Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou 

Şirket Bilgileri

http://www.sml.com

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.


Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kumaş Baskı Operatörü (PFL) İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Kumaş Baskı Operatörü (PFL)Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Üretim departmanlarından PFL Kumaş Baskı  bölümünde  görev alacak, deneyimli "Kumaş Baskı Operatörü" çalışma arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Personeli İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou
Üretim PersoneliSml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Üretim bölümünde  çeşitli alanlarda  görev alacak deneyimli / deneyimsiz Üretim Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sr. Sales Manager İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Sr. Sales ManagerSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML is a global apparel branding and packaging company serving an international clientele consisting of top fashion brands and some of the largest retailers in the World. Our wide range of high quality products include woven labels, printed fabric labels, EAS, RFID, heat transfers, printed paper products, packaging, and specialty trim. With presence in over 30 countries, we are committed to effectively and efficiently serving the worldwide needs of our clients. We are looking for a "Sr. Sales Manager" who has below qualification;The Sr. Sales Manager of Sales will be a full time/Employee position with a base salary and variable compensation structure.  This position will be responsible for building and executing a sales pipeline of in Turkey.  This position will work closely with the Director, Sales & Business Development Europe and the SML GM Turkey and existing SML Group field sales staff and the SML IIS executives to identify, prioritize and capture solutions business around the existing SML IIS product suite. Bachelor’s Degree in Business or Marketing Minimum of 5 years of experience in software solution sales in retail sector.  Selling solutions that included:  customer interaction with solution, retailer system integration, technology deployments that had footprint on-site and in the cloud, data mining and business intelligence Understanding of enterprise software market and customer buying patterns of retailers and brand owners Proven track record in identifying and closing business in new and emerging retail software solution space Thorough understanding of international retail models including supply chain and retail store operations. Internal and external team management Proficient in developing and delivering senior executive presentations that include analysis, value propositions and execution strategy Manage small and large customer profiles Hands on sales executive.  From cold calling to industry event presentations to delivering pipeline reviews to creating professional solution proposals for clients. Excellent written and verbal communication skills Good Technical background in enterprise, mobile and web software
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Maliyet Kontrol UzmanıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimiz Finans-Muhasebe departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Maliyet Kontrol Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.• Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.• Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, (Özellikle Excel)• Üretim firmalarında bu alanda Min. 2 yıl deneyimli,• Tek düzen Muhasebe sistemine hakim,• Ay sonunda yoğun iş temposuna uyumlu,• İletişimi ve organizasyon yeteneği yüksek, dikkatli ve titiz,• Yazışma düzeyinde İngilizce bilgisi (iyi düzeyde),• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,• Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Satış ve Pazarlama UzmanıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimiz Satış-Pazarlama departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.• Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.• Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, • Satış alanında Min. 2-3 yıl deneyimli,• İletişimi güçlü, insan ilişkileri kuvvetli,• İyi düzeyde İngilizce bilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,• Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Personeli İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
Veri Giriş PersoneliSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group Company
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Veri Giriş Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar• Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu.• Office programlarını kullanabilen,• Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde veri girişinde deneyimli,• İletişim yeteneği yüksek, detaylarda dikkatli, analitik,• Tercihen İngilizce min. orta düzeyde bilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden• Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı