Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
MAKİNE MÜHENDİSİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satınalma & Lojistik Yönetmeni" aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Satınalma alanında min. 7 yıl tecrübeli, Konut şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ve Autocad iyi şekilde kullanabilen, Takım çalışmasına inanan, prezantablNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İNCE İŞLER MİMARI Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
İNCE İŞLER MİMARISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'İnce İşler Mimarı& Mühendisi (saha)' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.  -Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,-Üst yapı projelerin İnce İşler uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,-Ekip ruhu ile iş idaresi, üretimde detay ve zaman yönetimi konusunda deneyimli,-Maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı,-MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen,-İngilizce bilmek tercih sebebidir.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
İŞLETME MÜDÜRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesindeki projelerin teslim sonrası hizmet faaliyetlerini yürüten firmamızın bünyesinde Avrupa yakasındaki projelerde İşletme Müdürü (Site Yönetim Müdürü) olarak görevlendirilecek Üniversitelerin turizm otelcilik,iletişim bölümlerinden mezun, Profesyonel Site Yönetimi / Tesis  /Tatil Köyü/ Rezidans Yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Kat Mülkiyeti Kanunu ve mali konularda bilgi sahibi, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Planlama ve Organizasyon yapabilen Prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı Raporlama tekniklerine ve istatistik bilgisine sahip, İngilizce bilenadayların başvurularını beklemekteyiz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Sinpaş GYO
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANISinpaş GYO
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip "İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI" aranmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, OHSAS 18001 standardı eğitimi adına inşaatta risk analizi konusunda tecrübeli, İSG mevzuatına, uluslararası - ulusal norm ve standartlara hakim, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasında çalışmış, En az A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası'na sahip, İnşaat şantiyelerinde iş sağlığı ve güvenliği konularında en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
REKLAM MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Reklam Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Pazarlama bölümünden mezun, Tercihen MBA ya da Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmış, Pazarlama alanında en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Prezentabl, iletişim becerileri yüksek, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkınNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
CFO (CHIEF FINANCIAL OFFICER) İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
CFO (CHIEF FINANCIAL OFFICER)Sinpaş Holding
Sinpaş Holding'te görevlendirilmek üzere CFO (Chief Financial Officer) aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen finans alanında Yüksek Lisans yapmış, Holdinglerin veya  büyük ölçekli kurumsal şirketlerin Muhasebe, Finansman ve Mali İşler Bölümlerinde asgari 15 yıllık iş ve yöneticilik deneyimine sahip, Holding ve iştiraklerinin yurt içi / yurt dışı finans kuruluşları ile ilişkilerini iştiraklerle koordineli olarak yürütebilecek, Üretim ve Maliyet Muhasebesi konularında bilgili, sanayi şirketlerinde çalışmış, Muhasebe, finans, bütçe ve maliyet yönetimi, İç Kontrol ve Risk Yönetimi, Vergi, Proje Finansmanı, Dış Ticaret, Sözleşme Hukuku alanlarında bilgili ve deneyimli, Mesleki güncel mevzuat bilgisi olan, İyi bir planlama ve organizasyon becerisine sahip, Stratejik bakış açısına sahip, sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İletişim becerisi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, İyi derecede İngilizce bilen.Not: Sigara içilmemesi tercih sebebidir.        Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Ankara altınoran & Marina projelerinde değerlendirilmek üzere 'Satış Asistanı' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.Lise veya Önlisans mezunu,Departman ve/veya Satış Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,Satış bölümü yönetici ve çalışanları asiste edecek,MS Office uygulamalarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecek.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA VE LOJİSTİK MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
SATINALMA VE LOJİSTİK MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye'nin konuta odaklı, öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde görev almak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satın Alma ve Lojistik Müdürü' aranmaktadır. Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat / Makine / Mekatronik / Elektrik Mühendisliği bölümlerinin herhangi birinden mezun, Satınalma alanında 8 - 15 yıl tecrübeli, Konut şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ve Autocad iyi şekilde kullanabilen, Takım çalışmasına inanan, PrezantablNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞANTİYE KONTROL MÜDÜRÜ Ankara Sinpaş Holding
ŞANTİYE KONTROL MÜDÜRÜSinpaş Holding
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizin Ankara'da yürütmekte olduğu projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''Şantiye Kontrol Müdürü'' aranmaktadır.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yılı yöneticilik olmak üzere asgari 15 yıllık mesleki deneyimi olan, Yüksek katlı konut inşaat projelerinde minimum 10 yıl tecrübeli  ( Proje Direktörü / Proje Müdürü pozisyonlarında görev almış) Yüksek yapı çözümleri ve cephe uygulamaları konularına hâkim, Problem çözme, planlama, organizasyon ve yöneticilik yetkinlikleri gelişmiş Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi ve maliyet yönetimi konularında başarılı, Müşteri ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli Tüm iş bitirme ve referanslarını proje detayları ile verebilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Tercihen İngilizce bilgisine sahip Ankara’ da ikamet eden / edebilecek Aktif araç kullanabilen, ehliyet sahibi Seyahat engeli olmayan Sigara kullanmayan Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Tercihen 45 yaşını aşmamışNot:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK PROJE YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
ELEKTRİK PROJE YÖNETMENİSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''Elektrik Proje Yönetmeni'' aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 7 yıl mesleki deneyimi olan, tercihen yüksek katlı konut inşaat projelerinde tecrübeli  Elektrik işleri ile ilgili ruhsat ve uygulama projelerinin yönetilmesinde tecrübeli Problem çözme, planlama, organizasyon ve yöneticilik yetkinlikleri gelişmiş Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi ve maliyet yönetimi konularında başarılı, İyi derecede Autocad bilgisine sahip Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Tercihen İngilizce bilgisine sahip Aktif araç kullanabilen, ehliyet sahibi Seyahat engeli olmayan Sigara kullanmayan Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Tercihen 45 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizin Yurtdışı Satış ve Pazarlama ekibinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Yurtdışı Satış ve Pazarlama Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen İktisadi ve İdari Bilimler  ya da Pazarlama  Fakültelerinden mezun, Sonuç, kalite ve müşteri odaklı, İyi derecede İngilizce bilgisininin yanı sıra, tercihen Arapça, Farsça ya da Rusça bilen, Satış ekibi yönetme konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Analitik düşünebilen, planlama yapabilen, ticari zekaya sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Müzakere etme ve ikna kabiliyeti gelişmiş, diksiyonu düzgün ,                          Temsil yeteneğine sahip, kişisel bakımına özen gösteren Yutdışına çıkmak konusunda engeli olmayanNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı bünyesinde, Satış pozisyonlarında görevlendirilecek Çağrı Merkezi Elemanı& Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Tercihen ön lisans yada lisans mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezi deneyimine sahip, telemarketing alanında deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, İletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim.Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.         Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM ONARIM TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
MEKANİK BAKIM ONARIM TEKNİKERİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Holding grup şirketlerinde Mülk Gayrimenul bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik Tekniker' aramaktayız.  Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Teknik lise veya Meslek Yüksek Okulu Makine bölümünden mezun, Cihaz bakım, onarım ve arıza takibini konusunda en az  5 yıl denetim sahibi, Keşif, metraj, hakediş tanziminde tecrübeli, Teknik ekip yönetimi, yönlendirilmesi konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri, müşteri şikayeti çözüm süreçlerinde deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarını bilen, İnsan ilşkilerinde başarılı.Not: Vardiyalı şekilde hafta içi 1 gün izin prensibi ile çalışılacaktır.       Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ-KİRALAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ-KİRALAMA UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinde Mülk Gayrimenul bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Satış Kiralama Uzmanı' aramaktayız.  Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Önlisans veya tercihen Üniversite mezunu, Pazarlama ve Kiralama konusunda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office programlarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ ASİSTANISinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesindeki projelerin teslim sonrası hizmet ve 2. el kiralama satış faaliyetlerini yürüten şirketimizin Ankara Proje Satış Müdürlüklerinde çalışacak; Lisans veya Önlisans mezunu, Tercihen asistanlık konusunda deneyimli, Gayrimenkul satış süreçlerini bilen, satış sonrası hizmetlerini bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ YÖNETMENİ Ankara Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.
SATIŞ YÖNETMENİSimya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen iyi derece İngilizce bilen, ·         MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, raporlama becerisi olan,·         İletişim ve ikna becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, ·         Gayrimenkul ve 2. el satış sektöründe deneyimli, ·         İletişim becerisi yüksek, koordinasyon ve yöneticilik yeteneği güçlü,·         Sorumluluk alabilen, sonuç odaklı çalışabilen,·         Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         CRM konusunda tecrübesi olan, ·         Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (PART-TIME) İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (PART-TIME)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı bünyesinde, Satış süreçlerinde görevlendirilecek Müşteri Temsilcisi (Part-Time) aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Tercihen ön lisans yada lisans mezunu, En az 1 yıl çağrı merkezi deneyimine sahip, telemarketing alanında tecrübeli olmak tercih sebebidir, İletişim becerisine yüksek, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Part time çalışma sistemine uyum sağlayabilecek.Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza- Beşiktaş'tır.          Sigara içilmemesi ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.         Görüşme esnasında çalışma düzeni ile ilgili bilgi verilecektir. 
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ ASİSTANISinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesindeki projelerin teslim sonrası hizmet ve 2. el kiralama satış faaliyetlerini yürüten şirketimizin Ankara Proje Satış Müdürlüklerinde çalışacak; Lisans veya Önlisans mezunu, Tercihen asisyanlık konusunda deneyimli, Gayrimenkul satış süreçlerini bilen, satış sonrası hizmetlerini bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİKERİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİKERİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Ankara Altınoran projemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Bakım Teknikeri aramaktayız. Meslek Yüksek Okulu mezunu,Kule vinç, dış cephe asansörü, hareketli iskele vb. iş makinaları bakım ve kontrolünde en az 5 yıl deneyimli,İş makinaları bakım onarımını ve periyodik kontrollerini yapacak,MS Office programlarına hâkim,Yüksekte çalışma eğitimi olanlar tercih sebebidir.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
MAKİNE MÜHENDİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Toplam 7.300 m2 inşaat alanına sahip, 169 konut ve ticari yapıların yer aldığı İstanbul' da lüks konut projesine "Makine Mühendisi" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gerekn özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Yapı kalorifer ve sıhhi tesisatlarının şantiyede uygulanmasında çalışacak, Tesisatın hesap ve detaylarına hakim, en az 3 yıl deneyimli, Keşif, metraj, hakediş tanziminde deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını  bilen,Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK MÜDÜR İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
TEKNİK MÜDÜRSinpaş Holding
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinde Yurtiçi/Yurtdışı projelerinde görevlendirilmek üzere 'Teknik Müdür' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, AVM, İş Merkezi, 5 yıldızlı otel vb. tesislerin bakım-onarım yönetimlerinde 3 yılı yönetici  olmak üzere  en az 7 yıl tecrübeye sahip, Bina otomasyon, Elektrik, Havalandırma, Isıtma-Soğutma sistemlerine vakıf, Ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkin Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; Analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen. İyi derecede Almanca bilen (ikinci dil olarak İngilizcesi bilmek tercih sebebidir  Microsoft Office, ve Autocad programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK PROJELER MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
MEKANİK PROJELER MÜDÜRÜSinpaş Holding
 Sinpaş Holding grup şirketleri bünyesinde görevlendirilmek üzere Mekanik Projeler Müdürü aramaktayız.    Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış    Mekanik Tesisat projelerinin koordinasyonunda en az 10 yıl deneyimli,    Teknik şartnamelerin hazırlanması, yasal süreçlerin takibi konularında tecrübeli,    Carrier-HAP programını kullanabilen,    MS Office ve Autocad (iyi derecede) bilgisine sahip,    Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek,    Ekip yönetimi konusunda deneyimli,    Tercihen İngilizce bilgisine sahip.  Not: Erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.            Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
MAKAM ŞOFÖRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aranmaktadır,En az lise mezunuMakam Şoförü olarak en az 5 yıl tecrübeli Tercihen 10 yıllık B sınıfı sürücü ehliyetine sahip İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İstanbul trafiğinde deneyimli Diksiyonu düzgün ve prezentabl, İletişim becerisi yüksek, Dikkatli, titiz, düzenli çalışan, Seyahat engeli bulunmayan, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
MEKANİK TEKNİKERİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere Mekanik Teknikeri aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Meslek yüksek okulu Makine bölümünden mezun,Yapı kalorifer ve sıhhi tesisatlarının şantiyede uygulanmasında çalışacak,Tesisatın hesap ve detaylarına hakim, en az 10 yıl deneyimli,Keşif, metraj, hakediş tanziminde deneyimli,MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede bilen.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
GENEL BAŞVURUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
İlanımız tam zamanlı pozisyonlar için, bir GENEL BAŞVURU ilanıdır.Başvurular, SİNPAŞ GRUBU bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeyealınacak ve kariyerinize uygun olması halinde sizinle temas kurulacaktır.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.Not: İlgilendiğiniz pozisyonu önyazı da belirtmenizi rica ederiz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı