Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ/KİRALAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ/KİRALAMA YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Mülk Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Satış/Kiralama Yönetmeni'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl deneyimi olan, Özellikle perakende ve ticari gayrimenkul sektörlerine hakim, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı,  İkna kabiliyeti yüksek, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakasında ikamet eden yada ulaşım problemi olmayan. Not:Çalışma günlerine cumartesi dahil olup, pazar günleri tatil günüdür).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM ONARIM TEKNİKERİ - ANKARA Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
MEKANİK BAKIM ONARIM TEKNİKERİ - ANKARASİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Holding grup şirketlerinde Mülk Gayrimenul bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere 'Mekanik Tekniker' aramaktayız.  Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Teknik lise veya Meslek Yüksek Okulu Makine bölümünden mezun, Cihaz bakım, onarım ve arıza takibini konusunda en az  5 yıl denetim sahibi, Keşif, metraj, hakediş tanziminde tecrübeli, Teknik ekip yönetimi, yönlendirilmesi konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri, müşteri şikayeti çözüm süreçlerinde deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarını bilen, İnsan ilşkilerinde başarılı. Not: Vardiyalı şekilde hafta içi 1 gün izin prensibi ile çalışılacaktır.       Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI-BURSA Bursa Sinpaş GYO
SATIŞ ASİSTANI-BURSASinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde Bursa projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Asistanı" aranmaktadır.Lise veya Önlisans mezunu,Departman ve/veya Satış Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,Satış bölümü yönetici ve çalışanları asiste edecek,MS Office uygulamalarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecek.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ PAZARLAMA UZMANI/YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
KURUMSAL SATIŞ PAZARLAMA UZMANI/YÖNETMENİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kurumsal Satış Pazarlama Uzmanı/Yönetmeni" aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen inşaat sektörü deneyimli, Minimum 2 yıl deneyimi olan, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl,İkna kabiliyeti yüksek,hedef ve sonuç odaklı, Satış tecrübesi ve pazarlama nosyonu olan, operasyonu yönetebilecek. Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ-DENİZLİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİ-DENİZLİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı Denizli - Aqua City projesinde değerlendirilmek üzere'Satış Temsilcisi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.    Üniversitelerin ilgili lisans yada önlisans bölümlerinden mezun,        Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2 yıl satış deneyimine sahip,        Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,        MS office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,         Tercihen İngilizce bilgisine sahip.     NOT : Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.          Cumartesi-Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip '' Satış  Pazarlama Direktörü' aranmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlard a en az 10 yıl yönetici deneyimi olan,Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
AVUKATSinpaş Holding
Sinpaş Holding Genel Merkezde görevlendirilmek üzere, artan iş hacmi doğrultusunda büyüyen ekimiz için 'Avukat' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler ve işin tanımı aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin Hukuk bölümünden mezun, Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen gayrimenkul sektörü deneyimi olan, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku ve Tüketici Hakları Mevzuatı bilgisine sahip,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibi, planlama, zaman yönetimi ve raporlama becerileri kuvvetli,Analitik ve sonuç odaklı, Aktif araç kullanabilen. Not: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı bünyesinde, Satış pozisyonlarında görevlendirilecek Çağrı Merkezi Elemanı& Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Tercihen ön lisans yada lisans mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezi deneyimine sahip, telemarketing alanında deneyim sahibi olmak tercih sebebidir,İletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın.Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim. Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.         Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
İŞYERİ HEMŞİRESİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Sinpaş Plaza'da görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "İşyeri Hemşiresi" aramaktayız. Sağlık Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Sağlık sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office programları kullanabilen,   Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI Ankara Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding iştirak şirketlerinde görev almak üzere, “Satış Uzmanı” aranmaktadır.Tercihen gayrimenkul sektörü olmak üzere, minimum 3 yıl satış deneyimine sahipİş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl,Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTDIŞI SATIŞ VE PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
YURTDIŞI SATIŞ VE PAZARLAMA UZMANISinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş GYO'da görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Yurtdışı Satış ve Pazarlama Uzmanı" aranmaktadır.•Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen iktisadi ve idari bilimler  ya da pazarlama  fakültelerinden mezun,•Sonuç, kalite ve müşteri odaklı,•İyi derecede İngilizce bilgisininin yanı sıra, tercihen Arapça, Farsça ya da Rusça bilen,•Analitik düşünebilen, planlama yapabilen, ticari zekaya sahip,•Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,•Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen,•Müzakere etme ve ikna kabiliyeti gelişmiş, diksiyonu düzgün ,                         •Temsil yeteneğine sahip, kişisel bakımına özen gösteren•Yutdışına çıkmak konusunda engeli olmayanNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SATIŞ UZMANISinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding'in Anadolu Yakası projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Uzmanı/Yönetmeni' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 3 yıl satış deneyimine sahip,  Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,     MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yönetici deneyimi olan,Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI (BAY) İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
YÖNETİCİ ASİSTANI (BAY)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding Genel Merkez'de görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Yönetici Asistanlığı deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün yoğun çalışma temposunda sonuç odaklı ve dinamik çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, BayNot: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.), ... Sinpaş GYO
MUHASEBE UZMANISinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Microsoft Navision muhasebe programını bilen ve inşaat sektörü deneyimli, Muhasebe alanında minimum 7 yıl deneyimi olan, Tercihen SMMM stajyeri veya belgesi olan, Muhasebe tek düzen hesap planına vakıf ve mevzuata hakim, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
REKLAM MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Reklam Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Pazarlama bölümünden mezun, Tercihen MBA ya da Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmış, Pazarlama alanında en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Prezentabl, iletişim becerileri yüksek, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkınNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı