Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987
Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2016 mali yılında 19.9 milyar sterlin gelir elde eden Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 5 milyar öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri, Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler, Uzak Ülkeler, Spor, Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 24 binden fazla çalışanıyla, 3 bin 650 farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2016 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  76. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 3. kuruluşu olarak yer almaktadır. 
 
Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.sofragrup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası

Diğer: Şirket Aracı,Özel Sağlık Sigortası,Hayat Sigortası gibi yan haklar pozisyonlara göre esneklik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Muhasebe UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
MYO ya da üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye ya da Muhasebe bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Tek düzen hesap planına vakıf, tercihen kasa işlemleri konusunda deneyimli, Anadolu yakasında  ikamet eden, Tercihen Sap  program deneyimli , Orta veya İleri düzey excel bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay /Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kepçe Operatörü Kocaeli Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Kepçe OperatörüEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
G Sınıfı Ehliyetine sahip,En az Lise mezunu,25 - 45 yaş arasında,Askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Reporting Controller İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Financial Reporting ControllerSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bachelor degree in Business Administration / Economics Minimum 3 years of experience in finance/audit  preferably in an audit firm or multinational company,Excellent command of English, both written and spoken, Advanced knowledge in MS Office Applications, SAP FI knowledge is an asset, Proficiency in IFRS and local GAAP, Analytic, attentive and having a good tracking capability Ability to work with deadlines , sets self targets for himself/herself to achieve resultsNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje Yöneticisi/YönetmeniEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Hizmet/temizlik sektöründe en az 2 yıl deneyimli ve yöneticilik yapmış,Özellikle cam, cila ve genel  temizlik konularına hakim,Ekip yönetmiş ve takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Kontrolör İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Finansal KontrolörSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İstatistik, İktisat veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bütçe Planlama / Raporlama alanında ve benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, tercihen Big 4 veya Advisory deneyimi olan,Çok iyi derece İngilizce bilgisi olan (yazma, konuşma, okuma), MS Office programlarını çok iyi kullanabilen (özellikle Excel ve PowerPoint),Analitik, çözüm ve sonuç odaklı yaklaşıma sahip, Takım içinde uyumlu ve esnek çalışabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, Tercihen SAP bilgisi olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Ankara Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Elektrik TeknisyeniEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
·  Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezun, ·  Benzer pozisyonda en az 2 yıl AVM, Rezidans ve Otel Teknik Servisinde deneyimli,·  Elektrik ve teknik bilgi konularına hakim,·  Vardiyalı çalışabilecek,·  Takım çalışmasına yatkın,·  Askerlik hizmetini tamamlamış,·  Aktif araç kullanılabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Asya) Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik GörevlisiEuroserve Güvenlik A.Ş.
•35 yaşını aşmamış•Silahlı-silahsız kimlik kartı sahibi,•Uyumlu çalışma sağlayabilecek,•Vardiya sisteminde çalışabilecek,•Askerlik hizmetini tamamlamış,•Bay çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Yalova Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik GörevlisiEuroserve Güvenlik A.Ş.
•35 yaşını aşmamış•Silahlı-silahsız kimlik kartı sahibi,•Uyumlu çalışma sağlayabilecek,•Vardiya sisteminde çalışabilecek,•Askerlik hizmetini tamamlamış,•Bay çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı