Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Wapps, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2013 listesinde 49. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 25 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Güncel Kategori) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Güncel Kategori)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun FMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık Kategori) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık Kategori)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun FMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri (Gaziantep Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri (GaziantepŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj ARGE Yöneticiliği bağlı olarak çalışacak ARGE Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (ANKARA) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (ANKARA)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 • Tercihen Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden mezun olmuş.• PC, Notebook, yazıcı/tarayıcı, mobil cihaz / tablet ürün grubu ve çevre birimlerine teknik destek verebilecek şekilde yazılım donanım bilgisine sahip,• Sistem, Network ve Donanım arızalarında çözüm üretebilen ve gerekli organizasyonları yapabilen,• Yeni sistem ve altyapısının kurulumunu gerçekleştirebilecek,• Active Directory konusunda tecrübesi olan,• DNS, HTTP, FTP, SMTP, DHCP gibi temel protokollere hakim• Altyapı ve kablolama konularında tecrübesi olan,• Kablosuz ağ kurulumu ve işletimini yapabilecek,• Günlük server ve kullanıcı yedeklerinin alınması işlemlerini gerçekleştirilebilecek, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Müdürü İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İç Denetim MüdürüŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun,Denetim alanında en az 5 yılı yönetsel olmak üzere en az 10 yıllık mesleki tecrübeye sahip,İleri derecede İngilizce bilen,Finansal kontrol ve süreç denetimi alanında tecrübeli,Raporlama yöntemlerine hakim,Tercihen SMMM, CIA, CRMA ve/veya CISA sertifikalarından birine sahip olan,İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,Analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Müdürlüğü’ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Ar-Ge Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ar-Ge çalışmalarında 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Autocad ve SAP uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep’ de ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
PROSES MÜHENDİSİŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Proses Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Makine ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Proje/Süreç Geliştirme ya da Üretim Mühendisliği alanlarında en az 1 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.**Fabrikamız İstanbul Silivri lokasyonunda yer almaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM YÖNETİCİSİŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Yöneticisi aranmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik/ Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Omron, Siemens, Allen braddly PLC'lerin en az biriyle programlama yapabilen, Makine otomasyonu bakım arıza konularında min. 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AKILLI DEPO TEKNİKERİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AKILLI DEPO TEKNİKERİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının Mekatronik, Elektrik, Mekanik bölümünden mezun, Teknikerlik alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli, Tercihen orta seviyede İngilizce, İletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES KONTROL TEKNİKERİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
PROSES KONTROL TEKNİKERİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (İstanbul)'ne bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Silivri civarında ikamet eden / edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya, Biyoloji, Kimya Mühendisliği ve Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Yöneticisi (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE Yöneticisi (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Direktörlüğü'müze  bağlı olarak Gaziantep lokasyonumuzda çalışmak üzere "AR-GE Yöneticisi" arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi olan,İleri derecede İngilizce bilen,İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,Analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Kalite Güvence Mühendisi  aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Kalite Güvence Mühendisi  aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı (Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Elemanı (Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
12 Saatlik Vardiya Sisteminde çalıştırılacak hemen başlatılmak üzere Bay/Bayan Üretim Elemanları aranmaktadır. VARDİYALI ÇALIŞMA DÜZENİ 12 SAAT: 08:00-20:00 VE 20:00-08:00 BİR HAFTA GECE BİR HAFTA GÜNDÜZASGARİ ÜCRET + FAZLA MESAİ + SERVİS + YEMEK + YILDA 1 ERZAK YARDIMIBAŞVURULARIN ORTAKÖY MAHALLESİ HARBİYE CADDESİ NO:33 SELİMPAŞA SİLİVRİ ADRESİNDEKİ FABRİKAMIZA ŞAHSEN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.TELEFON: 0212 867 58 00
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İZMİR) İzmir Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İZMİR)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM MÜHENDİSİ (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM MÜHENDİSİ (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yatırım Komitesi'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Mühendisi aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe en az 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks ve SAP uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLGE İHRACAT YÖNETİCİSİ (Avrupa&Balkanlar) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
BÖLGE İHRACAT YÖNETİCİSİ (Avrupa&Balkanlar)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Uluslararası İş Birimi'ne bağlı olarak çalışacak “Bölge İhracat Yöneticisi” aranmaktadır.    Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe Dış Ticaret/İhracat alanında deneyimi olan, Yabancı Ülkelerde fuar takibi, katılımı ve müşteri portföyü geliştirilmesinde deneyimli, Avrupa & Balkan coğrafyaları ihracat ve satış dinamiklerine hakim, Distributör yönetimi tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 Mali İşler Direktörlüğü, Genel Muhasebe bölümümüzde görev almak üzere Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.Üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezunTercihen benzer bir pozisyonda ve Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl deneyimi olan,BA-BS ve cari hesap mutabakatı konusunda tecrübeli,SAP iyi derecede bilen,Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış, E-Fatura konusunda bilgi sahibi,Tekdüzen hesap planı bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp, takip edebilecek,Muhtasar, KDV, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannameleri düzenleyebilecek,İleri derecede Excel bilgisine sahip,Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM VE TASARIM UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM VE TASARIM UZMANI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Müdürlüğe (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Uzmanı aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine / Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer sektöründe en az 2-3 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri (İstanbul) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri (İstanbul)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Unlu Mamüller AR-GE Yöneticiliği bağlı olarak çalışacak ARGE Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Cari Hesaplar Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Cari Hesaplar UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Müşteri Cari Hesaplar Uzmanı aranmaktadır.·         Üniversite mezunu,·         FMCG sektöründe alanında 5-6 yıl tecrübe sahibi,·         Cari Hesap Yönetimi, Banka, Çek-Senet Yönetimi gibi finansal süreçlere hakim,·         Analitik düşünebilen, sonuç odaklı,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Microsoft Office uygulamalarına hakim,·         İyi seviyede SAP kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET MUHASEBESİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MALİYET MUHASEBESİ YÖNETİCİSİŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bütçe ve Raporlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak Maliyet Muhasebesi Yöneticisi aranmaktadır.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, İstatistik vb. bölümlerinden mezun, SAP CO ve MM modüllerine hakim, Tercihen FMCG sektöründe Mali İşler alanında 7-8 yıl deneyime sahip ve spesifik olarak Maliyet Muhasebesi alanında 3-4 yıl deneyimli, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Ekip yönetimi deneyimi bulunan, Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden, İletişim yönü kuvvetli, Takipçi ve sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış   adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
TURQUALITY UZMANI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
TURQUALITY UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Turquality Uzmanı aranmaktadır. ·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun,·         Tercihen alanında 1 - 3 yıl deneyime sahip,·         Devlet yatırımları (Turquality, Fuar vb) konusunda bilgisi olan,·         İleri derecede Excel bilgisine sahip,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,·         İletişim yönü kuvvetli, takipçi ve sonuç odaklı,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış   adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Organize Kanal Bölge Yöneticisi (Ankara) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Organize Kanal Bölge Yöneticisi (Ankara)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Gıda sektöründe Organize/Modern kanalda en az 5 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ (ANKARA) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİ (ANKARA)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Geleneksel Kanal Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak Yerel Zincir Satış Temsilcisi (Ankara) aranmaktadır. Tercihen üniversite mezunu, Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı