Sports International 

Şirket Bilgileri

 

SPORTS INTERNATIONAL FITNESS VE SPOR MERKEZİ A.Ş

GENEL BİLGİ

Sektörün öncülerinden biri olan  Sports International bir Bilkent Holding kuruluşudur. Günümüzün en gelişmiş, en mükemmel sağlık ve fitness ekipmanlarına sahip, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi ve en büyük spor tesisi işletmecilerinden biri olarak değerlendirilen Sports International, toplam üç il ve beş tesiste deneyimli kadrosu ve kurumsal yapısıyla hizmet vermektedir.

 

Sports International zincirinin ilk halkası olan Bilkent-Ankara, 1995 yılında hizmete girmiştir.  İzmir-Mavişehir, İstanbul-Ataköy tesislerinin sırasıyla 16 Mayıs 1998 ve 30 Mayıs 1998 tarihlerinde resmi  açılışları yapılmıştır.  Mart 2001 itibari ile Şişli Kulübümüz dördüncü kulüp olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kadıköy-İstanbul tesisimiz ise  Tepe Nautilus'taki yerinde, İstanbul'da üçüncü, toplamda  beşinci kulübümüz olarak, Şubat  2004 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamıştır.

 

Sektörde 16 yıllık bir deneyime sahip olan Sports International, bu deneyiminden yararlanılarak ülkemiz spor aktivitelerine yeni bir boyut getirmek ve bu alanda iyi ve sağlıklı bir atmosfer yaratmayı amaçlamaktadır.

 

Sports International ile birlikte Türk insanı yepyeni bir kulüp anlayışı ve yüksek standartta bir yaşam tarzıyla tanışmıştır. Tesislerimizde açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı tenis kortları, sauna, jakuzi, buhar odası, squash kortları, egzersiz aletleri, cardio cihazları, basketbol salonu, step-aerobik salonu, pilates ve personal training stüdyoları, spa & masaj merkezi, restaurantlar, café ve geniş otopark alanları bulunmaktadır. 

 

Kullanıcıların fiziksel ve sağlık durumları değerlendirilerek, uluslararası sertifikalı fitness danışmanları tarafından bireysel olarak egzersize başlatılırlar.  Tenis programları da deneyimli tenis hocaları tarafından üyelerin beceri seviyelerine göre düzenlenmektedir.

 

Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir.  Tüm tesislerimizde bulunan Çocuk Merkezlerimiz,  yetişkinlerden ayrı bir departmandır.  0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için en gelişmiş oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar uygulanmaktadır.  Deneyimli eğitmenlerimiz, çocuklarımıza takım ruhuyla kişisel ve bedensel gelişmelere katkıda bulunmaktadır.

 

Tüm Sports International kulüpleri toplamda 90.000m2 açık, 50.000m2 kapalı olmak üzere, 140.000m2 alan üzerine kurulmuş; 50.000 üye kapasitesi ile ülkemizin fitness ve tenis alanında tartışmasız lider ismidir.

Bu sayıda üyeye hizmet verilebilmesi için, toplam 382 personel  aşağıda detaylandırıldığı gibi  kulüplerimizde istihdam etmektedir.

ANKARA - BİLKENT                                   : 126 personel

İZMİR -  MAVİŞEHİR                                   :  87 personel

İSTANBUL - ATAKÖY                                 :  77 personel

İSTANBUL - ELİT RESİDENCE                  :  48 personel

İSTANBUL - KADIKÖY                               :  44 personel

TOPLAM                                                      382 personel

 Sports International İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Hizmet Elemanı Ankara Sports International
Genel Hizmet ElemanıSports International
- Ankara Tesisimizde çalışacak- Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi,- Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan,- Titiz ve düzenli,- Sorumluluk sahibi,- Dış görünüşüne özen gösteren,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- 18-40 yaşları arasında,- Askerlikle ilişiği bulunmayan, (erkek adaylar için) GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Havuz Opersyon Sorumlusu İzmir Sports International
Havuz Opersyon SorumlusuSports International
İZMİR  TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,- Havuz kimyasalları, havuz tesisatı, havuz ekipmanları konularında en az 3 yıl tecrübeli,- Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- MS Office programlarını kullanabilen (özellikle Excel, Word),- 28-42 yaşları arasında,- Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar),- Kimya Bölümü mezunu olan,- Tercihen Havuz operatörlüğü belgesi sahibi olan,Havuz Operasyon Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı Ankara, Mersin... Sports International
Satış DanışmanıSports International
En az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, sabırlı, güler yüzlü, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Satış alanında kariyer hedefleyen, Bay/ Bayan İSATANBUL (AVRUPA-ANADOLU), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Ankara, Mersin... Sports International
ResepsiyonistSports International
- En az lise mezunu- Askerlikle ilişiği bulunmayan, (Erkek adaylarda)- Dış görünüşüne özen gösteren,- Güleryüzlü,- Diksiyonu düzgün,- Enerjik- Sorumluluk sahibi,- Tercihen İngilizce bilen,- Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,- 20-35 yaş arasında,- Full-time,İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere Resepsiyon Elemanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Hizmet Elemanı Ankara, Mersin... Sports International
Genel Hizmet ElemanıSports International
- Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi,- Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan,- Titiz ve düzenli,- Sorumluluk sahibi,- Dış görünüşüne özen gösteren,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- 18-40 yaşları arasında,- Askerlikle ilişiği bulunmayan, (erkek adaylar için) GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cankurtaran Ankara, Mersin... Sports International
CankurtaranSports International
- BESYO mezunu,- TSSF'den onaylı Cankurtaran Belgesine sahip,- Yüzme Antrenörlük Belgesine sahip, (tercih sebebi)- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Prezantabl,- Full-time,- 22- 40 yaşları arasında,- Askerlikle ilişiği olmayan, (bay adaylar)- 2. kademe yüzme antranörlük belgesi bulunan(İstanbul (Avrupa), Ankara, İzmir, Mersin)(BESYO mezunu  ve cankurtaranlık belgesine sahip olmayanların başvuruları dikkate alınmayacaktır.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocuk Bakım Eğitmeni Ankara, Mersin... Sports International
Çocuk Bakım EğitmeniSports International
- En az Lise Mezunu (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü ),- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Sabırlı,- Ekip çalışmasına yatkın,- İletişim becerisi güçlü,- Prezantabl,- 18 yaşını doldurmuş,- Full-time(Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunu olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır)İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere"Çocuk Bakım Eğitmenleri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fitness Eğitmeni Ankara, Mersin... Sports International
Fitness EğitmeniSports International
- BESYO öğrencisi/mezunu*- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Prezantabl,- Full-time,- 18-30 yaşları arasında bay/bayan,  İSTABUL (Avrupa-Asya), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere Fitness Eğitmenleri alınacaktır.*Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fitness Şefi (İstanbul Asya) İstanbul(Asya) Sports International
Fitness Şefi (İstanbul Asya)Sports International
İSTANBUL (ASYA) KADIKÖY TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,- BESYO mezunu*- İstanbul'da (Anadolu Yakası) İkamet eden,- Tercihen İngilizce bilen,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- Prezantabl,- Full-time,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- 25-35 yaşları arasında bay/bayan,Fitness Şefi alınacaktır.*2. kademe Antrenörlük Belgesi (Fitness) olanlar tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Havuz Teknisyeni (İzmir) İzmir Sports International
Havuz Teknisyeni (İzmir)Sports International
İZMİRMAVİŞEHİR TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,Benzer tesiste veya işletmede en az 2-3 yıl çalışmış,Havuz, elektrik-elektromekanik ve sıhhi tesisat konularında tecrübeli,Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,25-40 yaşları arasında,Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar),Tekniker veya Teknisyen alınacaktır. Havuz Operatörü belgesi olanlar tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (İzmir) İzmir Sports International
Elektrik Teknisyeni (İzmir)Sports International
İZMİR MAVİŞEHİR TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik veya Mekanik bölümlerinden mezun olan,Elektrik-Elektromekanik konularında bilgi sahibi, Klima-havalandırma, ısıtma-soğutma, havuz ve sıhhi tesisat konularında en az 3 yıl tecrübeli,Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-42 yaşları arasında, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar), Tercihen havuz operatörlüğü belgesine sahip. Elektrik Teknisyeni? alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı