Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou 

Şirket Bilgileri

http://www.sml.com

Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.


Sml Etiket ve Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti.- Sml Grou İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
Finans UzmanıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
• Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Finans ile ilgili bölümlerinden mezun• Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli• Microsoft Office programlarını, Logo tercihen AX programını kullanabilen• İyi derecede İngilizce bilen• İş konusunda takipçi, dikkatli, çözüm odaklı, analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, raporlama yönü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış• İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
GrafikerSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin, Grafik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip"Grafiker" takım arkadaşı aramaktayız.En az Lise mezunu, tercihen İlgili bölümlerden mezun,  Benzer üretim firmalarında min. 1-2 yıl deneyim sahibi, Mac bilgisayar kullanabilen, Adobe illüstratör, photoshop ve indesign programlarını bilen,İyi seviyede ingilizce bilen, Analitik, dikkatli, detaycı, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylarda, Askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Personeli İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
Veri Giriş PersoneliSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Veri Giriş Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar• Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu.• Office programlarını kullanabilen,• Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde veri girişinde deneyimli,• İletişim yeteneği yüksek, detaylarda dikkatli, analitik,• Tercihen İngilizce min. orta düzeyde bilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden• Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Sml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
Ürün Geliştirme Uzman YardımcısıSml Etiket ve Aksesuar - Sml Group
SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.Şirketimizin Ürün Geliştirme Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.Lisans veya önlisans mezunu Office programlarını kullanabilen, İletişim yeteneği yüksek, pratik ve analitik düşünebilen,problem çözmede iyi,Ekip çalışmasına yatkın, İngilizce yazışması iyi seviyede olan, Sayısal becerisi iyi ve hesaplamalar yapabilen Tercihen etiket sektöründe deneyimli   İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı