Sports International 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994SPORTS INTERNATIONAL FITNESS VE SPOR MERKEZİ A.Ş

 
Entegre spor tesisi işletmeciliğinin lideri olan Sports International bir Bilkent Holding kuruluşudur. Günümüzün en gelişmiş, en mükemmel sağlık ve fitness ekipmanlarına sahip, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi ve en büyük spor tesisi işletmecilerinden biri olarak değerlendirilen Sports International, toplam beş il ve yedi tesiste deneyimli kadrosu ve kurumsal yapısıyla hizmet vermektedir.
Sports International zincirinin ilk halkası olan Bilkent-Ankara, 1994 yılında hizmete girmiştir.  İzmir-Mavişehir, İstanbul-Ataköy tesislerinin sırasıyla 16 Mayıs 1998 ve 30 Mayıs 1998 tarihlerinde resmi  açılışları yapılmıştır.  Mart 2001 itibari ile Şişli Kulübümüz dördüncü kulüp olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kadıköy-İstanbul tesisimiz ise  Tepe Nautilus'taki yerinde, İstanbul'da üçüncü, toplamda  beşinci kulübümüz olarak, Şubat  2004 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Ardından sırası ile Mersin tesisimiz 2012 yılında, Ankara Altınoran’daki tesisimiz ise 2014 yılında faaliyete başlamıştır. Son olarak Bilkent tesisinin kompleksinin içerisinde butik tarzda hizmet veren ve sadece SPA ve Personal Training Stüdyoları olarak  hizmet veren Rhythm by Sports International 2015 yılında hizmete başlamıştır. Sports International, yenilenen dekorasyonu, teknik ekipmanları, sürekli gelişen hizmet kalitesi ve dev kadrosu ile bugüne kadar 200.000’in üzerinde spor severe hizmet vermiştir.
Sektörde 23 yıllık bir deneyime sahip olan Sports International, bu deneyiminden yararlanılarak ülkemiz spor aktivitelerine yeni bir boyut getirmek ve bu alanda iyi ve sağlıklı bir atmosfer yaratmayı amaçlamaktadır.
Sports International ile birlikte Türk insanı yepyeni bir kulüp anlayışı ve yüksek standartta bir yaşam tarzıyla tanışmıştır. Tesislerimizde açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı tenis kortları, sauna, jakuzi, buhar odası, squash kortları, egzersiz aletleri, cardio cihazları, basketbol salonu, step-aerobik salonu, pilates ve personal training stüdyoları, spa & masaj merkezi, restaurantlar, café ve geniş otopark alanları bulunmaktadır. 
Sports International, Türkiye'de 9 kapalı, 26 açık olmak üzere toplam 35 adet tenis, 8 adet Squash kortu, 18 adet yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile 67.467 m² kapalı alan ve 126.200 m² açık alan olmak üzere toplamda 193.667 m²'lik bir alanda hizmet vermektedir. Sports International, yatırımlarını yalnızca fiziksel mekanlarda değil, insana yatırımın öneminin bilinciyle, sağlıklı yaşam için hayal edilen her türlü aktiviteyi modern, en iyi altyapı ve güler yüzlü profesyonel kadrosu ile uygulamaktadır.
Kullanıcıların fiziksel ve sağlık durumları değerlendirilerek, uluslararası sertifikalı fitness eğitmenleri tarafından bireysel olarak egzersize başlatılırlar.  Tenis programları da deneyimli tenis eğitmenleri tarafından üyelerin beceri seviyelerine göre düzenlenmektedir.
Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir.  Tüm tesislerimizde bulunan Çocuk Merkezlerimiz,  yetişkinlerden ayrı bir departmandır.  0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için en gelişmiş oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar uygulanmaktadır.  Deneyimli çocuk bakım eğitmenlerimiz, çocuklarımıza takım ruhuyla kişisel ve bedensel gelişmelere katkıda bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için; http://www.sportsinternational.com.tr/
                             Instagram; #sportsinternational
 
             
 
 

 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet,Spor

Firma web sitesi: www.sportsinternational.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 06.00 - 23.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 09.00 - 22.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Sports International İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektro Mekanik Teknisyeni Ankara Sports International
Elektro Mekanik TeknisyeniSports International
ANKARA TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik veya Mekanik bölümlerinden mezun olan,Benzer tesiste veya işletmede en az 2-3 yıl çalışmış,Elektrik-elektromekanik, klima-havalandırma, ısıtma-soğutma, havuz, sıhhi tesisat ve kaynak konularında tecrübeli,Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Mümkünse Havuz oparatörlüğü belgesine haiz, 28-42 yaşları arasında,Askerlikle ilişiği bulunmayan,Ankara’da ikamet eden, Mekanik Teknisyeni veya Teknikeri Elektro Mekanik Teknisyeni alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran Ankara, Mersin... Sports International
CankurtaranSports International
- BESYO mezunu,- TSSF'den onaylı Cankurtaran Belgesine sahip,- Yüzme Antrenörlük Belgesine sahip, (tercih sebebi)- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Prezantabl,- Full-time,- 22- 40 yaşları arasında,- Askerlikle ilişiği olmayan, (bay adaylar)- 2. kademe yüzme antranörlük belgesi bulunan(İstanbul (Avrupa), Ankara, İzmir, Mersin)(BESYO mezunu  ve cankurtaranlık belgesine sahip olmayanların başvuruları dikkate alınmayacaktır.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Ankara Sports International
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya UzmanıSports International
-Üniversitelerin İşletme, Pazarlama, İletişim, Reklam ya da ilgili bölümlerinden mezun,-Şirketin / Markanın Dijital Marka Yönetimi süreçlerinde aktif rol alacak,-Sosyal medya hesaplarını yönetebilecek, yaratıcı fikirleri ve editoryal yetenekleriyle içerik geliştirebilecek,-Instagram, Facebook, Twitter reklamları konusuna aşina olan,-Facebook Ads, Google Adwords, Google Analytics ve diğer online ve mobil reklam mecralarını kullanarak kampanya yönetmiş,-Kampanya mailleri oluşturabilecek,-Sosyal medya konusunda en az 1 yıl deneyimli,-İçerik hazırlayabilecek,-Türkçe dilbilgisi ve imla kurallarına hakim, editörlük yeteneği olup özgün içerik üretecek,-İletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına uygun, yeniliklere açık,araştırmacı,detaycı-Planlı,sistemli çalışma disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip ,-Sosyal medya stratejisi / dili oluşturma ve sunma konusunda deneyimli,-Sosyal mecralar için haftalık /aylık planlama yapabilecek ve ilgi çekici içerikler üretebilecek,-Dijital trendleri yakından takip ederek çalıştığı projelere uygulayabilecek,-Şikayet platformlarını düzenli olarak kontrol edip, müşteri memnuniyeti için gerekli aksiyonları alabilecek, süreç tamamlanana kadar takibini yapabilecek,-Dijital pazarlama konusuna hakim,-Tercihen Ajans tecrübesi olan,-Tercihen İngilizce bilen,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Havuz Opersyon Sorumlusu İzmir Sports International
Havuz Opersyon SorumlusuSports International
İZMİR  TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,- Havuz kimyasalları, havuz tesisatı, havuz ekipmanları konularında en az 3 yıl tecrübeli,- Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- MS Office programlarını kullanabilen (özellikle Excel, Word),- 28-42 yaşları arasında,- Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar),- Kimya Bölümü mezunu olan,- Tercihen Havuz operatörlüğü belgesi sahibi olan,Havuz Operasyon Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL HİZMET ELEMANI (TEMİZLİK ELEMANI) İzmir Sports International
GENEL HİZMET ELEMANI (TEMİZLİK ELEMANI)Sports International
İZMİRMAVİŞEHİR TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,- Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi,- Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan,- 18-45 yaşları arasında,- Askerlikle ilişiği bulunmayan, (erkek adaylar için) GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Hizmet Elemanı Ankara, Mersin... Sports International
Genel Hizmet ElemanıSports International
- Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi,- Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan,- Titiz ve düzenli,- Sorumluluk sahibi,- Dış görünüşüne özen gösteren,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- 18-40 yaşları arasında,- Askerlikle ilişiği bulunmayan, (erkek adaylar için) GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocuk Bakım Eğitmeni Ankara, Mersin... Sports International
Çocuk Bakım EğitmeniSports International
- En az Lise Mezunu (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü ),- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Sabırlı,- Ekip çalışmasına yatkın,- İletişim becerisi güçlü,- Prezantabl,- 18 yaşını doldurmuş,- Full-time(Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunu olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır)İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere"Çocuk Bakım Eğitmenleri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Sinpaş Altınoran) Ankara Sports International
Satış Danışmanı (Sinpaş Altınoran)Sports International
ANKARASİNPAŞ ALTINORAN Tesisimizde görevlendirilmek üzere;En az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, sabırlı, güler yüzlü, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Satış alanında kariyer hedefleyen, Bay/ Bayan SATIŞ DANIŞMANI ALINACAKTIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞOFÖR Ankara Sports International
ŞOFÖRSports International
BİLKENTBİLKENT TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,- En az lise mezunu,- E sınıfı ehliyeti olan,- SRC 2 ve Psikoteknik belgesine sahip,- Benzer pozisyonda en az üç yıl deneyimli,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Güvenilir, dikkatli, prezentabl- Sorumluluk sahibi,-Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,-Takım çalışmasına yatkın,- Öğrenmeye ve gelişmeye açık- 25-40 Yaşları arası- Askerlikle ilişiği bulunmayanŞoför alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara, Mersin... Sports International
Satış DanışmanıSports International
En az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, sabırlı, güler yüzlü, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Satış alanında kariyer hedefleyen, Bay/ Bayan İSATANBUL (AVRUPA-ANADOLU), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Ankara, Mersin... Sports International
ResepsiyonistSports International
- En az lise mezunu- Askerlikle ilişiği bulunmayan, (Erkek adaylarda)- Dış görünüşüne özen gösteren,- Güleryüzlü,- Diksiyonu düzgün,- Enerjik- Sorumluluk sahibi,- Tercihen İngilizce bilen,- Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,- 20-35 yaş arasında,- Full-time,İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere Resepsiyon Elemanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fitness Eğitmeni Ankara, Mersin... Sports International
Fitness EğitmeniSports International
- BESYO öğrencisi/mezunu*- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Prezantabl,- Full-time,- 18-30 yaşları arasında bay/bayan,  İSTABUL (Avrupa-Asya), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere Fitness Eğitmenleri alınacaktır.*Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı