Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında

1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2014 mali yılında 17.1 milyar sterlin gelir elde eden  Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 4 milyardan fazla öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri  & Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler & Uzak Ülkeler, Spor & Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.

Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 22 binden fazla çalışanıyla, 3 binden farklı lokasyonda sunmaktadır.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2014 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  88. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda  Türkiye’nin istihdam yapan en büyük 2. kuruluşu olarak yer almaktadır. 
 
Çalışanımızla Değer Katıyoruz

İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.

Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet

Firma web sitesi: www.sofragrup.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Hayat Sigortası

Diğer: Şirket Aracı,Özel Sağlık Sigortası,Hayat Sigortası gibi yan haklar pozisyonlara göre esneklik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Müdürü Adana Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Proje MüdürüEuroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin İşletme, İktisat, Turizm-Otelcilik ya da Mühendislik  Bölümünden Mezun, 25-35 yaş aralığında, Okul, Hastane, Endüstriyel Tesis vb projelerinin işletme, idari işler yönetiminde en az 3 yıl deneyimli, Adana’da ikamet eden, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Kendisine bağlı olan ekibi koordine edebilecek, Planlama ve organizasyon yeteniğine sahip, Personel sevk ve idaresinde deneyimli, Aktif araç kullanabilen, Planlama ve raporlama yapabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , Bay,bayan;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı Bursa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Daha önce benzer bir işte çalışmış, İnsan Kaynakları alanında görev yapmak isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bursa'da ikamet eden, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı Tekirdağ Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Daha önce benzer bir işte çalışmış, İnsan Kaynakları alanında görev yapmak isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Çorlu'da ikamet eden, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite ve Hijyen Sorumlusu İzmir Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Kalite ve Hijyen SorumlusuSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına yatkın , iletişim becerileri güçlü, Organizasyon ve planlama becerisi güçlü, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Müdürü Manisa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun, MS Ofice programlarını kullanabilen, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, bayan ; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Muhasebe Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
MYO ya da üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye ya da Muhasebe bölümlerinden mezun, Yeni mezun ya da benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,bayan;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK mevzuatları konusunda bilgili ve tecrübeli, Bordro süreçlerinde en az 1 yıllık deneyim sahibi, İş kanununu bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Excel bilgisi olan, Tercihen SAP kullanabilen, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Ankara Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Muhasebe UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye ya da Muhasebe bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Ankara'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Muğla Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Gıda Teknikerliği ya da Turizm Otelcilik bölümünlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 1-2 yıl deneyim sahibi, Orta düzey İngilizce bilgisine sahip, Raporlara hakim olabilecek, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, Daha önce benzer bir işte çalışmış, İnsan Kaynakları alanında görev yapmak isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dışa dönük, Bay, bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Administrative Assistant İstanbul(Avr.), ... Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Administrative AssistantSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
We are seeking Administrative Assistant to hire Our Multinational Company Project in Istanbul.·  University degree (preferred),·  Good written and verbal communication skills both in English and Turkish,·  Planning, organizing, filing, follow-up and reporting skills and experience,·  Good PC skills, especially on Word and Excel,·  Ability to work in a cross-cultural environment that requires flexibility,·  Strong ability to work both independently and in a team environment,·  Positive and pro-active attitude with excellent interpersonal skills, ·  The ability to multitask in a fast paced office environment,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Müdürü İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Gıda Teknikerliği bölümünlerinden mezun, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda minimum 2-3 yıl deneyim sahibi, Orta düzey İngilizce bilgisine sahip, Raporlara hakim olabilecek, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış; bay çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Lisans mezunu, Hizmet sektöründe bordro ve özlük işleri uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede bilen özellikle Excel bilgisi çok iyi olan , Raporlama becerisi yüksek, İş Hukuku ve SGK mevzuatlarına hakim, Kanun ve yönetmelikleri, anlama, yorumlama ve uygulama tecrübesi olan,  Ücret, maliyet hesaplamaları ve tazminat hesaplamaları konularında deneyimli, SGK teşvik uygulamaları konularında deneyimli, Programa bağlı kalmadan bordro hesaplaması yapabilecek uzmanlıkta, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Motivasyonu yüksek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış , Bay,bayan;çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yeni mezun ya da benzer bir pozisyonda minimum 1 yıllık tecrübeye sahip, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, Güçlü iletişim becerisine sahip, Sunum ve raporlama becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Proje Müdürü İzmir, Manisa Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Asistan Proje MüdürüSofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretimi yapan bir firmada minimum 2 yıl deneyimli, Raporlara hakim olabilecek, Gıda güvenliği konularına hakim, tercihen SAP programını bilen, İletişim, planlama ve karar verme becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışan, Bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı