Son Arama SonuçlarıSinpaş Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık birikime ve uzmanlığa sahip olan Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding Ankara’da kuruldu. 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü'nü İstanbul'a taşıdı.
 
Kendi yolunu çizmek, farklı olmak, fark yaratmak için 40 yıl önce yola çıkan Sinpaş Holding, sanayi ve hizmet alanındaki şirketlerimiz ve gayrimenkul geliştirme alanındaki seçkin projelerimiz ile yeni ve modern Türkiye’nin temellerini atan lider holdinglerden biridir.
 
Sinpaş Holding olarak seramikten kalsite, banyodan mutfak mobilyasına en kaliteli ürünlerle, doğayla iç içe yaşam projelerinden, iş dünyasına yeni bir bakış açısı sunan ticari gayrimenkul projelerine sahip 23 şirketi ve bugüne kadar hayata geçirdiği 33 farklı proje ile yüzbinlerce kişinin hayatına dokunduk.
 
2006 yılı sonunda konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili düzenlemelerine halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak kurulan Sinpaş GYO çatısı altında yürütmeye başladık. Bu tarih itibariyle, Holding’in kurulan ilk şirketi olan Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Ş ile birlikte, konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandık.
 
İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanarak yeni projeler hayata geçiren şirketlerimiz, Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama” misyonunu da üstlenerek katma değer yaratan yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'deki toplam seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üreten, seramiğin Türkiye’deki lokomotif şirketi Seranit, üç fabrikasında üretmiş olduğu 17 milyon metrekare kaliteli seramiği dünyanın 36 ülkesine ihraç eden bir dünya markasıdır.
 
Endüstriyel mineral üretimi alanında faaliyet gösteren Mikron’s, dünyanın en saf ve beyaz kalsitini üreterek Avrupa’nın en büyük 5 üreticisi arasında bulunmaktadır.
SAF GYO, İstanbul’un en prestijli karma projelerinden Akasya Acıbadem ile Cannes’da gerçekleştirilen uluslararası MIPIM organizasyonunda 50 bin kişinin oy kullandığı “People’s Choice Awards” kategorisinde yapılan halk oylamaları sonucu 32 proje arasından birinci seçilmiştir. Şirketin piyasa değeri 31.12.2011 itibari ile 1,2 milyar TL’dir. Bu büyüklüğüyle Şirket, sektörün ilk beş GYO’su arasında yerini almıştır.
 
Sanayi, hizmet ve ticari gayrimenkul alanındaki 40 yıllık tecrübemizi Avrupa’nın en önemli ülkelerinden Almanya’nın finans, fuar ve ticaret merkezi olan Frankfurt’a taşıdık. Tüm fonksiyonları bir arada barındıran muhteşem bir yapı sistemi olan OS-WE ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde Neckermann Area olarak bilinen yerleşkeyi bir ticaret ve lojistik üssü olarak konumlandırıyoruz.
 
Son teknolojik gelişmeleri izleyerek yapılan yatırımlar yanında, teknolojiyi anlamlı hale getiren insan kaynağına verilen önem, grubumuzun en güçlü yönleri arasındadır. Eğitimli ve yetenekli yönetim kadromuz ve deneyimli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını bilgi ve deneyimleriyle birleştirerek bugün ki başarının temel taşlarını oluşturmuşlardır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuSinpaş Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PAZARLAMA YÖNETMENİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
PAZARLAMA YÖNETMENİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı projelerinde görevlendirilmek üzere Ankara Bölge Müdürlüğü için ''Pazarlama Yönetmeni'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sağlaması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme alanlarında en az 3 yıl yönetici olarak çalışmış,Rakiplerin analizi ve fırsat tespitlerinin raporlamalarını yapacak, Yeni pazarlama kanalları açılmasına yönelik projeler geliştirebilecek, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Saha çalışmalarını yönetecek, İletişim becerileri yüksek, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek. Not:Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKER - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
MEKANİK TEKNİKER - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Yapı bünyesinde Ankara' da görevlendirilmek üzere 'Mekanik Tekniker' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun Lüks konut projelerinde Mekanik Tekniker olarak en az 5 yıl çalışmış Yangın tesisatı, merkezi ve münferit ısıtma sistemleri, sıhhi tesisat, klima , vrv, havalandırma tesisatları konusunda bilgiliMetraj, hakediş ve proje yönetimi konularından tecrübeli Takım çalışmasına uygun Esnek çalışma saatlerine uyumlu Ankara'da ikamet eden / edebilecek Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANISinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketinde görevlendirmek üzere  ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İş takibi ve analiz yeteneği yüksek, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, yoğun çalışma temposuna uyabilen, sonuç odaklı ve dinamik çalışabilen.Not: Sigara içilmemesi ön koşuldur.       Adayların CV' lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
ELEKTRİK TEKNİKERİ - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Yapı'nın Ankara'da bulunan projelerinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknikeri'' aranmaktadır.Adaylarda bulunması gereken özellikler aşağıdaki gibidir:En az lise, tercihen önlisans mezunu, Konut sektöründe A-G-Z-A sistemlerinde deneyimi bulunan, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK İŞLERİ KISIM ŞEFİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
ELEKTRİK İŞLERİ KISIM ŞEFİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı bünyesinde devam eden Ankara projelerimizde görevlendirilmek üzere "Elektrik İşleri Kısım Şefi" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Konut sektöründe min. 10 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Autocad ve MS Office programlarına hâkim, Tercihen Ankara'da ikamet eden. Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA SORUMLUSU İstanbul(Avr.) SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
PAZARLAMA SORUMLUSUSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİCARET A.Ş.
Sinpaş Holding genel merkezde görevlendirilmek üzere ''Pazarlama Sorumlusu'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme sektöründe en az 2 yıl çalışmış, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Facebook, Retargeting ve dijital pazarlama alanında bilgi sahibi, Google adwords ve Google Analytics konusunda bilgili, Kampanya kurgularını yönetebilecek, İletişim ve analitik becerileri yüksek, Ajanslarla ve şirket içi departmanlarla ortak proje yürütebilecek, Sayısal rapor hazırlamayı ve okumayı bilen, E-mail marketing kampanyaları hakkında tecrübeli, Tercihen banner, web sitesi, mailing tasarım operasyon süreçlerinde bulunmuş,Facebook, twitter ve instagram reklamlarının yönetimi konusunda tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, Yeniliklere ve gelişime açık, sektördeki fırsatları takip eden ve mevcut duruma adapte edebilen, Kişisel motivasyonu yüksek, dinamik, sonuç odaklı, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,Tercihen İngilizce bilen Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİSinpaş Holding
Sinpaş Holding grup şirketlerinden Simya A.Ş.'nin Halkalı projelerinde görevlendirilmek üzere ''Müşteri İlişkileri Yetkilisi'' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip, Konusuyla ilgili aktif raporlama yapabilecek, MS Office programlarına hakim, Prezantabl, motivasyonu yüksek, iletişim yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti kuvvetli, Yenilikçi yaklaşımı benimsemiş ve gelişmeleri takip eden, Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI-İSTANBUL İstanbul(Asya) Sinpaş GYO
SATIŞ ASİSTANI-İSTANBULSinpaş GYO
Sinpaş GYO şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan projelerinde görev almak üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Asistanı" aranmaktadır.Lise veya Önlisans mezunu,Departman ve/veya Satış Asistanlığı konularında en az 2 yıl deneyim sahibi,Satış bölümü yönetici ve çalışanları asiste edecek,MS Office uygulamalarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, Haftasonu çalışıp, hafta içi bir gün izin sistemiyle çalışabilecek.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DANIŞMANLIK YÖNETMENİ Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
TEKNİK DANIŞMANLIK YÖNETMENİSİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Sinpaş Yapı Ankara rojelerimizde görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisi / Mimar arayışımız bulunmaktadır. "Teknik Danışmanlık Yönetmeni" pozisyonu için adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.- Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarllık bölümlerinden mezun,- Şantiye uygulamalarında en az 10 yıl tecrübeli,- Problem çözme kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,- Ms Office ve Autocad programlarını iyi şekilde kullanabilen,- Takım çalışmasına inanan, prezentabl.Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DANIŞMANLIK YETKİLİSİ (İNŞAAT TEKNİKERİ) Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
TEKNİK DANIŞMANLIK YETKİLİSİ (İNŞAAT TEKNİKERİ)SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ ve TİC.A.Ş.
Sinpaş Yapı bünyesinde Altınoran projemizde değerlendirilmek üzere 'Teknik Danışmanlık Yetkilisi (İnşaat Teknikeri)' aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir.İnşaat Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Şantiye uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, Problem çözme kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı, Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Takım çalışmasına inanan, prezentabl. Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME SORUMLUSU Ankara Sinpaş Holding
İŞLETME SORUMLUSUSinpaş Holding
Ankara - Altınoran Çarşı AVM yönetiminde görevlendirilmek üzere"İşletme Sorumlusu" aramaktayız. Adayda bulunması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir; Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bina yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Müşteri taleplerine cevap vererek, iş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ankara'da ikamet eden,  Bay.   İlgili pozisyonda; vardiya saatleri: 08:00-18:00 / 14:00-22:00'dir.Haftasonu dahil vardiyalı çalışılmaktadır (1 gün izin yapılmaktadır).Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.       Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
PAZARLAMA YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Yapı genel merkezde görevlendirilmek üzere ''Pazarlama Yönetmeni'' aramaktayız. Pozisyona başvuracak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut pazarlaması ve ürün geliştirme sektöründe en az 5 yıl deneyimi olan, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Performans odaklı kampanya süreci yürütebilecek, Tercihen CRM MS Dynamics kullanabilen, Kampanya kurgularını yönetebilecek, Sayısal rapor hazırlamayı ve okumayı bilen, E-mail marketing kampanyaları hakkında tecrübeli, Dijital medya satınalma süreçlerine hakim, Tercihen banner, web sitesi, mailing tasarım operasyon süreçlerinde bulunmuş,Gerilla - alternatif pazarlama kanallarını kullanmış, Ms Office uygulamalarına çok iyi derecede hakim, Yeniliklere ve gelişime açık, sektördeki fırsatları takip eden ve mevcut duruma adapte edebilen, Kişisel motivasyonu yüksek, dinamik, sonuç odaklı, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,Tercihen İngilizce bilen Not: Sigara içilmemesi ve erkek adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AVUKAT Ankara, İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
AVUKATSinpaş Holding
Sinpaş Holding Genel Merkezde görevlendirilmek üzere, artan iş hacmi doğrultusunda büyüyen ekimiz için 'Avukat' aramaktayız. Adayların sahip olması gereken özellikler ve işin tanımı aşağıdaki gibidir. Üniversitelerin Hukuk bölümünden mezun, Mesleğinde  en az 5 yıl deneyimli, Tercihen gayrimenkul sektörü deneyimi olan, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku ve Tüketici Hakları Mevzuatı bilgisine sahip,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibi, planlama, zaman yönetimi ve raporlama becerileri kuvvetli, Analitik ve sonuç odaklı, Aktif araç kullanabilen. Not: Sigara kullanmaması ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ - ANKARA Ankara Sinpaş Holding
MEKANİK TEKNİSYENİ - ANKARASinpaş Holding
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden olan Mülk Gayrimenkul Yatırım bünyesinde Altınoran Çarşı'da görevlendirilmek üzere ''Mekanik Teknikeri/Teknisyeni'' aramaktayız.En az lise, tercihen önlisans programlarının ilgili bölümlerinden (İklimlendirme-Soğutma, Makina vb.) mezun,Mekanik tesis yönetimi ve mekanik tesisat konusunda 5 yıl deneyimli, Mekanik tesisat imalatı ve kayak yapmayı bilen, Problem çözme yeteneği olan, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
SATIŞ MÜDÜRÜSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyemizdeki yeni projelerimizde ve 2. el satış projelerimizde değerlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'Satış Müdürü' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konut satışı ile ilgili alanlarda en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, Satış ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış raporlama konusunda deneyimli, Mecra ve ajans yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) konusunda uzman, Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, Temsil kabiliyeti yüksek, dış görüşünüşe önem veren, prezantabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Not:Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL KOORDİNATÖR İstanbul(Avr.), ... Sinpaş Holding
GENEL KOORDİNATÖRSinpaş Holding
Sinpaş Holding bünyesinde yeni kurulan şirketimizde görevlendirilmek üzere  aşağıda belirtilen niteliklere sahip  '' Genel Koordinatör '' aranmaktadır.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Uluslararası Ticaret v.b. bölümlerinden mezun,İthalat, İhracat ve Pazarlama Yönetimi konularında 5 yılı yöneticilik olmak üzere en az 10 yıl deneyimi olan,Çok iyi seviyede Almanca bilen, (Ayrıca İngilizce bilgisi de tercih sebebidir)Daha önce yeni kurulmuş bir organizasyonun baştan sona süreçlerini kurmuş olan, Ekip kurma ve yönetme yeteneği olan, hedef ve sonuç odaklı ve insiyatif alabilen,İşletme yönetimi, personel yönetimi, depo/showroom yönetimi konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün, temsil yeteneği olan, iletişim yönü güçlü,   Seyahat engeli olmayan Not: Sigara içilmemesi ve adayların askerliğini yapmış olması ön koşuldur.Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ PAZARLAMA UZMANI/YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
KURUMSAL SATIŞ PAZARLAMA UZMANI/YÖNETMENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding Genel Merkez'de görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kurumsal Satış Pazarlama Uzmanı/Yönetmeni" aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İnşaat sektörü deneyimli, Kurumsal satış alanında min. 3 yıl deneyimi olan, Microsoft Office programlarını iyi derece bilen, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, titiz, sorumluluk sahibi, prezentabl,İkna kabiliyeti yüksek,hedef ve sonuç odaklı, Satış tecrübesi ve pazarlama nosyonu olan, operasyonu yönetebilecek, Araç kullanabilen. Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması ön koşuldur.        Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI Ankara SİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANISİNPAŞ YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİC. A.Ş
Sinpaş Yapı  ANKARA projelerinde değerlendirmek üzere"Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı / Yönetmeni" aramaktayız. Başvuru yapacak adayların sahip olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.- Üniversitelerin lisans/önlisans bölümlerinden mezun,- Tercihen MS Dynamics programında tecrübeli,- Müşteri ilişkileri, CRM ve satış süreçlerinde en az 5 yıllık deneyim sahibi,- Konut sektöründe satış sonrası süreçlerde deneyimli, -Problem çözme kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri süreçlerinde başarılı,- Sektör ve piyasadaki gelişmeleri takip eden,- Raporlama ve analiz süreçlerinde tecrübeli,- Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen,- Takım çalışmasına inanan, prezentabl,- Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan.NOT : Başvuru yapacak adayların sigara kullanmaması ve erkek adayların askerlik engelinin bulunmaması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ/TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
ELEKTRİK TEKNİSYENİ/TEKNİKERİSinpaş Holding
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden olan ''Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.''bünyesinde Halkalı bölgesinde bulunan projelerinde görevlendirilmek üzere ''Elektrik Teknikeri/Teknisyeni'' aramaktayız.En az lise, tercihen önlisans elektrik bölümü mezunu,Elektrik teknisyeni ya da teknikeri olarak en az 3 yıl deneyimli,Genel site - bina sistemleri alt yapılarını bilen, Akıllı bina konseptindeki modern elektrik, koruyucu ve bakım prosedürlerine hakim,Problem çözme yeteneği olan, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Sinpaş Holding
MEKANİK TEKNİKERİ/TEKNİSYENİSinpaş Holding
Sinpaş Holding Grup Şirketlerinden olan ''Simya Rezidans ve Yönetim Sistemleri A.Ş.''bünyesinde Halkalı bölgesinde bulunan projelerinde görevlendirilmek üzere ''Mekanik Teknikeri/Teknisyeni'' aramaktayız.En az lise, tercihen önlisans programlarının ilgili bölümlerinden (İklimlendirme-Soğutma, Makina vb.) mezun,Mekanik tesis yönetimi ve mekanik tesisat konusunda en az 2 yıl deneyimli, Bina otomasyonu hakkında bilgi sahibi, Problem çözme yeteneği olan, Not: Başvuran adayların sigara kullanmaması ve askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı