Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Wapps, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2013 listesinde 49. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 25 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Silivri'de bulunan genel merkezinde, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Bilgi Teknolojileri Uzmanı" aranmaktadır. İlgili pozisyonun lokasyonu temmuz ayından itibaren Güneşli olarak değişecektir. ·        Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,·        Alanında minimum 2 yıllık tecrübe sahibi,·        İyi derecede İngilizce bilen,·        İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip,·        İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,·        Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,·        MS SQL bilgisi olan,·        Server sanallaştırma konusunda tecrübesi olan, ·        Storage yapılandırması konusunda bilgisi olan,·        Network cihazları konfigurasyon tecrübesi olan, ·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Müdürü İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İç Denetim MüdürüŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun,Denetim alanında en az 5 yılı yönetsel olmak üzere en az 10 yıllık mesleki tecrübeye sahip,İleri derecede İngilizce bilen,Finansal kontrol ve süreç denetimi alanında tecrübeli,Raporlama yöntemlerine hakim,Tercihen SMMM, CIA, CRMA ve/veya CISA sertifikalarından birine sahip olan,İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,Analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (MERSİN) İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (MERSİN)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE UZMANI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Direktörlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Ar-Ge Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ar-Ge çalışmalarında en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Autocad ve SAP uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.Çalışma lokasyonu İstanbul / Silivri fabrikamızdır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık ve Güncel) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Yöneticisi (Bayramlık ve Güncel)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezun FMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (Ankara) Ankara Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (Ankara)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yurtiçi Satış Direktörlüğü'nde Organize Kanal Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev yapacak Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi (Ankara) aranmaktadır.  Tercihen üniversite mezunu, Gıda sektöründe Organize/Modern kanalda en az 5 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Brand Manager to join our Marketing Team located at Silivri responsible from local markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. Qualifications                                                     B.A. or B.Sc. degree from a reputable university. MBA will be a plus Min. 4 years of marketing experience preferably in FMCG  sector; Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality Analytical mind with strong planning and organizational skills High interpersonal & excellent communication skills Ability to work in a fast-moving and dynamic environment Excellent proficiency in MS Office Applications (especially Excel and Powerpoint); Excellent command of written and spoken English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Müdürlüğü’ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Ar-Ge Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ar-Ge çalışmalarında 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Autocad ve SAP uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep’ de ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE Yöneticisi (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE Yöneticisi (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Direktörlüğü'müze  bağlı olarak Gaziantep lokasyonumuzda çalışmak üzere "AR-GE Yöneticisi" arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans derecesi olan,İleri derecede İngilizce bilen,İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,Analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Corporate Communications Specialist İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Corporate Communications SpecialistŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Corporate Communication Specialist to join our Marketing Team located at Silivri.A brief job description of the position and preferred qualifications for the suitable candidates are defined below :  A minimum of 3 years related work experience in marketing communications Bachelor’s degree in Communications or other relevant discipline from a reputable university Solid knowledge of the corporate marketing disciplines & ethics. Ability to establish and maintain effective working relationships with diverse groups and cross functional teams Experience in working with all levels of employees, including executive committee members, first-line managers and production employees Experience of working with third party suppliers and managing & motivating agencies for marketing and branding activities Exceptional organizational and time management skills with some event & PR agency management align with marketing strategy High level of initiative with the ability to self-motivate, and highly-detail oriented. Works well independently and in team settings with a positive attitude. Ability to deal with problems involving concrete variables in standardized situations Strong written and verbal English. Strong creative writing and editing skills and superior proof reading ability. Exceptional writing and editing skills in Turkish.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bütçe ve Raporlama YöneticisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Silivri'de bulunan genel merkezinde, Bütçe Raporlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Bütçe ve Raporlama Yöneticisi" aranmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe; Bütçe ve Raporlama alanında minimum 6 yıl deneyimli, tercihen 2 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Dönemsel mali tablo ve raporlarının, aylık ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması ve analiz edilmesi konusunda tecrübeli, Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş, İyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi seviyede SAP kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Assistant Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
1-3 years of experience as Assistant Brand Manager in FMCG sector,University graduate from one of the top universities in areas of Engineering, Business Administration or Economics,Strong passion and strength in consumer, customer and market understanding and insights to develop creative and innovative solutions,Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality,Analytical mind with strong planning and organizational skills,High interpersonal & excellent communication skills,Multifunctional skill base (financial, sales operations as well as marketing),Proven knowledge of MS Office Applications (especially Excel and Powerpoint),No obligation of travelling,Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROSES KONTROL TEKNİKERİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
PROSES KONTROL TEKNİKERİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (İstanbul)'ne bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Teknikeri aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Silivri civarında ikamet eden / edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya, Biyoloji, Kimya Mühendisliği ve Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü Üretim Planlama Yöneticiliği'ne bağlı olarak çalışacak Üretim Planlama Uzman Yardımcısı aranmaktadır.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Üretim Planlama konusunda deneyimli, MS Office programlarını özellikle Excel programını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP PP programı bilgisine sahip,  İleri seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı,  Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İZMİR) İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İZMİR)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM VE TASARIM UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM VE TASARIM UZMANI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Müdürlüğe (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Mekanik Bakım Uzmanı aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine / Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer sektöründe en az 2-3 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 Mali İşler Direktörlüğü, Genel Muhasebe bölümümüzde görev almak üzere Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.Üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezunTercihen benzer bir pozisyonda ve Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl deneyimi olan,BA-BS ve cari hesap mutabakatı konusunda tecrübeli,SAP iyi derecede bilen,Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış, E-Fatura konusunda bilgi sahibi,Tekdüzen hesap planı bilen ve yapıya uygun kayıt yaratıp, takip edebilecek,Muhtasar, KDV, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannameleri düzenleyebilecek,İleri derecede Excel bilgisine sahip,Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Müdürlüğü'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Lojistik Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Lojistik Mühendisliği, Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden veya edebilecekadayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKILLI DEPO TEKNİKERİ (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AKILLI DEPO TEKNİKERİ (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Mekanik, Mekatronik bölümünden veya Meslek ve Teknik liselerin Elektik ve Mekanik bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 yıl deneyimli, Bilgisayar bilgisi olan, İletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALİYET MUHASEBESİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MALİYET MUHASEBESİ YÖNETİCİSİŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bütçe ve Raporlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak Maliyet Muhasebesi Yöneticisi aranmaktadır.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, İstatistik vb. bölümlerinden mezun, SAP CO ve MM modüllerine hakim, Tercihen FMCG sektöründe Mali İşler alanında 7-8 yıl deneyime sahip ve spesifik olarak Maliyet Muhasebesi alanında 3-4 yıl deneyimli, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Ekip yönetimi deneyimi bulunan, Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden, İletişim yönü kuvvetli, Takipçi ve sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış   adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
TURQUALITY UZMANI İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
TURQUALITY UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Turquality Uzmanı aranmaktadır. ·         Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun,·         Tercihen alanında 1 - 3 yıl deneyime sahip,·         Devlet yatırımları (Turquality, Fuar vb) konusunda bilgisi olan,·         İleri derecede Excel bilgisine sahip,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden,·         İletişim yönü kuvvetli, takipçi ve sonuç odaklı,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış   adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı