Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KİRALAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
KİRALAMA YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Mülk Gayrimenkul Yatırım bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Kiralama Yönetmeni'' aramaktayız. Adaların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende veya gayrimenkul sektörü olmak üzere, en az 5 yıl  satış / kiralama  süreçlerinde deneyimli,MS Office programlarına hâkim, İkna kabiliyeti yüksek, çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya ulaşım problemi olmayan, Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.      Çalışma Saatleri haftaiçi 08:00-18:00 olup, cumartesi günü saat 15:00'e kadar mesai devam etmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK MÜHENDİSİ / TEKNİKERİ İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
ELEKTRİK MÜHENDİSİ / TEKNİKERİSinpaş Holding
Sinpaş Yapı İstanbul Anadolu Yakası projelerinde görevlendirilmek üzere ''Elektrik Mühendisi / Teknikeri'' aramaktayız.En az önlisans, tercihen Elektrik Mühendisliği bölümü mezunu Elektrik Mühendisi ya da Elektrik Teknikeri olarak en az 5 yıl deneyimli Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Genel site - bina sistemleri alt yapılarını bilen Akıllı bina konseptindeki modern elektrik, koruyucu ve bakım prosedürlerine hakimProblem çözme yeteneği olan Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKER - İSTANBUL İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
MEKANİK TEKNİKER - İSTANBULSinpaş Holding
Sinpaş Yapı bünyesinde İstanbul Anadolu Yakası projelerinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik Tekniker' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun Lüks konut projelerinde Mekanik Tekniker olarak en az 5 yıl çalışmış Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Yangın tesisatı, merkezi ve münferit ısıtma sistemleri, sıhhi tesisat, klima , vrv, havalandırma tesisatları konusunda bilgiliMetraj, hakediş ve proje yönetimi konularından tecrübeli Takım çalışmasına uygun Esnek çalışma saatlerine uyumlu Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKER - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
MEKANİK TEKNİKER - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Yapı bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere 'Mekanik Tekniker' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun Lüks konut projelerinde Mekanik Tekniker olarak en az 5 yıl çalışmış Yangın tesisatı, merkezi ve münferit ısıtma sistemleri, sıhhi tesisat, klima , vrv, havalandırma tesisatları konusunda bilgiliMetraj, hakediş ve proje yönetimi konularından tecrübeli Takım çalışmasına uygun Esnek çalışma saatlerine uyumlu Ankara'da ikamet eden / edebilecek Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
DÖNEMSEL RESEPSİYONİSTSinpaş Holding
Beşiktaş'ta bulunan Sinpaş Holding Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere6 aylık dönemsel çalışacak ''Resepsiyonist' aramaktayız.En az lise, tercihen Turizm Otelcilik bölümü ya da  Büro Yönetimi ve Sekreterlik Lisans / Ön Lisans mezunu,MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Resepsiyonistlik, ön büro veya müşteri temsilciliği alanında min.1 yıl deneyimli,Sonuç odaklı, takipçi, düzenli, organizasyon ve planlama becerisi güçlü, Prezentabl, güler yüzlü, insan ilişkilerinde ve iletişim kurmakta başarılı, Problem çözme becerisine sahip, müşteri odaklı,   Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ / UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
SATIŞ TEMSİLCİSİ / UZMANISinpaş Holding
Sinpaş Yapı bünyesinde İş Modern Ambarlı projemizin satış ekibinde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Temsilcisi / Uzmanı' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2- 3 yıl satış deneyimine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,     Tercihen gayrimenkul/ticari gayrimenkul sektör deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,   Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren,   İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ (GECE PERSONELİ) İstanbul(Asya) Sinpaş Holding
ELEKTRİK TEKNİKERİ (GECE PERSONELİ)Sinpaş Holding
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden olan ''Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.'' bünyesinde Sancaktepe bölgesinde bulunan konut projesinde görevlendirilmek üzere ''Elektrik Teknikeri/Teknisyeni'' aramaktayız.En az lise, tercihen önlisans elektrik bölümü mezunu, Elektrik teknisyeni ya da teknikeri olarak en az 3 yıl deneyimli, Genel site - bina sistemleri alt yapılarını bilen, Akıllı bina konseptindeki modern elektrik, koruyucu ve bakım prosedürlerine hakim,Problem çözme yeteneği olan, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur. Çalışma saatleri 22:00-08:00 saatleri arasında olup haftada 1 gün izin sisteminde çalışılmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde, Satış pozisyonlarında görevlendirilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıl ve üzeri Çağrı Merkezi tecrübesine sahip, Çağrı merkezlerinin VIP, özel segment müşterilerine hizmet vermiş ve satış ikna gruplarında tecrübe edinmiş,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.         Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Ankara, Bursa, ... Sinpaş Holding
SATIŞ TEMSİLCİSİSinpaş Holding
SİNPAŞ HOLDİNG GELECEĞİN SATIŞÇILARINI ARIYOR... 44 yıllık deneyimiyle gayrimenkul sektörüne öncülük eden Sinpaş, eğitime, gençlere ve öğrenmeye verdiği değerle ''SİNPAŞ ÖĞRENME MERKEZİ '' bünyesinde satıcı eğitimlerine başlıyor. Sinpaş, bu programla, seçilen genç yetenekleri eğitime tabi tutarak, eğitim sürecini başarı ile tamamlayan adaylara iş imkanı sunmayı hedefliyor.  Minimum Ön Lisans mezunu  Öğrenmeye ve gelişime açık,  Satışçılığı meslek edinmek isteyen,  En fazla 3 yıl iş tecrübesi olan,  MS Office Programlarını etkin kullanabilen,  İletişim ve ikna becerisi yüksek,  Analitik yönü kuvvetli ve problem çözme becerisi olan, Takım çalışmasına yatkın, Takip ve koordinasyon yeteneği güçlü, Tercihen yabancı dil bilen, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanmayı kabul eden,  Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da minimum 3 yıl tecilli olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin güncel fotoğraflı olması rica olunur.Son Başvuru Tarihi: 15.02.2018
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
GARSONSinpaş Holding
Sinpaş Holding genel merkez binasında görevlendirmek üzere ''Garson'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Tercihen yiyecek, içecek, hizmet sektöründe çalışmış, konusunda 3 yıl deneyimli,Üst düzey yöneticilere ve misafirlere servis yapabilecek, Müşteri memnuniyet odaklı, Güleryüzlü, kişisel görünümüne önem veren, Not : Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların CV'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yönetici deneyimi olan,Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PAZARLAMA YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Yapı genel merkezde görevlendirilmek üzere ''Pazarlama Yönetmeni'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme sektöründe en az 5 yıl deneyimi olan, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Performans odaklı kampanya süreci yürütebilecek, Tercihen CRM MS Dynamics kullanabilen, Kampanya kurgularını yönetebilecek, Sayısal rapor hazırlamayı ve okumayı bilen, E-mail marketing kampanyaları hakkında tecrübeli, Dijital medya satınalma süreçlerine hakim, Tercihen banner, web sitesi, mailing tasarım operasyon süreçlerinde bulunmuş,Gerilla - alternatif pazarlama kanallarını kullanmış, Ms Office uygulamalarına çok iyi derecede hakim, Yeniliklere ve gelişime açık, sektördeki fırsatları takip eden ve mevcut duruma adapte edebilen, Kişisel motivasyonu yüksek, dinamik, sonuç odaklı, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,Tercihen İngilizce bilen Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME SORUMLUSU Ankara Sinpaş Holding
İŞLETME SORUMLUSUSinpaş Holding
Ankara - Altınoran Çarşı AVM yönetiminde görevlendirilmek üzere"İşletme Sorumlusu" aramaktayız. Adayda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir; Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bina yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ankara'da ikamet eden,  Bay.   İlgili pozisyonda; vardiya saatleri: 08:00-18:00 / 14:00-22:00'dir.Haftasonu dahil vardiyalı çalışılmaktadır (1 gün izin yapılmaktadır).Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketleri için Ankara projelerinde görev almak üzere “Satış Temsilcisi” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EĞLENCE MERKEZİ SORUMLUSU Ankara Sinpaş Holding
EĞLENCE MERKEZİ SORUMLUSUSinpaş Holding
Ankara - Altınoran Çarşı AVM yönetiminde görevlendirilmek üzere"Eğlence Merkezi Sorumlusu" aramaktayız. Adayda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir; Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Eğlence Merkezi ya da çocuk oyun alanı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ankara'da ikamet eden   İlgili pozisyonda; vardiya saatleri: 08:00-18:00 / 14:00-22:00'dir.Haftasonu dahil vardiyalı çalışılmaktadır (1 gün izin yapılmaktadır).Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - DENİZLİ Denizli Sinpaş Holding
SATIŞ TEMSİLCİSİ - DENİZLİSinpaş Holding
Sinpaş Yapı'nın Denizli'de bulunan projesinde görev almak üzere  “Satış Temsilcisi” aranmaktadır.Gayrimenkul sektöründe satış deneyimine sahip olan, İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,MS Office programlarına hakim, Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve pazarlık etme becerilerine sahip, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Ankara Satış ve Pazarlama Direktörü'aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 10 yıl yönetici deneyimi olan,Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İstanbul'da ikamet eden ama Ankara'ya taşınabilecek ya da Ankara'da ikamet eden,Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSUSinpaş Holding
Sinpaş Holding’in iştiraki olan, Avrupa birliği ülkelerinde Türk ihraç ürünlerinin pazarlanmasını ve bu maksatla Avrupa birliği ülkelerinde merkezler oluşturulmasını, işletilmesini hedefleyen İstanbul merkezli şirketimizin satış pazarlama kadrosu için ''Satış ve Pazarlama Sorumlusu'' aranmaktadır.   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış / Pazarlama alanlarında en az 5 yıl deneyimi olan, Özellikle Ticari alan kiralama konusunda deneyim sahibi,  İngilizce veya Almanca bilen, Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı