Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou 

Şirket Bilgileri

http://www.sml.com

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.


Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Offset Süpervisör İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
Offset SüpervisörSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan yurtdışı merkezli fabrikamızın Ofset Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip"Ofset Süpervisör"ü aramaktayız.* Mühendis(tercihen Makine veya Endüstri bölümü) * Üretim tesislerinde görev yapmış, min. 3 yıllık tecrübeye sahip (tercihen Tekstil veya Otomotiv sektörü)* İngilizce bilen* Planlama, analitik düşünce ve güçlü iletişimi olan * Dinamik, yaratıcı, problem çözen, sonuç odaklı- Sürekli iyileştirme ve kalite odaklı çalışabilen* Takım çalışmasına yatkın* Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen* MRP konusunda bilgi sahibi* Bay (Askerliğini tamamlamış) * İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
Satış ve Pazarlama UzmanıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimiz Satış-Pazarlama departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.• Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.• Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, • Satış alanında Min. 2-3 yıl deneyimli,• İletişimi güçlü, insan ilişkileri kuvvetli,• İyi düzeyde İngilizce bilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,• Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
Üretim OperatörüSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Üretim bölümünde Ofset, Dokuma, RFID Etiket ve PFL-Kumaş Baskı(Yıkama Talimatı) gibi çeşitli bölümlerde  görev alacak,deneyimli veya yetiştirilmek üzere "Üretim Personeli" çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı