Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou 

Şirket Bilgileri

http://www.sml.com

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.


Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Ürün Geliştirme UzmanıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFIDçözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Ürün Geliştirme Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Ürün Geliştirme Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.• Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu.• Office programlarını kullanabilen,• Min. 1 yıl Ürün Geliştirme deneyimli,• İletişim yeteneği yüksek, problem çözmede iyi, detaylarda dikkatli, analitik,• İngilizce yazma / konuşma (İyi düzeyde)• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden• Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou
Satınalma UzmanıSml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin, Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "Satınalma Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. Üniversite mezunu, tercihen Dış Ticaret veya Mühendislik fakültelerinden mezun,  Satınalma konusunda, benzer üretim firmalarında min. 1-2 yıl deneyim sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, ikna yeteneği ve ileşimi güçlü, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Satış ve Pazarlama UzmanıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimiz Satış-Pazarlama departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.• Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.• Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, • Satış alanında Min. 2-3 yıl deneyimli,• İletişimi güçlü, insan ilişkileri kuvvetli,• İyi düzeyde İngilizce bilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,• Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Personeli İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Kalite Kontrol PersoneliSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFIDçözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizde Üretim departmanlarının Kalite bölümünde çalışmak üzere, 'Kalite Kontrol Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.• En az Lise mezunu,• Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, • Tercihen Etiket sektöründe veya Üretim firmalarında Kalite Kontrol'de min. 1-2 yıl deneyimli,• Yoğun iş temposuna uyumlu,• İletişim yeteneği iyi, dikkatli ve titiz,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,• Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Personeli İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Veri Giriş PersoneliSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Veri Giriş Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar• Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu.• Office programlarını kullanabilen,• Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde veri girişinde deneyimli,• İletişim yeteneği yüksek, detaylarda dikkatli, analitik,• Tercihen İngilizce min. orta düzeyde bilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden• Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Baskı Makinesi Operatörü İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Baskı Makinesi OperatörüSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındakiihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Üretim departmanlarından "Yıkama Talimatı Baskı- PFL" bölümünde  görev alacak, "Baskı Operatörleri" aramaktayız· Tercihen Lise mezunu,· Etiket sektöründe min. 1-2 yıl baskı deneyimli, ( Flexo, Letter Press, Kuş gibi Rotary Baskı makinelerinde çalışmış.)· Vardiyalı çalışabilecek, ( 2 Vardiya; 07:30-15:30 ve 15:30-23:30 )· Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,· Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı