Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GARSON İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
GARSONSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Sinpaş Holding projelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul Genel Merkez için ''Garson'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe çalışmış, konusunda 3 yıl deneyimli, Müşteri memnuniyet odaklı, Güleryüzlü, Eğitime ve öğrenmeye açık, vizyonunu geliştirmeye istekli, ekip çalışmasından keyif alan, uyumlu, Kişisel görünümüne önem veren,Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YÖNETMENİ Ankara Sinpaş GYO
SATIŞ YÖNETMENİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, “Satış Yönetmeni” aranmaktadır. Tercihen gayrimenkul sektörü olmak üzere, minimum 5 yıl satış deneyimine sahip İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl, Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip,Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ GAYRİMENKUL GELİŞTİRME UZMANI/SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
TİCARİ GAYRİMENKUL GELİŞTİRME UZMANI/SORUMLUSUSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Ticari Alanlar Satış Pazarlama Sorumlusu" aranmaktadır. Üniversitelerin Gayrimenkul Geliştirme, İnşaat, Peyzaj Mimarlığı, Mimarlık vb. bölümlerinden mezun, Tercihen inşaat sektörü deneyimli, Minimum 4 yıl deneyimi olan, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Araç kullanabilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
EXPORT-IMPORT ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
EXPORT-IMPORT ADMINISTRATORSinpaş Holding
Mikron’S is one the leading Industrial Mineral Manufacturer dealing with mainly Calcium Carbonate in TURKIYE .Due to new investments and enlarging operations we are in search of our new team members from below qualifications  At least 4 years university degree Minimum 3-4 years experience in a similar positions Excellent command of both written and verbal English , Familarity with Arabic   Good presentation and interpersonal skills,able to handle regional responsibilities. Good knowledge of MS Office,familarity with ERP systems . Strong analytical skills and ability to work with complex systems Excellent planning and organizational skills also time management No military obligation for male candidates, Free to travel 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ UZMANISinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde Anadolu Yakası projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Uzmanı/Yönetmeni' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 3 yıl satış deneyimine sahip,  Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,     MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Müdürü' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yönetici deneyimi olan, Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
JEOLOJİ MÜHENDİSİ Muğla, İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
JEOLOJİ MÜHENDİSİSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesindeki Jeotermal sahasında Muğla/Marmaris bölgesinde görev alacak Jeoloji Mühendisi olarak görevlendirilecek; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Ofis uygulamalarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Sonuç odaklı ,prezantabl ve öğrenmeye meraklı .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜRÜ Ankara Sinpaş Holding
İŞLETME MÜDÜRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesindeki projelerin teslim sonrası hizmet faaliyetlerini yürüten firmamızın bünyesinde ANKARA projelerinde görev alacak İşletme Müdürü (Site Yönetim Müdürü) olarak görevlendirilecek Üniversitelerin turizm otelcilik,iletişim bölümlerinden mezun, Profesyonel Site Yönetimi / Tesis  /Tatil Köyü/ Rezidans Yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Kat Mülkiyeti Kanunu ve mali konularda bilgi sahibi, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Planlama ve Organizasyon yapabilen Prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı Raporlama tekniklerine ve istatistik bilgisine sahip, İngilizce bilenadayların başvurularını beklemekteyiz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
AVUKATSinpaş Holding
Sinpaş Holding İstanbul Genel Merkez ve  Ankara Bölge Müdürlüğü için  'Avukat' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler ve işin tanımı aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin Hukuk bölümünden mezun, Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen gayrimenkul sektörü deneyimi olan, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku ve Tüketici Hakları Mevzuatı bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibi, planlama, zaman yönetimi ve raporlama becerileri kuvvetli, Analitik ve sonuç odaklı, Aktif araç kullanabilen, Ankara alternatifi için Ankara’da ikamet eden/edebilecek, İstanbul alternatifi için İstanbul’da ikamet eden/edebilecek.Not: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAZİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
ARAZİ VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANISinpaş GYO A.Ş.
Sinpaş GYO bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Arazi ve Süreç Geliştime Sorumlusu'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin Harita Mühendisliği yada Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun, Gayrimenkul konusunda yasal mevzuat bilgisi olan, Değerleme konusunda min. 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği güçlü, B sınıfı ehliyet sahibi (aktif araç kullanabilen), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.NOT: Sigara kullanılmaması tercih sebebidir.                  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş GYO Genel Merkez'de görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, Çok İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün yoğun çalışma temposunda sonuç odaklı ve dinamik çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI İstanbul(Asya) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
SATIŞ ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere 'Satış Asistanı' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.Lise veya Önlisans mezunu,Departman ve/veya Satış Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,Satış bölümü yönetici ve çalışanları asiste edecek,MS Office uygulamalarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecek.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PROJE YÖNETMENİSinpaş Holding
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''Gayrimenkul Geliştirme Süreçleri - Proje Yönetmeni" aranmaktadır. Üniversitelerin 'Mimarlık' bölümlerinden mezun tercihen Yüksek Lisans yapmış, En az 5 yıl mesleki deneyimi olan, Tasatım ve uygulama projelerinde deneyimli, Mimarı proje ve disiplinler arası (İnşaat, mekanik, elektrik) proje yönetimi ve koordinasyonu yürütecek, Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi konularında başarılı, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın,girişken ve işini yönetebilen, Çözüm ve sonuç odaklı, prezentabl, İyi derecede Autocad bilen ve Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
GENEL BAŞVURUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
İlanımız tam zamanlı pozisyonlar için, bir GENEL BAŞVURU ilanıdır.Başvurular, SİNPAŞ GRUBU bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeyealınacak ve kariyerinize uygun olması halinde sizinle temas kurulacaktır.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.Not: İlgilendiğiniz pozisyonu önyazı da belirtmenizi rica ederiz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı