Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Wapps, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2013 listesinde 49. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 25 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır.  Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Mavi ve beyaz yaka işe alım konusunda tecrübeli, Tercihen SAP bilen, İyi derecede Excel programını kullanabilen, İletişimi güçlü, analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Seyahat edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Assistant Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
1-3 years of experience as Assistant Brand Manager in FMCG sector,University graduate from one of the top universities in areas of Engineering, Business Administration or Economics,Strong passion and strength in consumer, customer and market understanding and insights to develop creative and innovative solutions,Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality,Analytical mind with strong planning and organizational skills,High interpersonal & excellent communication skills,Multifunctional skill base (financial, sales operations as well as marketing),Proven knowledge of MS Office Applications (especially Excel and Powerpoint),No obligation of travelling,Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL LABORANTI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
KALİTE KONTROL LABORANTI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (Gaziantep)'ne bağlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Laborantı aranmaktadır. Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK BAKIM MÜHENDİSİ (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM MÜHENDİSİ (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yatırım Komitesi'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Mühendisi aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe en az 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks ve SAP uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İZMİR) İzmir Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İZMİR)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 Mali İşler Direktörlüğü, Genel Muhasebe bölümümüzde görev almak üzere Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.Üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezunTercihen benzer bir pozisyonda ve Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl deneyimi olan,BA-BS ve cari hesap mutabakatı konusunda tecrübeli,SAP iyi derecede bilen,Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış, E-Fatura konusunda bilgi sahibi,Tekdüzen hesap planı bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp, takip edebilecek,Muhtasar, KDV, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannameleri düzenleyebilecek,İleri derecede Excel bilgisine sahip,Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM VE TASARIM UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM VE TASARIM UZMANI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Müdürlüğe (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Uzmanı aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine / Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer sektöründe en az 2-3 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (İstanbul)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yurtiçi Satış Direktörlüğü'nde Organize Kanal Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev yapacak Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (İstanbul) aranmaktadır.  Üniversite mezunu, Gıda sektöründe Organize/Modern kanalda en az 5 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (MANİSA) Manisa Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (MANİSA)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TURQUALITY UZMANI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
TURQUALITY UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Turquality Uzmanı aranmaktadır. ·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun,·         Tercihen alanında 1 - 3 yıl deneyime sahip,·         Devlet yatırımları (Turquality, Fuar vb) konusunda bilgisi olan,·         İleri derecede Excel bilgisine sahip,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,·         İletişim yönü kuvvetli, takipçi ve sonuç odaklı,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış   adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Cari Hesaplar Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Cari Hesaplar UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Müşteri Cari Hesaplar Uzmanı aranmaktadır.·         Üniversite mezunu,·         FMCG sektöründe alanında 5-6 yıl tecrübe sahibi,·         Cari Hesap Yönetimi, Banka, Çek-Senet Yönetimi gibi finansal süreçlere hakim,·         Analitik düşünebilen, sonuç odaklı,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Microsoft Office uygulamalarına hakim,·         İyi seviyede SAP kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ZEKASI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İŞ ZEKASI UZMAN YARDIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Müdürlüğü' ne bağlı olarak çalışacak İş Zekası Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Tercihen Mühendislik ya da İstatistik bölümlerinden mezun, ERP ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda İşletmelerinde 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Vardiyalı çalışabilen ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ (ANKARA) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİ (ANKARA)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Geleneksel Kanal Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak Yerel Zincir Satış Temsilcisi (Ankara) aranmaktadır. Tercihen üniversite mezunu, Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden/edebilecek,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organize Kanal Bölge Yöneticisi (Ankara) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Organize Kanal Bölge Yöneticisi (Ankara)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Gıda sektöründe Organize/Modern kanalda en az 5 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Müdürlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Lojistik Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisi ve ya Lojistik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını özellikle Excel programını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Silivri civarında ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Güncel Kategori) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Güncel Kategori)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun FMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık Kategori) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık Kategori)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun FMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri (Gaziantep Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri (GaziantepŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj ARGE Yöneticiliği bağlı olarak çalışacak ARGE Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (ANKARA) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (ANKARA)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Müdürü İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İç Denetim MüdürüŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun,Denetim alanında en az 5 yılı yönetsel olmak üzere en az 10 yıllık mesleki tecrübeye sahip,İleri derecede İngilizce bilen,Finansal kontrol ve süreç denetimi alanında tecrübeli,Raporlama yöntemlerine hakim,Tercihen SMMM, CIA, CRMA ve/veya CISA sertifikalarından birine sahip olan,İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,Analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROSES MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
PROSES MÜHENDİSİŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Proses Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Makine ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Proje/Süreç Geliştirme ya da Üretim Mühendisliği alanlarında en az 1 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.**Fabrikamız İstanbul Silivri lokasyonunda yer almaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM YÖNETİCİSİŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Yöneticisi aranmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik/ Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Omron, Siemens, Allen braddly PLC'lerin en az biriyle programlama yapabilen, Makine otomasyonu bakım arıza konularında min. 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROSES KONTROL TEKNİKERİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
PROSES KONTROL TEKNİKERİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (İstanbul)'ne bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Silivri civarında ikamet eden / edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE Yöneticisi (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE Yöneticisi (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Direktörlüğü'müze  bağlı olarak Gaziantep lokasyonumuzda çalışmak üzere "AR-GE Yöneticisi" arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi olan,İleri derecede İngilizce bilen,İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,Analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya, Biyoloji, Kimya Mühendisliği ve Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Kalite Güvence Mühendisi  aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
KALİTE GÜVENCE MÜHENDİSİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Kalite Güvence Mühendisi  aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı