Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2013 listesinde 49. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 25 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proses Kontrol Mühendisi (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Proses Kontrol Mühendisi (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Mühendisi  aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM UZMAN YARDIMCISI Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM UZMAN YARDIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe en az 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks ve SAP uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Müdürlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Lojistik Uzman Yardımcısı aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisi ve ya Lojistik bölümlerinden mezun,MS Office programlarını özellikle Excel programını çok iyiderecede kullanabilen,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Silivri civarında ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Laborantı (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol Laborantı (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (Gaziantep)'ne bağlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Laborantı aranmaktadır.Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzman Yardımcısı (İstanbul_Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Uzman Yardımcısı (İstanbul_Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda İşletmelerinde 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Vardiyalı çalışabilen ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  Adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Kontrolör İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Finansal KontrolörŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
4  yıllık üniversitelerin, İşletme, İktisat, endüstri mühendisliği ve diğer ilişkili bölümlerinden mezun olmak,Tercihen uluslararası bir endüstriyel girişimde veya bağımsız denetim firmasında finans ve finansal denetim konularında deneyim sahibi olmak,Üretim maliyet süreçlerinde iyi düzeyde bilgi sahibi olmak, Tüm yönetsel ve idari hususlar hakkında genel bir kavrayışa, bilgiye ve anlayışa sahip olmak,Tercihen IFRS, VUK raporlama deneyimine ve temel muhasebe bilgisine sahip olmak,Proje yönetim deneyimine sahip olmak, Yapısal ve analitik bir çalışma üslubuna sahip olmak, Metodolojik ve kavramsal becerilere sahip olmak, Liderlik vasıflarına ve organizasyonel becerilere sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için), İyi düzeyde İngilizce bilmek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Tercihen 'Boğaz Hattı' tecrübesine sahip, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Assistant Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
1-3 years of experience as Assistant Brand Manager in FMCG sector,University graduate from one of the top universities in areas of Engineering, Business Administration or Economics,Strong passion and strength in consumer, customer and market understanding and insights to develop creative and innovative solutions,Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality,Analytical mind with strong planning and organizational skills,High interpersonal & excellent communication skills,Multifunctional skill base (financial, sales operations as well as marketing),Proven knowledge of MS Office Applications (especially Excel and Powerpoint),No obligation of travelling,Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım UstasıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik liselerin Elektrik/Elektronik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden  mezun,Elektrik bakım alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli, Motor sürücülerden en az biri hakkında bilgi sahibi, Elektriksel ölçü aletlerini kullanabilen, Elektrik kumanda şemalarını okuyabilen, Kanal kablo montajı yapabilen, İletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
BÜTÇE RAPORLAMA UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İstatistik, Matematik, Ekonometri, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun,Bütçe ve finansal raporlama ve kontrol alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede SAP BPC / BW / PA / FI modüllerini bilen, MS Office programlarına hakim, özellikle iyi derecede excel bilen, Analitik yönü güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Avrupa yakasında ikamet eden, edebilecek olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (MUĞLA) Muğla Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (MUĞLA)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Müdüre bağlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik/ Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Omron, Siemens, Allen braddly PLC'lerin en az biriyle programlama yapabilen, Makine otomasyonu bakım arıza konularında min. 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kontrol Teknikeri (İstanbul Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Proses Kontrol Teknikeri (İstanbul Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (İstanbul)'ne bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Teknikeri aranmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Silivri civarında ikamet eden / edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı