Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2014 mali yılında 17.1 milyar sterlin gelir elde eden  Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 4 milyardan fazla öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri  & Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler & Uzak Ülkeler, Spor & Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 22 binden fazla çalışanıyla, 3 binden farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2014 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  88. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda  Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 2. kuruluşu olarak yer almaktadır. 
 
Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.sofragrup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası

Diğer: Şirket Aracı,Özel Sağlık Sigortası,Hayat Sigortası gibi yan haklar pozisyonlara göre esneklik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Elemanı Ankara Euroserve Güvenlik A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıEuroserve Güvenlik A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Daha önce benzer bir işte çalışmış, İnsan Kaynakları alanında görev yapmak isteyen,Ekip çalışmasına yatkın, prezentabl, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük,Ankara'da ikamet eden, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Euroserve Güvenlik A.Ş.
Güvenlik GörevlisiEuroserve Güvenlik A.Ş.
Bursa Yenişehir'de açılacak olan projemiz için;•35 yaşını aşmamış•Silahlı-silahsız kimlik kartı sahibi,•Uyumlu çalışma sağlayabilecek,•Vardiya sisteminde çalışabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik GörevlisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Temizlik konusunda deneyim sahibi, 40 yaşını aşmamış, İletişim becerileri gelişmiş, Anadolu Yakasında ikamet eden, Temizlik kurallarını bilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli İç Denetçi İstanbul(Avr.), ... Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Kıdemli İç DenetçiSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,·         Bağımsız denetim firmalarında veya şirketlerin iç denetim birimlerinde konusunda en az 3-5 yıl deneyimli,·         Operasyonel denetimler, süreç ve risk denetimleri ile inceleme/soruşturma konularında tecrübe sahibi,·         MS Office programlarına hakim, (Excel konusunda tecrübeli)·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Yurtiçinde seyahat engeli olmayan, saha denetimleri yapabilecek,·         Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip·         Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş,·         Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Hizmetler Teknikeri İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Teknik Hizmetler TeknikeriEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Lise veya üniversite mezunu, Endüstriyel tesislerin teknik hizmetler bünyesinde çalışmış, Elektrik Projesi okuma kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, Otomasyon bilgisi olan (Siemens S7200, S7-300/400, S71200 PLC bilgisi olması tercih sebebidir)Askerlik hizmetini tamamlamış, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun, Ofis/rezidans projelerinde aynı görevle çalışmış, Entegre Tesis Yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli, Ekip yönetim tecrübesine sahip, Taşeron ve uzman firma yönetiminde deneyimli, Uzman firma bakım anlaşmaları yapmış ve yönetmiş İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje YöneticisiEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
En az yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Temizlik hizmet sektöründe deneyimi olan,Temizlik proje yöneticiliği konusunda tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim becerileri kuvvetli , Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Personeli İzmir Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Ofis PersoneliEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, 25-35 yaş aralığında, Bilgisayar başında çalışabilecek, Ofis işlerine destek verecek, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bulaşıkhane Personeli Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bulaşıkhane PersoneliSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıllık tecrübeye sahip,Hijyen kurallarına önem veren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
GarsonSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Lise mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli,Hijyen kurallarına önem veren, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren,İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük,Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçıbaşı Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıbaşıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Sektöründe 5 -10 yıllık tecrübeye sahip,Alanında sertifikalanmış, Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Kırklareli, Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
AşçıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
En az ilköğretim mezunu, Toplu Yemek Üretimi sektöründe en az 2 yıllık tecrübeye sahip,Hijyen kurallarına önem veren, Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Emlak ve İdari İşler Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Emlak ve İdari İşler Müdür YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Görev tanımında belirtilen uygulamalar konusunda en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik, dikkatli ve düzenli çalışabilen, Etkin iletişim yetkinliğine sahip, Analitik düşünme, bütünü görebilme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında  ikamet eden / edebilecek olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli İzmir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Genel Başvuru - EngelliSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Proje Müdürü İstanbul(Avr.) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Asistan Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Turizm Otelcilik ya da Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,Tercihen gıda üretimi yapan bir firmada minimum 1-2 yıl deneyimli,Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen,Çok iyi Excel bilgisi olan, (pivot table ve diğer formülleri çok iyi kullanabilen)İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş,Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Proje Müdürü İstanbul(Avr.) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Asistan Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Turizm Otelcilik ya da Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,Tercihen gıda üretimi yapan bir firmada minimum 1-2 yıl deneyimli,Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen,İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş,Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.Özellikle belirtilen servis güzergahında ikamet eden personellerin başvurmasını rica ederiz.Servis 1 ; Kemerburgaz, Seyrantepe, Sanayi Mah., 4. Levent, Çeliktepe, Kağıthane.Servis 2 ; Kemerburgaz, Bahçeköy, Sanayi Mah., Sarıyer Çayırbaşı, Tarabya, Yeniköy, İstinye.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Teknikeri Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Gıda TeknikeriSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,Minimum 1 yıl deneyimli, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen,İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş,Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan,25-35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı