Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ ASİSTANI Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ ASİSTANISinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesindeki projelerin teslim sonrası hizmet ve 2. el kiralama satış faaliyetlerini yürüten şirketimizin Ankara Proje Satış Müdürlüklerinde çalışacak; Lisans veya Önlisans mezunu, Tercihen asisyanlık konusunda deneyimli, Gayrimenkul satış süreçlerini bilen, satış sonrası hizmetlerini bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş Holding
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Pazarlama Müdürü' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen MBA ya da Satış Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmış, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme alanlarında en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA VE LOJİSTİK MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
SATINALMA VE LOJİSTİK MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye'nin konuta odaklı, öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketimizde görev almak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satın Alma ve Lojistik Müdürü' aranmaktadır. Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat / Makine / Mekatronik / Elektrik Mühendisliği bölümlerinin herhangi birinden mezun, Satınalma alanında 8 - 15 yıl tecrübeli, Konut şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ve Autocad iyi şekilde kullanabilen, Takım çalışmasına inanan, PrezantablNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANISinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Bilgi Teknolojileri Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal firmaların BT destek operasyon hizmetleri (son kullanıcı desteği, sistem, network vb.) alanlarında çalışmış, En az 100 kullanıcılı, birden çok lokasyonu olan bir işletmede min 5 yıl son kullanıcı desteği vermiş, Temel Windows Servisleri (Dns, Dhcp, Active Directory) hakkında bilgi sahibi, Network ve aktif cihazları (switch, wi-fi, network vb.) hakkında bilgi sahibi, HP Serverlar hakkında bilgi sahibi, IP Telefon, LAN ve WAN Kablolama uygulamalarında deneyimli, Özellikle Bulut bilişim alanında kendini geliştirmek isteyen, Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, sorumluluk alabilecek, Prezentabl, insan ilişkileri güçlü, iletişim becerisi olan ve diksiyonu düzgün, 25-30 yaş aralığında, Tercihen Microsoft çözüm ortaklarında çalışmış, Microsoft eğitimi ve sertifikası almışNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK PROJE YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
ELEKTRİK PROJE YÖNETMENİSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''Elektrik Proje Yönetmeni'' aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 7 yıl mesleki deneyimi olan, tercihen yüksek katlı konut inşaat projelerinde tecrübeli  Elektrik işleri ile ilgili ruhsat ve uygulama projelerinin yönetilmesinde tecrübeli Problem çözme, planlama, organizasyon ve yöneticilik yetkinlikleri gelişmiş Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi ve maliyet yönetimi konularında başarılı, İyi derecede Autocad bilgisine sahip Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Tercihen İngilizce bilgisine sahip Aktif araç kullanabilen, ehliyet sahibi Seyahat engeli olmayan Sigara kullanmayan Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Tercihen 45 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
YURTDIŞI SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizin Yurtdışı Satış ve Pazarlama ekibinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Yurtdışı Satış ve Pazarlama Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen İktisadi ve İdari Bilimler  ya da Pazarlama  Fakültelerinden mezun, Sonuç, kalite ve müşteri odaklı, İyi derecede İngilizce bilgisininin yanı sıra, tercihen Arapça, Farsça ya da Rusça bilen, Satış ekibi yönetme konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Analitik düşünebilen, planlama yapabilen, ticari zekaya sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Müzakere etme ve ikna kabiliyeti gelişmiş, diksiyonu düzgün ,                          Temsil yeteneğine sahip, kişisel bakımına özen gösteren Yutdışına çıkmak konusunda engeli olmayanNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Ankara Satış ve Pazarlama Direktörü' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 10 yıl yönetici deneyimi olan, Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İstanbul'da ikamet eden ama Ankara'ya taşınabilecek ya da Ankara'da ikamet eden,Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİKERİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM ONARIM TEKNİKERİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Ankara Altınoran projemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Bakım Teknikeri aramaktayız. Meslek Yüksek Okulu mezunu,Kule vinç, dış cephe asansörü, hareketli iskele vb. iş makinaları bakım ve kontrolünde en az 5 yıl deneyimli,İş makinaları bakım onarımını ve periyodik kontrollerini yapacak,MS Office programlarına hâkim,Yüksekte çalışma eğitimi olanlar tercih sebebidir.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
MAKİNE MÜHENDİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Toplam 7.300 m2 inşaat alanına sahip, 169 konut ve ticari yapıların yer aldığı İstanbul' da lüks konut projesine "Makine Mühendisi" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gerekn özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Yapı kalorifer ve sıhhi tesisatlarının şantiyede uygulanmasında çalışacak, Tesisatın hesap ve detaylarına hakim, en az 3 yıl deneyimli, Keşif, metraj, hakediş tanziminde deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını  bilen,Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK MÜDÜR İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
TEKNİK MÜDÜRSinpaş Holding
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinde Yurtiçi/Yurtdışı projelerinde görevlendirilmek üzere 'Teknik Müdür' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, AVM, İş Merkezi, 5 yıldızlı otel vb. tesislerin bakım-onarım yönetimlerinde 3 yılı yönetici  olmak üzere  en az 7 yıl tecrübeye sahip, Bina otomasyon, Elektrik, Havalandırma, Isıtma-Soğutma sistemlerine vakıf, Ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkin Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; Analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen. İyi derecede Almanca bilen (ikinci dil olarak İngilizcesi bilmek tercih sebebidir  Microsoft Office, ve Autocad programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK PROJELER MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
MEKANİK PROJELER MÜDÜRÜSinpaş Holding
 Sinpaş Holding grup şirketleri bünyesinde görevlendirilmek üzere Mekanik Projeler Müdürü aramaktayız.    Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış    Mekanik Tesisat projelerinin koordinasyonunda en az 10 yıl deneyimli,    Teknik şartnamelerin hazırlanması, yasal süreçlerin takibi konularında tecrübeli,    Carrier-HAP programını kullanabilen,    MS Office ve Autocad (iyi derecede) bilgisine sahip,    Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek,    Ekip yönetimi konusunda deneyimli,    Tercihen İngilizce bilgisine sahip.  Not: Erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.            Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
MAKAM ŞOFÖRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aranmaktadır,En az lise mezunuMakam Şoförü olarak en az 5 yıl tecrübeli Tercihen 10 yıllık B sınıfı sürücü ehliyetine sahip İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İstanbul trafiğinde deneyimli Diksiyonu düzgün ve prezentabl, İletişim becerisi yüksek, Dikkatli, titiz, düzenli çalışan, Seyahat engeli bulunmayan, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CFO (CHIEF FINANCIAL OFFICER) İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
CFO (CHIEF FINANCIAL OFFICER)Sinpaş Holding
Sinpaş Holding'te görevlendirilmek üzere CFO (Chief Financial Officer) aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen finans alanında Yüksek Lisans yapmış, Holdinglerin veya  büyük ölçekli kurumsal şirketlerin Muhasebe, Finansman ve Mali İşler Bölümlerinde asgari 15 yıllık iş ve yöneticilik deneyimine sahip, Holding ve iştiraklerinin yurt içi / yurt dışı finans kuruluşları ile ilişkilerini iştiraklerle koordineli olarak yürütebilecek, Üretim ve Maliyet Muhasebesi konularında bilgili, sanayi şirketlerinde çalışmış, Muhasebe, finans, bütçe ve maliyet yönetimi, İç Kontrol ve Risk Yönetimi, Vergi, Proje Finansmanı, Dış Ticaret, Sözleşme Hukuku alanlarında bilgili ve deneyimli, Mesleki güncel mevzuat bilgisi olan, İyi bir planlama ve organizasyon becerisine sahip, Stratejik bakış açısına sahip, sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İletişim becerisi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, İyi derecede İngilizce bilen.Not: Sigara içilmemesi tercih sebebidir.        Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı bünyesinde, Satış pozisyonlarında görevlendirilecek Çağrı Merkezi Elemanı& Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Tercihen ön lisans yada lisans mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezi deneyimine sahip, telemarketing alanında deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, İletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim.Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.         Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNCE İŞLER ŞEFİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
İNCE İŞLER ŞEFİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Marina Ankara projesinde görevlendirilmek üzere "İnce İşler Şefi" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üst yapı projelerin İnce İşler uygulamalarında en az 7 yıl deneyimliEkip ruhu ile iş idaresi, üretimde detay, zaman, maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı,MS Office ve AutoCAD programlarını kullanabilen. Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK MÜHENDİSİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ELEKTRİK MÜHENDİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Artan iş hacmimize paralel olarak Altınoran projemizde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Mühendisi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konut üretim şantiyesinde görevlendirilecek, Yapının elektrik tesisatının hesap, detay ve uygulamasında keşif, metraj, hakediş düzenlenmesinde en az 5 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Autocad ve MS Office programlarına hâkim.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RUHSATLANDIRMA/İDARİ İZİN SÜREÇLERİ YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
RUHSATLANDIRMA/İDARİ İZİN SÜREÇLERİ YÖNETMENİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding grup şirketlerinde görevlendirilmek üzere, 'İdari İzin Süreçleri' yönetiminden sorumlu 'Ruhsatlandırma/İdari İzin Süreçleri Yönetmeni' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin Mühendislik, Mimarlık veya Şehir Planlama bölümlerinden mezun,Yapı Ruhsatı ve İskan Süreçlerinde gerekli tüm idari süreçleri, İmar Kanunu ve yürürlükteki yönetmelik ve mevzuatlara göre yönetebilen/sonuçlandırabilen,En az 5 yıl tecrübeli,İnsan ilişkilerinde başarılı, araştırmacı, problem çözme becerisi yüksek, sonuç odaklı,MS Office, Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen İngilizce bilen,B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE YÖNETMENİ (MİMAR) İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
PROJE YÖNETMENİ (MİMAR)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding grup şirketlerinde görevlendirilmek üzere, proje tasarımı ve koordinasyon süreçlerinden sorumlu olacak  'Proje Yönetmeni" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezunKonut ve Ticari yapıların mimari tasarımında en az 5 yıl proje deneyimli,Tasarım ofislerinde hazırlanan projelerin mevzuat, estetik ve üretebilirlik kriterlerine uygunluğunun kontrolünü yapacak,Diğer Mühendislik disiplinlerinin koordinasyonunda deneyimli,Mimari tasarımda ve proje detay çözümlerinde iddialı,Güncel malzemeler konusunda bilgili,İyi seviyede Autocad Revit ve MS Ofis programlarını kullanabilen,İnsan ilişkilerinde başarılıNot: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
MEKANİK TEKNİKERİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere Mekanik Teknikeri aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Meslek yüksek okulu Makine bölümünden mezun,Yapı kalorifer ve sıhhi tesisatlarının şantiyede uygulanmasında çalışacak,Tesisatın hesap ve detaylarına hakim, en az 10 yıl deneyimli,Keşif, metraj, hakediş tanziminde deneyimli,MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede bilen.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İNCE İŞLER MİMARI/ MÜHENDİSİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
İNCE İŞLER MİMARI/ MÜHENDİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Toplam 400.000 m2 inşaat alanına sahip, 2000 konut ve ticari yapıların yer aldığı Denizli’nin en büyük temalı lüks konut projesinde görevlendirilmek üzere 'İnce İşler Mimarı& Mühendisi (saha)' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.  -Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,-Üst yapı projelerin İnce İşler uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,-Ekip ruhu ile iş idaresi, üretimde detay ve zaman yönetimi konusunda deneyimli,-Maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı,-MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen,-İngilizce bilmek tercih sebebidir.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Holding Genel Merkez'de görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Tercihen ikinci dil olarak  Almanca, Fransızca veya Arapça bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün yoğun çalışma temposunda sonuç odaklı ve dinamik çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
İŞLETME MÜDÜRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesindeki projelerin teslim sonrası hizmet faaliyetlerini yürüten firmamızın bünyesinde Avrupa yakasındaki projelerde İşletme Müdürü (Site Yönetim Müdürü) olarak görevlendirilecek Üniversitelerin turizm otelcilik,iletişim bölümlerinden mezun, Profesyonel Site Yönetimi / Tesis  /Tatil Köyü/ Rezidans Yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Kat Mülkiyeti Kanunu ve mali konularda bilgi sahibi, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Planlama ve Organizasyon yapabilen Prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı Raporlama tekniklerine ve istatistik bilgisine sahip, İngilizce bilenadayların başvurularını beklemekteyiz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS ELEMANI İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
SERVİS ELEMANISinpaş Holding
  Tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu veya Lisesi mezunu, 28 yaşını aşmamış, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi olan, En az 1-2 yıl tecrübeli bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
GENEL BAŞVURUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
İlanımız tam zamanlı pozisyonlar için, bir GENEL BAŞVURU ilanıdır.Başvurular, SİNPAŞ GRUBU bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeyealınacak ve kariyerinize uygun olması halinde sizinle temas kurulacaktır.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.Not: İlgilendiğiniz pozisyonu önyazı da belirtmenizi rica ederiz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı