Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Wapps, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2013 listesinde 49. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 25 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MAKAM ŞOFÖRÜŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
En az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Kurumsal firmalarda, üst düzey makam şoförü olarak 3-4 yıl deneyimli, Güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgili, Navigasyon ve/veya İBB programlarını kullanabilen, Dinamik, titiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Güleryüzlü, sabırlı, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP UZMANI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAP ABAP UZMANI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, SAP ABAP programlama diline hakim, En az 3 yıl ABAP programlama dilinde tecrübeli, IDOC, BAPI vb. SAP teknolojilerine hakim, Tercihen iyi düzeyde .NET, Java, Javascript ve HTML bilgisinin olması İletişim yeteneği yüksek, İşi sahiplenme bilincinde olan, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ZEKASI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İŞ ZEKASI UZMAN YARDIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Müdürlüğü' ne bağlı olarak çalışacak İş Zekası Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Tercihen Mühendislik ya da İstatistik bölümlerinden mezun, ERP ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık ve Güncel) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık ve Güncel)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun FMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Baş Denetçi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Baş DenetçiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Silivri'de bulunan genel merkezinde çalışmak üzere "Baş Denetçi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun,Denetim alanında en az 5 yılı yönetsel olmak üzere en az 10 yıllık mesleki tecrübeye sahip,İleri derecede İngilizce bilen,Finansal kontrol ve süreç denetimi alanında tecrübeli,Raporlama yöntemlerine hakim,Tercihen SMMM, CIA, CRMA ve/veya CISA sertifikalarından birine sahip olan,İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,Analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE UZMANI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Direktörlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Ar-Ge Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ar-Ge çalışmalarında en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Autocad ve SAP uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.Çalışma lokasyonu İstanbul / Silivri fabrikamızdır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bütçe ve Raporlama YöneticisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Silivri'de bulunan genel merkezinde, Bütçe Raporlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Bütçe ve Raporlama Yöneticisi" aranmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe; Bütçe ve Raporlama alanında minimum 6 yıl deneyimli, tercihen 2 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Dönemsel mali tablo ve raporlarının, aylık ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması ve analiz edilmesi konusunda tecrübeli, Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş, İyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi seviyede SAP kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAP ABAP UZMANI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, SAP ABAP programlama diline hakim, En az 3 yıl ABAP programlama dilinde tecrübeli, IDOC, BAPI vb. SAP teknolojilerine hakim, Tercihen iyi düzeyde .NET, Java, Javascript ve HTML bilgisinin olması İletişim yeteneği yüksek, İşi sahiplenme bilincinde olan, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Müdürlüğü’ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Ar-Ge Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ar-Ge çalışmalarında 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Autocad ve SAP uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep’ de ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Brand Manager to join our Marketing Team located at Silivri responsible from local markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. Qualifications                                                     B.A. or B.Sc. degree from a reputable university. MBA will be a plus Min. 4 years of marketing experience preferably in FMCG  sector; Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality Analytical mind with strong planning and organizational skills High interpersonal & excellent communication skills Ability to work in a fast-moving and dynamic environment Excellent proficiency in MS Office Applications (especially Excel and Powerpoint); Excellent command of written and spoken English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (Ankara) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (Ankara)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yurtiçi Satış Direktörlüğü'nde Organize Kanal Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev yapacak Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (Ankara) aranmaktadır.  Tercihen üniversite mezunu, Gıda sektöründe Organize/Modern kanalda en az 5 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK SORUMLUSU ( GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
LOJİSTİK SORUMLUSU ( GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Müdürlüğü' ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Lojistik Sorumlusu aranmaktadır. En az Lise mezunu, Benzer pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gaziantep'te ikamet eden, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Forklift OperatörüŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Silivri'de bulunan fabrikamızda, Lojistik Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Forklift Operatörü aranmaktadır.Tercihen lise mezunu,Forklift kullanma konusunda deneyimli,Forklift operatörlük sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Mühendisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Vardiya Mühendisi (İstanbul)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Silivri fabrikamızda Vardiya Mühendisi aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, İngilizce bilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecek,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Müdür (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Müdür (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'müze  bağlı olarak Gaziantep lokasyonumuzda çalışmak üzere “Teknik Müdür”  arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin Makine veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi olan,Üretim işletmelerinde proje yönetimi, bakım mühendisliği, üretim mühendisliği vb. alanlarda en az 7-8 deneyim sahibi,Analitik düşünme yapısına sahip, araştırmacı, Proje Yönetimi tecrübesi bulunan,Ekip yönetimi tecrübesi bulunan,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Yeniliklere açık ve sonuç odaklı,İleri derecede İngilizce bilgisi olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Assistant Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
1-3 years of experience as Assistant Brand Manager in FMCG sector,University graduate from one of the top universities in areas of Engineering, Business Administration or Economics,Strong passion and strength in consumer, customer and market understanding and insights to develop creative and innovative solutions,Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality,Analytical mind with strong planning and organizational skills,High interpersonal & excellent communication skills,Multifunctional skill base (financial, sales operations as well as marketing),Proven knowledge of MS Office Applications (especially Excel and Powerpoint),No obligation of travelling,Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Asya) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Yöneticisi (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE Yöneticisi (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite ve Ar-Ge Direktörlüğü'müze  bağlı olarak Gaziantep lokasyonumuzda çalışmak üzere "AR-GE Yöneticisi" arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi olan,İleri derecede İngilizce bilen,İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,Analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Silivri'de bulunan genel merkezinde, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Bilgi Teknolojileri Uzmanı" aranmaktadır. İlgili pozisyonun lokasyonu temmuz ayından itibaren Güneşli olarak değişecektir. ·        Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,·        Alanında minimum 2 yıllık tecrübe sahibi,·        İyi derecede İngilizce bilen,·        İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip,·        İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,·        Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,·        MS SQL bilgisi olan,·        Server sanallaştırma konusunda tecrübesi olan, ·        Storage yapılandırması konusunda bilgisi olan,·        Network cihazları konfigurasyon tecrübesi olan, ·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı - Gaziantep Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı - GaziantepŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Gaziantep lokasyonunda istihdam edilmek üzere, sistem yönetiminde görev alacak, Bilgi Teknolojileri Operasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. ·        Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,·        0-2 yıl arası tecrübe sahibi,·        Tercihen İngilizce bilen,·        İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip,·        İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,·        Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,·        MS SQL bilgisi olan,·        Server sanallaştırma konusunda tecrübesi olan, ·        Storage yapılandırması konusunda bilgisi olan,·        Network cihazları konfigurasyon tecrübesi olan, ·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROSES KONTROL TEKNİKERİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
PROSES KONTROL TEKNİKERİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (İstanbul)'ne bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Silivri civarında ikamet eden / edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KAZANCI (SİLİVRİ) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
KAZANCI (SİLİVRİ)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak (Tercihen Endüstriyel Tesisler, Isıtma-Soğutma, İklimlendirme vb. ) Kazan sistemleri, kazan ve buhar hattı ekipmanları basınçlı kaplar konusunda en az 1 yıl deneyimli Tercihen kazancılık sertifikasına sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan Silivri'de ikamet eden / edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROSES MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
PROSES MÜHENDİSİŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Proses Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Proje/Süreç Geliştirme ya da Üretim Mühendisliği alanlarında en az 1 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.**Fabrikamız İstanbul Silivri lokasyonunda yer almaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İZMİR) İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İZMİR)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM UZMANI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Müdürlüğe (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Uzmanı aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine / Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer sektöründe en az 2-3 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı