Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2014 mali yılında 17.1 milyar sterlin gelir elde eden  Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 4 milyardan fazla öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri  & Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler & Uzak Ülkeler, Spor & Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 22 binden fazla çalışanıyla, 3 binden farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2014 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  88. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda  Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 2. kuruluşu olarak yer almaktadır. 
 
Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.sofragrup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası

Diğer: Şirket Aracı,Özel Sağlık Sigortası,Hayat Sigortası gibi yan haklar pozisyonlara göre esneklik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi Bursa Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik GörevlisiEuroserve Güvenlik A.Ş.
•35 yaşını aşmamış•Silahlı-silahsız kimlik kartı sahibi,•Uyumlu çalışma sağlayabilecek,•Vardiya sisteminde çalışabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Destek Görevlisi İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis Destek GörevlisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
•En az lise mezunu,•Benzer pozisiyonda deneyim sahibi,•Microsoft Office (Excel, Word, Powerpoint) programlarına hakim,•Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen,•Zamanı etkin kullanabilen,•İletişim becerileri gelişmiş,•Anadolu Yakasında ikamet eden,•Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,•Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik GörevlisiEuroserve Güvenlik A.Ş.
•35 yaşını aşmamış•Silahlı-silahsız kimlik kartı sahibi,•Uyumlu çalışma sağlayabilecek,•Vardiya sisteminde çalışabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı İstanbul(Avr.) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
•En az ilköğretim mezunu,•Benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl tecrübeye sahip,•Hijyen kurallarına önem veren,•Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,•İnsan ilişkileri kuvvetli,•Tercihen son 3 ay içerisinde Sigortalı olarak çalışmamış ve İşkur’a kayıtlı işsiz olan,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda MühendisiSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Proje yönetimi konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip,İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş,Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Teknikeri Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda TeknikeriSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Minimum 1 yıl deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, 25-35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK mevzuatları konusunda bilgili ve tecrübeli, Bordro süreçlerinde en az 1 yıllık deneyim sahibi, İş kanununu bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Excel bilgisi olan, Tercihen SAP kullanabilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting Controller İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Financial Reporting ControllerSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bachelor degree in Business Administration / Economics Minimum 3 years of experience in finance/audit  preferably in an audit firm or multinational company,Excellent command of English, both written and spoken, Advanced knowledge in MS Office Applications, SAP FI knowledge is an asset, Proficiency in IFRS and local GAAP, Analytic, attentive and having a good tracking capability Ability to work with deadlines , sets self targets for himself/herself to achieve resultsNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Manisa Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
ResepsiyonistEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, prezentabl, Temsil yeteneği güçlü, planlama ve organizasyon becerilerine sahip;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçıbaşı Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Aşçıbaşı YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
5 yıldızlı otellerde en az 3-4 yıl Aşçıbaşı Yardımcısı görevinde bulunmuş, Türk ve Dünya mutfağına hakim, Ala Carte tecrübesi olan Tercihen Aşçılık (ustalık-kalfalık) ve Hijyen belgelerini almış Hijyen ve gıda güvenliği yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli,Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Vip hizmeti konusunda tecrübe sahibi olan, Takım çalışmasına inanan ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı Ankara Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Mühendisi İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda MühendisiSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen toplu yemek sektöründe 5 yıl ve üzeri deneyimli, Sorumlu yöneticilik deneyimi olan, MS Ofice programlarını kullanabilen, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Tercihen Ümraniye ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; Bay,bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Teknisyeni Ankara, İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje TeknisyeniEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu, Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Gaz motorlu veya gaz türbinli kojenerasyon/trijenerasyon santralleri işletme ve bakımında tecrübeli.Solar PV tipi güneş enerji santrallerinin kurulumu, işletmesi ve bakımında tecrübeli.Minimum 5 yıl kojenerasyon/trijenerasyon/solar(Güneş)  projelerinin işletme ve bakımında deneyim sahibiAG/OG elektrik ekipmanlarının (trafo, jeneratör, kesici, motor, röle, sürücü vb.) bakım faaliyetlerinde tecrübeli (tercihen enerji sektöründe),Türkiye genelinde bulunan çeşitli güçlerdeki kojenerasyon/trijenerasyon/solar tipi Enerji üretim santrallerimizin devreye alma, işletme ve bakımlarında çalışabilecek.İlk 3-4 ay  İstanbul Anadolu yakasında bulunan Enerji üretim santralimizde oryantasyon amaçlı çalışacak ve daha sonra  İstanbul,Ankara ve Kayseri  bölgelerinde yer alan trijenerasyon ve Solar PV tipi enerji üretim santrallerimizin bakım ve işletme faaliyetlerinde görev alabilecek. Elektrik ve Mekanik projelerini okuma bilgisine sahip ve devre analizine hakim,Tercihen Kazancı belgesi olan, EKAT belgesi olması zorunluluktur. MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, En az B sınıfı ehliyete sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan(Santraller arası araçla seyahat edebilen) Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Destek Personeli İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis Destek PersoneliEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Ofis işlerine destek olabilecek, Resmi kurumlara evrak getir-götür işi yapacak, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Aydın, Muğla Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik GörevlisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
•25-40 yaş aralığında,•Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış,•Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan,•Muğla - Fethiye, Marmaris, Aydın - Kuşadası ve Denizli'de ikamet eden,•Yoğun tempoda çalışabilecek,•Sorumluluk sahibi ve güleryüzlü,•Bay çalışma arkadaşı aramaktayız.•Kişinin son 3 ay içerisinde sigortalı olarak çalışmamış olması,•Kişinin İşkur’a kayıtlı işsiz olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zincir Kategori Müdürü - Gıda Dışı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tedarik Zincir Kategori Müdürü - Gıda DışıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel Temizlik Ekipmanları ve Malzemeleri alımı konusunda tecrübeli Görev tanımında belirtilen uygulamalar konusunda en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik, dikkatli ve düzenli çalışabilen, Etkin iletişim ve probem çözme yetkinliklerine sahip, Analitik düşünme, bütünü görebilme, güçlü organizasyon, müzakere ve planlama yeteneğine sahip,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında  ikamet eden / edebilecek olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral - Sipariş Planlama Elemanı Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Santral - Sipariş Planlama ElemanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az önlisans mezunu, Santral ve sipariş planlama bölümlerine bakacak, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Teknikeri Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda TeknikeriSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Minimum 1 yıl deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Gece vardiyasında çalışabilecek, 25-35 yaşları arasında, Erkak adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik GörevlisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
•En az ilköğretim mezunu,•20-40 yaşları arasında,•Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış,•Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan,•Yoğun tempoda çalışabilecek,•Sorumluluk sahibi ve güleryüzlü,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi - Engelli İzmir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Temizlik Görevlisi - EngelliSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Temizlik işlerinde çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı