Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2014 mali yılında 17.1 milyar sterlin gelir elde eden  Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 4 milyardan fazla öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri  & Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler & Uzak Ülkeler, Spor & Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 22 binden fazla çalışanıyla, 3 binden farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2014 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  88. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda  Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 2. kuruluşu olarak yer almaktadır. 
 
Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.sofragrup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası

Diğer: Şirket Aracı,Özel Sağlık Sigortası,Hayat Sigortası gibi yan haklar pozisyonlara göre esneklik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ofis Personeli İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis PersoneliEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, 25-35 yaş aralığında, Bilgisayar başında çalışabilecek, Ofis işlerine destek verecek, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bulaşıkhane Personeli Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bulaşıkhane PersoneliSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıllık tecrübeye sahip,Hijyen kurallarına önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
GarsonSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Lise mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli,Hijyen kurallarına önem veren, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren,İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük,Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçıbaşı Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıbaşıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Sektöründe 5 -10 yıllık tecrübeye sahip,Alanında sertifikalanmış, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 2 yıllık tecrübeye sahip,Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Emlak ve İdari İşler Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Emlak ve İdari İşler Müdür YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Görev tanımında belirtilen uygulamalar konusunda en az 5 yıl deneyimli,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik, dikkatli ve düzenli çalışabilen, Etkin iletişim yetkinliğine sahip, Analitik düşünme, bütünü görebilme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında  ikamet eden / edebilecek olan,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Yönetici AsistanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin halkla ilişkiler, iletişim vb. bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 3-4 yıl tecrübeye sahip,Planlama analiz etme ve raporlama konularında deneyimli,Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, prezentabl, Organizasyon becerileri gelişmiş, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli İzmir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Genel Başvuru - EngelliSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Proje Müdürü İstanbul(Avr.) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Asistan Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Turizm Otelcilik ya da Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,Tercihen gıda üretimi yapan bir firmada minimum 1-2 yıl deneyimli,Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen,Çok iyi Excel bilgisi olan, (pivot table ve diğer formülleri çok iyi kullanabilen)İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş,Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Proje Müdürü İstanbul(Avr.) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Asistan Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Turizm Otelcilik ya da Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,Tercihen gıda üretimi yapan bir firmada minimum 1-2 yıl deneyimli,Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen,İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş,Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.Özellikle belirtilen servis güzergahında ikamet eden personellerin başvurmasını rica ederiz.Servis 1 ; Kemerburgaz, Seyrantepe, Sanayi Mah., 4. Levent, Çeliktepe, Kağıthane.Servis 2 ; Kemerburgaz, Bahçeköy, Sanayi Mah., Sarıyer Çayırbaşı, Tarabya, Yeniköy, İstinye.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Teknikeri Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda TeknikeriSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,Minimum 1 yıl deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen,İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş,Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan,25-35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Lisans mezunu, Hizmet sektöründe bordro ve özlük işleri uygulamalarında en az 2-3 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede bilen,Raporlama becerisi yüksek, İş Hukuku ve SGK mevzuatlarına hakim, Kanun ve yönetmelikleri, anlama, yorumlama ve uygulama tecrübesi olan, Ücret, maliyet hesaplamaları ve tazminat hesaplamaları konularında deneyimli,SGK teşvik uygulamaları konularında deneyimli,Programa bağlı kalmadan bordro hesaplaması yapabilecek uzmanlıkta,İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan,Motivasyonu yüksek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ,Bay,bayan;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Galataport Projemiz için;En az lise mezunu, Temizlik proje yöneticiliği konusunda tecrübeli, 30 ile 45 yaşları arasında, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Karaköy’e uygun lokasyonda ikamet eden, İletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış;  Bay,bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü İstanbul(Avr.), ... Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
·Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümünden mezun,·Hizmet sektöründe en az 5 yıl deneyimli,·MS Office programlarını kullanabilen,·Raporlama ve bütçe yönetimi konusunda bilgi sahibi,·Müşteri memnuniyeti odaklı,·Alakart, banket ve toplu yemek servis organizasyonu yönetimi konusunda tecrübeli,·Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen,·İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş,·Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan,·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·Bay,bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri Antalya Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik AmiriEuroserve Güvenlik A.Ş.
Üniversite veya dengi okul mezunu, Antalya’da ikamet eden, 5188 özel güvenlik görevlisi belgesine  ve Isps kod belgesine sahip,50 yaş sınırında olan, İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay; çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bulaşıkçı Isparta Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
BulaşıkçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Isparta İpliksan Projesinde Bulaşıkçı olarak görev yapacak, •Tercihen en az lise mezunu,•Daha önce hazır yemek sektöründe çalışmış ve referans verebilecek,•Ekip çalışmasına yatkın,•İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük,•Askerliğini yapmış ya da muaf,•Bay, çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Forklift OperatörüEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az lise mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda deneyim sahibi, Forklift Operatörlük belgesine sahip, Erkek; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Gıda Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda TeknikeriSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Gece vardiyasında çalışabilecek, 25-35 yaşları arasında, 11:00 - 20:00 saatleri arasında çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Genel Başvuru - EngelliSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Sofra Grup bünyesinde oluşabilecek pozisyonlar için; Tercihen en az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Genel Başvuru - EngelliSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Euroserve Hizmet bünyesinde oluşabilecek pozisyonlar için; Tercihen en az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaynakçı Tekirdağ Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
KaynakçıEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
•Lise mezunu•Kaynak teknolojileri konusunda deneyimli•Elektrik kaynağı konusunda bilgi sahibi•Askerliğini tamamlamış,•Bay,çalışma arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Proje Müdürü Denizli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Asistan Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretimi yapan bir firmada minimum 2 yıl deneyimli, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Denizli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Diyetisyen ya da Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen sektörde deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Gece ve gündüz vardiyasında çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK mevzuatları konusunda bilgili ve tecrübeli, Bordro süreçlerinde en az 1 yıllık deneyim sahibi, İş kanununu bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Excel bilgisi olan, Tercihen SAP kullanabilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Satış MüdürüEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, İktisat, Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun), Hizmet sektöründe tecrübeli, Satış konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Analitik düşünen, dinamik, girişken ve güçlü iletişim becerisi olan, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Sunum becerilerine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Hedef odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Personeli İstanbul(Avr.) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis PersoneliEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, 25-35 yaş aralığında, Bilgisayar başında çalışabilecek, Ofis işlerine destek verecek, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçıbaşı Yardımcısı Manisa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Aşçıbaşı YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Manisa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçıbaşı Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıbaşıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Sektöründe (Otel-Restoran) 5 -10 yıllık tecrübeye sahip, Alanında sertifikalanmış, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Teknikeri İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda TeknikeriSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Minimum 1 yıl deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Gece vardiyasında çalışabilecek, 25-35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı