Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2014 mali yılında 17.1 milyar sterlin gelir elde eden  Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 4 milyardan fazla öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri  & Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler & Uzak Ülkeler, Spor & Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 22 binden fazla çalışanıyla, 3 binden farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2014 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  88. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda  Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 2. kuruluşu olarak yer almaktadır. 
 
Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.sofragrup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası

Diğer: Şirket Aracı,Özel Sağlık Sigortası,Hayat Sigortası gibi yan haklar pozisyonlara göre esneklik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK mevzuatları konusunda bilgili ve tecrübeli, Bordro süreçlerinde en az 1 yıllık deneyim sahibi, İş kanununu bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Excel bilgisi olan, Tercihen SAP kullanabilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Temizlik proje yöneticiliği konusunda tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli , Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi Çanakkale Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Temizlik proje yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiya ve puantaj sistemi konusunda bilgi sahibi, İletişim becerileri kuvvetli , Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Hizmetleri Şefi Çorum Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik Hizmetleri ŞefiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen MYO veya Üniversite mezunu, Tercihen AVM-Hastane Temizlik Hizmetlerinde Vardiya Sorumlusu ya da Şef olarak en az 3 yıl deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi Çorum Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, 40 yaşını aşmamış, Temizlik proje yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Ms Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiya ve puantaj sistemi konusunda bilgi sahibi, İletişim becerileri kuvvetli , Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Diyetisyen İstanbul(Avr.), ... Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Uzman DiyetisyenSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Beslenme ve Diyetetik Bölümlerinden), Güçlü iletişim becerisine sahip, İngilizce bilen, En az 3 yıl deneyimli, Sunum becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Kurum Beslenmesi ve Menü Planlama konusunda tecrübe sahibi, Ekip çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Adana Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje MüdürüEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az MYO mezunu, Temizlik alanında bilgisi olan , personeli eğitebilecek kadar temizlik bilgisine sahip Tercihen otel ve işletmelerde deneyimi olan, Alanında 5 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Personel sevk idaresini bilen, İnsan ilişkileri ve yönetimi iyi, prezentabl, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Seyahat engeli olmayan sahada ve lokasyonlarda görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Destek Personeli Ankara, İstanbul(Avr.)... Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis Destek PersoneliEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Bilgisayar başında çalışabilecek, Ofis işlerine destek verecek, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Muhasebe UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
MYO ya da üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye ya da Muhasebe bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen SMM belgesine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen Anadolu yakasında oturan, Çoklu proje yönetimi yapmış, temizlik kimyasal ve uygulama bilgisi olan, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Ehliyeti olan, aktif araç kullanan, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, bayan  çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Destek Sorumlusu Adana Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Bölge Destek SorumlusuEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ön lisans veya Lisans mezunu, Puantaj yapabilen veya daha önce yapmış olan, Muhasebe veya Ön muhasebe konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün, prezentabl, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-30 yaş aralığında, Bilgisayar kullanımı çok iyi olan, Tercihen bayan, Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Destek Personeli İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis Destek PersoneliEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az lise, tercihen MYO mezunu, 25-35 yaşları arasında, Diksiyonu düzgün, bilgisayar bilgisi olan, Gelen misafirleri karşılayacak, Ofis işi işlerin yürütülmesini sağlayacak, Bayan; çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kahvaltı Sorumlusu Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Kahvaltı SorumlusuSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az lise mezunu ya da MYO Aşçılık bölümünden mezun, Otel mutfak alanında tecrübeli, Vardiyalı çalışabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Müdürü Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Gemlik ya da Bursa'da ikamet eden, Tercihen sektörde deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Kalite Yönetim Sistemlerine hakim, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, bayan  çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik GörevlisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Kağıthane'deki projemizde görevlendirilmek üzere,•En az ilköğretim mezunu,•50 yaşını aşmamış,•Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış,•Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan,•Yoğun tempoda çalışabilecek,•Sorumluluk sahibi ve güleryüzlü,•Askerlik hizmetini tamamlamış,Bay çalışma arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Muhasebe Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Daha önce benzer bir işte çalışmış, Muhasebe alanında görev yapmak isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Müdürü Ankara Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Diyetisyen ya da Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen sektörde deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Gece ve gündüz vardiyasında çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Lisans mezunu, Hizmet sektöründe bordro ve özlük işleri uygulamalarında en az 2-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Raporlama becerisi yüksek, İş Hukuku ve SGK mevzuatlarına hakim, Kanun ve yönetmelikleri, anlama, yorumlama ve uygulama tecrübesi olan,  Ücret, maliyet hesaplamaları ve tazminat hesaplamaları konularında deneyimli, SGK teşvik uygulamaları konularında deneyimli, Programa bağlı kalmadan bordro hesaplaması yapabilecek uzmanlıkta, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Motivasyonu yüksek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , Bay,bayan;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Satış MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, İktisat, Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun), Hizmet sektöründe tecrübeli, Satış konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Analitik düşünen, dinamik, girişken ve güçlü iletişim becerisi olan, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Sunum becerilerine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Hedef odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bursa ilinde ikamet eden; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik GörevlisiEuroserve Güvenlik A.Ş.
Daha önce güvenlik görevlisi olarak çalışmış, 35 yaşını aşmamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçıbaşı Çanakkale Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıbaşıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Sektöründe (Otel-Restoran) en az 5 yıllık tecrübeye sahip, Alanında sertifikalanmış, 30-45 yaşları arasında, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Çanakkale Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Restoran MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen sektörde en az 3 yıl deneyimli, 30 - 40 yaşları arasında, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma arkadaşı aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Yöneticisi İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Menemen Serbest Bölge'de yeni başladığımız projemiz için;•En az lise mezunu,•Hizmet sektöründe en az 3 yıl deneyimli,•25-40 yaş arasında,•Temizlik operasyonunu sevk ve idare edebilecek,•Takım çalışmasına yatkın,•İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Denizli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Daha önce benzer bir işte çalışmış, İnsan Kaynakları alanında görev yapmak isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı