Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2016 listesinde 53. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 28 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP Uygulama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAP Uygulama UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul (Güneşli) ve Gaziantep lokasyonlarımızda Bilgi Teknolojileri Proje Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak SAP Uygulama Uzmanları aranmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, SAP ( SAP APO, PP, FI, CO, HR) modullerinden en az birinde min. 2 yıl uygulama ve uyarlama deneyimi olan,Üretim, Üretim Planlama, Genel Muhasebe, Maliyet süreçleri konusunda genel bilgi ve deneyim sahibi,Proje yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Temizlik GörevlisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Güneşli Balance ofisimizde görevlendirilmek üzere  temizlik görevlisi alınacaktır.İlköğretim veya tercihen Lise Mezunu  İşine ve Hijyen Kurallarına özen gösteren Benzer bir görevde daha önce görev yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Asya) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bütçe Raporlama UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Güneşli'de bulunan genel merkezinde, Bütçe Raporlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Bütçe ve Raporlama Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin İstatistik, Matematik, Ekonometri, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun,Bütçe ve finansal raporlama ve kontrol alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede SAP BPC / BW / PA / FI modüllerini bilen, MS Office programlarına hakim, özellikle iyi derecede excel bilen, Analitik yönü güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Avrupa yakasında ikamet eden, edebilecek olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Cari Hesaplar Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Cari Hesaplar Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Müşteri Cari Hesaplar Uzman Yardımcısı aranmaktadır.·         Üniversite mezunu,·         FMCG sektöründe alanında 2 yıl tecrübe sahibi,·         Cari Hesap Yönetimi, Banka, Çek-Senet Yönetimi gibi finansal süreçlere hakim,·         Analitik düşünebilen, sonuç odaklı,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Microsoft Office uygulamalarına hakim,·         İyi seviyede SAP kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge İhracat Satış Uzmanı (CIS & Uzak Doğu) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bölge İhracat Satış Uzmanı (CIS & Uzak Doğu)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Uluslararası İş Birimi'ne bağlı olarak çalışacak “Bölge İhracat Satış Uzmanı” aranmaktadır.  Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe Dış Ticaret/İhracat alanında deneyimi olan,Yabancı Ülkelerde fuar takibi, katılımı ve müşteri portföyü geliştirilmesinde deneyimli,CIS & Uzak Doğu coğrafyaları ihracat ve satış dinamiklerine hakim,Distribütör yönetimi tecrübesi olan,Çok iyi derecede İngilizce ve Rusça bilen, Microsoft Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın,İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MİKROBİYOLOJİ UZMAN YARCIMCISI Türkiye Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MİKROBİYOLOJİ UZMAN YARCIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak MikrobiyolojiUzman Yardımcısı aranmaktadır.Gıda Mikrobiyolojisi konusunda deneyimli, ISO 22000 sisteminde deneyimli, Biyoloji veya Gıda Mühendisliği mezunu, Tercihen Gıda Mikrobiyolojisi üzerine yüksek lisans yapmış ?İyi derecede İngilizce bilen ?Raporlama becerisi yüksek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Maliyet Muhasebesi UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Güneşli'de bulunan Bütçe Raporlama Müdürlüğü’müze bağlı olarak çalışacak Maliyet Muhasebesi Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, SAP CO ve MM modüllerine hakim, Maliyet Muhasebesi alanında 3-5 yıl deneyimli, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden, İletişim yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Takipçi ve sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan,  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Laborantı (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol Laborantı (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (Gaziantep)'ne bağlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Laborantı aranmaktadır.Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bayi Destek ve Geliştirme Temsilcisi Ankara, Gaziantep... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bayi Destek ve Geliştirme TemsilcisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne bağlı olarak İstanbul - Ankara - Gaziantep illerinde çalışacak Bayi Destek ve Geliştirme Temsilci'leri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının bölümlerinden mezun, Bayi kanalında satış depo alanlarında 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SATINALMA UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma Müdürlüğü'ne (Güneşli) bağlı olarak çalışacak Satınalma Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun, Tercihen Hızlı tüketim sektöründe satınalma pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli,Analitik düşünebilen, yönetsel becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen SAP tecrübesi olan, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Güneşli lokasyonunda çalışabilecek. adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambalaj Ar-Ge Uzman Yardımcısı (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj Ar-Ge Uzman Yardımcısı (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Direktörlüğü'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Ambalaj Ar-Ge Uzman Yardımcısı aranmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Ambalaj Ar-Ge çalışmalarında en az 1 yıl tecrübeli, Autocad ve SAP uygulamaları hakkında bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satınalma Uzmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Satınalma Uzmanı (İstanbul)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Silivri'de bulunan fabrikamızda görev almak üzere "Teknik Satınalma Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen satınalma alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK BAKIM UZMAN YARDIMCISI Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM UZMAN YARDIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe en az 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks ve SAP uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü Üretim Planlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Üretim Planlama Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Üretim Planlama konusunda minimum 1 Yıl deneyimli, MS Office programlarını özellikle Excel programını çok iyi derecede kullanabilen,Tercihen SAP PP programı bilgisine sahip,  İleri seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı,  Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager – International Marketing İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Brand Manager – International MarketingŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Brand Manager to join our International Marketing Team located at Güneşli responsible from international markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. Qualifications: Experience of 5 years brand management career in the FMCG industry,University graduate from one of the top universities, MBA will be an asset,Having Strong and authentic business sense with ethical principles,Result oriented personality with high energy level and flexibility,Demonstrated leadership and team skills, Self-initiative, Passionate, Curious, Customer oriented,Strong analytical skills, interpersonal skills and creative pursuit.No obligation of travelling, Excellent command of written and spoken English. Second language would be an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Services Specialist İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Customer Services SpecialistŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Customer Services Specialist to join our International Business Unit located at Silivri responsible from international markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. University graduate from one of the top universities, Strong communication skills - verbal and written, Ability to communicate effectively to varied audiences, Having strong and authentic business sense with ethical principles, Result oriented personality with high energy level and flexibility, Self-initiative, Passionate, Curious, Customer oriented, Experience with SAP or similar ERP system preferred, Highly competent with MS Office applications, Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kontrol Teknikeri (İstanbul Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Proses Kontrol Teknikeri (İstanbul Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (İstanbul)'ne bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Teknikeri aranmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Silivri civarında ikamet eden / edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı