Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987
Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2016 mali yılında 19.9 milyar sterlin gelir elde eden Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 5 milyar öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri, Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler, Uzak Ülkeler, Spor, Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 24 binden fazla çalışanıyla, 3 bin 650 farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2016 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  76. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 3. kuruluşu olarak yer almaktadır. 
 
Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.sofragrup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası

Diğer: Şirket Aracı,Özel Sağlık Sigortası,Hayat Sigortası gibi yan haklar pozisyonlara göre esneklik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Müdürü Ankara Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Catering sektöründe yüksek kapasiteli projelerde en az 5 yıl proje müdürlüğü yapmış, MS Office programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Ankara Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Cafe sektöründe tecrübeli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden bölümlerinden mezun MS Office programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik GörevlisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen daha önce aynı pozisyonda çalışmış, Cam silme alanında faaliyet gösterecek, Samandıra semtine yakın ikametgah eden, Sorumluluk sahibi güleryüzlü, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik GörevlisiEuroserve Güvenlik A.Ş.
•35 yaşını aşmamış,•Silahlı-silahsız kimlik kartı sahibi,•Uyumlu çalışma sağlayabilecek,•Vardiya sisteminde çalışabilecek,•Askerlik hizmetini tamamlamış,•İzmir ili Urla ilçesi'ndeki projede görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı İstanbul(Avr.) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
3-5 yıl Aşçılık ve konusunda deneyimi olan,İşini severek yapan, damak tadı kuvvetli,Mutfak konusunda kalite standartlarına önem veren,Hijyen kurallarına vekişisel temizliğine özen gösteren,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan,Takım çalışmasına inanan ve disiplinli,4.Levent lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Sıcak ustası aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Finans UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında en az 2 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK mevzuatları konusunda bilgili ve tecrübeli, Bordro süreçlerinde en az 1 yıllık deneyim sahibi, İş kanununu bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Excel bilgisi olan, Tercihen SAP kullanabilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Proje Müdürü İstanbul(Avr.) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik Proje MüdürüEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Hastane veya Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli ve yöneticilik yapmış,Ekip yönetmiş ve takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Denizli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
•En az ilköğretim mezunu,•Benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl tecrübeye sahip,•Hijyen kurallarına önem veren,•Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,•İnsan ilişkileri kuvvetli,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Bilecik Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda MühendisiSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen toplu yemek sektöründe 2 yıl ve üzeri deneyimli, Sorumlu yöneticilik deneyimi olan, MS Ofice programlarını kullanabilen, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; Bay,bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Elektrik TeknikeriEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
• Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü mezunu,• Elektrik işlerinde en az 3 yıl deneyimli,• Vardiyalı çalışabilecek,• İstanbul/Üsküdar/Acıbadem bölgesindeki projemizde görev yapabilecek,• 25-35 yaşları arasında ve askerlik ile ilişiği olmayan, Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik GörevlisiEuroserve Güvenlik A.Ş.
•30 yaşını aşmamış•Silahlı-silahsız kimlik kartı sahibi,•Uyumlu çalışma sağlayabilecek,•Vardiya sisteminde çalışabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•Bay, bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Diyetisyen Eskişehir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
DiyetisyenSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen sektörde deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, Bay,bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Eskişehir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümlerinden mezun, Tercihen sektörde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Eskişehir ilinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış. Yukarıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü İstanbul(Avr.) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje MüdürüEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Hastane veya Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli ve yöneticilik yapmış,Ekip yönetmiş ve takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Yukarıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Denizli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
GarsonSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
•Yeni açılacak projelerimizde görevlendirilmek üzere,•Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli,•Hijyen kurallarına önem veren,•Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren,•İnsan ilişkilerinde başarılı ve enerjik,• Tercihen Manisa ve Akhisar'da ikamet eden•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçıbaşı Denizli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıbaşıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Sektöründe 7 -10 yıllık tecrübeye sahip, Alanında sertifikalanmış, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Denizli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Diyetisyen ya da Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,Tercihen sektörde deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması;
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Mühendisi Kocaeli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda MühendisiSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen toplu yemek sektöründe 3 yıl ve üzeri deneyimli, Sorumlu yöneticilik deneyimi olan, MS Ofice programlarını kullanabilen, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; Bay,bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Destek Personeli Ankara Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis Destek PersoneliEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az lise mezunu, Bilgisayar bilgisi olan ve kullanabilen, Evrak ve genel ofis işlerinin takibini yapabilecek, Ankara İli Keçiören, Batıkent, Etimesgut, Abidinpaşa semtlerinde ikamet eden Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Destek ve Tedarik Sorumlusu İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis Destek ve Tedarik SorumlusuEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
25-35 yaşları arasında, matematik ağırlıklı lisans bölümlerinden mezun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Office programlarına hakim (ileri seviyede Excel şart); Raporlama ve sunum yapabilen, SAP deneyimli, Satınalma bölümünde deneyimli, Ofis Yönetimi/İdari İşler sektöründe çalışmış, İyi seviyede İngilizce bilen Sorumluluk almaktan kaçınmayan, İnsiyatif almaktan korkmayan, Vizyonunu genişletmek ve Ofis Yönetimi/İdari İşler sektöründe kariyer hedefi olan,Acıbadem/K.Çamlıca bölgesinde olan işyerimize yakın ikametgah tercih sebebidir.Yukarıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Teknikeri Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda TeknikeriSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üretim departmanımızda çalışmak üzere;Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Bursa ili Gemlik ilçesinde ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, 20-35 yaşları arasında, Bay,bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı