Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2014 mali yılında 17.1 milyar sterlin gelir elde eden  Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 4 milyardan fazla öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri  & Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler & Uzak Ülkeler, Spor & Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 22 binden fazla çalışanıyla, 3 binden farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2014 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  88. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda  Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 2. kuruluşu olarak yer almaktadır. 
 
Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.sofragrup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası

Diğer: Şirket Aracı,Özel Sağlık Sigortası,Hayat Sigortası gibi yan haklar pozisyonlara göre esneklik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Müdürü İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen sektörde 3 yıl deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Tercihen yöneticilik tecrübesi olan, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Tercihen Ümraniye ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; Bay,bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Yöneticisi İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Kalite YöneticisiSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
·         Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Sektörde en az 2 yıl deneyimli,·         Yönetim Sistemleri (ISO 9001:2015, ISO 10002, ISO 50001, TS 18001:2014, ISO 14001) konusunda uzman,·         İleri düzeyde İngilizce bilen,·         Tercihen İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı,·         Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,·         Şirketimizin Hizmet ve Güvenlik projelerinde yer alacak,·         Organizasyon ve planlama becerisi güçlü,·         Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen,·         Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Ankara, İstanbul(Avr.)... Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
StajyerEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
İstanbul Asya/Avrupa, İzmir, Ankara’da bulunan projelerimizde görevlendirilecek,Meslek Yüksekokulu Lojistik bölümünde öğrenci, Takım çalışmasına yatkın, Zorunlu kısa dönem yaz stajı bulunan, İstekli ve başarı hırsına sahip, Öğrenmeyi seven, Kariyer gelişimine katkıda bulunmak isteyen çalışma arkadaşı aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Muhasebe UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
MYO ya da üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye ya da Muhasebe bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen kasa tutma konusunda bilgili, Hadımköy, Beylikdüzü, Kıraç, Avcılar bölgelerinde ikamet eden, Tercihen SMM belgesine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Teknikeri İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda TeknikeriSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Minimum 1 yıl deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, 25-35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Temizlik hizmet sektöründe deneyimi olan, Temizlik proje yöneticiliği konusunda tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli , Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Muhasebe Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
MYO ya da üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye ya da Muhasebe bölümlerinden mezun,Yeni mezun ya da benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi,Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İş Kanunu ve SGK mevzuatları konusunda bilgili ve tecrübeli,Bordro süreçlerinde en az 1 yıllık deneyim sahibi,İş kanununu bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,Excel bilgisi olan, Tercihen SAP kullanabilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Balıkesir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Diyetisyen ya da Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,Tercihen sektörde 2 yıl deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Balıkesir ve Susurluk'ta ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay, bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri İstanbul(Avr.) Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik AmiriEuroserve Güvenlik A.Ş.
İstanbul  Merter, Güngören, Bağcılar, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Tekirdağ/Çorlu’da yer alan projeleimizde görevlendirilmek üzere;•En az önlisans ya da lisans mezunu,•Özel Güvenlik kartına sahip,•Uyumlu çalışma sağlayabilecek,•Yöneticilik vasfı ile çalışacak,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Forklift OperatörüEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Forklift kullanımı ve depoculuk alanlarında en az 1-2 yıllık tecrübeye sahip,Hızlı ve güvenli bir şekilde forklift kullanabilen,Tercihen tütün, gıda veya hızlı tüketim sektöründe çalışmış,Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,40 yaşını aşmamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun, Ofis/rezidans projelerinde aynı görevle çalışmış, Entegre Tesis Yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli, Ekip yönetim tecrübesine sahip, Taşeron ve uzman firma yönetiminde deneyimli, Uzman firma bakım anlaşmaları yapmış ve yönetmiş İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Temizlik hizmet sektöründe deneyimi olan, Temizlik proje yöneticiliği konusunda tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli , Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşları aramaktayız. •Kişinin son 3 ay içerisinde Sigortalı olarak çalışmamış olması, ve İşkur’a kayıtlı işsiz olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Controller İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Financial Reporting ControllerSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bachelor degree in Business Administration / Economics Minimum 3 years of experience in finance/audit  preferably in an audit firm or multinational company,Excellent command of English, both written and spoken, Advanced knowledge in MS Office Applications, SAP FI knowledge is an asset, Proficiency in IFRS and local GAAP, Analytic, attentive and having a good tracking capability Ability to work with deadlines , sets self targets for himself/herself to achieve resultsNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Adana Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Diyetisyen ya da Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,Tercihen sektörde deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Adana - Tufanbeyli'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; Bayan, bay çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Lisans mezunu, Hizmet sektöründe bordro ve özlük işleri uygulamalarında en az 2-3 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede bilen, Raporlama becerisi yüksek, İş Hukuku ve SGK mevzuatlarına hakim, Kanun ve yönetmelikleri, anlama, yorumlama ve uygulama tecrübesi olan,  Ücret, maliyet hesaplamaları ve tazminat hesaplamaları konularında deneyimli,SGK teşvik uygulamaları konularında deneyimli, Programa bağlı kalmadan bordro hesaplaması yapabilecek uzmanlıkta, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Motivasyonu yüksek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , Bay,bayan;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Temizlik hizmet sektöründe deneyimi olan, Temizlik proje yöneticiliği konusunda tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli , Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşları aramaktayız. •Kişinin son 3 ay içerisinde Sigortalı olarak çalışmamış olması, ve İşkur’a kayıtlı işsiz olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Eskişehir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Gıda mevzuatı ile Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemlerinde bilgi ve deneyim sahibiYazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uygun,Sonuç ve çözüm odaklı, düzenli olarak raporlama yapabilecek MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,Tercihen 2 yıl hazır yemek sektöründe deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Müdürü Kocaeli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen sektörde deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Aydın, Muğla Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik GörevlisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
•25-40 yaş aralığında,•Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış,•Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan,•Muğla - Fethiye, Marmaris, Aydın - Kuşadası ve Denizli'de ikamet eden,•Yoğun tempoda çalışabilecek,•Sorumluluk sahibi ve güleryüzlü,•Bay çalışma arkadaşı aramaktayız.•Kişinin son 3 ay içerisinde sigortalı olarak çalışmamış olması,•Kişinin İşkur’a kayıtlı işsiz olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
•En az ilköğretim mezunu,•Benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl tecrübeye sahip, •Hijyen kurallarına önem veren,•Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,•İnsan ilişkileri kuvvetli,•Tercihen son 3 ay içerisinde Sigortalı olarak çalışmamış ve İşkur’a kayıtlı işsiz olan,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Destek Personeli İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis Destek PersoneliEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu,Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen,Ofis işlerine destek olabilecek, Resmi kurumlara evrak getir-götür işi yapacak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Balıkesir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Alakart, fastfood hizmetlerinde tecrübeli, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Balıkesir merkezde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Asistan İstanbul(Avr.) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AsistanSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
·Üniversitelerin halkla ilişkiler, iletişim vb. bölümlerinden mezun,·Benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl tecrübeye sahip,·Planlama analiz etme ve raporlama konularında deneyimli,·Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen (raporlama ve tercümanlık yapabilecek)·İletişimi kuvvetli, prezentabl,temsil kabiliyeti yüksek,·Aktif araç kullanabilen,·25-35 yaş aralığında,·Organizasyon becerileri gelişmiş,·MS Office programlarını kullanabilen,·İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar’da ikamet eden,·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ·Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı