Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ UZMANISinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Müşteri İlişkileri Yönetimi Uzmanı" aranmaktadır. Minimum 5 yıl müşteri ilişkileri ve şikayet yönetimi deneyimine sahip, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek, CRM ve MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Takım çalışmalarına yatkın, iletişim ve ilişki yönetimi becerilerine sahip, prezentabl, Aktif araç kullabilenNot: Adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
MUHASEBE SORUMLUSUSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Muhasebe Sorumlusu" aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Microsoft Navision muhasebe programını bilen ve inşaat sektörü deneyimli, Muhasebe alanında minimum 3 yıl deneyimi olan, Tercihen SMMM stajyeri veya belgesi olan, Muhasebe tek düzen hesap planına vakıf ve mevzuata hakim, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YÖNETMENİ Ankara Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.
SATIŞ YÖNETMENİSimya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden olan ''Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.'' bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Satış Yönetmeni''  aranmaktadır. Lisans veya Önlisans mezunu, Tercihen gayrimenkul sektörü olmak üzere, minimum 5 yıl satış deneyimine sahip Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, raporlama becerisi olan, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentablNot: Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
PLANLAMA TEKNİKERİSinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım A.Ş. de görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Planlama Teknikeri' aranmaktadır. Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun Konut şantiye uygulamalarında en az 5 yıl mesleki deneyimi olan Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli Metraj ve hakediş süreçlerini bilen Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın, girişken ve işini yönetebilen İyi derecede AutoCAD ve Ms Office bilgisine sahipNot: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YÖNETMENİ Ankara Sinpaş GYO
SATIŞ YÖNETMENİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, “Satış Yönetmeni” aranmaktadır. Tercihen gayrimenkul sektörü olmak üzere, minimum 5 yıl satış deneyimine sahip İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl, Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip,Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding Genel Merkez'de görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Tercihen ikinci dil olarak  Almanca, Fransızca veya Arapça bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün yoğun çalışma temposunda sonuç odaklı ve dinamik çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNCE İŞLER MİMARI Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
İNCE İŞLER MİMARISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'İnce İşler Mimarı& Mühendisi (saha)' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.  -Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,-Üst yapı projelerin İnce İşler uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,-Ekip ruhu ile iş idaresi, üretimde detay ve zaman yönetimi konusunda deneyimli,-Maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı,-MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen,-İngilizce bilmek tercih sebebidir.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞANTİYE KONTROL MÜDÜRÜ Ankara Sinpaş Holding
ŞANTİYE KONTROL MÜDÜRÜSinpaş Holding
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizin Ankara'da yürütmekte olduğu projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''Şantiye Kontrol Müdürü'' aranmaktadır.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yılı yöneticilik olmak üzere asgari 15 yıllık mesleki deneyimi olan, Yüksek katlı konut inşaat projelerinde minimum 10 yıl tecrübeli  ( Proje Direktörü / Proje Müdürü pozisyonlarında görev almış) Yüksek yapı çözümleri ve cephe uygulamaları konularına hâkim, Problem çözme, planlama, organizasyon ve yöneticilik yetkinlikleri gelişmiş Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi ve maliyet yönetimi konularında başarılı, Müşteri ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli Tüm iş bitirme ve referanslarını proje detayları ile verebilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Tercihen İngilizce bilgisine sahip Ankara’ da ikamet eden / edebilecek Aktif araç kullanabilen, ehliyet sahibi Seyahat engeli olmayan Sigara kullanmayan Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Tercihen 45 yaşını aşmamışNot:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizin Yurtdışı Satış ve Pazarlama ekibinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Yurtdışı Satış ve Pazarlama Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen İktisadi ve İdari Bilimler  ya da Pazarlama  Fakültelerinden mezun, Sonuç, kalite ve müşteri odaklı, İyi derecede İngilizce bilgisininin yanı sıra, tercihen Arapça, Farsça ya da Rusça bilen, Satış ekibi yönetme konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Analitik düşünebilen, planlama yapabilen, ticari zekaya sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Müzakere etme ve ikna kabiliyeti gelişmiş, diksiyonu düzgün ,                          Temsil yeteneğine sahip, kişisel bakımına özen gösteren Yutdışına çıkmak konusunda engeli olmayanNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Ankara Satış ve Pazarlama Direktörü' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 10 yıl yönetici deneyimi olan, Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İstanbul'da ikamet eden ama Ankara'ya taşınabilecek ya da Ankara'da ikamet eden,Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
MAKİNE MÜHENDİSİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satınalma & Lojistik Yönetmeni" aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Satınalma alanında min. 7 yıl tecrübeli, Konut şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ve Autocad iyi şekilde kullanabilen, Takım çalışmasına inanan, prezantablNot: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı bünyesinde, Satış pozisyonlarında görevlendirilecek Çağrı Merkezi Elemanı& Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Tercihen ön lisans yada lisans mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezi deneyimine sahip, telemarketing alanında deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, İletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim.Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.         Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ-KİRALAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ-KİRALAMA UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinde Mülk Gayrimenul bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Satış Kiralama Uzmanı' aramaktayız.  Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Önlisans veya tercihen Üniversite mezunu, Pazarlama ve Kiralama konusunda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office programlarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
REKLAM MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Reklam Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Pazarlama bölümünden mezun, Tercihen MBA ya da Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmış, Pazarlama alanında en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Prezentabl, iletişim becerileri yüksek, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkınNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
CFO (CHIEF FINANCIAL OFFICER) İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
CFO (CHIEF FINANCIAL OFFICER)Sinpaş Holding
Sinpaş Holding'te görevlendirilmek üzere CFO (Chief Financial Officer) aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen finans alanında Yüksek Lisans yapmış, Holdinglerin veya  büyük ölçekli kurumsal şirketlerin Muhasebe, Finansman ve Mali İşler Bölümlerinde asgari 15 yıllık iş ve yöneticilik deneyimine sahip, Holding ve iştiraklerinin yurt içi / yurt dışı finans kuruluşları ile ilişkilerini iştiraklerle koordineli olarak yürütebilecek, Üretim ve Maliyet Muhasebesi konularında bilgili, sanayi şirketlerinde çalışmış, Muhasebe, finans, bütçe ve maliyet yönetimi, İç Kontrol ve Risk Yönetimi, Vergi, Proje Finansmanı, Dış Ticaret, Sözleşme Hukuku alanlarında bilgili ve deneyimli, Mesleki güncel mevzuat bilgisi olan, İyi bir planlama ve organizasyon becerisine sahip, Stratejik bakış açısına sahip, sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İletişim becerisi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, İyi derecede İngilizce bilen.Not: Sigara içilmemesi tercih sebebidir.        Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
GENEL BAŞVURUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
İlanımız tam zamanlı pozisyonlar için, bir GENEL BAŞVURU ilanıdır.Başvurular, SİNPAŞ GRUBU bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeyealınacak ve kariyerinize uygun olması halinde sizinle temas kurulacaktır.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.Not: İlgilendiğiniz pozisyonu önyazı da belirtmenizi rica ederiz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı