Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou 

Şirket Bilgileri

http://www.sml.com

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.


Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
İnsan Kaynakları UzmanıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden Global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin, "İnsan Kaynakları ve İdari İşler" departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "İnsan Kaynakları Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen İnsan kaynakları'nın tüm süreçlerinde ya da "Personel Özlük İşleri" ve "İşe alım" tarafında min. 2-3 yıl deneyim sahibi, Logo Tiger programına hakim, Gerektiğinde İdari İşler konularında bölüm içinde destek vererek, back up olabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, ikna yeteneği ve organizasyon yeteneği güçlü,  Ekip uyumuna önem veren, iletişimi kuvvetli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Ürün Geliştirme UzmanıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFIDçözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Ürün Geliştirme Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Ürün Geliştirme Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.• Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu.• Office programlarını kullanabilen,• Min. 1 yıl Ürün Geliştirme deneyimli,• İletişim yeteneği yüksek, problem çözmede iyi, detaylarda dikkatli, analitik,• İngilizce yazma / konuşma (İyi düzeyde)• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden• Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou
Satınalma UzmanıSml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin, Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "Satınalma Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. Üniversite mezunu, tercihen Dış Ticaret veya Mühendislik fakültelerinden mezun,  Satınalma konusunda, benzer üretim firmalarında min. 1-2 yıl deneyim sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, ikna yeteneği ve ileşimi güçlü, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı