına yatkın,
-Prezantabl ve dış görünüşüne önem veren,
-Yeniliklere açık kendini sürekli geliştiren yenileyebilecek Vizyon sahibi,
-Sorumluluk alabilecek,
-Bay / bayan asistan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. A.Ş.
Muhasebe SorumlusuKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. A.Ş.
İstanbul Sarayları Site Yönetim Ofisinde Görevlendirilmek üzere,
Üniversite/ M.Y.O. veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu,
Konusunda asgari 4 yıl tecrübeli,
Site Yönetimleri için geliştirilen “Ofis” Muhasebe Programına vakıf,
Ms Office programlarını (Excel-Word) iyi derecede kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme kabiliyetine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Bay/Bayan 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzmanı İstanbul Seranit Granit Seramik
Satış Destek UzmanıSeranit Granit Seramik

Meslek Yüksek Okullarının Dış Ticaret bölümünden mezun,
Satış destek bölümünde min. 2 yıl çalışmış,
Dış Ticaret ile ilgili mevzuat ve finans bilgisine sahip,
Analiz yeteneği yüksek, hedef ve satış odaklı,
Güçlü iletişim ve ikna kabiliyeti olan,
Ms Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,
Araştırma, planlama, uygulama ve raporlama yeteneği yüksek,
Sorumluluk sahibi
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Müdürü İstanbul(Asya) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş
İşletme MüdürüKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş
Profesyonel site yönetimi konusunda faaliyet gösteren firmamızın Anadolu Yakasındaki bir projesinde görevlendirilmek üzere; 
 
Üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümünden mezun,
Profesyonel Site Yönetimi / Tatil Köyü Yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
Kat Mülkiyeti Kanunu ve mali konularda bilgi sahibi, 
Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek,
Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip,
İnsan ilişkileri kuvvetli, 
Bay / Bayan adayların müracaatları kabul edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Seranit Grup
Ürün Geliştirme UzmanıSeranit Grup
 Seranit Grup…Değer Katar
 “En Önemli Kaynak İnsandır” Anlayışımızla, Kariyerine Değer Katmayı
Hedefleyen Profesyoneller Arıyoruz.
 Üniversitelerin Seramik Mühendisliği (tercih sebebidir), Endüstri Mühendisliği, Malzeme ve Metalurji Mühendisliği vb. mühendislik bölümlerinden mezun,
İleri seviyede (yazma ve konuşma) İngilizce ve İtalyanca dillerini bilen,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
Ms Office programlarını iyi derecede kullanan,
Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli, 
Bilgi alışverişine önem veren,
Çok yönlü düşünce yapısına sahip,
B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İHRACAT BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Seranit Granit Seramik San. ve Tic. A.Ş.
İHRACAT BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİSeranit Granit Seramik San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu,
Seramik, inşaat ve yapı  malzemeleri sektöründe çalışmış,
İhracat satış konusunda en az 3 yıl deneyimli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli ve temsil yeteneğine sahip,
İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek ve çalışma zamanlarında esnek olan,
Dış ticaret mevzuat bilgisine sahip,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
ERP ve Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Seranit Granit Seramik
Proje Satış UzmanıSeranit Granit Seramik
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat, yapı malzemeleri sektöründe en az 3 yıl tecrübeli,
Tercihen seramik konusunda ve satışında tecrübeli,
İstanbul’daki inşaat proje portföyüne sahip olmak,
Pazarlama ve satış teknikleri konusunda bilgili, ikna yeteneği olan,
Departmanlar arası bilgi alışverişine önem veren
Microsoft Office programlarına hakim,
Teknik resim okuyabilen,
Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Satış Uzmanı İstanbul Seranit Grup
Bayi Satış UzmanıSeranit Grup
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnşaat projeleri takibi yapabilecek,
Seramik sektöründe en az 3 yıl tecrübeli,
Pazarlama ve satış teknikleri konusunda bilgili, ikna yeteneği olan,
Departmanlar arası bilgi alışverişine önem veren,
Microsoft Office programlarına hakim,
Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic. A.Ş.
Güvenlik GörevlisiKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic. A.Ş.
SİNPAŞ GYO LAGÜN SİTE YÖNETİCİLİĞİ'NDE ÇALIŞACAK :
5188 SAYILI SİLAHLI/SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP,
EN AZ LİSE MEZUNU,
ALANINDA DENEYİMLİ,
TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,
İLETİŞİM KABİLİYETİ YÜKSEK, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI,
ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ,
35 YAŞINI GEÇMEMİŞ,
DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN,
DİKSİYONU DÜZGÜN,
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVİNİ KENDİNE MESLEK EDİNMİŞ,
ANADOLU YAKASINDA ; SAMANDIRA-SARIGAZİ-SULTANBEYLİÜMRANİYE-KARTAL BÖLGESİNDE İKAMET EDEN,
BAY/BAYAN.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik Uzmanı İstanbul Seranit A.Ş.
Lojistik UzmanıSeranit A.Ş.
Üniversitelerin 2 yıllık MYO bölümlerinden mezun,
Stok sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli,
Departmanlar arası bilgi alışverişine önem veren,
Yoğun çalışma temposunda çalışabilmek ve çalışma zamanlarında esnek olan
İyi derecede bilgisayar ve stok sevkiyat programlarını kullanabilen, raporlamaya hakim, 
Sevk ve idare yönü ile iletişim kurma becerisi yüksek, müşteri odaklı
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Stajyeri İstanbul(Asya) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. A.Ş.
Pazarlama StajyeriKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. A.Ş.
 
Üniversite 3. sınıf ya da son sınıf öğrencisi,
Sigortası üniversite tarafından karşılanan (zorunlu staj belgesi bulunan),
Pazarlama ve Gayrimenkul sektöründe kariyer hedefleyen,
Analitik, planlı-programlı ve hedef odaklı çalışabilen,
Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen ( Word, Excel ve Powerpoint vb.),
Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip,
Raporlama yapabilecek,
Tercihen İngilizce bilen,
İstanbul Anadolu Yakasında ikamet edenAdayların başvurularını beklemekteyiz.
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yönetmeni/Proje Satış Sorumlusu/Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Satış Yönetmeni/Proje Satış Sorumlusu/Satış UzmanıKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Emlak Yatırım Gayrimenkul şirketimizde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Yönetmeni" "Proje Satış Sorumlusu" ve "Satış Uzmanı" aranmaktadır.
Üniversite mezunu,
Takım çalışmasına yatkın,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
Ekip yönetiminde başarılı, temsil kabiliyeti yüksek,
Hedeflere ulaşma konusunda azimli,
MS Ofis programlarını kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
35 yaşını aşmamış,
 
"Satış Yönetmeni” görevi için; satış konusunda en az 5 yıl deneyimli, (gayrimenkul sektörü tercih sebebidir.)
"Proje Satış Sorumlusu” görevi için; satış konusunda en az 4 yıl deneyimli,
"Satış Uzmanı” görevi için; satış konusunda en az 3 yıl deneyimli,
Bay veya bayan adaylar,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Engelli Kadrosu İstanbul Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Engelli KadrosuKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Kentsel bünyesinde engelli personel kadromuzda görevlendirilmek üzere;
 
Tercihen Lisans veya MYO mezunu,
İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen,
MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
İstanbul’da ikamet eden,
Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek (%40 ve üzeri) takım arkadaşları aramaktayız. 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sekreter/Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Seranit Grup
Sekreter/Satış TemsilcisiSeranit Grup

En az lise mezunu,
Mağaza satış ve asistanlık konusunda deneyimli,
Tercihen İngilizce bilen,
Genç, dinamik, pratik çözümler üreten, organizasyon yeteneği gelişmiş,
Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli, dış görünüşüne önem veren,
Sigara kullanmayan bayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garson Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
GarsonSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli'nin en büyük temalı lüks konut projesinde Satış Ofisimizde görevlendirilmek üzere "Garson" arayışımız bulunmaktadır.
Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
İlköğretim veya Lise Mezunu,
İkram hizmetlerinden sorumlu,
Konusunda en az 3 yıl deneyimli,
İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü, düzenli ve titiz,
Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin yapacak,
Prezantabl.

Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ ASİSTANI Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.AŞ.
SATIŞ ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.AŞ.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde Satış Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Satış Asistanı' arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
Lise veya Önlisans mezunu,
Departman ve/veya Yönetici Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,
MS Office uygulamalarına hâkim,
İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,
Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,
Takım çalışmasına yatkın,
Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecek.

Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic. A.Ş.
Satış Yöneticisi/YönetmeniKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic. A.Ş.

Gayrimenkul ikinci el kiralama ve satış bölümümüzün Bosphorus ve İstanbul Sarayları Projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversite mezunu,
Satış konusunda en az 5 yıl deneyimli,
(Gayrimenkul sektörü tercih sebebidir)
Takım çalışmasına yatkın,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
MS Ofis programlarını kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic. A.Ş.
Satış Yöneticisi/YönetmeniKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic. A.Ş.

Gayrimenkul ikinci el kiralama ve satış bölümümüzün Lagün Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversite mezunu,
Satış konusunda en az 5 yıl deneyimli,
(Gayrimenkul sektörü tercih sebebidir)
Takım çalışmasına yatkın,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
MS Ofis programlarını kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.AŞ.
İnsan Kaynakları SorumlusuSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.AŞ.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnsan Kaynakları Fonksiyonlarına hakim,
Seçme - Yerleştirme süreçlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,
Raporlama ve takip becerisi gelişmiş,
MS Office programlarına hakim,
Başarı ve sonuç odaklı,
Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,
Takım çalışmasına yatkın,
Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Spor Eğitmeni İstanbul(Avr.) KENTSEL HİZMETLER YAPI VE İŞLETME SAN.TİC.A.Ş.
Spor EğitmeniKENTSEL HİZMETLER YAPI VE İŞLETME SAN.TİC.A.Ş.
Sinpaş GYO Rumeli Konakları Sitemizin Spor Tesislerinde görevlendirilmek üzere;
BESYO mezunu,
Ana branşı Tenis, yardımcı branşı basketbol veya jimnastik olan,
Pilates / Yoga dersleri verebilecek,
Görevi ile ilgili en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sporcular için gerekli fiziksel özelliklere sahip,
İyi derecede insan ilişkilerine sahip,
Mesleğiyle ilgili ileri görüşlü ve yenilikçi,
Öğrenme isteğine ve öğretme yeteneğine sahip,
İşini organize edebilen,
25-35 yaşları arasında bayan,
İstanbul Avrupa Yakasında Sarıyer Bölgesinde ikamet eden,
Spor Eğitmeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yüzme Antrenörü İstanbul(Asya) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Yüzme AntrenörüKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Sinpaş GYO Aqua City 2010 Sitemizin Spor Tesislerinde görevlendirilmek üzere;
BESYO mezunu,
Ana branşı Yüzme, yardımcı branşı Jimnastik olan,
Pilates ve Yoga dersleri verebilecek,
Görevi ile ilgili en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sporcular için gerekli fiziksel özelliklere sahip,
İyi derecede insan ilişkilerine sahip,
Mesleğiyle ilgili ileri görüşlü ve yenilikçi,
Öğrenme isteğine ve öğretme yeteneğine sahip,
İşini organize edebilen,
25-35 yaşları arasında bayan/bay,
İstanbul Anadolu Yakasında Sancaktepe yakınlarında ikamet eden,
Yüzme Eğitmeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş
Satış UzmanıKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş
Gayrimenkul ikinci el kiralama ve satış bölümümüzün Bosphorus ve İstanbul Sarayları Projelerinde görevlendirilmek üzere;
Üniversite mezunu,
Satış konusunda uzman pozisyonu için en az 3 yıl deneyimli,
Takım çalışmasına yatkın,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
MS Ofis programlarını kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
30 yaşını aşmamış,
Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Asya) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. A.Ş.
Muhasebe SorumlusuKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic. A.Ş.
İstanbul Sancaktepe ve Sultanbeyli deki Site Yönetim Ofislerinde Görevlendirilmek üzere,
Üniversite/ M.Y.O. veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu,
Konusunda asgari 4 yıl tecrübeli,
Site Yönetimleri için geliştirilen “Ofis” Muhasebe Programına vakıf,
Ms Office programlarını (Excel-Word) iyi derecede kullanabilen,
Ekip çalışmasına yatkın ve analitik düşünme kabiliyetine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,
Bay/Bayan 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme Sn.Tic.A.Ş.
Saha SorumlusuKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme Sn.Tic.A.Ş.
Tesis  Yönetim sektöründe lider şirketimizin, İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Bosphorus City Projesinde görevlendirilmek üzere;
Üniversite veya MYO Mezunu,
Tercihen 3 yıl sektör tecrübesine sahip,
Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayacak, hizmet odaklı çalışabilecek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Organizasyon yeteneği olan,
Dinamik, ikna kabiliyeti yüksek,
İnsan ve çevre ilişkileri güçlü,
Askerlik hizmetini tamamlamış
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Aday.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiKentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San.Tic.A.Ş.
Avrupa Yakasında bulanan Bosphorus City projemizde görevlendirmek üzere aşağıdaki özellikleri içeren Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.
 
Tercihen ön lisans veya lisans mezunu,
Çağrı Merkezi alanında en az 1 yıl deneyim sahibi,
İyi seviyede ingilizce bilen,
Müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz edip, yönlendirme becerisine sahip,
Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli,
Diksiyonu düzgün,
Takım çalışmasına ve işbirliğine yatkın ,
30 yaşını aşmamış,
Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden,
BAY / BAYAN aday.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garson Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
GarsonSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Ankara Altınoran Satış Ofisimizde görevlendirilmek üzere;
İlköğretim veya Lise Mezunu,
İkram hizmetlerinden sorumlu,
Konusunda en az 3 yıl deneyimli,
İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü, düzenli ve titiz,
Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin yapacak,
Prezantabl.

Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
HAKEDİŞ MÜHENDİSİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
HAKEDİŞ MÜHENDİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'Hakediş Mühendisi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun,
Keşif, metraj, imalatın denetlenmesi, hakediş hesaplama ve düzenlenmesi konularında minimum 3 yıl deneyimli,
MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, iyi derecede autocad bilgisine sahip.
Not: Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur. 
  
      

 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn Ofis Şefi Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Dizayn Ofis ŞefiSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'Dizayn Ofis Şefi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun,
Şantiyede uygulama projeleri ve detayların çözümlenmesinde çalışacak,
Proje ve/veya uygulamada en az 5 yıl deneyimli,
MS Office ve AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen,
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
      Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DİZAYN OFİS MİMARI Gaziantep SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
DİZAYN OFİS MİMARISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Gaziantep'te bulunan Antepia projemizde görevlendirilmek üzere;
 
Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun,
Şantiyede uygulama projeleri ve detayların çözümlenmesinde çalışacak,
Proje ve/veya uygulamada en az 5 yıl deneyimli,
MS Office ve AutoCAD programlarını iyi derecede kullanabilen,
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
      Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
PLANLAMA ŞEFİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
PLANLAMA ŞEFİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'Planlama Şefi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Primevera, Sure Trak vb. Proje yönetimi programlarına hakim,
Planlama, maliyet kontrolü yapabilen,
Keşif, metraj, hakediş hesaplama ve ihale süreçlerinde deneyimli,
Konusunda en az 8 yıldeneyimli,
İngilizce bilmek ve yurtdışı deneyimi tercih sebebidir. 
Not:  Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
PLANLAMA ŞEFİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
PLANLAMA ŞEFİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Altınoran projemizde görevlendirilmek üzere Planlama Şefi aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
Primevera, Sure Trak vb. Proje yönetimi programlarına hakim,
Planlama, maliyet kontrolü yapabilen,
Keşif, metraj, hakediş hesaplama ve ihale süreçlerinde deneyimli,
Konusunda en az 8 yıl deneyimli,
İngilizce bilmek ve yurtdışı deneyimi tercih sebebidir. 
Not:  Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Temizlik Görevlisi Ankara Sinpaş GYO A.Ş.
Temizlik GörevlisiSinpaş GYO A.Ş.
Firmamızın Ankara Site Yönetiminde çalışmak üzere;
En az ilköğretim mezunu,
Kişisel bakımına özen gösteren,
Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan,
Ankarada  ikamet eden ,
Sorumluluk sahibi,
20 ile 40 yaş aralığında
Bayan adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Güvenlik Elemanı Ankara Sinpaş GYO A.Ş.
Güvenlik ElemanıSinpaş GYO A.Ş.
Firmamızın Ankara Site Yönetiminde çalışmak üzere;
Özel Güvenlik Kimlik Belgeli,sertifikalı
40 yaşını geçmemiş,
Sözlü iletişimi iyi olan
Takım  çalışmasında  başarılı
Askerlik görevini tamamlamış
Bay Güvenlik görevlisi takım arkadaşları alınacaktır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
HAKEDİŞ MÜHENDİSİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİCARET A.Ş.
HAKEDİŞ MÜHENDİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİCARET A.Ş.
Ankara Altınoran Projemiz kadrosunda değerlendirilmek üzere " Hakediş Mühendisi" aramaktayız. Adayların sahip olması gereken nitelikler aşağıda belirtilmiştir.
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun,
Keşif, metraj, imalatın denetlenmesi, hakediş hesaplama ve düzenlenmesi konularında minimum 3 yıl deneyimli,
MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, iyi derecede autocad bilgisine sahip.
Not: Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur. 
  
      
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Yönetmeni Ankara Sinpaş GYO A.Ş.
Satış YönetmeniSinpaş GYO A.Ş.
Sinpaş GYO projeleri için kurulacak olan ikinci el satış ve kiralama ekibinde orta kademe yönetici olarak görev yapmak üzere;
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
En az 5 yıl gayrimenkul sektöründe deneyime sahip,
MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
İngilizce bilgisine sahip,
Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın
Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ ASİSTANI İstanbul(Asya) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.AŞ.
SATIŞ ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.AŞ.
Sinpaş Liva Satış Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Lise veya Önlisans mezunu,
Departman ve/veya Yönetici Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,
MS Office uygulamalarına hâkim,
İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,
Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,
Takım çalışmasına yatkın,
Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecek.
Çalışma yeri Sancaktepe'dir.
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.

 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü İstanbul Sinpaş GYO
Proje MüdürüSinpaş GYO
•  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, (Tercihen Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ, YTÜ üniversitelerinin birinden mezun)
•  Minimum 8 Yıl mesleki tecrübeli (Betonarme, kaba ve ince inşaat iş kalemlerinde ve şantiye koordinasyonunda en az 5 yıl       deneyimli        
• Büyük ölçekli ve nitelikli projelerde görev almış (konut tecrübesi tercih sebebidir),
• Projenin tüm üretim birimleri ve disiplinleri(inşaat, mekanik, elektrik, idari işler v.b.) arasındaki koordinasyonun sağlanmasında yönetme tecrübesine sahip,
• Projenin tasarımından, sahada inşaatına kadar tüm aşamalarında deneyim ve bilgi birikimine sahip,
•  Alt Yüklenici Firmaların organizasyon ve çalıştırılması konusunda deneyimli,
•  İş Güvenliği, Çevre ve Kalite Yönetimi konusunda bilgili ve özenli,
•  MS Office, AutoCAD, Primavera, MS Project gibi mesleki programları etkin olarak kullanabilen.
•  Teknik ve idari kapasitesi yüksek,
•  Mesleki literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce yabancı dil bilgisine sahip,
•  Kontrat Yönetimi, Organizasyon ve Temsil konularında tecrübeli
• Raporlama ve analiz çalışmalarını titizlikle yapabilecek,
• Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen.
• Sorunlar karşısında hızlı çözüm üretebilen, gelişime açık, araştırmacı,
• Talep doğrultusunda Şehir dışında çalışmaya engel durumu bulunmayan
•  Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU İstanbul SİNPAŞ GRUBU
GENEL BAŞVURUSİNPAŞ GRUBU
İlanımız tam zamanlı pozisyonlar için, bir GENEL BAŞVURU ilanıdır.
Başvurular, SİNPAŞ GRUBU bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye
alınacak ve kariyerinize uygun olması halinde sizinle temas kurulacaktır.
Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
Not: İlgilendiğiniz pozisyonu önyazı da belirtmenizi rica ederiz.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maden Mühendisi Kütahya MİKRON'S MİKRONİZE MİNERAL ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş
Maden MühendisiMİKRON'S MİKRONİZE MİNERAL ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş
Türkiye ‘ nin önde gelen Endüstriyel Mineral üreticilerinden olan firmamızın gelişen organizasyonu içerisinde , işletmemizin Kütahya Tavşanlı’da bulunan talk ve krom ocaklarını işletecek , şirketimizin mevcut ve satın alınacak kalsit , talk , krom , barit , kaolin ocaklarının teknik ve idari sorumluluklarını alacak ‘Maden Mühendisi' takım arkadaşı aramaktayız.
 
Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri' nin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Açık ocak işletmeciliğinde  en az 5 yıllık deneyime sahip, tercihan talk ocağı işletmiş
Takım çalışmasına yatkın,
Kalitatif ,Kantitatif ve Analitik düşünce yapısına sahip,
Proaktif çalışma şeklini benimsemiş, ileri düzeyde sorumluluk alabilecek
Planlama , koordinasyon ve sonuç odaklı,
Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Tercihan İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip(Okuma,Yazma,Konuşma),
Seyahat engeli olmayan,
Kütahya Tavşanlı ‘ da  ikamet eden/edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Maden kanununa ve ilgili mevzuatlara hakim
Sosyal ilişkileri güçlü.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Yönetmeni Ankara Sinpaş GYO A.Ş.
Proje YönetmeniSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Proje Yönetimi Müdür Yardımcısı-Yönetmeni” aranmaktadır.
• Üniversitelerin 'Mimarlık' bölümlerinden mezun (Yüksek Lisans tercih sebebidir.)
• Konut sektöründe minimum 5 yıl tecrübeli,
• Proje geliştirme ve resmi kurum ilişkileri konusunda bilgi sahibi,
• Tercihen imar planı ve süreçlerinde bilgi sahibi,
• Mevzuatlara hakim.
• MS Office programlarına hakim, Autocad programını çok iyi kullanabilen,
• Kurumsal temsil ve iletişim becerileri güçlü ,prezantasyonu yüksek,
• Zaman ve stres yönetimi konusunda uzmanlaşmış,
• İnsan İlişkileri yönü kuvvetli..
• Analitik,pratik,sonuç odaklı,disiplinli ve güvenilir,esnek mesai saatlerinde çalışabilecek,
• B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
• Seyahat engeli olmayan
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi İstanbul SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
Müşteri TemsilcisiSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
Sinpaş Yapı bünyesinde, Satış pozisyonlarında görevlendirilecek  Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.
 
Tercihen ön lisans yada lisans mezunu,
En az 1 yıl satış deneyimine sahip,
İletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın.
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Satış alanında kariyer hedefleyen,
MS Office programlarına hakim.
Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.
         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.
         Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MEKANİK TEKNİKERİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
MEKANİK TEKNİKERİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Ankara Altınoran projemizde görevlendirilmek üzere "Mekanik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. 
Meslek yüksek okulu Makine bölümünden mezun,
Yapı kalorifer ve sıhhi tesisatlarının şantiyede uygulanmasında çalışacak,
Tesisatın hesap ve detaylarına hakim, en az 7 yıl deneyimli,
Keşif, metraj, hakediş tanziminde deneyimli,
MS Office ve Autocad programlarını  bilen.
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İNCE İŞLER ŞEFİ (MİMAR) Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
İNCE İŞLER ŞEFİ (MİMAR)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'İnce İşler Şefi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir
Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
Üst yapı projelerin İnce İşler uygulamalarında en az 7 yıl deneyimli
Ekip ruhu ile iş idaresi, üretimde detay,
Zaman, maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı,
MS Office ve AutoCAD programlarını kullanabilen,
 
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRİK İŞLER ŞEFİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
ELEKTRİK İŞLER ŞEFİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik İşler Şefi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir
 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
Yapıların AG-OG elektrik tesisatları,
Altyapı tesisat projelerinin koordinasyonunda en az  7 yıl deneyimli,
Teknik şartnamelerin hazırlanması ve ihale süreçlerinde deneyimli,
Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek,
Autocad ve MS Office programlarına hâkim,
 
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MEKANİK İŞLER ŞEFİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
MEKANİK İŞLER ŞEFİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik İşler Şefi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Mekanik Tesisat projelerinin şantiyelerde uygulamalarında en az  7 yıl deneyimli,
Teknik şartnamelerin hazırlanması ve ihale süreçlerinde deneyimli,
Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek,
Autocad ve MS Office programlarına hâkim,
Not: Erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
      
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MEKANİK İŞLER ŞEFİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
MEKANİK İŞLER ŞEFİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Altınoran projemizde görevlendirilmek üzere "Mekanik İşler Şefi" arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.  
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
Mekanik Tesisat projelerinin koordinasyonunda en az  8 yıl deneyimli,
Teknik şartnamelerin hazırlanması ve ihale süreçlerinde deneyimli,
Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek,
Autocad ve MS Office programlarına hâkim,
Not: Erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
         Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknikeri Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Elektrik TeknikeriSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
 
Meslek Yüksek Okulu mezunu,
Konut üretim şantiyesinde görevlendirilecek,
Yapının elektrik tesisatının hesap, detay ve uygulamasında keşif, metraj,
Hakediş düzenlenmesinde en az 7 yıl deneyimli,
Autocad ve MS Office programlarına hâkim,
 
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRİK MÜHENDİSİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
ELEKTRİK MÜHENDİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Mühendisi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Konut üretim şantiyesinde görevlendirilecek,
Yapının elektrik tesisatının hesap, detay ve uygulamasında keşif, metraj, hakediş düzenlenmesinde en az 5 yıl deneyimli,
Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek,
Autocad ve MS Office programlarına hâkim.
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MAKİNE MÜHENDİSİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
MAKİNE MÜHENDİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Artan iş hacmimize paralel olarak Altınoran projemizde görevlendirilmek üzere "Makine Mühendisi" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gerekn özellikler aşağıdaki gibidir.
- Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
- Yapı kalorifer ve sıhhi tesisatlarının şantiyede uygulanmasında çalışacak,
- Tesisatın hesap ve detaylarına hakim, en az 3 yıl deneyimli,
- Keşif, metraj, hakediş tanziminde deneyimli,
- MS Office ve Autocad programlarını  bilen,
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Arşiv Sorumlusu İstanbul SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
Arşiv SorumlusuSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
·         Meslek Yüksekokulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
(bilgi belge yönetimi, arşivcilik, kütüphanecilik vb.)
·         Belge ve bilgilerin fiziksel ve dijital şekilde saklanması ve yönetilmesinde en az 1 yıl deneyimli
·         Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi ve takip yönü kuvvetli
·         MS Office programlarını kullanabilen,
Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Mühendisi İstanbul SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
İş Güvenliği MühendisiSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
Sinpaş Köyceğiz Projesinde görevlendirilmeküzere "İş Güvenliği Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,
İş güvenliği konusunda en az 2 yıl tecrübeli, C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip,
İSG yönetim sisteminin içindeki şirket prosedür ve talimatları, yasal zorunlulukları şantiyede uygulayabilecek,
Projedeki İSG ile ilgili tehlikeleri tanımlayabilecek, risk analizi yapabilecek,
Proje Risk Yönetim Programının hazırlayıp raporlayabilecek, gerekli önlemlerin alınması sağlayıp takibini yapabilecek,
İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip
Problem çözme konusunda başarılı
MS Office uygulamalarına hakim,
Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Mühendisi Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
İş Güvenliği MühendisiSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
Artan iş hacmimize paralel olarak Altınoran şantiyesinde görevlendirilmek üzere "İş Güvenliği Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,
İş güvenliği konusunda en az 2 yıl tecrübeli, C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip,
İSG yönetim sisteminin içindeki şirket prosedür ve talimatları, yasal zorunlulukları şantiyede uygulayabilecek,
Projedeki İSG ile ilgili tehlikeleri tanımlayabilecek, risk analizi yapabilecek,
Proje Risk Yönetim Programının hazırlayıp raporlayabilecek, gerekli önlemlerin alınması sağlayıp takibini yapabilecek,
İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip
Problem çözme konusunda başarılı
MS Office uygulamalarına hakim,
Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ofisboy Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
OfisboySİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Altınoran Satış Ofisinde görevlendirilmek üzere "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
Lise veya Önlisans mezunu,       
Ofis içi-dışı evrak takibi ve dağıtımını yapacak,
İş takibi ve organizasyonkonusunda etkin,
Benzer işlerde en az 2 yıl deneyim sahibi,
Dikkatli ve sorumluluk üstlenebilecek, 
İnsan ilişkileri kuvvetli,
Prezantabl, diksiyonu düzgün,
Aktif sürücü belgesine sahip,
Haftsonu çalışma günü olup, haftaiçi 1 gün izin sistemi ile çalışabilecek.
Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TEKNİK DANIŞMANLIK YETKİLİSİ (İNŞAAT TEKNİKERİ) İstanbul(Asya) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
TEKNİK DANIŞMANLIK YETKİLİSİ (İNŞAAT TEKNİKERİ)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
- İnşaat Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,
- Şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli,
- Problem çözme kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,
- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,
- Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,
- Takım çalışmasına inanan, prezentabl.
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Teknikeri (Teknik Danışmanlık Yetkilisi) Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
İnşaat Teknikeri (Teknik Danışmanlık Yetkilisi)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Ankara "İncek Life" projemizde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri -Teknik Danışmanlık Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.
- İnşaat Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,
- Şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli,
- Problem çözme kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,
- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,
- Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,
- Takım çalışmasına inanan, prezentabl.
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC. A.Ş.
Sinpaş Yapı Projelerimizden sorumlu olacak şekilde görevlendirilecek "Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.
MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Satış alanında kariyer hedefleyen,
Telefonda etkili iletişim kurabilen ve telefonda satışı seven,
Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın,
İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek,
Tercihen Çağrı Merkezi, Satış ve Gayrimenkul alanlarında deneyim sahibi olması. 
Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.
         Özellikle Kampanya dönemlerinde;
         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.
         Erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Direktörü Ankara, İstanbul Sinpaş GYO A.Ş
Satış DirektörüSinpaş GYO A.Ş
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Direktörü” aranmaktadır.
Tercihen gayrimenkul sektörü olmak üzere, minimum 5 yıl satış ve ekip yönetimi deneyimine sahip,
İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,
MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmalarına yatkın, İletişim ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı İstanbul Sinpaş GYO A.Ş.
Satış DanışmanıSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır.
Gayrimenkul satışlarında minimum 3 yıl satış tecrübesine sahip olmak,
MS Ofiice programlarına hakim,
Takım çalışmalarına yatkın,iletişim ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahipNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Departman Asistanı İstanbul Sinpaş GYO A.Ş.
Departman AsistanıSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Departman Asistanı” aranmaktadır.
Genel Nitelikler:
 
Önlisan ya da Lisans mezunu,
Departman asistanlığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Tercihen ingilizce bilen,
İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen,
Durum analizi ve raporlama yapabilen,
Sosyal konularda pozitif yaklaşımla ikna yeteneğine sahip,
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,
İnsan ilişkileri güçlü, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,
Gizlilik kurallarına riayet eden
Dış görünümüne özen gösteren,temsil yeteneği yüksek  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı İstanbul Sinpaş GYO A.Ş.
Satış DanışmanıSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizin Sancaktepe Satış Ofisinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır.
Gayrimenkul satışlarında minimum 3 yıl satış tecrübesine sahip olmak,
MS Ofiice programlarına hakim,
Takım çalışmalarına yatkın,iletişim ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahipNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SİTE YÖNETİCİSİ Ankara Sinpaş GYO A.Ş.
SİTE YÖNETİCİSİSinpaş GYO A.Ş.
Sinpaş GYO İncek Life Ankara projesinde görevlendirilmek üzere;
 
 
Üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümünden mezun,
Profesyonel Site Yönetimi / Residence Yönetimi / Tatil Köyü Yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
Kat Mülkiyeti Kanunu ve mali konularda bilgi sahibi,
Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek,
Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip,
İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek,
Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı,
Raporlama tekniklerine ve istatistik bilgisine sahip,
İngilizce bilen.
Milli ve manevi değerlerle donanımlı,ilkeli,
Temsil ve müzakere yetenekleri olan.
İyi ve düzgün insan vasıflarına sahip.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Asistanı İstanbul Sinpaş GYO A.Ş.
Satış AsistanıSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizin Sancaktepe Satış Ofisinde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Asistanı” aranmaktadır.
 
Tercihen Önlisans/Lisans mezunu,
Yönetici/Satış asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli,
 Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, takipçi ve düzenli,
Tercihen İngilizce bilen,
 MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.
Not: Sigara içilmemesi ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Avukat İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
AvukatSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye'nin konuta odaklı, öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizin Hukuk Departmanı'nda görev almak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Avukat ' aranmaktadır.
 
Üniversitelerin hukuk bölümünden mezun
En az 5 yıl gayrimenkul sektöründe deneyim sahibi
Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku ve Tüketici Hakları Mevzuatı bilgisine sahip,
MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen
Tercihen İngilizce bilen
İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın
İş takibi, planlama, zaman yönetimi ve raporlama becerileri kuvvetli
Analitik ve sonuç odaklı,
Aktif araç kullanabilenNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal İletişim Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul Sinpaş GYO A.Ş.
Kurumsal İletişim Yöneticisi/YönetmeniSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ’’Kurumsal İletişim Yönetmeni” aranmaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Satış Pazarlama üzerine Yüksek Lisans derecesine sahip,
Konut ve ticari gayrimenkul pazarlama ve ürün yönetimi alanlarında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi sahibi,
Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, İletişim becerileri yüksek,
Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven,
Stratejik ve analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Temsil Becerisi olan,
İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı çalışabilen,
Teknolojiyi takip eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaba İşler Müdür Yardımcısı Ankara Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Kaba İşler Müdür YardımcısıSinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kaba İşler Müdür Yardımcısı” aranmaktadır.
• Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri' nin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
• Ankara’da ikamet eden,
• İnşaat projelerinde minimum  7-10 yıl görev almış
• İyi derecede MS Office, Autocad kullanabilen
• Tercihen MS PROJECT kullanabilen
• Uygulama ve detay yönetiminde kendini geliştirmiş,ekip çalışmasına yatkın ,
• Sorumluluk alanında ki uygulamaları proje ve teknik şartnamesine ve iş programına  uygun şekilde gerçekleşmesini     sağlayabilecek,
• Maliyet mücadelesi ve detay optimizasyonunda  katılımcı rol üstlenebilecek yetkinliklere sahip, 
• B sınıfı ehliyet sahibi
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul Sinpaş GYO A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Üst Düzey Yönetici Asistanı” aranmaktadır.
Genel Nitelikler:
 
Önlisan ya da Lisans mezunu,
Yönetici asistanlığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
İngilizce bilen,
İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen,
Durum analizi ve raporlama yapabilen,
Sosyal konularda pozitif yaklaşımla ikna yeteneğine sahip,
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,
İnsan ilişkileri güçlü, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,
Gizlilik kurallarına riayet eden
Dış görünümüne özen gösteren,temsil yeteneği yüksek  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi Ankara Sinpaş GYO A.Ş.
Müşteri TemsilcisiSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizin Ankara Projelerinde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır.
Gayrimenkul satışlarında minimum 3 yıl satış tecrübesine sahip olmak,
MS Ofiice programlarına hakim,
Takım çalışmalarına yatkın,iletişim ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahipNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Müdürü İstanbul(Avr.) SİNPAŞ GYO
Proje MüdürüSİNPAŞ GYO
SİNPAŞ GYO olarak İSTANBUL – BOMONTİ de yürütmekte olduğumuz yüksek katlı konut projemizde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip “PROJE MÜDÜRÜ”  takım arkadaşı aramaktayız.
 
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Yüksek katlı konut inşaat projelerinde minimum 10 - 15 yıl tecrübeli
Proje Direktörü / Proje Müdürü pozisyonlarında görev almış
En az 5 yılı yöneticilik olmak üzere asgari 15 yıllık mesleki deneyimi olan
Yüksek yapı çözümleri, iş güvenliği ve cephe uygulamaları konularına hâkim,
Tercihen 45 yaşını aşmamış,
Problem çözme, planlama, organizasyon ve yöneticilik yetkinlikleri gelişmiş
Kalite, zaman, detay ve maliyet optimizasyonu hedeflerini yakalayabilecek
Müşteri ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli
Tüm iş bitirme ve referanslarını proje detayları ile verebilecek,
Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
Tercihen İngilizce bilgisine sahip
İstanbul’da ikamet eden
Seyahat engeli olmayan
Aktif araç kullanabilen, ehliyet sahibi
Sigara kullanmayan
Askerliğini yapmış ( erkek adaylar için )
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Asistanı Ankara Sinpaş GYO A.Ş.
Satış AsistanıSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Asistanı” aranmaktadır.
 
Tercihen Önlisans/Lisans mezunu,
Yönetici/Satış asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli,
 Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, takipçi ve düzenli,
Tercihen İngilizce bilen,
 MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.
Not: Sigara içilmemesi ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnce İşler Müdür Yardımcısı Ankara Sinpaş GYO A.Ş.
İnce İşler Müdür YardımcısıSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'İnce İşler Müdür Yardımcısı' aranmaktadır.
• Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık Fakülteleri' nin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
• Ankara’da ikamet eden,
• İnşaat projelerinde minimum  7-10 yıl görev almış
• İyi derecede MS Office, Autocad kullanabilen
• Tercihen MS PROJECT kullanabilen
• Uygulama ve detay yönetiminde kendini geliştirmiş,ekip çalışmasına yatkın ,
• Sorumluluk alanında ki uygulamaları proje ve teknik şartnamesine ve iş programına  uygun şekilde gerçekleşmesini sağlayabilecek,
• Maliyet mücadelesi ve detay optimizasyonunda  katılımcı rol üstlenebilecek yetkinliklere sahip, 
• B sınıfı ehliyet sahibi
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Asistanı İstanbul Sinpaş GYO A.Ş.
Satış AsistanıSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Asistanı” aranmaktadır.
 
Tercihen Önlisans/Lisans mezunu,
Yönetici/Satış asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli,
 Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, takipçi ve düzenli,
Tercihen İngilizce bilen,
 MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.
Not: Sigara içilmemesi ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği Uzmanı Ankara, İstanbul Sinpaş GYO A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıSinpaş GYO A.Ş.
 
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI' aranmaktadır.
 
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
OHSAS 18001 standardı eğitimi adına inşaatta risk analizi konusunda tecrübeli,
İSG mevzuatına, uluslararası - ulusal norm ve standartlara hakim, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasında çalışmış,
En az C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası'na sahip,
İnşaat şantiyelerinde iş sağlığı ve güvenliği konularında en az 3 yıl tecrübeli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makam Şoförü İstanbul(Asya) Mikron'S Mikronize Mineral End. Tic. A.Ş
Makam ŞoförüMikron'S Mikronize Mineral End. Tic. A.Ş
Makam şoförlüğü konusunda kurumsal firmalarda en az 3 yıl deneyim sahibi
En az lise mezunu 
40 yaş ve üstü
Anadolu yakasında ikamet eden
Seyahat engeli olmayan,
İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi olan,
Araçların hazırlık, temizlik ve bakımını yapabilecek,
Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden
İstikrarlı, Prensipli, Karakterli, Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip
Sistemli, planlı, raporlu çalışma disiplinlerine sahip
Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan
Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip
Sigara kullanmayan,
“MAKAM ŞOFÖRÜ” arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makam Şoförü İstanbul(Asya) ÇELİK&ÇELİK YAPISAL ÇELİK ENDÜSTRİSİ
Makam ŞoförüÇELİK&ÇELİK YAPISAL ÇELİK ENDÜSTRİSİ
Makam şoförlüğü konusunda kurumsal firmalarda en az 3 yıl deneyim sahibi
En az lise mezunu 
40 yaş ve üstü
Anadolu yakasında ikamet eden
Seyahat engeli olmayan,
İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi olan,
Araçların hazırlık, temizlik ve bakımını yapabilecek,
Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden
İstikrarlı, Prensipli, Karakterli, Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip
Sistemli, planlı, raporlu çalışma disiplinlerine sahip
Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan
Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip
Sigara kullanmayan,
“MAKAM ŞOFÖRÜ” arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müdürü Ankara, İstanbul Sinpaş GYO A.Ş
Satış MüdürüSinpaş GYO A.Ş
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde  görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Müdürü” aranmaktadır.
Tercihen gayrimenkul sektörü olmak üzere, minimum 5 yıl satış ve ekip yönetimi deneyimine sahip,
İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,
MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmalarına yatkın, İletişim ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net