Sinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PROJE YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PROJE YÖNETMENİSinpaş Holding
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''Gayrimenkul Geliştirme Süreçleri - Proje Yönetmeni" aranmaktadır. Üniversitelerin 'Mimarlık' bölümlerinden mezun tercihen Yüksek Lisans yapmış, En az 5 yıl mesleki deneyimi olan, Tasatım ve uygulama projelerinde deneyimli, Mimarı proje ve disiplinler arası (İnşaat, mekanik, elektrik) proje yönetimi ve koordinasyonu yürütecek, Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi konularında başarılı, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın,girişken ve işini yönetebilen, Çözüm ve sonuç odaklı, prezentabl, İyi derecede Autocad bilen ve Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPARTMAN ASİSTANI İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
DEPARTMAN ASİSTANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere "Departman Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.Lise veya Önlisans mezunu,Departman ve/veya Yönetici Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,MS Office uygulamalarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın,Çalışma yeri: Holding Binası Beşiktaş'tır.Not: Sigara içilmemesi ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNŞAAT MÜHENDİSİ (SAHA) Ankara Sinpaş Holding
İNŞAAT MÜHENDİSİ (SAHA)Sinpaş Holding
Ankara'da bulunan prestijli bir projemizde görevlendirilmek üzere dönemsel 'İnşaat Mühendisi (Saha)' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.   Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Üst yapı projelerin ince ve kaba işler uygulamalarında en az 5 yıl deneyimli, Ekip ruhu ile iş idaresi, üretimde detay ve zaman yönetimi konusunda deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Ankara'da ikamet eden/edebilecek,Not: Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
MUHASEBE UZMANISinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Muhasebe Sorumlusu" aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Microsoft Navision muhasebe programını bilen ve inşaat sektörü deneyimli, Muhasebe alanında minimum 3 yıl deneyimi olan, Tercihen SMMM stajyeri veya belgesi olan, Muhasebe tek düzen hesap planına vakıf ve mevzuata hakim, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
İŞLETME SORUMLUSUSinpaş Holding
Deposite AVM yönetiminde görevlendirilmek üzere "İşletme Sorumlusu" aramaktayız. Adayda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir;  Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bina yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, Avrupa Yakasında ikamet eden,  Bay.  İlgili pozisyonda; Vardiya saatleri: 08:00-18:00 / 13:00-22:00'dir.Haftasonu dahil vardiyalı çalışılmaktadır (1 gün izin yapılmaktadır).Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA MÜDÜRÜ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
PAZARLAMA MÜDÜRÜSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere Ankara Bölge Müdürlüğü için ''Pazarlama Müdürü'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme sektöründe en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Rakiplerin analizi ve fırsat tespitlerinin raporlamalarını yapacak, Yeni pazarlama kanalları açılmasına yönelik projeler geliştirebilecek, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Saha çalışmalarını yönetecek, İletişim becerileri yüksek, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek.Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
DİJİTAL PAZARLAMA MÜDÜRÜSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul Genel Merkez için ''Dijital Pazarlama Müdürü'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme sektöründe en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Rakiplerin analizi ve fırsat tespitlerinin raporlamalarını yapacak, Yeni pazarlama kanalları açılmasına yönelik projeler geliştirebilecek, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, CRM ve E-Ticaret projeleri geliştirilmesi ve yönetilmesi konusunda tecrübeli, Saha çalışmalarını yönetecek, İletişim becerileri yüksek, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜ Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO A.Ş.
SATIŞ PAZARLAMA DİREKTÖRÜSinpaş GYO A.Ş.
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Ankara Satış ve Pazarlama Direktörü' aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlama ve satışı ile ilgili alanlarda en az 10 yıl yönetici deneyimi olan, Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İstanbul'da ikamet eden ama Ankara'ya taşınabilecek ya da Ankara'da ikamet eden,Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞANTİYE KONTROL MÜDÜRÜ Ankara Sinpaş Holding
ŞANTİYE KONTROL MÜDÜRÜSinpaş Holding
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan şirketimizin Ankara'da yürütmekte olduğu projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''Şantiye Kontrol Müdürü'' aranmaktadır.  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yılı yöneticilik olmak üzere asgari 15 yıllık mesleki deneyimi olan, Yüksek katlı konut inşaat projelerinde minimum 10 yıl tecrübeli  ( Proje Direktörü / Proje Müdürü pozisyonlarında görev almış) Yüksek yapı çözümleri ve cephe uygulamaları konularına hâkim, Problem çözme, planlama, organizasyon ve yöneticilik yetkinlikleri gelişmiş Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi ve maliyet yönetimi konularında başarılı, Müşteri ve sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli Tüm iş bitirme ve referanslarını proje detayları ile verebilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Tercihen İngilizce bilgisine sahip Ankara’ da ikamet eden / edebilecek Aktif araç kullanabilen, ehliyet sahibi Seyahat engeli olmayan Sigara kullanmayan Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Tercihen 45 yaşını aşmamışNot:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Denizli SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Yapı Denizli - Aqua City projesinde değerlendirilmek üzere 'Satış Temsilcisi' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.    Üniversitelerin ilgili lisans yada önlisans bölümlerinden mezun,        Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2 yıl satış deneyimine sahip,        Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek,        MS office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,         Tercihen İngilizce bilgisine sahip.     NOT : Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.          Cumartesi-Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
MAKİNE MÜHENDİSİSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satınalma & Lojistik Yönetmeni" aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Satınalma alanında min. 7 yıl tecrübeli, Konut şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ve Autocad iyi şekilde kullanabilen, Takım çalışmasına inanan, prezantablNot: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PAZARLAMA MÜDÜRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinde Mülk Gayrimenul bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Pazarlama Müdürü' aramaktayız.  Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ticari gayrimenkul sektöründe en az 7 yıl yönetici olarak çalışmış, Tecihen parakende sektöründe görev almış, Ticari binaların kiralanmaya yönelik faaliyetlerinin planlanması, Proje Yöneticileri ile bütçe planlamalarının yapılması, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ÇAĞRI MERKEZİ&MÜŞTERİ TEMSİLCİSİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı bünyesinde, Satış pozisyonlarında görevlendirilecek Çağrı Merkezi Elemanı& Müşteri Temsilcisi aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.  Tercihen ön lisans yada lisans mezunu, En az 1 yıl Çağrı Merkezi deneyimine sahip, telemarketing alanında deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, İletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office programlarına hakim.Not : Çalışma Yeri Sinpaş Plaza-Beşiktaş'tır.         Cumartesi- Pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır.         Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.         Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PROJE YÖNETMENİSinpaş Holding
Türkiye’nin  öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip ''İdari İzin Süreçleri - Proje Yönetmeni" aranmaktadır. Üniversitelerin 'Mimarlık' bölümlerinden mezun tercihen Yüksek Lisans yapmış, En az 5 yıl mesleki deneyimi olan, Tercihen imar kanunu ve mevzuatlarına hakim, Proje ruhsat süreçleri ve Resmi kurum ilişkileri konusunda tecrübeli, Planlama, koordinasyon, zaman yönetimi konularında başarılı, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın,girişken ve işini yönetebilen, Çözüm ve sonuç odaklı, prezentabl, İyi derecede Autocad bilen ve Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde görrevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “İnsan Kaynakları Yönetmeni" aranmaktadır.• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• İnsan Kaynakları alanında 3 yılı Uzman olmak üzere toplam 7 yıl tecrübeli,• İnsan Kaynakları' nın işe alım, eğitim, performans değerlendirme konularında aktif rol almış,• Sosyal Sigortalar, İŞKUR, İş Sağlığı ve Güvenliği ve çalışma hayatı ile ilgili iş hukuku mevzuat ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi,• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,• Güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip,• Sorumlu, sonuç odaklı ve takipçi,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• Analitik düşünme ve iletişim yönü kuvvetli, sonuç ve çözüm odaklı,• Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,• Ms Office ve ERP programlarını iyi derecede kullanabilen.Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
REKLAM MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Sinpaş GYO
REKLAM MÜDÜRÜSinpaş GYO
Türkiye’nin öncü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.' nde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Reklam Müdürü" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Pazarlama bölümünden mezun, Tercihen MBA ya da Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmış, Pazarlama alanında en az 5 yıl yönetici olarak çalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Prezentabl, iletişim becerileri yüksek, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkınNot: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
GENEL BAŞVURUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
İlanımız tam zamanlı pozisyonlar için, bir GENEL BAŞVURU ilanıdır.Başvurular, SİNPAŞ GRUBU bünyesinde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeyealınacak ve kariyerinize uygun olması halinde sizinle temas kurulacaktır.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.Not: İlgilendiğiniz pozisyonu önyazı da belirtmenizi rica ederiz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı