Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Wapps, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2013 listesinde 49. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 25 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,Gıda İşletmelerinde 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık,Vardiyalı çalışabilen ve esnek çalışma saatlerine uyumlu,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Gaziantep lokasyonunda ikamet eden veya ikamet edebilecek,Adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü Üretim Planlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacakÜretim Planlama Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen Üretim Planlama konusunda deneyimli,MS Office programlarını özellikle Excel programını çok iyi derecede kullanabilen,Tercihen SAP PP programı bilgisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen,Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Cari Hesaplar Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Cari Hesaplar Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Müşteri Cari Hesaplar Uzman Yardımcısı aranmaktadır.·         Üniversite mezunu,·         FMCG sektöründe alanında 2 yıl tecrübe sahibi,·         Cari Hesap Yönetimi, Banka, Çek-Senet Yönetimi gibi finansal süreçlere hakim,·         Analitik düşünebilen, sonuç odaklı,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Microsoft Office uygulamalarına hakim,·         İyi seviyede SAP kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Güncel Kategori) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Güncel Kategori)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezunFMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi,Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim,Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Maliyet Muhasebesi Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bütçe ve Raporlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak Maliyet Muhasebesi Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, İstatistik vb. bölümlerinden mezun,SAP CO ve MM modüllerine hakim, Tercihen FMCG sektöründe Mali İşler alanında 2 yıl deneyime sahip ve spesifik olarak Maliyet Muhasebesi alanında 1 yıl deneyimli,Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,İletişim yönü kuvvetli, Takipçi ve sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış    adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM YÖNETİCİSİŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Yöneticisi aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik/ Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Omron, Siemens, Allen braddly PLC'lerin en az biriyle programlama yapabilen,Makine otomasyonu bakım arıza konularında min. 5 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satış Operasyon Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satış Operasyon Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev yapacakSatış Operasyon Uzman Yardımcısı (İstanbul) aranmaktadır.Üniversite mezunu, Raporlama becerisi yüksek,analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı,Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TASARIM MÜHENDİSİ (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK TASARIM MÜHENDİSİ (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yatırım Komitesi'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Mekanik Tasarım Mühendisi aranmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen gıda sektöründe en az 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks ve SAP uygulamalarına hakim,Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proses Kontrol Mühendisi (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Proses Kontrol Mühendisi (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Mühendisi  aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen,İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Services Specialist İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Customer Services SpecialistŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Customer Services Specialistto join our International Business Unit located at Silivri responsible from international markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. University graduate from one of the top universities,Strong communication skills - verbal and written, Ability to communicate effectively to varied audiences,Having strong and authentic business sense with ethical principles,Result oriented personality with high energy level and flexibility,Self-initiative, Passionate, Curious, Customer oriented,Experience with SAP or similar ERP system preferred,Highly competent with MS Office applications,Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (ANKARA) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (ANKARA)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı,Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL LABORANTI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
KALİTE KONTROL LABORANTI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (Gaziantep)'ne bağlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Laborantı aranmaktadır.Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı - Gaziantep Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı - GaziantepŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Gaziantep lokasyonunda istihdam edilmek üzere, sistem yönetiminde görev alacak, Bilgi Teknolojileri Operasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. ·        Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,·        0-2 yıl arası tecrübe sahibi,·        Tercihen İngilizce bilen,·        İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip,·        İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,·        Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,·        MS SQL bilgisi olan,·        Server sanallaştırma konusunda tecrübesi olan, ·        Storage yapılandırması konusunda bilgisi olan,·        Network cihazları konfigurasyon tecrübesi olan, ·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA DEPO SORUMLUSU Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
YEDEK PARÇA DEPO SORUMLUSUŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Müdürlüğü' ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Yedek Parça Depo Sorumlusu aranmaktadır. En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gaziantep'de ikamet eden veya edebilecek,  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (MANİSA) Manisa Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (MANİSA)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Brand Manager to join our Marketing Team who’ll be responsible from local markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. Qualifications                                                    ·         B.A. or B.Sc. degree from a reputable university. MA/MSc/MBA will be a plus·         Min. 4 years of marketing experience preferably in FMCG sector·         Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality·         Analytical mind with strong planning and organizational skills·         High interpersonal & excellent communication skills·         Ability to work in a fast-moving and dynamic environment·         Excellent command of written and spoken English·         She/he can reside European side of İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Assistant Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
1-3 years of experience as Assistant Brand Manager in FMCG sector,University graduate from one of the top universities in areas of Engineering, Business Administration or Economics,Strong passion and strength in consumer, customer and market understanding and insights to develop creative and innovative solutions,Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality,Analytical mind with strong planning and organizational skills,High interpersonal & excellent communication skills,Multifunctional skill base (financial, sales operations as well as marketing),Proven knowledge of MS Office Applications (especially Excel and Powerpoint),No obligation of travelling,Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Vardiya Mühendisi (İstanbul)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Silivri fabrikamızda Vardiya Mühendisi aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, İngilizce bilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecek,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık Kategori) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık Kategori)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun FMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri (Gaziantep Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme / AR-GE Teknikeri (GaziantepŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ambalaj ARGE Yöneticiliği bağlı olarak çalışacak ARGE Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Kontrolör İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Finansal KontrolörŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Önde gelen üniversitelerin, İşletme, İktisat, mühendislik ve diğer ilişkili bölümlerinden mezun olmak, Uluslararası bir endüstriyel girişimde veya bağımsız denetim firmasında finans ve finansal denetim konularında deneyim sahibi olmak, Üretim maliyet süreçlerinde iyi düzeyde bilgi sahibi olmak, Tüm yönetsel ve idari hususlar hakkında genel bir kavrayışa, bilgiye ve anlayışa sahip olmak, IFRS, VUK raporlama deneyimine ve temel muhasebe bilgisine sahip olmak, Proje yönetim deneyimine sahip olmak, MS Office, sunum hazırlama ve SAP ( FI, CO, PP, MM, SD ) raporlarında ileri düzey bilgiye sahip olmak, Yapısal ve analitik bir çalışma üslubuna sahip olmak, Metodolojik ve kavramsal becerilere sahip olmak, Açık, berrak ve etkili bir iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip olmak, Başarıya ulaşmak için motive, iştahlı, çevik, mücadeleci ve olumlu bir tutum sergiler halde olmak, Güvenilir, zorlayıcı durumlarda yılmayan, çalışkan, gayretli ve sorumluluk sahibi olmak, Mükemmel iletişim becerileri ile çok iyi bir takım oyuncusu olmak, Baskı altında ve bağımsız bir şekilde çalışabilmek, Liderlik vasıflarına ve organizasyonel becerilere sahip olmak, Askeri yükümlülüğü olmamak (Erkek adaylar için), İyi düzeyde yabancı dil ( İngilizce ) bilmek, Seyahat engeli olmamak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Marketing ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Marketing Manager to join our Marketing Team responsible from local markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS.A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below: University graduate from Engineering or Business Administration Programs, MA/MSc/MBA will be an asset Minimum 8 years of experience in marketing/brand management especially in FMCG sector Excellent command of written and spoken English Strong analytical skills Good presentation and negotiation skills Customer oriented Result oriented personality with high energy level and flexibility Social/Digital Media Skills Self-Starter
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı