SLAM TEKSTİL  

Şirket Bilgileri

http://

SLAM TEKSTİL


SLAM TEKSTİL İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Elemanı Bursa SLAM TEKSTİL
Planlama ElemanıSLAM TEKSTİL
 ·         Üniversite mezunu tercihen Tekstil Teknolojisi Bölümü Mezunu·         Çok İyi seviyede İngilizce bilen (Anadili gibi okuma - yazma ve konuşabilen)·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş,·         Sipariş  ve üretim planlama arasındaki akışı ve takibi sağlayabilecek,·         İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Analitik ve planlama gücü yüksek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fason Kalite Kontrol Elemanı Bursa SLAM TEKSTİL
Fason Kalite Kontrol ElemanıSLAM TEKSTİL
  Lise veya tercihen Tekstil Meslek Yüksek Okulu Mezunu İhracat sektöründe gömlek üretimi, kalite kontrolü ve dikim takipçiliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli Gömlek konusunda; Kesim,Dikim, Baskı, Nakış, Ütü, Paket vb. üretim aşamalarından yükleme tarihine kadar ki süreci yönetebilen, Gömlek konusunda dikiş kalıp düzeyinde yeterli bilgiye sahip Fason Atölyelerindeki üretim aşamalarını takip edebilecek, Performansların günlük olarak doğru bir şekilde raporlayabilen, matematik hesaplamaları iyi Kalite konusunda bilgili ve çok dikkatli Takip yeteneği en önemli özelliği olan Esnek çalışma saatlerine uyumlu, seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına önem veren Bursa’da ikamet edenler tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Model Kalıp Elemanı Bursa SLAM TEKSTİL
Model Kalıp ElemanıSLAM TEKSTİL
Model Kalıp ElemanıSlam Textilproduktion Gmbh Bursa Şubesi 1999 Yılından İtibaren Türk Alman Ortaklı Kurulmuş Olup. Konfeksiyon Sektöründe Erkek Gömleği İhracatı Yapmaktadır. Artan Taleplerimizi Ve Firmamızın Büyüyen Yapısında , Erkek Gömleği Konusunda çalışmak üzere takım arkadaşları Arıyoruz.  Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Tekstil ve Konfeksiyon bölümü mezunu, Çok iyi derecede MODEL KALIP çıkarma bilgisine sahip Tercihen GERBER Programını bilen, En az 4 - 5  yıl tecrübeli,  Dikkatli  ve titiz çalışan Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı